Sturburo treniruoklis - visų sveikatai

Kaip padėti stuburui?


Nuo pat smegenų per visą stuburą nusidriekia nervų rezginys, kuris valdo organizmo funkcijas. Tai vadinama autonomine nervų sistema. Bet koks pažeidimas ar nenormalus stuburo slankstelių spaudimas gali būti didesnių ar mažesnių funkcijų sutrikimų ar ligų priežastis.
Kai pabudę jaučiamės pavargę, mes tiesiame aukštyn rankas, išsitempiame, žiovaujame. Tuo metu mūsų stuburas lankstosi tarsi gyvatė. Akimirksniu pajuntame energijos antplūdį. Taip yra dėl to, kad plaučiai prisipildo oro, ląstelės gauna daug deguonies, sumažėja spaudimas tarpslanksteliniam diskui, ir autonominė nervų sistema stimuliuojama.
Kai, vykstant evoliucijos procesui, iš keturkojo padaro žmogus tapo dviem kojomis vaikštančia būtybe, stuburui teko neįprastai didelis krūvis. Jis pasidarė 40 proc. didesnis nei krūvis, kuris tenka keturkojų stuburui. Būtent tai ir buvo daugelio ligų - galvos, nugaros skausmų, sustingusių pečių, lumbago priežastis. Prie nugaros ar net stuburo pažeidimų prisideda ir per sunkus fizinis darbas bei judėjimo stoka, nepatogi poza, kai stuburas būna netaisyklingoje padėtyje ilgą laiką. Tai sukelia ir išialginio sėdmeninio nervo skausmus, suspaudimo ar slėgimo lūžio simptomus.
Be to, keturkojams vaikštant, jų stuburas atlieka tokius judesius: kairė - dešinė ir aukštyn - žemyn. Būtent toks judėjimas sumažina krūvį stuburui. Labai panašų poveikį turi ir specialus stuburo treniruoklis. Šis prietaisas pasižymi ir daugeliu kitų naudingų funkcijų.
 

Limfos skysčių ir deguonies įtaka sveikatai


Viena iš limfos funkcijų yra valyti organizmą. Limfos skystis neturi pompos, kuri jį varinėtų, tačiau jos toksinių medžiagų veikimą mažinantį poveikį skatina fiziniai pratimai. Ypač limfinę sistemą reikėtų stimuliuoti fiziškai išsekusiems ar nepakankamai užsiimantiems fizine veikla asmenims. Šiuo atveju puikus pagalbininkas taip pat bus stuburo treniruoklis.
Beje, turbūt ne visi žino, kad mūsų organizme yra 75 trilijonai ląstelių, kurios turi būti aprūpintos energija, kad galėtų veikti smegenys, judėtų kūnas, funkcionuotų organai ir kitos organizmo sistemos. Ląstelės turi tik dvi galimybes gaminti reikalingą energiją - tai maisto medžiagos, gaunamos mums valgant, ir deguonis.
Deguonies badas ląstelėse gali būti imuninės sistemos disfunkcijos, širdies pažeidimo simptomų, miego ir kvėpavimo sutrikimų, kraujo sudėties pakitimų, žarnyno pažeidimų, galvos skausmų, depresijos, baimės, nuovargio ir kitų negalavimų priežastis.
Taigi dar viena stuburo masažuoklio funkcija - atliekant pratimus ląstelės gauna pakankamą deguonies kiekį, suteikiama chi - gyvybės energijos.


 

Tiems, kurie rūpinasi sveikata


Ar jūs rūpinatės savo sveikata ir figūra? Ar stresas ir lėtinis nugaros skausmas rimtai trukdo jūsų karjerai ir sveikatai? Ar jūs esate per daug užsiėmęs ir neturite laiko sportuoti?
Jei į visus šiuos klausimus atsakėte teigiamai, vertėtų pasinaudoti stuburo treniruoklio privalumais. Šis prietaisas pasižymi daugeliu teigiamų savybių:
• lėtina senėjimo procesus
• padeda numesti svorio
• malšina stresą
• skatina kraujotaką
• padeda sutelkti dėmesį
• spartina medžiagų apykaitą
* Labai reikalingas tiems, kuriuos vargina nemiga
Nuolatinis šiuolaikinio žmogaus palydovas stresas yra svarbiausia nemigos priežastis. Artėjant laikui miegoti, mūsų nerimas, kad neužmigsime, dar labiau padidėja, ir mes dar sunkiau užmiegame. Taip tarsi susidaro uždaras ratas. Pratimai padeda atsipalaiduoti, pašalinti įtampą, todėl miegas pagerėja ir net nereikia medikamentų.
*Padeda išvengti stuburo iškrypimo
Norint išvengti skoliozės, arba - stuburo iškrypimo, būtina vengti ilgalaikių nepatogių pozų, kai vargsta nugara. Kasdieniniai pratimai stuburo treniruokliu padės išvengti stuburo iškrypimo, kurį sukelia ilgas stovėjimas, sėdėjimas ir netaisyklinga laikysena.
 

Oro čiužinys, skleidžiantis infraraudonuosius spindulius


Tai iš didelio tankumo, nepavojingo nailono pagamintas, labai patvarus, nedūlantis čiužinys su infraraudonuosius spindulius skleidžiančia danga. Infraraudonieji spinduliai giliai įsiskverbia pro odą ir aktyvina ląsteles, gerina kraujotaką, skatina medžiagų apykaitą.
Taigi, jei jus vargina diabetas, neuropatija, fibromialgija, nelankstūs raumenys, nugaros skausmas, bloga kraujo apytaka, artritas, galite pasinaudoti puikiomis stuburo treniruoklio savybėmis.
Tereikia tik atsipalaiduoti, paspausti mygtuką... ir nieko daugiau.

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai