Apie dažniausias moterų infekcines ligas – drąsiai, šiuolaikiškai ir be prietarų

Ar profesionalią gydytojo konsultaciją gali atstoti internetiniuose puslapiuose surašyti simptomai bei tyliai pokalbių portaluose pateikiama diagnozė?

 

Vulvovaginalinė infekcija yra dažnas susirgimas, kuris sukelia moters gyvenime nepatogumo pojūtį ir gali tapti žymesnių sveikatos sutrikimų priežastimi. Šios asmeninės problemos kartais tyliai aptariamos artimųjų ar draugių rate ir  nėra sprendžiamos dėl žinių trūkumo.

 

Lytinių takų infekcija yra paplitusi įvairaus amžiaus grupėse. Net 10 - 30% moterų nuo ankstyvos paauglystės iki vyresnio amžiaus susiduria su šiomis problemomis, todėl profesionali konsultacija bei šiuolaikiškas gydymas gali ne tik grąžinti pasitikėjimą savimi ir pagerinti gyvenimo kokybę, tačiau ir apsaugoti nuo galimų komplikacijų ateityje.

 

LAGD asociacijos š. m. balandžio 4 d. rengiamoje konferencijoje siekiama šiuolaikiškai, remiantis paskutinėmis mokslo įrodymais pagrįstomis rekomendacijomis pristatyti efektyvias prevencijos ir gydymo galimybes: gyd. R. Zajančkauskienė bei doc. E. Barčaitė skaitys pranešimą apie makšties ekologiją ir infekciją, doc. Meilė Minkauskienė aptars vulvovaginalinės infekcijos įtaką nėštumui bei dr. Kristina Jarienė pristatys pranešimą „Mergaičių vulvovaginitai“.

 

Konferencijoje laukiama gydytojų akušerių, ginekologų, bendrosios praktikos gydytojų, bendrosios praktikos slaugytojų. Registracija į konferenciją prasideda 12 val.

 

Renginio vieta: Kaunas, Eivenių 2, LSMU Akušerijos ir ginekologijos klinika, Didžioji Auditorija II a.

Data: 2013-04-04

Daugiau informacijos apie renginį rasite apsilankę LAGD svetainėje: www.lagd.lt.

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai