Gausus plaukų slinkimas – liga ar natūralus reiškinys?

Plaukų struktūros pakeisti negalima, ji yra paveldima, tačiau plaukų kokybė priklauso ir nuo mūsų pačių požiūrio į juos.
 

Plaukuotoje galvos dalyje yra apie 100 000–150 000 plaukų. Plauko šaknis yra giliai epidermyje – folikule. Plauko folikule. Jame nuolat dauginasi plauko ląstelės, ir taip plaukas auga. Plaukas vidutiniškai gyvena 5–7 metus.
Kiekvienam plauko folikului yra būdinga augimo ir ramybės fazių kaita. Yra trys fazės: augimo, arba anageno; tarpinė, arba katageno; ramybės, arba telogeno.
Anageno fazėje plaukas auga. Katageno fazėje plauko guolio dalys nyksta, pusiau rezorbuojasi, todėl susidaro kieta plauko kolba, ir folikulas trumpėja. Paskutinėje, telogeno, fazėje likusioji viršutinė plauko folikulo dalis turi nepakitusią struktūrą, plauko kolba tvirtai sukibusi su folikulu tol, kol pradeda augti naujas plaukas.
Paprastai apie 85 proc. yra anageno fazėje, 1 proc. – katageno ir 14 proc. telogeno fazėje.
Plaukas ir jo folikulas labiausiai yra pažeidžiami anageno fazėje.
 

Kodėl pradeda slinkti plaukai?


Plaukai ima slinkti dėl daugelio priežasčių: persirgus infekcinėmis ligomis, po sudėtingų operacijų, stresų, po įvairių infekcinių ligų, moterims po gimdymo, vartojant kai kurias kontracepcines tabletes. Plaukų slinkimui turi įtaką sezoniškumas. Rudenį ir pavasarį daugiau vyrų bei moterų skundžiasi plaukų slinkimu.
Dar viena plaukų slinkimo priežastis – padidėjęs riebalų liaukų sekreto išsiskyrimas. Jis užkemša poras, plaukas negauna deguonies, augti reikalingų medžiagų, todėl, kaip ir kiekvienas gyvas organizmas, žūna.
Neretai plaukai jautriai reaguoja į pačius menkiausius skydliaukės, medžiagų apykaitos sutrikimus, anemiją, navikus, taip pat odos ir jungiamojo audinio ligas (psoriazę, raudonąją vilkligę, seborėją), grybelines ligas.
Esant aktyviai hormonų androgenų veiklai, plaukų slinkimas yra užprogramuotas genetiškai – tai vadinama androgeniniu nuplikimu. Ši patologija sudaro apie 95 proc. visų vyrų nuplikimų.
Plaukų slinkimą skatina tiesioginiai saulės spinduliai, karštas oras, sūrus jūros vanduo, įvairios cheminės medžiagos.


1992 m. profesorius I.Kliman, ilgai tyrinėjęs vyrų alopecijos (nuplikimo) priežastis, pirmą kartą mokslininkų grupei pademonstravo, kad fibrozinis procesas plauko folikule yra viena pagrindinių plaukų slinkimo priežasčių. Plauko folikulo jungiamojo audinio skaidulos transformuojasi į kietas bei rigidiškas, spaudžia plaukų šaknis, sutrikdo plauko mitybą (užspaudžiamos kraujagyslės), plaukas plonėja ir galų gale iškrenta.
Kada laikas susirūpinti plaukų slinkimu? Per dieną natūraliai gali iškristi 50–100 plaukų. Tačiau kartais reiktų pradėti nerimauti ir dėl daug mažesnio jų skaičiaus: jei vietoje išslinkusių plaukų ataugo daug silpnesni ir plonesni. Tai gali atsitikti dėl plauko svogūnėlio atrofijos.
Tačiau net ir tuomet, jei plaukas išslinko su svogūnėliu, toje vietoje lieka svogūnėlio matrica, ir plaukas vėl ataugs. Tokiais atvejais svarbu sustabdyti svogūnėlio atrofijos procesą bei fibrozės procesą plauko folikule.
 

Kokios medžiagos stabdo plaukų slinkimą?


Plaukų svogūnėlių regeneraciją skatina netoksinė vitaminų kilmės medžiaga 1-metilnikotinamido chloridas. Jis saugo nuo uždegimų ir seborėjos, gerina kraujotaką, saugo nuo plaukų slinkimo ir skatina plaukų augimą. Kasdien naudojant plaukų priežiūros priemones, kurių sudėtyje yra šios medžiagos (pavyzdžiui, šampūną ir želė „Dermena”), plaukų slinkimas paprastai sumažėja po 3-4 savaičių. Tai patvirtino klinikiniai tyrimai. Svarbu tai, kad po daugelio testų nepastebėta jokio nepageidaujamo poveikio.
Plaukų slinkimą stabdo ir priemonės, kurių sudėtyje yra amineksilio, medžiagos SP94, ir kt.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

kenzley
2021-09-21 17:42
WARNING: My name is Kenzley, from Austria, I want to send important information to everyone on this platform now, beware of Scammer spells Casters, I have been looking for help for over 5 years, no one was able to help me. My husband left me for another woman, I was alone for 5 years, a few days ago, I read an article on the BBC news platform about the testimony of a lady Named Bianca that’s the name I can recall, She wrote about Prof Adam Remmy (+27-660670249) saying that this Spiritual man is a great spells caster so I didn’t waste any time to contact Prof Adam Remmy (+27-660670249) for help and he was so kind he replied to me as I explained to him my relationship problem, he told me not to worry no more because i will see my husband back in 48 hrs. As I waited on, am very happy to inform everyone that it happened as Prof Adam Remmy had promised ...My Handsome Micheal came back to me. Am grateful for Prof Adam Remmy (+27-660670249) that I share his name here on the internet and o
peter martn
2021-09-17 07:53
Ar jums reikia paskolos ?? Mes siūlome paskolas su 3%, siūlome skolų konsolidavimo paskolas, verslo paskolas, privačias paskolas, automobilių paskolas, viešbučių paskolas, studentų paskolas, asmenines paskolas būsto refinansavimo paskoloms, Norėdami gauti daugiau informacijos el. Paštu: (tinvestor53@gmail.com) WhatsApp “: 16892107004
Adam
2021-09-10 13:52
REAL>”> LOVE SPELLS ♡” +27660670249, HERBALIST DOCTOR+27660670249 AND LOST LOVE SPELL CASTER+27660670249, TRADITIONAL HEALER AND LOST LOVE SPELL CASTER , SPIRITUAL HEALER AND LOST LOVE SPELL CASTER, ASTROLOGIST LOST LOVE SPELL CASTER ,
• Relationship problem solution/husband wife problem solution/get back lost lover
• Work related problems/get promoted at your work/win work hearing
• Criminal matters/legal matters/court cases/divorce cases• Lottery wins/ lotto/horses/soccer big wins/ all gambling activities • Body cleansing/property cleansing/ business cleansing.• Business promotion/sales promotion/ customer attraction. • Unfinished jobs by other doctors/ Delayed jobs/ failed jobs.• Magic ring/ magic wallet/ magic stick for wealth and marriage.
• Spells for getting married to the lover of your life.
• Spells for love, victory and sympathy.
• Fix broken marriage, relationships and finding a missing person.
• Spells for getting job/employment/higher pay/job protection.
• Spells for loan
Tricia Snir
2021-09-08 20:47
Ar tikrai norite taikos savo gyvenime ar namuose, ar esate pavargę išgyventi savo gyvenimo traumas, daktaras Egwali yra čia, kad padėtų į jūsų gyvenimą sugrąžinti taiką ir laimę, viskas priklauso nuo jūsų pozityvumo lygio ir jūsų ryžto kad viskas veiktų. Šiandien pasikalbėkite su patikimu rašybos gydytoju ir būkite tikri, kad viskas bus gerai. „WhatsApp“, telegrama arba „viber“ +2348122948392
Amber Luke
2021-09-07 01:17
Kelis kartus Kenny grasina išsiskirti su manimi, jei išdrįsiu jo paklausti apie jo romaną su kitomis merginomis, buvau visiškai nusiminusi ir sutrikusi, kol vienas mano senas draugas man papasakojo apie burtininką internete dr. Ilekhojie, kuris padeda žmonėms santykių ir santuokos problema dėl meilės burtų, iš pradžių abejojau, ar toks dalykas kada nors egzistuoja, bet nusprendžiau pabandyti. procesus ir patikino mane savo noru. „Wiithin 28 Hours“ Kenny paskambino man ir pradėjo atsiprašyti, kad pabudo apmąstydamas viską, ką man padarė. Buvau labai sukrėstas, nes Kenny ne visada yra tas, kuriam nieko gaila, bet nuo to laiko jis tapo mylintis ir rūpestingas. Jei jums reikia panašios pagalbos, čia yra jo kontaktas .. SKAMBINTI/WHATSAPP/VIBER: +2348147400259 arba el. (gethelp05@gmail.com)
DEWE HUGHES
2021-07-24 23:14
Labas pasauli! Esu čia, kad paliudyčiau savo kuklią patirtį su Egwali Dr. gydant įvairius negalavimus. Aš suteikiau jai galimybę, štai šiandien esu paliudyti, kaip šis žavus ir patikimas žolininkas užbūrė ir aš radau ramybę. Mano buvęs vyras sakė, kad jis man pasakė, jog jis turėjo eiti savo keliu be apčiuopiamos priežasties, tik sužinojęs, kad miega su senu draugu iš koledžo, tai man sukėlė daug skausmo ir tada jis pateikė skyrybų prašymą. Jis dingo maždaug metus, aš jo labai pasiilgau ir bet kokiu būdu padarysiu viską, kad tik atkurčiau savo meilę, štai kaip turėjau susisiekti su juo su patikimu žmogumi ir bumu, visa kita buvo visiškai miela, ir taip aš jį atgavau į rankas, dabar mes gyvename laimingi, kaip sakė daktaras Egwali. Aš naudojuosi šiuo forumu norėdamas pasidalinti savo nuostabia istorija, o jūsų taip pat nėra išimtis, pabandykite ir lažinuosi, kad jums bus labai malonu, kad tai padarėte. Su juo galite bendrauti per bet kurią iš šių platformų. El. Paštas: Dregwalispellbind
Mona žmonija
2021-05-01 20:23
Noriu greitai rekomenduoti DR WALE gerai atliktam darbui
pagydysiu mane nuo lytinių organų pūslelinės ligos, dėl kurios naktis būna nemiegota. jei norite su juo susisiekti, tiesiog atlikite tai el. paštu drwalespellhome@gmail.com ARBA
„Viber“ / „Whatsapp“ +2347054019402
jis taip pat turi # žolelių
# hiv / pagalba
#cancerdisease
#fibroid
#diabetas
Jis atlieka visų tipų burtus, įskaitant meilės, vedybų, skatinimo ir ateities būrimus.
Shantel Lund
2021-03-24 21:49
Gyvenimas yra daugybės klausimų paslaptis, į kurią reikia atsakyti, su kokia bėda susiduriate žemėje?
Ar jūsų vyras ar žmona paliko gyvenimą be gero paaiškinimo, dėl kurio jūs susipainiojate ir norite, kad jie sugrįžtų į savo gyvenimą? Daktaras Ajayi yra tinkamas žmogus šiam darbui, jis yra galingas burtų ratukas, palaimintas jo protėvių ir dievų priimtas kaip jų ruporas žemėje. Daktaras Ajayi man padeda išgelbėti mano sugedusius namus, sugrąžindamas savo vyrą savo galingu burtu. . Aš ir mano vyras buvome išsiskyrę 9 mėnesius be bendravimo, tačiau su daktaro Ajayi užkeikimu jis grįžo ir mes vėl esame viena laiminga šeima. Jei susiduriate su bet kokiomis gyvenimo problemomis ir jums reikia greito sprendimo, susisiekite su dr. Ajayi burtų raštu. „Viber“ arba „Whatsapp“: +2347084887094 arba el. Paštas: drajayi1990@gmail.com
Jason Cook
2021-03-10 12:43
Susižalojusi širdis nėra džiaugsmas, kurį žinai. Žmona privertė mane išsiskirti, kai pagavo mane apgaudinėjant ją su buvusiu mylimuoju. Buvo taip gėda ir jautėsi taip nusivylusi savimi. Negalėjau pakęsti fakto, kad nebeturiu gyvenimo draugo, todėl nusprendžiau pabandyti susigrąžinti žmoną viskuo, ką tik galėjau padaryti, bet nieko neišėjo. Tik tol, kol buvau nukreiptas pas daktarą Ilekhojie, kuris, mano manymu, buvo neįmanoma, per 48 valandas po to, kai aš užmezgiau ryšį su juo, grąžindamas žmoną. Galiu drąsiai ir džiaugsmingai pasakyti, kad mano santuoka veikia puikiai ir gražiau nei anksčiau, ir aš labai laiminga, kad užmezgiau ryšį su dr. Ilekhojie, nes jis tikrai genijus. Ačiū ir Julie Albertui, kuris mane sujungė su dr. Ilekhojie. Jei turite kokių nors klausimų, neatsižvelgiant į tai, koks jis didelis, dr. Ilekhojie tai sutvarkys jums. Jo el. Pašto adresas; gethelp05@gmail.com Arba paskambinkite jo WhatsApp numeriu; +2348147400259 skubiam atsakymui
Ana Maria
2021-03-09 10:35
Aš ką tik susigrąžinau savo vyrą, naudodamasis tikrosios meilės kerų daktaru dr. Ilekhojie. Nuo tada, kai man padėjo daktaras Ilekhojie, mano vyras yra labai stabilus, ištikimas ir artimesnis man nei anksčiau. Taip pat galite susisiekti su šiuo burtų siuntėju ir išspręsti santykius. Čia jo kontaktas, „WhatsApp“: +2348147400259 Siųsti jam el. Laišką adresu gethelp05@gmail.com
NORTION LOAN CONSULTANT
2021-03-04 04:40
Sveiki atvykę į NORTION PASKOLŲ KONSULTANTĄ,

Nortion“ paskolos konsultantas yra čia, kad įsitikintumėte, jog gaunate geriausią paskolą savo verslui arba apmokate sąskaitas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsakyti į kelis paprastus klausimus ir perskaityti reglamentus.
Susisiekite su jais dabar, kad gautumėte 2,5% visos paskolos paskolą. Tai lengva, greita ir saugu.

Kontaktinė informacija

El. Paštas: nortionloanconsultant@gmail.com

Telefono numeris: +1 409 210 4274

Whatsapp“: +1 409 210 4274 (TIK TEKSTAS)

Facebook“: Nortion paskola

Instagram“: konsultantas Nortion Loan konsultantas

Twitter“: @nortionloanconsultant

Jums svarbiausia paskola
Declan Boyed
2021-03-04 00:48
Prieš porą mėnesių mane paliko žmona ir mes buvome išsiskyrę 5 mėnesiams. Bet tada sužinojau, kad ji užmezga santykius su viena geriausių mano draugių. Buvau nuniokota. Nebuvau tikra, ar norėjau keršto, ar norėjau jos susigrąžinti, internete aptikau dr. Ilekhojies liudijimus ir jo mobiliojo telefono numerį, o telefonu su juo apžvelgiau mano galimybes. Nusprendžiau, kad norėčiau žmonos susigrąžinti dėl sūnaus. Daktarė Ilekhojie atliko susitaikymo burtą ir dabar ji grįžo, ačiū dr. Ilekhojie. Su juo galite susisiekti paštu: gethelp05@gmail.com „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259
Alicia Kovak
2021-03-03 00:47
Aš esu Alicija. Noriu pasinaudoti šia auksine proga ir įvertinti puikų burtų ratuką, vadinamą dr. Ilekhojie, už tai, kad jis man padėjo atgauti santykius su buvusiu mylimuoju, kai jis pasibaigė ir gana ilgą laiką atsuko man nugarą. Dr Ilekhojie pasirodė užkeikimas man ir per 48 valandas po užkeikimo man paskambino buvęs buvęs, sakydamas, kad gailisi mane įskaudinęs ir kad daugiau nebedarys manęs gyvenime, nustebau, bet vėliau priėmiau jį atgal . Reikia pagalbos susitaikyti, maloniai susisiekite el. Paštu: gethelp05@gmail.com/ skambinkite / WhatsApp: +2348147400259
Anna Oscar
2021-03-02 12:02
Tai yra svetainė, kurią perskaičiau apie DR ISIKOLO ir susisiekiau su juo, kad padėtų man sugrąžinti savo buvusį vaikiną, kuris veda mane šių metų vasario mėnesį, ir aš grįžau čia, kad paskelbčiau apie jį. Gydytojas Isikolo padės išspręsti jūsų problemą, kad ir ką išgyventumėte. Mano vardas Anna Oscar. Aš perskaičiau apie DR ISIKOLO iš kitų svetainių ir susisiekiau su juo, kad man padėtų. Nepraėjus nė 48 valandoms man paskambino mano buvęs vaikinas ir aš buvau laiminga, kad jis nori susisiekti su manimi. Mes susitikome tą patį mėnesį ir jis man pasiūlė. Tai buvo gražiausias žiedas. Prašau visų čia esančių, susisiekite su DR ISIKOLO, kad išspręstumėte jūsų problemą už jus ir nudžiugintumėte jus žalojančiais santykiais. Meilė yra geriausias kada nors patirtas jausmas. Siųskite jam el. Pašto adresą: isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite Whatsapp jį parašyti +2348133261196
Hanh Leroy
2021-03-02 00:37
Gerai visada jausti savyje didybę ir laimę. DR WALE vėl atliko savo gerą darbą. Prieš dvejus metus, kai susisiekiau su DR WALE, padėjau padaryti meilės kerą, kuris sugrąžino mano vyrą. Ir jis padarė dar vieną burtą mano draugui, kurio vyras nesielgė su ja. DR WALE padarė burtą, kuris priverčia mano draugą vyrą maldauti jos atleidimo ir pažadėti daugiau niekada nepakenkti mano draugei. DR WALE yra puikus žmogus. Jis žino, kaip atlikti savo darbą, ir visada laikosi pažado. Jei turite rimtų problemų ir norite, kad jos būtų išspręstos, DR WALE yra tinkamas žmogus, kurį galite pasiekti. Jo kontaktas. El. Paštas: drwalespellhome@gmail.com ARBA „WhatsApp“: +2347054019402
Sassy Blakovic
2021-03-01 17:00
Mano 19 metų santuoka, palaiminta trimis vaikais, buvo apie žlugimą, nes mano mylintis vyras sakė, kad jis pavargo nuo mūsų sąjungos ir nori skyrybų be jokios priežasties, aš žinojau, kad kažkas kažkur ne taip, todėl išėjau ieškoti pagalbos po 4 mėnesių ieškojimų ir daugelio kitų žmonių nusivylimo, pagaliau sutikau dr. Ajayi, dvasingą žmogų, palaimintą dievų, turinčiu itin natūralią galią spręsti įvairias gyvenimo problemas. Aš jam paaiškinau savo situaciją ir jis man uždavė kelis klausimus, į kuriuos aš nuoširdžiai atsakiau. Dr. AJAYI pranešė man, kokia yra problema, ir pasakiau, kad reikia daryti, aš vykdžiau visus jo nurodymus ir po savaitės mano vyras grįžo namo du mėnesius liko lauke ir jis suplėšė skyrybų dokumentą, o šiandien mes ramiai gyvename namuose. Jei kas nors trukdo jūsų gyvenimui ir norite greito ir patikimo sprendimo, susisiekite su dr. Ajayi ir turėsite priežastį pasidalinti savo liudijimu kaip aš. Susisiekite su „Whatsapp“: +2347084887094
Julie Albert
2021-03-01 15:04
Esu susituokusi 4 metus, o penktaisiais santuokos metais kita moteris turėjo atimti iš manęs mylimąjį, o mano vyras paliko mane ir vaikus, ir mes kentėjome 2 metus, kol sutikau įrašą, kuriame šis vyras dr. Ilekhojie, kurie kažkam padėjo, ir aš nusprendžiau pabandyti padėti man parsivežti savo vyrą namo ir patikėk, aš tiesiog išsiunčiau savo ir mano vyro nuotrauką, o po 48 valandų, kaip jis man pasakė, pamačiau automobilį įvažiavau į namus ir štai, tai buvo mano vyras, jis atėjo pas mane ir vaikus, todėl aš džiaugiuosi galėdamas sutikti kiekvieną iš jūsų ir sutikti savo mylimąjį. El. Paštas: gethelp05@gmail.com arba „Whatsapp / Viber“: +2348147400259
Monica Vedran
2021-02-25 21:10
Esu labai nustebęs dėl stebuklingos daktaro Isikolo patirties ir stebuklų, kurie plito internete ir visame pasaulyje. Aš jam pasakojau apie savo vyrą, kuris mane apleido maždaug prieš 8 mėnesius ir išėjo iš namų su viskuo, ką turėjau, buvau suglumęs, kai jis tik liepiau nusišypsoti ir nepamiršti patikinti, kad jis susitvarkys viską per 48 valandas, aš laikiausi jo procedūrų, kaip man padėti, ir jis man dirbo. Po antros dienos, kai vyras man paskambino, jis grįžo namo ir taip pat gavo man labai gražių dovanų, skirtų tik jam, kad įrodytų meilę man. Aš buvau tokia laiminga, kad turėjau paskambinti daktarui Isikolo ir padėkoti jam, jis tik liepė pasidalinti geromis naujienomis visame pasaulyje. Na, jei jums reikia veiksmingo ir tikro rašybos ratuko dėl bet kokios jūsų gyvenimo problemos, galite susisiekti su dr. Isikolo savo elektroninio pašto adresu: isikolosolutionhome@gmail.com arba taip pat galite WhatsApp/Viber jį telefonu +2348133261196.
Greg Olmo
2021-02-24 02:00
Sveiki žiūrovai internete, aš noriu pasidalinti savo liudijimu apie tai, kaip man padėjo susigrąžinti savo žmoną. Buvau apgaulė, o žmona mane kelis kartus pagavo. Bandžiau susitvarkyti ir kiekvieną kartą galiausiai sukčiavau. Spėju, kad nesupratau, ką ji man reiškia, kol ji nepaliko manęs vienos. Aš pradėjau ieškoti būdų, kaip ją susigrąžinti, bet atrodo, kad niekas neveikia tobulai, kol nepastebėjau straipsnio apie dr. Ilekhojie, kuris daugeliui žmonių visame pasaulyje padėjo susigrąžinti savo santykius. Aš susisiekiau su juo jo „WhatsApp“ numeriu per +2348147400259 ir jis patikino, kad mano žmona per 48 valandas grįš su manimi su jo susitaikymo kerais. Keista, kad po 2 dienų mano žmona grįžo namo sakydama, kad ji mane vis dar myli, ir aš prisiekiau niekada daugiau jos neapgaudinėti. Jei jums reikia pagalbos, atsiųskite jam el. Laišką adresu (gethelp05@gmail.com) arba „WhatsApp“ / „Viber“ numeriu +2348147400259
Sandica Vlad
2021-02-20 11:14
Ką aš galiu pasakyti, man trūksta žodžių, jei ne daktaras Isikolo, aš dabar nebūčiau laimingas, jis man padarė nuostabų dalyką, kurio negaliu išlaikyti tik sau, kuris kada nors patikės, kad mano draugė Rita vis tiek gali ateiti grįžau prie manęs, prašydama ant kelių, išgyvenusi mane per 7 mėnesius, dr. Isikolo man padarė tokį darbą, kuris privertė mane patikėti, kad ten yra tikras galingas burtų ratukas, bet aš tiesiog kantrus turėdamas tokį galingą kaip dr. Isikolo, aš galiu tai įrodyti tiems, kurie nori susisiekti su šiuo puikiu vyru, nesigailės, nes dr. Isikolo per 48 valandas parsivežė mano meilužę po to, kai mane apgavo internetiniai burtų leidėjai, kurie ieško žmonių pinigų, bet dabar planuoju su ja susituokti. labai džiaugiuosi, ačiū labai, dr Isikolo, aš tikrai vertinu. čia yra svetainė: https://isikololovetemple.com ir el. paštas: isikolosolutionhome@gmail.com, taip pat galite WhatsApp: +2348133261196.
Becky Theo
2021-02-20 07:03
Jums nebereikia verkti, nes DR WALE yra čia pat, kad sugrąžintumėte savo laimę. Leiskite pasidalinti nedaugeliu savo istorijos čia su jumis. Man ir mano vyrui jau daugelį metų kyla rimtų problemų mūsų santuokoje. Klausimai, dėl kurių kyla santuoka, lemia skyrybas, nes nenoriu, kad aš ir mano išsiskirtų, nusprendžiau ieškoti pagalbos iš DR WALE, kuris padėjo užburti meilę. Šiandien mano džiaugsmas yra meilės burtas, kurį padarė DR WALE, išlaikė mano santuoką ir mano vyras nenorėjo, kad mes vėl išsiskirtume. Mes abu vėl laimingai gyvename. DR WALE kontaktinis asmuo yra drwalespellhome@gmail.com ARBA +2347054019402
Belly Ozan
2021-02-17 16:10
Tiesa, gerų burtų žmonėms tai sunku rasti šiais laikais, bet aš didžiuojuosi, kad šis vyras vadina DR WALE jo burtų ratukais, su kuriais susidūriau, kad matau, jog jo darbas tikras. Jis man padarė meilės burtą, kuris man grąžino vyrą. Jo užkalbėjimas veikė greitai. Per 3 dienas mano vyras, kuris mane paliko daugelį metų, pradėjo man skambinti ir maldauti, kad atleisčiau jam visą blogą. Tiesiog pasidalinkite tuo čia, kad ir jūs galėtumėte susisiekti su DR WALE, jei turite santuokos ar santykių problemų. Jo el. Paštas: drwalespellhome@gmail.com ARBA „WhatsApp“: +2347054019402
Zara Acifi
2021-02-17 14:26
Aš jau 2 metus bendrauju su savo vaikinu ir planavome tuoktis netrukus ir staiga jis mane paliko dėl kitos merginos, aš tikrai myliu šį vaikiną ir niekada neįsivaizduoju savo gyvenimo be jo. Šią ištikimą dieną svetainėje susidūriau su komentarais apie šį puikų burtų ratuką, vadinamą dr. Isikolo, todėl daugelis žmonių teigė, kad jis padeda jiems atnaujinti savo santykius ir sugrąžinti buvusįjį. Aš turėjau susisiekti su juo, nes jis buvo paskutinė mano viltis. Aš susisiekiau su juo per jo elektroninį paštą ir pasakiau viską, ką reikia padaryti, ką aš padariau, ką aš padariau, ir jis patikino, kad po 2 dienų mano vaikinas paliks kitą merginą ir grįš pas mane, ir tai buvo labai puiku siurprizas pamačius, kaip mano vaikinas grįžta pas mane po dviejų dienų. jei jums taip pat reikia jo pagalbos, rašykite jam tiesiogiai el. paštu: isikolosolutionhome@gmail.comWhatsApp: +2348133261196 Svetainė: https://isikololovetemple.com
Carmen Luis
2021-02-16 23:39
Mano vyras paliko mane dėl jaunesnės moters ir aš buvau nuniokota. Panašu, kad ji turėjo jį piktu burtu, Paulas per naktį be jokio perspėjimo atsisuko prieš mane. Tai įvyko praėjusiais metais, buvau beviltiška, todėl naudojausi kiekviena burtų perdavimo svetaine, kurią galėjau rasti be rezultatų. Draugas atsiuntė man nuorodą į daktaro Ilekhojie svetainę, ir aš susisiekiau su juo. Jis pradėjo dirbti su manimi birželio mėnesį. Dėl viso jo nuostabaus darbo mano vyras ir aš vėl kartu. Aš tokia laiminga ir privilegijuota, kad mano pusėje yra toks puikus žmogus kaip tu. Ačiū! Dr Ilekhojie WhatsApp Dr Ilekhojie telefonu +2348147400259 arba el. Paštu gethelp05@gmail.com
Leah Becker
2021-02-15 02:14
Mano vyras kardinaliai pasikeitė manęs atžvilgiu, nebebendrauja. Jis negerbia manęs ir melagingai kaltina mane neištikimybe dėl nedorų apkalbų .. Bet aš tiesiog apstulbęs dėl Dr.Wale’o, kuris man sukūrė meilės burtus, rezultatus. Viskas klostosi taip gerai ir TIKRAI, kaip jis sakė, kad bus. Nors visiškas progresas užtruko 3 dienas, jis buvo to vertas, nes viskas yra tobulai! Kaip jis paėmė mano situaciją ir visiškai ją apvertė, kad suteiktų man būtent tai, ko norėjau, yra už manęs ribų, bet kažkas, ko aš niekada nekvestionuosiu ir tiesiog būsiu visiškai dėkinga, Dieve, palaimink DR WALE, kad liūdesys virto laime. DR WALE kontaktas: Courriel: drwalespellhome@gmail.com ARBA „WhatsApp“ +2347054019402
Mona Josip
2021-02-12 02:48
Dabar esu laimingas žmogus, visa tai dėka DR WALE. Ištekėjau 2012. Penkerius metus negalėjau gimdyti. Mano vyras jaudinosi ir planavo mane išsiųsti iš savo namų, sakydamas, kad skirsis. Visa tai kelia didelį skausmą mano širdyje. Man skauda širdį, kur aš dalinuosi savo problema su savo draugu, kuris, žinau, turėjo ir vedybinių problemų. Ji teigė, kad per sunkų laiką DR WALE buvo tas, su kuriuo ji susisiekė, o DR WALE per 3 dienas parsivežė savo vyrą ir jie abu vėl džiaugiasi. Aš paėmiau iš jos DR WALE kontaktą ir kalbėjau su DR WALE WhatsApp +2347054019402. Aš pasakiau DR WALE viską, kas neramina mano širdį, ir jis man liepė daugiau neverkti. DR WALE užkeikė man burtus per kelis mėnesius jis užbūrė mane aš buvau nėščia. 2019 m. Pagimdžiau vaiką, mano vyras buvo laimingas, o mes gyvename laimingi. Taigi, jei jums reikia skubios pagalbos dėl bet kokių problemų, esate DR WALE tinkamas asmuo susisiekti. E. paštas: drwalespellhome@gmail.com ARBA „WhatsApp“ +2347054019402
Mandy Nicolas
2021-02-11 14:35
Ar esate moteris, ieškanti gimdos vaisių, norite išgirsti vaikų balsus savo namuose, bet nebegalėjote pastoti, nes daktaras Ajayi padės jums susilaukti savo kūdikio, aš buvau susidūręs su panašiomis situacijomis, kai vyras liudija, kaip didysis burtų ratukas daktaras Ajayi po 9 mėnesių pertraukos padėjo jam sugrąžinti savo mylimą žmoną, aš kreipiuosi į dr. vaistažolių gėrimas, kurį išgėriau ir per tris mėnesius buvau nėščia su berniuku ir mergaite, dabar esu išdidi mama, o mano namuose buvo ramu. susisiekite su daktaru Ajayi burtų raštu dėl bet kokios gyvenimo situacijos, kai jis yra geras žmogus. „Viber“ arba „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. Paštas: drajayi1990@gmail.com
Mandy Nicolas
2021-02-11 14:34
Ar esate moteris, ieškanti gimdos vaisių, norite išgirsti vaikų balsus savo namuose, bet nebegalėjote pastoti, nes daktaras Ajayi padės jums susilaukti savo kūdikio, aš buvau susidūręs su panašiomis situacijomis, kai vyras liudija, kaip didysis burtų ratukas daktaras Ajayi po 9 mėnesių pertraukos padėjo jam sugrąžinti savo mylimą žmoną, aš kreipiuosi į dr. vaistažolių gėrimas, kurį išgėriau ir per tris mėnesius buvau nėščia su berniuku ir mergaite, dabar esu išdidi mama, o mano namuose buvo ramu. susisiekite su daktaru Ajayi burtų raštu dėl bet kokios gyvenimo situacijos, kai jis yra geras žmogus. „Viber“ arba „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. Paštas: drajayi1990@gmail.com
Barbara Damjam
2021-02-10 12:10
Po sunkių ir sunkių laikų mano partneris pradėjo netinkamai elgtis ir užmegzti romanus su man nežinoma ponia ir paliko mane. išgyvenome kartu ir mano gyvenimas buvo aukštyn kojomis, nes mūsų santykiai tęsėsi 4 metus, aš jį tikrai mylėjau. kai sutikau šį burtų šauklį, pasakiau jam, kas nutiko, ir iš pradžių paaiškinau jam dalykų situaciją. Aš buvau neapsisprendęs, skeptiškas ir abejojantis, bet aš tiesiog pamėginau ir per 2 dienas, įvykdęs ir suteikęs viską, ko jam reikėjo dirbk man, mano vyras pats man paskambino ir priėjo prie manęs atsiprašydamas, kad viskas susitvarkė su jo mama, ir aš didžiuojuosi galėdamas paliudyti ir vertinti DR ISIKOLO, nes jis yra tiesiog geriausias, kokį tik gali rasti bet kur. Jums reikia veiksmingo ir tikro rašybos rato bet kuriai jūsų gyvenimo problemai. Galite susisiekti su dr. ISIKOLO per arba jo el. pašto adresą: isikolosolutionhome@gmail.com.com arba savo „WhatsApp / Viber him“: +2348133261196
Sera Lowton
2021-02-09 20:53
Jums nebereikia verkti, nes „DrWaleSpellHome“ yra pasirengusi grąžinti tą didelę šypseną į veidą. Dr Wale yra pasirengęs sugrąžinti jūsų malonumą ir laimę. Jei norite būti su tuo vyru / moterimi, kurią, jūsų manymu, mylite su savo širdimi, nepagalvokite dukart, kad pasiektumėte el. Paštą: drwalespellhome@gmail.com ARBA jo „WhatsApp“ +2347054019402
Net internete jie pateikia daug nuostabių gerų istorijų apie DR WALE apie visus gerus dalykus, kuriuos jis padarė žmonėms.
Anny Savic
2021-02-09 20:51
Šiandien jaučiuosi tokia džiaugsminga, nes esu dalis tų, kurie džiaugiasi visais dėl pagalbos, kurią man suteikė DR WALE, kad susigrąžinčiau savo vyrą. Aš buvau vedęs 7 metus ir tai buvo taip baisu, nes mano vyras mane apgaudinėjo ir ieškojo skyrybų. Bet kai internete susidūriau su ponios paskelbtu „DR WALE WhatsApp“ numeriu +2347054019402, nusprendžiau susisiekti su juo, paaiškinau jam savo situaciją ir tada ieškojau jo pagalbos, bet didžiausiai nuostabai jis man pasakė, kad padėk man mano byloje, nes be sprendimo nėra problemos. jis man pasakė, ką daryti, ką aš padariau, ir jis dirbo man, o mano vyras grįžo pas jus po 3 dienų, kaip žadėjo. Čia aš švenčiu, nes mano vyras grįžo namo ir man labai patinka mano santuoka ir kokia puiki šventė. Aš ir toliau paliudysiu internete, nes DR WALE yra tikrai pagalbininkas, kurį Dievas pasiuntė mums visiems padėti. Kodėl dabar nesusisiekus su DR WALE, jei jūsų santykiuose susiduriate su kokiais nors iššūkiais. Galite susisiekti su juo toliau
pašto
Vanessa Erik
2021-02-09 12:40
Gydytoja ISIKOLO tai dar kartą padarė man padėjus susigrąžinti vyrą. noriu pranešti pasauliui apie DR ISIKOLO Didžiojo burtų ratuką, kuris man sugrąžino savo vyrą, kai maniau, kad visa viltis buvo prarasta. todėl susisiekiau su juo ir įvykdžiau viską, ką jis man liepė, ir iš tikrųjų rezultatą gavau per 48 valandas, nes jis mane patikino. Gydytojas ISIKOLO naudodamas savo galingą užkeikimą man šypsodamasis grąžino savo vyrą savo burtais, iš pradžių maniau, kad sapnuoju, kai mano vyras grįžo pas mane ant kelių maldaudamas, kad atleisčiau jai ir priimčiau ją atgal ir net nuo tada jis mane myli labiau, nei kada nors tikėjausi, todėl daviau sau pažadą, kad pranešiu pasauliui apie DR ISIKOLO, nes jis yra puikus žmogus. DR ISIKOLO el. Pašto adresas yra: isikolosolutionhome@gmail.com.com arba jo „WhatsApp/Viber him“: +2348133261196.
Sandra Verellen
2021-02-08 20:55
Šiandien jaučiuosi tokia džiaugsminga, nes esu dalis tų, kurie džiaugiasi visais dėl pagalbos, kurią daktaras Isikolo man suteikė susigrąžindamas savo vyrą. Esu vedęs 6 metus ir tai buvo taip baisu, nes mano vyras mane apgaudinėjo ir ieškojo skyrybų. Bet kai susidūriau su gydytoju Isikolo, nusprendžiau susisiekti su juo, paaiškinau jam savo situaciją ir tada ieškojau jo pagalbos, bet didžiausia mano nuostabai jis man pasakė, kad jis man padės mano byloje, nes be jokių problemų nėra sprendimas. jis man pasakė, ką daryti, ką aš padariau, ir jis dirbo man, o mano vyras grįžo pas jus po 2 dienų, kaip žadėjo. Čia aš švenčiu, nes mano vyras grįžo namo ir man labai patinka mano santuoka ir kokia puiki šventė. Galite susisiekti su juo pateikdami bet kurią toliau pateiktą informaciją.
pašto adresas: isikolosolutionhome@gmail.com „WhatsApp“: +2348133261196.Svetainė: https://isikololovetemple.com
Veronica Gulit
2021-02-08 17:38
Kaip vėl turėti savo vyrą namo su vaikais

Aš esu ponia su 2 vaikais, esu iš JAV, mano vyras paliko mane ir jo 2 vaikus maždaug 10 mėnesių. Aš patyriau daug skausmo, darau viską, ką galėjau, kad jis grįžtų pas mane ir į savo vaikus, bet niekas neveikia išėjo. tai man tikrai buvo įtemptas laikotarpis, nes galėjau išgyventi širdį. man buvo liepta susisiekti su meilės burtų gydytoju, kuris padėtų man išsiaiškinti, kas man pasisekė, kai gavau dr. Ilekhojie Contact, kuris sugebėjo man padėti, jis sukūrė meilės burtą, kuris sugrąžino mano vyrą man ir jo vaikams labai ačiū dr. Ilekhojie, aš labai vertinu tai, ką padarei man. čia jis jo kontaktas, jei jums to gali prireikti išsprendus jūsų santykius. Susisiekite su dr. Ilekhojie. „WhatsApp“ numeris + 2348147400259 / el. Paštas (gethelp05@gmail.com)
Carla Rosic
2021-02-06 22:12
Noriu padėkoti daktarui Wale’ui, kad jis per tris dienas susigrąžino savo mylimąjį. Kai mane paliko meilužis, buvau toks pavargęs ir nusivylęs, kol ieškojau pagalbos internete ir pamačiau tiek daug gerų kalbų apie daktarą Valą, todėl susisiekiau su jo „WhatsApp“ +2347054019402 ir nusprendžiau pabandyti, susisiekiau su juo ir paaiškinau savo jam iškilo problemų, ir jis užbūrė man „Voodoo“ meilės burtą, kurį naudoju norėdamas susigrąžinti savo vyrą. Jei susiduriate su santuokos / santykių sunkumais ir norite, kad jūsų mylimasis vėl susisiektų su Dr. WALE per E. Paštą: drwalespellhome@gmail.com ARBA „WhatsApp“: +2347054019402
Kareen Nikola
2021-02-05 05:51
Aš čia norėčiau pakalbėti apie gerą DR WALE darbą, man visada kyla problemų susitikti su vyrais kiekvieną kartą, kai susitinku su vyru pasimatymui, kai pamatysime, kad po tos dienos vyras manęs nebedomins. Visos vietos, kuriose nuėjau ieškoti darbo, mane atstūmė. Taigi aš vis galvoju, kas man blogai. Tik tada, kai sutikau šį puikų vyrą, vadinamą DR WALE, kuris padėjo man užburti auką. Nuo tada, kai DR WALE man užkeikė šį burtą, man sekasi geri dalykai. Biurai, kuriuos aš apibendrinau savo CV, paprašė manęs pradėti dirbti. Bet kuris dabar sutiktas vyras nori sužinoti apie mane daugiau dalykų. Burtas, kurį man padarė DR WALE, atnešė daug gerų dalykų mano gyvenime ir gyvenime. Taigi, jei turite kokių nors problemų savo darbo ar santykių vietoje, DR WALE yra tinkamas asmuo, į kurį reikia kreiptis. E. paštas: drwalespellhome@gmail.com ARBA skambinkite / „WhatsApp“ +2347054019402
Sabine Mohammed
2021-02-05 03:12
Perskaičiau keletą daktaro Ajayi liudijimų apie tai, kaip jis meilės kerais padėjo daugeliui žmonių per savaitę sugrąžinti savo meilužius. Turėjau problemų su savo mylimuoju, todėl nusprendžiau su juo susisiekti, nes labai myliu savo vyrą. jis išėjo iš namų ir sakė, kad santykiai nebeįdomūs be jokios priežasties, mane ištiko šokas. Aš susisiekiau su dr. Ajayi ir jis man pasakė, kad mano vaikinas grįš pas mane, dr. Ajayi užkalbėjo meilę ir tai privertė mano vaikiną atsimerkti, kad pamatytume, kaip mes mylime vienas kitą, ir jis grįžo namo. Rašydama šį liudijimą esu laimingiausia mergina žemėje. aš ir mano vaikinas gyvename laimingą gyvenimą, o mūsų meilė dabar yra stipresnė nei buvo prieš mums išsiskyrus. Visa tai dėka dr. Ajayi už pernelyg didelį darbą, kurį jis padarė dėl manęs, padėdamas man sugrįžti su mylimuoju. jei susiduriate su kokia nors problema ir norite greito sprendimo, susisiekite su dr. Ajayi el. paštu drajayi1990@gmail.com arba „Viber / Whatsapp“: +2347084887094.
Abigail Staurt
2021-02-04 03:13
Aš ieškojau pagalbos, nes mano vyras pateikė skyrybų prašymą, bet aš jį tikrai myliu, maldavau jo likti, nes jis atsisakė, aš galėjau susitaikyti su savo vyru po vienerių metų išsiskyrimo su galingo vyro dr. Ajayi pagalba. puikus burtų ratukas ir geba atlikti bet kokį burtą. Galite rašyti jam „Whatsapp“: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com, jei jums reikia dvasinės pagalbos.

* Vedybų burtas
* Meilės burtas
* vaistažolė nuo bet kokios ligos
* Loterijos burtas
* Laimėk bet kurią teismo bylą

Daktaras Ajayi yra tikrai stebuklas ir girdi, jūs galite pasikliauti bet kokiu burtų darbu, taip pat pasidalinsite savo pagyrimais.
Britta pinto
2021-02-03 17:29
Mano buvęs vyras išsiskyrė su manimi prieš 4 metus, todėl vieną dieną apsilankiau forume, kur rasite patarimų apie pasveikimą, ir ten pamačiau moterį liudijančią, kaip DR WALE padėjo jai susigrąžinti savo vyrą po to, kai jis buvo susietas su kitos moters kerais ir DR WALE padėjo ją. Štai kaip susisiekiu su DR WALE ir paaiškinu jam savo problemas, mano didžiausia nuostabai, DR WALE padėjo man susirasti savo vyrą po 2 dienų, o dabar mano santuoka yra tobula, kaip žadėta. Nuolatinis „Ex“ atstatymas ne tik sugrąžina mylimą žmogų, bet ir sujungia įsimylėjėlių jausmus su tuo, kad esate patenkintas šiuo asmeniu. Mano vyras dabar su manimi elgiasi kaip su karaliene ir visada sako, kad ji mane visą laiką myli. Jei išgyvenate sunkumų savo santykiuose, DR WALE gali padėti vedyboms, Susisiekite su Juo. PAŠTAS: drwalespellhome@gmail.com ARBA „WhatsApp“: +2347054019402
Melina Marius
2021-02-03 12:22
Ar jums labai reikalingas meilės burtas, kad sugrąžintumėte buvusį meilužį ar suvienytumėte santuoką? susisiekite su DR ISIKOLO (https://isikololovetemple.com), kad gautumėte greitą 48 valandų sprendimą. Prieš metus ir šešis mėnesius turėjau problemų su vyru, kuri mus išskyrė. Kai jis išsiskyrė su manimi, buvau sutrikęs ir nežinojau, ką daryti, kad jį sugrąžinčiau, viduje jaučiausi tokia tuščia. Kol internete nesusidūriau su DR ISIKOLO, kaip Jis padėjo daugybei žmonių išspręsti įvairias problemas. Aš jam išsiunčiau el. Laišką ir pasakiau jam savo problemą. Aš padariau tai, ko jis manęs paprašė, kad jis man padėtų, trumpai trumpai pasakodamas trumpą istoriją. Prieš tai nesuvokdamas, per mažiau nei 48 valandas mano vyras man paskambino ir jis grįžo pas mane ir pasakė, kad jam gaila dėl to, kas vyksta tarp mūsų abiejų. F Jei jums reikia jo pagalbos, galite jam atsiųsti el. Laišką: isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite „WhatsApp“ jam paskambinti +2348133261196.
Paulina Omaha
2021-02-03 00:24
kai susidūriau su burtų raštu daktaru Ajayi, buvau susigraudinęs, nes mano vyras keletą mėnesių išėjo iš namų ir atsisakė grįžti, visi mano prašymai nebuvo atsakyti tol, kol pamačiau ponios, kuri aprašė, kaip burtų vedėja daktarė Ajayi, liudijimą. padėjo jai įsidarbinti gerai apmokamame darbe ir pasakė, kad jis sugeba atlikti kitokį burtą, ji numeta savo numerį: +2347084887094 Paėmiau numerį ir parašiau burtą. Ratukas daktaras Ajayi paaiškino mano situaciją ir tai, kaip mano vyras staiga išėjo iš namų, jis man pasakė, kodėl mano vyras išėjo iš namų atlikęs burtą, jis jam skyrė tik septynias dienas, kad sugrąžintų laimę į mano gyvenimą, nes aš laimingai gyvenu su savo vyru ir laukiamės antrojo vaiko. Jei jums reikia burtų ratuko pagalbos dėl bet kokios rūšies gyvenimo problemos, apie kurią galite pagalvoti, susisiekite su burtų rašikliu jo „Viber“ arba „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. Paštu drajayi1990@gmail.com
Jolanta Norkus
2021-02-02 21:47
Neįtikėtinai ką tik įvyko mano gyvenime, mano vyras, kuris paliko mane ir mano 2 metų kūdikį dėl kitos moters, grįžo pas mane. Aš susisiekiau su moterimi, kuri man pasakė, kaip ji išsivadavo iš panašios problemos per DR ISIKOLO pagalbą. Ji davė man informaciją, aš susisiekiau su juo, ir po mano susitikimo su DR ISIKOLO jis davė man svarbios informacijos apie tai, kaip jis man padės, kurio aš laikiausi, ir, mano nuostabai, mano vyras grįžo pas mane po 2 dienų ir jis gavo mane taip nustebino. kai jis grįžo, aš jam atleidau, nes noriu, kad jis sugrįžtų, jis grįžo namo ir mes apsigyvenome, o viskas grįžo taip, kaip buvo ar dar geriau. Čia yra jo kontaktas, jei norite pabandyti: isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite WhatsApp jį +2348133261196. Ačiū DR ISIKOLO.
Ana Artimavičienė
2021-02-02 14:12
Aš buvau per daug galvojusi apie save savo vyrui, kuris mane paliko dėl kitos moters. jie abu keliavo nuo manęs, aš nebegalėjau susisiekti su savo vyru. Taigi viskas, kas jaudino, nebuvo išspręsta mano galvoje. Nes viskas nutiko man. Aš nusprendžiau ieškoti internete, kur radau daug gerų atsiliepimų apie DR Igbinovia. Užmezgiau ryšį su DR Igbinovia ir pasakiau, kas dedasi manyje, jis liepė daugiau neverkti ir nesijaudinti. DR Igbinovia laikė mane savo „Voodoo“ užkeikimu, kuris privertė mano vyrą grįžti pas mane ir prašyti pasigailėjimo, todėl aš dabar vėl esame kartu. Jei turite problemų dėl santuokos ar santykių, patikėkite manimi, DR Igbinovia yra geriausias vyras, su kuriuo reikia susisiekti. WhatsApp +12162022709 Viber: +2349071864129 susisiekite su juo šiandien el. Paštu doctorigbinovia93@gmail.com pasitikėkite manimi tik tris dienas, kai pamatysite rezultatą. .......
Salomėja Vaitkevičienė
2021-02-02 14:11
Prieš trejus metus buvau atskirta nuo vyro. Tarp mūsų nebuvo jokio bendravimo. Šeimos ir draugai man patarė atsisakyti santuokos ir tęsti savo gyvenimą. Nenorėjau vesti kito, nes giliai vis dar myliu savo vyrą. Man labai skaudėjo ir sumišau, kol internete perskaičiau atsiliepimą apie tai, kaip Drigbinovia su savo dvasinių galių pagalba suvienijo išardytą santuoką. Aš nuolat skaičiau tiek daug atsiliepimų apie tai, kaip jis padėjo nutraukti skyrybas ir sugrąžinti buvusius žmonių mylimus žmones. Turiu nedelsdamas susisiekti su Drigbinovia po kelių minučių, jis man atsakė ir davė nurodymus, ką daryti, įvykdžius reikalaujamą reikalavimą po dviejų dienų po ritualo, užkeikimas pakeičia mano gyvenimą aplink mano vyrą, kuris su manimi nebendrauja daugiau nei tada dveji metai vidury nakties paskambino man verkiant ir atsiprašė, kad tai buvo velnių darbas, todėl vis dar stebiuosi šiuo stebuklu, todėl atleisiu jam. dabar mano santuoka yra pusiausvyroje. „Drigbinovia Ritual“ puikiai veikė, o mano
Zoe Sanders
2021-02-02 11:01
Liudijimas apie burtų ratuką, kuris sugrąžino mane pas mane. Aš beveik atėmiau gyvybę, nes buvęs mane paliko ir nustojau rinkti skambučius ar atsakyti į tekstinius pranešimus. Jis man pasakė, kad nebepasitiki manimi, nes dirbu labai vėlai vakare. Bandžiau įtikinti jį, bet jis manimi netikės, kol nesusikausime ir išsiskirsime 4 mėn., Po to suprantu, kad negaliu gyventi be jo dėl meilės jam. Aš bandžiau viską, kas įmanoma, kad jį susigrąžinčiau, bet neveikė, kol neteko susidurti su šiuo vyru, vadinamu dr. Ilekhojie, tinklaraštyje, jis užbūrė mane ir štai, mano buvęs grįžo per 24 valandas, prašydamas manęs atleisti, aš buvau toks nustebino tą burtų darbą. Jei kam nors čia reikia pagalbos, nuoširdžiai susisiekite su dr. Ilekhojie per; (gethelp05@gmail.com arba paskambinkite arba paspauskite +2348147400259
Juliet Owen
2016-10-24 06:09
Jūs esate jokių finansinių sunkumų? Ar norite pradėti savo nuosavą verslą? Skolinimo kompanija, įkurta žmogaus teisių organizacijas visame pasaulyje su vieninteliu tikslu padėti vargšams ir žmonėms su finansiniai sunkumai gyvena. Jei norite kreiptis dėl paskolos, grįžti į mus su žemiau duomenys paštu: julietowenloancompany@gmail.com


Pilnas vardas:
paskolos suma :
Paskolos Trukmė:
Mėnesinės pajamos :
Šalis :
Lytis:
Telefono numeris:
Gimimo data :

Dėkojame ir God bless
JULIETOWENLOANCOMPANY
(Julietowenloancompany@gmail.com)
ponia Džuljeta
elina
2015-02-07 15:16
Iš tiesų galingiausias rašybos ratukas kada nors patyrė gyvenime. Siunčiamos tai į forumą, jei yra kas nors, kas turi panašią problemą ir vis dar ieško išeities.
1. Sugrąžinti prarastą meilužio, net jei neteko ilgą laiką
2. Jei iš tikrųjų padėti skausmo
3. Nuimkite blogus burtai iš namų, verslo ir klientų pritraukimo ir tt
4. Gauti skatinimas turite norimą ilgą laiką darbe arba savo karjerą.
5. Perskaitykite visas savo problemas, kol dar paminėti juos jam
6. Išimkite juodo vietoje, kuri vis didėja, atsižvelgiant jūsų pinigus toli
7. Sužinokite, kodėl jūs nevyksta gyvenime ir tirpalo
8. Pašalinti šeimos kovoja
9. Užtikrinti puikių mokyklų klasių, net vaikams, turintiems psichikos negalią
10. Sustabdyti savo santuoką arba santykius nuo trūkimo be
11. Aš sunaikinti ir gali siųsti atgal Nikolos (vandens dvasią, nemigo nite iki presai piktais galių,) jei prašoma
12. išgydyti nevaisingumą moterims ir nerimą menstruacijas
13. jums santuoką su jūsų pasirinkta meilužis
14. Atkurti pavogtą turtą
renata
2014-09-07 14:10
Man labai slenka plaukai ir nebe žinau ką naudoti, nes daug jau išbandžiau. Gal patarimų galite duoti
Laima
2014-05-09 16:28
Penkis metus buvau isidejus hormonine spirale. Paskutiniais metais pradejo neapsakomai slinkti plaukai. Kazkokiam uzsienio portale paskaiciau apie mireną. Pasirodo pasauly fiksuojama daugybė nuplikimo nuo šitos spiralės atvejų
ola
2014-01-28 13:41
As buvau nusikirpusi plaukus auksciau peciu, nes norejau nukirpti dazytus plaukus. Ilgai vargau kol atauginau, galvojau nebeaugs, pirkaliojau visokius sampunus, kaukes, kapsules, kondicionierius. Dabar jau kuri laika esu apsistojusi ties rusisku sampunu ir kauke. Mane suviliojo, kad kauek su gyvaciu taukais, o sampunas su kazkokiu muilo riesutu. Bijojau del kaukes, maniau taukai turi riebaluoti plauka, nu bet, zodziu esu patenkinta, plaukiukai per pusmeti jau iki ilgoki, galiu is uz nugaros juos ranka pasiekti, beveik iki puses nugaros atauginti, dabar naudoju http://armandera.lt/lt/276-sampnas-plaukams-muilo-riesuto-pagrindu.html ir http://armandera.lt/lt/277-plaukus-stiprinanti-kauk-gyvats-taukai.html
ilgai uztenka, nes sampununo reikia nedaug , o kaukes tuo labiau, nes ne kasdien naudoju, o plaukus plauku kasdien, anksciau dar naudojau plauku aktyvatoriu irgi is tos pacios rusiskos serijos http://armandera.lt/lt/36-bio-rehab-serija
irgi patiko, plaukai gerai augo, nu bet sako reikia
atradau vaista
2014-01-08 20:35
pradejau plikti 25 metu ir gan greitai,o 33 metu virsugalvis buvo beveik visai plikas,o kakta iki tu keliatos plauku buvo labai auksta...jau nebesitikejau tureti plaukus...norejau nusiskusti likusius ir buti plikis,kaip daugelis...bet po ilgo ieskojimo,isbandimo daugeli priemoniu is top sop,is vaistiniu,sampunu,serumu..niekas nepadejo...lygtais primazino slinkima,bet vistiek plaukai slinko o nauji neataugo....taip kad pinigai i bala..ir visur apgaules vyksta,nes jei dar yra plauku tada jie juos pristabdo....na kagi,viena vakara toptelejo mintis...neisduosiu kas,nes tai bus mano uzdarbis uz tokia sekme...sumaisiau su vandeniu ir tepiau ryte plika galva ir vakare pries miega.....po triju savaiciu pradejo lysti nauji plaukai,po 4 sav,pradejo lysti daugiau plauku ir taip vis daugejo....ten kur seniai buvo nuplikusios lygios vietos,atsirado duobutes is kuriu po truputi dygo plaukuciai....tai pati nuostabiausia naujiena mano gyvenime...tai naturalus gamtos preparatas nesukeliantis elergiju
senatorius Walter
2013-09-22 23:24
Sveiki,

Ar Jūs ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, būsto, automobilių paskolos skolos konsolidavimo paskolos, rizikos kapitalas ir tt, bet kokia suma. KONTAKTAI AT: senatorwalterfinancialhome@gmail.com
Anonimas
2013-07-06 21:36
Demesio! del plikimo - man irgi buvo pradeje slinkti plaukai, pliko galva, retejo plaukai... daug ka isbandziau, plaukai slinko toliau.. Tuomet suzinojau apie sunkiuosius metalus organizme.. Juos tirai tik vienoj vietoj - Vilniuje, Tarandes klinikoje gyd. Ramanauskaite. Issityriau rado per daug svino, per mazai cinko... geriu vaistus karts nuo karto plius cinka, plius bendrus vitaminus.. Labai svarbu galva masazuoti, gerinti kraujotaka galvos odoje - daryti mane pamoke irgi tenai - isplauta svaria galva pirstais spaudykite (pirstu pagalvelemis), ypac vietas kur plinka. Spauskite i vidu lyg noretumete i virsu kylanti plauko svogunele ispausti zemyn atgal i oda. Aisku nepersistenkite su jega, tai neturi pazeisti galvos odos. Pozymis, kad teisingai darote - turi kaisti veido oda, zandai.. Tuomet reiskia kad suintensyveja galvos kraujota. Daryti reikia du kartus per diena. Man plaukai iskrite manau neataugo, bet jau beveik metai laiko like yra, manau nebeslenka arba slenka leciau tikrai.
kate
2013-03-04 18:10
Neri buk gerute pasidalink tuo japonisku galvos masazu :)
inga
2012-10-20 00:21
Sveikam zmogui plauku iskrenta per diena nuo100 iki 150.taip kad ramiai I viska reguokit tai normalu.o Kuo daugiau pergyvensit tou idaugiau slinks(super)
Zuzu
2012-09-05 20:54
Visiems patariu: tik neislaidaukit be reikalo ir nepirkite to reklamuojamo PANTOGAR. Visiskas niekalas. Geriau kantriai ir ilgai, o poveikio - absoliutus nulis. Kaina, palyginti, didele (pakuote apie 90 Lt), o rezultato jokio. :((
kestutis
2012-08-24 22:57
Ko cia nervuojates, jei plinkat tai plikit. Kam ieskoti problemu ten kur ju nera
UgbNIGwMhRuNG
2012-07-11 18:05
zFbpRz http://www.fgY2lP9v0g6Cx2Jl.com
feqjskkRP
2012-07-10 09:46
4pira8 http://www.evfg6Yuw3l0Mndc.net
2012-06-29 13:13
Sveiki. Aš savo plaukams naudojų tokę kaukę : 2šaukštai meduas, 1 šaukštelis cinamono. Išmaišau, užtepu ant šlapių plaukų. Dar galiukus patepu alyvuogių ir koksų aliejumi. Susuku į celofaninį maišelį ir užsirišu rankšluosti. Būnų taip keles valandas. Kuo ilgiau tuo geriau! Po to išplaunu galvą šampūnų du kartus. Ir po to plaukus skalauju dolgėlių nuoviru. Man labai padeda! Pplaukai tiesiog šilkiniai lieka! Sliūlau pabandyti. Sėkmės! :)
akhhd
2012-06-12 13:48
http://naturalios.lt/sveikata/lieknejimo-budas
pNhbPFBt
2012-03-18 10:38
qajksyzw
RRR
2012-03-11 16:55
NEJAUGI DAR NESUPRANTAT ?!? AR KARTAIS NEVARTOJAT HORMONINES KONTRACEPCIJOS ??? JEI TAIP , TAI STAI JUSU ATSAKYMAS DEL KO SLENKA. NUSTOKIT VARTOTI TA CHEMIJA IR SU LAIKU SLINKIMAS TURETU PRAEITI .
asta
2012-02-25 23:07
plaukų slinkimą sukelia visi cheminiai plaukų dažai, dažantys tamsiais tonais.Jei esate sveiki,išgėrėte maišą maisto papildų ir jokio rezultato,vadinasi Jūsų plaukai jautrūs kažkuriems dažuose esantiems chemikalams.Dažykit tik šviesiai,ar visai nedažykit.Slinkimą sukelia ir dažantys šampūnai ir dažai be amoniako.Dažus nedelsiant reikia nuplauti,aš tai padariau su 3% peroksidu iš vaistinės,sušlapinti visus plaukus ir palaikyti,kol nušviesės(aš laikiau apie tris valandas).Po to išplauti,galima ištepti aliejum.Man atrodo,kad plaukams nepakenkė,kokie buvo,tokie liko,oslinkimas baigėsi jau sekančią dieną.Tačiau,plaukai gali slinkti ir dėl sveikatos ,tada šis patarimas nepadės,pirmiausia reikia visapusiškai išsitirti.Sėkmės.
iDKWHkjUB
2012-02-25 02:21
EtccRb http://www.G1BFQuKyaBbxNAhMRORrhW8axcYq6IH3.com
AMrSBHmJeCiaCA
2012-02-24 23:25
6qeqlu http://www.YPADZx4viosd5w2eNz85rtSpDsHQauOn.com
lialia
2012-02-11 16:47
Sveikos merginos, man anksciau taip pat slinkdavo plaukai, bet nustojo kai pradejau naudoti algabo kauke su placenta ir vezio taukai. Siaip neraso, kad ji padeda butent nuo plaiku slinkimo, bet man is tiesu padejo, kai jau buvau nevilty. Kaina tesiekia tik apie 6 lt eurokos, todel patariu pamegint. ;)
Gita
2012-02-10 18:28
Laba diena, gal galit parašyti, kas jau išbandė kokias efektyves priemones nuo plaukų slinkimo ir sulaukė teigiamų rezultatų, ačiū.
Diana
2012-02-01 11:56
Laba diena, susidomejau ir as tomis sukomis,kur jas galetu isigyti?
aura
2012-01-18 22:28
mariau kur tu uzsisakei tas sukas,as irgi uzsinorejau.JAU kokie 6 metai slenka plaukai,viska isbandziau nieks nepadejo.
Egle
2012-01-10 18:34
neri, ar galetum suteikti daugiau info apie si japoniska galvos masaza?
egle
2012-01-10 16:11
sveiki!!! norejau paprasyti kas turit editos el.pasto adresa, noreciau isbandyti jos siuloma aliejuka!!! gal kas turi atsiliepimu apie ji? labai lauksiu..............
neri
2011-12-27 17:28
Galeciau duoti atsisviesti Japonisko Margo masazo instrukcija,bet cia tik pasiryzusioms skirti galvos masazui rytas vakaras mazdaug visas ciklas apie 15 minuciu trunka,merginai kuri daresi nezmoniskai slinko plaukai isvazinejo visas gydymo istaigas kol neatrado sio masazo,reikia dar parodyti kaip taisyklingai atlikti,tai dabar jos plaukai iki siknos ir storumo kaip arklio uodegos,bet ji tai dare saziningai,as prisipazinsiu turiu silpnus plaukus bet tikrai kol kas neistengiu pasidaryti,tae jei netingesite rasykite padesiu kas nores
Marius
2011-12-05 00:16
Kalbant dar apie ta lazeri, tai jo veikimo principas svieciant, tai grazinti jusu skalpa i tokia busena koks jisai buvo jums pradejus plikti.lazerinio biologinio photo masazo pagalba jusu galvoja vel pradeda varijuoti kraujas, kuris atnesa i plauko saknis maistingases medziagas plaukui,taip jis pasisavina medziagas ir isisaknyja ir pradeda augti naujas sveikas plaukas .Ira dauk funkciju kurias jis atlieka. Bet geriausia tai, kad uztenka paprasto sampuno ir lazeriu pasisviest 3 kartus persavaite. O daktarai lietuvoje bruka dauk neveiksmingu priemoniu ir ligu randa. Nera tokio sampuno ar tirpalo kuris ataugina plaukus, gal ateiti ir bus.
Marius
2011-12-04 23:58
Na ,pefectil, vitoval ir visi kiti liaudiski plauku atsiauginimo metodai metodai man nepadejo. Nr 1 Hair max laser comp lux 9 vyrams ir Hair max laser comp pro 12 moterims. Kaina apie 1300 lt. 92 procentai kad jums atauks visi plaukai kurie nuslinko per pastaruosius 2 metus ar daugaiau. Net atrodo storesni, atgauna savo igimta spalva.
Marius
2011-12-04 22:56
Na mano situacija su plaukais buvo tikrai prasta.Man 26m, pradejau plikti 23m, nors stipriai nuplikau per pastatruosius 9 menesius, kada jau pats maciau, kad nu maruka viskas mano plaukams nebepadeda niekas ir kaip plikau taip tebeplinku ir buvo tik menesiu klausimas, kada paskutiniai nuslinks.Isbandziau tikrai ivairius brangius sampunus, energeninius tirpalus, ta izymuji minoksidila, net maitintis buvau geriau pradejas, meciau rukyt, kad tik tie plaukai ataugtu. pastatruosiu 10 menesiu dauk domejausi apie plauku augimo cikla, genetini nuplikima, stresus ir apie visa tai, ka siulo daktarai ir naujausios technologijos padedancios ataugti plaukams.Kaip jau minejau praleidau dauk pinigu neveiksmingoms pacioms naujausioms priemonems tipo atauginancioms plaukus. ploviau ir tikejausi kad ataugs plaukai ,ar bent, jau nustos slinkti, bet jie tik truputi sustiprejo, nors po plovimo butent ju nemazai likdavo vonioje, nors daznai as neplaudavau tai nera gera mintis, kai jie slenka. Taigi - skaiciau apie propecija, piliules, kurios istiesu ataugina plaukus, bet manau, kad tai pinigu leidimas veltui, nes tai brangiai kainuoja ir salutinis poveikis, nustojus naudoti nuplinkama per 8 menesius. Sekantis minoksidilas, kaip buvo tariama chemine priemone kuri ataugina plaukus, bet pats banziau, bet ne tik, kad nepadejo o dar paskatino, tose vietose kur daugiausia tepiau . Todel jis irgi nevertas demesio ir tu pinigu kuriuos sumokesite tikiedamiesi atsiauginti plaukus. Na ir , kaip dabar drysciau teigti manau vienintelis neturinti salutinio poveikio plauku atauginimo priemone ira Hai max laser cop lux9 ir moterims Hair max lasre comp profesional 12 . Tai vienintelis daikatas vertas demesio 9 lazeriu sukos su raudonos spalvos lemputemis kurios skeidzia lazerine energija, fotobiologinis masazas, lazerio energija pasiekia visus plaukus net tuos kurie silpni pukelio formos ir stimuliouja naujo sveiko plauko augima. Visa informacija rasite www, hair max com. jo kaina 1450lt, garantijos laikas 15m.Jau menesis kaip tris kartus per savaite svieciuos galva hair max lazeriu ir galiu teigti kad, plaukai trodo graziai kaip niekada pries tai, beabejones atauga atgal, jau po pirmo 10 min svietimo, sustiprejo ir nustojo slinkti pasidare storesni pajuodavo atgavo savo tikraja spalva, kai ploviaus galva nebenukrito nei vienas plaukas ir ju vis daugeja. Net mano draugai, kurie buvo skeptiskai nusiteikia , pries si pirkini, man dabar sako nu rodos, kad tave isvysime dar su plaukais:), kai dar pries menesi jau maniau, kad teks skustis plikai, nu bet dabar kai problemos nebeliko ir mano plaukai su kiekviena diena atrodo graziau ir ataugineja. Tad mano patarimas geriau nusipirkti viena bet tikrai veikiancia priemone, hair max laser comp.Pries pirkdamas buvau optimistiskai nusiteikias nes tas daikatas kliniskai patvirtintas psaulines daktaru asociacijos, kaip vienintele planetoja priemone atauginanti plaukus nesvarbu koks plikimas jums genetinis, kokia trauma stresas ar ten visa kita. Svieciantis su tuo lazeriu jums ataugs plaukai.
pelyte
2011-12-04 21:35
Gerb.,Terese...o kiek daznai per savaite ji reikia itrinti i plauku saknis?


Terese
2011-11-16 18:50
yra labai gera priemone nuo plauku slinkimo tai "Forever Living" alijosiaus gelis, tai labai veiksminga priemone
Slinkimas
2011-11-14 13:14
Sveiki, jei kas ieskot ir nerandat priemoniu nuo plauku slinkimo, tai turiu parsivezes Priorin kapsuliu. Kaina 60vnt-80Lt ir Regaine 2% 3x60ml Kaina 100lt. Kreiptis epastu anddy@inbox.lt
Greta
2011-10-03 13:06
Sveiki.
man taip pat slenka plaukai. Jau gal antri metai,tik siemet jie pradejo slikti dar labiau.Naudojau ivairius sampunus,balzamus,kaukes,vaistus nuo slinkimo.bet niekas nepadejo, o atrodo,kad tik dar labiau pablogino.
Bet va perskaiciau internete straipsni. http://www.jurgita.lt/plaukai/naujienos/namu-seimininke-isrado-vaistus-nuo-plauku-slinkimo
Visad siaip mazai valgydavau,bet kai perskaiciau supratau ,kad man plaukai slenka tikriausiai del to,kad per mazai gelezies. Tai va dabar pradejau valgyt maista kur yra gelezies ir tikiuos,kad plaukai nustos slinkti. To paties liknkiu ir jums, sekmes. ! ;))
Agnė
2011-10-01 22:43
bėda su tuo plauku slinkimu. mano pažįstama tai šitą problemą sprendė su šampūnu pirktu http://www.topbeauty.lt, man atrodo goldwell firmos, liko patenkinta rezultatu :)
Smalsute
2011-08-06 15:19
noriu paklausti Mindaugelio,keliasdesimt tukstanteliu,o gal ir milijona jau susikrovei?o gal Lietuvos milijardieriumi tapai?perskaiciusi pasijuokiau,negi Lietuvoje yra durniu,kurie atsikrato savo varganais litais,del kazkokio piemens praturtinimo?kazkodel bankai tyli,nesigirdi niekur tokiu budu praturtejusiu,o gal ir plaukai labai auga sugalvojus praturtejimo recepta(Prajuokinai)sekmes turteti,tik gaila,kad kazko matematikoje apsirinki!
Edvinas
2011-07-30 11:04
AS tai nekreipiu demesio. Man kas diena mazeja ir mazeja tu plauku. As naudoju speceliei tokius siokius vaistus ,kad greiciau nusliktu tie plaukai ir as dar kartais nusiskutu plikai ir man gerai! Cia pazanga!
jolita
2011-07-24 18:49
sveiki labai paprasta ir nebrangu svogunas su medumi,sutarkuokite svoguno galvute ir isspauskite sultis su merliumi,dekite tiek pat medaus kiek svoguno tyres ir tepkite viska ant saknu,laikykite 3 val. paskui plaukite.pati bandziau ir tikrai priemone stebuklinga
eve
2011-07-01 21:16
na man plaukai slenka apie metus, kraujas istirtas, streso irgi nera. Gydytoja visada sake, jog nuo streso, bet as aiskiai supratau, kad problema ne cia... Tai va, naudojau visas populiarias priemones, vitaminus, brangius serumus ir nieko. Neseniai pradejau gerti papildus silica, papildomai juros dumbliu tabletes, plaukus plauti ne su brangiu nuo slinkimo sampunu ( nuo kurio dar labiau pradejo jie slinkti), o su visiskai pigiu, kuris nekainavo nei 20 litu.(Keranove nuo slinkimo), ir dar papildomai tris kartus i savaite naudoju fitovalio seruma, plius, karta i savaite tepu pigiu rusisku aliejum ( net nezinau pavadimo, ten ta linija su bobute ant buteliuko:D) ir tos pacios rusies losijona naudoju po plovimo. ir ka, po savaites rezultatai akivaizdus! Visada paziuriu kiek mazdaug isslenka plauku per diena, kai plaunu ( o tai darau kas antra diena)iki 50 plauku per visa diena. o iprastai kokie 20-30. Niekada netikejau, kad tokios pigios priemones taip pades, o kiek pinigeliu ismeciau. Nors nezinau, kas cia taip veikia, bet patariu ir jum sias priemones pabandyti:) nenusivilsit tikrai!
ImpressPlayer
2011-06-18 17:09
slenka plaukai-marš dilgėlių raut-perplaunat plaukus pastoviai dilgėlių nuoviru ir valgot jas kokiu norit pavidalu salotos, dilgelių arbata-ką tik išmanot..taip pat galima naudot obuolių actą perplovimui..ir valgykit jūros kopūstus-susitvarkys ne per vieną mėnesį mažiausias seansas 23 mėnesiai-plius išmetat cheminius šampūnus ir balzamus..ieškot natūralių..tikrai padeda..kam dilgėlės džiovina-sausina plaukučius-naudojat kondicionierius kaukes-bet natūralius..
taja
2011-06-11 09:09
man 40 po dazymo siaubingai pradejo slinkti plaukai,ir ne tai,kad luzineti,bet kristi is paciu saknu....neissivaizduoju kaip tai sustabdyti ???
Mociute
2011-03-29 18:53
Man jau 65 metai, o plaukus turiu iki siknos. Keleta kartu buvau nusikirpusi vos ne vyriskai... Atauga per metus iki dvieju sprindziu. Plaukai sveiki, blizgantys nelabai tamsus. Pirma chemini buvau pasidariusi kokiu 37metu. Niekada neveliau, nedaziau jaunysteje. Dabar jau koks 15 metu dazau kas 2-3 menesiai. Kirpyklomis nesinaudoju, dazniausiai mano galva puosia kasa arba kasos. Kartais plaukus pamaitinu majonezo kaukemis ir tiek. Jaunysteje nebuvo jokiu sampunu, o ir pirkti nebuvo is ko. Plaukus plaudavau iki 18metu pelenu sarmu su ukisku muilu, o perskalaudavau parugstintu actu vandeniu. Ir dabar dar man pavydi mano graziu blizganciu plauku mano marti, dukra ir anuke. Sunus paveldejo is manes stiprius ir grazius plaukus, o va, dukros plaukai silpni. Tiesa, ji anksti pradejo juos dazyti, gal del to. Manau, kad cia Dievo ar gamtos dovana, nes mano metu mano drauges tai jau arba pusplikes arba plaukuciai labai silpni. Bandykite plaukus stiprinti ivairiais snuovirais - svogunu, dilgeliu, varpucio, varnalesu, ajeru ir dar daugeliu kitu augaleliu pagalba. Sekmes visiems ir visoms.
Mociute
2011-03-29 18:53
Man jau 65 metai, o plaukus turiu iki siknos. Keleta kartu buvau nusikirpusi vos ne vyriskai... Atauga per metus iki dvieju sprindziu. Plaukai sveiki, blizgantys nelabai tamsus. Pirma chemini buvau pasidariusi kokiu 37metu. Niekada neveliau, nedaziau jaunysteje. Dabar jau koks 15 metu dazau kas 2-3 menesiai. Kirpyklomis nesinaudoju, dazniausiai mano galva puosia kasa arba kasos. Kartais plaukus pamaitinu majonezo kaukemis ir tiek. Jaunysteje nebuvo jokiu sampunu, o ir pirkti nebuvo is ko. Plaukus plaudavau iki 18metu pelenu sarmu su ukisku muilu, o perskalaudavau parugstintu actu vandeniu. Ir dabar dar man pavydi mano graziu blizganciu plauku mano marti, dukra ir anuke. Sunus paveldejo is manes stiprius ir grazius plaukus, o va, dukros plaukai silpni. Tiesa, ji anksti pradejo juos dazyti, gal del to. Manau, kad cia Dievo ar gamtos dovana, nes mano metu mano drauges tai jau arba pusplikes arba plaukuciai labai silpni. Bandykite plaukus stiprinti ivairiais snuovirais - svogunu, dilgeliu, varpucio, varnalesu, ajeru ir dar daugeliu kitu augaleliu pagalba. Sekmes visiems ir visoms.
Jurgis
2011-03-08 23:06
Kam reik PRIORiN (120kaps. - 155lt) rasykit dallys@one.lt
mindaugas
2011-01-16 16:52
Jeigu ieskai gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose, butinai tai perskaityk, nes naudinga. Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima! Nepageilekite 5 min. ir perskaitykite tai.

Tai pakeite mano gyvenima.

As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti. Dalyvaujant ivairiuose forumose, as randu sita straipsni, kuriame sakoma, kad galima padaryti tukstancius litu per keleta savaiciu idedant tik 12litu. Nesamone, pagalvojau, tai turetu buti eilinis budas apmauti „lochus“, bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti ka man kisa.

Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita , kiekvienam is saraso apacioje. Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute, ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose.

Jokiu apgauliu… As pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir nusprendziau pabandyti.

Ir atspekit kas???

Po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis pinigai… As negalejau
patiketi savo akimis, jog tai veikia.

Per pora dienu susikaupe apie 200lt , po savaites prisidejo dar
apie 800lt. Po pusantro men turetu buti apie 16000lt . Ir sita suma po truputi toliau dides.

O prasidejo tik nuo 12lt.

Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man. As jums pazadu, jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites, per daug nesistengdami.

Pasiulym as: Perskaitykite tai pora kartu!!! Issaugokite savo kompe, sekite instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti. Sutikite - tai paprasta!!!

Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu indelis yra tik 12lt ir pora valandu internete…

Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir neprarandate, bet tai tikrai dirba!!!

Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo.

Yra trys paprasti ZINGSNIAI:

1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke.

2. Pirmiausia I zemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2lt. Po to perveskite po 2lt ir i sekancias banko saskaitas. Visa tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate.
1. LT04 7300 0101 1413 2706
2. LT98 7044 0009 2061 8450
3. LT36 7044 0000 0064 1787
4. LT02 4010 0407 0024 5577
5. LT11 7300 0101 1806 6027
6. LT13 7300 0101 2363 0202

Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri, perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu, o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko saskaitos numeri.

3. Darykite bet kokius pokycius, bet islaikykite pagrindine ideja, Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite - kuo daugiau informacijos pasklis apie si straipsni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu. Sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo ir rimtumo. tdl viska
atlikite kruopsciai ir nepagailekite 12lt nes jums tai atsipirks su kaupu. saziningumas daro pinigus. Ir kada jus pasieksite pirma eilute,
jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas!

Tai kainuoja tik 12lt ir kelias valandas nesunkaus darbo internete!!! Uzsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai!!! Laikas pinigai!!!

O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai islosiate. Tiesiog paprasta aritmetika.

Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje. Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 zmones – tai jau 500lt i saskaita. Toliau sitie 25 zm. daro po 200 patalpinimu su jusu sask.Nr. 4 pozicijoje ir atsako vel 5 zm. – pajamos 2500lt. Toliau sitie 125 zm. patalpinus po 200 pranesinu ir gavus po savo 5 zm. jums duoda 12500lt pajamu (jus 3 pozicijoje) Toliau dar idomiau: sitie 625zm. daro 200 patalpinimu su jusu sask. Nr. 2 pozicijoje, atsako velgi po 5 zm. – tai 62500lt. toliau paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uzdirbti. Ar ne ispudingas skaicius? Ir tai tik uz pirmutinius 12litu. siame biznyje svarbiausia buti saziningam. kitaip nieko nesigaus. Ar jus galite isivaizduoti kiek zmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito sita straipsni, kaip ir jus dabar skaitote!!! Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju. Ir toliau dideja!!!

Kokie sansai, kad jie uzsinores pameginti save kokioj nors naujovej??? Ar ysivaizduojate kokios galimybes!!! Su 12lt ir keliomis valandomis internete.Kaip paskleisti informacija internete?

1. Atidarot paieskos serveri google.com , jei zinote kitokiu paieskos serveriu tj gerai.
2. Rasom raktini zodi – forumas, skelbimas, naujos grupes, ir kt.
3. Paieska suras simtus forumu ir skelbimu skilteliu, kur jus ir
galite patalpinti savo straipsni.
Lenino plyke
2010-12-29 20:38
Sveiki boulingo kamuoliai,kaip sekasi akinti vairuotojus savo galvos blizgejimu :D trbut krize jusu plaukams ,kad palieka jusu galvas :) ko jus nervuojaties ,sutaupysit pinigu ant sampuno,kirpyklu,mazesni vejo pasipresinimas irgi pliusas .
stasys
2010-12-21 19:33
man 36 metai ir slenka plaukai patarkit ka naudot kokius vaistus ar sampunus aciu
jaunuolis
2010-12-17 23:23
vos sukako 18 metu pastebejau, kad slenka plaukai, tuomet nesiemiau jokiu priemoniu, dabar jau 20 ir plauku slinkimas akivaizdus ir tokios priemones kaip FITOVAL visiskai nepadeda. Nezinau kaip gelbetis dar per jaunas nuplikti
v
2010-12-10 09:10
Perskaičiau visų bėdas dėl plaukų slinkimo. Išbandžiau visas liaudiškas įmanomas priemones,geriu vitaminus o plaukai slenka dar labiau.Neturiu jokio streso, valgau reguliariai, nebeišmanau plaukų slinkimo priežasties. Jau beveik metai....nebežinau ko griebtis.Pakaušis pasidarė plikas. Sausio mėn ko gero liksiu plika, teks nusikirpti visus likusius plaukus. Padėkite.........
Ieva
2010-12-01 15:16
Kam reikia Priorin, rashykit, galiu gauti, pati isbandziau, tikrai padejo.
ieva.lu@hotmail.com
roberta
2010-11-14 03:26
sveikos, man plaukai pradejo kuokstais slinkti po apendikso operacijos, bet jie nesustoja silnke jau puse metu! liko puse plauku.. nebezinau ka daryti. kaltinu save kad dazau plaukus ir dar labiau juos alinu, bet nenoriu keisti spalvos i tikraja nes si man baisiai netinka :/ tepu aliejuku ir visa kita, bet nepadeda, bijau tuoj buti plika. (kontraceptiku nevartoju)
nana
2010-11-11 20:59
Edita tu pavarai.Pati ta misini naudoji tik menesi(komentaras-(2009 06 20).Iki tol nezinojai to aliejaus?Gal tavo oda,plaukai buvo super koybes?oO siaip kad ir profilaktiskai jo nenaudojai?Juk tai STEBUKLAS!!!! Originalu-bet kokiai odai,bet kokiems plaukams!!!!!!!!!Nesu to girdejus-universalus STEBUKLAS ir TIK 100ml-10Lt.PIGUS STEBUKLAS!!!!!!!!!!!
Gabriele
2010-10-15 18:11
Perskaicius visus komentarus supratau mad silpni ir slenkantys plaukai yra daugybes zmoniu problema ir sirdies skaudulys. Todel galiu papasakoti keleta priemoniu, kurias pati isbandziau ir, kurios tikrai padejo. Esu isbandziusi tikrai visko daug, nuo cesnaku, alyvuogiu aliejaus, svogunu, medaus, cemeryciu vandens, ricinos aliejaus kaukiu iki ivairiu parduotuvese siulomu ampoliu ir kaukiu ir tikrai tik keletas yra vertos demesio. Labiausiai padejo latviskas aliejukas Ella " balsams" skirtas plauku augimo skatinimui ir saknu stiprinimui. Poveikis buvo juntamas jau po keliu panaudojimu, plaukai tirai atsigavo. Kainuoja nebrangiai, apie desimt litu, " svaros prekese" tikrai rasite.
Kitas neblogas receptelis: ayvuogiu aliejus sumAisytas su sauksteliu medaus ir sauksteliu brendzio ar konjako. Alieju su medum reikia siek tiek pakaitint ir tada ipilus alkoholio labai gerai ismaisyti. Si kauke padeda nuo galiuku skilinejimo, suteikia blizgesio. Laikyti apie pusvandi. Tik neuzmirskite, kad kaukes negalima tepti ant plauku saknu ( galvos odos), nes uzkims plauku saknis.
Nesakau, kad cia butinai visiems plauku tipams stebuklingos priemones, taciau man jos tikrai padeda. Sekmes visoms:)
Agnetėėė
2010-10-07 19:04
Turėjau ilgus, storus, purius plaukus 60-70cm ..Bet...nusikirpau...
Dabar liko 30cm. Be galo pergyvenu, kad man nebeatauks tokie kokie buvo stiprūs.
Kai nukirpau pastebėjau, kad pradėjo labaiu slinkti. Kaip sveikai ir greiti vėl atauginti tokiu plaukus?
P.S.Pamiršau pasakyti, kad amn 15 metų.
Kaip amn greitai ir sveikai vėl atauginti tokius plaukus?;;;;; dar džiaugiusi, kad neišsikarpiau jų, tada nežinau ką būčiau dariusi....
Padėkite, ačiū
Olga
2010-09-27 10:01
Sveiki. Mano plaukai yra labai ploni, tačiau pastaruoju metu dar ir slenka. Slinko pavasarį ir dabar slenka. Jokių vitaminų nenaudoju, nes neturiu tam pinigų. Bet daug skaičiau apie čemeryčių vandenį, tad nusipirkau ir jau 6 dienas trinu juo plaukų šaknis. Tačiau kolkas jokių rezultatų - plaukai slenka lygiai taip pat. Gal galit patarti ką nors? O gal tai susiję su bloga žarnyno veikla?
Ausra
2010-09-21 22:00
Eina sau! Cia viena mrgina parasius,kad jai isslinko plaukai nuo Loreal dazu. Pries kuri laika mano plaukai ir pasidare baisus,siurkstus kaip siaudai,pasipute ir slenka nezmoniskai,kai dabar pagalvojau tai nutiko tada kai nusprendziau is blondines pasidaryti rudaplauke ir nusidaziau plaukus Loreal Casting dazais kurie apie 30 lt kainavo,va po to ir pasidare jie lyg siaudai ir jokios priemones nepadeda,tuoj nupliksiu! Visai gali buti kad tie dazai kalti,nes iki tol milteliais sviesindavau plaukus ir jie neslinkdavo,buvo svelnus ir lankstus. Beja girdejau labai geri papildai nuo slinkimo yra Priorin,tik beda kad cia LT ju nera pirkti,reikia internetu uzsisakyt arba pirkti vokietijoj,vaistineje kas vazineja,120 kapsuliu apie 40 euru kainuoja,bet kiek girdejau atsiliepimu,visi giria.Pati zadu pirkti,tik kol kas galvoju kaip,ar nete ieskot ar prasyt kieno kad parveztu. As liaudiskas priemones esu visokias bandzius,niekas nepadeda ir brangius sampunus,kaukes,visa tai laikina,Aisku jei plikimas agresyvus,butina issitirti organizma,bet jei tyrimai tvarkoj,o plaukai slenka,belieka bandyt ivairius papildus.O as patarciau daugiau naudoti ekologiskus sampunus,valgyti visaverti maista,daug darzoviu is mociutes sodo ir kuo maziau nervuotis,nes stresas baisus plauku ir odos priesas.Linkiu visiems stiprybes ir kad plaukuciai pasveiktu!
AnoN1maS
2010-09-12 21:53
Sweiki,mano klausimas toks gan gal ir kvailas bet norejau pasiklausti jei mano mamos tewo brolis buvo praplikes,tai reiskia kad yra tokia galimybe kad as anksti prapliksiu ? :)
Ievukas
2010-09-09 15:39
Gali nuo pasikeitusio klimato slinkti plaukai?
Jurate
2010-09-06 12:42
laba diena, mano plaukai man slenka jau koki 2 metai. ypatingai daug isslenka plaunant galva, sukuojantis, gan daug randu ant pagalves ar plaudama grindis. Visa si laika man tai kele neramumu, geriau vitaminus, naudojau PLACENTOS ampuoles, bet negaliu paskayti,kad tai padejo.. Taciau, kas ivyko uzvakar, man priverti net apsiverkti. Be plaunant galva, as traukiau didziulius kuokstus plauku. Kuokstai buvo toki,kad per plauksu net rankos nesimate... Veliau, dar saujo krito plaukai... As supanikavau ir issigandau. Dabar antra diena laikau susirisusi, stengiuosi svelniai sukuoti. Jie slenka, bet jau nebe taip. Ka man daryti? gal zinote, kas gali buti?
zvaigzde
2010-09-05 18:36
Merginos, gal galetumete man atsiusti Editos elektroninio pasto adresiuka? :)Mano adresas- a.morina@hotmail.co.uk
Ir ar kuri isigijote to stebuklingo aliejuko, ar jis veiksmingas?
aiva
2010-08-31 16:06
Merginos, pasidalinkit, ar tikrai Editos močiutės aliejukas stebuklus daro?
ar galėtumėte Editos e’mail’ą parašyti. Būčiau dėkinga. Mano el.p. aivada.daiva@gmail.com
nijole
2010-08-28 10:06
ar galetu edita parasyti,ar kas zino editos el.pasta.del to stebuklingo aliejuko.jei kas zinote parasykite man i nikole18@gmail.com lauksiu
alinute
2010-08-15 20:40
na ka galiu pasakyti... as susigadinau savo plaukus nes norejau dailios odos... ir man gyditojas prisare diane 35, ir nuo tada (2001metai) neradau nieko kas padetu , plaukai slenka nerialiai, tapo kaznokie keisti, neimanoma issukuoti, ir labai ploni, beveik permatomi.... o buvo tokie grazus, bet pabandziau garti kita tablete, r ka vos per 6 min buvo gryze plaukai kaip kazkadaise ... neitiketina! bet as nenoriu gyventi ant chemijos... tai nutraukiau tabletes gerima pries 3 metus... r plaukai dabar vel slenka dar labiau nei anksciau man jau 34, tai net ir nebesitiniu rasti iseitis...nes jau tiek visko isbandiziau....atleiskit bet tos tabletes kad jos kur... visa gyvenima sugadina...
ramune
2010-06-28 22:43
daug visokiausių priežaščių gali būti, bet ar nepasebėjot niekas, kad persikėlus į naujos statybos daugiabutį taip nutiko... mano tėvai per metus naujame bute jau beveik pliki :( p buvo abiejų plaukai visą gyvenimą labai vešlūs... niekaip neįtikinu jų, kad eitų tyrimus darytis, pvz., nuo metalų ar kt., bet paskaičius kai kuriuos komentarus, manau, pavyks juos įtikinti, kad pas gydytojus nueitų šlapimo tyrimų pasidaryti nuo tų metalų, manyčiau riekėtų. Kita priežastis, manau, šampūnai... ypač loreal ir kiti prašmatnūs...mūsų prekybos centruose. Aišku, ligos, vaistai ir dietos taip pat priežastis. aš nuo širdies kelis metus vaistus vartojau (kalcio blokatoriai), tai kai nuėjau pas dermatologę, ji pakraupo ir liepė kuo skubiau mesti tuos vaistus... mečiau, kelis mėnesius gėriau morkų sultis, padėjo. Tikiuosi bent sau priežastį radau. Nors aišku, kardiologai, sako, kad taip būti negali, bet manau, kad gali viskas. Daktarai, išgi ne visažiniai, ypač turint omeny tai, kad jie vieni kitiems prieštarauja. Sekmės ir nenusiminkite, svarbiausia, nenuleisti rankų ir laiku savimi pasirūpinti.
Lin.
2010-06-22 10:04
Laba diena. Man irgi reikia to aliejuko Edita. Ar galetum susisiekti nes plaukai varo i nevilti.
Inceptum
2010-05-08 16:32
PIGIAI - MEDICINOS IR SLAUGOS PRIEMONĖS:
kraujospūdžio matuokliai ir inhaliatoriai "OMRON", sauskelnės, paklotai ir higienos priemonės "SENI", specialios priemonės nuo pragulų, neįgaliųjų vežimėliai, tualeto kėdės, slaugos lovos, čiužiniai, vaikštynės, ramentai ir lazdelės, specialūs įtvarai ir daug kitokių prekių už PIGIĄ kainą. Pristatome visoje Lietuvoje.
inceptum.jonava@gmail.com arba 8-614-64811
www.inceptum.lt
Agota
2010-04-21 17:28
panelės, turiu patarimą.

Man taip pat didelės problemos su plaukų slinkimu. Viskas prasidėjo gal prieš du metus, plaukai slinko kuokštais, o turėjau labai tankius plaukus, mama juokaudavo, kad vos į ranką būdavo galima surinkti. Tikriausiai tai buvo nuo streso, sirgau depresija, vartojau antidepresantus, dar labai alindavau plaukus laku ir vėlimu.
Dabar man 17 metų, o plaukų liko mažiau nei pusė, dar galiu džiaugtis, kad jie buvo tokie tankūs ir dabar dar neatrodo siaubingai.

Ir pastebėjau dabar vieną dalyką, plaukus ploviau kelius kartus su dilgelių šampūnu (lietuvišku ir labai pigiu) na, ir beplaunant iškrito vos 2 ar 5 plaukai. O kaip tik su kitu plaudavau, vėl tas pats blogis, daug plaukų.
Taigi, pradėjau plaukus skalauti dilgelių nuoviru, dar nusipirkau aliejų plaukams DABUR AMILA HAIR OIL už 23,20 lt. Mano plaukai tapo labai blizgūs, švelnūs ir slinkimas tikrai mažėja. O ir matau ataugančius plaukelius, kurie yra stori :}

Patariu pabandyti, sekmės ir mažiau streso :))
zinau
2010-04-06 15:50
Atsirado nauja efektyvi ir lengvai naudojama priemone nuo plauku slinkimo, taip pat skatinanti plauku ataugima net jei ilga laika plaukai buvo nuslinke. Pasiziurekite e-parduotuveje enteropolis.lt/auga , tai galbut pati efektyviausia priemone is visu.
Alina
2010-03-29 11:42
Edita, kur gauti ta aliejuka?
renata
2010-02-18 21:42
gal galite patarti man. mano sunui 13metu ir jam labai pradejo slinkti plaukai ka daryti?
Zara
2010-02-17 10:47
Nuo seno žinoma, kad čemeryčių vanduo labai gerai nuo plaukų slinkimo
Jolita
2010-02-13 09:26
man kaip ir visoms slenka plaukai, bet tai juk yra naturalus dalykas. Ir paprasciausiai kai dauguma is jusu sako, kad nebezino ka toliau daryti, piktos ant viso pasaulio ir pan, o kodel?galvojat pasaulis del to kaltas? Mes pacios del to kaltos, nes nuo musu gyvenimo budo, raciono priklauso tokie dalykai, ir neverta del to kaltinti kitu. Paprasciausiai reikia nenuleisti ranku, ir naudoti ivairias priemones, tik nepamirsti, kad nesvarbu ka benaudotumete ar vitaminus, ar sampunus, ar ampolias nuo slinkimo visi rezultatai pasirodo tik po 2-3men, reikia tam tureti kantrybes, ir jei tikrai norite tureti grazius plaukus, reikia tuo rimtai uzsiimti. Juk tiek daug visokiausiu priemoniu yra siai bedai. Man pavyzdziu labiausiai patinka rusiskos priemones, nes labiausiai atitinka musu klimata, ir jos tikrai nera brangios. Ju dazniausiai galima rasti ’Eurokos’ parduotuvese. As kaip tik siuo metu is Lietuvos parsiveziau FRANCO BATTAGLIA PROFESSIONAL sampuna ir apmulias, ziuresiu kiek jos yra veiksmingos. Bet vien tik sampuna naudoti neuztenka, visi naudojami produktai turi buti tam skirti. As pvz naudoju sampuna, kauke, balzama, ampulias, tonika, aliejuka, purskemus ir geremus vitaminus. Dar naudoju babajiska aliejuka, jei turite draugu ar draugiu gyvenanciu anglijoj siulyciau ju paprasyti suveikti ta aliejuka, kainuoja pora svaru, reikia naudoti 3k per savaite, to buteliuko uztenka kzk 2men, siaip tikrai geras dalykas. Tad jei turite problemu del plauku slinkimo nepulkite i depresija, paprasciausiai rimtai tuo uzsiimkite, ir po kurio laiko tikrai galesite dziaugtis maziau slenkanciais plaukai. Plaukai-moteru, merginu grozio paslaptis, i kuria reikia investuoti. :)
***
2010-01-28 14:27
ko jus cia taip pamisot del to aliejuko-stebuklu nebuna,jei jau tiek laiko plaukai slenka,tai kazkoks aliejukas tikrai nepades,jei padetu-plinkanciu nebutu.geriau ziurekit ko truksta jusu organizmui,o jei nieko netruksta,tai gal paveldetas plikimas ar liga kokia
jaunuolis
2010-01-21 18:50
Laba, labai prašau pasidalinti editos emailu. Mano paštas negersiu@yahoo.com

Dėkui ;)
Gintare25
2010-01-11 00:58
Sveikutes... Vat skaitau as cia kad visos ir tyrimu prisidariusios ir nieko neranda.. ir as dabar tuos kryziu kelius einu.. Dermatologai siuncia pas vidaus gyditojus o jie pas dermatologus... niekas nieko neranda... o pas mane galva jau pletmais plika.. nebegaliu nei palaidais plaukais vaikscioti ir kol susirisu taip kad nuplikusiu vietu nesimatytu koki pusvalandi uztrunku... jus cia visos to mociutes aliejukio taip norejot o atsiliepimu apie ji neradau :( jei istikro turite koki gera patarima ir netingite parasykite mamyte84@gmail.com Aciu
delfi
2009-12-05 22:37
Sweiki,turiu problemu su plaukais,jie prarado zvilgesi,dingo purumas ir labai slenka,net nezinau kaip juos bgydyti,gal galite man padeti?mano el.pastas rasiukas15@googlemail.com Didelis dekui....
Kristina
2009-12-01 16:23
sveiki.as irgi turiu problemu su plauku slinkimu,tikrai nezinau ka daryti?Prasau padekite man!Parasykite man girl-yonex@hotmail.com
irena
2009-11-29 21:37
sveiki.as irgi turiu problemu su plauku slinkimu.gal jau kas bandete susisiekti su edita,nes irgi noreciau gauti to aliejuko :) mano el pastas liberte99@gmail.com,parasykit prasau kas zino kaip susisiekti su edita :) lauksiu
mama
2009-11-29 19:02
mano dukrai slinko labai plaukai .noriu pasidalyti ziniomis kuriu dabar jau turiu pirmiausia pasidarykite slapimo tyrimus ir issiaiskinkite ar organizmas nera apnuodytas variu ir svinu tyrimas mokamas bet vertamoketi pinigus tos plauku kaukes sampunai ir ttt pades jei nebus apnuodytas organizmas slapima reikia surinkti paros ji sumaisyti ipilti i buteliuka ir padaryt tyrimus tarandes seimos klinikoje dirba nuostabi daktare toksikologe Ramanauskaite pasikonsultuokit ir rasit iseiti as ieskojau visus metus ir pilnai suprantu plinkancius jaunus zmones
Aiste
2009-11-26 23:16
Laba gal kas susisieke su Edita ir vartojo jos mociutes stebuklinga aliejuka? Kaip poveikis? Ir kaip galima butu jo isigyti? Labai lauksiu atsakymo. Mano pastas kasmatan@inbox.lt
Kencianti nuo plauku slinkimo.Jusu visu likimo sese
Jolanta
2009-11-24 22:31
Aciu Sandriux, jau gavau Editos el.pasto adresa.
Jolanta
2009-11-24 22:25
As irgi labai noreciau isigyti mociutes gaminama aliejuka plaukams ir odai, kuri siule Edita. Bet blogai nurodytas el.pasto adresas. Gal kamnors pavyko suzinoti jos el.pasto adresa, prasau parasykite: jolanta.kaveika@gmail.com
saulyte
2009-11-24 13:55
edita ir as oreciau tavo aliejuko. kaip su tavim susisiekti?
vaida
2009-11-23 11:30
Edita, as irgi noreciau tavo aliejuko. Lauksiu laisko ;)
Edita
2009-11-17 16:16
Man taip pat reiketu to aliejuko: edita.malinauskaite@gmail.com
Lijana
2009-11-14 10:48
Sveika edita,as taip pat noreciau isigyti tavo aliejuko.tik nezinau kaip susisiekti su tavim,paskaiciau ir pamaciau kad tavo emailas klaidingas,gal gali man parasyti?mano emailas- andriuskeviciai@super.lt
rita
2009-11-13 23:05
sveikutes! man slenka plaukai jau kokius gerus metus! krenta masiskai! praradau koki 70% plauku! dabar geriu PANTOGAR vitaminus tikiuosi kad pades! mamos draugei jie labai padejo! esu gilioj nevilty nezinau ka daryri. banzdiau begalo daug visko! issleidau kruvas pinigu ir nieko!dar zinau kad per pilnati reikia gerti dilgeliu arbata nuo 12 val ryto iki 15 val tame tarpe! ir skalauti dilgeliu nuoviru plaukus! kirpeja patare! ji turejo irgi baisu plauku slinkima jai patare sena mociute! padejo! pabandykite ir sekmes ! bandykite viska ir nenuleiskite ranku!zinau kad sunku juk moteriai plaukai labai svarbu!!!
Daiva
2009-11-07 19:32
Rasiau cia pries metus. Man plaukai slenka jau 5 metai. Na atauga silpnesni, kartais kiek sumazeja, bet vel slenka. Dar nenuplikau, bet nieko grazaus, silpni plaukuciai. Islinkdavo pradzioje saujom 1000 plauku per diena. dabar iki 200. Prasidejo viskas kai pradejau vartoti vaistus del skydliaukes silpnumo. Na ir niekas nepadeda. Turiu paskyt, kad netikiu, kad kas pades. Nuo visu liaudisku priemoniu tik dar blogiau. Kartais apstoja kokiai pora menesiu, bet tas buvo tik kokius tris kartus per 5 metus. Niekas nezino kaip gydyti ta plauku slinkima. Galvoju, kad padetu hormonai progesterono tipo, bet tikrai nenoriu su jais zaisti. su chemija. Siaip arteju prie menopauzes. Taciau jokio paveldejimo neturiu giminej visi plaukuoti kaip velniai, net tevukui virs astuoniasdesimt vesliausia zila seveliura. Pas mama jokios plikes. Broliui virs 50 serga diabetu 2tipo, o plaukai neslenka, graziai garbiniuojasi. As manau, kad tiroksinas, kuri del ligos pradejau vartoti paskatino mano plauku svoguneliu jautruma tam dihidrotestosteronui ar kaip jis ten vadinasi, ir man eme slinkti palaukai. Nos jokio testosterono pertekliaus organizme nera, as issityriau, testosterono kieki. Manau, kad sitas tyrimas yra visai nerekalingas. Paziurekite kiek apzelusiom kojom, usuotu moteru su barzdom ir dar puikiausiom seveliurom. Musu endokrinologai nieko nesupranta. As neturiu jokiu nereikalingu paluku niekur ant kuno, bet jei tik pasakai, kad masiskai slenka plaukai jie tuoj aiskina, kad pas tave per daug testosterono. Manau, kad problema, ne testosterono kiekyje, o kaip jau irodyta, kad plauku slinkimas tai arba autoimunine reakcija arba padidintas svogunelio jautrumas tam testosterono derivatui, uzmirsua jo pavadinima. Idomiausia yra tai, kad kai vyrams gydo prostatos pdidejima, jie geria vaistus kurie slopina sita testosterono forma ir kai kuriems atauga plaukai. deja moterims sitas gydymas pasirode visiskai neefektyvus. Man is viso keista, kad medicina dar neimine plauku slinkimo priezasties, nekalbu jau apie save, man pradejo slinkti, kai buvau 45. O cia matau rasancias jaunas moteris. tikrai. Gaila, kad niekas to nemoka gydyti.
dzūkė
2009-11-04 10:42
man kol kas geriausiai padeda čemeryčių vanduo.
jolanta
2009-11-02 08:35
Labad Edita,as ir noreciau lb to aliejuko,parasyk man i emeila,lauksiu.
Neringa
2009-10-31 14:50
Kurioms laaabai ir ilgai slenka plaukai, ypac toms, kurioms isslenka ir atauge plaukuciai - siulau issitrti del apsinuodijimo sunkiaisiais metalais. Siais laikais svino, vario ir kt. pilna visur - langai, dazai, vandentekio vanduo, plastikiniai indai, uzterstas dirvozemis, oras ir t.t. Pasiskaitykit apie tai.
Ketlina
2009-10-30 17:39
man taip pat senai slenka plaukai,daug jau priemoniu isbandziau bet rezultato 0.Nesenai kazkas patare skalaut su ajeru nuoviru siaubas isivariau pilna galva pleiskanu baigiu nukasyt visa galvos oda
!!!
2009-10-19 15:11
Reikia mažiau jaudintis dėl plaukų slinkimo, nes dėl to jie ar labiau "pasiunta"slinkti. Mano irgi buvo kaip indžių dideli ir garbanoti plaukai, o dabar tenkin uosi pelės uodegėle. Dar visa laimė, kad jie kažkiek pučiasi. Smilkiniuose jau nebeatauga, ten jau nuplikę. Tai ,žinoma, užkrenta ir nesimato. Tačiau likę buvusių plaukų tik graudūs prisiminimai, kai jų man vis pavydėdavo, o bernai sekdavo iš paskos. Aš išgyvenau daug stresų, dėl to, manau, slenka ir slenka.Tad patariu visoms nesijaudinti. Tie ,kurie jau silpnai laikosi, išslinks, o paskui ataugs nauji. Juk esate dar jaunos. Pavartokite vit. B12, geležį ar nuo plaukų slinkimo papaildus. Lėtai, bet slinkimas praeis. Šiais laikais plaukus aliname su krūvomis chemijos, dažymais, sipriais šampūnais ir t.t. Anksčiau galvą plaudavome retai ir perplaudavome žibalu, tai plaukai buvo stiprūs.
sigute
2009-10-15 19:42
man tai jau 4metai kaip slenka niekas nepadeda kaip slinko taip ir slenka.
Kaprizingai
2009-09-30 14:40
Sveikos merginos, kamuoja lygiai tokia pati problema plauku slinkimas.
Ar galetum EDITA dar karta pakartoti savo e-maila, arba parasyti man tikrai isigyciau stebuklingo aliejuko, is anksto dekoju
Indre.tabaraite@gmail.com
Natalja
2009-09-24 21:18
Receptas: pusę stiklinės garstyčių miltelių užplikyti puse stiklinės stiprios karštos arbatos. Kai atvės įmaišyti 1 kiaušinio trynį ir po 1 ampulę vitaminų B12, B6 ir alijošiaus. Įtrinti į plaukų šaknis. Kai pradės deginti - nuplauti šiltu vandeniu, po to šaltu.
Mamyciuke
2009-09-24 13:51
Mano dukrai 5 metai.As galvos oda tepu jos slapimu.Isskalauti nereikia,kvapo nebuna vos tik isdziusta plaukai.Padeda ne tik nuo slinkimo,bet ir nuo pleiskanu.
gintare
2009-09-16 09:39
man plaukai slinko 5 men.,jau po pirmo slinkimo menesio pradejau vartoti natur vital priemones nuo slinkimo,geriau vitaminu b rinkini,vitamina e.vitaminai turi buti naturalus,as geriau is firmos holand&barrett,juos organzmas lengviau pasisavina,nei tuos visokius perfektil ir t.t.plaukus stiprinau korres kauke,nioxin kauke,dabar- jau praejus 5 men.plaukai neslenka,plaunu vis dar natur vital sampunu,o kondicionieriu naudoju is holland&barett-dr,organic su alijosium,kaukes tas pacias kur rasiau anksciau,vitaminu b nebegeriu,tik e,plaukai ataugo,o isslinkdavo per diena 500 ir daugiau plauku,svarbiausia nelaukti-nezaisti su naminem kaukem,o naudot plauku augima skatinancius vitaminus ir priemones nuo slinkimo,MAN PADEJO-TAI GAL PADES IR JUMS
Reginutė
2009-09-15 16:00
labukas visiems ir visoms. man 21, plaukai stipriai pradėjo slinkti prieš 4-5 mėn. iš pradžių nekreipiau dėmesio, galvojau tai dėl pavasario... bet nerimaut pradėjau kai visą vasarą ir dabar tebeslenka :( plaunant galvą daug išslenka, šukuojantis šepetys pilnas plaukų, ant rūbų daug, ir šeip visur kur aš ten ir plaukai... ranka perbraukus per plaukus pilna sauja jų..ir šeip tokie plonyčiai jie, išsityriau skydliaukę, joje viskas tvarkoje, taip pat ir kraujo tyrimą pasidariau dėl harmonų, bet ir šie tyrimai geri. nesuprantu kas negerai. naudojau fitoval sampuna bet ir jis nepadeda. labai prasau padekit. mano el.p. zazarrr@gmail.com, padekit, suprantat kaip man sunku...
lelyte
2009-08-13 21:24
Kiek pamenu,niekada neturejau stipriu ir graziu plauku,bet visada juos puoselejau,isbandziau visokiausius mociutes receptus,bet tai manes neapsaugojo nuo stipraus plauku slinkimo.Kas keisciausiai,kad jie man slenka istisus metus,be jokio perstojo.Isbandziau medicinos rinkoje siulytus vitaminus,ampules,sampunus,investavau nemazai kapitalo,bet nieko.Visur kur pasisuku pilna mano plauku,sukuojant,plaunant galva,tai kazkoks kosmaras.Jau tokiu slinkimu turejau buti plika,bet man isauga kiti,plonesni.Dabar laukiuos,bijau,kad po gimdymo tikrai nupliksiu.Siuo metu nevartoju nieko.Gal kas gali duoti kokia naudinga iseiti!
Anna
2009-08-13 19:05
Man plauku slinkima pristabde alaus mieles, ten yra vitamino B, kuris naudindas plauku stiprinimui ir augimui, todel patarciau gerti kasdien po penkias alaus mieliu tabletes. Taip pat plaunant plaukus dilgelemis - isdziovintas ar net nebutinai dilgeles uzpilti vedanciu vandeniu. Visi sako, kad padeda zuvu taukai...
Daniele
2009-07-30 12:31
As taip pat noreciau sito aliejuko.Bet email neteisingas
via
2009-07-11 23:41
net nesitikėjau,kad tiek daug moterų turi tokių problemų
sandriux
2009-06-28 18:10
Labas edita. As noreciau isigyti tavo aliejuko, bet nurodytas klaidingas tavo emailas. Manao emailas diuka4@yahoo.de
edita
2009-06-20 09:29
Mielos paneles , noriu su jumis pasidalinti neitiketinu atradimu, kuris dabar vissikai pakeite mano problematiskos veido bei nusiurusiu plauku struktura.Tai gydomasis mociutes aliejus, kuri ji pati gamina, kaip as net nezinau, nes neisduoda paslapciu, bet turi ten visokiu misinuku labia geru prisigaminus,kuriu poveikis super..Skamba labia keistai, bet tik sis naturalus preparatelis man pagelbejo, nes, kad ir kiek bandziau tu priemoniu naudoti, tai atrasti tinkama prilygtu kaip kokioj loterijoj laimeti.Si alieju mano mociute vartoja jau labai ilgai ir tai puikiai matosi paziurejus I jos skaiscia oda bei standzius tvirtus blizgius plaukus.Pati ji vartoju tik menesi laiko ir negaliu patiketi, koki poveiki jis daro.Visu pirma labai patiko, kad ji uztepus pries einant gult ant veido jis nepalieka tokio riebalo poveikio, kuris uzkemsa poras.Ypac tinka sausai bei jautriai veido odai, aisku tinka ir riebesniai , tik tada jo maziau vartoti reikia.Kaip minejo mociute , tai jis regeneruoja lasteles, sutraukia visus odos itrukimus, naikina bakterijas, turi pries uzdegimini poveiki, o plaukams suteikia ypatinga tvirtuma bei blizguma, o imasazavus galvos oda puikiai tinka kaip augimo skatinimo priemone.Dar man asmeniskai labai patiko, kad per nakti ji laikant jis labai graziai susigeria, ryte oda kaip kudikelio, tada galima labai puikiai bei lygiai padengti veida pudra, odo issilaiko labia skaisti visa diena bei makiazas nenubega.O dar jis puikiai tinka kaip balzamas po galvos isplovimo, jei plaukai elektrinasi, tereikia issiplaunant pora lasu dregnus plaukus suvilgyti ir jie ramut ramuteliai bei nesulipe.Dar sis aliejus tinka ir visam kunui , tik reikia poros lasu besiprausiant ir oda labai sveika atrodo ;) isties labia dziaugiuosi gavusi si aliejuka .Rasau ne todel, kad pasigirt, koks jis super, bet tiesiog noriu pagelbeti jums, ypac kaip minejau jis tinka sausesnei tipo odai, bet plaukams naudojant tai visoms idealiai tinka , akivaizdus pokytis matyti iskart panaudojus ryte , tai vat , noriu ir galiu siek tiek jo parupinti ir jums , jei susidomejote;) Kaina tikrai nedidele, manau 100ml.-10 lt. cia mazdaug , o uztektu geram pusmeciui,aisku dar galetume tartis, jei didesni kieki imtumete ir panasiai… Nenoriu jums pasirodyti kaip kokia pardavimu agente, bet tiesiog labia dziaugiuosi jo poveikiu, o uz dyka dalinant siek tiek pati I nuostoli nueisiu :D tad labai lauksiu susidomejusiu merginu laiskuciu, rasykit I gmail : lululua.edita@gmail.com ;)
Genute
2009-06-10 03:46
1.valgyti po kelis saukstus coconut aliejaus ir zalia arbata gerkite nuo PAZEMINTO TYROIDO, o ne enksmingus vaistus vartokit.Isitrinkite galva su coconut aliejum, laikykite ir isplaukite tik su sampunu( gerai kiausinio trynys vietoj sampuno - 1ar 2 isplakti su kiek vandens)tik be condicionieriaus- pades ir slinkimui ir suveses plaukai.Visi kondicionieriai silpnina plaukus. Praskalaut naudinga ipylus obuoliu acto i vandeni, kad but rugsteleje-sveika plaukui.
2.ir - B6 vartojimas su maistu del plauku slinkimo. Produktai su
vit. B6.ir (calcium citrate su D3 nakciai tik su karstoku vandeniu ar zalia ar arbata po 500-600mg). po 2-3 ju sav. pamatysit pasikeitimus.
Vilma
2009-06-09 14:14
Sveiki, patariu nepirkti per topshop reklamuojama geli Welform hair grow plius - tikra nesamone, laiko svaistymas ir pinigu plovimas. Be to issitepus plaukai atrodo kaip veltinis, kazkokie stagarai. Na, eiline reklamine apgavyste, naudijimasis zmoniu silpumu i kuri patekau ir as.
jurate
2009-06-08 13:12
Kur reklamuoja top sop ,ta priemone nuo plauku slinkimo.tikrai nieko nepadeda,tik pinigu ismetimas
ppuppsica
2009-04-12 23:24
Sveiki dar karta, RADAU buda sumazinti slinkimui!! Isbandzius visas brangias ir nebrangias priemones uzejau karta i Eurokos parduotuve, ir ten pamaciau stiklines kapsules uzrasyta Placent atrodo ir paklausiau nuo ko jos, siaip buvau girdejusi kad su placenta priemones padeda pristabdyti plauku slinkima, tad paemiau ir nusipirkau, jos kainuoja truputi virs 2lt, jau naudoju apie menesi ir patikekit labai padejo, tfu tfu tfu, ir plaukai atdodo veslesni ir kiti greiciau atauga ir siaip slinkima pristabdziau. na naudosiu kol kas ir toliau. tepu galva kas dvi tris dienas. patarciau pabandyti, nes as jau buvau praradusi vilti... ir aisku jokiu dziovintuvu ir jokiu amoniakiniu plauku dazu bei visokiu kitokiu priemoniu sukuosenoms formuoti... Tad sekmes jums su siuo siaubingu dalyku, kaip plauku slinkimas...
monika
2009-04-06 20:41
Laba... na man kaip ir daugeliui is jusu taip pat lb slenka plaukai... jau kazkur metai kaip diena is dienos isslenka kuokztais, pati nebezinau ka daryti nes jau daugiau kaip puse mano plauku isslinke, o turejau tikrai lb storus plaukus :( nebezinau net ka daryti... esu isbandziusi tikrai dauk ka, ir cemeryciu vendeneli ir zibala ir vitaminus ir dar daug kitu priemoniu taciau niekas nepadeda :(
kite
2009-03-26 19:26
LINAI patarimas:pasitikrink del vilkliges,vienas is simptomu -skauda,kaip tu sakai verzia galvos oda plaunant arba sukuojant.
Vilma
2009-03-24 17:18
Man slenka plaukai dar nuo paauglystės (dabar 28 m). Visada pergyvendavau, kad plaukai labai ploni, tačiau pastaruosius metus jie išplonėjo taip, kad joks kirpimas nebepaslepia šviečiančio viršugalvio. Aplankiau įvairius dermatologus įvairiuose miestuose, gydžiausi privačiose klinikose ir nieko. Man niekas nepagelbėjo. Ryte šukuojant galvą iškrenta 200 - 600 plaukų, nors pagal paskutinio mano gydytojo nurodymus geriu geležį, leidžiuosi vitamino B12 ampules, leidžiuosi kraujotaką gerinančius vaistus, vartoju seleną, vitaminus C, A, E. Vienintelė mano paguoda, kad auga nemažai naujų plaukų, nors jie taip pat krenta. Aš kelis metus vartojau kontraceptikus (EVRA pleistą), tai viena profesorė dermatologė sakė, kad slinkimas nuo jų. Nors tiesą sakant, jau praėjo 4 mėnesiai, kai nutraukiau kontraceptikų vartojimą, bet slinkimas nė kiek nesumažėjo. Šią savaitę dar darysiuos tyrimus, gal kas nors paaiškės... O dėl įvairių liaudies receptų plaukams su svogūnų sultimis, ricina ir alijošiumi aš galiu pasakyti tik tiek - jie pagelbės, jei slinkimas pasireiškia dėl sezonų kaitos, vitaminų trūkumo ir pan. Jei yra rimtesnės priežastys, tai tokios priemonės nors ir nepakenks, tačiau jokios naudos neduos. Geriau laiką skirti užslėptos ligos paeiškai.
Meidė.
2009-03-05 18:49
Žinot nuo ko gali slinkti plaukai? Nuo plastikinių langų. dažnai kas įsideda,kažkam nuo tų voskių švinu gali pradėt slinkt plaukai.
rima
2009-03-01 22:50
dar girdejau,kad gerai padeda juodo ridiko sultis
rima
2009-03-01 22:47
tikrai padeda tik netingekit ;1 svoguno sultis sumaisykit su 1 d.s. alyvogiu alejumi,1d.s.medaus,1 kiausinio tyniu ir truputi isspauskit citrinos sulciu. Darykit 1 karta per savaite .1v. itrinkit plauku saknis,siltai apviniokit galva.Plaukit iprastu jums sampunu.Butinai skalaukit su dilgeliu,ajaru arba kitokiu nuoviru.Mases uztenka 2kartams,likuti idekit i saldituva poto truputi pasildikit.
giedre
2009-02-27 14:20
na man irgi ziaurei slinko plaukai,ismeginau viska.pirkau branges ampoles,vitaminus ir t.t. bet padejo droge pirktos ampoles.vienoje pakuoteje ju yra septynios,o kainuoja kazkur apie desimt lituku.kai itreni galva,bent jau man asmeniskai kvapas nepatikdavo,bet kai issiplauni sampunu jo nebelieka.tikrai gana greit sumazejo slinkimas,o po kokio men.visai jo nebeliko.tai kazkokios rusiskos firmos produkcija.
Anita
2009-02-23 20:08
Pries daug metu dariausi tarkuotu svogunu kauke. Siaip, kad atgaivinti plaukus. Vienintelis ryskus prisiminimas - gal menesi nepraeinantis kvapas. Jau buvau daug kartu namuose plovusi, o kai reikejo sukuosena kirpykloje darytis, tai visa kirpykla svogunais uzkvipo, daugelis atkreipe demesi i ta kvapa. Zodziu, prieš kokias sventes ar balius nesusigalvokite svoguniniu proceduru. : )Arba gatvėje sudrėksta plaukai nuo lietaus ir ateini i patalpą su ”svogunu aureole”.Oi. Dabar man labai patinka karšta kauke iš chna milteliu. Skubiai uzsitepu karšta tyrelę ant šaknų, aprišu plėvele, po to koks kapišonas nuo senos striukes ir taip palaikau apie 2 val. Labai maloni kauke, tiesiog ilsisi galvos oda. Po to plaukai papure buna. Cia toms, kurios nebijo buti ryzo atspalvio.
Gerda
2009-02-04 13:07
Ernesta aš irgi jau praradau vilti atauge plaukai vėl išslinko ;/
Ernesta
2009-01-25 12:36
man plaukai slenka kokius tris metus turejau grazius plaukus o dabar nebeliko nieko man 23 treji metai o jau plauku nebeturiu viska isbandziau ir vitaminus ir sanpunus bei buvau isitirusi pacia galvos oda daktare sake kad pats svogunelis nera mires bet jau tureciau ilgus plaukus tai jau buciau plika nes svogunelis neatlaikitu ilgo plauko beto ataugineja po truputi kiti bet labai ploni ir tie patis kremta nebezinau ka daryt turbut nebeatsitaisys jau praradau vilti(:
ppuppsica
2009-01-22 18:03
man taip pat labai isslinko plaukai... atrodau kaip ispesiota.. visi sako kad tai nuo stresu, nes siuo metu man baigiamieji universitete, tyriau skydliauke, parametrai savo normose, bet plaukai slenka kuokstais.. nzn kaip per diplomu iteikima reiks atrodyti.. nes tikrai tragiskai.. geriu vitaminus, naudoju brangius sampunus, trinu tonikais galvos oda, net cesnaka bandziau.. niekas nepadeda... nebezinau ko griebtis...
Gerda
2009-01-21 19:09
Man jau plaukai slenka 3metus ir nzn delko taip yra viskas atsitiko po tecio mirties visi sakė stresas bet kaip slenka taip slenka dabar nei streso nko.Nzn net ka daryti man ir cemerytes bandziau viska issityriau skidliauke viskas gerai jau ataugo vienoj vietoj nauji plaukai ir vel isslinko nebezinau ka bedaryt..Gal kas galit patart..Tiesiog nebegaliu pazet i save veidrodi o man dar tik 14m.ir jau plauku neturiu.. ;(((
sniper
2009-01-21 17:48
na man jau plaukai slenka senokai, bet niekada slinkimas nebuvo tos stiprus kaip pastaraji menesi, bandziau daug dalyku bet tai niekas nepadejo, paskui drauges mociute pasake kad cemeryciu vanduo labai gerai yra , tai dabar juo trinu galva jau 3 savaite, tai galiu pasajyti kad plaukai slenka tikrai daug maziau, nezinia ar cia nuo to vandens ar nuo gelezies kuria geriu, dar kartais istrinu plaukus ricinos aliejumi, aisku as tu nukritusiu plauku nesusigrazinsiu, bet tai tikrai padeda bent apstabdyt slinkima, turiu patarima, jei tikrai masiskai slenka plaukai reikia eiti pas gydytoja nes gali buti kokia liga ar sutrikusi kraujotaka, gali truk hemoglobino arba skydliauke nebegamina hormonu, nezaiskit su tais brangiais vaistais geriausia is pradziu isitirt krauja o jau po to galit pabandyt ka as sakiau, nes jei kraujyje yra problema tai jokie tepalai ir vitaminai nepades iskyrus gelezis, paklausykite patarimo, zinau ka tai reiskia suprantu jus, as pati ta problema turiu, bet reikia nepasiduoti:)
monce
2009-01-03 17:10
sveikos,man plaukai slenka 3metai.baisiausias vaizdas kai plaunu galva...daug merginu raso apie ta ricinos al.reikes bandyti.
laima
2008-12-12 20:00
Gelbekit:-((((
man 30 metu bet sakes jau virsugalvis sviecia jau baisu darosi o plaukai buvo kazkada kad i sauja netilpdavo pries 4 metus pradejau naudot kontraceptikus Diane 35 tai po to dariau pertrauka dabar vel geriu bet slinkimas negausus bet kiek krenta tiek ir nebeauga krenta su svoguneliais nebezinau ka daryti patarkit :-))) ACIUUUU!
rita
2008-12-12 09:56
Daiva, o kokius vaistus vartoji? Aš nuo birželio mėn vartoju L-Thyroxiną nuo skydl hipotireozės. Ir po 3 mėn pradėjo masiškai slinkt plaukai. Ir tebeslenka, ką bedaryčiau. Nemaniau, kad nuo to gali būti. O ką sako endokrinologas? Ką pataria daryt tokiu atveju?
daiva
2008-12-09 16:59
Mbam plaukai slenka jau beveik 4 metus. Beliko tik puse plauku ir vien delto, kad pastoviai vitaminai ir ivairios priemones plaukam stiprinti. Pradejo slinkti kai pradejau vartoti vaistus del skydliaukes. be vaistu negaliu, o plaukai nuo vaistu slenka. tai gi ratas uzburtas. Gal kas issprende sitokia problema.
tara
2008-12-03 12:10
Taip manau.Ginekol iš karto liepė nutraukt kontr, kai pasakiau kad žiauriai slenka plaukai. O hormoninius tyr bus galima atlikt tik po 3 mėn po kontrc nutraukimo, kai susireguliuos tikrieji organizme. Tada daugiau paaiškės kas išsibalansavę.
mazhis
2008-11-28 14:00
Tara, o tai tikrai gali buti priezastis? Ar dareisi kokius tyrimus???
tara
2008-11-25 10:50
Gėriau kontracept 4 metus, kol suratau, kad tai jie tapo plaukų slinkimo priežastimi. netekau jau turbut puses. Gėriau nuo slinikimo Priorin 600Lt 3mėnesiams. Jokio poveikio. Naudoju Primaria šampūną, kalną įv. vitaminų. Jokio povekio. Dabar pradėsiu gerti geležį, gal padės?
pikolino
2008-11-23 22:13
mergikes israsta nauja formule . PS. italijoi atrado nauja buda akimirksniu auga nauji plaukai , tai yra nevedusiu.baxuru.spermos patepimas ant plauku , kodel nevedusiu todel kad islaikyta baltimu daugiau tai yra (nenudrozti) sekmes pfffff :}
77jurga
2008-11-20 08:35
tiesa dar girdejau,kad tiesiog majonezo uzdeti ir palaikyti,padeda plaukams
77jurga
2008-11-20 08:31
ar tiesa,kad i sampuna ideti 2 susmulkintas aspirino tabletes pades nuo plauku slinkimo?skaiciau kazkur internete.
Agne ;}
2008-11-17 21:42
Man tinka kiaušinio trinys, kai suplaki įmasažuoji odą ir sėdi vonioj 10-15 min., kol mirksti putose, su šampūnu neskalauti arba vos vos, jei lieka kiaušinio kai išsiplauni - nieko baisaus, išsisukuoja su šukom smulkesnėm. ;)
linute
2008-10-31 01:15
prasau parasykit kas nors, ar nustojus gerti kontraceptikus nustojo slinkti plaukai? nes as itariu, kad nuo ju man cia jau ilgai slenka, liko puse is tiek, kiek buvo...
ernesta
2008-10-30 18:19
visada turejau labai nuostabius ilgus plaukus.man 15.pries 5 menesius jie pradejo slinkti.ju pilna ant rubu,lovoje,ir ypac ant grindu.plaukai labai suplonejo.sendiena nusikirpau juos iki peciu.mama pirko visokius vitaminus plaukams,taciau jie nepadejo.bijau eiti pas daktare,gal dar istirs kad sergu kokia leukemija.uztenka perbraukti sepeciu,ar ranka ir jie iskrenta labai lengvai.jie iskrenta su tais baltais svoguneliais,zinau kad yra visokiu brangiu priemoniu nuo slinimo,bet jos nemazai kainuoja.;(((
marina
2008-10-18 19:31
sveikutes visos turiu problema tokia, man lb slenka plaukai esu bandzius ivairiu priemoniu,bet nepadeda. gal kas zinot tikrai gera ir veiksminga priemone nup slinkimo??? is karto dekui....
diusia
2008-10-05 22:34
as tai tikrai zinau, kad man plaukai pradejo slinkti ziauriai nuo dietos. per trumpa laika numeciau nemazai svorio, matyt organizmui dabar sokas. pati jauciuosi gerai, taciau plaukai slenka kuokstais, net baisu darosi, nebezinau kaip reikia tai sustabdyti...?
saule
2008-09-28 18:05
pries metus ir as turejau sia problema,buvo lb isslinke plaukai,bandziau ir perfectil ir kitokiu vitaminus stiprinti plaukam,bet niekas nepadejo.tada issityriau krauja ir paaiskejo,kad hemoglobino kiekis kraujyje labai mazas,pradejau gerti feroglobin b12,ir plaukai ataugo.tad negaiskit laiko ir eikit issitirti sveikata,nes buti praplikusiai tikrai ziaurus jausmas,patikekit...
Kristina
2008-09-16 22:10
Pas koki gydytoja reiketu kreiptis del plauku slinkimo? O gal Kaune kur nors istiria plaukus. Mano plaukai buvo tokio storio, kad jokia sage nesusegdavo, o dabar atrodo kaip nusiure siulai.Pasiziuriu ir verkti norisi. Slinko gal 5 metus, bet vis nekreipiau demesio. Dabar, kai ju jau nebeliko, reikia kazka daryti, nes tikrai liksiu plika :(((
ziurim ,ka valgom...
2008-08-26 22:34
plaukai gali slinkt ir kai truksta tiesiog amino rugsciu organizme..ir ypac laikantis ivairiu dietu ...proteinai- tai yra pagrindinė plaukų, odos, raumenų, bei minkštųjų organų statybinė medžiaga...pasiskaitykit inete...nesakau ,kad visiems tinka...bet va ribojant maisto kaloraza bei jo maistinguma-tai buna viena is svarbiausiu priezasciu...
Vaistai
2008-07-29 22:54
parduodu vaistus nuo vyriško paveldimo plaukų slinkimo Regaine 5% minoxidil, buteliukas 100lt.
Daugiau informacijos ieškokit internete arba pas gydytoją.
beviltiska
2008-07-17 11:43
Niekada neturejau stipriu plauku,daug ju ir nebuvo,bet paskutiniu metu negaliu net y veidrody ziureti,visai baigia isslinkt,maniau kad as tokia viena,atrodo ne,bet ir lengviau nepasidare
greta
2008-06-03 18:30
na del tu apcenka agafia as labai abejoju.,as irgij naudoju, bet labai retai, nes po ju isslenka apie 30 plauku.,.,
;;;
2008-05-31 17:00
ir dar yra tokios ampules APCENKA AGAFIJA.,.,7 AMPULES, PIRKTI YRA EUREKOS PARDUOTUWESE,DRODE,.,.,KAIJNA APIE 12LT
Greta
2008-05-25 12:43
Naminės priemonės nuo plaukų slinkimo


* Paimti 4 valgomuosius šaukštus vaistinės gelsvės, varnalėšų šaknų bei dilgėlės žolės mišinio (lygiomis dalimis) ir užpilti 4 stiklinėmis šalto vandens. Uždengus 15 min. pavirti ant silpnos ugnies, 15 min. palaukti, perkošti ir gautu nuoviru įtrinti galvos odą.* 4 valgomuosius šaukštus šaltalankio uogų, susmulkintų lapų bei plonų šakelių užpilti 4 stiklinėmis šalto vandens, 15 min. pavirti, 10-15 min. palaukti, perkošti ir gautu nuoviru įtrinti galvos odą.

* 4 valgomuosius šaukštus šalpusnio lapų ir tokį pat kiekį apynių spurgų užpilti 4 stiklinėmis šalto vandens, 15 min. pavirti ir 15 min. palaukti, kol prisitrauks. Tada perkošti ir gautu nuoviru įtrinti galvos odą.

* 2 valgomuosius šaukštus kefyro sumaišyti su pusės citrinos sultimis, 1 valgomuoju šaukštu medaus, 1 kiaušinio tryniu ir 2 valgomaisiais šaukštais kokybiško brendžio. Gautu mišiniu įtrinti galvos odą ir palaukti 20-40 min. (kad ši kaukė nesudžiūtų, galvą reikia pridengti polietileniniu maišeliu). Po to plaukus kruopščiai išskalauti šiltu vandeniu.

* 2 valgomuosius šaukštus džiovintų dilgėlės lapų užpilti stikline verdančio vandens, indą uždengus 30 min. palaukti, perkošti ir sumaišyti su puse litro šilto vandens. Šiuo skysčiu skalauti plaukus.

* 30 g džiovintų dilgėlės bei šalpusnio lapų ir 20 g susmulkintų ajerų šaknų užpilti vienu litru verdančio vandens, 10 min. pavirti, 1 val. palaukti, kol prisitrauks; tada perkošti ir gautu nuoviru įtrinti galvos odą.

* Paimti lygiomis dalimis česnako ir svogūno, juos sutarkuoti smulkia trintuve ir išspausti sultis. Šiomis sultimis įtrinti galvos odą, uždėti ant galvos polietileninį maišelį ir šiltai apvynioti. Palaikyti apie 1 val. Jeigu pradėtų deginti, maišelį reikia nuimti! Po procedūros galvą būtina gerai išplauti, užbaigiant plauti šaltu vandeniu. Šią procedūrą galima atlikti ne dažniau kaip vieną kartą per savaitę.

* Paimti lygiomis dalimis ąžuolo žievės ir svogūno lukštų, užpilti verdančiu vandeniu ir vieną valandą pavirinus ant mažos ugnies perkošti. Karštu antpilu įtrinti galvos odą, galvą pridengti polietileniniu maišeliu ir palaukti 1-2 val. Po to plaukus išskalauti švariu vandeniu.

* 4 valgomieji šaukštai jaunų beržų lapų užpilami 4 stiklinėmis šalto vandens, ir indas uždengiamas. 15 min. pavirinama ant silpnos ugnies, 15 min. palaukiama, kol prisitrauks, tada perkošiama ir gautu nuoviru įtrinama galvos oda.

* Galvą prieš miegą ištepti svogūno sultimis ir aprišti polietileno plėvele arba tankios medžiagos skarele; ryte būtina gerai išplauti galvą (nors tai labai veiksminga priemonė, reikia žinoti, kad svogūno kvapas plaukuose gali laikytis dar keletą dienų).

* Sumaišyti 10 g geros kokybės brendžio, 40 g nukoštų svogūno sulčių ir 50 g varnalėšos šaknų nuoviro. Paruošta mase įtrinti galvos odą ir šiltai aprišti, po 2 val. plaukus galima išplauti. Procedūrą kartoti keletą kartų iš eilės.

* 20 g varnalėšos šaknų ir 10 g medetkos žiedų užpilti 1 litru verdančio vandens ir pakaitinti ant silpnos ugnies. Šiuo nuoviru plauti galvą bent du kartus per savaitę.

* Susmulkinti 100 g nasturtų lapų, žiedų bei šviežių sėklų ir sumaišyti su 100 g šviežių dilgėlių lapų. Viską užpilti puse litro medicininio spirito ir po 15 dienų nukošti. Šepetėliu įtrinti gautą losjoną į galvos odą (tai daryti rekomenduojama prieš naktį).

* 4 valgomuosius šaukštus geros kokybės brendžio išplakti su vieno kiaušinio tryniu. Kai masė bus vientisa, įtrinti ją į plaukus, galvą šiltai apvynioti ir taip laikyti 20-25 min. Po to išplauti šiltu vandeniu.

* Po tris valgomuosius šaukštus susmulkintų varnalėšos ir ajero šaknų užpilti vienu litru verdančio vandens ir pavirti ant lėtos ugnies 15-20 min. Atvėsinti ir perkošti. Nuoviru įtrinti galvos odą 2-3 kartus per savaitę.

* Tris valgomuosius šaukštus ajerų šaknų užpilti puse litro vandens ir pavirti 15 min. Šiuo nuoviru skalauti galvą.

* Nedidelę svogūno galvutę sutarkuoti ir įvynioti į keletą kartų sulenktą marlę. Tuo tamponu ilgokai trinti galvos odą; po kelių valandų plaukus reikia išplauti.
vilma
2008-05-20 23:36
mano plaukai slenka pilnomis saujomis ir nustoja tik tada kai naudoju firmos kadus ampules nuo plauku slinkimo.mano plaukai siekia iki nugaros vidurio,taciau as taupydama itrinu i saknis tik puse ampules issiplovus galva.as perku kirpykloje,kuri naudojasi firmos kadus produktais.viena pakuote-4 ampules apie 40 litu.
nevada
2008-04-23 22:23
man plaukai slinko saujom. patare plauku saknis itrinti ricinos aliejum. itrinu kas antra diena pries plauku plovima palaikau puse valandos. ir nebeslenka plaukai ir plaukai pradejo aukti. is plovus galva sampunu net jokiu kondicionieriu nebereikia plaukai tikrai dabar sveiki ir stiprus. tai dariau puse metu. rekomenduoju.
slapyvardis
2008-04-23 19:57
Nusipirkau perfectil vitaminų. pažiūrėsi, ar ir man stos skrandis...
Studentiškais laikais, kai, matyt, nuo pervargimo imdavo kuokštais slinkti plaukai, nevien man, bet ir kursiokėms, yra pagelbėjęs paprastas kaip žemė būdas: ištepi plaukų šaknis (kiek pavyksta) ricinų aliejum, užsimauni polietileninį maišelį, apsivyturiuoji šiltu storu rankšluosčiu ir po poros valandų kantriai plauni. po vienos kitos toios procedūros plaukai ”sugrįžta” namo. Ricinos aliejus, beje, patinka ir blakstienoms, nagams, ir kt.
Greta
2008-04-13 19:48
Perfectil gal ir padeda, tik man nuo jo stoja skrandis, pradeda pykinti..
mergina
2008-04-05 22:57
as gydausi chemoterapija ir man del to slenka labai plaukai, per tris menesius ju jau beveik ir neliko, bet tikiuosi vis dar kad visai neislinks. labai jau sunku butu su tuo susitaikyti,,, bet paskaicius cia iskart laengviau pasidare, ne as tokia viena, mergina - biski praplikus :)
Donciuke
2008-03-28 21:58
man 15m. sakyciau gan jauna o plaukai kuokstais slinkti pradejo gal pries pusmeti jau nezinau kaip ir jus visos ka daryti girdejau lyg ir ”perfectil” vitaminai kazkiek padeda gal kas juos jau ismeginot? ar padeda nuo plauku slinkimo?
zmonos vyras
2008-03-15 01:53
Labas visiems, o kas galejo atsitikti jei moters plaukai ziauriai pradejo slinkti pries kokias 3 savaites ir dabar truksta kokios savaites/dvieju, kad ji taptu visiskai plika (kol kas daugiau niekus plaukai neslenka)? Skydliauke spejome istirti - tvarkoj, tevas buvo praplikes, taciau ne taip zaibiskai kaip ji. Jei kas esate susidure su tokiu reiskiniu,pls ,parasykit laiska. Tai mano zmona ir abi del to esame shoke! p.s. sunkiuju metalu tyrimo isvados bus netrukus.
PACIUTE
2008-03-10 13:00
MAN IR LB SLENKA PLAUKAI. PO GIMDYMO JAU PRAEJO 4MEN.SAMPUNAI NEPADEDA, VARTOJU AMWY PAPILDUS, BET IR JIE NELABAI PADEDA. TIKIUOSI, KAD NENUPLIKSIU, GAL CIA TIK ATEINANTIS PAVASARIS KALTAS, O GAL DEL STUBURO LIGOS OSTEOCHONDROZES. DAR GYDYTOJA ISRASE VITAMINO B KOMPLEKSA LEIDZIAMU SU KAZKOKIU VAISTU GAL TAI PADES. :((((
Orinta
2008-02-18 20:00
O as pabandziau kapsules ”Pantogar” pasiule vaistineje. Labai geras reikalas :) Jau po menesio nustebusi kirpeja buvo, ka as dariau su savo plaukais:))) Aisku kaina truputeli ”kandanti”, bet ko nepadarysi del grozio....:)
ingule
2008-02-10 20:10
man plaukai slenka keturis metus isbandem su homeopatais ir gydytojais viska pilni namai p l a u k u
sigita
2008-02-02 14:11
sveiki,man taip pat labai slinko plaukai.Išbandžiau viską,bet padėjo maisto papildai iš firmos ”Amway”.Dabar juos geriu rudenį ir pavasarį.Plaukai pradėjo greičiau augti,pagražėjo.O jeigu reikalinga ekstra pagalba,padeda ampolės,įtrinamos į šaknis.(Droge būna pirkti.išbandžiau visas,bet geriausios,kur apšaldo)
Daiva
2008-01-03 21:47
plaukai slenka jau pusmetis, bet nezinie del ko????Pas kokios srities dartara eiti???
Kontraceptiku negeriu, o plaukai buvo grazus, kol tai neyvyko:((((((
andrius
2008-01-03 14:15
man 16 metu,ir man jau slenka plaukai,nezinau ka be daryti,gal kas gali man patarti ka nors? neisivaizduoju kaip atrodysiu dar po keliu metu:(
jola
2007-12-25 22:54
Nemeskite pinigų brangiems plaukų slinkimo tyrimams.Kai man slinko saujom, Sugiharos g.
tepasakė,kad tai tikriausiai genetinis paveldėjimas ir pasiūlė vitaminus bei ampules
šaknų įtrynimui,kaina 3mėn. kursui apie 600lt(per/metus rekomenduojami 2 kursai).Uoliai vykdžiau visus nurodymus,bet vistiek nuolat
slenka.Kai vartoju vitam.,kiek sumažėja.Tiesiog
praradau viltį,susitaikiau su tuo.Pagrindinė to priežasti manau-stresas,bet nuo streso vaistų nėra,kai su juo gyveni 24val/parą.Išeitis-keisti
darbą ir gyvenimo būdą.Visoms nusivylusioms patarčiau daugiau laiko skirti sau ir du kursus/metus vartoti vitaminus nuo plaukų slinkimo(pagal savo piniginę).Žinokite,jei jau slenka kelis metus,tai tikrai nenustos visai slinkti,gal tik kiek sumažės.Stenkitės dėl to
kuo mažiau pergyventi,nes tai tik skatina dar
daugiau slinkti.
rozyte
2007-11-27 22:02
geriausias vaistas nuo slinkimo svogunu sultys
Indre
2007-10-29 21:43
Aciu Dainiau uz pasiulyma :) jei nepades tos priemones, kurias naudoju, butinai ibandysiu Jusu pasiulyta ;)
Liepa
2007-10-29 19:12
Man labai buvo padejes cesnaku sulciu ir ricinos misinys-ispausti cesnaku sultis ir tiek pat pripilti ricinos,istrinti saknis,palaikyti ne maziau kaip pusvalandi.Taip kartoti ne maziau kaip tris kartus.Istrynus kvapas ”geras”,bet isplovus jo nesijaucia.
Dainius
2007-10-28 16:48
Indre, Jus pabandykite seboreja T/GEL sampunu apraminti. Sis sampunas ir nuo pleiskanu ir nuo seborejos. Kol kas nieko geriau man neteko aptikti (sia priemone, kaip labai veiksminga rekomendavo viena moteris (is kazkokio forumo), kuriai labai padejo) Ju ten buna keliu tipu, tad reikia skaityti aprasyma ant dezutes ar paklausti vaistines kosmetikos skyriaus konsultanto. Man jis labai padeda. Naudoju kasdien. Odos nedirgina, ir galva laiminga:)
Indre
2007-10-27 17:14
Labas ;) man irgi plaukai pradejo slinkti mazdaug pries metus. Tuomet pradejau naudoti Perfectil. Naudojau gal puse metu. Ir ziuriu kad nagam ir odai padeda, o laukams - ne. Tuomet supratau kad cia kazkas kitas. Pries menesi mama suzinojo kur tiria plaukus, galvos oda nemokamai. Tai cia tyre Kauno silainiu poliklinikoje. Ir ten tiria i menesi karta ar kaip ten nepamenu. Na tai ir nuejau. Tai pripazino liga, seboreja. Na panasiai kaip pleiskanos, bet ne taip...Ten parode per ekrana mano ta galvos oda ir pan, dar parode kaip sveika atrode, na tai ir supratau kur problema. Israse ten toki sampuna, kauke ir losjona. Dora serijos. Bet ju buna pirkti tik tose vaistinese kur jos tiria ir kiekvienas mazdaug po 50 Lt kainuoja. Liepe naudoti du menesius ir tuo metu daugiau nieko nenaudoti. Naudoju menesi. Na nzn ar labai padejo, siaip plaukai maziau slenka, tik dar plaunant galva nemazai isslenka. O siaip palietus galva ir ,,pakrapscsius” tai pleiskanu tu maziau.. Matyt tam reikia laiko. Sakiau dbr vel eisiu pasitikrinti pas ja vel pazeti ar padeda. O siaip plaukai nors ir nera jokio balzamo, tik losjonas galvos odai, tai gan paklusnus ir blizga ;) o priezastis sake greiciausiai tai stresas ir pan.... Jei kas nores pasidometi kazkuom rasykit erdnixxx@yahoo.com
sara
2007-10-22 14:51
laba merginos uzjauciu jus,man taip pat slinko plaukai nerealiai puse plauku netekau.isbandziau viska niekas nepadejo.galop patare 4 saukstus konjeko sumaisyt su kiausiniu ir istept plaukus o svarbiausia saknis ir palaikyt 40min.po savaites su virsu pagerejo,dar geriau vit(merz spezial drages)tikiuosi pades jum.
jolanta
2007-10-17 09:32
sveikuciai.man taip pat slenka plaukai,nezinau ar nuo kontraceptiku ar nuo siaip kokiu kitu priezasciu.skaiciau cia kad cemeryciu padeda,jo siule man vaistineje ir tikrai yra parduodamas,taciau paskaiciau kad ten nuo uteliu ir pan tai noras praejo. jeigu kas ka nors galite patarti rasykit man i www.jolanta15@one.lt labai busiu dekinga nes plaukais manes dievas neapdovanojo o dar kaip kuokstais slenka tai depresija ima.aciu
saja
2007-10-16 17:03
o man juodai nuslinko po puikiuju LOREAL dazu,saujom,net galva pro plaukus sviecia,vat ir LOREAL
natele
2007-09-30 17:16
mano plaukai pradejo slinkti pries metus, nors ju nedaziau , jie naturalus, labai bijau , nes man tik 17 , o kas dien netenku daug plauku sukuojant ir siaip, geriau BIO-SELENIUM , dar visokiu vitamiu , bet niekas nepadeda,kadangi plauku pas mane labai daug tai akivaizdziai anesimato slinkimo, bet jei taip ir toliau tai nupliksiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ka daryt? kur tik einu visur mano plauku pilna, kaip kokia kate ar suo seriuos:((((((((((((((((((
Murmutė:)
2007-09-30 13:06
Ilgai auginau plaukus,jie niekada nebuvo nei stori nei labai stiprus...bet dabar turedama ilgus plaukus,ilgai jais nesidziuagsiu teks nukirpti..shi menesi plaukai taip slenka kad nebezinau ka daryti ir viskas po ”puikiu” ”Garnier fructis” dazu...:/patariu nedazykit jais...ash tai pat esu girdejus gan neblogu patarimu..priesh kiekviena plovima tepti shaknis kiaushiniu triniais,labai gerai yra tepti svogunu sultimis,tik galiu pasakyti plaukai shlykshciai smirda net ishplovus shampunu..,ir berzu lapu nuoviru perplauti plaukus...:)
Schanja
2007-09-27 16:07
Kad zinokit,as irgi nervinuosi,kad slenka tie plaukai.gal tiek per daug i sirdi neimciau,jei ju butu daug.ta prasme( man ant galvos,jau aplamai mazai plauku,o dar kai slenka,tai isvis nieko nebesinori) .nei kom sergu,nei kontraceptiniu vartoju.nei nzn kokia cia slinkimo priezastis:(
tera
2007-09-22 08:48
man plaukai slenka jau kokie trys metai, ypac virsutineje galvos dalyje labai isretejo ,kiek visokiu vitaminu isgeriau ,ekas niekas nepadeda,as pries tai geriau kontraceptikus manau kad tai ju pasekme nors jau nebegeriu ju du metai plaukai nenustojo slinkti,ar tai negrystami procesai ,jei taip ,po metu reiks peruko,
Lina
2007-09-15 16:52
sveiki,man jau kokie 5 metai slenka plaukai ir ko tik nesu isbandziusi:vitaminu visokiu rusiu ir dar kokiu brangiu,ampules tryniau,azoto terapijos,galvos masazai-niekas nepadeda.buna tarpu lyg ir apmazeja slinkt,bet ir vel pradeda.Skydliauke tyriausi viskas gerai.Mazdaug 5 metus vartoju kontraceptines gal jose ir yra ta tikroji slinkomo priezastis?
jolanta
2007-09-12 00:38
kontrceptikai turi daug salutiniu poveikiu.plauku slinkimas- neisimtis.kontraceptikai daro dideli poveiki moters hormoninei veiklai, o pastarieji turi itakos ir plauku bukliai.
jolanta
2007-09-12 00:33
zinau naturaliu metodu:pirmas receptas,naturalios alijosiaus sultys sumaisomos su ricinos aliejumi,itrinama galvos oda, palaikoma gera pusvalandi,po to isplauti.kitas,kosmetinis zibalas.juo itriname galvos oda,po to ,palaike, isplauname.svoguno sultys padeda, bet kvapelis ziaurokas,nesvarbu, kad isplauni, smirda iki plauku dazymo.bet verta kenteti ,labai padeda.visos tos,kurios po gimdymo nestresuokit, ne jus vienos, ne jus ir paskutines, taip atsitinka beveik kiekvienai.taip yra del hormonu pusiausvyros, streso.
vilma
2007-08-28 13:27
Man ir žiauriai slenka plaukai jau kokia pusė metų. Kai einu plauti galvą, verkti norisi, nes baisu žiūrėti, kai plaukai slenka visu ilgiu.
linn
2007-08-26 21:38
Man taip pat ziauriai slenka plaukai. Ilgai galvojus randu 2 priezastis: stresas bei kontraceptikai (geriu Novynette). Pirmasis kamuoja beveijk puse metu, taciau tox nerealus slinkimas prasidejo tuomet, kai pradejau gerti kontraceptikus - pries tris men. Gal tai tik sutapimas taciau pradedu galvoti, kad tai vienas is tableciu salutiniu poveikiu.
inga
2007-08-20 21:02
po gimdymo labai slenka plaukai. naudoju visokius vitaminus,sampunus nieks nepadeda.maitinu vaikely krutimi.padekite bijau nuplikti
benderis007
2007-07-28 10:45
man plaukai slenka nuo visur kazin kas galetu buti gal kokia liga ar kas vartoju vitaminus ir nepadeda. labai prasau patarkite ka nors . mano el.pastas benderis@blog.lt lauksiu patarimu.
Anita
2007-06-27 10:15
Idomu butu suzinoti, kiek is jusu naudoja kontraceptikus??
Idomu, ar kontraceptikai negali buti viena is pagrindiniu plauku slinkimo priezasciu???
Itariu kad labai gali buti.
guoda
2007-06-24 17:39
man plaukai jau slenka beveik metus,wiska isbandziau niekas nepadeda,pradejo slinkt,kai pradejo skaudet galva
neringa
2007-06-19 20:42
merginos,jei plaukai slenka 4 savaites ar menesi tikrai neverta panikuoti,stebekite savo mityba. kalcis,magnis,cinkas svarbiausi jusu plaukams. ypac kenkia dietos. jomis tikrai galima prisizaisti. praeitais metais per pora menesiu numeciau daugiau nei 10 kg,nuo tada mano plaukai nesustoja slinkti. pazystami pamate mane iskart klausia-kas atsitiko tavo plaukams. pries tai visi ju pavydejo,o dabar nebera i ka paziureti. ypac priekyje labai isreteje. gyvenu uzsieni,pinigu netruksta,tai leidau sau ismeginti viska,ka radau vaistineje. net ir tikrai labai brangius vaistus. Nourikrin vartojau apie 7 menesius-jokiu rezultatu. gydytojai tik guzscioja peciais ir pataria tik viena- gerti vitaminus...as taip ir darau nes nieko nebelieka. o tas mociuciu kaukes taip pat bandziau. tai mano butu patarimas vienas jums- nezaiskite su dietomis!!!
neringa
2007-06-19 20:41
merginos,jei plaukai slenka 4 savaites ar menesi tikrai neverta panikuoti,stebekite savo mityba. kalcis,magnis,cinkas svarbiausi jusu plaukams. ypac kenkia dietos. jomis tikrai galima prisizaisti. praeitais metais per pora menesiu numeciau daugiau nei 10 kg,nuo tada mano plaukai nesustoja slinkti. pazystami pamate mane iskart klausia-kas atsitiko tavo plaukams. pries tai visi ju pavydejo,o dabar nebera i ka paziureti. ypac priekyje labai isreteje. gyvenu uzsieni,pinigu netruksta,tai leidau sau ismeginti viska,ka radau vaistineje. net ir tikrai labai brangius vaistus. Nourikrin vartojau apie 7 menesius-jokiu rezultatu. gydytojai tik guzscioja peciais ir pataria tik viena- gerti vitaminus...as taip ir darau nes nieko nebelieka. o tas mociuciu kaukes taip pat bandziau. tai mano butu patarimas vienas jums- nezaiskite su dietomis!!!
mfish
2007-04-14 23:51
Sveiki, man taip pat slenka plaukai:( ir jau gan ilgai. Isbandziau gan daug ivairiu priemoniu, bet slinkimo nepavyko sustabdyti. Gal but valgant tam tikra maista (darzoves, vaisius) galima butu ji sumazinti? Aciu!
giedre
2007-04-13 15:56
man ir labai slenka. Perku brangias kapsules itrinimui, jei ir padeda, tai trumpam. Perfectil lyg ir padejo, bet gal taip sutapo, kai slinko kiek maziau.
O ar pastebejot kokis nors rysi su kontracptinemis - geriant geriau r blogiau?
SmilGa
2007-03-05 19:44
Dar čemeričių vanduo padeda nuo slinkimo, beto tankina plaukus. Tik gaila, kad lietuvoje jo neparduoda... teko atsivešt iš Baltarusijos. Bet gal dar turgeliuose kur bus. Įtrinate plaukus tuo vandeniu, palaikote pusvalandį įsukusios į rankšluostį, o paskui išplaunate, jau po poros dienų jaučiu kaip maži plaukučiai kalasi :)
idilija
2007-02-08 18:18
nusipirkit dilgeliu arbatos,uzvirkite,skieskite tirpala drungnu vandeniu ir ta arbata issiplaukite plaukus,aisku pries tai issiplaukite galva pregane sampunu.plaukai po menesio ne tik neslinks,bet ir gerokai ataugs.
PLIKIUS
2007-01-09 20:58
ko jus pergyvenate nu per 30 metu savo gyvenimo nemaciau ne vienos pliktelejusios merginos ar moters :) viskas bus gerai. stresas cia kaltas o jai ne jis tai taip turi buti pakris ir nustos cia gi normalu.
ingrida
2006-12-10 12:45
pataisymas.praėjus trims mėnesiams po gimdymo vėl pradėjo slinkti plaukai.
ingrida
2006-12-10 12:43
reikia gerti vitamino E.viena kapsulė į dieną ir stiprios dilgėlių arbatos geriu.kažkada man slinko vitaminas e padėjo.
dabar po gimdymo jau 3 mėn. vėl slenka,tai vartoju šias priemones ,tikiu padės.nepasiduokim blogai nuotaika,aišku tai sunku,bet džiaukimės,kad gyvename,
alma
2006-11-17 18:39
LABAI SLENKA PLAUKAI MAN 43 M PATARKIT KA DARYTI MAN SAKE KAD REIKIA GERTI MAISTO PAPILDUS SU JODU NES GALI BUTI KAD SUTRIKUS SKYDLIAUKES VEIKLA AR TAI TIESA
cipuska
2006-11-15 19:09
na zinau labai gera kauke,1 saukstas medaus 1 kiausinio trynis ir ispausti elijosiaus sulciu.tokia mase panesioti bent 1val ir nors karta i savite,tikrai padeda
mergina 23m
2006-11-06 14:32
Nuo plaukų slinkimo padeda grynos svogūnų sultys. Susitarkuokite svogūną, išsispauskite sultys ir trinkite šaknis bent jau 2 kart per savaitę, pamatysite jei netingėsite taip daryti jau po mėnesio plaukai apstos slinkę. tik nebijokite svogūno kvapo ,isiplovus galvą jis dings. Beje įtrintus plaukus palaikykite bent gerą pusvalandi.
adrija
2006-10-29 18:32
zinau, kaip blogai jauciates del plauku slinkimo. as taip pat TUREJAU sia problema. kiekviena ryta valgau du-keturis saukstus avizu koses. plaukai taip masiskai tikrai nebeslenka, beje l. blizga, nebetrupa. nors man kose tikrai nera tokia gardi, taciau kai matau rezultatus-verta. ja galima pasigardinti obuoliu, razinomis ir t.t. taciau SVARBIAUSIA REGULIARUMAS! itraukit i pusrycius tik pora saukstu sios koses, rezultatai BUS!
lina
2006-10-29 18:15
Sveiki,man prieš mėnesį pradėjo labai slinkti plaukai.Viršugalvije jaučiu toki liktai plaukų tempimą,kitaip paaiškinus taip liktai būtum susisukusi stipriai kuodą ir kai pasileistumi plaukus jaustumi toki maudimą pakaušio srityje.Man jau šitaip visą mėnesį,ir net kai vėjas papučia toj vietoj tempia.Kas tai galėtu būti?
Laurute
2006-10-08 13:12
Sveiki.Praejus trem menesiam po gimdymo eme plaukai slinkti.Tiesiog saujom slinkti.Plaukai akivaizdziai ploneja.Ar tiesa kad galima plaukus plauti su alum...patarkite
ji
2006-09-30 12:47
man 18.pries mazdaug 4 sav pradejo labai slinkti plaukai. ypac plaunant ryskus slinkimas. bandziau keles priemones nuo slinkimo bet rezultato nematau. ka daryti?? ryskiai sumazejo plauku apimtis.labai bijau nuplikti!!!
lara
2006-09-08 09:20
sveiki,mano močiutė man patarė užsiplikyti beržo žievės įpilti truputį acto,ir šaukštelį medaus.Tuo skysčių tepti galvą prieš kiekvieną plovimą ir palaikyti apsirišus rankšluoščiu 20min.Tai dabar tą ir darau.Rezultato dar nematau nes procedųrą darau tik 4dienas,bet pasidalinti receptu tikrai galiu.sėkmės
sigita
2006-09-07 18:30
bijau kad galiu nuplikti,per diena manau man tikrai ne 50 ir ne 100 plauku iskrenta,ka patartumete man daryti bet kad nebutu labai brangu,aciu
porta
2006-08-22 12:52
Mano plaukai slenka jau 7 menesius...jau nebeismanau ka daryti...padekite!
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai