Sveika aplinka atgaiva sielai

Netrukus mėgausimės vasaros malonumais. Gera pabusti tyloje, kai už lango įvairiausiomis spalvomis žydi ir kvepia krūmai bei gėlynai. Nukritę žiedai papuoš visą vasarą žaliuojantį vejos kilimą. Jauki gamtos idilija, gaivus aromatas jau pirmosiomis ryto valandomis dovanos mums gerą nuotaiką, žvalumą ir atgaivą. Pasivaikščiokime, pasigrožėkime gamtos spalvų stebuklu, kurį susikūrėme patys...O kaip gera, grįžus po darbo namo, išsitiesti žalioje kvepiančioje pievoje, atsipalaiduoti ir paskęsti svajonėse...
 

Girdžiu prieštaraujantį balsą, kad nėra kada ilsėtis: reikia genėti medžius, prižiūrėti vaismedžius, dekoratyvinius augalus, - tik spėk suktis! O, mielieji, tai ne tiesa. Reikia tik išsirinkti kokybišką pagalbininką - techniką sodybai prižiūrėti. Tuomet visus darbus atliksime greitai, lengvai ir su malonumu! Profesionali ir patikima UAB “Swedish Transport Technics“ (STT) įmonė siūlo itin aukštos kokybės Švedijos koncerno Stiga ir Vokietijos gamintojo Solo sodo, miško ir parko priežiūros techniką. Juk gyvename dinamiškame informacinių technologijų amžiuje, todėl šalia esantis mielas ir jaukus žydintis kampelis - puikiausias vaistas ir atsipalaidavimas nuo kasdieninio streso, įtampos ar depresijos. Lieka tik susikurti mažojo sodo viziją ir imtis ją įgyvendinti.
Pagalvokime, ką norime padaryti: šalia namo prisodinti dekoratyvinių krūmų? Turėti žalią ir minkštą it kilimas veją iki pat rudens? O gal trokštame nepriekaištingai sutvarkyti poilsio zoną, kurioje galėtų žaisti vaikai? Tai sukurti padės vejų bei dirvos priežiūros traktoriukai, vejapjovės, sodo kultivatoriai, trąšų purkštuvai, gyvatvorių žirklės ir kt. Stiga, didelį dėmesį skirianti žmogui ir jį supančiai ekologiškai aplinkai, šiemet švenčia 70-metį. Net 16 Stiga gaminių suteiktas Skandinavijos šalių SWAN (Gulbės) ženklas, t.y. tobulos (praktiškos, ilgaamžės, netaršios, mažatriukšmės, nevarginančios) mašinos su minimalia žala sodo bičiuliams ir aplinkai. Štai populiarios kombinuotos vejapjovės, kurios surenka nupjautą žolę arba susmulkintą paskleidžia visu pjovimo pločiu. Įdomi naujovė - švediškos voliuojančios vejapjovės: jos ne tik dailiai nupjauna vejas, bet ir jas suvoluoja, sudarydamos “dryžuotos” vejos iliuziją, tai apsaugo nuo piktžolių bei samanų. Naujiena profesionalui - visiškai atnaujintas Stiga pro klasės mašinų asortimentas, išsiskiriantis patogia ir nesudėtinga eksploatacija, o svarbiausia - garantuota minimalia vibracija, tarša ir triukšmu! Neįtikėtina? Bet akivaizdu!


Stiga sukūrė tyliausiai dirbančią vejapjovę pasaulyje!
Visi Stiga sodo traktoriukai skirstomi į Garden, Estate, Villa ir Park. Sezono kredo - Ready reiškia ne tik pasiruošimą darbams, bet ir “baigta”, t.y. dirbdami su Stiga technika (naujausias traktoriukas Villa vadinasi Ready) darbus užbaigsite neįtikėtinai greitai, o sutaupytą laiką skirsite širdžiai maloniam poilsiui su šeima. Ready - kvepia šviežiai nupjauta žole ir paruošta kava ar kepamu pyragu baigtiems sodo darbams atšvęsti.
Pasaulinis purkštuvų gamybos lyderis Solo - tai universali vaismedžių, uogynų, dekoratyvinių krūmų ar miškų purškimo technika mėgėjui ir profesionalui. Ne vieną dešimtmetį vynuogių, citrusinių vaisių, bananų, arbatžolių augintojai teikia pirmenybę tobuliems Solo augalų purkštuvams. Jais sėkmingai naudojasi net 85-kios pasaulio šalys!
Abiejų gamintojų asortimente rasite sodo techniką, reikalingą keturiems metų sezonams. Įsigykime reikalingą žemės padargą jau šiandien. Konsultantai padės išsirinkti, atsižvelgdami į jūsų finansines galimybes. Jei pageidausite, atvyks ir į jūsų sodybą. Linkime malonių akimirkų su modernia ir patikima europietiška technika sode ar privačioje valdoje. Kurkime grožio sveikatos oazę drauge ir gėrėkimės ja iki vėlyvo rudens...
Kviečiame: oficialusis atstovas Lietuvoje
UAB “Swedish Transport Technics“ , Salonas Sodo technika“, Jurbarko g. 2, Kaunas tel: (8*37) 33 76 06, Stiga ir Solo technika“ salonai laukia jūsų visoje Lietuvoje. Užsakymai priimami:
tel: (8*37) 33 76 07
el.p. stt@kaunas.omnitel.net, prekybos atstovų sąrašas tinklalapyje
www.sodotechnika.lt
Daugiau informacijos rasite www.stiga.lt

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai