Gintarai grožiui

Tęsiame temų apie gintarą ciklą ir šiame numeryje kalbame apie kosmetines priemones grožiui. Tikriausiai retas kuris žino, kad kaukės veidui ir kūnui, šveitikliai ir kiti preparatai, sudėtyje turintys gintaro, ne tik skaistina odą, gydo nuo įvairių ligų, bet ir stabdo senėjimą. Norite sužinoti daugiau? Skaitykite toliau.
 

Šveitiklio kaukė


Gintaro preparatų apžvalgą pradėkime nuo kosmetinės gintaro šveitiklio kaukės. Jos sudėtyje esantis smulkintas gintaras veikia ne tik kaip šveitiklis, bet ir kaip valomoji, tonizuojamoji, atjauninanti, raminamoji ir raukšles lyginanti priemonė. Ši kaukė naudinga norint stabdyti veido ir kaklo odos senėjimą, šalinti bėrimo padarinius, pigmentines dėmes, kraujagyslinius apgamus, sumažina randų matomumą. Ji išvalo odą nuo nešvarumų, toksinų, mikrobų ir virusų, padaro ją elastingą, normalizuoja riebalinių ir prakaito liaukų funkciją.

 

Barstomieji milteliai


Barstomieji milteliai, arba kitaip – pudra, gaminama iš susmulkinto kosmetinio gintaro, į kurio sudėtį įeina apie 40 junginių.
Gintaro pudra nuo odos paviršiaus absorbuoja vandenį, riebalus, organinius junginius, toksinus, mikrobus ir virusus. Ji taip pat naudinga gydant spuogus, pūlinius, tinka siekiant sumažinti kojų prakaitavimą. Na, o jei norite stipresnių plaukų, – birieji milteliai gali padėti ir čia.
Gintaro milteliai gali būti naudojami ir talasoterapijoje – odos suglebimui mažinti ir odos tonusui pagerinti, taip pat kovojant su celiulitu.


 

Gintaro pudra – šveitiklis


Tai tarsi pirmųjų dviejų junginys. Priemonė yra visiškai natūrali, joje tik susmukintas Baltijos gintaras su jame esančiu mikroelementų kompleksu, aromatiniais angliavandeniliais, gintaro rūgštimi ir jos druska.
Pudra-šveitiklis, valydama suragėjusį epidermį, absorbuoja ir pašalina riebalinių ir prakaito liaukų išskyras kartu su negyvomis viršutinio odos sluoksnio ląstelėmis ir odoje susikaupusiais laisvaisiais radikalais, pasižymi gamtiniu antibakteriniu poveikiu, padeda atkurti odos elastingumą, stangrumą ir spalvą. Svarbu, kad kosmetinė priemonė nesukelia alerginės reakcijos.
 

Gintaro aliejai


Gintaro aliejus – tai kosmetikos priemonė tiek odai, tiek plaukams.
Kadangi šimtaprocentinės koncentracijos aliejaus naudoti negalima, jis yra maišomas su kitais.
Sumaišytas su saldžiųjų migdolų sėklų aliejumi, jis saugo jautrią odą, valo poras, gerina sausos odos būklę, lygina raukšles. Migdolų aliejuje esantis vitaminas F padeda normalizuoti riebalų liaukų veiklą ir stabdyti porų plėtimąsi. Aliejus jaunina odą, stabdo senėjimą, regeneruoja odos ląsteles. Vasarą jis tampa puikia priemone nudegus saulėje, taip pat susižeidus, susipjausčius.
Toks aliejus taip pat tinka ir plaukų priežiūrai: padeda šalinti pleiskanas, maitina plaukus, minkština jų galiukus, stabdo slinkimą.
Kitas gintaro aliejaus derinys – su abrikosų aliejumi. Kadangi jis turi daug riebalų rūgščių, vitaminų E, A ir B grupės vitaminų, todėl ramina, lyginą odą. Šia priemone taip pat rekomenduojama saugoti odą nuo vėjo, saulės, ji puikiai veikia plaukus.
Galiausiai – gintaro aliejus su usnies aliejumi pasižymi panašiais poveikiais.

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai