Gerklės skausmą gydykime išmintingai

Mes nuolat vieni su kitais bendraujame, sprendžiame įvairius klausimus, dalinamės informacija... Tačiau bendrauti tampa ypaš sunku skaudant gerklei, kas itin būdinga prasidėjus vėsesniems orams. Turbūt visiems pažįstami šie pojūčiai: gerklės perštėjimas, deginimas, sausumas, paraudimas, dėl kurių tampa sunku kalbėti ir ryti. Vieni ignoruoja pirmus peršalimo simptomus, manydami, kad jie praeis savaime, kiti gydosi tradiciniais metodais, o daugelis skuba į vaistines, prisiminę daug kartų matytas reklamas, skelbiančias apie preparatus, kurie išgydys per vieną dieną. Tačiau tai – fantastika. Gerklės skausmą būtina gydyti išmintingai, priešingu atveju uždegimas gali tapti rimtų ligų priežastimi. Šiuolaikinės farmacijos kompanijos siūlo įvairiausių preparatų gerklės gydymui, tačiau kaip pasirinkti pačią efektyviausią priemonę? Kaip teisingai ją naudoti?
 
Keturios vienos problemos pusės
Gerklės skausmas – tai uždegiminis procesas, kuriam būdingos 4 stadijos. Apie jas būtina žinoti tam, kad efektyviai sveiktume.
Pirmoji stadija – skausmo dar nėra, tačiau juntamas kutenimas gerklėje. Tai labai svarbus momentas: jeigu „pagausime“ ligą šiuo periodu ir pradėsime ją gydyti, neleisime virusams įsiskverbti giliau ir išvengsime galimų problemų. Deja, daugelis žmonių pirmuosius simptomus ignoruoja taip sau pakenkdami - uždegimo procesas toliau auga ir netrukus pasireiškia skausmu, kurį jau sunku ignoruoti.
Skausmo atsiradimas rodo uždegimo perėjimą į antrąją stadiją. Virusai, bakterijos arba grybeliai padarė savo juodą darbą – pažeidė gerklės audinius. Tokiu atveju žmonės linkę reaguoti taip – skauda, vadinasi, reikia pašalinti skausmą, o apie svarbiausias – ligos sukelėjas, yra pamirštamas.
Trečiojoje stadijoje ant gerklės sienelių pasirodo pūliniai, kurie yra organizmo pasipriešinimo su ligos sukelėjais pasėkmė. Ir ketvirtojoje ligos stadijoje, kai gleivinė vis dar nėra pakankamai sveika ir galinti pilnai funkcionuoti, reikalinga ypatinga apsauga tam, kad liga nebepasikartotų.
Efektyvus gydymas
Faringo sprayPirmojoje ligos stadijoje, kai uždegimas tik prasideda, puiki priemonė jam užkirsti yra Faringo Spray. Natūralus šaltalankių ir medetkų aliejaus pagrindo gerklės purškalas kovoja su uždegimu ir naikina bakterijas. Patogiu dozatoriumi (sukamas bet kuriuo kampu) yra puikiai pasiekiamas uždegimo židinys. Faringo Spray iš karto drėkina gerklės gleivinę, sumažina diskomfortą ir užkerta kelią bakterijų dauginimuisi. Laiku pradėjus varoti Faringo Spray, liga gali būti sustabdyta pirmajame etape.
Jeigu šį etapą praleidote, pirmiausia reikia panaikinti kuo daugiau bakterijų – skalauti gerklę ramunėlių arba medetkų nuoviru (beje, tai naudinga bet kuriame ligos etape), tačiau atminkite, kad druskos tirpalu galima skalauti tik trečiojoje stadijoje, kada gleivinėje pasirodo pūliniai.
Faringo Spray naudokite visose ligos stadijose, kadangi šaltalankių aliejus stiprina imunitetą, skatina regeneracijos procesus ir pažeistos gleivinės gijimą bei apsaugo nuo naujų infekcijų.
Dar kartą apie stereotipus
Skaudant gerklei žmonės dažnai perka pastiles, tabletes, kurios neva per trumpą laiką sumažina diskomfortą. Tiesą sakant, tokios priemonės beveik neveiksmingos. Jos gali būti naudingos tik kaip pagalbiniai preparatai, padėsiantys trumpam laikui palengvinti kvėpavimą. Be to, jas galima varoti tik kas 4-6val., o ne po daug vienu metu, kaip esame įpratę. Vaikams iki 6metų jos yra draudžiamos.
Faringo Spray neturi amžiaus apribojimų, nes jame nėra dujų ir tai 100% natūralus preparatas. Jis taip pat unikalus tuo, kad gali būti naudojamas žaizdoms, įbrėžimams ant odos gydyti.
Silvanols Dažnai tvirtai tikime, kad tik kažkur toli Vakaruose gaminti vaistai yra stebuklingi, nors mūsų vietiniai preparatai yra ne ką prastesni, bet dažnai ir geresni. Silvanols preparatai yra registruoti ir paklausūs visose ES šalyse, kas užtikrina aukštą jų kokybę. Silvanols gamina naujausiomis technologijomis ir modernia įranga tik natūralius preparatus iš vietinių žaliavų, kas užtikrina joms ekologišką ir nekenksmingą aplinką.
Preparatą Faringo Spray galite įsigyti vaistinėse. Įdėmiai perskaitykite pakuotės lapelį ir preparatą vartokite kaip nurodyta.

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai