Atvėsęs meilės guolis

Šiandien jūs nenorite suartėti su kitu žmogumi, nors sąlygos kuo puikiausios… Nenorėjote ir vakar. Tiesą pasakius, negalite prisiminti, kada paskutinį kartą buvo apėmęs beveik nesuvaldomas intymumo poreikis, kuris buvo neatsiejamas jaunystės palydovas…
 

IEVAI


Dar XX a. pradžioje nenoras mylėtis buvo gero moterų išsiauklėjimo požymis. Ir meilės eliksyrai joms buvo reikalingi tik tam, kad gautų pasiturintį vyrą. Gali pasirodyti, jog mes jau peržengėme į kitą amžių, ir istoriją galima pamiršti. Tačiau neskubėkime!
Mama apie seksą ir vyrus
“Seksas - šlykštu, o vyrai neturi kito tikslo, tik išniekinti moters kūną”, - tokia nuomonė būdavo peršama dažniausiai. Seksualinis auklėjimas šeimoje suformuoja mūsų požiūrį į priešingą lytį. Ir reikia ne vienerių metų ir mylinčio partnerio, kad leistume sau pajausti visus kūno malonumus.
Froidas
Jis teigė, kad mus valdo pasąmonė. O mūsų pasąmonėje kartais tikrai gali slypėti tokių dalykų, apie kuriuos garsiai nesinori kalbėti. Jeigu į partnerį pasąmoningai žiūrima kaip į tėvą, tai ir noras mylėtis mažėja. Kartais moterys save sutapatina su seksui abejinga motina.
Tad ką gi daryti?
Įpratote atsisakyti sekso dėl blogos nuotaikos, nuovargio, nesėkmės darbe? O gal pakeiskite taktiką ir, užuot atstūmusi mylintį vyrą, pabandykite pasimylėti. Kartais poros patiria didžiausią laimę tada, kai mažiausiai to tikisi. Be to, seksas - geras atsipalaidavimo būdas, padedantis pamiršti visą pasaulį ir jo problemas.
Mylėkite savo kūną, ir jį mylės kiti. Jeigu jaučiatės negeidžiama dėl kelių papildomų kilogramų, tai labai maža tikimybė, jog ir pati užsiliepsnosite aistros ugnimi.
Kartu su vyru pasižiūrėkite trilerį. Priešingai kai kurių moterų įsitikinimui, graudžios meilės istorijos ne visada jas paskatina pažvelgti į savo mylimąjį daug žadančiu žvilgsniu. Veiksmo filmas sužadina simpatinę nervų sistemą: padažnėja pulsas, pagilėja kvėpavimas ir suaktyvėja raumenų veikla. Kai kūnas yra taip “išjudintas”, tai ir pačiam greičiau norisi ko nors imtis.
Skaitykite erotines knygas. Moterys rečiau nei vyrai galvoja apie seksą. Bet kuo dažniau skaitysite erotinio pobūdžio literatūrą, tuo patraukliau viskas ims atrodyti - paprasta, bet veiksminga.
Masturbuokitės. Atkreipkite dėmesį į seksualines fantazijas, kurios jums sukelia daugiausiai malonumo - galbūt šito jūs norėtumėte ir iš savo partnerio, tik niekada negaunate. O gal negaunate tik todėl, kad jis nemoka skaityti minčių? Be to, jeigu jūsų partnerio nėra namuose, masturbuodamasi jūs išlaikote seksualinį aktyvumą ir jam sugrįžus jūsų glėbis bus daug karštesnis.
Jeigu neseniai gimė vaikas, turėkite kantrybės ir palaukite, kol sugrįš geresnė nuotaika. Po gimdymo lytinis potraukis sumažėja.

 

MITAI, KURIE NEPADEDA IEVAI


• Vyrai natūraliai turi daugiau seksualinės agresijos, todėl jie turi žengti pirmąjį žingsnį.
Tai tokia teorema, kurios niekam nepavyko įrodyti, tačiau ją sugriauti taip pat ne taip lengva. Tik įsi-
galėjus feminizmui vyrai pasijautė ne tokie “vy-
riški”, moterų seksualinė iniciatyva tapo madinga.
• Jeigu vyras nenori mylėtis, jis turi kitą moterį.
O, kad jis būtų toks laimingas! Greičiausiai jis susidūrė su impotencija ir nedrįsta apie tai pasikalbėti – tokių vyrų kasdien vis daugėja.
• Vyrai visada pasiruošę seksui.
Galbūt jie to norėtų. Tačiau tiesa ta, jog dažniau moterys yra “visuomet pasiruošusios”.
 

ADOMUI


Verta dažniau prisiminti, jog seksualinis potraukis yra subtilus dalykas. Jeigu sumanėte jį išmatuoti, nepamirškite įvertinti seksualinio pobūdžio fantazijų, masturbacijos ir paprasčiausio noro pasimylėti - jeigu to netrūksta, tai seksualinių problemų priežasčių teks ieškoti giliau.
Diplomatijos reikia ir šeimoje
Jeigu nenorite mylėtis su žmona, gerai pagalvokite, ar jūsų santykiai geri. Gal ji pamiršo jūsų gimtadienį? Bet tuomet geriausia būtų pasikalbėti ir neleisti slaptoms mintims nuodyti jūsų laimės. Taip, vyrai ne visada linkę atskleisti savo jausmus ir mintis. Tačiau pasikalbėti reikia ir tuomet, jeigu iš savo partnerės norėtumėte kažko daugiau, o jūsų fantazijos lieka neišpildytos tik dėl jūsų bendravimo stokos. Neverta sakyti, jog ji nesutiks, jeigu nebandėte.
Kartais sutuoktiniai daugiau dėmesio skiria kovai dėl valdžios, užuot ja draugiškai pasidalinę. O kas gi norės glamonėtis su priešingos stovyklos kareiviu? Pirma reikia susitaikyti.
Nuobodulys
Dar vienas svarbus dalykas, priverčiantis sutuoktinius pasirinkti atskiras lovas, yra nuobodulys. Metai po metų lygiai tokia pat tvarka abu nusirengiate, meilės įžangai skiriate ne daugiau kaip dvi minutes, pasirenkate tą pačią misionieriaus pozą ir greitai viską baigiate, nes gali išgirsti vaikai (arba rytoj reikia anksti keltis). Tuomet nesistebėkite, kad vienas kito nenorite liesti. Kodėl nepabandžius ko nors naujo? Netgi seksualus prisilietimas prie partnerio visai netikėtoje ir seksui netinkamoje vietoje, trumpas bučinys gatvėje, erotinis raštelis, paliktas ant pusryčių stalo apie laukiančius vakaro netikėtumus...
Tad ką gi daryti?
Pakalbėkime apie hormoną, atsakingą už poreikį patirti didžiausią kūno malonumą (tai tam tikra testosterono rūšis). Jis gaminamas sėklidėse, o kad jo nepritrūktų:
Atkreipkite dėmesį į maistą. Liesas viščiukas, jautiena ir vėžiagyviai - puikus cinko šaltinis. O cinkas reikalingas mūsų minėto testosterono gamybai. Netgi nedidelis jo trūkumas gali sukelti lytinio potraukio problemų. Nerūkykite ir nevartokite alkoholio - šie produktai lytinio potaukio nepadidina.
Masažuokite sėklides - tai irgi padidina testosterono gamybą. Kiekvieną dieną ridenkite jas tarp nykščio ir kitų pirštų.
Nenusileiskite konkurentams (visose gyvenimo srityse). Vyrai, kurie nugali, pasižymi ir didesniu testosterono kiekiu.
Nepraleiskite meilės įžangos. Ji reikalinga ne tik jūsų partnerei: įsiaudrindama moteris ima skleisti “nekvepiančius” feromonus, kurie vyrus pasąmoningai sujaudina. Daugiausiai feromonų skleidžia gaktos, spenelių ir pažastų sritys.
Mankštinkitės nors tris kartus per savaitę, ir testosterono kiekis padidės tris kartus.
Meilė be sekso. Seksas - dar ne viskas. Nors vyrams tai sunkiau suprasti, tačiau meilė yra svarbiau. Jeigu minėti patarimai nepadeda, pasakykite seksui “ne”. Lieskite vienas kito kūną, švelniai glamonėkite ką norite, tik ne lytinius organus. Ištverkite taip kelias dienas, o gal ir savaites. Tai ne tuščias laikas: tarp jūsų atsiras užsimegs gilių ir intymių pojūčių, kurie galiausiai sukels norą žengti tolesnius žingsnelius.
Kitame žurnalo numeryje rašysime apie minjetą.
 

MITAI, KURIE NEPADEDA ADOMUI


• Moterys neturi seksualinių poreikių – seksu jos išreiškia savo meilę vyrui.
Tokios gynybinės mintys paplitusios tarp vyrų, kuriuos gąsdina natū-
ralus moterų seksualumas, nes jie nežino, kaip tinkamai elgtis.
• Moteris, kuri lovoje nesielgia taip, kaip aš noriu, manęs nemyli.
Tai tikras požymis, kad vyras neskiria meilės ir sekso.
• Moteriai susijaudinti reikia tiek pat laiko kaip ir vyrui.
Fiziškai susijaudinti moteris gali lygiai taip pat kaip ir vyras, tačiau jai dar reikalingas ir emocinis susijaudinimas.
 

Kai lytiniai potraukiai skirtingi…


Liūdniausi dalykai prasideda tada, kai vienas partneris turi daug didesnį (ne laikinai padidėjusį, bet nuolatinį) lytinį potraukį nei kitas. Kai kurios poros dėl tokio neatitikimo gali net iširti. Turintis mažesnį lytinį potraukį žmogus jaučiasi verčiamas daryti tai, ko jis nenori. O tas, kurio poreikiai nepatenkinami, jaučiasi nemylimas ir kankinasi, todėl vėl ima “spausti” savo partnerį. Taip pora patenka į uždarą nesusipratimų ratą. Iš tokio rato ne visada gali pavykti ištrūkti patiems. Tokiai porai gali padėti patyręs specialistas. Visų pirma tas žmogus, kurio seksualinis potraukis silpnesnis, turėtų savo partneriui parodyti meilę ir palankumą kitokiais būdais (apsikabinti, pasakyti meilų žodelį), o seksualesnis partneris turėtų pažadėti neversti mylėtis ir turėti daugiau kantrybės.
KADA REIKIA KREIPTIS Į SPECIALISTUS
• Jei negalite atsikratyti skaudžių praeities prisiminimų, kurie trukdo pajausti lytinį potraukį, padės psichoterapeutas.
• Liūdite dėl artimo žmogaus mirties, jaučiate stresą, bijote partnerio kritikos, nuolatos esate blogos nuotaikos? Kreipkitės į psichologą.
• Su gydančiu gydytoju pasitarkite, jeigu lytinis potraukis sumažėjo jam paskyrus vaistų. Lytinį potraukį gali mažinti vaistai nuo depresijos, aukšto kraujospūdžio.
• Kvalifikuotos specialisto pagalbos gali prireikti, jeigu lytinis potraukis sumažėjo dėl išsėtinės sklerozės, per didelio skydliaukės aktyvumo, piktnaudžiavimo alkoholiu, ginekologinių ar inkstų ligų, lytinių organų operacijų.
KITA MEDALIO PUSĖ
Be abejo, žinote garsųjį posakį, jog dėl skonio nesiginčijama. Tačiau pastaruoju metu nejučiomis formuojama nuomonė, jog žmogus, 90 proc. dienos negalvojantis apie seksą, yra nenormalus. Tik pasižiūrėkite reklamas: erotikos netrūksta norint įpiršti automobilį, alų, kvepalus, dantų pastą, džinsus, higieninius paketus ir t.t. Kodėl nekalbama apie tai, jog ne visi žmonės vienodai stipriai jaučia lytinį potraukį?
JEIGU JŪS:
• niekada nesižavėjote nei priešinga, nei ta pačia lytimi,
• jums nenustatyta jokių organinių ligų, galinčių sumažinti lytinį potraukį,
• niekada nesate patyręs seksualinio pobūdžio traumų,
• niekas jūsų pernelyg griežtai neauklėjo,
• namuose nėra sutuoktinio (-ės) arba meilužio (-ės), graudžiai liejančio ašaras dėl jūsų šaltumo, tai paprasčiausiai nesukite sau galvos - jūsų pasirinktas gyvenimo būdas nėra blogesnis nei kitų.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Povilas
2015-01-11 10:56
nu ką ir aš buvau susidūręs su šita problema nestovėjo nors tu ką, kol neišbandžiau vaisto spedra.Dabar išgeriu tabletę likus pusvalandžiui iki "to reikalo" ir tas daugiau nei 6 valandas galiu atrodyti ir jaustis visiškai sveikas.(super)
Nemo
2015-01-10 14:54
po ilgo susilaikymo sumažėjo noras mylėtis.Rytais erekcija būna normali, bet pradedant žaist meilės žaidimus su antra puse, erekcija tampa nestabili ir galiausiai prapuola. Tai tampa dar ir psichologinės įtampos priežastimi po ko praeina, bet koks noras mylėtis.Ką daryti?(weird)
dede
2010-03-20 11:44
"• namuose nėra sutuoktinio (-ės) arba meilužio (-ės), graudžiai liejančio ašaras dėl jūsų šaltumo"

Mane paskutinis punktas taip dakniso, kad tampa geriau pasiziuret pornografija ar per permiegot su kita, nei prisiverst myletis su zmona.

Moteris turi buti paslaptinga, o ne pasiruosus bet kada nusirengt. Ja reik uzkariaut - kiekviena karta nuo pradziu.

As galiu ir noriu "kas pusvalandi", galiu 4-6 kartus. Bet kai tau sako - "nu NORIU MYLETIS!!!" tai..

nuobodaus darbo as nedirbu.
Lolita
2007-05-06 02:39
Kas cia per teorija;-) ?
dabar
2006-07-26 19:40
Dabar tokios tendencijos, kad valdzia noredama nukreipti didesnes zmoniu dalies mintis nuo blogo gyvenimo ir blogos valdzios ,skatina uzsiimti seksu. Seksas kaip opiumas, kad zmogus negalvotu( tai tinka kokiais 80 procentu).

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai