9 puikūs būdai, kaip išsaugoti tvirtą santuoką bet kokiame amžiuje


Kiekvienas dešimtmetis turi savų iššūkių: vaikų auginimas, darbo netekimas, antra karjera, vidutinio amžiaus krizė, o visa tai dar papildo nesibaigiančios sveikatos problemos. Pateikiame patarimų, kaip išsaugoti tvirtą santuoką kiekviename jos etape.

Pirmiausia įsimylime, susituokiame, o tada viena po kitos pasipila daugybė problemų, galinčių sužlugdyti santuoką. Stebėtina, kaip atsiranda porų, kurios sidabru padabintais plaukais susikibusios už raukšlėmis išvagotų rankų vaikštinėja mėgaudamosi saulėlydžiu. Ką tokio žino šie balandėliai, ko nežinote jūs?


Ką gi, tiesa ta, kad netgi vadinamosiose laimingose porose abu partneriai kartais (ar net dažnai) pasvajoja apie santykių nutraukimą. Žurnalų „Womans Day“ ir „AOL Living“ atlikta apklausa parodė, kad neįtikėtinas skaičius, net 72 %, apklaustų moterų yra svarsčiusios galimybę palikti savo sutuoktinį. Tačiau nepaisant retkarčiais pasitaikančių nesutarimų, 71 % apklaustųjų tikėjosi su savo vyru likti iki gyvenimo pabaigos. Taigi kaip išlaikyti ilgalaikius tvirtus santykius?

Kiekvienas dešimtmetis turi savo iššūkių: vaikų auginimas, darbo netekimas, antra karjera, vidutinio amžiaus krizė, o visa tai dar papildo nesibaigiančios sveikatos problemos. Pateikiame patarimų, kaip išsaugoti tvirtą santuoką kiekviename jos etape.

1. Prižiūrėkite savo liemenį

Dabar, kai esate ištekėjusi, pagaliau galite atsipalaiduoti ir nebesilankyti sporto salėje, ar ne? Klystate. Susituokusios poros yra linkusios priaugti svorio, dėl to gali kilti seksualinio patrauklumo ir sveikatos problemų. 2007 m. atliktas tyrimas, paskelbtas žurnale „New England Journal of Medicine“, parodė, kad galimybė priaugti svorio padidėja 37 %, jeigu sustorėja jūsų sutuoktinis. Taigi jeigu norite visada viską daryti kartu ir išvengti širdies problemų (širdies ligų ar diabeto), svarbu iš anksto pasirūpinti sveikais mitybos įpročiais. Tačiau norint apsisaugoti nuo svorio padidėjimo neužtenka paprasčiausiai kartu gaminti sveiką maistą. Valgydami su kitu asmeniu, su sutuoktiniu ar bendradarbiu, suvartojate 33 % daugiau maisto, negu valgydami vieni.

Žinojimas, kad galite turėti šeimyninės palaimos sukeltų svorio problemų, gali paskatinti imtis atidžiau stebėti suvartojamo maisto porcijas. Leiskite laiką kartu, savaitgaliais lankykitės ūkininkų turgeliuose ir pasistenkite vartoti šviežesnį, mažiau kalorijų turintį maistą. Taip pat galite suplanuoti pasimatymą ir pasigaminti jaukią vakarienę namuose.


2. Turėkite finansinį planą

2004 m. atliktos apklausos duomenimis, beveik 40 % vedusių žmonių prisipažino, kad meluoja savo sutuoktiniams apie pirkinius. Finansinės problemos gali greitai sugriauti santuoką. Pinigai – pagrindinė priežastis, dėl kurios nesutaria sutuoktiniai, dėl mažų pajamų santykiai labai nukenčia. Prieš eidami prie altoriaus turėtumėte pasikalbėti ir susitarti dėl pagrindinių finansų valdymo taisyklių.

Nesinervinkite, jeigu esate linkusi į išlaidumą, o jūsų partneris labai taupus. Viskonsino-Madisono universiteto psichiatrijos profesorius, medicinos daktaras Kenas Robbinsas teigia: „Tikriausiai nėra bloga mintis abiem partneriams turėti tokį patį požiūrį į pinigus. Tačiau bet kuriuo atveju finansines problemas geriausia išspręsti kuo anksčiau. Turite nuspręsti, kas apmokės sąskaitas, kokio dydžio išlaidas laikyti pateisinamomis ir kaip ketinate kontroliuoti savo finansus.“

3. Nustatykite savo šeimos taisykles

Anot dr. Robbinso, pirmuosius 5–10 santuokos metų poros laužo galvas, kaip turėtų atrodyti jų šeima. Jis teigia: „Žmonės dažnai nesuvokia, tačiau pradėdami santuoką jie įsivaizduoja, kad nauja šeima bus tokia pat, kokioje jie užaugo – nesvarbu, ar ji jiems patiko ar ne“. Visa tai gali privesti iki barnių, kur tualete turėtų kabėti tualetinis popierius, o tokios mažos problemos gali peraugti į daug didesnes, ypač jeigu į tai įtraukiami vaikai. 2004 m. atliktas tyrimas parodė, kad tai, kaip pora sugeba vykdyti tėvystės pareigas vaikui esant mažam, susiję su jų santuokos kokybe po dvejų su puse metų.

Jūs ir jūsų partneris galite turėti visiškai skirtingas nuomones apie vaikų auginimą ir tai, kaip šeima turėtų leisti laiką kartu. Jeigu dirba tik vienas iš jūsų, ar kitas partneris turėtų keltis dėl kūdikio naktį, ar turėtumėte tai daryti paeiliui? Ar svarbu, kad kiekvieną vakarą susėstumėte prie stalo kaip šeima? Dr. Robbinsas teigia: „Turite išsiaiškinti, kaip laimingai gyventi kartu ir tuo pat metu išlaikyti savo individualumą.“

4. Seksas turi būti prioritetas, o ne pareiga

Seksui turite teikti prioritetą, tačiau nereikia darbo knygelėje pasižymėti, kada juo užsiimti. Anot Baltimorės „Johns Hopkins“ medicinos mokyklos akušerio ginekologo, knygos „Reclaiming Desire“ bendraautoriaus, medicinos daktaro Andrew Goldsteino, jeigu iš anksto suplanuosite seksą, jis taps tokia pat atsakomybe kaip išnešti šiukšles. Susituokusios poros per metus mylisi vidutiniškai 58 kartus, t. y. vieną kartą per savaitę. Pastaruosius aštuonerius metus vykdomame tyrime pastebėta, kad 90 % porų patiria mažesnį santuokinį pasitenkinimą po pirmojo vaiko gimimo.

Anot dr. Goldsteino, nesvarbu, mylitės penkis kartus per savaitę ar penkis kartus per metus – svarbiausia, kad abu partneriai būtų laimingi. 2008 m. atliktas tyrimas parodė, kad bet koks santuokinis intymumas – viskas nuo laikymosi už rankų iki sekso – padeda išskirti mažiau stresą keliančių hormonų.

5.  Būkite lankstūs

Kad ir kokius finansinius ir namų ruošos susitarimus sudarytumėte būdami 20-ies ar 30-ies, kuriame nors santuokos etape jie keisis. Dabartinės krizės metu 82 % darbo vietų prarado vyrai, tai reiškia, kad poros turi priimti sunkius sprendimus, susijusius su karjera ir finansais.

Jeigu darbo netenka pagrindinis šeimos maitintojas, mėginti susirasti darbą turi iki tol nedirbęs partneris. Ir atvirkščiai, jeigu jūs liekate namuose – dėl pasirinkimo ar būtinybės – tikėkitės, kad turėsite daugiau laiko skirti apsipirkimui, tvarkymuisi ir kitoms pareigoms, užtikrinančioms sklandžią namų buitį. Nauji vyriausybės atlikti tyrimai parodė, kad dirbančios moterys praleidžia daugiau laiko rūpindamosi vaikais ir namų ruoša nei dirbantys (ar net nedirbantys) vyrai.

Atviras pokalbis, kokias namų buities pareigas reikia keisti, gali poroms padėti lengviau ištverti sunkius pasikeitimus. Dr. Goldsteinas teigia: „Kiekvienas santykiuose atlieka kokį nors vaidmenį ir, kol viskas gerai, nekyla klausimas, tai jo ar jos pinigai. Tai pinigai. Jūsų alga ir karjera nenusako jūsų padėties šeimoje.“

6. Išlikite aktyvūs

Jeigu esate tokie kaip dauguma amerikiečių porų, kai susilauksite vaikų, nesportuosite arba nustosite sportuoti reguliariai. Pamėginkite atrasti naujų būdų, kaip išlikti aktyviems, išmėginkite teniso kortus ar pasivaikščiojimus pėsčiųjų takais. 1995 m. atliktas tyrimas parodė, kad kartu sportuojančioms poroms lengviau susikurti treniruočių programą. Kai kurie ekspertai teigia, kad kartu sportuojančių porų seksualinis gyvenimas yra geresnis.

Pasirinkite gyvenimo sportą, kuriuo abu galėsite mėgautis ištisus dešimtmečius, pavyzdžiui, golfą, tenisą ar vaikščiojimą. Neturite stipriai prakaituoti, kad pajustumėte reguliarių treniruočių teikiamą naudą. Ekspertai teigia, kad vidutinio sunkumo pratimų užtenka, kad išvengtumėte širdies ligų ir kitų negalavimų.

7. Išsipasakokite (šiek tiek) draugams

Pastarąjį dešimtmetį mokslininkai pastebėjo „pilkųjų skyrybų“ padaugėjimą – vyresnės kaip 50 metų amžiaus poros skiriasi tyliai. Nors išlaikyti porų pokalbius už uždarų durų atrodo paprasčiau ir dažnai išmintingiau, paplepėjimas su artimu draugu gali būti iš tiesų naudingas.

Dr. Robbinsas teigia: „Kai santykius ištinka problemos, pasikalbėjimas su keletu draugų gali labai padėti. Dauguma porų gyvena privatų gyvenimą ir sprendžia iškilusias problemas už uždarų durų, bet santykių bėdas taip pat galite išspręsti žinodami, kaip panašiose situacijose elgėsi žmonės, kuriais pasitikite.“ Tikriausiai išgirsite, kaip draugė ištvėrė vyro neištikimybę ar kitus didelius santykių iššūkius, tačiau net ir nedidelė užuojauta gali padėti pažvelgti į situaciją iš kitos perspektyvos. Vis dėlto neplepėkite per daug. Dr. Goldsteinas įspėja: „Akivaizdu, nėra geras sprendimas sakyti ką nors tokio (netgi artimam draugui), kaip ir patys galite pasielgti po penkerių metų.“

8. Kaip pora iš naujo atraskite vienas kitą, nors ir nebesate paaugliai

Užmirškite tuščio lizdo sindromą – 2008 m. atliktas tyrimas parodė, kad santuokinis pasitenkinimas tampa didesnis, kai vaikai palieka namus. Nustatyta, kad moterys praleidžia tiek pat laiko su partneriais, kol jų vaikai gyvena kartu ir vėliau. Tačiau buvo pastebėta, kad kartu leidžiamas laikas tapo geresnis ir kokybiškesnis tada, kai namus paliko vaikai. Dr. Robbinsas teigia: „Staiga vaikų auginimo tironija, nustelbianti visą namų buitį, dingsta. Jums nebereikia vakarieniauti 18 val., praleisti šeštadienių futbolo aikštelėje ar nuolat būti atsakingiems.“ Pasinaudokite šia naujai atsiradusia galimybe, kad šiek tiek pažeistumėte taisykles ir iš naujo prisimintumėte, kodėl vienas kitą mylite.

Vis dėlto jeigu santuokinės problemos dar iki tol buvo rimtos, tuščias lizdas gali sukelti didelę įtampą. Dr. Robbinsas aiškina: „Staiga visas aplinkinis triukšmas dingsta. Jeigu neturėjote, apie ką kalbėtis, tai pasidaro dar akivaizdžiau, kai vaikai palieka namus.“

9. Būkite supratingas slaugytojas

Jeigu vieną iš partnerių užklumpa rimta liga, kitas sutuoktinis dažnai užsikrauna slaugytojo naštą ir gali susirgti pats. Sutuoktiniai turi žinoti, kad normalu paprašyti pagalbos, kurios jiems reikia. Slaugytojo vaidmenį atliekančiam partneriui svarbu bendrauti ir kur nors išeiti su draugais. Tačiau supraskite, kad abu turite tam tikrų apribojimų.

Dr. Robbinsas teigia: „Sutuoktinis, kuriam reikia pagalbos, įprastai jaučiasi kaltas ir išsekęs, o padėti turintis sutuoktinis jaučiasi kontroliuojamas susiklosčiusios situacijos. Kol situacija nepasikeis, mažiausia, ką galite padaryti, tai atvirai apie ją pasikalbėti.“

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Mimi Saka
2020-11-26 16:58
Kiekvienas čia patyręs emocinį širdies skausmą supras, kaip aš jaučiuosi, ir suprasiu, kodėl dėjau daug pastangų, norėdamas susigrąžinti savo gyvenimo meilę, kol sutikau didįjį dvasinį žmogų dr. Ajayi, visa tai atrodė neįmanoma ir aš pradėjau prarasti viltį susigrąžindamas Dennise’ą, jis paliko ir pasakė, kad niekada daugiau nenorėjo manęs matyti savo gyvenime, o aš buvau ragana už jo progreso stoką ir jis negali progresuoti gyvenime. Susitikęs su puikiu dvasiniu žmogumi dr. Ajayi, jis man grąžino vyrą tai, ko niekada nebesijaučiau įmanoma, ir aš tapau visų namų ir darbo juokju, net jo verslo partneris juokėsi iš manęs ir vadino mane vardais. Dabar aš šypsosi, nes jiems suteikiamas kvietimas į vedybas, kad jie taip pat gautų pagalbos iš šio gero vyro. Susisiekite su juo el. pašto adresu drajayi1990@gmail.com arba „WhatsApp“ / „Viber“ numeriu +2347084887094
Billy Frederick
2020-11-23 20:04
Sveiki žiūrovai internete, aš noriu pasidalinti savo liudijimu apie tai, kaip man padėjo susigrąžinti savo žmoną. Buvau apgaulė, o žmona mane kelis kartus pagavo. Bandžiau susitvarkyti ir kiekvieną kartą galiausiai sukčiavau. Spėju, kad nesupratau, ką ji man reiškia, kol ji nepaliko manęs vienos. Aš pradėjau ieškoti būdų, kaip ją susigrąžinti, bet atrodo, kad niekas neveikia tobulai, kol nepastebėjau straipsnio apie dr. Ilekhojie, kuris daugeliui žmonių visame pasaulyje padėjo susigrąžinti savo santykius. Aš susisiekiau su juo jo „WhatsApp“ numeriu per +2348147400259 ir jis patikino, kad mano žmona per 48 valandas grįš su manimi su jo susitaikymo kerais. Keista, kad po 2 dienų mano žmona grįžo namo sakydama, kad ji vis dar myli mane, ir aš prisiekiau niekada daugiau jos neapgaudinėti. Jei jums reikia pagalbos, atsiųskite jam laišką el. Paštu (gethelp05@gmail.com) arba „WhatsApp“ / „Viber“ numeriu +2348147400259
Helen Ziyach
2020-11-23 10:09
Kadangi mūsų veidai yra skirtingi, todėl mūsų problemos yra nežinia, kokius sunkumus patiriate gyvenime, bet noriu, kad šiandien žinotumėte, jog jei tikrai norite išsivaduoti iš išbandymų. Jums yra sprendimas. Noriu visuomenei pristatyti vyrą, vardu Ajaja, jis yra galingas burtų ratukas ir jis man prieš metus padėjo išgelbėti mano santuoką, nes mano vyras paliko namus sakydamas, kad mūsų sąjunga nebedomina, tai gali šokiruoti man, nes neprisimenu, kaip mes ginčijomės, vėliau sužinojau, kad jis buvo su kita ponia, maldavau grįžti namo, kad būtų su manimi ir vaikais, bet jis nebeveikė pats, vėliau sužinojau vėliau, kad jį žavi moteris, su kuria jis yra. Aš susisiekiau su daktaru Ajayi ir žavesys buvo atšauktas po 3 dienų burto ir mano vyras grįžo namo. Dr. Ajayi sugeba atlikti bet kokius burtus, tačiau jo tarnyba nėra nemokama. Susisiekite su juo „Viber“ / „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. Paštas: drajayi1990@gmail.com
Berlin Claire
2020-11-22 12:32
Po 4 metų santuokos netekau vyro kitai moteriai. Turėjome gražią santuoką, tačiau jis užmezgė santykius su bendradarbiu, kuris jį vijosi. Jis gyvena netoli savo darbo ir atsisakė kalbėtis su manimi ar grįžti namo. Buvau taip nuniokota ir man buvo sunku susitvarkyti. Aš labai sunerimau ir man reikėjo pagalbos. Vieną dieną naršydama internete, susidūriau su Amber luke komentaru, kuriame teigiama, kad daktarė Ilekhojie padėjo jai išspręsti santuokines problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir pan. Taigi, pajutau, kad turėčiau jį išbandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis padarė man burtą. Po 2 dienų mano vyras atėjo pas mane ir atsiprašė už padarytas skriaudas ir žada daugiau niekada to nedaryti. Nuo tada viskas grįžo į savo vėžes. Aš ir mano šeima vėl laimingai gyvename kartu. Visa tai ačiū dr. Ilekhojie. Jei jums reikia pagalbos, siūlau susisiekti su juo. Jis jūsų nenuvils. Aš suteikiu jums 100% garantiją, kad jis jums padės. Jo el. Paštas gethelp05@gmail.com. Taip pat pasiekite jį „What
Clara Piatek
2020-11-17 20:07
Sveiki, tai tikras daktaro Ilekhojie, padėjusio man sugrąžinti sužadėtinį, liudijimas, kuris paliko mane ir vaikus 9 mėnesiams. Buvau praradusi viltį, kad sužadėtinis vėl grįš namo. jei santuokoje ar santykiuose išgyvenate sunkų laiką arba norite susigrąžinti savo buvusįjį, susisiekite su dr. Ilekhojie per „Whatsapp / Viber“ telefonu (+2348147400259) arba el. paštu (gethelp05@gmail.com)
Eden Maria
2020-11-16 21:23
Mano vyras paliko mane dėl jaunesnės moters ir aš buvau nuniokota. Atrodė, lyg ji būtų turėjusi pikto kerėjimo, Garsija per naktį be jokio perspėjimo atsisuko prieš mane. Tai įvyko praėjusiais metais, buvau beviltiška, todėl naudojausi kiekviena burtų perdavimo svetaine, kurią galėjau rasti be rezultatų. Draugas atsiuntė man nuorodą į daktaro Ilekhojie svetainę, ir aš susisiekiau su juo. Jis pradėjo dirbti su manimi birželio mėnesį. Dėl viso jo nuostabaus darbo mano vyras ir aš vėl kartu. Aš tokia laiminga ir privilegijuota, kad mano pusėje yra toks puikus žmogus kaip tu. Ačiū! Dr. Ilekhojie


„WhatsApp Dr Ilekhojie“ telefonu +2348147400259 arba
Paštu gethelp05@gmail.com
Katie Allen
2020-11-13 17:04
Esu iš vieningos valstybės, esu slaugytoja, ši mano meilės gyvenimo istorija. Esu susituokusi 4 metus, o penktaisiais santuokos metais kita moteris turėjo atimti iš manęs mylimąjį, o mano vyras paliko mane ir vaikus, ir mes kentėjome 2 metus, kol sutikau įrašą, kuriame šis vyras dr. Ilekhojie, kurie kažkam padėjo, ir aš nusprendžiau pabandyti padėti man parsivežti savo vyrą namo ir patikėk, aš tiesiog išsiunčiau savo ir mano vyro nuotrauką, o po 48 valandų, kaip jis man pasakė, pamačiau automobilis įvažiavo į namus ir štai tai buvo mano vyras, jis atėjo pas mane ir vaikus, todėl aš džiaugiuosi galėdamas sutikti kiekvieną iš jūsų ir sutikti savo mylimąjį.

El. Paštas: gethelp05@gmail.com
„Whatsapp / Viber“: +2348147400259
Alia Hoedt
2020-11-10 02:50
KAIP GRAŽINU VYRĄ SU DR WALE PAGALBA KONTAKTAI SU WHATSAPP / VIBER NUMERIU +2349015141346 arba drwalespellhome@gmail.com

Esu Alia Hoedt. Noriu padėkoti daktarui Wale’ui, kad jis per 48 valandas sugrąžino savo mylimąjį. Kai mane paliko meilužis, buvau toks pavargęs ir nusivylęs, kol ieškojau pagalbos internete ir pamačiau tiek daug gerų kalbų apie dr. Wale’ą, ir nusprendžiau pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir paaiškinau jam savo problemas. meilės burtas, kurį naudoju norėdamas susigrąžinti savo vyrą. Jei norite susigrąžinti savo meilužę, susisiekite su dr. Wale per „WhatsApp / Viber +2349015141346“ el. pašto adresą: drwalespellhome@gmail.com Dr. Wale’as, puikus žmogus, galintis sugrąžinti prarastas meilužis
lisanicolas
2020-10-11 11:57
Penkerius metus buvęs santykiuose su Džeiku, jis išsiskyrė su manimi. Aš padariau viską, kas įmanoma, kad jį sugrąžinčiau, bet viskas buvo teisinga, aš taip norėjau, kad jis sugrįžtų dėl meilės jam. Aš jo maldavau viską, pažadėjau, bet jis atsisakė. Aš kažkam internete paaiškinau savo problemą ir ji pasiūlė susisiekti su burtų raštu, kuris man galėtų padėti užburti, kad jį sugrąžintų, bet aš esu netikintis burtais, neturėjau kito pasirinkimo kaip išbandyti, Aš turėjau omeny burtų ratuką, vadinamą dr ozalogbo, ir aš jam parašiau el. Laišką, ir jis man pasakė, kad nėra problemos, kad viskas bus gerai prieš dvi dienas, kad mano buvęs grįš pas mane prieš dvi dienas, jis užkeikė burtą ir stebėtinai antruoju diena, tai buvo apie 16 val., buvęs man paskambino, buvau tokia nustebusi, atsiliepiau į skambutį ir viskas, ką jis pasakė, buvo, kad jam taip gaila visko, kas nutiko, kad norėjo, kad grįžčiau pas jį, kad taip mane myli daug. Aš buvau tokia laiminga ir nuėjau pas jį, taip vėl pradėjome l
Harriet Anderson
2020-09-21 02:57
Sužinojau, kad mano vyras ką nors mato. Jis pradėjo vėlai grįžti iš darbo, beveik nebesirūpino nei manimi, nei vaikais, kartais išeina ir net negrįžta namo apie 2-3 dienas. Aš padariau viską, ką galėjau, kad ištaisyčiau šią problemą, bet viskas nesėkmingai. Aš labai sunerimau ir man reikėjo pagalbos. Vieną dieną naršydamas internete, daktaras AJAYI gali padėti išspręsti santuokines problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir pan. Taigi, pajutau, kad turėčiau jį išbandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis padarė man burtą. Po dviejų dienų mano vyras atėjo pas mane ir atsiprašė už padarytas skriaudas ir pažadėjo daugiau niekada to nedaryti. Nuo tada viskas grįžo į savo vėžes. Mano šeima vėl laimingai gyvena kartu. Visa tai ačiū dr. AJAYI. Jei jums reikalingas burtų ratukas, galintis ištarti tikrai veikiantį burtą, siūlau susisiekti su juo. Jis jūsų nenuvils. Whatsapp / viber: +2347084887094 Paštas: drajayi1990@gmail.com
Andreea Baciu
2020-09-15 01:22
Sveiki, draugai, gerai, kad ketinate perskaityti šią temą, nes tai pasirodys kaip gera jūsų ar jūsų pažįstamo gyvenimo pokyčių patirtis. Kyla klausimas, ar turite sunkumų, ar norite įprasminti savo gyvenimą, ar sergate kokia nors liga, tai yra jūsų galimybė įsitikinti, kad jūsų problemos išspręstos, susisiekite su didžiuoju burtų šaukliu dr. Ajayi el. Paštu: drajayi1990 @ gmail.com arba „Viber WhatsApp“: +23487084887094 Jis taip pat specializuojasi šiose srityse
(1) Grąžinkite buvusią žmoną ar vyrą.
(2) Burtai laimėti milžinišką loteriją
(3) vaistažolės pastoti
(4) Darbo paaukštinimo burtas.
(5) stebuklingo rašiklio užkalbėjimas, norint sėkmingai išlaikyti egzaminą
(6) Būrimas laimėti bet kurią teismo bylą
(7) ir daugiau, tiesiog susisiekite el. Paštu: drajayi1990@gmail.com arba „Viber“ arba „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094
Gwen Jonah
2020-08-03 00:12
Kaip tu jautiesi, kai tas, kurį planavai praleisti visą likusį gyvenimą, staiga pareikšdamas, kad nebesidomi santuoka iš niekur, tokia situacija, kokia buvau, kai susidūriau su burtų taksistu, vadinamu dr. Ajayi, buvau aš suirzusi širdis maldavo mano vyrą keliems mėnesiams grįžti namo, visi mano pagrindai nebuvo atkartojami tol, kol nepamačiau vienos ponios liudijimo, kuris papasakojo, kaip burtų žinovė dr. Ajayi padėjo jai gerai apmokamą darbą ir sakė, kad jis yra pajėgus kitam. burtų rūšis, ji praranda savo „Viber“ numerį: +2347084887094 Aš paėmiau numerį ir pranešiau rašybai. Rašytojas dr. Ajayi paaiškino mano situaciją ir tai, kaip mano vyras netikėtai paliko namus, jis papasakojo, kodėl mano vyras paliko namus atlikęs burtą, jis pasiėmė jį tik septynis dienų grąžinti mano gyvenimui laimę, nes aš laimingai gyvenu su savo vyru ir laukiamės savo antrojo vaiko. Jei jums reikia rašybos rašytojo pagalbos iškilus bet kokiai gyvenimo problemai, apie kurią galite galvoti, susisiekite su ra
Dora
2020-07-04 15:51

Mano vardas Dora Gomez. Turiu gerbti jus ir jūsų burtus, kad šis liudijimas būtų žinomas visiems. Aš ėjau apžiūrėti kitų rašybos rašytojų, nematydamas rezultatų, viskas, ko jie norėjo, buvo mano pinigai. Aš tik norėčiau, kad būčiau atvažiavęs pasimatyti anksčiau, aš pasinaudojau kuo daugiau iš jūsų. Mano buvęs vyras dingo vienerius metus, aš visur ėjau ir ieškojau kitų burtininkų, bet jokių rezultatų, kol mano draugas mane supažindino su Dr.Sunny. Po meilės burtų pagaliau sulaukiau iš jo skambučio per mažiau nei 48 valandas. Jo burtai padarė stebuklus, o mano vyras vėl kupinas meilės. Tai buvo tarsi stebuklas! Staiga jis grįžo su gėlėmis sakydamas, kad turėčiau jam padovanoti, aš buvau tikrai apstulbęs ir sukrėstas, kai mano vyras atsiklaupė maldaudamas atleidimo ir man to priimant. Man tikrai trūksta žodžių ir laiminga, tu esi Dievas, atsiųstas man ir visai mano šeimai. Ir aš vėl esu laiminga moteris. Labai ačiū dr. Sunny. Visiems, ieškantiems tikro ratuko, susisiekite su Dr.Sunny el
Lydia
2020-06-25 00:24

Perskaitykite ir susisiekite su gydytoju Sunny, jei jums reikia stiprios meilės burtų, kad išspręstumėte nutrūkusį santykį.
Kai buvau šešis mėnesius nėščia su savo antruoju vaiku, išsiskyriau su vyru. Nuo tada, kai mūsų vaikas buvo pastojęs, mes nesutarėme ir ginčijomės, ji nebemylėjo jokios meilės ar pasitikėjimo juo, todėl jis mane išsiskyrė. Ir visas šias švilpukus, aš išbandžiau visas skirtingas priemones jam susigrąžinti, taip pat išbandžiau keletą skirtingų stebuklingų ratų savo gyvenamojoje šalyje, tačiau nė viena iš jų negalėjo grąžinti Tomo pas mane. Tik daktaras Sunny garantavo skubų 48 valandų magijos rinkimą ir patikino, kad mano vyras vėl bus su manimi. Rašau norėdamas padėkoti ir padėkoti už pažadų laikymąsi ir už tai, kad panaudojote gabias ir dideles jėgas, kad sugrąžintumėte jį namo. Man buvo malonu žinoti, kad jūs specializuojatės meilužių sujungime. Ačiū, pone, kad padėjote man blogiausiais gyvenimo laikais, kad buvau toks puikus magijos magas ir kad jis man suteikė
Ilona Kovalevskaja-Maciulevič
2019-11-25 23:27
Sezoniniai sveikinimai visiems mano draugams, mano vardu Ilona Kovalevskaja-Maciulevič iš Vilniaus, Lietuva. Aš esu medicinos gydytojas pagal profesiją, 47 metai. Maloniai perskaitykite mano tikrąjį gyvenimo liudijimą, turiu tvirtą ketinimą, kad ši informacija padės kažkam, skaitančiam šį straipsnį dabar, atkurti sugrąžintą santuoką ir susigrąžinti prarastus meilės santykius per 2 dienas. Ilgus metus bendravęs su Sadiq Elyer, jis išsiskyrė su manimi. Aš padariau viską, kad jis vėl mane mylėtų, bet viskas, ką dariau, buvo veltui, aš labai norėjau jo sugrįžti dėl meilės, kurią aš jam turiu, Aš jo paklausiau su viskuo, ką turiu, pažadėjau, bet jis atsisakė. Aš paaiškinau savo problemą savo kolegai darbe ir ji pasiūlė verčiau susisiekti su meilės rašytoju, kuris galėtų padėti man tai išsiaiškinti, bet aš esu tas žmogus, kuris niekada nemanė, kad meilės rašybos dalis egzistuoja ar veikia, aš neturėjau pasirinkimo bet norėdamas išbandyti, nusiųstu elektroninio pašto kanalą „Spellcaster“ ir j
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Mūsų draugai

Mūsų draugai