Testas: sužinokite, ar jums reikalingi dantų implantai

Pasitikėjimas savimi yra neatsiejamas nuo tvarkingos išvaizdos ir geros savijautos. Vis girdime: sveikata – brangiausias turtas, tačiau ar tikrai jai skiriame pakankamai dėmesio? Šypsena – vienas pagrindinių sėkmės indikatorių. Bet ar tik nėra taip, kad vengiate šypsotis, nes burnoje – tikrų tikriausia sumaištis?

 

Gražinti šypseną, gerą nuotaiką ir pasitikėjimą savimi gali dantų implantai. Nors dantų implantacija skamba kaip skausmingas ir ilgas procesas, šiuolaikinės medicinos technologijos leidžia procedūrą atlikti visai nesudėtingai ir visiškai neskausmingai. Medicina taip pažengusi, kad esant rimtoms burnos problemoms, pakeisti visus dantis, t.y. pritaikyti „all-on-4” implantacijos procedūrą galima vos per vieną parą.

 

Implantacija – pripažinta žvaigždžių, bet prieinama kiekvienam

 

Dantų implantai – tai dirbtinės dantų šaknys arba kitaip – chirurginiu būdu įsodinami dantų šaknų pakaitalai. Jie reikalingi atkurti vieną dantį, dantų grupę ar visus trūkstamus dantis. Dantų implantai sukami prarastų dantų vietoje ir yra skirti laikyti dantų protezus: vainikėlius (karūnėles), tiltus, plokšteles.

Šiuolaikinėje medicinoje dantų implantai gaminami iš labiausiai žmogaus organizmui biologiškai tinkančių medžiagų (dažniausiai – titano, rečiau – cirkonio), todėl organizmas nesukelia atmetimo reakcijos arba tai pasitaiko itin retai – tik 2-3 proc. pacientų.

Dantų implantacija yra šiuolaikiškiausias dantų ar jų eilių defektų atstatymo būdas. Ji ypač aktuali žmonėms, kurie prarado natūralius dantis. Daugeliu atveju – dantų implantai bene vienintelė tinkama išeities, siekiant atstatyti pilnavertišką dantų funkcionalumą ir struktūrą.

Dantų implantacijai pasiryžo ir ne viena garsenybė tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje, o svarbiausia, kad ši saugi klinikinė procedūra prieinama ir paprastam vidutines pajamas gaunančiam žmogui.

 

Pažangiausia technologija

 

Dantų implantai gražina šypseną, pasitikėjimą savimi, gerą savijautą, pagerina kramtymo funkciją, leidžia aiškiau kalbėti.

Netekus dantų ir dvejojant, kuo ir ar juos pakeisti, gali išsivystyti antrinės sveikatos problemos: prasta mityba, vitaminų trūkumas ir pan. Dantų implantacija – puikiausias sprendimas, atnešantis neįtikėtinai efektyvius rezultatus.

Svarbu žinoti, kad dantų implantavimas yra pranašesnis už įprastą protezavimą. Didžiausias implantacijos privalumas yra tas, kad netenka šlifuoti gretimai esančių sveikų dantų, tad taip išsaugomas kaulas. O nešiojantys išimamus protezus ko gero puikiai žino, ką reiškia „klibantys“ ir „barškantys“ protezai. Tad kodėl gi nepalengvinus sau gyvenimo?

 

Sužinokite, ar jums reikalingi dantų implantai

 

Pasitikrinkite – jei į bent vieną teiginį atsakėte „taip“ – dantų implantai saugiausia išeitis, užtikrinsianti gerą savijautą ir garantuosianti komfortiško gyvenimo sugrįžimą.

 

1. Netekote vieno ar daugiau dantų (priežastys gali būti įvairios: dantų ėduonis (kariesas), šaknų kanalų problemos, dantenų ligos, dantų traumos, įgimti dantų defektai ir kt). Praradus dantis kyla daug problemų: laiku nepasirūpinus likę dantys iškrypsta ir ilgainiui pradeda atrodyti neestetiškai, laikui bėgant atsiranda sąkandžio problemų, dėl to sunkiau kramtyti maistą;

2. Norite išspręsti fiksuoto tiltelio laikymo problemas;

3. Svajojate užpildyti dantų tarpus dantų eilės viduryje arba gale;

4. Turint protezuotus dantis vienas ar daugiau jų yra nebetinkami tarnauti kaip protezų konstrukcijos atrama;  

5. Reikia atkurti visiškai bedantį žandikaulį;

6. Reikalinga atrama išimamiems nešiojamiems protezams;

7. Jums reikalingas ortodontinis arba ortognatinis gydymas;

8. Esate patenkinti išimamais protezais, tačiau jie reikalauja stabilumo;

9. Galutinai išvargino išimami protezai ir jų sukeliamos problemos;

10. Turite kalbėjimo defektų. Pastarosios problemos dažnai lydi dantų netekusius pacientus;

11. Svajojate apie gražią šypseną. Dantų problemos smukdo pasitikėjimą savimi, kartais net sumažina socialinį aktyvumą.

 

Jei į bent vieną teiginį atsakėte „taip“ – pats metas pradėti veikti. Dantų implantacija gali išspręsti jūsų problemas ir gražinti pasitikėjimą savimi. Veikite.

 

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai