Gamtos ir mokslo sąjunga sveikatai

„Sveikas žmogus“ tęsia straipsnių apie gintarą temą. Šį kartą kalbame apie gintaro terapiją: kas tai yra ir kokį poveikį turi mūsų sveikatai. Ji susideda iš kelių komponentų, ir, kaip ir daugelių kitų gydymo atvejų, geriausių rezultatų pasiekiama juos derinant.
 

Neigiami jonai veikia naudingai


Gintaro terapijos kabinetas – tai kambarys, kurio sienos ir lubos apklijuotos, o grindys apibarstytos nešlifuoto gintaro sluoksniu. Pacientai jame atlieka kvėpavimo pratimus, skatinančius lengvesnį neigiamų jonų (aerojonų) patekimą į organizmą.
Neigiami jonai – tai mikroskopinės oro dalelės, turinčios neigiamą krūvį ir susidarančios atomą ar molekulę, veikiant dideliu energijos kiekiu. Šie jonai yra būtini tiek žmogui, tiek bet kokio gyvūnui funkcionuoti. Paprasčiau kalbant – oras be neigiamų jonų yra tarsi maistas be vitaminų.
Tirdami šią sritį, mokslininkai atliko daug eksperimentų, o bandymai su žiurkėmis įrodė, kad neigiami aerojonai veikia naudingai, o teigiami – ne. Dėl neigiamo krūvio sumažėjimo gali sutrikti medžiagų apykaita ląstelėse, o tai sudaro sąlygas ligoms atsirasti. Norint atnaujinti medžiagų apykaitą, reikia atkurti neigiamą ląstelių krūvį. Gintaro kabinete tai daroma įkvėpiant oro, prisotinto neigiamų deguonies aerojonų. Jie per plaučius patenka į kraują ir yra paskirstomi po visą organizmą, taip padėdami atkurti neigiamą ląstelių krūvį ir stimuliuoti medžiagų apykaitą.
 

Natūralaus fonas atkuria pusiausvyrą


Žmogui gintaro terapijos kabinete užtenka praleisti vos kelias minutes, kad ląstelių energetinis potencialas pradėtų didėti ir ilgam išliktų normalus. Jame neigiamai įkrautas fonas suformuojamas natūraliai, aerojonų dalelės pasiskirsto vienodai, nėra pavojingųjų sunkiųjų jonų susidarymo pavojaus. Po daugybės tyrimų nepastebėta nė vieno žmogaus sveikatos pablogėjimo atvejo.
Neigiami deguonies jonai atkuria energijos pusiausvyrą kraujo kūneliuose, normalizuoja kraujo apytaką. Eksperimentai įrodė, kad, įkvepiant aerojonų, kraujagyslės tampa elastingesnės, stabdomas aterosklerozės formavimasis, sumažėja arterinis kraujo spaudimas, taip sumažėja širdies ir kraujagyslių ligų rizika. Be to, deguonies aerojonai sustiprina medžiagų apykaitą skrandžio ir žarnyno trakte, tad yra pagreitina regeneracijos tempą, trukdantį susidaryti opoms.
 

Sveikata gerinama nekenksmingai


Dar vienas gintaro terapijos būdas – tai masažas gintaru. Jo metu stimuliuojant biologiškai veiklius taškus, stimuliuojami ir atitinkami organai.
Trečiasis gintaro terapijos būdas – difuzija. Trinant gintaru odos paviršių, gintaro rūgšties dalelės patenka į organizmą per poras ir padeda pagreitinti energijos apykaitą, o tai prisideda prie ląstelės procesų atkūrimo ir savireguliacijos.
Taip pat gali būti vartojamos ir gintaro rūgšties tabletės, aliejai.
Gintaro rūgštis turi tiek sveikatą gerinančių, įvairių ligų gydymą paspartinančių savybių. Sąrašas – labai ilgas. Gintaro terapija gali būti naudinga gydant nespecifinio pobūdžio sąnarių ligas, bronchitą, astmą, tonzilitą, varikozinį venų išsiplėtimą, vegetatyvinę kraujagyslių distoniją, hipertenziją, širdies ir kraujagyslių ligas, mažojo dubens spazmus, mastopatiją, miomas, lipomas. Gintaro rūgštis visiškai nekenksminga ir organizme nesikaupia.

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai