Jonizuotas vanduo – ilgalaikė investicija į sveikatą

Mūsų šalis turtinga, nes turi didelius gėlo vandens išteklius: beveik septynis kartus didesnius nei suvartojame. O, pavyzdžiui, Vokietija tą patį vandenį vartoja 3 kartus, Prancūzija – du. Žmogaus organizmui vanduo – ne vien gyvybės šaltinis, jis vertingas dėl įvairių mineralinių medžiagų – kalcio, natrio, kalio, geležies, kt. Vandens svarba atsispindi ir atnaujintoje maisto piramidėje, pagal kurią kasdien jo išgerti reikia 8 stiklines. Tačiau ne mažiau, o gal ir daugiau už vandens kiekį svarbi yra jo kokybė.


Vandens gerti nenorime

 

Kad mūsų organizmas gerai veiktų, kasdien būtina gerti pakankamai vandens. Tačiau gana daug žmonių nebemoka ir nebenori gerti vandens: jie mano, kad išgerti 8 stiklinių vandens jiems nebūtina, nes jie vartoja daug vaisių, daržovių, valgo sriubą, geria kavą, arbatą, kitus gėrimus. Tai klaidingas požiūris. Be to, dažnai vandens geriama tik pajutus troškulį, o tai reiškia, kad organizmui jau trūksta maždaug pusės litro vandens. Kai organizmas ištroškęs, išdžiūvęs, jame sunkiau vyksta visi gyvybiniai procesai, taip pat ir rūgštinių atliekų šalinimas. Organizmo rūgštėjimas, kaip žinoma, didina įvairių ligų tikimybę.

 

Kaip gaunamas jonizuotas vanduo?

 

Jonizuotas vanduo gaunamas elektrolizės būdu. Kad ji vyktų, į vandenį įmerkti elektrodai prijungiami prie nuolatinės elektros srovės. Elektrolizės metu teigiamus metalo jonus traukia katodas, neigiamus – anodas.

Įmonė „Burbuliukas“ jonizatorius gamina jau 18 m. Jonizatorius – nedidelis arbatinuko dydžio prietaisas, vienu metu galintis jonizuoti 1,5 ar 3 l vandens, tikrai nesunkiai ras vietą virtuvėje ir nepareikalaus specialių įrengimo darbų. „Tereikia vieną kartą apsispręsti ir įsigyti vandens gerinimo sistemą, taip ilgam pamiršite rūpesčius dėl geriamojo vandens, nes nereikės pirkti parduotuvėse, nerimauti dėl vandens iš čiaupo kokybės. Mūsų prietaisų darbo laikas paskaičiuotas 30 000 darbo valandų, tai atitinka maždaug 25 m.“, – sako įmonės vadovė Inga Tribuišienė.

Taigi, įpylus vandens į jonizatorių, vienoje indo sekcijoje prie katodo kaupsis teigiami šarminių metalų kalcio, magnio, natrio, kalio (jonizuotas šarminis vanduo), o prie anodo – neigiami chloro, fosforo, sieros ir vandenilio (jonizuotas rūgštinis vanduo) jonai. Prietaisą išjungus skysčiai nesusimaišys, nes atskirti pertvara. Tiek šarminis, tiek rūgštinis vanduo įgyja ir išlaiko skirtingas savybes.

 

Šarminį vandenį  gerti sveika

 

Šarminis vanduo yra skanesnis, takesnis, minkštesnis ir prisotintas deguonies, organizmas jį pasiima kaip savą, nes jonizatoriumi reguliuojame vandens pH lygį. Šarminis vanduo pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, t.y. gali mažinti žalingą laisvųjų radikalų poveikį. Taip pat žinoma, kad šarminis vanduo šalina rūgšties atliekas ir stabdo organizmo rūgštėjimą. Be to, su šarminiu vandeniu į organizmą patenkantis papildomas deguonis aktyvina organizmo veiklą, slopina vėžinių ląstelių atsiradimą. Šis vanduo yra takesnis, arba „drėgnesnis“, dėl to skystina kraują.

Japonijoje kone kas penkta šeima kasdien geria jonizuotą šarminį vandenį. O juk visiems gerai žinomas japonų ilgaamžiškumas. „Nesiūlome gydytis, siūlome kasdien gerti kokybišką gerą vandenį, kuris padės nesirgti“, – sako įmonės vadovė.

Tačiau ir rūgštinis vanduo yra reikalingas žmogui ir puikiai tinka šiltnamiams, gėlėms, daržovėms nuo ligų ir kenkėjų purkšti. Mat rūgštinis vanduo yra gera dezinfekavimo priemonė.

 

Išskirtinumas – sidabringas vanduo

 

Pasaulyje apie 30 įmonių gamina jonizatorius, tačiau tik lietuviškasis kartu gali pagaminti ir sidabringą vandenį. Jau gilioje senovėje buvo žinomos gydomosios sidabro savybės: Teigiama, kad sidabras naikina bakterijas, veikia aktyviau už antiseptikus ir antibiotikus, taip pat pasižymi ir antivirusiniu poveikiu.

Įmonėje „Burbuliukas“ sidabringam vandeniui pagaminti naudojamas specialus priedas – gryno sidabro elektrodas, kurio praba yra 99,99. „Sidabras turi būti aukščiausios prabos, kitaip bet kuri metale esanti priemaiša pateks į vandenį,  o kartu ir į žmogaus organizmą, o to negalima leisti. Mūsų prietaisai yra kokybiški“, – tvirtina vadovė.

Daugeliui gali pasirodyti, kad jonizuotą vandenį nesunku pasigaminti patiems. Tačiau reikia nepamiršti, kad kokybiškas vanduo bus gaunamas tik naudojant specialius elektrolizei tinkamus (neyrančius) metalus – iridį, rutenį ir platiną. „Burbuliuko“ jonizatorių elektrodai – tai titanas, padengtas iridžio ir rutenio oksidų mišiniu. „Tai yra brangiausia prietaiso dalis,  nes šie metalai yra reti ir brangūs. Užtat ir vandens kokybė yra garantuota,  jokių sveikatai žalingų priemaišų jame nėra“, – pažymi vadovė.

93 proc. įmonės produkcijos vežama į užsienio šalis, o Lietuvoje jų galima įsigyti 5 parduotuvėse (daugiau informacijos – www.burbuliukas.lt, tel. +370 655  35 398).

 

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

  • :)
  • (happy)
  • :D
  • (super)
  • (hi)
  • (red)
  • (fu)
  • (fool)
  • (weird)
  • :P
  • :(
  • (hooray)
  • (bad)
  • (think)
  • 8|
  • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai