Lai kitais metais jus ir mus lydi gražiausi norai!

Daugelis Naujųjų išvakarėse mąsto apie kitus metus. Kai kurie net ant popieriaus surašo, ką norėtų/turėtų/privalėtų/svajotų nuveikti kitais metais. Laidos kūrybinės grupės nariai taip pat trumpam paskendo mintyse, kad savo planais ir siekiais pasidalytų su jumis.
 

Vedėja Andžela


Esu įsitikinusi, kad svajonės yra puikus barometras, rodantis, ar žmogus moka save mylėti. Kas myli save, tas tikrai svajoja. Man būna labai graudu, kai paklausi žmogaus, apie ką jis svajoja, o jis sako, kad šiuo metu neturi svajonių... Vadinasi, jis tiesiog plaukia pasroviui. Jis neturi laiko pabūti vienas, galbūt tyloje, galbūt klausantis mėgstamos muzikos... Ir leisti sau pasinerti į svajų sūkurį...
Puikiai suvokiu, kad kiekviena svajonė reikalauja nemažai pastangų ir kruopštaus darbo. Svajonės pildosi tik tada, kai jų turi. Kai sakau svajonė, negalvoju apie naujausio modelio televizorių, virtuvės baldų komplektą ar brangią suknelę. Kalbu apie dvasingesnius, aukštesnius dalykus. Buitis neturi užgožti mūsų svajonių. Tiesiog išmokime mažiau vartoti. Jau ir taip esame persisotinę daiktais, gal ir pasaulinę ekonominę krizę sukėlė mūsų nesaikingas vartojimas? Tiesiog žmonija, vaizdžiai sakant, paspringo...
Aš kiekvienų Naujųjų metų išvakarėse svajoju apie tai, kad mano vaikai būtų sveiki, kad jiems sektųsi, kad jie gyvenime sutiktų kuo mažiau blogų žmonių... Visiems linkiu susirasti gyvenime tokią erdvę, kur jaustumėtės gerai. Tai gali būti užsienio šalis, kambarys ar jaukus fotelis prie knygų lentynos. Svarbiausia, kad toje erdvėje galima būtų atsipalaiduoti, pabūti su savimi, pasvajoti...
Norėčiau visiems palinkėti nebijoti mylėti save ir daugiau svajoti!
 

Redaktorė Daiva


Anksčiau prisiekdavau, kad sportuosiu, atsikratysiu visų žalingų įpročių, nuolat mokysiuos ir neleisiu sau apkerpėti. Ten dar buvo šimtai smulkių norų – išmokti vairuoti, kalbėti itališkai, pamatyti piramides... Pastebėjau, kad kasmet vis mažiau punktų įrašau į dienoraštį. Ar tai reiškia, kad senstu ir keliu sau vis mažiau reikalavimų? O gal baigėsi mano norai, – juk jau pakankamai ilgai gyvenu?.. Ne, norai niekada nesibaigia! Jie yra žmonijos varomoji jėga; jie tarsi oro balionėliai kelia mus iš dugno į paviršių...
Kasdien prabundame ir pirmiausiai norime pamatyti mylimo žmogaus ir vaiko veidą, išgerti kvapnios arbatos ar stiprios kavos puodelį, perversti spaudą, pažiūrėti pro langą, pasilabinti su maloniu kaimynu. Paskui norime nuveikti visus dienos darbus kuo geriau, kai pavargstame trokštame atsidurti namie, priglusti prie brangių žmonių. O kai lieka laisvo laiko visi svajojame apie svečias šalis, tolimus skrydžius, įdomius žmones. Oi, tų norų šimtai!.. Ar užteks gyvenimo jiems visiems įgyvendinti? Nežinau.... Juk kasmet pagalvoju, kad norėčiau perskaityti visas parašytas knygas. Manote, užtruks? Aš irgi manau, kad reikia pasistengti gyventi kuo ilgiau. Todėl kitais metais ir toliau gyvensiu kiek įmanoma sveikiau, rūpinsiuos savo ir artimųjų sveikata. Nes mūsų laukia dar vieni nuostabūs metai! Nuostabių jums Naujųjų metų!


 

Operatorius Dainius


Retai kada Naujųjų išvakarėse ką planuoju, gal apie atėjusius metus imu mąstyti, kai šventinis šurmulys jau nurimsta. Žinoma, gyvenimas pilnas staigmenų, gražių, įdomių, o kartais liūdnų ir visai nesmagių dalykų. Jis visoks. Ir aš norėčiau leisti savo gyvenimui būti tokiam dar metus. Kartais bijome blogų dalykų, mus gąsdina rytdienos nežinia, tačiau kai kažkas baigiasi suvokiame, kaip vis dėlto tai buvo šaunu. Todėl noriu dar metus gyventi atviromis akimis ir širdimi.
Galima svajoti apie šalį, į kurią norėtum nuvykti. Aš svajoju nukeliauti į Portugaliją ir pakrantėje pamerkti kojas į vandenį, kad pasijusčiau tikrai sėdintis ant pasaulio krašto... Nors iš tiesų, ne ką mažiau smagu, kai visai neplanuotai atsiduri arabų kraštuose ar šiaurėje.
Kad jau privertėte mane apie tai galvoti, tai kitų metų pradžioje būtinai panorėsiu (juokiasi), kad metai būtų visokie. Linkiu jums spalvingų metų!
 

Režisierius Remigijus


Kitais metais esu labai ryžtingai nusiteikęs „pasiremontuoti“ sveikatą. Lietuviui vyrui lyg ir dera būti stambesnio sudėjimo, juk gyvename šiaurėje... Vis dėlto aš nusprendžiau atsikratyti antsvorio. Vienas pažįstamas pasidalino įdomia dieta. Pavadinčiau ją „Dviejų valandų dieta“. Jeigu norite, galite ją išbandyti kartu su manimi, po to būtinai parašykite tv@sveikaszmogus.lt kaip jums sekėsi.
Žodžiu, ryte prabudę išgerkite stiklinę vandens, tokiu būdu iš organizmo pašalinami šlakai. Po dviejų valandų pavalgykite. Jokių reikalavimų maisto produktams nėra, aišku, būtų gerai, kad jie būtų ne riebūs. Valgio metu negalima gerti jokių skysčių. Tada dvi valandas leiskite maistui virškintis. Dar po dviejų valandų išgerkite stiklinę vandens. Ir šį ciklą kartokite visą dieną. Aš išbandysiu šią dietą (šypsosi).
Taip pat būtinai reikėtų nueiti pas kardiologą. Į polikliniką nueisiu sausį, o pas gydytoją, matyt, pateksiu tik po pusmečio... Tokia jau lietuviškoji sveikatos sistema.
Bet nenoriu dejuoti, kaip tik linkiu sau ir kitiems daugiau šypsotis ir smagiau juoktis. Žinote, mano asmeninių pastebėjimų pakako, kad įrodyčiau kitiems, jog tai geriausias kovos su stresu būdas. Kai tu šypsaisi, stresas persikreipia ir mauna į šoną. Linkiu daugiau šypsenų jūsų veidams!
 

Montuotojas Darius


Ne tiek noriu, kiek planuoju kitais metais pasiryžti sausgyslių operacijai. Tai bus mano geras darbas sau (šypsosi). O šiaip manau, kad kiekvienais metais reikia norėti būti kuo labiau naudingam ir reikalingam kitiems. Todėl niekuomet neplanuoju gerų darbų. Juk geri darbai daromi kitiems. Tiesiog sakau sau, kad turiu būti budrus ir nepraleisti pro akis tų, kuriems gali prireikti mano pagalbos.
Kartais žiūrėdamas žinias svajoju apie žygdarbį, kuris apsaugotų visą pasaulį nuo terorizmo. Nusišypsau sau ir suvokiu, kad vargu, ar žmonija išmoks gyventi be konfliktų. Norėčiau vieną rytą prabusti ramiame pasaulyje. Gal kitąmet?.. Linkiu jums taikos ir ramybės!
Po netrumpų diskusijų laidos kūrybinė grupė apibendrino visų mintis. Tad jūsų dėmesiui pateikiame (beveik mediciniškai įrodytas) rekomendacijas, apie ką vertėtų pamąstyti Naujųjų išvakarėse...
- Nusibrėžti kitų metų tikslus ir norus.
- Susikurti keletą labai malonių svajonių.
- Sugalvoti keletą labai neįtikėtinų svajonių.
- Paplanuoti porą nutrūktgalviškų dienų, kai leisite sau elgtis kaip norite.
- Prisiminti tuos, kuriems gali prireikti jūsų pagalbos.
- Dažniau šypsotis.
- Ir nepamiršti rūpintis savo sveikata!
 

Iki pasimatymų sekmadienio rytais!

 

 

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai