Onkologinės ligos ir fitoterapija: padėti galima

Kasdien 50 Lietuvos žmonių išgirsta vėžio diagnozę. Tad į visuomeninės organizacijos asociacijos „Šviesuva“ surengtą paskaitą plūdę žmonės – tik nedidelė dalis tų, kuriems tos dienos tema – onkologinės ligos, yra aktuali. Visiems kitiems papasakosime mes, nes informacijos buvo tiek ir tokios naudingos, kad nepasidalinti ja su visais būtų neatleistina.
 
Klausydamiesi Vilniaus universiteto Lietuvos onkologijos instituto Fitoterapijos laboratorijos vedėjo fitoterapeuto homeopato onkologo Juozo Ruolios temos „Fitoterapija onkologijoje“, žmonės gaudė kiekvieną daktaro žodį – įdomu ir reikalinga buvo viskas.
„20 metų dirbu onkologu, ir mano sritis – organizmo apsauga nuo vėžio pasikartojimo. Nuo pirminio vėžio, nesvarbu, kokios lokalizacijos, jokių vaistažolių nėra. Netikėkite, jei kas sako kitaip. Pirminį vėžį reikia pašalinti peiliu, spinduliais, chemoterapija. Ir bet kuriuo atveju yra tikimybė, kad bent viena ląstelė liko, – pasakojo specialistas. – Baisiausias dalykas, kad vėžinės ląstelės yra praradusios „mirties programą“ (apoptozę), jų egzistavimui galioja kiti dėsningumai. Todėl 5–6 metus organizmą reikia saugoti, kad joms atsinaujint nebūtų sąlygų.“ Ir pateikė daugybę konkrečių patarimų, kaip tai padaryti. Jūsų dėmesiui tai, ką papasakojo daktaras Juozas Ruolia.
 

Paprasta, bet būtina


Naviko atsinaujinimo profilaktikai gerkite paprastą švarų vandenį, ne iš filtro, bet gyvą – šaltinio, šulinio. Jei jo kasdien išgersite po 0,5 litro, sudarysite inkstams normalias sąlygas pašalinti apykaitos produktus. Be to, sureguliuosite šlapimo pH. Jį sekti onkologiniam ligoniui absoliučiai būtina. Jūsų pH turi būti 6–6,5. Tai yra labai svarbu. Nusipirkite lakmuso popierėlį ir ryte, per pietus ir vakare pamatuokite, paskui suskaičiuokite dienos vidurkį.
Vanduo naudingas ir kraujui valyti. Tai yra būtina, jeigu jūsų eritrocitų nusėdimo greitis daugiau nei 20 mm/val. Didelis eritrocitų nusėdimo greitis rodo, kad kraujas užterštas toksinais. Kad jie nepatektų iš žarnyno, padeda pektinai. Jų pakankamai yra orkaitėje keptuose obuoliuose ir morkose. Reiktų kas 2–3 valandas suvalgyti tai morką, tai obuolį. Jei dirbate, negalite, prisimalkite kavamale linų sėmenų, įberkite į stiklinę vandens. Taip žarnynas gerai išvalomas. Pektino yra ir juoduosiuose serbentuose, prisirinkite, susidėkite į šaldymo kamerą. Tinka ir mėlynės, agrastai. Kasdien suvalgykite po 2–3 šaukštus.
Moterims, kurioms buvo krūtų navikų, 5 metus po ligos reiktų uždrausti valgyti kiaulieną. Jos riebaluose yra medžiagų, labai artimų hormonui, galinčiam pakartotinai sukelti vėžį. Reiktų maitintis žuvimi, vištiena, jautiena, bent pusę bendro kiekio turi sudaryti daržovės.
Jei dažnai skiriasi dujos, būtina sureguliuoti bakterijų pusiausvyrą, virškinimo fermentų kiekį. Tam po ranka turėkit pelynų arba pupalaiškio trauktinės.
 

Keletas svarbių dalykų pradžiai


Lietuvoje turime vaistažolių, kurių teigiamas poveikis vėžio pasikartojimo profilaktikai yra įrodytas. Tik tokia informacija ir kliaukitės, rinkdamiesi priemones.
Neeksperimentuokite su auksiniu ūsu – visiškai nėra ištirta, ar jis vėžines ląsteles slopina, ar stimuliuoja! Auksinio ūso trauktinėje terastos medžiagos, panašios į aspiriną, – tad jis tinka tik kompresams, kai kremzlės susidėvėjusios.
Negerkite daigintų grūdų sulčių. Jose yra aktyvių ląstelių augimo hormonų, skatinančių ir vėžio ląstelių augimą. Tie, kurie sako, kad tai gydo vėžį, nemato tų mirštančių moterų, kurios litrais gėrė daigintų grūdų sultis, valgė grūdus – jų šiandien jau nebėra.
Kiekvienam vėžiu sergančiam ligoniui 5 metus reikia vartoti priemones, gerinančias imunitetą, kraujodarą, antioksidantus, detoksikuojamąsias medžiagas, navikų aktyvumą slopinančias, virškinimą ir nervų sistemą gerinančias medžiagas. Viena dvi priemonės negarantuoja kokybiškos saugos. Tai rodo ne tik Lietuvos, bet ir šveicarų, italų, vokiečių, ukrainiečių patirtis.
 

Imunitetui stiprinti


Nusilpus imunitetui, organizmas nebegeba atpažinti vėžinių ląstelių ir su jomis susidoroti.
Bet, prieš pradėdami jį stiprinti, paprašykite atlikit imunologinį tyrimą ir tik tada reguliuokite imuninę sistemą, jei reikia.
Tam tinkami vaistingieji augalai – ežiuolė ir vilkakora (pastaroji viena per silpna).
Galite pasisodinti ežiuolių savo darže – rausvažiedžių ar baltažiedžių. Žydėjimo pradžioje nuskinkite, padžiaukite pavėsy, rudeniop sukapokite. Paskui termose porą šaukštų užpilkite litru vandens. Galima įpilti kelis šaukštus alkoholio, tada ištirps ir tos medžiagos, kurios jame tirpsta.
Vartokite kelerius metus – 3 savaites vartojate, savaitė pertrauka.
Galima nusipirkti gatavų ežiuolės preparatų.
 

Kraujodarai gerinti


Sumažėjus eritrocitų kiekiui, trombocitams, kraujui pagerinti grįžę namo iš ligoninės po chemoterapijos vartokite bičių duonelę, jūros kopūstus arba laminariją, šaltalankio aliejų (po 1–2 valgomuosius šaukštus kasdien). Vietoj pastarojo galima alyvuogių aliejuje pusvalandį pakepti morkas ir valgyti kartą per savaitę. Tinka ir žuvų taukai arba piene virta skumbrė – pieną reikia išpilti, o skumbrę suvalgyti.
Bičių duonelėje yra 22 aminorūgštys ir 4 nukleininės rūgštys – visos ląstelėms reikalingos statybinės medžiagos. Jūros kopūstuose apskritai yra visa Mendelejevo lentelė. Šaltalankio aliejuje daug naudingų karotenoidų.
Labai svarbu žinoti, kad organizmui reikia visų 20 karotenoidų, o vienas beta karotinas tik paskatina vėžio atsiradimą. Tai parodė skandinavų tyrimas – tarp rūkiusių ir vartojusių vieną beta karotiną vėžiu susirgo 16 proc. daugiau negu jo nevartojusiųjų.
Dėmesio! Visas šia priemones vartokite ne ilgiau kai 10 dienų! Kitaip vėžinės ląstelės gali pasinaudoti tomis stimuliuojamosiomis medžiagomis, ir liga atsinaujins.
 

Jei prastas virškinimas


Lėtiems – flegmatiškiems ir melancholiškiems žmonėms reikia vartoti pelynus. Cholerikams labiau tinka pupalaiškis.
Prie šių kartumynų turinčio augalų būtinai pridėkite 2–3 augalus, jų vienų nevartokite – kartumynai nuodingi. Pridėti tinka vingiorykštės, pipirmėtės, dirvuolės, šlamučių, ramunėlių, gysločio ir gerti šių vaistažolių vandeninę ištrauką.
 

Antioksidantai


Sakant paprastai, antioksidantai – tai elektronų donorai. Vėžio terapijos metu ima trūkti elektronų. Jų kiekiui atnaujinti tinka kraujažolės, ramunėlės, kmynai, krapai. Bet visada pridėkite medaus – poveikis bus stipresnis ir greitesnis.
Geri antioksidantai bičių duonelė, preparatai su ugniažole, šventgaršve, ramunėlėmis, kmynais, melisomis, pipirmėtėmis ir kt.
Naudingas augalas saldymedis. Jame esančios medžiagos yra artimos mūsų antinksčiuose gaminamam hormonui prednizolonui.
 

Besisaugant toksinio vaistų poveikio


Nusipirkę bet kokį vaistą, būtinai perskaitykite informaciniame lapelyje, kaip jis išsiskiria.
Jei su prakaitu, gerkite aviečių lapų arbatą.
Turėkite prisidžiovinę kilogramą gluosnių (tinka visų, kurie turi kačiukus) žievės ir pasidarykite nuovirą, jei reikia gerti nesteroidinius vaistus nuo uždegimo.
Jei vaistai išsiskiria per šlapimą, tinka kadugio uogos, arbūzai, persikai, petražolės –viskas, kas varo šlapimą.
Jei išsiskiria per storąją žarną (taip pat ir esant vidurių užkietėjimui), tinka senos lapai, šaltekšnio žievė, rabarbarų šaknys (šaknyse oksalatų nėra, nebijokite).
Alijošiaus sultys –nepakeičiamos vėžiu sergantiems ligoniams, esant užkietėjusiems viduriams. Iš ryto reikėtų išgerti 4–5 valgomuosius šaukštus sulčių.
Jei vaistai šalinami per tulžį, reikalingos tulžies išsiskyrimą skatinančios žolės – barbarisas, šlamutis, ugniažolė, kukurūzai.
 

Apie aurą


Labai svarbus žmogaus elektromagnetinis laukas, dar vadinamas aura, eteriniu, intuityviuoju, karminiu, mentaliniu, astraliniu kūnu. Apie tai jau dėstoma JAV medicinos mokyklose.
Pastebėta, kad ligos pirmiausia atsiranda joje – Rytų medicina tą žino seniai, dabar patvirtinta ir Vakaruose. Negalavimai – tai žmogaus biofizikinė charakteristika. Vokietijoje pagaminti aparatai, kur uždėjus pirštą galima matyti savo „elektromagnetinę kokybę“.
Todėl nesibarkite namuose, neįtraukite vaikų ir kitų šeimos narių į savo „elektromagnetinius karus“.
Gimtadienio proga vietoj rožių neškit vazoną su gėle, kurią praeidamas pro šalį paglostė tas žmogus. Tai padės sutvarkyti jo elektromagnetinį lauką.
Namuose sodinkite tuos augalus, kuriuos norite. Valgykite prieskonines lapines daržoves tas, kurias norite. Tik vientisas, nieko neišmeskite.
 

Vaistažolės po gydymo


Miškinės sidabražolės šakniastiebiai skiriami, kai yra stemplės, skrandžio, storosios žarnos vėžys.
Pelkinės sidabražolės pilnos Lietuvos balos, susirinkite kilogramą šakniastiebių augalo žydėjimo metu, susidžiovinkite, susikapokite. Tinka, kai yra vėžys nelabai piktas (G1, G2).
Beržinį juodgrybį dauguma pažįsta, jis pirštu nukrapštomas nuo beržo. Universalus, tinka įvairių organų vėžio atvejais.
Gyslotis tinka, kai burnos navikas, jonažolė – po smegenų, medetkos – krūtų, kiaušidžių, gimdos kaklelio, pelynai – žarnyno, takažolė – šlapimo pūslės, pelkinis pūkelis –skrandžio navikų, vingiorykštė – universali.
Galima iš jų susidaryt mišinį lygiomis dalimis po 2–3 vaistažoles.
Grikiai naudingi buvus kiaušidžių, gimdos, gimdos kaklelio vėžiui. Vėdrynų arbata – vienintelė, pridėjus dobilų, tinka melanomų profilaktikai. Tai įrodyta tyrimais.
Auginkite ir vartokite alijošių, irisus – jų veikimas taip pat įrodytas.
Kai yra vėžys piktas (G3), sarkoma, vienintelė įrodyta ir legalizuota kaip metodas yra ugniažolės arbata ar sultys. Bet ugniažolę galima vartoti tik tada, kai kepenų tyrimai ALT, AST, ir ŠF yra geri – paklauskite šeimos gydytojo. Jei šie tyrimai yra prasti, ugniažolė dar pablogins kepenų darbą ir bus tik blogiau.
Odos melanomos, bazaliomos ir gerybiniai navikai gydomi medetkų tepalu. Tepkite juo bet kokios kilmes randus – patvirtinta, kad jis užkerta kelią vėžiui.
 

Dar keletas patarimų


• Nelieskite rupūžių – jų odoje yra tik pėdsakai veikliųjų medžiagų, nepriimtinų vėžiui.
• Jei obuolys papelijęs – nepjaustykite, išmeskite – pelėsiuose yra kancerogenų. Negali žinoti, kada [prasidės suvėžėjimo procesas.
• Jei nėra neišvengiama, neleiskite merginoms iki 30 metų daryti krūtų rentgeno nuotraukų. Tai gali būti lemiamas suvėžėjimo postūmis.
• Jei negalite atsilaikyti negėrę visai, alkoholio gerkite vieną rūšį per vakarą. Kai primaišoma, kepenyse atsiranda acetaldehido. Tai stiprus kancerogenas! Acetaldehidu ištepus peliuko šlaunį, per 3 dienas išsivysto piktybinis navikas.
• Nebadaukite – badavimas alina jau ir taip alinamą vėžio organizmą, ir liga suaktyvėja.
• Gydomiems spinduline terapija negalima vartoti jokių antioksidantų, nes jie sumenkina spindulių poveikį.

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

  • :)
  • (happy)
  • :D
  • (super)
  • (hi)
  • (red)
  • (fu)
  • (fool)
  • (weird)
  • :P
  • :(
  • (hooray)
  • (bad)
  • (think)
  • 8|
  • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai