Neekologiškas paketas apie save primins jūsų proanūkėms

Higienos instituto atlikto tyrimo duomenimis, ryškėja tendencija, kad daugiau nei ketvirtadalį apklaustų moterų vargina sveikatos sutrikimai, kurių dauguma susiję su sintetiniais higieniniais įklotais. Nustatyta, kad moterims, naudojančioms sintetinius įklotus, gresia net 1,5 karto didesnė negalavimų rizika nei toms, kurios renkasi natūralaus pluošto turinčius higieninius įklotus.
 

Įklotas gali sukelti ligą?


Gydytojai ginekologai yra pastebėję, kad dėl netinkamai naudojamų higieninių įklotų ir dėl asmens higienos taisyklių nepaisymo menstruacijų metu juntamas niežulys, šunta ar parausta oda, atsiranda alerginių išbėrimų, kartais visa tai gali sukelti net ligas: bakterinę vaginozę, vulvitą, kandidozę. „Vasarą pagausėja moterų ir merginų, kurios skundžiasi gausesnėmis išskyromis. Tai vadinamieji vulvovaginitai. Yra gausybė jų išsivystymo priežasčių, tačiau vasarą pagrindine tampa netinkamų higienos priemonių pasirinkimas ir vartojimas,“ – sako gydytoja akušerė-ginekologė Daiva Keršulytė.
Pasak gydytojos, kiekviena reklama, pristatanti kokią higienos priemonę, teigia, kad ji geriausia, tačiau reikia žinoti, kas iš tiesų geriausia. Daugelis moterų yra pripratusios prie sintetinių higienos priemonių. „Naudojant tokį paketą, oda visiškai nekvėpuoja. Ten nėra oro ir drėgna – idealios sąlygos mikrobams daugintis. Dar jei šiltuoju metų laiku moteris dėvi aptemptus rūbus, po kurio laiko ji neišvengiamai turės kreiptis pagalbos į gydytoją ginekologą,” – sako Daiva Keršulytė.

 

Boikotas sintetiniams higieniniams paketams!


„Ypač vasarą (nors verta ir visus metus) patariu rinktis natūralias higienos priemones, t.y. medvilnės paviršiumi. Taip pat rekomenduoju laikytis tam tikrų taisyklių. Pavyzdžiui, paketus ir tamponus keisti kas 3–4 valandas. Jokiu būdu nenešioti vieno visą dieną, nors ir negausiai kraujuojate,“ – rekomendavo gydytoja akušerė ginekologė Daiva Keršulytė.
1989 metais Didžiojoje Britanijoje per nacionalinės televizijos kanalą rodyta laida „World in Action“ atkreipė dėmesį į aplinkos užterštumą dioksinu, pagrindinį jo atsiradimo šaltinį ir reikšmę higienos priemonių gamybai. Kai kurias moteris šios žinios taip apstulbino, kad jos nusprendė boikotuoti chloru išbalintus higieninius paketus ir tamponus bei reikalauti pokyčių. Atsiliepdami į šiuos nuogąstavimus, „Natracare“ sukūrė natūralius paketus ir sertifikuotus ekologiškus šimtaprocentinės medvilnės tamponus, kurių šiandien galima įsigyti visame pasaulyje. Dabar moterys gali rinktis geros kokybės natūralią prekę.
 

Naujas prekės ženklas


„Natracare“ paketai pagaminti visiškai be chloro iš natūralių celiuliozinių medžiagų, gaunamų iš ekologiškai auginamų miškų, ir yra 95 proc. biologiškai skaidūs bei kompostuojami. „Natracare“ pirmoji pradėjo naudoti naujuosius biologiškai skaidžius bioplastikus, pagamintus iš krakmolo ir natūralių bei veiksmingų hipoalerginių cukraus pagrindu pagamintų absorbentų, kurie pakeičia paprastai naudojamas iš naftos gaunamas sintetines medžiagas. „Natracare“ išdrįso būti kitokia, nes naudoja natūralias medžiagas, kurios kompostuojasi ir biologiškai skaidosi užuot metų metais glūdėjusios aplinkoje. Dėl paisomų griežtų aplinkosaugos reikalavimų ir dėmesio sveikatai „Natracare“ yra pripažinta etišku prekės ženklu.
 

Draugiški aplinkai gaminiai


„Natracare“ tamponai buvo sukurti tiesiogiai atsiliepiant į nuogąstavimus dėl sveikatos ir aplinkos. Viskozė ir jos bei medvilnės mišiniai yra plačiai naudojami gaminanti tamponus. Viskozė paprastai balinama chloru ir yra itin stipriai absorbuojantis pluoštas. Toksiškas kancerogenas dioksinas – visų balinimo chloru būdų šalutinis produktas. Įvairūs jo kiekiai randami aplinkoje kaip purškimo pesticidais šalutinis produktas ir atliekų deginimo krosnyse išsiskiriantis teršalas. Nustatyta, kad dioksinas kaupiasi gyvūnų, taip pat ir žmonių, riebaliniuose audiniuose, todėl tuo tikrai turėtų susirūpinti moterys.
Paskelbtų mokslinių straipsnių duomenimis, daugėja įrodymų, kad net ir nedideli dioksino kiekiai gali sukelti vėžį, skatinti endometriozę ir imuninės sistemos slopinimą, mažina spermatozoidų kiekį. Jeigu moteris per visą gyvenimą sunaudoja net 11 tūkst. tamponų, gali būti padidėjęs dioksino poveikio pavojus.
„Natracare“ tamponai yra pagaminti tik iš sertifikuotos ekologiškos šimtaprocentinės medvilnės, šiandien tai vieninteliai visiškai sertifikuoti ekologiški medvilniniai tamponai pasaulyje. Šie tamponai nėra balinti chloru. Moterys gali būti ramios: juose nėra sintetinių medžiagų, pavyzdžiui, viskozės, arba cheminių priedų – rišiklių, aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Sertifikuota ekologiška medvilnė apsaugo nuo tradicinės medvilnės gamybai naudojamų cheminių pesticidų ir trąšų poveikio.
 

Kas nutinka išmestam paketui?


Kasmet išmetama milijardai plastiko „prifarširuotų“ paketų. Paprastai jie atsiduria sąvartynuose, kur išguli nepakitę šimtmečius. Kiekvienais metais vien Didžiojoje Britanijoje turėtume iškasti devyniasdešimties metrų gylio ir tokio pat pločio duobę, kad paslėptume visus išmestus higieninius paketus.
 

„Natracare“ gamą sudaro:


· Tamponai (su aplikatoriais ir be jų).
· Kasdieniai įklotai, įvairių natūralių formų.
· Paketai įvairių sugėrimo laipsnių ir modelių.
· Įklotai lengvam šlapimo nelaikymui „Dry&Ligot“.
· Natūralūs motinystės įklotai ir natūralūs įdėklai žindyvėms.
· Intymiosios higienos servetėlės moterims.
· Servetėlės kūdikiams.

 

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

qQLgBSXeGziJpPVK
2012-07-25 00:57
Jei 1024px IPS ekranas su cativipicae touch, tai 700Lt visai normali kaina. Vis tiek kiniÅkas pigiausias panaÅus . Čia turint galvoje, kad siuntimas iÅ Kinijos, tai niekas nedraudžia ir Amazon Kindle siųsti iÅ US už tuos paĨius $199 Europoje viskas brangiau. Arba jei labai taupot, tai palaukit dar metus ar du, kada tikrai panaÅÅ«s tablets bus mainstream ir kainos tada visiems prieinamos.
Jurgita29
2011-07-08 20:13
ANION PRODUKCIJA, tik 8 LT

DĖMESIO MOTERYS IR MERGINOS!!!

ANION PRODUKCIJA ŽEMIAUSIOMIS KAINOMIS LIETUVOJE tik8LT
Lygiai tokios pat kokybės, kaip "love moon" Galite įsitikinti nusipirkę
vos
1 ar 2 pakuotes, ir tikrai pamatysite, kad jums nereikia mokėti nei už
reklamą, nei už distributorių darbą.Dauguma kliančių, sako kad jie
identiški. Kaune ir Kėdainiuose galite pasiimti. Į kitus miestus siunciu
pastu.
DĖMESIO!!! TIK LIEPOS MĖNESĮ TAIKOMA AKCIJA PERKANT KOMPLEKTĄ!!!
KOMPLEKTO KAINA TIK 140LT,JĮ SUDARO 20 JŪSŲ PASIRINKTŲ PAKUOČIŲ!!!
TAI PAT PERKANT KOMPLEKTĄ SIUNTIMAS NEMOKAMAS VISOJE LIETUVOJE, TIK LIEPOS
MĖNESĮ !!!


Septyni Anion įklotų sluoksniai leidžiantys patogiai ir saugiai jaustis:
1.Minkštas, medvilninis, greitai sugeriantis paviršius, suteikia komforto
jausmą
2. anijonų juostelė, šalina blogą kvapą, normalizuoja makšties Ph,
stabdo mikrobinių infekcijų plitimą
3. Sterilus popierius greitai sugeriantis skystį
4. Ypatingai gerai sugerianti medžiaga, paverčia skystį žėle
5. Sterilus popierius geresniam oro pralaidumui
6. Unikalus, orui pralaidus pagrindas neleidžiantis odai šusti ir kaisti
7. Nekenksmingi klijai, sukurti gerai prilipti ir praleisti orui
Anijonų higieninių paketų penkių funkcijų unikali sistema
Artima odai sistema: minkšta medvilninė medžiaga, kaip švelnios motinos
rankos pasirūpins jumis.
Sistema, apsauganti nuo pratekėjimo: unikalus nuo pratekėjimo apsaugotas
gizainas, sukurtas, kad trimis būdais apsaugotų nuo pratekėjimo bet
kurioje vietoje.
Kvėpuojantis sistema: įmonė naudoja unikalią kvėpuojančią drėgmės
nepraleidžiančia plėvelę ir jūs galėsite jaustis atsipalaidavusi ir
sausa.
Drėgmę sulaikanti sistema: produkto gamybai naudojama sugerianti
medžiaga, importuojama iš Japonijos, kuri leis jums būti
atsipalaidavusiai..
Anijonų sistema: grynai fizinis poveikis, be jokio šalutinio poveikio,
veikia prieš uždegimus, yra antiseptinė, panaikina kvapą. gali
pagerinti žmogaus medžiagų apykaitą ir mikrocirkuliaciją, aktyvina
ląsteles ir stiprina imuninę sistemą.
Įmonė pasiryžusi gaminti sveikatos apsaugai skirtus produktus pagal
griežtus kokybės kontrolės standartus ir didžiuojasi gavusi
Tarptautinės standartų organizacijos ISO9001: 2008 akreditaciją.
PRIPAZINTI IR PATIKRINTI, GAVE SVEIKATINGUMO SERTIFIKATA.
Išsamesnę informaciją, produkcijos aprašymus, pristatymo sąlygas ir
visą kitą dominančią informaciją mielai suteiksiu el. paštu.
anioniklotai@gmail.com, tel 864805105
Įklotų ir paketų kaina - žymiai mažesnė nei rinkoje.Taikomos ivairios
nuolaidos!!!!!!!!!
Kiekvienoje pakuoteje PH testukas!!!
Siunčiame į visus Lietuvos miestus
raimonda
2010-04-08 13:22
ANION PRODUKCIJA (HIGIENINIAI PAKETAI, IKLOTAI)."BIOMAGNETINIAI ANIJONINIAI"


BIOMAGNETINIAI ANIONINIAI ĮKLOTAI

Biomagnetines anionines higienines serveteles su aniono juotele yra pagamintos iš biomagnetinio pluošto ir aniono baktereostatines medžiagos.Jos netik naikina įvairiausias bakterijas,ber ir,savo magnetinio lauko dėka,puikiai palaiko organizmo mikro cirkuliacija.Susiformaves mikromagnetinis laukas žymiai padidina sterilizacija,malšina skausma,naikina kvapa bei daugelį ginekologinių ligų židinius.Menstuaciniu periodu susilpnėja,tampa labiau pažeidžiama organizmo apsauginės sistemos,tampa jautresnė oda.Šie įklotai palengvins daugelį Jūsų negalavimųir suteiks Jums fizinį pasitikėjimą.Kinijos kokybės priežiūros centro bandymo ataiskaita rodo,kad anionu koncentracija 1cm2 yra nuo 5900 iki 6520.Sterilizacijos norma biomagnetinės Nano anioninės higieninės servetėlės siekia iki 99,99%.Jos t.p reguliuoja kraujo spaudimą ir mažina kraujo klampumą.Subalansuota pH vertė atitinka organizmo reprodukcinius sveikatos poreikius.Atitinka aukščiausią kokybės standartą pagal ISO 9000 kokybės kontrolės sistemą.


Kiekvieno unikalaus sluoksnio funkcionalumo apibūdinimas:
1.Geriausios kokybės minkštas medvilnės sluoksnis. 2 .Biomagnetinis sluoksnis su aniono juostele. 3.Labai minkštas medvilninis sluoksnis.Suteikia švelnumo,patogumo jausmą
4.Geriausios kokybės sugeriamasis sluoksnis.Sulaiko savyje drėgmę,todėl paviršiu sausas 5.Minkštas medvilninis sluoksnis. 6.Orui pralaidus sluoksnis.Greitai praleidžia drėgmę ir šilumą.Todėl visada jaučiatės gaiviai.
7.Unikali lipni juosta, atitinkanti žmogaus ergonomikai.

Biomagnetinių anioninių higieninių iklotu apibudinimas:

1.Antibakterinės ir priešuždegiminės .
2.Pašalina kvapą ir nuovargį
3.Skatina mikrocirkuliacija.
4.Gerina medžiagų apykaitą ir sekreciją
5.Didina įmuniteta
6.Mažina psihologinę įtampą
7.Pralaidžios orui
8.Labai gerai sulaiko skystį savyje

Kiekviename pakelyje yra testas pH lygiui nustatyti.
Iklotu ir paketu kaina- žymiai mažesnė nei rinkoje!!!!!Taikomos įvairios nuolaidos.el.p
anionpaketai@gmail.com
http://public.fotki.com/kajraj/
egle1
2010-02-24 19:27
Natracare paketus naudoju.Labai patiko.Nei niezti nei persti nuo ju.
pabandžiusi :)
2008-10-23 19:59
...jeigu Jums rupi sveikata, nenorite tureti moterisku problemeliu, siulai pasidometi Winalite iklotais ir paketais. Super. kauno26@gmail.com
rasa
2008-09-03 19:01
sweiki.man atsirado pulinukas arba sakyciau guziukas prie lytiniu lupu...is pradziu ji skaudejo ir jis buwo didelis o db mazeja ir jo neskauda..kas man gali but??ir is wis nuo ko atsiranda pilinukai?gal del iklotu?
sypsenele
2008-08-15 23:09
Jei domites ekologiskai ir sveikata garantuojanciais iklotais - rasykite laimuteb18@gmail.com
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai