Poilsio namų “Baltija” reabilitacijos centras

Palanga nuo seno garsėja kaip gydomasis kurortas. Vėsios oro vonios ir jūros maudyklės grūdina organizmą, pasivaikščiojimai gražiausiame šalies parke džiugina akis ir ramina širdį. Gyvenimo bėdų prispirti nepamirškite, kad gamtos grožis, klimato sąlygos ir žmogaus rankų šiluma gali vėl sugrąžinti gyvenimo džiaugsmą!
 

Poilsio namuose “Baltija”, netoli jūros nuo 1992 m. veikia reabilitacijos centras. Per tą laiką daugiau negu 25 000 žmonių buvo grąžinta sveikata ir darbingumas. Ištisus metus daugiau nei 130 gydymo įstaigų iš visos Lietuvos siunčia čia savo ligonius. Medicinos personalą sudaro 39 medikai, tarp jų - 2 medicinos mokslų daktarai, 16 gydytojų reabilitologų. Pagal sutartis su Respublikine ligonių kasa, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių draugija bei Lietuvos kurčiųjų draugijos respublikine valdyba reabilitacijos centre vienu metu gali gydytis 190 ligonių. Apgyvendinama jaukiuose dviviečiuose arba triviečiuose kambariuose su visais patogumais. Mėgstantiems vienatvę už papildomą mokestį pasiūlomas vienvietis kambarys ar net dviejų kambarių liuksas.
Čia teikiamos reabilitacijos, sveikatą grąžinamojo gydymo, palaikomosios reabilitacijos paslaugos. Reabilitacijos centras, kaip ir visi poilsio namų “Baltija” viešbučiai, garsėja švara, geru maistu ir rūpestingu personalu. Čia veikia kirpykla, baras, vyksta koncertai. Ligoniai gali pažaisti šachmatais, šaškėmis, stalo tenisą ar biliardą.
Kaip atvykti į “Baltijos” poilsio namų reabilitacijos centrą, esantį “Vyturio” viešbutyje (Dariaus ir Girėno g. 20, Palanga) Lietuvos Respublikos piliečiams ir turintiesiems sveikatos draudimą:
• Pacientas turi kreiptis į savo bendrosios praktikos gydytoją (terapeutą) arba kitą jį gydantį specialistą. Gydytojas išduoda pažymą sanatoriniam-kurortiniam gydymui ir sutvarko reikalingus dokumentus (forma 027 ir 070).


• Gavęs iš gydytojo siuntimą (forma 027 ir 070), ligonis kreipiasi į teritorinę ligonių kasą.
• Dėl paties kelialapio kreipiamasi į savo miesto gydymo įstaigas arba reikėtų skambinti į Palangą tel.: (8*460) 4 91 02, 4 91 04. (Silpnaregiai ir kurtieji dėl atvykimo galimybių turi kreiptis į savo sąjungų filialus didžiuosiuose Lietuvos miestuose).
• Atvykstant būtina turėti pasą ir gydytojo siuntimą (forma 027 ir 070), neįgaliesiems - invalidumo pažymėjimą ir jo kopiją, pažymą iš ligonių kasų. Atvykstant nepamiršti patogių rūbų mankštai ir maudymosi kostiumo.
• Atvykti galima kasdien.
Jeigu nėra galimybės gauti pažymos iš teritorinės ligonių kasos, mes siūlome poilsio namuose “Baltija” įsigyti mokamą medicininio gydymo kelialapį. Kaina ne sezono metu 52,00 Lt, sezono metu - 85,00 Lt.
Palangos poilsio namų “Baltija” reabilitacijos centre gydomi ligoniai, sergantys neurologinėmis, širdies ir krauja-gyslių, ginekologinėmis, judėjimo ir atramos aparato, odos, regos ir LOR ligomis.
Atliekame mokamą veloergometrinį funkcinį širdies ir kraujagyslių tyrimą bei echoskopinį vidaus, mažojo dubens organų ir širdies ištyrimą.
Atvažiuokite ir patarkite atvažiuoti savo pacientams, laukia nuoširdus ir profesionalus reabilitacijos centro kolektyvas!
Kiekvieną klientą priimame kaip savo šeimos narį.

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai