Kelias į save, sujungiant kūną su dvasia

 Su džok: ką tai reiškia?

Atkeliavęs iš Pietų Korėjos profesoriaus Pak Dže Vu sukurtas gydymo metodas sužavėjo savo paprastumu ir efektyvumu. Išvertus iš korėjiečių kalbos su džok – tai „plaštaka“ ir „pėda“. Pagal šią teoriją, jei kokiame nors organe arba bet kokioje kūno dalyje atsiranda nukrypimų, jų projekcijos delnuose ir pėdose tampa skaudžios. Veikiant šiuos taškus, į pažeistą vietą siunčiama elektromagnetinė banga, ir įsijungia organizmo savireguliacijos mechanizmas. Kartais rezultatas jaučiamas jau po kelių minučių, o kartais, kai liga yra įsisenėjusi, masažuoti taškus reikia keletą mėnesių ar ilgiau.

Profesorius Pak Dže Vu daug metų tyrinėjo šį metodą, kol galutinai įsitikino veiksmingumu. Mokslininko tikslas – sukurti tokią visuomenę, kurios kiekvienas narys rūpintųsi savimi ir būtų atsakingas už savo sveikatą.

Rezultatai džiuginantys

Per daugelį metų Arūnas Jonuškis dar labiau ištobulino metodą, padarė naujų atradimų ir patvirtino juos praktiškai. „Daugelį atvejų, kai po užsiėmimų išeina savo sveikatą pataisę žmonės, norėčiau pavadinti tiesiog stebuklais. Aišku – tai žmonės pasiekė patys savo darbu“, – sako su džok meistras. Jo susitikimai su Lietuvos žmonėmis byloja, kad, atkakliai masažuojant taškus delnuose, pėdose ar ausyse galima padėti įvairiausiomis ligomis sergantiems žmonėms.

„Aišku, nereikia vengti, o kartais ir tiesiog būtina apsilankyti pas specialistą, bet besinaudojantieji šiuo metodu pastebėjo, kad su džok palengvina sergančiojo gyvenimą“, – sako su džok specialistas A.Jonuškis..

Didžiausias tikslas – atskleisti žmogaus dvasią

Su džok sistema susilaukia didelio susidomėjimo, pritraukia dideles auditorijas klausytojų. Bet mane visada labiau traukė gilesnės žmogaus sveikatos paieškos – savo esmės pajauta, žinojimo rakto atradimas, – pasakoja Arūnas Jonuškis, – Jis atrakina mums duris į naujų pojūčių, naujų dvasinių savybių pažinimo pasaulį. Pradedame giliau suvokti, kodėl sergame, kodėl esame tokie, kokie esame, ir dar daugiau.

Stebiuosi – dažnai turintieji problemų ateina į su džok užsiėmimus, įsigyja porą instrumentų ir išeina, tarsi jau „užsigarantavę“ išgijimą. O dvasia paliekama kažkur toli, tarsi ji nedalyvautų sveikimo procese.“

Harmoningos asmenybės mokykla Arūno sukurta tam, kad žmogus visapusiškiau žvilgtertų į save. „Didžiausias tikslas žmogaus gyvenime – atskleisti save kaip dvasinę, šviesią, atvirą, kuriančią, mylinčią ir laimingą asmenybę“, – sako mokyklos vadovas.

Kas vyksta Harmoningos asmenybės mokykloje?

Kartą per savaitę bus skaitomos paskaitos, kaip palaikyti ir susigrąžinti fizinę ir dvasinę sveikatą. Bus suteikiama Tian šan astrologijos žinių, kurios atskleidžia žmogaus charakterio ir ligų ryšį, mokoma, kokias taikyti praktikas norint išeiti iš sunkios situacijos.

Sąmoningumo pamokos atskleis atsakomybę už savo gyvenimo, tarpusavio santykių sukūrimą. „Labai svarbu savęs paklausti, kokio savęs noriu: pikto, kritikuojančio, netikinčio, burbančio, kenčiančio ar šviesaus, mylinčio, ramaus, atviro. Kas mane gali sukurti tokį, jeigu ne aš pats? – teigia mokyklos vadovas. – Net Dievas bejėgis, jei nėra didžiulio žmogaus noro sau padėti.“

Visatikių pamokos supažindins su įvairių Rytų šalių dvasinėmis praktikomis.

Arūno sukurta nauja būsenų joga moko, kaip dvasią sujungti su kūnu. „Tai meditatyvi joga, kurioje svarbiausia ne mechaniniai pratimai, o vidinė jūsų būsena, – pasakoja metodikos autorius. – Šioje jogoje mokysimės, kaip nesunkiomis jogos pozomis sukurti dvasios ir kūno vienovės pajautą.“

Meditatyvūs masažai mokys sakralinio prisilietimo ir dvasinių būsenų perdavimo kiekvienai kūno daliai. Išgyvendamas palaimą, kūnas pats sveiksta. Kvapų, spalvų, muzikos, kvėpavimo terapija padeda žmogui giliau pasinerti į vidinės palaimos šaltinį. „Sujungti kūną su dvasia – visų šitų praktikų esmė. Sukauptos žinios bus tarsi kompasas gyvenime, – apie savo mokyklos metodus pasakoja jos vadovas. – Užsiėmimų metu mokinys iš mokytojo gauna įkvėpimą, o tolesnis vidinis augimas neįmanomas be pačios asmenybės dvasinio įkvėpimo ir noro. Tik praktikuodami, kurdami save naują, tapsime savo gyvenimo, likimo kūrėjais. Gyvenimo formulė: nauja dvasia – nauja asmenybė– naujas likimas – naujas žmogus“.

  

Išsamesnė informacija www.keliasisave.lt arba telefonais: 8 684 82 968, 8 676 65 551. 

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai