Naujasis TV3 laidos „Sveikas žmogus“ sezonas

Nauji veidai, naujos temos ir išsamus požiūris į sveikatą


Kai daugelis lietuvių dar vartėsi nesmarkiai įšilusiose pajūrio kopose, laidos „Sveikas žmogus“ kūrybinės grupės nariai jau sveikinosi, pažindinosi, dėliojosi popieriukus, aptarinėjo būsimųjų reportažų temas, valė dulkes nuo kasečių ir visaip kitaip ruošėsi naujajam televizijos sezonui. Nors reikia prisipažinti, kad ir mūsų kontoroje dar ilgai sklandė vasaros prisiminimai: vadybininkė Raimonda dvelkė tolimų šalių vėjais, administratorė Lina vaišino lietuviškais miškais ir pievomis kvepiančiomis „močiutės lauktuvėmis“, laidos vedėja Andžela visus juokino pasakojimais apie keliones su vaikais, o žurnalistei Daivai, pasirodo, vis pavykdavo atsidurti ten, kur reikėdavo suteikti pirmąją pagalbą. Laidos operatorius Dainius juokavo, kad visą vasarą nė karto nesirgo, o naujajam laidos režisieriui Vaidui teko susidurti su liūdnąja medicinos puse.
Taip įsupti į vasaros nuotaikas ir negalėdami iš jų išsivaduoti, net nusprendėme parengti siužetą apie tai, kaip po atostogų lengviau prisitaikyti darbe. Jį pamatysite artimiausiose „Sveiko žmogaus“ laidose. O kadangi mes jau žinome, kaip susigrąžinti norą dirbti, tai pasistengėme, kad šiltasis sezonas žiūrovams būtų nemažiau įdomus.
 

Ką žadame – tą įvykdome


TV3 kanalo žiūrovai šiemet bus supažindinti su įvairiomis sveikatos temomis ir skirtingais požiūriais į diagnostiką, gydymą bei į pačią ligą. Laidos „Sveikas žmogus“ žiūrovams praėjusį sezoną pasakojome apie mistinių galių turinčius akmenis, apie būsto išplanavimo įtaką sveikatai ir net apie keturkojų draugų bičiulystės naudą mūsų savijautai. Šiemet žadame parengti nemažiau įdomių siužetų.
Jau buvome susitikę su chiromantu, kuris pasakojo apie mūsų delnų raukšlelėse slypinčias paslaptis. Pas jį ėjome tikėdamiesi sužinoti, ar sveikata – iš anksto nulemtas dalykas, užfiksuotas mūsų delne, ar vis dėlto priklauso tik nuo mūsų. Atsakymą į šį klausimą išgirsite žiūrėdami mūsų laidas.
Domėsimės ir ne itin išvaizdžių padarėlių – dėlių – nauda mūsų sveikatai. Išgirsime oficialiosios medicinos atstovų nuomonę ir sužinosime, ką jaučia išbandžiusieji gydymą dėlėmis.
Žiūrėdami laidą „Sveikas žmogus“ sužinosite, jog sveikatos būklę galima išsitirti pagal akies rainelę ir net plauką.


Laidoje daugiau dėmesio skirsime psichikos sveikatai, kalbinsime psichologus, aiškinsimės, kaip palengvinti sudėtingą priešingų lyčių, vaikų ir tėvų, darbdavių ir darbuotojų bendravimą. Juk tarpusavio santykiai turi didelę įtaką mūsų savijautai. Pastaruoju metu dažnai girdime žodį „stresas“. Bandysime išsiaiškinti, kaip gyventi nekreipiant į jį dėmesio.
Lai nesupyksta vyriškoji mūsų laidos auditorija, tačiau mūsų kūrybinės grupės moterys šiemet pasižadėjo daugiau kalbėti apie moters sveikatą. Juk moterys – tai tie trys banginiai, ant kurių laikosi vyrų pasaulis, tad ir moterų sveikata būtina rūpintis atidžiau. Vyrai, be abejo, irgi neliks nuskriausti: apie vyriškas bėdas mes jau mokame kalbėti subtiliai, tačiau aiškiai ir tiksliai.
Taip pat daugiau informuosime žiūrovus apie teisinius medicinos priežiūros aspektus, apie pacientų teises ir pareigas bei gydymosi galimybes.
Tikimės, kad ir šį sezoną savo žiūrovams pateiksime kitų sveikatos laidų kūrėjų primirštų temų ir nebijosime kontroversiškų požiūrių bei netikėtų nuomonių.
 

Laidos kūrybinėje grupėje – šokanti medikė


Medicinos mokslų daktarė Goda Denapienė šį sezoną tapo mūsų kūrybinės grupės nare. Jeigu oficialiai – ji bus medicinos redaktore, pasak prodiuserio – idėjų generatore ir antrąja laidos vedėja. Laidos vedėja Andžela vadina ją logiškuoju balsu laidoje, o, kitų nuomone, Goda bus „geroji fėja“ ir asmeninė kūrybinės grupės gydytoja. Goda Denapienė dirba Vilniaus Santariškių klinikose gydytoja gastroenterologe. Augina du vaikus, konsultuoja privačiai ir nuo rudens dar dėstys universitete. Į klausimą, ar jos gyvenime para turi daugiau valandų, ar ji tiesiog žino stebuklingų būdų, kaip viską suspėti, Goda nusišypsojo ir pasakė, jog daug dirbantys daug ir nudirba. Godos negalima vadinti televizijos naujoke, nes jai teko metus vesti LRT televizijos rengiamą laidą. Skrandžio ligų gydytoja prisipažino, jog jai patinka darbas televizijoje, nes ją visuomet domino, kaip informaciją vizualizuoti. Ji pati mėgsta fotografuoti ir filmuoti. O laisvalaikiu Goda šoka tango.

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai