“Starvac SP”, “Pulstar S2” - modernios priemonės sveikatai stiprinti ir kūno priežiūrai

Jeigu jus vargina patinusios ir apsunkusios kojos, jei po sunkios operacijos nuolat patinsta ranka ir net tada, jei norite pakoreguoti savo kūno linijas, jums gali padėti aparatas “Pulstar S2”. Aparate “Pulstar S2” panaudotos naujausios technologijos, leidžiančios sėkmingai gydyti venų ligas ir atlikti įvairių kūno vietų limfos drenažą, sumažinti celiulito sukeliamus estetinius defektus. Tai aparatas, turintis unikalią vožtuvų sistemą, užtikrinančią fiziologinį poveikį.
 

Kodėl patinsta galūnės?


Priežasčių yra daug, tačiau daugeliu atvejų tinimo mechanizmas panašus. Sveiko žmogaus organizme į visas kūno dalis kraujas atiteka arterijomis, kurios išsišakoja iki plonyčių kapiliarų, po to pereinančių į venas, kuriomis kraujas grįžta į širdį. Dalis skystosios kraujo dalies (plazmos), nešdama reikalingas medžiagas, pro kapiliarų sieneles prasisunkia į aplinkinius audinius. Iš audinių plazma nuteka pro plonas limfagysles, įtekančias į stambias venas.
Tinimas prasideda tuomet, kai dažniausiai dėl venų vožtuvų nepakankamumo sutrinka veninio kraujo nutekėjimas iš galūnės. Tuomet skystoji kraujo dalis iš perpildytų venų pradeda skverbtis į aplinkinius audinius, iš čia jai nutekėti dažnai taip pat būna sunku, nes dėl sąstovio venose atsiranda sąstovis ir limfagyslėse. Atsiradus uždegimo simptomams, būklė dar labiau komplikuojasi.
Limfos sąstovis neretai išsivysto po didelių ir traumuojančių operacijų, kurių metu sąmoningai (pvz., krūties vėžio atveju šalinami sritiniai limfiniai mazgai ir limfagyslės) ar ne pažeidžiami arba pašalinami stambesni limfos nutekėjimo latakai. Tuomet limfai nebėra kur nutekėti, ir ji pradeda kauptis audiniuose.
Abiem atvejais padidėja galūnių apimtis, juntamas skausmas, kartais net ribojami judesiai.
Visus šiuos simptomus padės sušvelninti aparatas “Pulstar S2”, kurio aplikatoriais iš lėto, nuo periferijos centro link periodiškai plintanti spaudimo banga švelniai išstumia audiniuose susikaupusio skysčio perteklių.
 

“Starvac SP”


Nuo gilios senovės žinomos tiek gydomosios įvairių masažų rūšių savybės, tiek kosmetinė nauda kūnui. Tobulėjant technikai, rankomis atliekamą masažą vis dažniau pakeičia šiuolaikiški aparatai.
Vienas iš jų - tai “Starvac SP” - vakuuminio masažo aparatas, skirtas gydomajam ir kosmetiniam masažui.
Kaip aparatas veikia:
Pridėjus prie odos antgalį, dėl aparato siurbimo po antgaliu susidaro neigiamas slėgimas (arba siurbimas), kuris įsiurbia odos klostę tarp dviejų besisukančių ritinėlių. Kadangi ritinėliai yra paslankūs, jie patys prisitaiko prie susidariusios odos klostės storio.
Stumiant antgalį ritinėliai sukasi, ir odos klostė slenka tartum banga, panašiai kaip atliekant masažo judesį rankomis ir pirštais sukant bei stumiant odos klostę.


Siurbimą užtikrinančios plokštumos, esančios iš paslankių ritinėlių priekio ir galo, garantuoja veiksmingą limfos drenažą. Du išoriniai ritinėliai pagerina masažą, tuo pačiu užtikrindami lengvą antgalio slydimą gydomos srities odos paviršiumi. Dėl tokios naujoviškos patentuotos antgalio konstrukcijos reikia mažesnio siurbimo, tačiau po antgaliu atsiranda pakankamas vakuumas. Šis metodas yra patvirtintas net FDA - JAV kontrolės tarnybos, kuri labai griežtai tikrina vaistų ir medicinos aparatų saugumą bei efektyvumą.
Dėl poveikio jungiamajam audiniui “Starvac SP” sėkmingai:
• Didindamas kraujotaką riebaliniame audinyje, šalina storas celiulito sankaupas, suteikia odai stangrumo ir elastingumo (ypač, kai yra “apelsino žievelės” oda), šalina raukšles (atliekamas ir veido masažas).
• Gerina medžiagų apykaitą ir gydo kraujotakos sutrikimus.
• Atpalaiduoja spazmus ir sumažina skausmą.
• Šalina raumenų sustingimą ir kontraktūras.
• Taip pat stimuliuoja raumenis, pašalina jų sustingimą po fizinio krūvio, greitina gijimo procesą, atlieka limfos drenažą.
Aparatu “Starvac SP” atliekamos gydomosios procedūros veiksmingos:
• Sergant sąnarių ligomis (kelio, peties), esant kaklo ar nugaros skausmams.
• Kraujosruvoms ir pooperaciniams randams mažinti.
• Sergant sausgyslių uždegimu.
• Po kai kurių sportinių traumų.
• Specialiais antgaliais atliekant refleksoterapiją.
Procedūros aparatais “Starvac SP” ir “Pulstar S2”
atliekamos medicinos centre “Neuromeda”, Kaunas, Tvirtovės al. 90 a. Tel. (8 37) 33 15 11

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai