Nauji sveikatos namai Druskininkuose – „Eglė +“

Tikriausiai nesuklysiu sakydama, kad, kilus minčiai apsilankyti sanatorijoje, pirmiausia pagalvojame apie Druskininkus. Kodėl ši vietovė yra lyderė tarp kurortų, atsakymų yra ne vienas. Gal todėl, kad kurortinės tradicijos labai senos, Druskininkai gydomąja vietove buvo paskelbti dar 1794 metais . Gal tai lėmė nuostabi gamta, supanti šį kraštą ir jos gydomosios galios, gal čia gyvenantys nuoširdūs žmonės. O gal sentimentai. Juk Druskininkuose ilsėjosi ištisos kartos. Kas neprisimena, kaip į sanatoriją ruošdavosi mama ar teta? Kiek suknelių įsidėdavo, kaip girdavo ten vykusius šokių vakarus...
 

Sentimentai sentimentais, o aš į Druskininkus susiruošiau skatinama smalsumo. „Eglės“ sanatorijoje kovo 16 dieną duris atvėrė naujas kompleksas „Eglė +.“ Vos įvažiavus į sanatorijos teritoriją, naujasis statinys išsiskiria modernumu. Interjere vyrauja ramios, šiltos spalvos, o didžiuliai langai ar veikiau stiklinės sienos leidžia pajusti pušyno artumą, tarsi pratęsdami šią harmonijos oazę.
Naujasis kompleksas prasideda nuo nuliniame aukšte įsikūrusios sporto ir poilsio zonos.
Nauja danga kvepiančios gimnastikos, aerobikos ir treniruoklių salės tikrai neleis nuobodžiauti sporto mėgėjams, o skvošo salė pakvies pačius aktyviausius. Poilsiautojų lauks ir biliardas, pulas bei golfo simuliatorius. Pasirodo, padedant kompiuteriui, šį aristokratišką žaidimą galima žaisti ir nedidelėje patalpoje. Artimiausiu laiku bus baigta montuoti šių žaidimų įranga.
Vaikštant po sveikatingumo komplekso „Eglė + “ pirmąjį aukštą, neįmanoma abejingai praeiti pro žiemos sodą. Čia daugybė augalų, nedidelės, jaukios, viena nuo kitos žaliuojančia siena atitvertos terasos, kuriuose malonu paskaityti knygą, išgerti puodelį arbatos žvelgiant į nokstančias citrinas ar tiesiog pailsėti po procedūros, klausantis fontanėlio čiurlenimo.


Pasikėlus į pirmą aukštą, atsiveria gydomoji zona. Erdvioje patalpoje įrengtas didelis baseinas, kuriam nepaprasto jaukumo suteikia nedidukės salelės, puoštos augalais. Viename gydomosios zonos sparne įrengta erdvi džakuzi vonia, kitame – vertikalių vonių baseinas. Tik jis ir primena, kad esi ne prabangiame SPA, o sanatorijoje. Dienos metu čia vyksta gydomosios procedūros, vandens aerobika, gimnastika. Vakare tai – pramogų zona.
Aplink baseiną išsidėstęs devynių pirčių kompleksas, kuris patenkins pačių įnoringiausių pirčių mėgėjų poreikius. Tai saunos, saunos su garu, aromatinės pirtys, dvi turkiškos pirtys, druskos pirtis, šilta masažinė pirtis su masažo stalais, infraraudonųjų spindulių pirtis ir ledo kambarys.
Trečiajame aukšte įsikūrusi gydykla. Čia teikiamos gydytojų konsultacijos, atliekami masažai, procedūros gydomosiose voniose, purvo įvyniojimai. Patalpos erdvios, viskas blizga švara. Tų, kas rūpinasi ne tik sveikata, bet ir grožiu, laukia „Sothys“ grožio salonas.
Viename iš korpusų įrengti gyvenamieji kambariai. Prabangūs liukso klasės su dviem vonios kambariais, dviem televizoriais ir patogūs, jaukūs standartiniai. Visi kambariai turi balkonus.
Pasivaikščiojusi po šiuos sveikatos namus, pakalbinau „Eglės“ sanatorijos rinkodaros direktorių Edgarą Briedį.
 

Kaip kilo mintis atidaryti kompleksą „Eglė +“ ?


Atidarius naują kompleksą galime patenkinti platesnį klientų ratą. Galbūt jau „Eglės“sanatoriją kaip didelį ir visapusišką kompleksą galime vadintis sveikatos namais. Naujasis „Eglė+“ kompleksas orientuotas į tuos klientus , kurie nori gydytis, bet tai padaryti pageidauja komfortiškai. Norėjome pakeisti stereotipišką požiūrį į sanatoriją. O ir klientai sakydavo „mums gerai, bet norisi dar geriau...“ (šypsosi pašnekovas). Atidarydami šį kompleksą, įgavome galimybę teikiamas paslaugas pasiūlyti kelioms klientų grupėms. Ir tiems, kurie atvyksta po rimtesnių ligų reabilitacijai, ir tiems, kurie pageidauja naudingai praleisti savaitgalį, ir tiems, kurie nori prabangaus poilsio ir gydymo. Žmonės pagal savo galimybes, pasirenka komfortiškumo lygį.
„Eglės“ sanatorijos klientai ir anksčiau galėjo kultūringai ir įdomiai leisti laisvalaikį. Pas mus festivalių metu gastroliuoja teatrų trupės, rengiami koncertai, literatūriniai vakarai, yra teniso kortai, tinklinio, krepšinio badmintono aikštės, tačiau šis kompleksas mums suteikė galimybes paįvairinti klientų laisvalaikį. Įvairūs relaksaciniai masažai, skvošo salė, planuojamas golfo stimuliatorius tikrai susilauks populiarumo.
 

O kaip su šeimyniniu poilsiu? Ar šeimomis su vaikais čia bus pasirūpinta?


Atsižvelgiame į visus savo klientų pageidavimus. Čia laukiamos šeimos su vaikais ir su seneliais. Nemokamai siūlomos vaikų priežiūros paslaugos – vaikų kambarys. Yra lauko žaidimų aikštelė. Apgyvendinimui siūlome įvairių variantų. Šeimoms, turinčioms vieną mažylį, kambaryje pristatome lovelę, tačiau, jei vaikučių daugiau – puikus liukso variantas. Aišku, iš patirties žinome, kad žmonės, norėdami pataupyti, kartais nepagalvoja, kad nuo protingai pasirinkto kambario tipo priklauso viso poilsio sėkmė. Mes stengiamės sudaryti kuo didesnes pasirinkimo galimybes.
Šio komplekso atidarymu norime parodyti, kad gydymas gali būti ne tik naudingas, reikalingas, bet ir malonus.
 

Ar taip jūs keičiate požiūrį į sveikatą?


Taip, tai yra mūsų pagrindinis tikslas. Žmonės dabar daug daugiau domisi savo sveikata ir jos stiprinimo galimybėmis. Galima pajuokauti, kad dėl to vaistų gamintojai nelabai patenkinti. Tačiau šioje srityje dar yra daug darbo. Mes norime išmokyti žmones preventyviai žiūrėti į savo sveikatą ir būti tarsi vienu žingsneliu priekyje. Parodyti jiems, kaip galima sistemingai, po truputį paskirti lėšų ir laiko sveikatai, kad išvengtų situacijų, kai reikia vienu metu gydyti visą organizmą, ir gydyti rimtai. Todėl džiaugiamės klientais, kurie, paskyrę laiko procedūroms, sugeba suderinti diagnostinius tyrimus. Būdami čia, jie sustiprėja ir sužino savo sveikatos būklę. Tai sutaupo laiką, kurio dabar visiems trūksta.
 

Ko galėtumėte palinkėti žurnalo skaitytojams?


Rūpintis sveikata. Bent kartą per metus skirti laiko savo sveikatos patikrai ir stiprinimui. „Eglės“ sanatorijoje ir ypatingai komplekse „Eglė +.“ jūs galite tai padaryti maloniai. Nors kartą per metus reikia prisiliesti prie natūralių veiksnių – purvo, vandens, deguonies.. Svarbiausia, kad pačiam žmogui to reikėtų. Paskui jis jau susiras, kur ir kaip.
O ieškoti toli ir nereikia. „Eglės“ sanatorija visada laukia poilsiautojų. Ypač dabar, pavasarį, atbundančios gamtos, kvepiančių pušynų, kuriuose gieda nesuskaičiuojama gausybė paukščių, apsuptyje įsikūrę sveikatos namai laukia visų tų, kurie neabejingi brangiausiam turtui – sveikatai.

 

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

laima
2009-05-30 13:07
ten visada labai smagu, jei fastum nebutu sigydes ciurnos patempimo buciau vaziavus keletai dienu pailseti

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai