Kas padės Jūsų skaudančiai nugarai?

Nugaros skausmai - tai bene daugiausiai rūpesčių mums keliantys skausmai, kuriuos nuolat kenčiant vienintelis noras tėra bet kokiu būdu jų atsikratyti. Sveikatos priežiūros specialistai tvirtina, kad 90 proc. suaugusių žmonių yra nors kartą gyvenime jautę arba nuolatos kenčia aštrius nugaros skausmus. Ši problema tampa vis aktualesnė išsivysčiusiose šalyse. Dėl sumažėjusio fizinio aktyvumo ir sėdimo darbo nugaros skausmai tampa XXI amžiaus epidemija.
 

Nugara yra jautriausia kūno dalis, kuri pirmoji praneša apie atsiradusius organizmo sutrikimus. Nugaros skausmus sąlyginai galima suskirstyti į dvi rūšis: nugaros skausmai kaip traumos rezultatas ir nugaros skausmai, atsiradę dėl neteisingo stuburo apkrovų paskirstymo. Tarp priežasčių, sukeliančių nugaros skausmus, galima išskirti ilgą buvimą vienoje padėtyje.
Ne paslaptis, kad daugelio iš mūsų gyvenimo būdas yra mažai judrus, arba, kaip jį vadina - „sėdimas“: iš pradžių – pamokos mokykloje, po to – paskaitos aukštojoje mokykloje, darbas kompiuteriu, automobilio vairavimas, ilgos kelionės į komandiruotes. Ilgas buvimas vienoje padėtyje gali sukelti stuburo iškrypimą, laikysenos pasikeitimą ir, žinoma, nugaros skausmus.
Dar viena stuburo skausmų priežastis – nepakankamas fizinis akyvumas. Juk laiko sporto klubo lankymui, na, ką jau ten, tiesiog paprasčiausiai mankštai šiuolaikinis žmogus dažniausiai neturi. Nebent savaitgaliais pavyksta ištrūkti iš miesto į mėgstamiausią poilsio vietą – sodybą. Keletas darbo valandų darže ir... stiprus nugaros skausmas, išsitiesti pavyksta sunkiai, jau nekalbant apie vaikščiojimą.
Nugaros skausmai, kurių nepavyksta nugalėti parankinėmis – „tradicinėmis“ priemonėmis, priverčia kreiptis į gydytoją. Atlikus tyrimus, bevardžiai stuburo skausmai įgauna pavadinimus. Radikulitas, osteochondrozė, skoliozė, osteoporozė, tarpslankstelinės diskų išvaržos – tai tik nedidelė nugaros skausmus sukeliančių stuburo ligų dalis. Beje, dėl nugaros skausmų kaltas ne tik stuburas – raumenų pertempimas gali sukelti labai stiprų spazmą ir, kaip pasekmę, nugaros skausmus.
Masažai, preparatai, gydomosios mankštos seansai...tam, kad būtų ne tik atsikratyta nugaros skausmo, bet ir pašalinta jo priežastis, būtina sugaišti daug laiko ir panaudoti daug priemonių. O juk pagal sveikatos priežiūros specialistų statistiką, varginančius nugaros skausmus kenčia žmonės nuo trisdešimties iki penkiasdešimties metų. Jie aktyviai dirba, todėl gaišti laiką gydomosioms procedūroms tiesiog negali.


Gaunamas uždaras ratas – nugaros skausmai, signalizuojantys apie stuburo ligas ar raumenų spazmus šalinami nuskausminamaisiais preparatais. Tačiau pamiršti juos pavyksta tik laikinai: užleisti stuburo skausmai gali stipriai pakenkti sveikatai, lemdami įvairių ligų atsiradimą. Tačiau išsiveržti iš šio uždaro nuolatinių stuburo skausmų rato yra įmanoma. Dar daugiau – galima ne tik pašalinti nugaros skausmus, bet ir neleisti jiems atsirasti.
Jau 5000 metų Kinijoje žmonės gydomi masažuojant jų bioaktyvius taškus stuburo srityje. Ne veltui Kinijoje stuburą vadina sveikatos šerdimi. Kiekvienas stuburo slankstelis susijęs su tam tikru žmogaus organu. Kinijoje tai plačiai taikoma diagnozuojant ligas. Kinų medicina įrodė, kad gydant savo stuburą, galima pasveikti nuo daugumos mus varginančių negalavimų ir susirgimų.
Šiuolaikinis mokslas leido Kinijos mokslininkams sukurti unikalią termomasažinę įrangą Navasan, kuri savyje jungia tūkstantmečių gydymo patirtį ir XXI amžiaus technologijas.
 

Navasan termomasažo metu naudojama:


· chiropraktika - labiausiai pažengęs alternatyvios medicinos gydymo būdas, plačiai naudojamas Kinijoje. Pagrindinė šios technikos idėja - jei žmogaus stuburas yra taisyklingos formos, o nervų sistema tinkamai funkcionuoja, tuomet žmogaus organizmas turi užtektinai galių išsigydyti pats. Chiropraktikos procedūrų metu yra atliekama stuburo korekcija, atlaisvinanti stuburo slankstelių užspaustus nervus. Tokiu būdu atstatoma žmogaus organų sveikata. Fiziologiniai išlinkimai esantys Navasan termasažinėje lovoje masažo metu atstato taisyklingą stuburo formą.
· masažas - tai gydymo metodas, kurio metu fiziškai stimuliuojamos tam tikros žmogaus kūno vietos. Įrodyta, kad teisingai atlikti masažo judesiai gali keisti žmogaus fizinę bei psichinę būseną. Navasan terminio masažo metu atliekama stuburo tempimo procedūra, sumažinama stuburo apkrova, atpalaiduojami nugarkaulio srityje esantys raumenys, didėja stuburo lankstumas.
· akupresūra - žmogaus aktyvių taškų paspaudimo metodas. Akupresūra padeda sureguliuoti kraujospūdį, veikia endokrininę sistemą, suaktyvina limfos apykaitą, malšina skausmą, ramina ir padeda atsipalaiduoti, pagerina bendrą savijautą, suteikia energijos. Terminė masažo lova Navasan pagal specialiai sukurtą programą atlieka akupresūros judesius.
· akupunktūra - tai gydymo metodas, plačiai taikomas Kinijoje.Pagrindinis jos principas - nervo aktyvumo stimuliavimas plonomis adatėlėmis. Akupunktūros pagalba yra aktyvuojamos natūralios žmogaus organizmo apsaugos funkcijos, mažinama centrinės nervų sistemos įtampa, didinamas nervinių impulsų perdavimas.Šiuolaikinės technologijos įgalino išvengti nemalonios adatų intervencijos į kūną tai patikint infraraudoniesiams spinduliams. Taip sukurta moderni Navasan akupunktūros versija padeda atstatyuti gyvybinės energijos srautą.
· infraraudonieji spinduliai – terapija, kurios pagrindinis tikslas yra didinti kraujo mikrocirkuliaciją probleminėse stuburo srities vietose, pašalinti iš lastelių toksinus, pagerinti kraujo apytaką, atpalaiduoti raumenis bei sumažinti skausmą. Navasan terminėje masažo lovoje esantis infraraudonųjų spindulių srautas į žmogaus organizmą prasikverbia iki 7 cm. Tuo būdu pasiekiami pagrindiniai organai bei giliai eantys raumenys.
· nefritas - kinų medicinoje vertinamas už stimuliojamąjį poveikį gyvybinei organizmo energijai. Termineje masažo lovoje Navasan šiluma bei infraraudonieji spinduliai skleidžiami per nefrito akmens ritinėlius.
Kasdien naudodamiesi termomasažine lova Navasan, mes galime įveikti nugaros ir galvos skausmą, išvengti blogos savijautos, atsisveikinti su radikulitu, osteohondroze ir kitomis ligomis. Termomasažas ne tik labai naudingas, bet ir malonus procesas.
Kviečiame išbandyti Navasan termomasažą nemokamai!
Sužinok daugiau >>>

 

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai