Profesionalu, moderniška,prieinama

Šiandien sunku išsirinkti, kam patikėti savo sveikatą sunegalavus, – medicinos įstaigų, siūlančių paslaugas, išties daug. Kuriai teikti pirmenybę, kad rezultatai nenuviltų? Be abejo, ypač svarbu profesionalumas ir patirtis. Bet ne mažiau svarbu, kai į pagalbą būtų pasitelkiama pati moderniausia įranga. Ir dar vienas kriterijus – paslaugų prieinamumas, ypač šiais nesibaigusios krizės laikais. Pasirodo, visa tai suderinti galima.
 

Kreiptis verta kiekvienam


Viena iš šiuos kriterijus atitinkančių medicinos įstaigų – GK klinika. Jos generalinio direktoriaus pavaduotoja Nijolė Bartaškienė supranta, kad sunku ryžtis pasirinkti privačią kliniką, nes tai asocijuojasi su didesnėmis kainomis. Bet tai ne visai tiesa – GK Šeimos centre teikiamos ir nemokamos paslaugos, kurias kompensuoja teritorinė ligonių kasa. Tai šeimos gydytojo konsultacija, pagalba suaugusiems, naujagimiams, vaikams ir nėščiosioms, pirminiai tyrimai, vakcinos, žaizdų perrišimai, prireikus – gydytojo psichologo konsultacija. Kartą per metus nemokamai profilaktiškai atliekami laboratoriniai ir patologiniai tyrimai. Kitaip nei poliklinikoje, čia nereikia užtrukti eilėse, o pagalba tikrai profesionali. Klinikoje jauki aplinka, dirbama su moderniausia įranga.
Tapti Šeimos centro pacientu visai paprasta. Tereikia paskambinti ir patvirtinti, kad norite juo būti. Beje, GK Šeimos centro pacientams taikomos nuolaidos visoms GK klinikoje teikiamoms sveikatos paslaugoms.
Klinikos specialistams galima patikėti ne tik savo bendrą sveikatą. Joje aukštos klasės specialistai pačia moderniausia įranga atlieka įvairias chirurgines operacijas. Į juos verta kreiptis, pavyzdžiui, sutrikus venų būklei ar pakitus apgamams. Kaip šie sutrikimai gydomi GK klinikoje?
 

Moderni chirurgija sutrikus venų būklei


Kas antrai moteriai ir kas ketvirtam vyrui, kurie kreipiasi į šeimos gydytojus, nustatoma sutrikusi kojų venų kraujotaka. Deja, daugelis kreipiasi į gydytojus, tik kai liga įsibėgėja.
Kraujagyslių chirurgas med. m. dr. Rolandas Dagilaitis ragina, pajutus kojų tinimą, sunkumą, nuovargį ar naktinį mėšlungį, kreiptis į GK klinikos specialistus. Jis nuramina, kad diagnostika visiškai neskausminga ir trunka vos keletą minučių: ultragarsu patikrinamos venos, pažiūrima vožtuvėlių būklė, tėkmė.
„Mūsų klinikoje yra moderniausias antros kartos lazeris su žiediniu šviesolaidžiu. Be to, mes turime didžiausią patirtį Lietuvoje, esame atlikę daugiausia sėkmingų tokio pobūdžio operacijų – daugiau nei pusantro tūkstančio. Mes pirmieji pradėjome taikyti šitą metodą ir dabar jau mokome kolegas dirbti,“ – apie paslaugų patikimumą ir profesionalumą kalba dr. Rolandas Dagilaitis.
Daktaras pastebi, kad žmonės klysta, manydami, jog minėti požymiai galėjo atsirasti dėl to, kad per daug pavaikščiojo ar avalynė nepatogi. Tai gali būti venų kraujotakos sutrikimo požymiai, ir nekreiti į dėmesio tokius simptomus negalima.
Beje, kas svarbu daugeliui, prireikus operuoti, bazinę operacijos kainą apmoka ligonių kasos, taigi reikia susimokėti tik už papildomas paslaugas.
 

Į pagalbą – profesionalumas ir patirtis


Chirurgas-onkologas Karapet Babajan primena, kad kartkartėmis reikia apžiūrėti savo apgamus: ar nepakito, ar neatsirado naujų apgamų ar pigmentinių dėmių.
Paklaustas, kokie pokyčiai turėtų priversti sunerimti, chirurgas-onkologas Karapet Babajan primena pagrindinius A,B,C,D kriterijus. A – tai apgamo asimetrija, B – kontūro nelygumai, C – apgamo spalva ir D – didesnis nei 6 milimetrų diametras.
Esant bet kokiam iš išvardintų pakitimų, reikia kreiptis į gydytoją, kad nustatytų, pavojingi jie ar ne.
Susirūpinusiems savo apgamų būkle chirurgas siūlo Gk klinikos paslaugas. „Didelis privalumas yra tas, kad čia dirba profesionalūs didelę patirtį turintys odos vėžio gydymo specialistai, kurie padės tais atvejais, jei apgamo pokyčiai smarkiau progresavę,“ – pastebi chirurgas-onkologas K.Babajan.
Beje, iki spalio 15 d. chirurgas prevencinio apgamų patikrinimo paslaugas teiks nemokamai.

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai