Natūralus sveikatos šaltinis

Natūralus vanduo nuo seno yra žinomas kaip 100 proc. natūrali ir ekologiška gydomoji priemonė, padedanti kovoti su virškinimo sutrikimais. Ir sveikiems žmonėms vanduo reikalingas ne mažiau, juk 2/3 mūsų organizmo sudaro skysčiai. Kad visos sudėtingos organizmo funkcijos vyktų sklandžiai, kad organizmas sėkmingai šalintų šlakus, kasdien turime išgeri po kelis litrus skysčių. Bet ypač svarbu, ką geriame. Žmogui nenaudingas nei negyvas steriliai išvalytas vanduo, nei dirbtinai prisotintas mineralų ir druskų, t y. mineralizuotas. Tiesa, toks vanduo taip pat numalšins troškulį, bet jis neturi jokių gydomųjų savybių. Taigi nepainiokite jo su natūraliu mineraliniu vandeniu.
 

Vaistas nuo daugelio ligų


Natūralus mineralinis vanduo turi daugybę žmogui reikalingų mineralinių ir biologiškai veiklių medžiagų - kalcio, magnio, kalio, natrio, hidrokarbonato, chloridų, sulfatų, jodidų, nitratų. Nustatyta, kad natūralus mineralinis vanduo BORJOMI skatina skrandžio sulčių gamybą, gerina maisto medžiagų pasisavinimą. Jį geriant išnyksta ar sumažėja rėmuo, skrandžio sunkumas, nevirškinimo jausmas. Be to, jis mažina riebalų apykaitos sutrikimus ir net arterinį kraujo spaudimą. Natūralaus mineralinio vandens BORJOMI rekomenduojama vartoti aterosklerozės progresavimui stabdyti.
Taigi, jei:
• padidėjo skrandžio rūgštingumas
Kambario temperatūros BORJOMI vandens patariama gerti 30 minučių prieš valgį, prieš tai leisti pasišalinti angliarūgštei. Gerti 3-4 stiklines per dieną. Gydymo kursas - iki 6 savaičių, tada daroma 2 savaičių pertrauka ir vėl geriama 2 savaites.
• sumažėjo skrandžio rūgštingumas
Jei rūgštingumas sumažėjęs ar normalus, patariama BORJOMI vandenį gerti atšaldytą, tik atkimšus, likus 15 minučių iki pusryčių, pietų ar vakarienės.
• vargina rėmuo
Kai kamuoja rėmuo, vandens galite gerti ir prieš, ir po valgio, bet patariama prieš tai palaikyti butelį atkimštą, kad pasišalintų dalis angliarūgštės.


• sergate opalige ar gastritu
Mineralinio vandens sergantieji opalige gali gerti tik praėjus ligos paūmėjimui ir opai gyjant. Vandenį reikia pašildyti, pradėti nuo pusės stiklinės. Jei poveikis bus teigiamas, pamažu didinti kiekį iki stiklinės. Gerti valandą pusantros prieš pietus ir vakarienę bei po jų, jei jaučiamas rėmuo.
Jei sergate gastritu ir yra skrandžio gleivinės pakitimų, būdingų padidėjusiam skrandžio rūgštingumui, BORJOMI vartokite panašiai, kaip esant opaligei. Jei gleivinės pokyčius sukėlė sumažėjęs rūgštingumas, vandenį gerkite vėsų, po stiklinę 15 min. prieš valgį, 3 kartus per dieną.
• sutriko skrandžio veikla
Kai be saiko skanaujame valgių ar padauginame gėrimų, dažniausiai patiriame nemalonų sunkumo jausmą po krūtine, dingsta apetitas, apima šleikštulys, silpnumas. Šiuo atveju taip pat pravers BORJOMI. Jis padeda pašalinti nereikalingų medžiagų perteklių, normalizuoja mineralinių medžiagų pusiausvyrą.
Be to, BORJOMI sveika gerti ir profilaktiškai, nesergant nurodytomis ligomis, nes natūralus mineralinis vanduo normalizuoja skysčių pusiausvyrą organizme, papildo reikalingomis mineralinėmis bei kitomis veikliosiomis medžiagomis, kurias funkcionuodamas išeikvoja mūsų organizmas, todėl didina atsparumą, padeda užkirsti kelią sveikatos sutrikimams.

 

Kelias pas vartotojus


Vienintelė natūralaus mineralinio vandens BORJOMI gamintoja yra kompanija "Georgian Glass and Mineral Water Co N. V.”. Ją įkūrė Europos investuotojai, užsienio finansų institutai ir Gruzijos atstovai. Kompanija, siekdama geriausios kokybės, gamindama ir tiekdama savo produktą į rinką, vadovaujasi Europos Sąjungos reikalavimais, jo pilstymą griežtai kontroliuoja Europos ir Gruzijos specialistai. Tai ypač svarbu, nes netinkamai transportuojamas ar išpilstomas mineralinis vanduo gali prarasti gydomąsias savybes. Kad to būtų išvengta, garsusis mineralinis vanduo BORJOMI išpilstomas tik tiesiai iš šaltinių, be sąlyčio su oru, o ant butelio kamštelio nurodomas labai tikslus vandens tinkamumo vartoti laikas.
BORJOMI yra vienintelis natūralus šarminamojo poveikio mineralinis vanduo Lietuvos rinkoje. Jis atitinka Europos Sąjungos standartus, yra užsitarnavęs tarptautinį pripažinimą ir nemažai apdovanojimų, pelno prizus beveik visose tarptautinėse parodose. Gydomąsias BORJOMI savybes patvirtina moksliniai tyrimai ir pripažinimas tarptautinėse parodose.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

ramune
2014-01-31 15:28
Na gal čia buvo kokia brokuota partija, kad apsinuodijote? O gal visai nuo ko kito? Keista :) Dabar Lietuvoje borjomi žiūriu įsikūrė, tai tikrai neturėtų mūsų nuodyti haha :D https://plus.google.com/109150423450454398608/about?gl=lt&hl=lt
Aurimas
2013-08-26 21:44
Esu labai patenkintas Borjomi. Mano skrandziui pats geriausias.
dkriukelis
2013-08-05 20:25
gruzija draukiski zmones lietuviams(hi)(super)
Saulius
2011-05-18 20:45
O man padėjo, virškinimas labai susitvarkė :)
Sauliux
2011-02-28 17:57
Nesuprantu as jusu, apie kokius apsinuodijimus jus cia kalbat, geriu kasdien ir nieko blogo nejauciu. O skrandzio problemu ir virskinimo tikrai sumazejo.Pirma reik ziuret ka valgot.
julija
2011-01-03 12:56
reiktu kad bonku ipokavime butu nepadirbamas zenklas esamam vandens originalui nuo padirbtu vandens bonkose padirbtumo, nes daug vandenu yra netikru
Marija
2010-10-04 15:46
Labai graži legenda, ypač tinka visiems, kuriems pasakos yra nesvetimos. Sutinku, kad psichosomatika yra stipru, tačiau ji niekaip nesusijusi su Borjomi. Labai patiko "Kelias pas vartotojus" :)
Vaikiškai naivu ir gražu.
Vika
2010-09-01 13:42
o ta karta po keliu savaiciu saltibarsciu nevalget?
Naja
2010-08-04 22:43
Geriau,kad Borjomi niekas nevartotu. Ir as galvojau,kad tai labai sveika, kol nenusipirkau Norfoje. Vasara, karsta, galvu, kad atgaivinsiu seima ir visi apsinuodijome. Kalte suverteme saltibarsciams, bet kai po keliu savaiciu vel tas pats ,, dziaugsmas" nuo Borjomi. Pagalvojome, geriau gersime vandeni is vandentiekio,bet toliau nuo Borjomi.
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai