www.sveikaszmogus.ltNaujienos, faktai ir lankytojų atsiliepimai

Praėjusiame žurnalo numeryje pristatėme atsinaujinusią, modernizuotą ir informatyvesnę interneto svetainę www.sveikaszmogus.lt. Smagu, kad ją jau nuolat lanko įvairaus amžiaus lankytojai, sulaukiame labai daug atsiliepimų. Jų nuomonės bei šiek tiek informacijos apie tai, kas dar svetainėje vyksta – jūsų dėmesiui.
 

Kuo mūsų lankytojams interneto svetainė naudinga?


Jūsų dėmesiui – keletas internautų pasiūlymų ir atsiliepimų.
„Neturiu ką pasiūlyti, nes puslapis, mano manymu, nepriekaištingas. Ypač patinka, kad lengvai galima gauti informaciją apie ligas, jos aprašomos išsamiai ir suprantamai (be lotyniškų ir moksliškų terminų). Besikeičiančios sentencijos padeda į ligą ar gyvenimo būdą pažvelgti su interpretacija. Lankiausi forume, kur bendrauja žmonės, sergantys išsėtine skleroze. Šį kartą tik skaičiau, bet, tikiu, ateityje ir prisijungsiu. Aš sergu šia liga beveik metus ir suprantu vieningą vienas kito palaikymą, nuoširdžius patarimus ir palinkėjimus būti stipriems ir nepalūžti. Tai labai padeda, kai gali pasikalbėti su kitais to paties likimo žmonėmis. Tokių straipsnių, jei žmonės norės išsikalbėt apie savo ligą, išlieti savo emocijas, perteikti išgyvenimus, mintis – būtinai reikia. Peržiūrėjau dar ne viską, bet kiek temų jau peržvelgiau – neradau nuobodžių straipsnių. Tik vienas minusas – lėtai siunčiami duomenys, gal kad į telefoną?
O aš „Sveiko žmogaus“ kūrybinei grupei linkiu ir toliau likti kūrybingais optimistais, kurie padeda rasti vilties šviesą tamsioje ligos prieblandoje… Ačiū jums!“
Giedrius
„Ačiū, labai puikus leidinys, patogus skaityti. Sėkmės jums visiems!“Raimonda
„Laba diena, tinklalapis tikrai labai geras ir informatyvus, tik pasigedau įkainių už atliekamas operacijas, pavyzdžiui ginekologines.“Albina
„Puikus leidinys. Perskaičiau nuo pradžios iki galo, sužinojau daug įdomių dalykų, kai ką jau pritaikiau sau. Sėkmės darbe!“Janina
„Viskas labai gerai, o ypač patiko elektroninis žurnalas. Norėtųsi, kad ir kryžiažodį būtų galima spręsti ir atsakymą siųsti el. paštu. Būtų patogumo viršūnė. Sėkmės jums!“
Dainora

{banner-25}
(Nuo šio numerio galimybę atsakymus siųsti elektroniniu paštu jau turite – žr. puslapį su kry žiažodžiu – red. pastaba.)
„Tinklalapis man patiko, tik pasigendu straipsnių apie vaikų antsvorį. Kaip padėti vaikui?“
Raminta
Tai tik keletas mūsų lankytojų nuomonių, jų yr a kur kas daugiau.Mums svarbus kiekvienas jūsų atsiliepimas ar pasiūlymas. Stengiamės juos panaudoti tobulindami svetainės darbą. Ačiū jums ir už patarimus, padrąsinimus, už tai, kad esate su mumis.
 

Kas tinklalapyje naujo


Greitai internautai galės pasigrožėti nauju svetainės dizainu. Jis bus jaukus ir šiltas, nuteikiantis optimistiškai žiūrėti į sveikatos problemas, ieškant jų sprendimo kelių. Jau nuo rugsėjo veikia diskusijų klubas – čia lankytojai gali įsitraukti į pokalbį su žmonėmis, varginamais tų pačių sveikatos sutrikimų ar norinčiais paklausti kitų lankytojų nuomonės įvairiais su sveikata susijusiais klausimais.
Taip pat aktyviai lankytojai reiškia savo nuomonę „Savaitės temoje“, čia kiekvieną savaitę nagrinėjama vis kita su visuomenės sveikata susijusi tema. Viena iš populiariausių buvo tema „Dirbtinis apvaisinimas: už ir prieš“, ne ką mažiau susidomėjimo sukėlė temos „Ligonis, sergantis onkologine liga, turi pranešti gydytojui apie savo skausmą“, „Liaudies medicina kovojant su perš alimu“ ir „Paciento sutikimas gydytis: už ir prieš“.
Nemažai lankytojų dėmesio sulaukia ir „Savaitės klausimėlis“, į kurį lankytojai aktyviai atsakinėja.
Svarbu tai, kad kai kurie „Savaitės klausimėlio“ ir „Savaitės temos“ balsavimo duomenys leidžia mums geriau suprasti, kokios problemos labiausiai domina mūsų lankytojus.
Pagal tai stengiamasi parengti straipsnius žurnale „Sveikas žmogus“ ir trumpus siužetus to paties pavadinimo televizijos laidoje. Tad kviečiame visus dar aktyviau išsakyti savo nuomonę aktualiomis sveikatinimo temomis.
Dar viena svetainės naujiena ta, kad lankytojų pageidavimu svetainėje pradėti rodyti vaizdo siužetai pagal temas. Šiuo metu, pavyzdžiui, galima peržiūrė ti medžiagą apie onkologinį skausmą (http://www.sveikaszmogus.lt/skausmas/).

 

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Naujausi gydytojų atsakymai

Mūsų draugai

Mūsų draugai