Ozono terapija: stebuklai paprastuose dalykuose

Šių laikų jaunystės eliksyras. Grožio sargas. Geros savijautos versmė. Tokios liaupsės literatūroje liejamos ozonui – vienoms iš atmosferos dujų. Skamba taip gražiai, kad net neįtikimai. Tačiau nuo pagyrų nesusilaiko ir, atrodytų, rimtos medicinos knygos. Kas gi ta ozono terapija? Ar nebus tai dar vienas „stebuklingo išgijimo“ būdas? „Prieš kelerius metus ir man tai skambėjo nerimtai. Kokių tik pacientų pasakų apie „išgijimus“ neprisiklausau... Bet kai pasidomėjau ozono terapija atidžiau, mano skepsis subliuško: juk negali meluoti didžiausi medicinos pasaulio autoritetai!“, – pasakoja anesteziologas-reanimatologas, medicinos klinikos „Mirameda“ vyriausiasis gydytojas Albertas Albertjanas. Ir vardija įrodymus: jų klinikoje šimtams pacientų ozonas padėjo įveikti opas, migreną, bronchitą, bronchinę astmą, pagerinti galvos ir periferinę kraujotaką, sureguliuoti gliukozės kiekį, palengvinti diabeto komplikacijų eigą ar jų išvengti, greičiau pasveikti po operacijų, užmiršti lėtinio nuovargio sindromą, sumažinti skausmą, netgi sergant onkologinėmis ligomis. Nustatyta, kad 70-80 proc. pacientų akivaizdžiai geriau jaučiasi jau po kelių pirmųjų ozono terapijos procedūrų. Ozonoterapijos pabaigoje taip jaučiasi praktiškai visi klinikoje apsilankę žmonės.
 

Natūralus gamtos antibiotikas


Atsimenate, kaip gaiviai kvepia oras po smarkios audros? Tas švaros kvapas tarsi išbudina kūną ir sielą. Tai ozono pėdsakai.
Gamtoje ozonas susidaro iš deguonies, veikiant saulės spinduliams arba žaibo iškrovoms. Ozono molekulėje – ne du, o trys deguonies atomai, todėl jis pasižymi itin dideliu aktyvumu.
Unikalias ozono gydomąsias bei terapines savybes prieš šimtmetį, per Pirmąjį pasaulinį karą, pastebėjo vokiečių medikai. Ozonu jie sėkmingai gydė kareivių žaizdas, gangreną bei grybelių pažeistą odą. Vėliau ozonu pradėti gydyti ir vidaus organų negalavimai. Ypač sėkmingai – virusinės ir bakterinės kilmės. Veikiami aktyvaus deguonies, infekcijų sukėlėjai greitai žūva. Mokslininkai iki šiol nerado kito vaisto, kuris tokiomis stipriomis antiseptinėmis savybėmis prilygtų natūraliam gamtos antibiotikui – ozonui.


 

Kaip vyksta procedūra?


Ozono terapija - neskausminga, diskomforto nesukelianti ir maloni procedūra. Žmogaus kraujas prisotinamas saugios koncentracijos deguonimi – ozono mišiniu. Toks aktyvuotas kraujas sulašinamas atgal į organizmą. Jungdamasis su kraujo kūneliais, ozonas sudaro daug mėnesių organizme cirkuliuojančius ozonidus, kurie ir dalyvauja įvairiuose antioksidaciniuose procesuose, taip sustiprindamas natūralią organizmo imuninę sistemą.
„Be visų minėtų privalumų, ozonas dar ypatingas tuo, jog neturi šalutinio poveikio. Tai tikrų tikriausias stebuklas. Kitos tokios medžiagos – cheminės ar ne – pasaulyje nėra“, – pasakoja A.Albertjanas. Efektyviausio ozono poveikio sulaukiama po viso ozono terapijos kurso – dešimties procedūrų.
 

Rekomenduojama ir sveikiems


Ozono terapiją specialistai rekomenduoja ir kaip itin efektyvią prevencijos priemonę.
Šios procedūros yra puiki išeitis imunitetui stiprinti, nemigai, lėtiniam nuovargiui įveikti, nuotaikai be darbingumui pakelti.

„Atsimenu, po darbo nebenorėdavau nieko, tik miegoti, miegoti, miegoti… Kai pradėjau ozono terapiją, gyvenimas apsivertė: esu žvali, galiu šokti iki ryto. Tarsi kas energijos man būtų įpylęs”, – šypsosi vilnietė klinikos „Mirameda“ pacientė Ilmera Kuzmickienė. Jos studentė dukra Lina antrina mamai: „Dėl pervargimo turėjau juodus ratilus po akimis. Keliskart per metus vis pasigaudavau slogą ir bronchitą. Po ozono terapijos visos bėdos išnyko. Nepatikėsite, šiemet nesirgau nė karto! Visi klausia, ar įsimylėjau, kad taip gerai atrodau…”
Dermatologai ir kosmetologai rekomenduoja grožio procedūras su ozonu. Ozonu paveiktame poodyje suaktyvėja kolageno gamyba, stangrėja oda, gerėja regeneraciniai procesai. Ozono terapija taikoma gydant egzemą, psoriazę, grybelines ligas, naikinant celiulitą, randus, strijas. Dėl priešuždegiminių, dezinfekcinių bei detoksikacinių savybių, ozonas efektyviai padeda gydyti jaunatvinius spuogus.
Po sunkios darbo dienos padės atsigaivinti ir ozonuoto vandens stiklinė. Juo medicinos klinika „Mirameda“ vaišina visus užsukusius...

 

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai