Moderni ir informatyvi interneto svetainė www.sveikaszmogus.lt

Rudenį pasitinka moderni ir informatyvi


Interneto svetainė www.sveikaszmogus.lt naują rudens sezoną pasitinka atsinaujinusi ir stipriai pasikeitusi. Nuo liepos mėnesio pradėtas keisti svetainės interjeras ir papildyta duomenų bazė pritraukia vis daugiau internautų. Rugpjūčio mėnesį, palyginti su šių metų sausiu, besidominčių sveikatos naujienomis, straipsniais ir kitais naudingais patarimais žmonių skaičius padidėjo septyniais kartais. Manoma, kad iki Naujųjų metų ši moderni ir informatyvi svetainė sulauks dar didesnio visuomenės susidomėjimo, nes kompiuteriais ir internetu naudojasi vis daugiau žmonių. Ne visi turi laiko žiūrėti televizijos laidas ar skaityti laikraščius, todėl stengiasi juos dominančią informaciją rasti ten, kur jiems patogiau. O internete sukaupta medžiaga išlieka visą laiką.
 

Ir nauji, ir kiek senesni straipsniai


Daugiausiai informacijos į interneto svetainę patenka iš tuo pačiu pavadinimu leidžiamo sveikatinimo žurnalo „Sveikas žmogus“. Visi nuo pat žurnalo įkūrimo spaudoje publikuoti straipsniai yra interneto svetainės duomenų archyve, kur, pasinaudojus gana paprasta paieška, galima surasti įvairiausių straipsnių lankytojus dominančia tema.
Naujesnius straipsnius galima rasti suskirstytus pagal temas „Rudens aktualijos“, „Moters sveikata“, „Vyro sveikata“, „Tavo vaikas“, „Sveika gyvensena“, „Sveika mityba“, „Sveikata ir grožis“, „Sveikata ir meilė“, „Psichologinė sveikata“ ir „Netradicinė medicina“. Visuose straipsniuose pateikiama naujausia specialistų patikrinta informacija apie dažniausias sveikatos problemas, sveiką gyvenseną, kitais aktualiais sveikatos klausimais.
Be to, po kiekvienu straipsniu interneto svetainės lankytojai gali parašyti savo komentarą, įvertinti straipsnio turinį pagal penkiabalę sistemą ar tiesiog pabandyti paklausti kitų nuomonės apie straipsnyje pateiktą medžiagą.


 

Galimybė pasikonsultuoti su specialistu


Apie lankytojus dominančias problemas galima ne tik pasiskaityti, bet ir internetu užduoti jiems rūpimą klausimą atitinkamos srities gydytojui, kuris, asmeniui pageidaujant, atsakymą gali atsiųsti elektroniniu paštu arba jį pateikti internete prie dominančios temos. Tokia galimybe yra pasinaudoję nemažai svetainės lankytojų, nuo vasaros vidurio gydytojai specialistai atsakė į daugiau nei tūkstantį jiems užduotų klausimų. Svetainės rengėjai žada, kad netolimoje ateityje bus galima ne tik konsultuotis internetu, bet ir iš karto užsiregistruoti pas konsultavusį gydytoją. Tai padėtų sutaupyti daug visiems taip trūkstamo laiko.
 

Naujienų užsisakymas


Planuojama naujovė žmonėms, sekantiems gydymo ir sveikatinimo naujienas tam tikromis temomis (pvz., arterinė hipertenzija, glaukoma, sąnarių ligos). Nuo spalio mėnesio lankytojų pageidavimu bus galima užsiprenumeruoti naujausius straipsnius ir informaciją konkrečia lankytojus dominančia tema – tiesiog reikia registruotis, nurodyti dominančią temą, ir elektroniniu paštu gausite pranešimą, kad www.sveikaszmogus.lt atsirado naujas straipsnis šia tema.
 

TV laidos anonsai


Nežinote, kokios sveikatos problemos bus nagrinėjamos kitoje TV laidoje „Sveikas žmogus“? Tiesiog pasižiūrėkite interneto puslapyje skelbiamą laidos anonsą, kur trumpai pristatomos laidos aktualijos.
 

Daug įdomių ir naudingų skyrelių


Skyrelyje „Renginiai“ pateikiamas sveikatinimo renginių kalendorius, skiltyje „Jūsų pasiūlymai“ galite išsakyti savo pasiūlymus, pageidavimus ir pastabas interneto svetainės rengėjams. Taip pat kiekvieną savaitę galite dalyvauti „Savaitės temos“ diskusijoje, nagrinėdami tiek globalines, tiek nedideles, bet aktualias problemas. Kas savaitę Jūsų lauks ir naujas klausimėlis.
 

Ir ne tik


Šioje svetainėje naudingos, įdomios, informatyvios informacijos gali rasti ne tik besidomintys savo ir kitų sveikata žmonės, bet ir medicinos specialistai, gydytojai, vaistininkai, nes čia pateikiamos nuorodos ir į kitus interneto puslapius, susijusius su sveikata, medicinos paslaugomis ir sveikatinimu. Ir tai ne viskas, ką įdomaus galima rasti šioje svetainėje.
O ką daugiau? Geriausias būdas sužinoti – apsilankyti joje patiems.  
 

Pati didžiausia naujovė


Bet pati didžiausia naujiena šioje svetainėje – elektroninis žurnalas „Sveikas žmogus“, kurį interneto puslapio lankytojai gali skaityti nemokamai!!! Tai pirmasis periodinis elektroninis žurnalas ne tik Lietuvoje, bet ir Pabaltijo šalyse. Šį elektroninį žurnalą gali skaityti kiekvienas interneto lankytojas, reikia tik užsiregistruoti kaip elektroninės žurnalo versijos skaitytojui, be to, pildydami elektroninę prenumeratos lentelę, skaitytojai iki Naujų Metų gali nemokamai užsisakyti ir įprastą spausdintą žurnalą „Sveikas žmogus“. Nuolatiniai svetainės lankytojai jau pasinaudojo šia galimybe.

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai