Po vieno vizito į Lietuvą - su nauja šypsena

Prieš kelias dienas Lietuvoje buvo minima Medicinos darbuotojų diena . Šiais metais ši profesinė šventė beveik sutapo su Šv. Velykomis. Todėl dauguma svečiose šalyse gyvenančių, šventėms į gimtąją žemę sugrįžusių, lietuvių pasinaudojo proga aplankyti jų sveikata besirūpinančius medikus, norėdami padėkoti jiems už profesionalumą bei suteiktą naują gyvenimo kokybę.


,,Ačiū gydytojui už naują gyvenimo skonį, už gerą nuotaiką, už lengvumą. Daugiau nereikia dangstyti burnos rankomis. Didžiausia mano gyvenimo svajonė buvo plačiai šypsotis, dabar ji išsipildė”, - gerų žodžių negailėjo mūsų straipsnio herojė, Norvegijoje gyvenanti ir dirbanti Zita Baltrūnaitė, lankydama savo gydytoją Vilniaus odontologijos klinikos vadovą Bronių Sidaravičių.


Pirmą kartą pas šį gydytoją ponia Zita kreipėsi prieš kelis metus, ieškodama greito, neskausmingo ir ilgalaikio sprendimo, kuo pakeisti prarastus viršutinius dantis. Pritaikius Švedijos kompanijos ,,Nobel Biocare“ patentuotą unikalią ,,All-on-4“ metodiką, nauji vieno žandikaulio dantys moteriai buvo atkurti jau po vieno vizito. Šiandien ponia Zita džiaugiasi nauja šypsena ir tikina, kad dantų atkūrimas Lietuvoje jai kainavo net kelis tris pigiau nei analogiškas gydymas Norvegijoje.

 

Džiaugiasi greitu rezultatu


Vienoje Norvegijos medienos įmonėje dirbanti 58 metų moteris papasakojo jau daugelį metų negalėjusi pilnai džiaugtis ir šypsotis, trukdė prasti dantys. ,,Nors gražūs tvarkingi dantys buvo mano svajonė, bet visą gyvenimą labai bijojau daktarų, todėl vengiau pas juos lankytis. ,,Alpdavau” vien baltą chalatą pamačiusi”, - pusiau juokais prisiminė ponia Zita. – Laikui bėgant dauguma viršutinių dantų sugedo, nemažai jų teko pašalinti. Padėtis ypač pablogėjo pagimdžius vaikus. Dantys ėmė vienas po kito trupėti, kristi, neliko net už ko tiltelius tvirtinti“.


Zita B. pasakojo esanti labai aktyvi, bendraujanti, mėgstanti keliauti, žvejoti. Todėl net negalėjusi pagalvoti, kad vietoje prarastų viršutinių dantų tektų nešioti išimamus protezus.


Per vieną Lietuvoje transliuojamą televizijos laidą moteris išgirdo apie vilnietį gydytoją Bronių Sidaravičių ir jo taikomą unikalią metodiką ,,All-on-4”, kai vieno žandikaulio dantys atkuriami jau po vieno vizito ir tik ant keturių implantų. ,,Papildomai pasidomėjau apie šį gydytoją ir jo taikomus gydymo implantais metodus internete. Man labai patiko ir tiko tai, ką sužinojau. Dar būdama Norvegijoje internetu užsiregistravau vizitui pas šį gydytoją“.


Ponia Zita suskaičiavo, kad iš viso yra apsilankiusi pas gydytoją keturis kartus. ,,Per pirmą vizitą mane apžiūrėjo, aptarėme gydymo planą ir sąlygas, sutarėme implantavimo datą. Kai atvykau antrą sykį, per vieną vizitą man pašalino visus likusius sugedusius dantis, iš karto sudėjo keturis implantus ir tuoj pat pritvirtino gražius natūraliai atrodančius laikinus dantis. Praėjus pusmečiui laikinus dantis pakeitė nuolatiniais, na, o ketvirtą kartą atvykau kontrolinei apžiūrai ir ,,pasidalinimui“, - savo gydymo eigą prisiminė Zita. B.

 

Nauji dantys - iš karto

 

Zitą Baltrūnaitę gydęs Vilniaus odontologijos klinikos vadovas Bronius Sidaravičius ,,Аll-on-4“ metodiką pirmasis Lietuvoje pritaikė prieš 13 metų. Pasaulinėje bedančių gydymo praktikoje ši metodika yra patikimai ir sėkmingai naudojama jau 18 metų. Šios metodikos atsiradimą sąlygojo ją patentavusios, pirmaujančios pasaulyje implantologijos srityje, Švedijos kompanijos ,,Nobel Biocare“ siekis sukurti maksimaliai greitą, saugų ir patikimą dantų atkūrimo sprendimą, skirtą visus arba daugumą dantų praradusiems žmonėms.


Gydytojas B. Sidaravičius papasakojo, kad ,,Аll-on-4“ metodikos sėkmę lemia keli pagrindiniai faktoriai: ,,Nobel Biocare“ produktų unikalumas ir aukščiausia kokybė, ją taikiančių gydytojų patirtis ir profesionalumas bei tai, kad ši metodika visų pirma skirta paciento fiziniam ir emociniam patogumui.

,,Su ponia Zita susitikome tuomet, kai jai reikėjo pasirinkti, ar gyventi su išimama dantų plokštele ar implantuoti dantis. Ji pasirinko antrąjį dantų atkūrimo būdą. Pacientei buvo atliktas momentinis dantų implantavimas, kai implantai dedami iš karto pašalinus sugedusius savus dantis bei pritaikyta unikali ,,All-on-4” metodika”, - gydymo eigą komentavo gydytojas.

 

Vilniaus klinikos vadovas teigia, kad metodika ,,Аll-on-4“ turi visą savo filosofiją. ,,Ji ypatinga ne tik tuo, kad visi vieno žandikaulio dantys atkuriami tik ant keturių implantų, bet ir tuo, kad įsodinus implantus, jie iš karto yra ,,apkraunami’’, tai yra, prie jų tuoj pat tvirtinami gražūs, natūraliai atrodantys laikini dantys. O tai reiškia, kad iš karto po procedūros, išėjęs iš mūsų klinikos žmogus gali plačiai šypsotis, kramtyti maistą ir gyventi visavertį gyvenimą”, - tvirtino gydytojas. Pasak jo, vieno vizito metu gali būti atkurti ne tik vieno, bet ir abiejų žandikaulių dantys.

 

Paklaustas, ar su visais implantais gali būti taikoma ,,Аll-on-4“ metodika, gydytojas Bronius Sidaravičius atsakė, kad ne. ,,Pagal pasaulinę FDA organizaciją ši metodika gali būti taikoma tik su Švedijos gamintojos ,,Nobel Biocare“ implantais. ,,Pastebiu tendenciją, kad daugelis kitų implantų gamintojų bando kopijuoti šį metodą. Bet tai tėra bandymai“.

 

Pasak gydytojo, ,,Nobel Biocare“ implantai yra padengti specialia medžiaga, kuri leidžia stipriau „įsikabinti” į kaulą. Be to dar naudojamos tam tikros specialios detalės ir priemonės papildomam krūviui sumažinti. Viso to dėka implantai stabiliai laikosi, todėl galima, iš karto po implantavimo, tvirtinti laikinus dantis, kurie po kelių mėnesių pakeičiami nuolatiniais. Visos ,,Nobel Biocare” medžiagos yra biologiškai suderintos su žmogaus organizmu, todėl, laikantis gydymo protokolo, 99 proc. procedūrų su šios kompanijos implantais yra sėkmingos. ,,Nobel Biocare“ kompanija savo implantams suteikia viso gyvenimo garantiją.

 

Dantys ant implantų – vertinga investicija


Norvegijoje ponia Zita gyvena jau trečius metus. Ji sakė esanti patenkinta savo darbu medienos apdirbimo įmonėje. ,,Dantų atkūrimas ant implantų nėra pigus, bet, ačiū Dievui, uždirbu tiek, kad galėjau ir naujiems dantims pasitaupyti. O rezultatas tikrai vertas sumokėtų pinigų“. Moteris domėjosi, kiek analogiškas gydymas kainuoja Norvegijoje. ,,Yra draugų, kurie dantis tvarkėsi Norvegijoje, tai sumokėjo net tris kartus brangiau“, - tvirtino ji.

 

Gydytojo B. Sidaravičiaus nuomone, kokybiški implantai - šiai dienai vienas pažangiausių dantų atkūrimo sprendimų. Nors gydymas implantais pradžioje gali pasirodyti brangesniu sprendimu nei kiti alternatyvūs sprendimai – nuimami protezai, prie šalimais esančių dantų tvirtinami tiltai ir panašiai - tačiau šie tradiciniai sprendimai dažnai nėra ilgalaikiai ir vėliau vis tiek ,,suvalgo“ jūsų pinigus. Jie reikalauja pakartotinių investicijų dantų gydymui, koregavimui, atnaujinimui, šalia esančių dantų gydymui, pašalinimui. Jau nekalbant apie nykstantį žandikaulį, nes tik dantys ant implantų pilnai atkuria dantį - jo šaknį ir karūnėlę.

 

,,Nobel Biocare“ dantų implantai ir ,,All-on-4“ metodika leidžia atkurti dantis maksimaliai greitai ir išvengiant fizinio bei emocinio nepatogumo, - pažymėjo B. Sidaravičius. - Tinkamai ir reguliariai prižiūrimi naujieji dantys ant dantų implantų paprastai tarnauja visą likusį gyvenimą“.


Pasak Zitos B., tiems, kas išvažiavo ilgesniam laikui gyventi ar dirbti užsienyje yra labai svarbu, kad dantų atkūrimas naudojant ,,All-on-4“ metodiką neužtrunka ilgai, nėra tarpinių procedūrų, kurios ne tik papildomai kainuoja, bet ir reikalauja nemažai laiko. ,,Aš labai džiaugiuosi savo pasirinkimu. Tai taip puiku, kad po kelių valandų vizito gali išeiti su plačia šypsena, laisvai bendrauti, keliauti, dirbti“.
Moteris rekomenduotų šį dantų atkūrimo metodą bei ją gydžiusį vilnietį gydytoją Bronių Sidaravičių visiems, ką neramina panašios problemos.

www.nobelsypsena.lt

 

Konsultacijos apie dantų atkūrimą taikant unikalią metodiką ,,All-on-4” nemokamu telefonu 8 800 00031.

 

B. Sidaravičiaus odontologijos klinika, Klaipėdos g. 2/14-3, Vilnius, tel.: 8 5 262 9760, 8 698 53732.


S. Bankausko odontologijos klinika ,,Dantų priežiūros centras” (DPC), Savanorių pr. 271, Kaunas, tel. 8 632 00005.


DPC adresus Klaipėdoje, Anykščiuose, Jurbarke, Gargžduose, Mažeikiuose, Prienuose, Raseiniuose rasite www.dpc.lt

J. Leščiuvienės odontologijos klinika „Vaidenta“, S. Dariaus ir S. Girėno g. 12., Klaipėda, tel.: 8 46 34 61 64, 8 676 85185.

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai