Masažiniai vidpadžiai su gydomųjų žolelių ekstraktais

Kas tai yra?


Šie unikalūs vidpadžiai sukurti pagal Senovės Kinų medicinos – akupunktūros principą. Jie skirti bendrai sveikatos būklei (energiniu ir fiziniu lygiu) gerinti ir palaikyti.
Vidpadžiai pagaminti iš bioplastmasės, kuriai naudojama aromatinė derva – ladanas, miros ekstraktas, pievų ir žolių ekstraktai (liucernos, ramunėlės, rozmarino, kraujažolės, geltonžiedžio barkūno, dobilo, rožės ir kiti eteriniai aliejai).
Vidpadžiai skleidžia malonų žolių aromatą, tai yra unikali gaminio savybė. Gydomųjų žolių ekstraktai atlieka sveikatinamąjį poveikį žmogaus organizmui ir jo fiziologinių procesų eigai.
Dygliuotas masažinių vidpadžių paviršius suaktyvina visų organų ir jų sistemų darbą. Tai vyksta per pėdų paviršiuje esančius biologiškai veiklius taškus, kurie atitinka visus kūno organus, jų dalis. Taip organizmas skatinamas panaudoti savireguliacijos procesus.
 

Masažinių vidpadžių poveikis atskiroms organų sistemoms


Stabilizuoja širdies veiklą, reguliuoja spaudimą. Masažinių vidpadžių naudojimas 1,5–3 mėnesius parodė, kad 80 proc. pacientų susireguliavo arterinis spaudimas ir širdies ritmas. Mažėja varikozinis venų išsiplėtimas, skausmas.

Masažiniai vidpadžiai palengvina kvėpavimo sistemos ligų simptomus ir astmos priepuolius, sureguliuoja virškinamosios sistemos darbą. Vyrams – normalizuoja potenciją, mažina prostatos hipertrofiją, moterims – palengvina klimakterinį periodą, vaikams gerina fizinį vystymąsi. Naudinga nešioti vaikams, sergantiems cerebriniu paralyžiumi, plokščiapadyste. Be to, nešiojant masažinius vidpadžius, normalizuojasi medžiagų apykaitos procesai, stabilizuojami nervinės sistemos sutrikimai, normalizuojamas miegas, gerėja atmintis ir smegenų veikla. Masažiniai vidpadžiai su gydomųjų žolelių ekstraktais neutralizuoja raumenų spazmus, slopina radikulitinius skausmus ir osteochondrozės sukeltas komplikacijas; mažina sąnarių, kojų, nugaros skausmus.
 

Masažinių vidpadžių poveikis organizmui


• Bendras harmonizuojamasis poveikis per pėdas ir stuburą.
• Per refleksines zonas pėduose reguliuoja visų organų veiklą.
• Padidina energiją, ištvermę ir darbingumą.
• Normalizuoja medžiagų apykaitos procesus.
• Stiprina imuninę sistemą.
• Stabilizuoja funkcinius nervų sistemos sutrikimus, normalizuoja miegą.
Teigiamą vidpadžių poveikį organizmui įrodo medicininiai ir klinikiniai tyrimai, atlikti Rusijoje, Ukrainoje ir JAV.
Gamintojas – „Ekonika“, Ukraina.

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai