Gausus plaukų slinkimas – liga ar natūralus reiškinys?

Plaukų struktūros pakeisti negalima, ji yra paveldima, tačiau plaukų kokybė priklauso ir nuo mūsų pačių požiūrio į juos.
 

Plaukuotoje galvos dalyje yra apie 100 000–150 000 plaukų. Plauko šaknis yra giliai epidermyje – folikule. Plauko folikule. Jame nuolat dauginasi plauko ląstelės, ir taip plaukas auga. Plaukas vidutiniškai gyvena 5–7 metus.
Kiekvienam plauko folikului yra būdinga augimo ir ramybės fazių kaita. Yra trys fazės: augimo, arba anageno; tarpinė, arba katageno; ramybės, arba telogeno.
Anageno fazėje plaukas auga. Katageno fazėje plauko guolio dalys nyksta, pusiau rezorbuojasi, todėl susidaro kieta plauko kolba, ir folikulas trumpėja. Paskutinėje, telogeno, fazėje likusioji viršutinė plauko folikulo dalis turi nepakitusią struktūrą, plauko kolba tvirtai sukibusi su folikulu tol, kol pradeda augti naujas plaukas.
Paprastai apie 85 proc. yra anageno fazėje, 1 proc. – katageno ir 14 proc. telogeno fazėje.
Plaukas ir jo folikulas labiausiai yra pažeidžiami anageno fazėje.
 

Kodėl pradeda slinkti plaukai?


Plaukai ima slinkti dėl daugelio priežasčių: persirgus infekcinėmis ligomis, po sudėtingų operacijų, stresų, po įvairių infekcinių ligų, moterims po gimdymo, vartojant kai kurias kontracepcines tabletes. Plaukų slinkimui turi įtaką sezoniškumas. Rudenį ir pavasarį daugiau vyrų bei moterų skundžiasi plaukų slinkimu.
Dar viena plaukų slinkimo priežastis – padidėjęs riebalų liaukų sekreto išsiskyrimas. Jis užkemša poras, plaukas negauna deguonies, augti reikalingų medžiagų, todėl, kaip ir kiekvienas gyvas organizmas, žūna.
Neretai plaukai jautriai reaguoja į pačius menkiausius skydliaukės, medžiagų apykaitos sutrikimus, anemiją, navikus, taip pat odos ir jungiamojo audinio ligas (psoriazę, raudonąją vilkligę, seborėją), grybelines ligas.
Esant aktyviai hormonų androgenų veiklai, plaukų slinkimas yra užprogramuotas genetiškai – tai vadinama androgeniniu nuplikimu. Ši patologija sudaro apie 95 proc. visų vyrų nuplikimų.
Plaukų slinkimą skatina tiesioginiai saulės spinduliai, karštas oras, sūrus jūros vanduo, įvairios cheminės medžiagos.


1992 m. profesorius I.Kliman, ilgai tyrinėjęs vyrų alopecijos (nuplikimo) priežastis, pirmą kartą mokslininkų grupei pademonstravo, kad fibrozinis procesas plauko folikule yra viena pagrindinių plaukų slinkimo priežasčių. Plauko folikulo jungiamojo audinio skaidulos transformuojasi į kietas bei rigidiškas, spaudžia plaukų šaknis, sutrikdo plauko mitybą (užspaudžiamos kraujagyslės), plaukas plonėja ir galų gale iškrenta.
Kada laikas susirūpinti plaukų slinkimu? Per dieną natūraliai gali iškristi 50–100 plaukų. Tačiau kartais reiktų pradėti nerimauti ir dėl daug mažesnio jų skaičiaus: jei vietoje išslinkusių plaukų ataugo daug silpnesni ir plonesni. Tai gali atsitikti dėl plauko svogūnėlio atrofijos.
Tačiau net ir tuomet, jei plaukas išslinko su svogūnėliu, toje vietoje lieka svogūnėlio matrica, ir plaukas vėl ataugs. Tokiais atvejais svarbu sustabdyti svogūnėlio atrofijos procesą bei fibrozės procesą plauko folikule.
 

Kokios medžiagos stabdo plaukų slinkimą?


Plaukų svogūnėlių regeneraciją skatina netoksinė vitaminų kilmės medžiaga 1-metilnikotinamido chloridas. Jis saugo nuo uždegimų ir seborėjos, gerina kraujotaką, saugo nuo plaukų slinkimo ir skatina plaukų augimą. Kasdien naudojant plaukų priežiūros priemones, kurių sudėtyje yra šios medžiagos (pavyzdžiui, šampūną ir želė „Dermena”), plaukų slinkimas paprastai sumažėja po 3-4 savaičių. Tai patvirtino klinikiniai tyrimai. Svarbu tai, kad po daugelio testų nepastebėta jokio nepageidaujamo poveikio.
Plaukų slinkimą stabdo ir priemonės, kurių sudėtyje yra amineksilio, medžiagos SP94, ir kt.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Jenna Marko
2020-12-01 12:18
Noriu greitai parašyti apie „Galingą burtų ratuką“, kuris man padėjo, kai turėjau nesusipratimą su vyru, dėl kurio atsirado skyrybos. Aš susisiekiau su šiuo galingo burtų šaukliu, vadinamu dr. Ilekhojie, ir sekiau jo paprašytą žingsnį, o per 48 valandas mano vyras man paskambino ir troško atleisti ir kad jis nieko daugiau nenorėjo, kaip tik turėti mane ant rankų amžinai. Esu kupinas tiek džiaugsmo ir laimės, kad radau daktarą Ilekhojie, tikiuosi, kad visi čia rasite šį mano liudijimą ir susigrąžinsite savo vyrą vos per 24 valandas. Jis man padarė puikų darbą. Esu tokia laiminga ir susijaudinusi, nes, rašydama šį liudijimą, mano vyras vėl beprotiškai mane myli. Jei yra kas nors, turintis sunkumų ir reikalaujantis pagalbos, prašome susisiekti su dr. Ilekhojie jo el. Pašto adresu: (gethelp05@gmail.com) Whatsapp / Viber +2348147400259
drodion60@yandex.com
2020-12-01 09:00
Sakysiu pasauliui švęsti šį puikų liudijimą su manimi, niekada netikiu, kad kada nors kada nors galėčiau susigrąžinti savo buvusį meilužį. Mano istorija ir padėka atitenka dr. ODION. Kai mylimoji paliko mane, aš niekada negalvojau, kad galėsiu ją susigrąžinti po to, kai ji mane išgyveno, bet aš tokia laiminga, kad po dr. ODION įsikišimo aš sugebėjau norėdamas susigrąžinti savo meilužį po 48 valandų, ir aš didžiuojuosi galėdamas pasakyti, kad tam, kam kada reikia pagalbos susigrąžinti savo meilužę, jis turėtų kreiptis į dr. ODION elektroniniu paštu: (drodion60@yandex.com), todėl aš taip pat noriu leisti visi, kuriems ten reikia pagalbos, taip pat gali kreiptis į jį, kad jis taip pat galėtų jums padėti. rašykite jam el. paštu: (drodion60@yandex.com) arba „WHATSAPP“ jo karšta linija: +2349060503921
Marcel Pescaru
2020-12-01 08:57
Sakysiu pasauliui švęsti šį puikų liudijimą su manimi, niekada netikiu, kad kada nors kada nors galėčiau susigrąžinti savo buvusį meilužį. Mano istorija ir padėka atitenka dr. ODION. Kai mylimoji paliko mane, aš niekada negalvojau, kad galėsiu ją susigrąžinti po to, kai ji mane išgyveno, bet aš tokia laiminga, kad po dr. ODION įsikišimo aš sugebėjau norėdamas susigrąžinti savo meilužį po 48 valandų, ir aš didžiuojuosi galėdamas pasakyti, kad tam, kam kada reikia pagalbos susigrąžinti savo meilužę, jis turėtų kreiptis į dr. ODION elektroniniu paštu: (drodion60@yandex.com), todėl aš taip pat noriu leisti visi, kuriems ten reikia pagalbos, taip pat gali kreiptis į jį, kad jis taip pat galėtų jums padėti. rašykite jam el. paštu: (drodion60@yandex.com) arba „WHATSAPP“ jo karšta linija: +2349060503921
Cherry Olic
2020-11-30 10:14
Kaip aš grįšiu su savo vyru! Turėjau prabangą būti apdovanota 30 minučių skaitymui su Didžiuoju dr. Ilekhojie. Susitikęs su daktaru Ilekhojie, aš galėjau įgyti aiškumo dėl daugelio dalykų, savo santuokos būtent po visko, ką išgyvenau. Praėjo 5 metai, kai mano vyras paliko mane ir mano vaikus. Daktaro Ilekhojie dėka aš galėjau susisiekti su savo vyru, ir jis mane myli labiau nei anksčiau. Amžinai dėkingas Didžiajam dr. Ilekhojie! Aš labai rekomenduoju, pasinaudokite galimybe .. jei jūsų netikintis žmogus, jis jus padarys! Jo kontaktiniai duomenys „Whatsapp“ numeris: +2348147400259 arba el. Paštas: [gethelp05@gmail.com
Jenny Mate
2020-11-28 23:10
Sveiki, aš noriu pasidalinti geru dr. Wale darbu. Jis buvo tas, kuris padėjo man susigrąžinti vyrą. Jis yra jo burtas man, kuris padeda sugrąžinti mano vyrą, kuris turi planą nutraukti mūsų santuoką. bet daktaro Wale’o pagalba aš ir mano vyras vėl esame vieningi ir gyvename laimingi. Galite susisiekti su dr. Wale, kad padėtų jums išspręsti bet kokias problemas, su kuriomis susiduriate šiame gyvenime. „WhatsApp“ / „Viber“: +2349015141346 ARBA drwalespellhome@gmail.com
Maye Musk
2020-11-28 17:24
KAIP GRAŽIAU MEILĖJĄ PAGALBA DR WALE BURTYBOS LYDINIMO, PATEKU DĖKINGA UŽ JO PAGALBĄ.

Noriu įvertinti DR WALE už tai, kad sugrąžinau savo gyvenimo meilę. Mes su buvusiuoju jau mėnesį kartu, ir tai buvo dar geriau nei anksčiau, manau, kad šį kartą tai amžinai. Mes kalbėjome apie persikėlimą kartu ir galbūt ateityje susituokti. Dalykai tarp mūsų yra puikūs. Dėkoju DR WALE už pagalbą sugrąžinti jį pas mane. Praėjus skirtingam laikui, išmokome labiau vertinti vienas kitą ir nieko nelaikyti savaime suprantamu dalyku. Ačiū DR WALE po bandymų ir kritimo per kitus burtų ratukus ir raganų gydytojus, kuriuos praradau viltį, bet aš dėkoju tavo dievams, kad suteikei man galimybę surasti tave išspręsti mano problemas, dabar neįsivaizduoju, kad mano verslui sekasi geriau nei aš pagalvojau ir visada gyvensiu, kad pagirčiau tave DR WALE. Susisiekite su DR WALE šiuo „WhatsApp“ / „Viber“: +2349015141346 el. Pašto adresas: drwalespellhome@gmail.com Jums bus malonu, kad tai padarėte ..
Lara Darlow
2020-11-25 14:18
Gyvenimas yra daugybės klausimų paslaptis, į kurią reikia atsakyti, su kokia bėda susiduriate žemėje?
Ar jūsų vyras ar žmona paliko gyvenimą be gero paaiškinimo, dėl kurio jūs susipainiojate ir norite, kad jie sugrįžtų į savo gyvenimą? DR WALE yra tinkamas žmogus šiam darbui, jis yra galingas burtų ratukas, palaimintas jo protėvių ir priimtas dievų kaip jų kandiklį žemėje. DR WALE padeda man išgelbėti mano sugedusius namus, sugrąžindamas savo vyrą savo galingu burtu. . Aš ir mano vyras išsiskyrėme 14 mėnesių be bendravimo, tačiau su DR WALE užburtu burtu jis grįžo ir mes vėl esame viena laiminga šeima. Jei susiduriate su bet kokiomis gyvenimo problemomis ir jums reikia greito sprendimo, susisiekite su „DR WALE“ rašybos pranešėju. „WhatsApp / Viber“: +2349015141346 arba el. Paštas: drwalespellhome@gmail.com
JONNA
2020-11-24 14:45
Aš amžinai būsiu skolinga didžiajam daktarui ODION už tai, kad sutvarkė mano iširusią santuoką po to, kai vyras paliko mane 6 mėnesius dėl savo meilužės. Niekada netikėjau burtais, kol draugas nepažindino manęs. Iš pradžių buvau skeptiškas jo atžvilgiu, nes daug girdėjau apie melagingus burtų išparduotojus, tačiau užmyniau abejones, nes labai norėjau susigrąžinti vyrą ir dariau pagal tai, ką jis man liepė. Dabar mano vyras grįžo vos per 48 valandas nuo susisiekimo. Po 6 mėnesių skyrybų vėl gyvenu laimingai su vyru ir ilsėsiuosi tol, kol jis nebus žinomas visame pasaulyje. Jis taip pat specializuojasi pinigų keruose, loterijos burtuose, ligos burtuose E.T.C. Dabar susisiekite su gydytoju ODION, susisiekite su juo el. Paštu; (drodion60@yandex.com) arba taip pat galite „whats-app“ jį +2349060503921.
Federico Sanchez
2020-11-24 01:48
Mes visada galime padaryti savo santykius geriausius mums, gyvenimą ar karjerą sėkmingais, kaip norime, tereikia įdėti tinkamas pastangas ir, jei manote, kad jums reikia pagalbos, tada ieškokite pagalbos. Po to, kai žmona paliko mane nuo širdies. Buvau vieniša, nuniokota ir liūdna, laimei, buvau nukreipta pas labai malonų ir galingą vyrą, vadinamą dr. ODION, kuris padėjo man parsivežti savo žmoną, o dabar jis mane myli kur kas labiau nei bet kada. Aš toks patenkintas gyvenimu, dabar ačiū labai dr. paštas: (drodion60@yandex.com) taip pat galite WhatsApp jį +2349060503921.
Federico Sanchez
2020-11-24 00:38
Mes visada galime padaryti savo santykius geriausius mums, gyvenimą ar karjerą sėkmingais, kaip norime, tereikia įdėti tinkamas pastangas ir, jei manote, kad jums reikia pagalbos, tada ieškokite pagalbos. Po to, kai žmona paliko mane nuo širdies. Buvau vieniša, nuniokota ir liūdna, laimei, buvau nukreipta pas labai malonų ir galingą vyrą, vadinamą dr. ODION, kuris padėjo man parsivežti savo žmoną, o dabar jis mane myli kur kas labiau nei bet kada. Aš toks patenkintas gyvenimu, dabar ačiū labai dr. paštas: (drodion60@yandex.com) taip pat galite WhatsApp jį +2349060503921.
Billy Frederick
2020-11-23 19:36
Sveiki žiūrovai internete, aš noriu pasidalinti savo liudijimu apie tai, kaip man padėjo susigrąžinti savo žmoną. Buvau apgaulė, o žmona mane kelis kartus pagavo. Bandžiau susitvarkyti ir kiekvieną kartą galiausiai sukčiavau. Spėju, kad nesupratau, ką ji man reiškia, kol ji nepaliko manęs vienos. Aš pradėjau ieškoti būdų, kaip ją susigrąžinti, bet atrodo, kad niekas neveikia tobulai, kol nepastebėjau straipsnio apie dr. Ilekhojie, kuris daugeliui žmonių visame pasaulyje padėjo susigrąžinti savo santykius. Aš susisiekiau su juo jo „WhatsApp“ numeriu per +2348147400259 ir jis patikino, kad mano žmona per 48 valandas grįš su manimi su jo susitaikymo kerais. Keista, kad po 2 dienų mano žmona grįžo namo sakydama, kad ji vis dar myli mane, ir aš prisiekiau niekada daugiau jos neapgaudinėti. Jei jums reikia pagalbos, atsiųskite jam laišką el. Paštu (gethelp05@gmail.com) arba „WhatsApp“ / „Viber“ numeriu +2348147400259
Krajina Trninic
2020-11-22 13:44
mano vyras yra rūpestingas ir mylintis vyras, bet maždaug 6 mėnesius jis buvo nutolęs nuo manęs ir vaikų, jis nebesirūpina mūsų gerove ir vos nemiega namuose, aš kelis kartus meldžiausi su juo, bet visi mano prašymai tyko ausis būti nuoširdžioms draugėms, tas 6 mėn. man buvo gyvas pragaras. Aptariau savo problemą su drauge, kurią ji man papasakojo apie šį puikų burtų daktarą, vadinamą dr. AJAYI, kuris padėjo jos pusbroliui vedybose. Aš buvau skeptiškas, bet nusprendžiau pabandyti, aš paaiškinau viską, kas vyksta mano šeimoje, Dr. AJAYI ir jis pasakė Aš atlikau tam tikrus darbus namuose, vykdžiau visus jo nurodymus ir, mano nuostabai, mano vyras grįžo namo trečią dieną, sakydamas, kad nežino, kas jį užklupo, kad gailisi dėl to, ką man ir vaikams padėjo , dabar mes vėl gyvename kaip šeima. jei jums reikia pagalbos dėl santuokos namų, susisiekite el. paštu: drajayi1990@gmail.com arba „Whatsapp / Viber“ numeriu: +2347084887094. Grįžtame man padėkoti, tai pažadas
Shanna Kirk
2020-11-19 19:04
mano vyras sakė, kad jam atsibodo mūsų santuoka, ir nori, kad eitume skirtingais keliais ir prašytume skyrybų, bet aš atsisakau pasirašyti popierių, o jis išsikraustė, man buvo sunkus laikas, vieną dieną grįžau iš darbo, pasikeitusi sveikinimais sutikau gerą mano draugę, ji paklausė apie mano vyrą, aš jai paaiškinau dalykus. ji man liepė nebesijaudinti, kad turi man sprendimą, ji pristato galingą dvasinį vyrą, vadinamą dr. Ajayi, ji davė man savo numerį, kurio nepaskambinau iš karto, nes buvau skeptiškas. vieną dieną nusprendžiau jam paskambinti ir jis atsakė, paaiškinau jam dalykus, o jis man pasakė, kad mano problema bus išspręsta, o mano vyras grįš po trijų dienų, man buvo pasakyta, ką reikia daryti, ir aš vykdžiau jo nurodymus. Šiandien aš esu laiminga, nes mano vyras yra kieme, o mes vėl esame šeima. Susisiekite su dr. Ajayi Whatsapp / Viber: +2347084887094 arba el. Paštas: drajayi1990@gmail.com
philip morgan
2020-11-16 19:27
Tai yra speciali žinia visiems ketinantiems gauti paskolą, privatiems asmenims, leisti bendrovėms, rimtai mąstančioms, kad „Philip Morgan Service“ nurodo suteikti paskolą su 2 proc. ar esate suspaustas finansiškai, jums reikia labai greitos paskolos norint pradėti naują konsoliduotą verslą ar esamą verslą, jums nebereikia nemiegotos nakties, susisiekite su mumis per mūsų įmonės el. pašto adresą philipmorganloanservice00@gmail.com Užpildykite registracijos formą ir grįžkite su išsamia informacija mums šiuo el. laišku ...

SKOLININKŲ INFORMACIJA

Pilnas vardas:___
Lytis:______
Šeiminė padėtis: ___
Kontaktinis adresas: ___
Miestas / pašto kodas: ___
Šalis:__
Gimimo data:____
Reikalinga suma kaip paskola: ___
Paskolos trukmė: __
Mėnesinės pajamos:___
Pareigos: ___
Paskolos paskirtis: __
Tinkamas telefono numeris: __
Faksas: _
Essence Hugo
2020-11-16 17:02
Esu čia, norėdamas pasidalinti nuostabia patirtimi su didžiausiu burtų leidėju, vadinamu DR WALE. MANO vyras apgaudinėjo mane, o kai sužinojau, kad turime muštynes, dėl kurių jis įvykdė skyrybas, verkiau ir susirgau dėl to. Vieną dieną, kai ieškojau meilės citatų internete, pamačiau žmones, kalbančius apie DR WALE ir jo puikų darbą. žmonėms, turintiems tą pačią panašią bylą, taip pat suteikiama jam padėka ir padėka. Jie paliko jo kontaktinę informaciją, tai aš susisiekiau su juo ir papasakojau visą savo problemą. Tada jis man liepė nesijaudinti, kad po 48 val. Jis atšauks skyrybas. Jis man pasakė dalykus, kuriuos turiu padaryti, ir po to, kai padariau viską, manęs paprašė padaryti didžiausiai nuostabai prieš 48 val., Mano vyrui atėjus, jis atsiklaupė maldaudamas, kad priimčiau jį atgal. Dar kartą ačiū jis taip pat gali padėti susisiekti
„WhatsApp / Viber +“: 2349015141346 ARBA
drwalespellhome@gmail.com
Yemmi Holt
2020-11-14 05:54
ar jums reikia burtų ratuko pagalbos, kad kas nors trukdytų jūsų gyvenimui? Daktaras Ajayi „Power Spell“ ratukas yra jums tinkamas žmogus, todėl mano gyvenimas kupinas džiaugsmo. buvau vedęs 5 metus, bet mano vyras pasakė, kad nori skyrybų, todėl susisiekiau su daktaru Ajayi, kai pamačiau jo numerį internete. Aš pasakiau jam savo problemą ir jis leido man suprasti, kad mano vyras nėra pats, kad ponia manipuliuoja jo elgesiu, nes nori, kad mes išsiskirtume. Galingas burtų ratukas dr. Ajayi paruošė man žavesį ir per 3 dienas mano vyras pašaukė skyrybų ir nuo tada gyvename klestinčią gyvenimą. Jei turite panašių problemų su manimi ar bet kokiu kitu dalyku, dėl kurio norite pagalbos. susisiekite su „Whatsapp“ arba „Viber“ rašybos rašikliu: +2347084887094
Donna Don
2020-11-12 14:52
Jei nesuprantate savo santykių arba jūsų vyras yra svarbiausias žmonos paliktas asmuo arba ką tik pasakėte, kai jie nebesidomi santykiais, bet nori, kad jie grįžtų į savo gyvenimą, galite susisiekti su burtais, vadinamais dr. Valio sprendimas, nes tai padėjo man susigrąžinti vyrą po 9 mėnesių išsiskyrimo su juo, jo protėvių jam perduota valdžia. bet kokią rašybą, kurią, jūsų manymu, galite duoti rašytojui dr. Wale „WhatsApp“ svetainėje: + 2349015141346 / „Viber“ arba el. Pašto adresas: drwalespellhome@gmail.com
Rebecca March
2020-11-12 12:13
Sveiki žiūrovai, aš tai skelbiu, nes radau daug žmonių, turinčių santuokos problemų, kurias taip pat patyriau. Neseniai radau pagalbos iš vyro, vadinamo dr. ODION. Jis padarė puikų darbą, dėl kurio mano buvęs mane vėl pamilo po 4 mėnesių išsiskyrimo. jei kam nors ten reikia pagalbos, manau, kad dr. ODION yra žmogus, kuris išsprendžia jūsų santykių ir išsiskyrimo problemą. Jis suteiks jums geriausią rezultatą. Dabar mano santykiai geresni ir esu labai susijaudinęs, susisiekiau su dr. ODION. galite susisiekti su burtų siuntėju - EMAIL: (drodion60@yandex.com) arba taip pat galite susisiekti su „WhatsApp“ telefonu +2349060503921.
ESTHER CELINE
2020-11-12 10:00
Labai džiaugiuosi, kad čia pat paskelbiau šį liudijimą apie tai, kaip puikus burtų ratukas man padėjo sugrąžinti savo gyvenimo meilę. Aš žinau, kad yra daugybė tokių moterų kaip aš, kurios padarė tiek daug, kad susigrąžintų savo vyrą ar vieną kartą mylėtų. Aš čia norėčiau jums pasakyti, kad daugiau neieškokite, nes atsakymas yra čia pat. Aš nuoširdžiai tikiu, kad jei yra iki penkių burtininkų, tokių kaip dr. ODION, šis pasaulis būtų geresnė vieta. Mačiau žmonių, besiskundžiančių, kaip netikros burtų kastos žadėjo jiems padėti, bet negalėjo, bet su dr. ODION sakau, kad jūsų problema yra jau išspręsta. Su vyru buvome atskirai 4 mėnesius ir negalėjau pakęsti negyvenant be jo. Aš bandžiau viską, kad jis būtų sugrąžintas, bet nieko neveikė, kol pamačiau daugybę liudijimų apie burtų ratuką, pavadintą „Dr ODION“, ir kaip puikus jo darbas yra. ir aš nedelsdamas susisiekiau su juo per „WhatsApp“ telefonu (+2349060503921) ir atlikau jo prašytą žingsnį, o per kitas 48 valandas mano meilužis man p
ESTHER CELINE
2020-11-12 09:59
Labai džiaugiuosi, kad čia pat paskelbiau šį liudijimą apie tai, kaip puikus burtų ratukas man padėjo sugrąžinti savo gyvenimo meilę. Aš žinau, kad yra daugybė tokių moterų kaip aš, kurios padarė tiek daug, kad susigrąžintų savo vyrą ar vieną kartą mylėtų. Aš čia norėčiau jums pasakyti, kad daugiau neieškokite, nes atsakymas yra čia pat. Aš nuoširdžiai tikiu, kad jei yra iki penkių burtininkų, tokių kaip dr. ODION, šis pasaulis būtų geresnė vieta. Mačiau žmonių, besiskundžiančių, kaip netikros burtų kastos žadėjo jiems padėti, bet negalėjo, bet su dr. ODION sakau, kad jūsų problema yra jau išspręsta. Su vyru buvome atskirai 4 mėnesius ir negalėjau pakęsti negyvenant be jo. Aš bandžiau viską, kad jis būtų sugrąžintas, bet nieko neveikė, kol pamačiau daugybę liudijimų apie burtų ratuką, pavadintą „Dr ODION“, ir kaip puikus jo darbas yra. ir aš nedelsdamas susisiekiau su juo per „WhatsApp“ telefonu (+2349060503921) ir atlikau jo prašytą žingsnį, o per kitas 48 valandas mano meilužis man p
Harriet Buttner
2020-11-12 07:19
DR WALE GERIAUSIAS BURTYBOS ATLIKĖJAS SUSISIEKITE SU JUMS „WHATSAPP“ / „VIBER“

VEIKSMINGA SKUBI MEILĖS užkeikimas, kad greitai gautumėte JŪSŲ EKS ir išsaugotumėte santuoką! Atsiprašau, kad įdėjau tai į internetą, bet turiu. Aš amžinai būsiu skolinga DR WALE, kad sutvarkė savo iširusią santuoką po to, kai vyras paliko mane kitai moteriai 6 mėnesiams. Niekada netikėjau rūšimis, kol draugas nepažindino manęs su DR WALE. Iš pradžių buvau skeptiškas jo atžvilgiu, nes daug girdėjau apie melagingą žanro paleidėją, tačiau užmyniau abejones, nes labai norėjau susigrąžinti vyrą ir dariau pagal tai, ko jis manęs paprašė. Dabar mano vyras grįžo praėjus vos 48 valandoms po susisiekimo. Po 6 mėnesių iširusios santuokos vėl gyvenu laimingai su savo vyru ir nepailsėsiu tol, kol jis nebus žinomas pasauliui. Ji taip pat specializuojasi loterijų, reklamos rūšių, E.T.C. Susisiekite su DR Wale dabar, jo el. Paštas: drwalespellhome@gmail.com arba „WhatsApp / Viber“: +2349015141346
Coren Hulls
2020-11-10 20:46
Esu iš JAV Vašingtono. Aš visada žadėjau rekomenduoti tiems žmonėms, kuriems taip pat gali prireikti jūsų pagalbos, nes jūsų el. Pašto suradimas buvo geriausias dalykas, koks man nutiko, dr. Ilekhojie, jūs esate dėmesingiausias ir užjaučiantis žmogus, kurį pažįstu. Buvau taip nusiminusi, kai beveik penkerius metus buvau be meilės. Aš paprašiau susivienyti meilės burtų ir nuostabu, kad tai pavyko. Laimingai gyvenu su mieliausiu gyvu vyru ir už tai meldžiausi. Ačiū dr. Ilekhojie nepakaktų, atsižvelgiant į tai, ką jūs padarėte man, todėl nusprendžiau pasidalinti šiuo jūsų rankų darbo liudijimu visam pasauliui, kad sužinotumėte apie jūsų gerą darbą man. Galite susisiekti su šiuo vyru dėl bet kokių santykių problemų ir jis taip pat jums padės per savo „WhatsApp“ dr. Ilekhojie telefonu +2348147400259 El. Paštas gethelp05@gmail.com
Alia Hoedt
2020-11-09 10:20
KAIP GRAŽINU VYRĄ SU DR WALE PAGALBA KONTAKTAI SU WHATSAPP / VIBER NUMERIU +2349015141346 arba drwalespellhome@gmail.com

Esu Alia Hoedt. Noriu padėkoti daktarui Wale’ui, kad jis per 48 valandas sugrąžino savo mylimąjį. Kai mane paliko meilužis, buvau toks pavargęs ir nusivylęs, kol ieškojau pagalbos internete ir pamačiau tiek daug gerų kalbų apie dr. Wale’ą, ir nusprendžiau pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir paaiškinau jam savo problemas. meilės burtas, kurį naudoju norėdamas susigrąžinti savo vyrą. Jei norite susigrąžinti savo meilužę, susisiekite su dr. Wale per „WhatsApp / Viber +2349015141346“ el. pašto adresą: drwalespellhome@gmail.com Dr. Wale’as, puikus žmogus, galintis sugrąžinti prarastas meiluži
Lorena Finn
2020-11-08 17:24
Sveiki, visiems malonu pasidalinti puikiais liudijimais apie DR ISIKOLO, kad sugrąžinau laimę mano šeimai. Aš tikrai noriu pasakyti visam pasauliui, kad yra toks tikras ir tikras burtų leidėjas DR ISIKOLO. Niekada netikėjau nė vienu iš šių dalykų, bet kai dvejus metus praradau žmoną, man prireikė pagalbos, kol radau puikų burtų ratuką, ir jis patikino, kad savo žmoną susigrąžinsiu tik per 48 valandas, bet aš abejojau ir po to, kai buvo užkerėta, praėjus 48 valandoms, lygiai taip pat, kaip pasakė burtų ištraukėjas, suskambo mano telefonas, ir stebėtinai tai buvo mano žmona, kuri man neskambino pastaruosius 2 metus, ir ji atsiprašė už sukeltą skausmą aš ir ji man pasakė, kad yra pasirengusi grįžti namo dėl manęs. Gydytoja ISIKOLO iš tikrųjų leido jai žinoti, kaip aš ją myliu ir reikalinga. Jis taip pat atvėrė jai akis, kad suprastų, savo „Whatsapp“ +2348133261196 arba atsiųskite el. laišką isikolosolutionhome@gmail.com
Temara
2020-11-06 05:00
Dalinuosi šiuo liudijimu partneriams, kenčiantiems jų santykiuose, nes yra ilgalaikis sprendimas.
Mano vyras paliko mane ir 3 mūsų vaikus kitai moteriai 4 metams. Stengiausi būti stipri tik dėl savo vaikų, bet negalėjau suvaldyti skausmų, kurie kankina mano širdį. Buvau įskaudinta ir sutrikusi. Man reikėjo pagalbos, todėl atlikau keletą tyrimų internete ir aptikau svetainę, kurioje pamačiau, kad daktaras Wale’as yra burtų ratukas, kuris gali padėti sugrąžinti įsimylėjėlius. Aš susisiekiau su juo ir jis už mane specialiai meldėsi ir burtus. Mano nuostabai, po kelių dienų mano vyras grįžo namo. Taip mes vėl susivienijome ir šeimoje buvo daug meilės, džiaugsmo ir ramybės.
Taip pat galite susisiekti su dr. Wale, galingu rašybos pranešėju dėl jo kontakto Dr. Wale’o sprendimų. drwalespellhome@gmail.com arba tiesiogiai „WhatsApp“: +2349015141346 arba „Viber“
Nela Jayden
2020-11-02 14:45
Labai ačiū DR ISIKOLO, kad priverčiau mano buvusį vaikiną sugrįžti pas mane. Rašau šį nuostabų liudijimą apie šį vyrą. Jis įgyvendino visus mano norus. Su savo vaikinu susitikome daugiau nei 3 metus ir nors turėjome tiek daug kivirčų, bet niekada negalvojome išsiskirti. Vieną dieną jis man paskambino telefonu ir pasakė, kaip jis pavargo nuo santykių ir niekur nemato, į kurį einame. Praėjo mėnesiai, ir mano vaikinas nebesusisiekė su manimi, aš daugiau jo negirdėjau, o jo mobilusis telefonas buvo atjungtas. Žinojau, kad turiu ieškoti pagalbos dėl tiek meilės jam. Aš susisiekiau su šiuo puikiu burtų šaukliu, nes niekada nebuvau su niekuo anksčiau susisiekęs ir sakau, kad po savaitės bendravimo mano buvęs vaikinas man paskambino ir paprašė pasimatyti po 48 valandų, jis padarė man darbą, kad susitaikyčiau su savo vyru, jis nešiojo žiedą ant mano piršto. kuris jums padės isikolosolutionhome@gmail.com arba galite WhatsApp jį paskambinti +2348133261196
Tatiana
2020-10-31 10:01
aš nežinau, kas nutiko ne taip, mano vyras pateikė skyrybų prašymą ir atostogas, o mergaitės vienos rūpinosi savimi, tai man ne problema, nes aš esu sunkiai dirbanti moteris, bet man reikia grąžinti vyro meilę ir norėti jį namo. Mano laimei, aš perėjau kai kuriuos santuokos problemų tinklaraščius, kai pamačiau liudijimą, kaip daktaras Ajayi, puikus burtų ratukas, gali padėti žmonėms savo santuokiniuose namuose naudoti magišką burtą. Aš paėmiau jo kontaktą ir paaiškinau jam savo problemas, jis man pasakė priežastį, kodėl mano vyras elgiasi taip, kaip jis elgiasi, ir papasakojo reikalingus dalykus, nes aš rašau tai, kad mano vyras yra svetainėje, žaidžiantis su vaikų ir mes esame laiminga šeima, vėl gyvenanti meilėje. Dėl bet kokio būrimo darbo susisiekite el. Paštu: drajayi1990@gmail.com arba „Whatsapp / Viber“: +2347084887094
Selina Ravi
2020-10-31 09:49
Po metų nutrūkusios santuokos mano meilužis paliko mane su vienu vaiku, aš jaučiau norą visa tai nutraukti, aš beveik nusižudžiau, nes Ji nepaliko mūsų nieko, o aš visa tai emociškai buvau nusiminusi. Dėka burtų pavadinimo, vadinamo DR ISIKOLO, kurį sutikau internete ir kuris per 2 dienas sugrąžino savo mylimąjį, kaip jis patikino. aš sužinojau apie jo kūrybą Vieną ištikimą dieną, kai naršiau internete. Susidūriau su keliais liudijimais apie DR ISIKOLO. Kai kurie žmonės tikino, kad jis sugrąžino savo buvusį meilužį, kai kurie tikino, kad jis atstato gimdą, gydo vėžį ir kitas ligas, ir aš esu dalis tų, kurie iš jo gavo sprendimą. galite pasiekti jį per savo el. pašto adresą: el. paštas: isikolosolutionhome@gmail.com arba „whatsApp“ numerį +2348133261196
Caro Alvarez
2020-10-30 10:59
Turiu daug ką pasakyti, bet neturiu laiko, nes skaičiau apie visus, kurie galėjo rašyti mano istoriją. Labai dėkinga būti čia. Kai vyras išėjo, jaučiausi kaip mirštanti. kai praėjusią savaitę važiavome ir jis man paglosto nugarą. mes taip ilgai nesidžiaugėme, jį užbūrė mergina, kurią jis sutiko būdamas komandiruotėje Bolivijoje, ir jis žiauriai elgėsi su savimi ir dukra, palikdamas mus be jokių finansinių šaltinių, aš jo nekaltinu, nes jis nebuvo sveiku protu, visa tai ačiū dr. Ajayi, kurie padeda atlikti burtą, kad jį sugrąžintų pas mus, jei išgyvenate sunkų laiką, nes nebesuprantate vyro elgesio santuokoje arba esate skyrybų ir jums reikia buvęs vyras ar žmona, ar išgyvenate sunkius laikus savo santykiuose ir jums reikia greito sprendimo, galite susisiekti su dr. Ajayi savo el. paštu Drajayi1990@gmail.com ARBA Whatsapp / Viber +2347084887094. PAŽADU, KAD GRAŽIUČIU ČIA ir JAM AČIŪ
Caro Alvarez
2020-10-30 10:38
Turiu daug ką pasakyti, bet neturiu laiko, nes skaičiau apie visus, kurie galėjo rašyti mano istoriją. Labai dėkinga būti čia. Kai vyras išėjo, jaučiausi kaip mirštanti. kai praėjusią savaitę važiavome ir jis man paglosto nugarą. mes taip ilgai nesidžiaugėme, jį užbūrė mergina, kurią jis sutiko būdamas komandiruotėje Bolivijoje, ir jis žiauriai elgėsi su savimi ir dukra, palikdamas mus be jokių finansinių šaltinių, aš jo nekaltinu, nes jis nebuvo sveiku protu, visa tai ačiū dr. Ajayi, kurie padeda atlikti burtą, kad jį sugrąžintų pas mus, jei išgyvenate sunkų laiką, nes nebesuprantate vyro elgesio santuokoje arba esate skyrybų ir jums reikia buvęs vyras ar žmona, ar išgyvenate sunkius laikus savo santykiuose ir jums reikia greito sprendimo, galite susisiekti su dr. Ajayi savo el. paštu Drajayi1990@gmail.com ARBA Whatsapp / Viber +2347084887094. PAŽADU, KAD GRAŽIUČIU ČIA ir JAM AČIŪ
Lina Olivier
2020-10-28 20:58
Perskaičiau keletą dr. JOE liudijimų apie tai, kaip jis meilės kerais padėjo daugeliui žmonių per 2 dienas sugrąžinti savo meilužius. Turėjau problemų su savo vaikinu, todėl nusprendžiau su juo susisiekti, nes labai myliu savo vaikiną. jis išėjo iš namų ir sakė, kad santykiai nebeįdomūs be jokios priežasties, mane ištiko šokas. Aš susisiekiau su dr. Ajayi ir jis man pasakė, kad mano vaikinas grįš pas mane per kitas 3 dienas, dr. JOE padarė meilės burtą ir tai privertė mano vaikiną atsimerkti, kad pamatytume, kaip mes mylime vienas kitą, ir jis grįžo namo. Rašydama šį liudijimą esu laimingiausia mergina žemėje. aš ir mano vaikinas gyvename laimingą gyvenimą, o mūsų meilė dabar yra stipresnė nei buvo prieš mums išsiskyrus. Visa tai dėka dr. JOE už pernelyg didelį darbą, kurį jis padarė dėl manęs, padėdamas man sugrįžti su savo vaikinu. jei susiduriate su bet kokia santykių problema ir norite greito sprendimo, susisiekite su dr. JOE el. paštu: el. paštas: zionsolutioncentre@gmail.com
Nikky Stance
2020-10-28 12:32
Aš niekada neįsivaizduoju savęs to darančio, bet neturiu kito pasirinkimo, nes mano širdis buvo pilna džiaugsmo, mano vyras paliko mane ir mano vaikus 2 metams ir gyvenu su kita moterimi, aš tikrai jį myliu ir maldavau grįžti namo, bet jis pasakė jis pavargęs nuo mūsų kaip vyro ir žmonos sąjungos. Tai man buvo šokas, nes mes nesivaržėme, kai jis išsikraustė iš mūsų namų, man buvo tinkama internete susidurti su dr. Ajayi, jis yra galingas burtų ratukas, aš jam paaiškinau savo situaciją ir jis atvėrė man akis į Dėl to, kad mano vyras elgiasi taip, kaip elgiasi, daktaras Ajayi man padarė meilės burtą ir per 3 dienas mano vyras grįžo namo, jis atsiklaupė ir atsiprašė už savo neteisingą elgesį su manimi ir vaikais, o šiandien mes gyvename laimingai . Galite susisiekti su dr. Ajayi el. Paštu drajayi1990@gmail.com arba „Whatsapp / Viber“: +2347084887094 dėl nieko, kas vargina jūsų širdį, ir jums bus malonu, kad tai padarėte.
Lotte Max
2020-10-16 10:47
GERIAUSIAS MEILĖS BURTYBOS ATLIKĖJAS, KURIEMS GAUTI BUVUSIĄ MEILER, VYRĄ, ŽMONĄ, MERGINĄ AR VAIKINĄ. PRIDĖKITE JĮ „WHATSAPP“: +44-7907-629903
Šiandien esu labai laiminga su savo šeima. Mano vardas Lotte Max. Man 34 metai. Mano vyras paliko mane geriems 1 metams, ir aš jį labai myliu, nuo to laiko ieškau būdų, kaip jį susigrąžinti. Aš išbandžiau daugybę variantų, bet jis negrįžo, kol sutikau draugą, kuris nuvedė mane į KUNIGAUS Išmintį galingą burtų ratuką, kuris padėjo man po 2 dienų sugrąžinti savo vyrą. Aš ir mano vyras šiandien laimingai gyvename kartu. Tas vyras yra puikus, su juo galite susisiekti el. Paštu zionsolutioncentre@gmail.com ... Dabar aš patarsiu bet kokiems rimtiems žmonėms, patekusiems į tokią problemą, susisiekti su juo dabar, kad būtų greitai išspręsta stresas .. Jis visada yra tau padėti, dabar aš jį vadinu savo tėvu. susisiekite su juo dabar jis visada yra internete arba el. paštu: zionsolutioncentre@gmail.com arba whatsApp numeris +44-7907-629903
Doris Arsen
2020-10-14 12:06
Nuostabus meilės užkeikimas, kad galėčiau susigrąžinti savo partnerį ir sutvarkyti savo nutrūkusius santykius. Mano vyras prieš 3 mėnesius išsiskyrė su manimi ir privertė mane pasirašyti skyrybų dokumentus. Aš negalėjau emociškai grįžti į jokią formą. Dėkoju Dievui už šį nuostabų ir puikų burtų ratuką, kuris man gelbėjo. Oho! Šis burtų ratukas man labai padėjo. Gydytojas Isikolo garantavo skubų 24 valandų burtų perdavimą, kuriam aš jį priėmiau. Šokiruojančiai! šį mėnesį, 5-ąjį šio mėnesio 2020-ąjį, po 48 valandų mano vyras paskambino man su daugybe atsiprašymų, kuriuos jis patikino, ir padarė viską, kas įmanoma, kad atsiimtų skyrybų dokumentus, kurie anksčiau buvo vykdomi šio stebuklo veikiančio burtų ratuko galia. Kai kurie žmonės tikino, kad jis sugrąžino savo buvusį meilužį, kai kurie tikino, kad jis atstato gimdą, jei norite skubios meilės ir susitikimo rašybos isikolosolutionhome@gmail.com. Taip pat galite Whatsapp jį parašyti +2348133261196.
Vittoria Piero
2020-10-10 20:22
Noriu, kad visi žinotų, kokia esu dėkinga po santuokos atkūrimo, padėjus burtų ratukui, pavadintam DR JOE. Jis puikus ir nepakartojamas, jo kontaktą čia gavau iš liudijimų, apie kuriuos skaičiau. Aš pasakiau jam savo problemas, o jis surengė meilės kerą, kuris per 48 valandas sugrąžino mano vyrą į mane, ir tai mane stebina, kaip vyksta tokie stebuklai po to, kai jis apgavo ir norėjo skyrybų. automobilis, kurį jis ką tik man nupirko, tai yra geriausias dalykas, kuris man nutiko, ir dabar mes gyvename labai laimingi. Daktaras Joe yra skirtas atsakyti į jūsų santykių problemas. susisiekite su juo el. pašto kontaktine informacija žemiau: zionsolutioncentre@gmail.com arba whatsApp numeris +447907629903
Sarah
2020-10-10 00:58
Aš labai džiaugiuosi, kad mano sugriauta santuoka buvo atkurta. Mano buvęs meilužis grįžo, kai paliko mane ir mūsų vaikus dėl kitos moters. buvau labai laiminga sutikusi DR ODION, kaip jis daugeliui žmonių gali padėti sugrąžinti meilužę, todėl susisiekiu ir su manimi. būtent taip DR ODION padėjo man sugrąžinti savo meilužį .. Didelis ačiū jums DR ODION, nes niekada nemaniau, kad mano buvęs meilužis taip greitai grįš su manimi. Jūs esate geriausias ir didžiausias pasaulyje. jei esate čia ir jums reikia buvusio meilužio atgal arba jūsų mylimasis persikėlė pas kitą moterį, daugiau neverkite, susisiekite su šiuo galingu burtų šaukliu dabar. Štai jo kontaktas: Siųskite jam el. Laišką šiuo adresu: (drodion60@yandex.com) arba „WhatsApp“ +2349060503921.
Loreta Emilio
2020-10-09 20:30
„DR ISIKOLO“ yra tiesiog geriausias burtų ratukas ir pagalbininkas. Mano vardas Loreta Emilio. Iš pagarbos tau ir tavo kerams privalau visiems pasakyti šį liudijimą. Buvau pas kitus burtų ratukus nematydamas jokio rezultato. Aš tik norėjau, kad anksčiau atėjau pas tave, aš iš tavęs gavau geriausią. Mano buvusio vyro nebuvo vieneriems metams, aš eidavau visur ir į kitus rašybos pranešėjus pagalbos, bet rezultato nebuvo, kol mano draugas supažindino mane su dr. Isikolo. Po to, kai buvo atliktas meilės užkeikimas, pagaliau sulaukiau jo skambučio. Jo kerai padarė stebuklus, o mano vyras grįžo kupinas meilės. Tai stebuklas! Jis staiga grįžo su gėlėmis, sakydamas, kad turėčiau jam atleisti, buvau išties nudžiugęs ir sukrėstas, kai mano vyras klūpėjo maldaudamas atleidimo ir kad aš jį sutikčiau .. kurie ieško tikro rašybos rato, reikia susisiekti su DR ISIKOLO On isikolosolutionhome@gmail.com. Taip pat galite jį Whatsapp siųsti telefonu +2348133261196.
Florin Druga
2020-10-09 05:02
Dėka puikaus vyro, vadinamo dr. Ajayi, aš galėjau susitaikyti su savo vyru po metų atsiskyrimo, mano draugas, bankininkas, supažindino mane su juo, nes jis su savo protėvių galiomis padėjo jai gauti paaukštinimą banke, su kuriuo ji dirba. perdavė jam jo protėviai. jei jums reikia bet kokių problemų, susijusių su burtais, ar iškylančių problemų ar jūsų santuokinis gyvenimas nėra drovus, rekomenduoju greitai susisiekti su dr. Ajayi rašybos rašikliu „Whatsapp“: +2347084887094 arba el. paštu: drajayi1990@gmail.com sprendimas
ANGELA DAVIS
2020-10-08 17:59
Noriu paliudyti visuomenei, kaip mano santykius po 3 metų vienatvės sugrąžino didžioji dr. ODION jėga. Mano buvęs vyras po kontakto su dr. ODION ratukais man paskambino burtais, kurie sugrąžino mano buvusį vyrą ir pradėjo gerą darbą. namo, dabar mes laimingai susituokę. Visa tai ačiū dr. ODION už jo nuostabią dvasinę pagalbą. Šiuo liudijimu dabar esu laimingiausia moteris žemėje, o mūsų meilė dabar stipresnė, nei buvo dar anksčiau. Aš ir toliau dalinsiuosi šiuo liudijimu visame pasaulyje. Dėkojame dr. ODION už gerą darbą, kurį jis padarė man ir žmonėms, kuriems padėjo. Tikėkite juo ir darykite viską, ko jis prašo, ir niekada jokiu būdu neabejokite juo. susisiekite su juo savo paštu (drodion60@yandex.com) arba galite WhatsApp jį +2349060503921.
Elena Branko
2020-10-08 13:51
Mano vaikinas išsiskyrė su manimi prieš 2 mėnesius, nes jautė, kad aš jį apgaudinėjau su savo draugu vyru. Aš bandžiau viską, ką jam galėjau paaiškinti, bet jis mokėjo kurčias ausis, buvau emociškai nuniokotas, nes aš jį labai mylėjau pamačiau internete įrašą apie DR ISIKOLO, kuris padeda žmonėms susigrąžinti prarastą meilužį, iš pradžių abejojau, ar tai tiesa, nes niekada netikėjau tokiais dalykais, bet nusprendžiau pabandyti, susisiekiau su juo ir jis pasakė man ką daryti, ir aš tai padariau, tada jis man padarė meilės burtą. Būrimo procesas suvienyti įsimylėjėlius yra labai paprastas ir jis dirba pasiaukojančius žmones taip pat, kaip per 48 valandas atstatė mano santykius, o mano vaikinas skambino ir maldavo dar kartą atsigriebkite su manimi, jei jums reikia pagalbos jūsų santykių ar santuokos problemai ištaisyti. Čia yra jo kontaktas „WhatsApp“/„Viber him“: +2348133261196, atsiųskite jam el. Laišką (isikolosolutionhome@gmail.com).
Steve Zaha
2020-10-08 04:57
Po 5 metų santuokos mano žmona paliko mane kitam vyrui. Aš bandžiau visomis priemonėmis susitaikyti su ja, tačiau ji niekada nesutiko grįžti namo sakydama, kad jai nuobodu santuoka. Ieškojau būdų, kaip ją susigrąžinti internete, kai užklupau liudijimą apie burtų ratuką, vadinamą dr. Ajayi, kuris padėjo žmonėms išspręsti santykių problemas, kuriomis niekada netikėjau dvasiniu darbu, bet myliu savo žmoną ir beviltiškai noriu, kad ji sugrįžtų į mano gyvenimą. . Taigi, susisiekiu su daktaru Ajayi ir paaiškinu jam savo problemas, mano didžiausiai nuostabai, DR AJAYI padėjo man sugrąžinti savo moterį po 3 dienų ir dabar mano santykiai yra tobuli, kaip jis pažadėjo. Grąžindamas savo buvusį nuolatinį burtą, jūs ne tik sugrąžinsite mylimą žmogų, bet ir vėl sujungsite savo meilužių jausmus, kad būtumėte patenkinti tuo asmeniu. Jei išgyvenate santykių sunkumus ir norite greito sprendimo, susisiekite su dr. Ajayi el. Paštu: drajayi1990@gmail.com arba „WhatsApp“ ARBA „Viber“ numeriu +2347084887094
ESTHER CELINE
2020-10-03 05:56
Labai džiaugiuosi, kad čia pat paskelbiau šį liudijimą apie tai, kaip puikus burtų ratukas man padėjo sugrąžinti savo gyvenimo meilę. Aš žinau, kad yra daug tokių moterų kaip aš, kurios padarė tiek daug, kad susigrąžintų savo vyrą ar vieną kartą mylėtų. Aš čia norėčiau jums liepti daugiau nebeieškoti, nes atsakymas yra čia pat. Aš nuoširdžiai tikiu, kad jei yra iki penkių burtininkų, tokių kaip dr. ODION, šis pasaulis būtų geresnė vieta. Mačiau žmonių, besiskundžiančių, kaip netikros burtų kastos žadėjo jiems padėti, bet negalėjo, bet su dr. ODION sakau, kad jūsų problema yra jau išspręsta. Su vyru buvome atskirai 4 mėnesius ir negalėjau pakęsti negyvenant be jo. Aš bandžiau viską, kad jis būtų sugrąžintas, bet nieko neveikė, kol pamačiau daugybę liudijimų apie burtų ratuką, pavadintą „Dr ODION“, ir kaip puikus jo darbas yra. ir aš nedelsdamas susisiekiau su juo per WhatsApp telefonu (+2349060503921) ir atlikau jo prašytą žingsnį, o per kitas 48 valandas mano meilužis man paskambino ir
Chloe Donald
2020-10-02 11:25
Perskaičiau keletą daktaro Isikolo liudijimų apie meilės burtų ratuką apie tai, kaip jis daugeliui žmonių padėjo per 48 valandas sugrąžinti savo buvusius meilužius. kurį aš taip myliu. Nusprendžiau su juo susisiekti, nes labai myliu savo vaikiną ir porą mėnesių buvome atskirai, man jo labai trūko, bandžiau visas kitas priemones, kad jį susigrąžinčiau, bet negalėjau. Aš susisiekiau su dr. Isikolo ir jis pasakė man, kad mano buvęs asmuo grįš pas mane per kitas 48 valandas, dr. Isikolo jį išleido, kad žinotų, kaip aš jį myliu ir noriu. Ir atvėrė akis, norėdamas įsivaizduoti, kiek mes turime kartu. Mano buvęs žmogus vėl grįžo pas mane. Dabar, kai rašau šį liudijimą, esu pati laimingiausia mergina žemėje, o aš ir mano vaikinas gyvename laimingą gyvenimą, o mūsų meilė dabar stipresnė, nei buvo dar prieš mūsų išsiskirti. kurio tikrai labai norėtumėte susigrąžinti. Jo el. Paštas: isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite jį WhatsApp parašyti +2348133261196.
Sarah Paulson
2020-10-02 07:14
Jau du kartus buvau santykių sagoje su savo vyru, jis mane apgaudinėja su kita moterimi, kuri nori įsitikinti, ar sugenda mano namai, o mes netgi atsidūrėme ties skyrybų riba, ir jis nusprendė mane palikti kitai moteriai , Kalbėjau su savo drauge apie skyrybas ir ji rekomendavo daktarą AJAYI, kuris išgelbėjo mano santuoką ir grąžino mano vyrą. Vakar jis atsiklaupė ir dėl visko atsiprašė. Daugiau niekada neinu į skyrybų žiuri. Esu laiminga, kad mano šeima grįžo, o vaikai - laimingi. Jei turite panašių santykių problemų. Susisiekite su didžiuoju burtų raštu daktaru Ajayi savo el. Pašto adresu: Drajayi1990@gmail.com arba „WhatsApp“: +2347084887094. Mano šeima grįžo ir noriu, kad kiekviena pora suprastų, jog skyrybos niekada nėra atsakymas. Ačiū dr Ajayi, jūs esate geriausias ir 100% patikimas burtų ratukas. Aš visada būsiu dėkinga.
Isabelle Gramhi
2020-10-01 01:35
Aš labai džiaugiuosi, kad mano sugriauta santuoka buvo atkurta. Mano buvęs meilužis grįžo, kai paliko mane ir mūsų vaikus dėl kitos moters. buvau labai laiminga sutikusi DR ODION, kaip jis daugeliui žmonių gali padėti sugrąžinti meilužę, todėl susisiekiu ir su manimi. būtent taip DR ODION padėjo man sugrąžinti savo meilužį .. Didelis ačiū jums DR ODION, nes niekada nemaniau, kad mano buvęs meilužis taip greitai grįš su manimi. Jūs esate geriausias ir didžiausias pasaulyje. jei esate čia ir jums reikia buvusio meilužio atgal arba jūsų mylimasis persikėlė pas kitą moterį, daugiau neverkite, susisiekite su šiuo galingu burtų šaukliu dabar. Štai jo kontaktas: Siųskite jam el. Laišką šiuo adresu: (drodion60@yandex.com) arba „WhatsApp“ +2349060503921.
Anastasiya Bondareva
2020-09-29 11:05
Aš tyriau dvasinį gydymą per meilės kerus, iš to, ką perskaičiau, burtų daktaras gali užburti meilę ir sugrąžinti pasiklydusį meilužį, nepaisant atstumo. Aš taip pat skaičiau, kad bet kokią dvasinę problemą gali išspręsti tikras burtų daktaras, tačiau ne visiems galima padėti. Man pasisekė, kad susisiekiau su dr. ODION per jo el. Laišką (drodion60@yandex.com) arba „WhatsApp“ +2349060503921. atlikus keletą tyrimų. Mano vyras privertė mane išgyventi pragarą, kai paliko mane su 18 mėnesių dukra gyventi pas savo meilužę. Viena iš jo priežasčių buvo ta, kad jis dar nėra pasirengęs rūpintis mūsų vaiku. Padėtis privertė mane nusivilti, visą laiką buvau sutrikusi ir pamažu patyriau smegenų traumas, nes buvau bejėgė ir beviltiška. Aš maldavau DR ODION padėti man protiškai ir iš tikrųjų pareikšti jam savo dabartinę santuokos sutartį ir sustiprinti mūsų jausmus vienas kitam. Po to, kai buvo ištartas burtas, nors ir šiek tiek tikėjau, kad jis veiks, buvau nustebinta dienos, kurią man davė dr. ODIO
Rodica Lonut
2020-09-26 06:38
4 savaites ašarojau, nes mano vyras pasakė, kad nori skyrybų, aš buvau toks sutrikęs ir nuo širdies. Iki labai geros dienos, kai išgirdau apie daktarą Ajayi, jo svetainėje perskaičiau keletą liudijimų, kaip jis sugebėjo suderinti nutrūkusius santykius, todėl nusprendžiau pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė dalykus, kuriuos reikėjo padaryti, kad jis užburtų. Iš pradžių svarsčiau, ar turėčiau tai padaryti, ir nusprendžiau pabandyti. Aš padariau tai, ką daktaras Ajayi burtų leidėjas man liepė tai padaryti, tada ne iki 7 dienų pertraukos iš niekur mano vyras, kuris mane be jokios priežasties paliko, vieną vakarą grįžo namo ir maldavo mane sugrąžinti, jis netgi atėjo su broliu ir maldavo atleisti. Po tiek skausmo, kurį patyriau, mano vyras vis tiek grįžo ... esu labai laimingas ... dėka daktaro Ajayi, galite kreiptis į jį dėl bet kokio rašybos darbo. Tikiu, kad jis pamatys jus per jūsų RYŠIŲ problemas.

El. Paštas: drajayi1990@gmail.com
„Viber“ / „Whatsapp“: +2347084887094
Veronica Duryea
2020-09-21 19:49
Niekada iš tikrųjų netikėjau nė vienu iš šių dalykų, bet kai buvau praradęs sužadėtinį, man reikėjo pagalbos ir kur nors blogai pasisukti. Radau (drodion60@yandex.com) ir užsisakiau LOVE SPELL. po dviejų dienų suskambo mano telefonas. o mano sužadėtinis vėl skambino ir norėjo grįžti pas mane! Ne tik grįžk, burtų ratukas atvėrė akis, kad žinotų, kaip aš jį myliu ir reikalinga. „Burtų liejimas“ nėra smegenų plovimas, tačiau jie atvėrė akis, kad žinotų, kiek mes turime dalintis kartu. Rekomenduoju išbandyti visiems, kurie pateko į mano seną padėtį. Tai suteiks jums nuostabių staigmenų, taip pat jūsų mylimajam. Taip, kaip viskas turėjo būti. "Galite susisiekti su burtų siuntėju - EMAIL: (drodion60@yandex.com) arba WhatsApp jį telefonu +2349060503921.
Rebecca March
2020-09-14 17:40
Sveiki visi, aš čia, noriu padėkoti DR ODION, kad vėl mane nudžiugino, mano sužadėtinės paliko mane, kai jau ketinau susituokti po 2 mėnesių. Ir aš buvau taip nusivylusi, kad praleidau blogą dieną. kol buvau prisijungęs ir parodau apžvalgą apie asmenį, paskelbusį daktaro, vadinamo ODION, liudijimą, su kuriuo aš iš tikrųjų susisiekiau, ir jis užtikrino mane, kad neturėčiau jaudintis, kad mano vaikinas grįš, kai jis bus atliktas su savo darbu per 24 val. . deja, aš susitinku mobiliojo telefono telefoną ir tai buvo mano vaikinas. Jis man pasakė, kad jam gaila, kad turėčiau jam atleisti, kad jis grįžta, kad būtume kartu. Ačiū DR ODION už jo malonų darbą. Jei susiduriate su ta pačia problema, galite susisiekti su juo per „WhatsApp“ +2349060503921 arba el. Paštu (drodion60@yandex.com)
Franca
2020-09-13 01:21
jei išsiskyrėte su savo mylimuoju ir norite greitai susitaikyti, susisiekite su Dr. Ajayi galingu burtų leidėju „WhatsApp“ +2347084887094 arba el. Paštas: drajayi1990@gmail.com jis yra protėvių apdovanotas žmogus, turintis didžiulę antgamtinę galią, nes jis man padėjo susigrąžinti savo vyrą po 9 mėnesių išsiskyrimo su savo galiomis. Daktaras Ajayi yra galingas žmogus, kiti žmonės mane apgavo iš savo pinigų, bet man pasisekė, kad susidūriau su daktaru Ajayi, nes jis galėjo man padėti išspręsti mano šeimos problemas. susisiekite su juo šiandien, jis yra 100% patikimas.
Lilibeth Hernandez
2020-09-11 03:45
Aš amžinai būsiu skolinga didžiajam daktarui Odionui už sutvarkytą iširusią santuoką po to, kai vyras mane paliko 6 mėnesius kitai damai. Niekada netikėjau burtais, kol draugas nepažindino manęs. Iš pradžių buvau skeptiškas jo atžvilgiu, nes daug girdėjau apie netikrų burtų liejėjus, tačiau užmyniau abejones, nes labai norėjau susigrąžinti vyrą ir dariau pagal tai, ką jis man liepė. Dabar mano vyras grįžo vos per 48 valandas nuo susisiekimo. Aš vėl laimingai gyvenu su savo vyru po 6 mėnesius trukusios santuokos ir nerimsiu, kol jis nebus žinomas visame pasaulyje. Jis taip pat specializuojasi loterijos burtuose, paaukštinimo burtuose, gydo ligos burtus E.T.C. Dabar susisiekite su dr. Odion, jo el. Pašto adresu (drodion60@yandex.com) arba „WhatsApp“ +2349060503921
Mavis Copper
2020-09-09 13:14

Ieškodamas pagalbos internete pamačiau liudijimą apie burtininką dr. Ajayi, kuris paaiškino, kaip jis padėjo jai išvesti brolį iš kalėjimo atlikęs jai malonės užkeikimą, labai noriu, kad mano vyras grįžtų namo, todėl rašau rašybos ratukas „WhatsApp“: 2347084887094 ir pasakė man, ką reikia daryti, k vykdė visus nurodymus, o šiandien aš taip pat turiu pasidalinti savo liudijimu, nes mano vyras grįžo namo praėjus trims dienoms po to, kai daktaras Ajayi atliko burtą, kad jis grįžtų namo, mes dabar gyvena laimingai. Aš turėjau abejonių, bet dabar jau nebeabejoju, nes visi burtų ratukai man pasakė, kas nutiko, kai jis man paaiškino, taigi, jei jums reikia burtų ratuko pagalbos dėl bet kokios rūšies gyvenimo problemų, susisiekite su dr. Ajayi paštas: drajayi1990@gmail.com arba „WhatsApp“: +2347084887094.
Elizabeth Bastian
2020-09-03 11:20
Noriu neribotai padėkoti šiam Didžiajam vyrui, vadinamam dr. ODION, šiandien esu laiminga, nes mano vyras dabar grįžo su meile. Mano vyras paliko mane dėl kitos moters, vien todėl, kad šiek tiek nesusipratome. jis paliko mane ir pažadėjo, kad niekada nebegrįš pas mane. Aš verkiu visą dieną ieškodamas sprendimo, kuris padėtų man jį sugrąžinti. Tada pamačiau, kad „Instagram“ dalijasi liudijimu, kurį pateikė ANGELA DAVIS. išsiunčiu jam el. laišką ir pasakoju savo problemas, kurias turiu su vyru, ir jis žada per 3 dienas grąžinti jį namo. iš tikrųjų jis yra nuostabus, jis padeda man susigrąžinti vyrą per 3 dienas, kurias jis žada, o mano vyras grįžta pas mane ir žada mylėti mane amžinai ir maldauti manęs dėl skausmo, kurį jis man sukėlė. Aš amžinai būsiu dėkingas jums, dr. ODION, ir nesustosiu skelbti jūsų vardo internete, kad žmonės pamatytų, koks esate tikras. Aš taip pat noriu pasakyti visiems čia, kad visada būsiu dėkingas šiam vyrui DR ODION už viską, ką jis padarė man. Mano vyras grį
Isabelle Gramhi
2020-09-03 01:51
„DR ODION“ - GERIAUSIAS RAŠYKLOS LYGININKAS, TURINČIAS ATGRĄŽINUSIUS MŪSŲ RYŠIUS, IR DIDŽIAI REKOMENDUOJU „DR ODION“ VISIEMS, kuriems REIKIA PAGALBOS!

Mano vyras paliko mane kitai moteriai prieš 3 mėnesius ir nuo tada mano gyvenimą užpildė skausmai, liūdesys ir širdies plyšimas, nes jis buvo mano pirmoji meilė, su kuria praleidau visą gyvenimą. Mano draugas man pasakė, kad matė keletą burtų, vadinamų DR ODION, liudijimų, kad per kelias dienas jis gali sugrąžinti meilužį, aš juokiuosi iš jo ir pasakiau, kad man neįdomu, bet dėl ​​meilės, kurią man draugė man padarė, ji mano vardu konsultavosi su didžiuoju burtų šaukliu ir didžiausia mano nuostabai, kad po 2 dienų mano vyras paskambino man pirmą kartą po trijų mėnesių, kad manęs trūksta ir kad jam labai gaila visko, ką man padarė. Jis grįžo pas mane ir dabar mes esame laimingi kartu. Aš vis dar negaliu tuo patikėti, nes tai labai neįtikėtina. Ačiū DR ODION, kad parsivežėte savo meilužį, taip pat mano mielą draugą, kuris užtarė mano vard
Nadia
2020-08-30 02:39
Daktaro Ajayi dėka man pavyko išgelbėti santuoką nuo skyrybų, jis paliko mane ir mūsų 11 metų sūnų, bet dr. Ajayi išleido meilės burtą, kuris sugrąžins jį namo po trijų dienų burtų, jei susidursite su bet kokia santykiai, nesigėdykite, susisiekite su dr. Ajayi dėl ilgalaikio sprendimo. galite jį pasiekti naudodamiesi „Whatsapp“ / „Viber“ +2347084887094 arba el. paštu: drajayi1990@gmail.com
Pauline Niester
2020-08-19 17:02
OHO!! Tai yra pats nuostabiausias dalykas, kurį aš kada nors patyręs, ir turiu pasidalyti šiuo puikiu liudijimu ..Aš apsilankiau interneto forume 8-ĄJĄ KATEGORIJĄ 2020 m. Ir pamačiau nuostabų šio galingo ir puikaus rašytojo, vadinamo dr. Aš niekada tuo netikėjau, nes niekada anksčiau negirdėjau ir nieko neišmaniau apie magiją. Joks kūnas nebūtų galėjęs įtikinti manęs apie stebuklingus burtus, kol Dr Odion nepadarė man nepaprasto darbo ir atkūrė mano santuoką. metų atgal, ir per tas pačias 48 valandas, kai skaičiau internete, mane sutuoktinė atgabeno. Aš buvau nuolaidus ir sukrėstas, kai mano vyras atsiklaupė maldaudamas atleidimo ir norėdamas priimti jį atgal .. Aš esu tikrai trūksta žodžių ir džiaugsmo, ir aš nežinau, kiek turėčiau pasakyti, koks dėkingas tau. Dr Odion tu esi Dievas, atsiųstas man ir visai mano šeimai .. Ir dabar aš vėl esu linksma moteris .. štai jo el. paštas (drodion60@yandex.com) taip pat galite pridėti gydytoją Dr Odion „WhatsApp“ tinkle +2349060503921
Jennifer Gaspar
2020-08-19 16:38
Jennifer Gaspar parodymai. Kaip greitai susigrąžinti savo buvusįjį!

Man skaudėjo ir daužėsi širdis, kai prieš septynis mėnesius mano ir mano vyro santuokoje iškilo labai didelė problema. toks baisus, kad jis kreipėsi į teismą dėl skyrybų. jis pasakė, kad daugiau nebenori daugiau pasilikti su manimi ir kad nebemyli manęs. Taigi jis išsikraustė iš namų ir privertė mane ir mano vaikus patirti stiprų skausmą. Išbandžiau visas įmanomas priemones, norėdamas jį susigrąžinti, po daug maldaudamas, bet nesėkmingai. Ir jis patvirtino, kad priėmė savo sprendimą ir daugiau niekada nenorėjo manęs matyti. Taigi vieną vakarą grįždamas iš darbo sutikau seną draugą, kuris paprašė mano vyro. Taigi aš jam paaiškinau kiekvieną dalyką, todėl jis man pasakė, kad vienintelis būdas susigrąžinti savo vyrą yra apsilankyti rašybos žinove, nes tai tikrai pasitarnavo ir jam. Taigi niekada netikėjau burtais, tačiau neturėjau kito pasirinkimo, kaip tik sekti jo patarimais. Tada jis man davė rašytojo, su kuriuo jis l
Patrick Marshal
2020-08-19 00:30
Aš buvau ant šešerių metų žmonos praradimo slenksčio, nes ji pasakė, kad ji daugiau nesidomi mūsų santuoka, kuri užaugina gražią dukrą, nes sunkvežimio vairuotoja aš visada einu keliu, bet aš tikrai myliu savo žmoną ir rūpinuosi ja. paklausiau jos ir mano dukters, kokia yra problema, tačiau ji nepateikė jokio pagrįsto paaiškinimo, sakydama, kad jai nuobodu dėl mūsų sąjungos, man tai buvo keista, nes mano žmona buvo mylinti moteris, staiga viskas tiesiog pasikeičia. ir jos požiūris į mane nebuvo geras, žinojau, kad kažkur negerai, todėl paaiškinau dalykus savo geram draugui Diegui, kuris supažindino mane su rašybos rašančiojo vardu dr. Ajayi, paaiškinau savo situaciją rašytojui, jis privertė mane suprask, kad buvęs meilužis manipuliuoja mano žmona, kad paliktų mane, bet liepė nesijaudinti. Jis man pasakė, kad mano žmona grįžo prie savo normalios savijautos ir laukiuosi iš jos savo antrojo kūdikio. kontaktas

„Viber“ / „Whatsapp“ numeris: +2347084887094
Paštas: drajayi1990@gmail.com
Monique
2020-08-10 17:01
PROFESINIS SPELIO RATUOKLIS, KURIAS GALITE JUMS PADĖTI SU LOVE-SPELL, SUMOKAMAI ATLIKTI SAVO LOVER GRĮŽTI PO PO BREAKUPIMO / SKIRTUMO, JEI JŪSŲ SITUACIJA NEMOKAMA! KONTAKTAI: DR. ODION (drodion60@yandex.com) JEI TAM TIKRAI yra geriausias SPALIO RATAS internetu ir jo rezultatas yra 100% garantuotas ..

Po 3 metų, bendraudamas su draugu, mano draugas pradėjo eiti su kitomis merginomis ir demonstruoti man šaltą meilę. Kelis kartus jis grasino, kad išsiskirs su manimi, jei išdrįsiu paklausti jo apie jo ryšį su kitomis merginomis, aš buvau visiškai nuniokotas ir sumišęs, kol senas mano draugas man papasakojo apie burtų kerėklą internete DR. ODION, kuris meilės jėgomis padeda žmonėms išspręsti jų santykių ir santuokos problemą. Burtai, Iš pradžių aš suabejojau, ar toks dalykas kada nors egzistuoja, bet nusprendžiau pabandyti. Kai susisiekiau su juo, jis man papasakojo viską, ką man reikėjo padaryti, ir aš padariau ir jis padėjo man ištarti Meilės rašybą ir per 48 valandas mano vaikinas grįžo
Hanah Rodriq
2020-07-31 17:51
SVEIKI ATVYK TO DR DR AJAYI SPELL NAMUOSE, KURIUOS NUO JOS DIDELIAI ANKESTORIAI.

Greitas emocinis grįžimas tarp lesbiečių ir gėjų bei sterilių moterų, kad būtų galima nedelsiant sugrąžinti meilę. Susisiekite su „Viber“ arba „Whatsapp“ numeriu: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com
Ar turite santuokos problemų?
Ar turite problemų dėl teisingumo?
Ar turite problemų su savo viršininku?
Ar norėtumėte gauti vairuotojo pažymėjimą?
Ar jaučiate grėsmę aplinkiniams?
Ar švaistote pinigus to nesuvokdami?
Ar turite problemų pastoti?
Ar turite klausimų apie persileidimus?
Ar norite sužinoti savo ateitį?
Jūs netenkinate savo sutuoktinio?
Ar jūsų viršininkas atsiuntė jums darbą?
Tavo vaikinas ką tik paliko tave?
Ar nesijaučiate kaip kiti?
Ar jūs ieškote gero darbo? ..
Susisiekite su „Viber“ arba „Whatsapp“ numeriu: +2347084887094
El. Paštas: drajayi1990@gmail.com visiems jūsų poreikiams.
* PRIEINAMA 24/7 dienos.
* Rezultatai garantuojami 100%.
Serena Vladir
2020-07-12 02:34
Gyvenimas ateina su skirtinga patirtimi, aš nežinau, ką turite, tačiau tai yra mano trumpas liudijimas, aš mielai rašau tai, nes mano santuokoje vėl yra ramybė ir viskas dėka puikaus vyro, paskambinto dr. Ajayi, jis yra galingas burtas kasatorė, padedanti suderinti mano ir vyro ginčą, mano vyras paliko namus ir 7 mėnesius gyvena be moters, nesirūpindama manimi ir mūsų 4 metų dukra, finansiškai man viskas gerai, nes esu bankininkė, bet man reikia švelnaus globos vyras, bet mano vyras niekur nėra arti, maldauju, kad jis kelis kartus grįžtų namo, bet nieko neveikia, aš net paprašiau vyresniojo brolio, kad man padėtų. Perskaičiau vyro, kuris aprašė, kaip dr. Ajayi padėjo jam nutraukti žmonos meilės burtą, liudijimus, aš užmezgiau jo kontaktą ir paaiškinau jam savo problemas. Jis papasakojo, ko reikia meilės burtui, ir aš suteikiau jam lėšų nusipirkti. po trijų dienų mano vyras grįžo namo. Susisiekite su „Viber“ / „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com, jei turite
matej.smolej1@gmail.com
2020-06-16 12:35
Jų paslaugos apima refinansavimo paskolos, sunkvežimių paskolos, švietimo paskolos, studentų paskolos, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, skolos konsolidavimo paskolos, verslo paskolos, užtikrintos ir neužtikrintos paskolos, hipotekos paskola, būsto paskolos, maloniai susisiekti su jais šiandien tolesnių tyrimų elektroniniu paštu: k.frankloans@gmail.com arba per WhatsApp +1-781-656-7138.

Jūsų finansinis pasitenkinimas yra ten Tikslas ir jūsų darbas su jais bus geros patirties, prašome susisiekti su jais šiandien tolesnių užklausų, jei jus domina paskolos per savo e-mail: k.frankloans@gmail.com arba per WhatsApp +1-781-656-7138.
Joseph Eric
2020-06-16 12:34
Parodymai apie tai, kaip aš gavau savo paskolą 2% (Frank Loans Paslaugos )

Norėčiau be išlygų rekomenduoti dirbti su Frank Paskolų paslaugos, Jei esate už namų hipotekos rinkoje. Aš kalbėjau su daugeliu brokerių, o apsipirkti už savo hipotekos paskolą internetu, Nuo pirmojo kontakto, galėčiau pasakyti, jis tipo asmuo galėčiau pasitikėti, kad padėtų man padaryti geriausią sprendimą man ir mano šeimai, Jie siūlo tiek trumpą ir ilgą laiką paskolą ne per 1-30 metų paskolos trukmė, su arba be užstato, bet ne kredito patikrinimas ir jų paslaugos yra greitas, patikimas ir patikimas, nes jie buvo išbandyti ir pasitiki man skirtingai nuo kitų bendrovių.

Ar jums sunku gauti kapitalo paslaugas iš vietos bankų ir kitų finansų institutų? ar jums reikia lėšų pradėti savo asmeninį verslą? Ar turite mažą kredito rezultatas ir jums rasti sunku gauti paskolą, nes jūsų kredito rezultatas nerimauti ne daugiau, nes Frank Loans Paslaugos yra čia, kad padėtų jums atsiperka savo sąskaitas ir pradėti gerą ve
theresa oliver
2020-06-10 21:18
Aš esu Theresa Oliver pagal vardą. bet aš gyvenu JAV, prieš keletą mėnesių buvau finansiškai įtemptas ir dėl savo nevilties buvau apgautas kelių skolintojų internete. Dėl savo profesijos, nes esu vieniša motina, turinti 2 vaikus ir visas pasaulis atrodė, kad tai kabo ant manęs, ir aš skundžiuosi ir diskutuoju su mano draugu, gyvenančiu (LENKIJA), kuris mane nukreipė labai patikimam skolintojui, vadinamam (ponia Antonia Rowan) iš (CREDIT-SUISSE) paskolų tarnybų, ji buvo gelbėtoja, kurią Dievas siuntė gelbėti mano šeimos, pasiimant 85 000,00 USD paskolą su 3% palūkanų norma, be jokio streso, susisiekite su savo credit-suisse147@hotmail.com
sofia
2020-06-09 23:29
Ačiū dr. Ajayi už jūsų pagalbą, aš niekada netikėjau burtų ar vudu galybe, bet jūs man parodėte kitą gyvenimo dalį, kai sugrąžinote mano mylimą vyrą, kurį mano draugas paėmė iš manęs su savo dvasinėmis galiomis po 5 mėnesių išsiskyrimo, Aš dabar tikiu kita sritimi. Dėl bet kokių problemų susisiekite su „Ajaberi“ „Viber“ arba „WhatsApp“ numeriais. +2347084887094 ARBA el. Paštas: drajayi1990@gmail.com jis yra puikus dvasingas žmogus, galintis padėti bet kokiems santykiams ar kitoms gyvenimo problemoms.
Loana
2020-06-09 23:28
Mano vardas Loana, aš esu iš Monako. Aš turiu vaikiną, su kuriuo susidraugavau, dvejus metus. Jis tiesiog pabudo vieną rytą ir pasakė, kad santykiai baigėsi. Aš buvau ašarose beveik 4 savaites. buvau tokia sumišusi ir suirzusi. Aš pasiunčiau seserį ir geriausią draugę Susan eiti jo maldauti, bet jis tvirtino, kad santykiai baigėsi, kad jis nuo manęs pavargo. Iki labai geros dienos, kai išgirdau apie dr. Ajayi, skaičiau jo svetainėje keletą liudijimų, todėl nusprendžiau pabandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man papasakojo dalykų, kuriuos reikia padaryti, kad jis galėtų ištarti burtą. Iš pradžių galvojau, ar turėčiau tai padaryti, ir apsisprendžiau pamėginti. Aš padariau tai, ką liepė dr. Ajayi rašybos rašytojas, tada ne vėliau kaip per 7 dienas iš niekur mano vaikinas, kuris mane paliko be priežasties, vieną vakarą atėjo į mano namus ir maldavo, kad mane grąžintų, jis net atėjo su savo brolis ir paprašė atleidimo .. Po tiek skausmo, kurį praėjau, mano vaikinas vis tiek grįžo ... esu t
Loreta Dough
2020-06-09 00:15
Ažajus yra žmogus, turintis didelę dvasinę galią dėl savo rašybos galios. Aš galėjau susigrąžinti savo vyrą po trejų metų skyrybų. Aš išgyvenau blogus laikus dėl skyrybų, todėl internete ieškojau pagalbos, kai susidūriau su parodymai apie moterį, kuri papasakojo, kaip burtų žinovė padėjo jai susilaukti kūdikio naudojant augalinį vaistą, aš susisiekiau su juo ir paaiškinau jam savo situaciją, jis atliko burtą, o mano vyras trečią dieną grįžo pas mane. man tai vis dar yra magija, aš labai džiaugiuosi, kad grįžau su meile savo gyvenimui. galite pasiekti, kad dr. Ajayi rašytojas pasakytų jo „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. paštu: drajayi1990@gmail.com, jis padėjo man.
Loreta Sam
2020-06-03 00:18
Ažajus yra žmogus, turintis didelę dvasinę galią dėl savo rašybos galios. Aš galėjau susigrąžinti savo vyrą po trejų metų skyrybų. Aš išgyvenau blogus laikus dėl skyrybų, todėl internete ieškojau pagalbos, kai susidūriau su parodymai apie moterį, kuri papasakojo, kaip burtų žinovė padėjo jai susilaukti kūdikio naudojant augalinį vaistą, aš susisiekiau su juo ir paaiškinau jam savo situaciją, jis atliko burtą, o mano vyras trečią dieną grįžo pas mane. man tai vis dar yra stebuklas, aš labai džiaugiuosi, kad grįžau su meile savo gyvenimui. jūs galite susisiekti su „Ajajai“ rašytoju jo „Viber“ ar „WhatsApp“ numeriu: +2347084887094 arba el. paštu: drajayi1990@gmail.com
Andrea Scholes
2020-06-03 00:17

Laba diena visiems, noriu pasidalinti turima patirtimi su dr. Ajayi. Jis yra labai galingas žmogus, kurį palaimino jo priekinis tėvas padėti žmonėms, turintiems įvairių gyvenimo problemų. Aš išgyvenu blogesnį savo gyvenimo etapą, nes mano vyras man pasakė, kad nori skyrybų iš niekur, paklausiau jo, kur suklydau, tačiau jis man nieko neatsakė, o jis išsikraustė iš namų. Tai buvo tikrai įtempta, todėl laukiu pagalbos, kai sutikau dr. Ajayi burtininkas internete, po tam tikrų konsultacijų paaiškinau jam savo būklę ir sužinojau, kad mano vyras dirba su sekretoriumi darbe ir jis yra prižiūrimas jos, o didysis rašybos rašytojas man pasakė, ką reikia padaryti, ir aš laikiausi jo nurodymų, šiandien aš Aš didžiuojuosi moterimi, sakydama, kad mano vyras yra namuose su manimi, ir mes tikimės, kad mūsų antrasis vaikas bus dėkingas rašytojui Ajayi, jei jums reikia rašybos keitiklio pagalbos iškilus bet kokioms problemoms. tinkamas asmuo, norintiems tobulo ir tikroviško gyvenimo aprašymo lt. Susisi
Scott
2020-05-31 09:08
Kreipkitės dėl asmeninės ar verslo paskolos su prieinama 2% palūkanų norma su 100% garantija. Kreipkitės dabar ir gaukite paskolą per 48 valandas nuo patvirtinimo susisiekite su įmonės el. Pašto adresu: [Mrrolandscott@gmail.com]

„Whatsapp Us“: +17068533834

Rašykite mums el. Paštu: Mrrolandscott@gmail.com

Geriausi linkėjimai

ROLAND SCOTT
Bernard Herman
2020-05-06 16:21
Dėmesio Dėmesio Dėmesio !!!

Mes siūlome jums gerą galimybę imti paskolą.
- Lankstus grąžinimo grafikas
- Paskolos suma: 5 000,00 EUR ir daugiau
- 1,5 proc. Norma
- Patvirtinimas yra greitas
- Jokio saugumo patikrinimo
Ieškokite dabar!

Siųskite šią informaciją korespondencijai:

Į mane:
Adresas:
telefonas:

sveikinimai
Bernardas Hermanas
Paštas: betdahdgsar@gmail.com
zekoceanfinance@gmail.com
2020-04-25 20:23
Sveiki,

Ar jums reikia skubios paskolos, kad išspręstumėte savo finansinius poreikius? Mes siūlome paskolas nuo 2 000,00 iki 100 000 000,00, mes esame patikimi, galingi, greiti ir dinamiški, be kredito patikrinimo ir šio pervedimo metu siūlome 100% garantiją užsienio paskoloms.

Mes taip pat išleidome paskolą visa valiuta su 3% visų paskolų palūkanų normomis .... Jei jus domina, susisiekite su mumis per įmonės el. Pašto adresą.

Šis el. Paštas: Jei norite, susisiekite su mumis per el. Pašto adresą: zekoceanfinance1@gmail.com
zekoceanfinance@gmail.comLinkėjimai,

Ponas Lanlazar Marcus

zekoceanfinance@gmail.com
zekoceanfinance1@gmail.com
LANLAZAR MARCUS
2020-04-25 20:21
Sveiki,

Ar jums reikia skubios paskolos, kad išspręstumėte savo finansinius poreikius? Mes siūlome paskolas nuo 2 000,00 iki 100 000 000,00, mes esame patikimi, galingi, greiti ir dinamiški, be kredito patikrinimo ir šio pervedimo metu siūlome 100% garantiją užsienio paskoloms.

Mes taip pat išleidome paskolą visa valiuta su 3% visų paskolų palūkanų normomis .... Jei jus domina, susisiekite su mumis per įmonės el. Pašto adresą.

Šis el. Paštas: Jei norite, susisiekite su mumis per el. Pašto adresą: zekoceanfinance1@gmail.com
zekoceanfinance@gmail.comLinkėjimai,

Ponas Lanlazar Marcus

zekoceanfinance@gmail.com
zekoceanfinance1@gmail.com
Max A Bent
2020-04-24 14:51
Ar jums reikia skubios paskolos, kad išvalytumėte skolas, ar jums reikia nuosavybės paskolos, kad pagerintumėte savo verslą? Ar jus atmetė bankai ir kitos finansinės agentūros? Ar jums reikia paskolos konsolidavimo ar hipotekos? Neieškokite daugiau kaip mes čia, kad visos jūsų finansinės problemos taptų praeitimi. Susisiekite su mumis el. Paštu:

oceanfmortgages@gmail.com
oceanfmortgages@gmail.com

Tai yra „Ocean Finance“ hipotekos. Mes siūlome paskolas tiems, kurie domisi pagrįsta 2% palūkanų norma. Diapazonas svyruoja nuo 5 000,00 eurų iki maksimaliai 100 000 000,00 eurų.
Dr lnnocent
2017-04-15 17:34
Telaimina Dievas Dr.innocent jo nuostabus darbas mano gyvenime, man buvo diagnozuota herpes nuo 2013 ir man buvo atsižvelgiant savo vaistus, nebuvau patenkintas ir reikia gauti herpes iš mano sistemos, Aš ieškojau apie kai įmanoma išgydyti hERPES ir pamačiau komentarą apie tai, kaip jis išgydyti Dr.innocent pūslelinės su savo fitoterapija, aš susisiektu su juo ir jis vadovaujasi mane. Aš paprašiau sprendimus, jis pradėjo mano sveikatai priemone, jis atsiuntė man šį vaistą per UPS SPEED POST. Aš paėmė vaistą taip, kaip nurodė jam ir 14 dienų ir buvo išgydyti nuo pūslelinės, Dr.innocent jūs tikrai puikus, jums taip pat reikia jo pagalbos? Kodėl gi ne jums su juo susisiekti per: (drkokolow@gmail.com) arba taip pat galite pasiekti jam telefonu: 2348058832454 ARBA 08066246077 ačiū
GYDYTOJAS nekalti, taip pat gali išgydyti ligą, taip: -
ŽIV / AIDS
HERPES
VĖŽYS
Ir sugrąžinti savo meilę vieną kartą JUMS
Juliet Owen
2016-10-24 06:09
Jūs esate jokių finansinių sunkumų? Ar norite pradėti savo nuosavą verslą? Skolinimo kompanija, įkurta žmogaus teisių organizacijas visame pasaulyje su vieninteliu tikslu padėti vargšams ir žmonėms su finansiniai sunkumai gyvena. Jei norite kreiptis dėl paskolos, grįžti į mus su žemiau duomenys paštu: julietowenloancompany@gmail.com


Pilnas vardas:
paskolos suma :
Paskolos Trukmė:
Mėnesinės pajamos :
Šalis :
Lytis:
Telefono numeris:
Gimimo data :

Dėkojame ir God bless
JULIETOWENLOANCOMPANY
(Julietowenloancompany@gmail.com)
ponia Džuljeta
elina
2015-02-07 15:16
Iš tiesų galingiausias rašybos ratukas kada nors patyrė gyvenime. Siunčiamos tai į forumą, jei yra kas nors, kas turi panašią problemą ir vis dar ieško išeities.
1. Sugrąžinti prarastą meilužio, net jei neteko ilgą laiką
2. Jei iš tikrųjų padėti skausmo
3. Nuimkite blogus burtai iš namų, verslo ir klientų pritraukimo ir tt
4. Gauti skatinimas turite norimą ilgą laiką darbe arba savo karjerą.
5. Perskaitykite visas savo problemas, kol dar paminėti juos jam
6. Išimkite juodo vietoje, kuri vis didėja, atsižvelgiant jūsų pinigus toli
7. Sužinokite, kodėl jūs nevyksta gyvenime ir tirpalo
8. Pašalinti šeimos kovoja
9. Užtikrinti puikių mokyklų klasių, net vaikams, turintiems psichikos negalią
10. Sustabdyti savo santuoką arba santykius nuo trūkimo be
11. Aš sunaikinti ir gali siųsti atgal Nikolos (vandens dvasią, nemigo nite iki presai piktais galių,) jei prašoma
12. išgydyti nevaisingumą moterims ir nerimą menstruacijas
13. jums santuoką su jūsų pasirinkta meilužis
14. Atkurti pavogtą turtą
renata
2014-09-07 14:10
Man labai slenka plaukai ir nebe žinau ką naudoti, nes daug jau išbandžiau. Gal patarimų galite duoti
Laima
2014-05-09 16:28
Penkis metus buvau isidejus hormonine spirale. Paskutiniais metais pradejo neapsakomai slinkti plaukai. Kazkokiam uzsienio portale paskaiciau apie mireną. Pasirodo pasauly fiksuojama daugybė nuplikimo nuo šitos spiralės atvejų
ola
2014-01-28 13:41
As buvau nusikirpusi plaukus auksciau peciu, nes norejau nukirpti dazytus plaukus. Ilgai vargau kol atauginau, galvojau nebeaugs, pirkaliojau visokius sampunus, kaukes, kapsules, kondicionierius. Dabar jau kuri laika esu apsistojusi ties rusisku sampunu ir kauke. Mane suviliojo, kad kauek su gyvaciu taukais, o sampunas su kazkokiu muilo riesutu. Bijojau del kaukes, maniau taukai turi riebaluoti plauka, nu bet, zodziu esu patenkinta, plaukiukai per pusmeti jau iki ilgoki, galiu is uz nugaros juos ranka pasiekti, beveik iki puses nugaros atauginti, dabar naudoju http://armandera.lt/lt/276-sampnas-plaukams-muilo-riesuto-pagrindu.html ir http://armandera.lt/lt/277-plaukus-stiprinanti-kauk-gyvats-taukai.html
ilgai uztenka, nes sampununo reikia nedaug , o kaukes tuo labiau, nes ne kasdien naudoju, o plaukus plauku kasdien, anksciau dar naudojau plauku aktyvatoriu irgi is tos pacios rusiskos serijos http://armandera.lt/lt/36-bio-rehab-serija
irgi patiko, plaukai gerai augo, nu bet sako reikia
atradau vaista
2014-01-08 20:35
pradejau plikti 25 metu ir gan greitai,o 33 metu virsugalvis buvo beveik visai plikas,o kakta iki tu keliatos plauku buvo labai auksta...jau nebesitikejau tureti plaukus...norejau nusiskusti likusius ir buti plikis,kaip daugelis...bet po ilgo ieskojimo,isbandimo daugeli priemoniu is top sop,is vaistiniu,sampunu,serumu..niekas nepadejo...lygtais primazino slinkima,bet vistiek plaukai slinko o nauji neataugo....taip kad pinigai i bala..ir visur apgaules vyksta,nes jei dar yra plauku tada jie juos pristabdo....na kagi,viena vakara toptelejo mintis...neisduosiu kas,nes tai bus mano uzdarbis uz tokia sekme...sumaisiau su vandeniu ir tepiau ryte plika galva ir vakare pries miega.....po triju savaiciu pradejo lysti nauji plaukai,po 4 sav,pradejo lysti daugiau plauku ir taip vis daugejo....ten kur seniai buvo nuplikusios lygios vietos,atsirado duobutes is kuriu po truputi dygo plaukuciai....tai pati nuostabiausia naujiena mano gyvenime...tai naturalus gamtos preparatas nesukeliantis elergiju
senatorius Walter
2013-09-22 23:24
Sveiki,

Ar Jūs ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, būsto, automobilių paskolos skolos konsolidavimo paskolos, rizikos kapitalas ir tt, bet kokia suma. KONTAKTAI AT: senatorwalterfinancialhome@gmail.com
Anonimas
2013-07-06 21:36
Demesio! del plikimo - man irgi buvo pradeje slinkti plaukai, pliko galva, retejo plaukai... daug ka isbandziau, plaukai slinko toliau.. Tuomet suzinojau apie sunkiuosius metalus organizme.. Juos tirai tik vienoj vietoj - Vilniuje, Tarandes klinikoje gyd. Ramanauskaite. Issityriau rado per daug svino, per mazai cinko... geriu vaistus karts nuo karto plius cinka, plius bendrus vitaminus.. Labai svarbu galva masazuoti, gerinti kraujotaka galvos odoje - daryti mane pamoke irgi tenai - isplauta svaria galva pirstais spaudykite (pirstu pagalvelemis), ypac vietas kur plinka. Spauskite i vidu lyg noretumete i virsu kylanti plauko svogunele ispausti zemyn atgal i oda. Aisku nepersistenkite su jega, tai neturi pazeisti galvos odos. Pozymis, kad teisingai darote - turi kaisti veido oda, zandai.. Tuomet reiskia kad suintensyveja galvos kraujota. Daryti reikia du kartus per diena. Man plaukai iskrite manau neataugo, bet jau beveik metai laiko like yra, manau nebeslenka arba slenka leciau tikrai.
kate
2013-03-04 18:10
Neri buk gerute pasidalink tuo japonisku galvos masazu :)
inga
2012-10-20 00:21
Sveikam zmogui plauku iskrenta per diena nuo100 iki 150.taip kad ramiai I viska reguokit tai normalu.o Kuo daugiau pergyvensit tou idaugiau slinks(super)
Zuzu
2012-09-05 20:54
Visiems patariu: tik neislaidaukit be reikalo ir nepirkite to reklamuojamo PANTOGAR. Visiskas niekalas. Geriau kantriai ir ilgai, o poveikio - absoliutus nulis. Kaina, palyginti, didele (pakuote apie 90 Lt), o rezultato jokio. :((
kestutis
2012-08-24 22:57
Ko cia nervuojates, jei plinkat tai plikit. Kam ieskoti problemu ten kur ju nera
UgbNIGwMhRuNG
2012-07-11 18:05
zFbpRz http://www.fgY2lP9v0g6Cx2Jl.com
feqjskkRP
2012-07-10 09:46
4pira8 http://www.evfg6Yuw3l0Mndc.net
2012-06-29 13:13
Sveiki. Aš savo plaukams naudojų tokę kaukę : 2šaukštai meduas, 1 šaukštelis cinamono. Išmaišau, užtepu ant šlapių plaukų. Dar galiukus patepu alyvuogių ir koksų aliejumi. Susuku į celofaninį maišelį ir užsirišu rankšluosti. Būnų taip keles valandas. Kuo ilgiau tuo geriau! Po to išplaunu galvą šampūnų du kartus. Ir po to plaukus skalauju dolgėlių nuoviru. Man labai padeda! Pplaukai tiesiog šilkiniai lieka! Sliūlau pabandyti. Sėkmės! :)
akhhd
2012-06-12 13:48
http://naturalios.lt/sveikata/lieknejimo-budas
pNhbPFBt
2012-03-18 10:38
qajksyzw
RRR
2012-03-11 16:55
NEJAUGI DAR NESUPRANTAT ?!? AR KARTAIS NEVARTOJAT HORMONINES KONTRACEPCIJOS ??? JEI TAIP , TAI STAI JUSU ATSAKYMAS DEL KO SLENKA. NUSTOKIT VARTOTI TA CHEMIJA IR SU LAIKU SLINKIMAS TURETU PRAEITI .
asta
2012-02-25 23:07
plaukų slinkimą sukelia visi cheminiai plaukų dažai, dažantys tamsiais tonais.Jei esate sveiki,išgėrėte maišą maisto papildų ir jokio rezultato,vadinasi Jūsų plaukai jautrūs kažkuriems dažuose esantiems chemikalams.Dažykit tik šviesiai,ar visai nedažykit.Slinkimą sukelia ir dažantys šampūnai ir dažai be amoniako.Dažus nedelsiant reikia nuplauti,aš tai padariau su 3% peroksidu iš vaistinės,sušlapinti visus plaukus ir palaikyti,kol nušviesės(aš laikiau apie tris valandas).Po to išplauti,galima ištepti aliejum.Man atrodo,kad plaukams nepakenkė,kokie buvo,tokie liko,oslinkimas baigėsi jau sekančią dieną.Tačiau,plaukai gali slinkti ir dėl sveikatos ,tada šis patarimas nepadės,pirmiausia reikia visapusiškai išsitirti.Sėkmės.
iDKWHkjUB
2012-02-25 02:21
EtccRb http://www.G1BFQuKyaBbxNAhMRORrhW8axcYq6IH3.com
AMrSBHmJeCiaCA
2012-02-24 23:25
6qeqlu http://www.YPADZx4viosd5w2eNz85rtSpDsHQauOn.com
lialia
2012-02-11 16:47
Sveikos merginos, man anksciau taip pat slinkdavo plaukai, bet nustojo kai pradejau naudoti algabo kauke su placenta ir vezio taukai. Siaip neraso, kad ji padeda butent nuo plaiku slinkimo, bet man is tiesu padejo, kai jau buvau nevilty. Kaina tesiekia tik apie 6 lt eurokos, todel patariu pamegint. ;)
Gita
2012-02-10 18:28
Laba diena, gal galit parašyti, kas jau išbandė kokias efektyves priemones nuo plaukų slinkimo ir sulaukė teigiamų rezultatų, ačiū.
Diana
2012-02-01 11:56
Laba diena, susidomejau ir as tomis sukomis,kur jas galetu isigyti?
aura
2012-01-18 22:28
mariau kur tu uzsisakei tas sukas,as irgi uzsinorejau.JAU kokie 6 metai slenka plaukai,viska isbandziau nieks nepadejo.
Egle
2012-01-10 18:34
neri, ar galetum suteikti daugiau info apie si japoniska galvos masaza?
egle
2012-01-10 16:11
sveiki!!! norejau paprasyti kas turit editos el.pasto adresa, noreciau isbandyti jos siuloma aliejuka!!! gal kas turi atsiliepimu apie ji? labai lauksiu..............
neri
2011-12-27 17:28
Galeciau duoti atsisviesti Japonisko Margo masazo instrukcija,bet cia tik pasiryzusioms skirti galvos masazui rytas vakaras mazdaug visas ciklas apie 15 minuciu trunka,merginai kuri daresi nezmoniskai slinko plaukai isvazinejo visas gydymo istaigas kol neatrado sio masazo,reikia dar parodyti kaip taisyklingai atlikti,tai dabar jos plaukai iki siknos ir storumo kaip arklio uodegos,bet ji tai dare saziningai,as prisipazinsiu turiu silpnus plaukus bet tikrai kol kas neistengiu pasidaryti,tae jei netingesite rasykite padesiu kas nores
Marius
2011-12-05 00:16
Kalbant dar apie ta lazeri, tai jo veikimo principas svieciant, tai grazinti jusu skalpa i tokia busena koks jisai buvo jums pradejus plikti.lazerinio biologinio photo masazo pagalba jusu galvoja vel pradeda varijuoti kraujas, kuris atnesa i plauko saknis maistingases medziagas plaukui,taip jis pasisavina medziagas ir isisaknyja ir pradeda augti naujas sveikas plaukas .Ira dauk funkciju kurias jis atlieka. Bet geriausia tai, kad uztenka paprasto sampuno ir lazeriu pasisviest 3 kartus persavaite. O daktarai lietuvoje bruka dauk neveiksmingu priemoniu ir ligu randa. Nera tokio sampuno ar tirpalo kuris ataugina plaukus, gal ateiti ir bus.
Marius
2011-12-04 23:58
Na ,pefectil, vitoval ir visi kiti liaudiski plauku atsiauginimo metodai metodai man nepadejo. Nr 1 Hair max laser comp lux 9 vyrams ir Hair max laser comp pro 12 moterims. Kaina apie 1300 lt. 92 procentai kad jums atauks visi plaukai kurie nuslinko per pastaruosius 2 metus ar daugaiau. Net atrodo storesni, atgauna savo igimta spalva.
Marius
2011-12-04 22:56
Na mano situacija su plaukais buvo tikrai prasta.Man 26m, pradejau plikti 23m, nors stipriai nuplikau per pastatruosius 9 menesius, kada jau pats maciau, kad nu maruka viskas mano plaukams nebepadeda niekas ir kaip plikau taip tebeplinku ir buvo tik menesiu klausimas, kada paskutiniai nuslinks.Isbandziau tikrai ivairius brangius sampunus, energeninius tirpalus, ta izymuji minoksidila, net maitintis buvau geriau pradejas, meciau rukyt, kad tik tie plaukai ataugtu. pastatruosiu 10 menesiu dauk domejausi apie plauku augimo cikla, genetini nuplikima, stresus ir apie visa tai, ka siulo daktarai ir naujausios technologijos padedancios ataugti plaukams.Kaip jau minejau praleidau dauk pinigu neveiksmingoms pacioms naujausioms priemonems tipo atauginancioms plaukus. ploviau ir tikejausi kad ataugs plaukai ,ar bent, jau nustos slinkti, bet jie tik truputi sustiprejo, nors po plovimo butent ju nemazai likdavo vonioje, nors daznai as neplaudavau tai nera gera mintis, kai jie slenka. Taigi - skaiciau apie propecija, piliules, kurios istiesu ataugina plaukus, bet manau, kad tai pinigu leidimas veltui, nes tai brangiai kainuoja ir salutinis poveikis, nustojus naudoti nuplinkama per 8 menesius. Sekantis minoksidilas, kaip buvo tariama chemine priemone kuri ataugina plaukus, bet pats banziau, bet ne tik, kad nepadejo o dar paskatino, tose vietose kur daugiausia tepiau . Todel jis irgi nevertas demesio ir tu pinigu kuriuos sumokesite tikiedamiesi atsiauginti plaukus. Na ir , kaip dabar drysciau teigti manau vienintelis neturinti salutinio poveikio plauku atauginimo priemone ira Hai max laser cop lux9 ir moterims Hair max lasre comp profesional 12 . Tai vienintelis daikatas vertas demesio 9 lazeriu sukos su raudonos spalvos lemputemis kurios skeidzia lazerine energija, fotobiologinis masazas, lazerio energija pasiekia visus plaukus net tuos kurie silpni pukelio formos ir stimuliouja naujo sveiko plauko augima. Visa informacija rasite www, hair max com. jo kaina 1450lt, garantijos laikas 15m.Jau menesis kaip tris kartus per savaite svieciuos galva hair max lazeriu ir galiu teigti kad, plaukai trodo graziai kaip niekada pries tai, beabejones atauga atgal, jau po pirmo 10 min svietimo, sustiprejo ir nustojo slinkti pasidare storesni pajuodavo atgavo savo tikraja spalva, kai ploviaus galva nebenukrito nei vienas plaukas ir ju vis daugeja. Net mano draugai, kurie buvo skeptiskai nusiteikia , pries si pirkini, man dabar sako nu rodos, kad tave isvysime dar su plaukais:), kai dar pries menesi jau maniau, kad teks skustis plikai, nu bet dabar kai problemos nebeliko ir mano plaukai su kiekviena diena atrodo graziau ir ataugineja. Tad mano patarimas geriau nusipirkti viena bet tikrai veikiancia priemone, hair max laser comp.Pries pirkdamas buvau optimistiskai nusiteikias nes tas daikatas kliniskai patvirtintas psaulines daktaru asociacijos, kaip vienintele planetoja priemone atauginanti plaukus nesvarbu koks plikimas jums genetinis, kokia trauma stresas ar ten visa kita. Svieciantis su tuo lazeriu jums ataugs plaukai.
pelyte
2011-12-04 21:35
Gerb.,Terese...o kiek daznai per savaite ji reikia itrinti i plauku saknis?


Terese
2011-11-16 18:50
yra labai gera priemone nuo plauku slinkimo tai "Forever Living" alijosiaus gelis, tai labai veiksminga priemone
Slinkimas
2011-11-14 13:14
Sveiki, jei kas ieskot ir nerandat priemoniu nuo plauku slinkimo, tai turiu parsivezes Priorin kapsuliu. Kaina 60vnt-80Lt ir Regaine 2% 3x60ml Kaina 100lt. Kreiptis epastu anddy@inbox.lt
Greta
2011-10-03 13:06
Sveiki.
man taip pat slenka plaukai. Jau gal antri metai,tik siemet jie pradejo slikti dar labiau.Naudojau ivairius sampunus,balzamus,kaukes,vaistus nuo slinkimo.bet niekas nepadejo, o atrodo,kad tik dar labiau pablogino.
Bet va perskaiciau internete straipsni. http://www.jurgita.lt/plaukai/naujienos/namu-seimininke-isrado-vaistus-nuo-plauku-slinkimo
Visad siaip mazai valgydavau,bet kai perskaiciau supratau ,kad man plaukai slenka tikriausiai del to,kad per mazai gelezies. Tai va dabar pradejau valgyt maista kur yra gelezies ir tikiuos,kad plaukai nustos slinkti. To paties liknkiu ir jums, sekmes. ! ;))
Agnė
2011-10-01 22:43
bėda su tuo plauku slinkimu. mano pažįstama tai šitą problemą sprendė su šampūnu pirktu http://www.topbeauty.lt, man atrodo goldwell firmos, liko patenkinta rezultatu :)
Smalsute
2011-08-06 15:19
noriu paklausti Mindaugelio,keliasdesimt tukstanteliu,o gal ir milijona jau susikrovei?o gal Lietuvos milijardieriumi tapai?perskaiciusi pasijuokiau,negi Lietuvoje yra durniu,kurie atsikrato savo varganais litais,del kazkokio piemens praturtinimo?kazkodel bankai tyli,nesigirdi niekur tokiu budu praturtejusiu,o gal ir plaukai labai auga sugalvojus praturtejimo recepta(Prajuokinai)sekmes turteti,tik gaila,kad kazko matematikoje apsirinki!
Edvinas
2011-07-30 11:04
AS tai nekreipiu demesio. Man kas diena mazeja ir mazeja tu plauku. As naudoju speceliei tokius siokius vaistus ,kad greiciau nusliktu tie plaukai ir as dar kartais nusiskutu plikai ir man gerai! Cia pazanga!
jolita
2011-07-24 18:49
sveiki labai paprasta ir nebrangu svogunas su medumi,sutarkuokite svoguno galvute ir isspauskite sultis su merliumi,dekite tiek pat medaus kiek svoguno tyres ir tepkite viska ant saknu,laikykite 3 val. paskui plaukite.pati bandziau ir tikrai priemone stebuklinga
eve
2011-07-01 21:16
na man plaukai slenka apie metus, kraujas istirtas, streso irgi nera. Gydytoja visada sake, jog nuo streso, bet as aiskiai supratau, kad problema ne cia... Tai va, naudojau visas populiarias priemones, vitaminus, brangius serumus ir nieko. Neseniai pradejau gerti papildus silica, papildomai juros dumbliu tabletes, plaukus plauti ne su brangiu nuo slinkimo sampunu ( nuo kurio dar labiau pradejo jie slinkti), o su visiskai pigiu, kuris nekainavo nei 20 litu.(Keranove nuo slinkimo), ir dar papildomai tris kartus i savaite naudoju fitovalio seruma, plius, karta i savaite tepu pigiu rusisku aliejum ( net nezinau pavadimo, ten ta linija su bobute ant buteliuko:D) ir tos pacios rusies losijona naudoju po plovimo. ir ka, po savaites rezultatai akivaizdus! Visada paziuriu kiek mazdaug isslenka plauku per diena, kai plaunu ( o tai darau kas antra diena)iki 50 plauku per visa diena. o iprastai kokie 20-30. Niekada netikejau, kad tokios pigios priemones taip pades, o kiek pinigeliu ismeciau. Nors nezinau, kas cia taip veikia, bet patariu ir jum sias priemones pabandyti:) nenusivilsit tikrai!
ImpressPlayer
2011-06-18 17:09
slenka plaukai-marš dilgėlių raut-perplaunat plaukus pastoviai dilgėlių nuoviru ir valgot jas kokiu norit pavidalu salotos, dilgelių arbata-ką tik išmanot..taip pat galima naudot obuolių actą perplovimui..ir valgykit jūros kopūstus-susitvarkys ne per vieną mėnesį mažiausias seansas 23 mėnesiai-plius išmetat cheminius šampūnus ir balzamus..ieškot natūralių..tikrai padeda..kam dilgėlės džiovina-sausina plaukučius-naudojat kondicionierius kaukes-bet natūralius..
taja
2011-06-11 09:09
man 40 po dazymo siaubingai pradejo slinkti plaukai,ir ne tai,kad luzineti,bet kristi is paciu saknu....neissivaizduoju kaip tai sustabdyti ???
Mociute
2011-03-29 18:53
Man jau 65 metai, o plaukus turiu iki siknos. Keleta kartu buvau nusikirpusi vos ne vyriskai... Atauga per metus iki dvieju sprindziu. Plaukai sveiki, blizgantys nelabai tamsus. Pirma chemini buvau pasidariusi kokiu 37metu. Niekada neveliau, nedaziau jaunysteje. Dabar jau koks 15 metu dazau kas 2-3 menesiai. Kirpyklomis nesinaudoju, dazniausiai mano galva puosia kasa arba kasos. Kartais plaukus pamaitinu majonezo kaukemis ir tiek. Jaunysteje nebuvo jokiu sampunu, o ir pirkti nebuvo is ko. Plaukus plaudavau iki 18metu pelenu sarmu su ukisku muilu, o perskalaudavau parugstintu actu vandeniu. Ir dabar dar man pavydi mano graziu blizganciu plauku mano marti, dukra ir anuke. Sunus paveldejo is manes stiprius ir grazius plaukus, o va, dukros plaukai silpni. Tiesa, ji anksti pradejo juos dazyti, gal del to. Manau, kad cia Dievo ar gamtos dovana, nes mano metu mano drauges tai jau arba pusplikes arba plaukuciai labai silpni. Bandykite plaukus stiprinti ivairiais snuovirais - svogunu, dilgeliu, varpucio, varnalesu, ajeru ir dar daugeliu kitu augaleliu pagalba. Sekmes visiems ir visoms.
Mociute
2011-03-29 18:53
Man jau 65 metai, o plaukus turiu iki siknos. Keleta kartu buvau nusikirpusi vos ne vyriskai... Atauga per metus iki dvieju sprindziu. Plaukai sveiki, blizgantys nelabai tamsus. Pirma chemini buvau pasidariusi kokiu 37metu. Niekada neveliau, nedaziau jaunysteje. Dabar jau koks 15 metu dazau kas 2-3 menesiai. Kirpyklomis nesinaudoju, dazniausiai mano galva puosia kasa arba kasos. Kartais plaukus pamaitinu majonezo kaukemis ir tiek. Jaunysteje nebuvo jokiu sampunu, o ir pirkti nebuvo is ko. Plaukus plaudavau iki 18metu pelenu sarmu su ukisku muilu, o perskalaudavau parugstintu actu vandeniu. Ir dabar dar man pavydi mano graziu blizganciu plauku mano marti, dukra ir anuke. Sunus paveldejo is manes stiprius ir grazius plaukus, o va, dukros plaukai silpni. Tiesa, ji anksti pradejo juos dazyti, gal del to. Manau, kad cia Dievo ar gamtos dovana, nes mano metu mano drauges tai jau arba pusplikes arba plaukuciai labai silpni. Bandykite plaukus stiprinti ivairiais snuovirais - svogunu, dilgeliu, varpucio, varnalesu, ajeru ir dar daugeliu kitu augaleliu pagalba. Sekmes visiems ir visoms.
Jurgis
2011-03-08 23:06
Kam reik PRIORiN (120kaps. - 155lt) rasykit dallys@one.lt
mindaugas
2011-01-16 16:52
Jeigu ieskai gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose, butinai tai perskaityk, nes naudinga. Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima! Nepageilekite 5 min. ir perskaitykite tai.

Tai pakeite mano gyvenima.

As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti. Dalyvaujant ivairiuose forumose, as randu sita straipsni, kuriame sakoma, kad galima padaryti tukstancius litu per keleta savaiciu idedant tik 12litu. Nesamone, pagalvojau, tai turetu buti eilinis budas apmauti „lochus“, bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti ka man kisa.

Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita , kiekvienam is saraso apacioje. Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute, ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose.

Jokiu apgauliu… As pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir nusprendziau pabandyti.

Ir atspekit kas???

Po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis pinigai… As negalejau
patiketi savo akimis, jog tai veikia.

Per pora dienu susikaupe apie 200lt , po savaites prisidejo dar
apie 800lt. Po pusantro men turetu buti apie 16000lt . Ir sita suma po truputi toliau dides.

O prasidejo tik nuo 12lt.

Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man. As jums pazadu, jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites, per daug nesistengdami.

Pasiulym as: Perskaitykite tai pora kartu!!! Issaugokite savo kompe, sekite instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti. Sutikite - tai paprasta!!!

Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu indelis yra tik 12lt ir pora valandu internete…

Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir neprarandate, bet tai tikrai dirba!!!

Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo.

Yra trys paprasti ZINGSNIAI:

1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke.

2. Pirmiausia I zemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2lt. Po to perveskite po 2lt ir i sekancias banko saskaitas. Visa tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate.
1. LT04 7300 0101 1413 2706
2. LT98 7044 0009 2061 8450
3. LT36 7044 0000 0064 1787
4. LT02 4010 0407 0024 5577
5. LT11 7300 0101 1806 6027
6. LT13 7300 0101 2363 0202

Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri, perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu, o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko saskaitos numeri.

3. Darykite bet kokius pokycius, bet islaikykite pagrindine ideja, Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite - kuo daugiau informacijos pasklis apie si straipsni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu. Sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo ir rimtumo. tdl viska
atlikite kruopsciai ir nepagailekite 12lt nes jums tai atsipirks su kaupu. saziningumas daro pinigus. Ir kada jus pasieksite pirma eilute,
jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas!

Tai kainuoja tik 12lt ir kelias valandas nesunkaus darbo internete!!! Uzsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai!!! Laikas pinigai!!!

O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai islosiate. Tiesiog paprasta aritmetika.

Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje. Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 zmones – tai jau 500lt i saskaita. Toliau sitie 25 zm. daro po 200 patalpinimu su jusu sask.Nr. 4 pozicijoje ir atsako vel 5 zm. – pajamos 2500lt. Toliau sitie 125 zm. patalpinus po 200 pranesinu ir gavus po savo 5 zm. jums duoda 12500lt pajamu (jus 3 pozicijoje) Toliau dar idomiau: sitie 625zm. daro 200 patalpinimu su jusu sask. Nr. 2 pozicijoje, atsako velgi po 5 zm. – tai 62500lt. toliau paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uzdirbti. Ar ne ispudingas skaicius? Ir tai tik uz pirmutinius 12litu. siame biznyje svarbiausia buti saziningam. kitaip nieko nesigaus. Ar jus galite isivaizduoti kiek zmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito sita straipsni, kaip ir jus dabar skaitote!!! Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju. Ir toliau dideja!!!

Kokie sansai, kad jie uzsinores pameginti save kokioj nors naujovej??? Ar ysivaizduojate kokios galimybes!!! Su 12lt ir keliomis valandomis internete.Kaip paskleisti informacija internete?

1. Atidarot paieskos serveri google.com , jei zinote kitokiu paieskos serveriu tj gerai.
2. Rasom raktini zodi – forumas, skelbimas, naujos grupes, ir kt.
3. Paieska suras simtus forumu ir skelbimu skilteliu, kur jus ir
galite patalpinti savo straipsni.
Lenino plyke
2010-12-29 20:38
Sveiki boulingo kamuoliai,kaip sekasi akinti vairuotojus savo galvos blizgejimu :D trbut krize jusu plaukams ,kad palieka jusu galvas :) ko jus nervuojaties ,sutaupysit pinigu ant sampuno,kirpyklu,mazesni vejo pasipresinimas irgi pliusas .
stasys
2010-12-21 19:33
man 36 metai ir slenka plaukai patarkit ka naudot kokius vaistus ar sampunus aciu
jaunuolis
2010-12-17 23:23
vos sukako 18 metu pastebejau, kad slenka plaukai, tuomet nesiemiau jokiu priemoniu, dabar jau 20 ir plauku slinkimas akivaizdus ir tokios priemones kaip FITOVAL visiskai nepadeda. Nezinau kaip gelbetis dar per jaunas nuplikti
v
2010-12-10 09:10
Perskaičiau visų bėdas dėl plaukų slinkimo. Išbandžiau visas liaudiškas įmanomas priemones,geriu vitaminus o plaukai slenka dar labiau.Neturiu jokio streso, valgau reguliariai, nebeišmanau plaukų slinkimo priežasties. Jau beveik metai....nebežinau ko griebtis.Pakaušis pasidarė plikas. Sausio mėn ko gero liksiu plika, teks nusikirpti visus likusius plaukus. Padėkite.........
Ieva
2010-12-01 15:16
Kam reikia Priorin, rashykit, galiu gauti, pati isbandziau, tikrai padejo.
ieva.lu@hotmail.com
roberta
2010-11-14 03:26
sveikos, man plaukai pradejo kuokstais slinkti po apendikso operacijos, bet jie nesustoja silnke jau puse metu! liko puse plauku.. nebezinau ka daryti. kaltinu save kad dazau plaukus ir dar labiau juos alinu, bet nenoriu keisti spalvos i tikraja nes si man baisiai netinka :/ tepu aliejuku ir visa kita, bet nepadeda, bijau tuoj buti plika. (kontraceptiku nevartoju)
nana
2010-11-11 20:59
Edita tu pavarai.Pati ta misini naudoji tik menesi(komentaras-(2009 06 20).Iki tol nezinojai to aliejaus?Gal tavo oda,plaukai buvo super koybes?oO siaip kad ir profilaktiskai jo nenaudojai?Juk tai STEBUKLAS!!!! Originalu-bet kokiai odai,bet kokiems plaukams!!!!!!!!!Nesu to girdejus-universalus STEBUKLAS ir TIK 100ml-10Lt.PIGUS STEBUKLAS!!!!!!!!!!!
Gabriele
2010-10-15 18:11
Perskaicius visus komentarus supratau mad silpni ir slenkantys plaukai yra daugybes zmoniu problema ir sirdies skaudulys. Todel galiu papasakoti keleta priemoniu, kurias pati isbandziau ir, kurios tikrai padejo. Esu isbandziusi tikrai visko daug, nuo cesnaku, alyvuogiu aliejaus, svogunu, medaus, cemeryciu vandens, ricinos aliejaus kaukiu iki ivairiu parduotuvese siulomu ampoliu ir kaukiu ir tikrai tik keletas yra vertos demesio. Labiausiai padejo latviskas aliejukas Ella " balsams" skirtas plauku augimo skatinimui ir saknu stiprinimui. Poveikis buvo juntamas jau po keliu panaudojimu, plaukai tirai atsigavo. Kainuoja nebrangiai, apie desimt litu, " svaros prekese" tikrai rasite.
Kitas neblogas receptelis: ayvuogiu aliejus sumAisytas su sauksteliu medaus ir sauksteliu brendzio ar konjako. Alieju su medum reikia siek tiek pakaitint ir tada ipilus alkoholio labai gerai ismaisyti. Si kauke padeda nuo galiuku skilinejimo, suteikia blizgesio. Laikyti apie pusvandi. Tik neuzmirskite, kad kaukes negalima tepti ant plauku saknu ( galvos odos), nes uzkims plauku saknis.
Nesakau, kad cia butinai visiems plauku tipams stebuklingos priemones, taciau man jos tikrai padeda. Sekmes visoms:)
Agnetėėė
2010-10-07 19:04
Turėjau ilgus, storus, purius plaukus 60-70cm ..Bet...nusikirpau...
Dabar liko 30cm. Be galo pergyvenu, kad man nebeatauks tokie kokie buvo stiprūs.
Kai nukirpau pastebėjau, kad pradėjo labaiu slinkti. Kaip sveikai ir greiti vėl atauginti tokiu plaukus?
P.S.Pamiršau pasakyti, kad amn 15 metų.
Kaip amn greitai ir sveikai vėl atauginti tokius plaukus?;;;;; dar džiaugiusi, kad neišsikarpiau jų, tada nežinau ką būčiau dariusi....
Padėkite, ačiū
Olga
2010-09-27 10:01
Sveiki. Mano plaukai yra labai ploni, tačiau pastaruoju metu dar ir slenka. Slinko pavasarį ir dabar slenka. Jokių vitaminų nenaudoju, nes neturiu tam pinigų. Bet daug skaičiau apie čemeryčių vandenį, tad nusipirkau ir jau 6 dienas trinu juo plaukų šaknis. Tačiau kolkas jokių rezultatų - plaukai slenka lygiai taip pat. Gal galit patarti ką nors? O gal tai susiję su bloga žarnyno veikla?
Ausra
2010-09-21 22:00
Eina sau! Cia viena mrgina parasius,kad jai isslinko plaukai nuo Loreal dazu. Pries kuri laika mano plaukai ir pasidare baisus,siurkstus kaip siaudai,pasipute ir slenka nezmoniskai,kai dabar pagalvojau tai nutiko tada kai nusprendziau is blondines pasidaryti rudaplauke ir nusidaziau plaukus Loreal Casting dazais kurie apie 30 lt kainavo,va po to ir pasidare jie lyg siaudai ir jokios priemones nepadeda,tuoj nupliksiu! Visai gali buti kad tie dazai kalti,nes iki tol milteliais sviesindavau plaukus ir jie neslinkdavo,buvo svelnus ir lankstus. Beja girdejau labai geri papildai nuo slinkimo yra Priorin,tik beda kad cia LT ju nera pirkti,reikia internetu uzsisakyt arba pirkti vokietijoj,vaistineje kas vazineja,120 kapsuliu apie 40 euru kainuoja,bet kiek girdejau atsiliepimu,visi giria.Pati zadu pirkti,tik kol kas galvoju kaip,ar nete ieskot ar prasyt kieno kad parveztu. As liaudiskas priemones esu visokias bandzius,niekas nepadeda ir brangius sampunus,kaukes,visa tai laikina,Aisku jei plikimas agresyvus,butina issitirti organizma,bet jei tyrimai tvarkoj,o plaukai slenka,belieka bandyt ivairius papildus.O as patarciau daugiau naudoti ekologiskus sampunus,valgyti visaverti maista,daug darzoviu is mociutes sodo ir kuo maziau nervuotis,nes stresas baisus plauku ir odos priesas.Linkiu visiems stiprybes ir kad plaukuciai pasveiktu!
AnoN1maS
2010-09-12 21:53
Sweiki,mano klausimas toks gan gal ir kvailas bet norejau pasiklausti jei mano mamos tewo brolis buvo praplikes,tai reiskia kad yra tokia galimybe kad as anksti prapliksiu ? :)
Ievukas
2010-09-09 15:39
Gali nuo pasikeitusio klimato slinkti plaukai?
Jurate
2010-09-06 12:42
laba diena, mano plaukai man slenka jau koki 2 metai. ypatingai daug isslenka plaunant galva, sukuojantis, gan daug randu ant pagalves ar plaudama grindis. Visa si laika man tai kele neramumu, geriau vitaminus, naudojau PLACENTOS ampuoles, bet negaliu paskayti,kad tai padejo.. Taciau, kas ivyko uzvakar, man priverti net apsiverkti. Be plaunant galva, as traukiau didziulius kuokstus plauku. Kuokstai buvo toki,kad per plauksu net rankos nesimate... Veliau, dar saujo krito plaukai... As supanikavau ir issigandau. Dabar antra diena laikau susirisusi, stengiuosi svelniai sukuoti. Jie slenka, bet jau nebe taip. Ka man daryti? gal zinote, kas gali buti?
zvaigzde
2010-09-05 18:36
Merginos, gal galetumete man atsiusti Editos elektroninio pasto adresiuka? :)Mano adresas- a.morina@hotmail.co.uk
Ir ar kuri isigijote to stebuklingo aliejuko, ar jis veiksmingas?
aiva
2010-08-31 16:06
Merginos, pasidalinkit, ar tikrai Editos močiutės aliejukas stebuklus daro?
ar galėtumėte Editos e’mail’ą parašyti. Būčiau dėkinga. Mano el.p. aivada.daiva@gmail.com
nijole
2010-08-28 10:06
ar galetu edita parasyti,ar kas zino editos el.pasta.del to stebuklingo aliejuko.jei kas zinote parasykite man i nikole18@gmail.com lauksiu
alinute
2010-08-15 20:40
na ka galiu pasakyti... as susigadinau savo plaukus nes norejau dailios odos... ir man gyditojas prisare diane 35, ir nuo tada (2001metai) neradau nieko kas padetu , plaukai slenka nerialiai, tapo kaznokie keisti, neimanoma issukuoti, ir labai ploni, beveik permatomi.... o buvo tokie grazus, bet pabandziau garti kita tablete, r ka vos per 6 min buvo gryze plaukai kaip kazkadaise ... neitiketina! bet as nenoriu gyventi ant chemijos... tai nutraukiau tabletes gerima pries 3 metus... r plaukai dabar vel slenka dar labiau nei anksciau man jau 34, tai net ir nebesitiniu rasti iseitis...nes jau tiek visko isbandiziau....atleiskit bet tos tabletes kad jos kur... visa gyvenima sugadina...
ramune
2010-06-28 22:43
daug visokiausių priežaščių gali būti, bet ar nepasebėjot niekas, kad persikėlus į naujos statybos daugiabutį taip nutiko... mano tėvai per metus naujame bute jau beveik pliki :( p buvo abiejų plaukai visą gyvenimą labai vešlūs... niekaip neįtikinu jų, kad eitų tyrimus darytis, pvz., nuo metalų ar kt., bet paskaičius kai kuriuos komentarus, manau, pavyks juos įtikinti, kad pas gydytojus nueitų šlapimo tyrimų pasidaryti nuo tų metalų, manyčiau riekėtų. Kita priežastis, manau, šampūnai... ypač loreal ir kiti prašmatnūs...mūsų prekybos centruose. Aišku, ligos, vaistai ir dietos taip pat priežastis. aš nuo širdies kelis metus vaistus vartojau (kalcio blokatoriai), tai kai nuėjau pas dermatologę, ji pakraupo ir liepė kuo skubiau mesti tuos vaistus... mečiau, kelis mėnesius gėriau morkų sultis, padėjo. Tikiuosi bent sau priežastį radau. Nors aišku, kardiologai, sako, kad taip būti negali, bet manau, kad gali viskas. Daktarai, išgi ne visažiniai, ypač turint omeny tai, kad jie vieni kitiems prieštarauja. Sekmės ir nenusiminkite, svarbiausia, nenuleisti rankų ir laiku savimi pasirūpinti.
Lin.
2010-06-22 10:04
Laba diena. Man irgi reikia to aliejuko Edita. Ar galetum susisiekti nes plaukai varo i nevilti.
Inceptum
2010-05-08 16:32
PIGIAI - MEDICINOS IR SLAUGOS PRIEMONĖS:
kraujospūdžio matuokliai ir inhaliatoriai "OMRON", sauskelnės, paklotai ir higienos priemonės "SENI", specialios priemonės nuo pragulų, neįgaliųjų vežimėliai, tualeto kėdės, slaugos lovos, čiužiniai, vaikštynės, ramentai ir lazdelės, specialūs įtvarai ir daug kitokių prekių už PIGIĄ kainą. Pristatome visoje Lietuvoje.
inceptum.jonava@gmail.com arba 8-614-64811
www.inceptum.lt
Agota
2010-04-21 17:28
panelės, turiu patarimą.

Man taip pat didelės problemos su plaukų slinkimu. Viskas prasidėjo gal prieš du metus, plaukai slinko kuokštais, o turėjau labai tankius plaukus, mama juokaudavo, kad vos į ranką būdavo galima surinkti. Tikriausiai tai buvo nuo streso, sirgau depresija, vartojau antidepresantus, dar labai alindavau plaukus laku ir vėlimu.
Dabar man 17 metų, o plaukų liko mažiau nei pusė, dar galiu džiaugtis, kad jie buvo tokie tankūs ir dabar dar neatrodo siaubingai.

Ir pastebėjau dabar vieną dalyką, plaukus ploviau kelius kartus su dilgelių šampūnu (lietuvišku ir labai pigiu) na, ir beplaunant iškrito vos 2 ar 5 plaukai. O kaip tik su kitu plaudavau, vėl tas pats blogis, daug plaukų.
Taigi, pradėjau plaukus skalauti dilgelių nuoviru, dar nusipirkau aliejų plaukams DABUR AMILA HAIR OIL už 23,20 lt. Mano plaukai tapo labai blizgūs, švelnūs ir slinkimas tikrai mažėja. O ir matau ataugančius plaukelius, kurie yra stori :}

Patariu pabandyti, sekmės ir mažiau streso :))
zinau
2010-04-06 15:50
Atsirado nauja efektyvi ir lengvai naudojama priemone nuo plauku slinkimo, taip pat skatinanti plauku ataugima net jei ilga laika plaukai buvo nuslinke. Pasiziurekite e-parduotuveje enteropolis.lt/auga , tai galbut pati efektyviausia priemone is visu.
Alina
2010-03-29 11:42
Edita, kur gauti ta aliejuka?
renata
2010-02-18 21:42
gal galite patarti man. mano sunui 13metu ir jam labai pradejo slinkti plaukai ka daryti?
Zara
2010-02-17 10:47
Nuo seno žinoma, kad čemeryčių vanduo labai gerai nuo plaukų slinkimo
Jolita
2010-02-13 09:26
man kaip ir visoms slenka plaukai, bet tai juk yra naturalus dalykas. Ir paprasciausiai kai dauguma is jusu sako, kad nebezino ka toliau daryti, piktos ant viso pasaulio ir pan, o kodel?galvojat pasaulis del to kaltas? Mes pacios del to kaltos, nes nuo musu gyvenimo budo, raciono priklauso tokie dalykai, ir neverta del to kaltinti kitu. Paprasciausiai reikia nenuleisti ranku, ir naudoti ivairias priemones, tik nepamirsti, kad nesvarbu ka benaudotumete ar vitaminus, ar sampunus, ar ampolias nuo slinkimo visi rezultatai pasirodo tik po 2-3men, reikia tam tureti kantrybes, ir jei tikrai norite tureti grazius plaukus, reikia tuo rimtai uzsiimti. Juk tiek daug visokiausiu priemoniu yra siai bedai. Man pavyzdziu labiausiai patinka rusiskos priemones, nes labiausiai atitinka musu klimata, ir jos tikrai nera brangios. Ju dazniausiai galima rasti ’Eurokos’ parduotuvese. As kaip tik siuo metu is Lietuvos parsiveziau FRANCO BATTAGLIA PROFESSIONAL sampuna ir apmulias, ziuresiu kiek jos yra veiksmingos. Bet vien tik sampuna naudoti neuztenka, visi naudojami produktai turi buti tam skirti. As pvz naudoju sampuna, kauke, balzama, ampulias, tonika, aliejuka, purskemus ir geremus vitaminus. Dar naudoju babajiska aliejuka, jei turite draugu ar draugiu gyvenanciu anglijoj siulyciau ju paprasyti suveikti ta aliejuka, kainuoja pora svaru, reikia naudoti 3k per savaite, to buteliuko uztenka kzk 2men, siaip tikrai geras dalykas. Tad jei turite problemu del plauku slinkimo nepulkite i depresija, paprasciausiai rimtai tuo uzsiimkite, ir po kurio laiko tikrai galesite dziaugtis maziau slenkanciais plaukai. Plaukai-moteru, merginu grozio paslaptis, i kuria reikia investuoti. :)
***
2010-01-28 14:27
ko jus cia taip pamisot del to aliejuko-stebuklu nebuna,jei jau tiek laiko plaukai slenka,tai kazkoks aliejukas tikrai nepades,jei padetu-plinkanciu nebutu.geriau ziurekit ko truksta jusu organizmui,o jei nieko netruksta,tai gal paveldetas plikimas ar liga kokia
jaunuolis
2010-01-21 18:50
Laba, labai prašau pasidalinti editos emailu. Mano paštas negersiu@yahoo.com

Dėkui ;)
Gintare25
2010-01-11 00:58
Sveikutes... Vat skaitau as cia kad visos ir tyrimu prisidariusios ir nieko neranda.. ir as dabar tuos kryziu kelius einu.. Dermatologai siuncia pas vidaus gyditojus o jie pas dermatologus... niekas nieko neranda... o pas mane galva jau pletmais plika.. nebegaliu nei palaidais plaukais vaikscioti ir kol susirisu taip kad nuplikusiu vietu nesimatytu koki pusvalandi uztrunku... jus cia visos to mociutes aliejukio taip norejot o atsiliepimu apie ji neradau :( jei istikro turite koki gera patarima ir netingite parasykite mamyte84@gmail.com Aciu
delfi
2009-12-05 22:37
Sweiki,turiu problemu su plaukais,jie prarado zvilgesi,dingo purumas ir labai slenka,net nezinau kaip juos bgydyti,gal galite man padeti?mano el.pastas rasiukas15@googlemail.com Didelis dekui....
Kristina
2009-12-01 16:23
sveiki.as irgi turiu problemu su plauku slinkimu,tikrai nezinau ka daryti?Prasau padekite man!Parasykite man girl-yonex@hotmail.com
irena
2009-11-29 21:37
sveiki.as irgi turiu problemu su plauku slinkimu.gal jau kas bandete susisiekti su edita,nes irgi noreciau gauti to aliejuko :) mano el pastas liberte99@gmail.com,parasykit prasau kas zino kaip susisiekti su edita :) lauksiu
mama
2009-11-29 19:02
mano dukrai slinko labai plaukai .noriu pasidalyti ziniomis kuriu dabar jau turiu pirmiausia pasidarykite slapimo tyrimus ir issiaiskinkite ar organizmas nera apnuodytas variu ir svinu tyrimas mokamas bet vertamoketi pinigus tos plauku kaukes sampunai ir ttt pades jei nebus apnuodytas organizmas slapima reikia surinkti paros ji sumaisyti ipilti i buteliuka ir padaryt tyrimus tarandes seimos klinikoje dirba nuostabi daktare toksikologe Ramanauskaite pasikonsultuokit ir rasit iseiti as ieskojau visus metus ir pilnai suprantu plinkancius jaunus zmones
Aiste
2009-11-26 23:16
Laba gal kas susisieke su Edita ir vartojo jos mociutes stebuklinga aliejuka? Kaip poveikis? Ir kaip galima butu jo isigyti? Labai lauksiu atsakymo. Mano pastas kasmatan@inbox.lt
Kencianti nuo plauku slinkimo.Jusu visu likimo sese
Jolanta
2009-11-24 22:31
Aciu Sandriux, jau gavau Editos el.pasto adresa.
Jolanta
2009-11-24 22:25
As irgi labai noreciau isigyti mociutes gaminama aliejuka plaukams ir odai, kuri siule Edita. Bet blogai nurodytas el.pasto adresas. Gal kamnors pavyko suzinoti jos el.pasto adresa, prasau parasykite: jolanta.kaveika@gmail.com
saulyte
2009-11-24 13:55
edita ir as oreciau tavo aliejuko. kaip su tavim susisiekti?
vaida
2009-11-23 11:30
Edita, as irgi noreciau tavo aliejuko. Lauksiu laisko ;)
Edita
2009-11-17 16:16
Man taip pat reiketu to aliejuko: edita.malinauskaite@gmail.com
Lijana
2009-11-14 10:48
Sveika edita,as taip pat noreciau isigyti tavo aliejuko.tik nezinau kaip susisiekti su tavim,paskaiciau ir pamaciau kad tavo emailas klaidingas,gal gali man parasyti?mano emailas- andriuskeviciai@super.lt
rita
2009-11-13 23:05
sveikutes! man slenka plaukai jau kokius gerus metus! krenta masiskai! praradau koki 70% plauku! dabar geriu PANTOGAR vitaminus tikiuosi kad pades! mamos draugei jie labai padejo! esu gilioj nevilty nezinau ka daryri. banzdiau begalo daug visko! issleidau kruvas pinigu ir nieko!dar zinau kad per pilnati reikia gerti dilgeliu arbata nuo 12 val ryto iki 15 val tame tarpe! ir skalauti dilgeliu nuoviru plaukus! kirpeja patare! ji turejo irgi baisu plauku slinkima jai patare sena mociute! padejo! pabandykite ir sekmes ! bandykite viska ir nenuleiskite ranku!zinau kad sunku juk moteriai plaukai labai svarbu!!!
Daiva
2009-11-07 19:32
Rasiau cia pries metus. Man plaukai slenka jau 5 metai. Na atauga silpnesni, kartais kiek sumazeja, bet vel slenka. Dar nenuplikau, bet nieko grazaus, silpni plaukuciai. Islinkdavo pradzioje saujom 1000 plauku per diena. dabar iki 200. Prasidejo viskas kai pradejau vartoti vaistus del skydliaukes silpnumo. Na ir niekas nepadeda. Turiu paskyt, kad netikiu, kad kas pades. Nuo visu liaudisku priemoniu tik dar blogiau. Kartais apstoja kokiai pora menesiu, bet tas buvo tik kokius tris kartus per 5 metus. Niekas nezino kaip gydyti ta plauku slinkima. Galvoju, kad padetu hormonai progesterono tipo, bet tikrai nenoriu su jais zaisti. su chemija. Siaip arteju prie menopauzes. Taciau jokio paveldejimo neturiu giminej visi plaukuoti kaip velniai, net tevukui virs astuoniasdesimt vesliausia zila seveliura. Pas mama jokios plikes. Broliui virs 50 serga diabetu 2tipo, o plaukai neslenka, graziai garbiniuojasi. As manau, kad tiroksinas, kuri del ligos pradejau vartoti paskatino mano plauku svoguneliu jautruma tam dihidrotestosteronui ar kaip jis ten vadinasi, ir man eme slinkti palaukai. Nos jokio testosterono pertekliaus organizme nera, as issityriau, testosterono kieki. Manau, kad sitas tyrimas yra visai nerekalingas. Paziurekite kiek apzelusiom kojom, usuotu moteru su barzdom ir dar puikiausiom seveliurom. Musu endokrinologai nieko nesupranta. As neturiu jokiu nereikalingu paluku niekur ant kuno, bet jei tik pasakai, kad masiskai slenka plaukai jie tuoj aiskina, kad pas tave per daug testosterono. Manau, kad problema, ne testosterono kiekyje, o kaip jau irodyta, kad plauku slinkimas tai arba autoimunine reakcija arba padidintas svogunelio jautrumas tam testosterono derivatui, uzmirsua jo pavadinima. Idomiausia yra tai, kad kai vyrams gydo prostatos pdidejima, jie geria vaistus kurie slopina sita testosterono forma ir kai kuriems atauga plaukai. deja moterims sitas gydymas pasirode visiskai neefektyvus. Man is viso keista, kad medicina dar neimine plauku slinkimo priezasties, nekalbu jau apie save, man pradejo slinkti, kai buvau 45. O cia matau rasancias jaunas moteris. tikrai. Gaila, kad niekas to nemoka gydyti.
dzūkė
2009-11-04 10:42
man kol kas geriausiai padeda čemeryčių vanduo.
jolanta
2009-11-02 08:35
Labad Edita,as ir noreciau lb to aliejuko,parasyk man i emeila,lauksiu.
Neringa
2009-10-31 14:50
Kurioms laaabai ir ilgai slenka plaukai, ypac toms, kurioms isslenka ir atauge plaukuciai - siulau issitrti del apsinuodijimo sunkiaisiais metalais. Siais laikais svino, vario ir kt. pilna visur - langai, dazai, vandentekio vanduo, plastikiniai indai, uzterstas dirvozemis, oras ir t.t. Pasiskaitykit apie tai.
Ketlina
2009-10-30 17:39
man taip pat senai slenka plaukai,daug jau priemoniu isbandziau bet rezultato 0.Nesenai kazkas patare skalaut su ajeru nuoviru siaubas isivariau pilna galva pleiskanu baigiu nukasyt visa galvos oda
!!!
2009-10-19 15:11
Reikia mažiau jaudintis dėl plaukų slinkimo, nes dėl to jie ar labiau "pasiunta"slinkti. Mano irgi buvo kaip indžių dideli ir garbanoti plaukai, o dabar tenkin uosi pelės uodegėle. Dar visa laimė, kad jie kažkiek pučiasi. Smilkiniuose jau nebeatauga, ten jau nuplikę. Tai ,žinoma, užkrenta ir nesimato. Tačiau likę buvusių plaukų tik graudūs prisiminimai, kai jų man vis pavydėdavo, o bernai sekdavo iš paskos. Aš išgyvenau daug stresų, dėl to, manau, slenka ir slenka.Tad patariu visoms nesijaudinti. Tie ,kurie jau silpnai laikosi, išslinks, o paskui ataugs nauji. Juk esate dar jaunos. Pavartokite vit. B12, geležį ar nuo plaukų slinkimo papaildus. Lėtai, bet slinkimas praeis. Šiais laikais plaukus aliname su krūvomis chemijos, dažymais, sipriais šampūnais ir t.t. Anksčiau galvą plaudavome retai ir perplaudavome žibalu, tai plaukai buvo stiprūs.
sigute
2009-10-15 19:42
man tai jau 4metai kaip slenka niekas nepadeda kaip slinko taip ir slenka.
Kaprizingai
2009-09-30 14:40
Sveikos merginos, kamuoja lygiai tokia pati problema plauku slinkimas.
Ar galetum EDITA dar karta pakartoti savo e-maila, arba parasyti man tikrai isigyciau stebuklingo aliejuko, is anksto dekoju
Indre.tabaraite@gmail.com
Natalja
2009-09-24 21:18
Receptas: pusę stiklinės garstyčių miltelių užplikyti puse stiklinės stiprios karštos arbatos. Kai atvės įmaišyti 1 kiaušinio trynį ir po 1 ampulę vitaminų B12, B6 ir alijošiaus. Įtrinti į plaukų šaknis. Kai pradės deginti - nuplauti šiltu vandeniu, po to šaltu.
Mamyciuke
2009-09-24 13:51
Mano dukrai 5 metai.As galvos oda tepu jos slapimu.Isskalauti nereikia,kvapo nebuna vos tik isdziusta plaukai.Padeda ne tik nuo slinkimo,bet ir nuo pleiskanu.
gintare
2009-09-16 09:39
man plaukai slinko 5 men.,jau po pirmo slinkimo menesio pradejau vartoti natur vital priemones nuo slinkimo,geriau vitaminu b rinkini,vitamina e.vitaminai turi buti naturalus,as geriau is firmos holand&barrett,juos organzmas lengviau pasisavina,nei tuos visokius perfektil ir t.t.plaukus stiprinau korres kauke,nioxin kauke,dabar- jau praejus 5 men.plaukai neslenka,plaunu vis dar natur vital sampunu,o kondicionieriu naudoju is holland&barett-dr,organic su alijosium,kaukes tas pacias kur rasiau anksciau,vitaminu b nebegeriu,tik e,plaukai ataugo,o isslinkdavo per diena 500 ir daugiau plauku,svarbiausia nelaukti-nezaisti su naminem kaukem,o naudot plauku augima skatinancius vitaminus ir priemones nuo slinkimo,MAN PADEJO-TAI GAL PADES IR JUMS
Reginutė
2009-09-15 16:00
labukas visiems ir visoms. man 21, plaukai stipriai pradėjo slinkti prieš 4-5 mėn. iš pradžių nekreipiau dėmesio, galvojau tai dėl pavasario... bet nerimaut pradėjau kai visą vasarą ir dabar tebeslenka :( plaunant galvą daug išslenka, šukuojantis šepetys pilnas plaukų, ant rūbų daug, ir šeip visur kur aš ten ir plaukai... ranka perbraukus per plaukus pilna sauja jų..ir šeip tokie plonyčiai jie, išsityriau skydliaukę, joje viskas tvarkoje, taip pat ir kraujo tyrimą pasidariau dėl harmonų, bet ir šie tyrimai geri. nesuprantu kas negerai. naudojau fitoval sampuna bet ir jis nepadeda. labai prasau padekit. mano el.p. zazarrr@gmail.com, padekit, suprantat kaip man sunku...
lelyte
2009-08-13 21:24
Kiek pamenu,niekada neturejau stipriu ir graziu plauku,bet visada juos puoselejau,isbandziau visokiausius mociutes receptus,bet tai manes neapsaugojo nuo stipraus plauku slinkimo.Kas keisciausiai,kad jie man slenka istisus metus,be jokio perstojo.Isbandziau medicinos rinkoje siulytus vitaminus,ampules,sampunus,investavau nemazai kapitalo,bet nieko.Visur kur pasisuku pilna mano plauku,sukuojant,plaunant galva,tai kazkoks kosmaras.Jau tokiu slinkimu turejau buti plika,bet man isauga kiti,plonesni.Dabar laukiuos,bijau,kad po gimdymo tikrai nupliksiu.Siuo metu nevartoju nieko.Gal kas gali duoti kokia naudinga iseiti!
Anna
2009-08-13 19:05
Man plauku slinkima pristabde alaus mieles, ten yra vitamino B, kuris naudindas plauku stiprinimui ir augimui, todel patarciau gerti kasdien po penkias alaus mieliu tabletes. Taip pat plaunant plaukus dilgelemis - isdziovintas ar net nebutinai dilgeles uzpilti vedanciu vandeniu. Visi sako, kad padeda zuvu taukai...
Daniele
2009-07-30 12:31
As taip pat noreciau sito aliejuko.Bet email neteisingas
via
2009-07-11 23:41
net nesitikėjau,kad tiek daug moterų turi tokių problemų
sandriux
2009-06-28 18:10
Labas edita. As noreciau isigyti tavo aliejuko, bet nurodytas klaidingas tavo emailas. Manao emailas diuka4@yahoo.de
edita
2009-06-20 09:29
Mielos paneles , noriu su jumis pasidalinti neitiketinu atradimu, kuris dabar vissikai pakeite mano problematiskos veido bei nusiurusiu plauku struktura.Tai gydomasis mociutes aliejus, kuri ji pati gamina, kaip as net nezinau, nes neisduoda paslapciu, bet turi ten visokiu misinuku labia geru prisigaminus,kuriu poveikis super..Skamba labia keistai, bet tik sis naturalus preparatelis man pagelbejo, nes, kad ir kiek bandziau tu priemoniu naudoti, tai atrasti tinkama prilygtu kaip kokioj loterijoj laimeti.Si alieju mano mociute vartoja jau labai ilgai ir tai puikiai matosi paziurejus I jos skaiscia oda bei standzius tvirtus blizgius plaukus.Pati ji vartoju tik menesi laiko ir negaliu patiketi, koki poveiki jis daro.Visu pirma labai patiko, kad ji uztepus pries einant gult ant veido jis nepalieka tokio riebalo poveikio, kuris uzkemsa poras.Ypac tinka sausai bei jautriai veido odai, aisku tinka ir riebesniai , tik tada jo maziau vartoti reikia.Kaip minejo mociute , tai jis regeneruoja lasteles, sutraukia visus odos itrukimus, naikina bakterijas, turi pries uzdegimini poveiki, o plaukams suteikia ypatinga tvirtuma bei blizguma, o imasazavus galvos oda puikiai tinka kaip augimo skatinimo priemone.Dar man asmeniskai labai patiko, kad per nakti ji laikant jis labai graziai susigeria, ryte oda kaip kudikelio, tada galima labai puikiai bei lygiai padengti veida pudra, odo issilaiko labia skaisti visa diena bei makiazas nenubega.O dar jis puikiai tinka kaip balzamas po galvos isplovimo, jei plaukai elektrinasi, tereikia issiplaunant pora lasu dregnus plaukus suvilgyti ir jie ramut ramuteliai bei nesulipe.Dar sis aliejus tinka ir visam kunui , tik reikia poros lasu besiprausiant ir oda labai sveika atrodo ;) isties labia dziaugiuosi gavusi si aliejuka .Rasau ne todel, kad pasigirt, koks jis super, bet tiesiog noriu pagelbeti jums, ypac kaip minejau jis tinka sausesnei tipo odai, bet plaukams naudojant tai visoms idealiai tinka , akivaizdus pokytis matyti iskart panaudojus ryte , tai vat , noriu ir galiu siek tiek jo parupinti ir jums , jei susidomejote;) Kaina tikrai nedidele, manau 100ml.-10 lt. cia mazdaug , o uztektu geram pusmeciui,aisku dar galetume tartis, jei didesni kieki imtumete ir panasiai… Nenoriu jums pasirodyti kaip kokia pardavimu agente, bet tiesiog labia dziaugiuosi jo poveikiu, o uz dyka dalinant siek tiek pati I nuostoli nueisiu :D tad labai lauksiu susidomejusiu merginu laiskuciu, rasykit I gmail : lululua.edita@gmail.com ;)
Genute
2009-06-10 03:46
1.valgyti po kelis saukstus coconut aliejaus ir zalia arbata gerkite nuo PAZEMINTO TYROIDO, o ne enksmingus vaistus vartokit.Isitrinkite galva su coconut aliejum, laikykite ir isplaukite tik su sampunu( gerai kiausinio trynys vietoj sampuno - 1ar 2 isplakti su kiek vandens)tik be condicionieriaus- pades ir slinkimui ir suveses plaukai.Visi kondicionieriai silpnina plaukus. Praskalaut naudinga ipylus obuoliu acto i vandeni, kad but rugsteleje-sveika plaukui.
2.ir - B6 vartojimas su maistu del plauku slinkimo. Produktai su
vit. B6.ir (calcium citrate su D3 nakciai tik su karstoku vandeniu ar zalia ar arbata po 500-600mg). po 2-3 ju sav. pamatysit pasikeitimus.
Vilma
2009-06-09 14:14
Sveiki, patariu nepirkti per topshop reklamuojama geli Welform hair grow plius - tikra nesamone, laiko svaistymas ir pinigu plovimas. Be to issitepus plaukai atrodo kaip veltinis, kazkokie stagarai. Na, eiline reklamine apgavyste, naudijimasis zmoniu silpumu i kuri patekau ir as.
jurate
2009-06-08 13:12
Kur reklamuoja top sop ,ta priemone nuo plauku slinkimo.tikrai nieko nepadeda,tik pinigu ismetimas
ppuppsica
2009-04-12 23:24
Sveiki dar karta, RADAU buda sumazinti slinkimui!! Isbandzius visas brangias ir nebrangias priemones uzejau karta i Eurokos parduotuve, ir ten pamaciau stiklines kapsules uzrasyta Placent atrodo ir paklausiau nuo ko jos, siaip buvau girdejusi kad su placenta priemones padeda pristabdyti plauku slinkima, tad paemiau ir nusipirkau, jos kainuoja truputi virs 2lt, jau naudoju apie menesi ir patikekit labai padejo, tfu tfu tfu, ir plaukai atdodo veslesni ir kiti greiciau atauga ir siaip slinkima pristabdziau. na naudosiu kol kas ir toliau. tepu galva kas dvi tris dienas. patarciau pabandyti, nes as jau buvau praradusi vilti... ir aisku jokiu dziovintuvu ir jokiu amoniakiniu plauku dazu bei visokiu kitokiu priemoniu sukuosenoms formuoti... Tad sekmes jums su siuo siaubingu dalyku, kaip plauku slinkimas...
monika
2009-04-06 20:41
Laba... na man kaip ir daugeliui is jusu taip pat lb slenka plaukai... jau kazkur metai kaip diena is dienos isslenka kuokztais, pati nebezinau ka daryti nes jau daugiau kaip puse mano plauku isslinke, o turejau tikrai lb storus plaukus :( nebezinau net ka daryti... esu isbandziusi tikrai dauk ka, ir cemeryciu vendeneli ir zibala ir vitaminus ir dar daug kitu priemoniu taciau niekas nepadeda :(
kite
2009-03-26 19:26
LINAI patarimas:pasitikrink del vilkliges,vienas is simptomu -skauda,kaip tu sakai verzia galvos oda plaunant arba sukuojant.
Vilma
2009-03-24 17:18
Man slenka plaukai dar nuo paauglystės (dabar 28 m). Visada pergyvendavau, kad plaukai labai ploni, tačiau pastaruosius metus jie išplonėjo taip, kad joks kirpimas nebepaslepia šviečiančio viršugalvio. Aplankiau įvairius dermatologus įvairiuose miestuose, gydžiausi privačiose klinikose ir nieko. Man niekas nepagelbėjo. Ryte šukuojant galvą iškrenta 200 - 600 plaukų, nors pagal paskutinio mano gydytojo nurodymus geriu geležį, leidžiuosi vitamino B12 ampules, leidžiuosi kraujotaką gerinančius vaistus, vartoju seleną, vitaminus C, A, E. Vienintelė mano paguoda, kad auga nemažai naujų plaukų, nors jie taip pat krenta. Aš kelis metus vartojau kontraceptikus (EVRA pleistą), tai viena profesorė dermatologė sakė, kad slinkimas nuo jų. Nors tiesą sakant, jau praėjo 4 mėnesiai, kai nutraukiau kontraceptikų vartojimą, bet slinkimas nė kiek nesumažėjo. Šią savaitę dar darysiuos tyrimus, gal kas nors paaiškės... O dėl įvairių liaudies receptų plaukams su svogūnų sultimis, ricina ir alijošiumi aš galiu pasakyti tik tiek - jie pagelbės, jei slinkimas pasireiškia dėl sezonų kaitos, vitaminų trūkumo ir pan. Jei yra rimtesnės priežastys, tai tokios priemonės nors ir nepakenks, tačiau jokios naudos neduos. Geriau laiką skirti užslėptos ligos paeiškai.
Meidė.
2009-03-05 18:49
Žinot nuo ko gali slinkti plaukai? Nuo plastikinių langų. dažnai kas įsideda,kažkam nuo tų voskių švinu gali pradėt slinkt plaukai.
rima
2009-03-01 22:50
dar girdejau,kad gerai padeda juodo ridiko sultis
rima
2009-03-01 22:47
tikrai padeda tik netingekit ;1 svoguno sultis sumaisykit su 1 d.s. alyvogiu alejumi,1d.s.medaus,1 kiausinio tyniu ir truputi isspauskit citrinos sulciu. Darykit 1 karta per savaite .1v. itrinkit plauku saknis,siltai apviniokit galva.Plaukit iprastu jums sampunu.Butinai skalaukit su dilgeliu,ajaru arba kitokiu nuoviru.Mases uztenka 2kartams,likuti idekit i saldituva poto truputi pasildikit.
giedre
2009-02-27 14:20
na man irgi ziaurei slinko plaukai,ismeginau viska.pirkau branges ampoles,vitaminus ir t.t. bet padejo droge pirktos ampoles.vienoje pakuoteje ju yra septynios,o kainuoja kazkur apie desimt lituku.kai itreni galva,bent jau man asmeniskai kvapas nepatikdavo,bet kai issiplauni sampunu jo nebelieka.tikrai gana greit sumazejo slinkimas,o po kokio men.visai jo nebeliko.tai kazkokios rusiskos firmos produkcija.
Anita
2009-02-23 20:08
Pries daug metu dariausi tarkuotu svogunu kauke. Siaip, kad atgaivinti plaukus. Vienintelis ryskus prisiminimas - gal menesi nepraeinantis kvapas. Jau buvau daug kartu namuose plovusi, o kai reikejo sukuosena kirpykloje darytis, tai visa kirpykla svogunais uzkvipo, daugelis atkreipe demesi i ta kvapa. Zodziu, prieš kokias sventes ar balius nesusigalvokite svoguniniu proceduru. : )Arba gatvėje sudrėksta plaukai nuo lietaus ir ateini i patalpą su ”svogunu aureole”.Oi. Dabar man labai patinka karšta kauke iš chna milteliu. Skubiai uzsitepu karšta tyrelę ant šaknų, aprišu plėvele, po to koks kapišonas nuo senos striukes ir taip palaikau apie 2 val. Labai maloni kauke, tiesiog ilsisi galvos oda. Po to plaukai papure buna. Cia toms, kurios nebijo buti ryzo atspalvio.
Gerda
2009-02-04 13:07
Ernesta aš irgi jau praradau vilti atauge plaukai vėl išslinko ;/
Ernesta
2009-01-25 12:36
man plaukai slenka kokius tris metus turejau grazius plaukus o dabar nebeliko nieko man 23 treji metai o jau plauku nebeturiu viska isbandziau ir vitaminus ir sanpunus bei buvau isitirusi pacia galvos oda daktare sake kad pats svogunelis nera mires bet jau tureciau ilgus plaukus tai jau buciau plika nes svogunelis neatlaikitu ilgo plauko beto ataugineja po truputi kiti bet labai ploni ir tie patis kremta nebezinau ka daryt turbut nebeatsitaisys jau praradau vilti(:
ppuppsica
2009-01-22 18:03
man taip pat labai isslinko plaukai... atrodau kaip ispesiota.. visi sako kad tai nuo stresu, nes siuo metu man baigiamieji universitete, tyriau skydliauke, parametrai savo normose, bet plaukai slenka kuokstais.. nzn kaip per diplomu iteikima reiks atrodyti.. nes tikrai tragiskai.. geriu vitaminus, naudoju brangius sampunus, trinu tonikais galvos oda, net cesnaka bandziau.. niekas nepadeda... nebezinau ko griebtis...
Gerda
2009-01-21 19:09
Man jau plaukai slenka 3metus ir nzn delko taip yra viskas atsitiko po tecio mirties visi sakė stresas bet kaip slenka taip slenka dabar nei streso nko.Nzn net ka daryti man ir cemerytes bandziau viska issityriau skidliauke viskas gerai jau ataugo vienoj vietoj nauji plaukai ir vel isslinko nebezinau ka bedaryt..Gal kas galit patart..Tiesiog nebegaliu pazet i save veidrodi o man dar tik 14m.ir jau plauku neturiu.. ;(((
sniper
2009-01-21 17:48
na man jau plaukai slenka senokai, bet niekada slinkimas nebuvo tos stiprus kaip pastaraji menesi, bandziau daug dalyku bet tai niekas nepadejo, paskui drauges mociute pasake kad cemeryciu vanduo labai gerai yra , tai dabar juo trinu galva jau 3 savaite, tai galiu pasajyti kad plaukai slenka tikrai daug maziau, nezinia ar cia nuo to vandens ar nuo gelezies kuria geriu, dar kartais istrinu plaukus ricinos aliejumi, aisku as tu nukritusiu plauku nesusigrazinsiu, bet tai tikrai padeda bent apstabdyt slinkima, turiu patarima, jei tikrai masiskai slenka plaukai reikia eiti pas gydytoja nes gali buti kokia liga ar sutrikusi kraujotaka, gali truk hemoglobino arba skydliauke nebegamina hormonu, nezaiskit su tais brangiais vaistais geriausia is pradziu isitirt krauja o jau po to galit pabandyt ka as sakiau, nes jei kraujyje yra problema tai jokie tepalai ir vitaminai nepades iskyrus gelezis, paklausykite patarimo, zinau ka tai reiskia suprantu jus, as pati ta problema turiu, bet reikia nepasiduoti:)
monce
2009-01-03 17:10
sveikos,man plaukai slenka 3metai.baisiausias vaizdas kai plaunu galva...daug merginu raso apie ta ricinos al.reikes bandyti.
laima
2008-12-12 20:00
Gelbekit:-((((
man 30 metu bet sakes jau virsugalvis sviecia jau baisu darosi o plaukai buvo kazkada kad i sauja netilpdavo pries 4 metus pradejau naudot kontraceptikus Diane 35 tai po to dariau pertrauka dabar vel geriu bet slinkimas negausus bet kiek krenta tiek ir nebeauga krenta su svoguneliais nebezinau ka daryti patarkit :-))) ACIUUUU!
rita
2008-12-12 09:56
Daiva, o kokius vaistus vartoji? Aš nuo birželio mėn vartoju L-Thyroxiną nuo skydl hipotireozės. Ir po 3 mėn pradėjo masiškai slinkt plaukai. Ir tebeslenka, ką bedaryčiau. Nemaniau, kad nuo to gali būti. O ką sako endokrinologas? Ką pataria daryt tokiu atveju?
daiva
2008-12-09 16:59
Mbam plaukai slenka jau beveik 4 metus. Beliko tik puse plauku ir vien delto, kad pastoviai vitaminai ir ivairios priemones plaukam stiprinti. Pradejo slinkti kai pradejau vartoti vaistus del skydliaukes. be vaistu negaliu, o plaukai nuo vaistu slenka. tai gi ratas uzburtas. Gal kas issprende sitokia problema.
tara
2008-12-03 12:10
Taip manau.Ginekol iš karto liepė nutraukt kontr, kai pasakiau kad žiauriai slenka plaukai. O hormoninius tyr bus galima atlikt tik po 3 mėn po kontrc nutraukimo, kai susireguliuos tikrieji organizme. Tada daugiau paaiškės kas išsibalansavę.
mazhis
2008-11-28 14:00
Tara, o tai tikrai gali buti priezastis? Ar dareisi kokius tyrimus???
tara
2008-11-25 10:50
Gėriau kontracept 4 metus, kol suratau, kad tai jie tapo plaukų slinkimo priežastimi. netekau jau turbut puses. Gėriau nuo slinikimo Priorin 600Lt 3mėnesiams. Jokio poveikio. Naudoju Primaria šampūną, kalną įv. vitaminų. Jokio povekio. Dabar pradėsiu gerti geležį, gal padės?
pikolino
2008-11-23 22:13
mergikes israsta nauja formule . PS. italijoi atrado nauja buda akimirksniu auga nauji plaukai , tai yra nevedusiu.baxuru.spermos patepimas ant plauku , kodel nevedusiu todel kad islaikyta baltimu daugiau tai yra (nenudrozti) sekmes pfffff :}
77jurga
2008-11-20 08:35
tiesa dar girdejau,kad tiesiog majonezo uzdeti ir palaikyti,padeda plaukams
77jurga
2008-11-20 08:31
ar tiesa,kad i sampuna ideti 2 susmulkintas aspirino tabletes pades nuo plauku slinkimo?skaiciau kazkur internete.
Agne ;}
2008-11-17 21:42
Man tinka kiaušinio trinys, kai suplaki įmasažuoji odą ir sėdi vonioj 10-15 min., kol mirksti putose, su šampūnu neskalauti arba vos vos, jei lieka kiaušinio kai išsiplauni - nieko baisaus, išsisukuoja su šukom smulkesnėm. ;)
linute
2008-10-31 01:15
prasau parasykit kas nors, ar nustojus gerti kontraceptikus nustojo slinkti plaukai? nes as itariu, kad nuo ju man cia jau ilgai slenka, liko puse is tiek, kiek buvo...
ernesta
2008-10-30 18:19
visada turejau labai nuostabius ilgus plaukus.man 15.pries 5 menesius jie pradejo slinkti.ju pilna ant rubu,lovoje,ir ypac ant grindu.plaukai labai suplonejo.sendiena nusikirpau juos iki peciu.mama pirko visokius vitaminus plaukams,taciau jie nepadejo.bijau eiti pas daktare,gal dar istirs kad sergu kokia leukemija.uztenka perbraukti sepeciu,ar ranka ir jie iskrenta labai lengvai.jie iskrenta su tais baltais svoguneliais,zinau kad yra visokiu brangiu priemoniu nuo slinimo,bet jos nemazai kainuoja.;(((
marina
2008-10-18 19:31
sveikutes visos turiu problema tokia, man lb slenka plaukai esu bandzius ivairiu priemoniu,bet nepadeda. gal kas zinot tikrai gera ir veiksminga priemone nup slinkimo??? is karto dekui....
diusia
2008-10-05 22:34
as tai tikrai zinau, kad man plaukai pradejo slinkti ziauriai nuo dietos. per trumpa laika numeciau nemazai svorio, matyt organizmui dabar sokas. pati jauciuosi gerai, taciau plaukai slenka kuokstais, net baisu darosi, nebezinau kaip reikia tai sustabdyti...?
saule
2008-09-28 18:05
pries metus ir as turejau sia problema,buvo lb isslinke plaukai,bandziau ir perfectil ir kitokiu vitaminus stiprinti plaukam,bet niekas nepadejo.tada issityriau krauja ir paaiskejo,kad hemoglobino kiekis kraujyje labai mazas,pradejau gerti feroglobin b12,ir plaukai ataugo.tad negaiskit laiko ir eikit issitirti sveikata,nes buti praplikusiai tikrai ziaurus jausmas,patikekit...
Kristina
2008-09-16 22:10
Pas koki gydytoja reiketu kreiptis del plauku slinkimo? O gal Kaune kur nors istiria plaukus. Mano plaukai buvo tokio storio, kad jokia sage nesusegdavo, o dabar atrodo kaip nusiure siulai.Pasiziuriu ir verkti norisi. Slinko gal 5 metus, bet vis nekreipiau demesio. Dabar, kai ju jau nebeliko, reikia kazka daryti, nes tikrai liksiu plika :(((
ziurim ,ka valgom...
2008-08-26 22:34
plaukai gali slinkt ir kai truksta tiesiog amino rugsciu organizme..ir ypac laikantis ivairiu dietu ...proteinai- tai yra pagrindinė plaukų, odos, raumenų, bei minkštųjų organų statybinė medžiaga...pasiskaitykit inete...nesakau ,kad visiems tinka...bet va ribojant maisto kaloraza bei jo maistinguma-tai buna viena is svarbiausiu priezasciu...
Vaistai
2008-07-29 22:54
parduodu vaistus nuo vyriško paveldimo plaukų slinkimo Regaine 5% minoxidil, buteliukas 100lt.
Daugiau informacijos ieškokit internete arba pas gydytoją.
beviltiska
2008-07-17 11:43
Niekada neturejau stipriu plauku,daug ju ir nebuvo,bet paskutiniu metu negaliu net y veidrody ziureti,visai baigia isslinkt,maniau kad as tokia viena,atrodo ne,bet ir lengviau nepasidare
greta
2008-06-03 18:30
na del tu apcenka agafia as labai abejoju.,as irgij naudoju, bet labai retai, nes po ju isslenka apie 30 plauku.,.,
;;;
2008-05-31 17:00
ir dar yra tokios ampules APCENKA AGAFIJA.,.,7 AMPULES, PIRKTI YRA EUREKOS PARDUOTUWESE,DRODE,.,.,KAIJNA APIE 12LT
Greta
2008-05-25 12:43
Naminės priemonės nuo plaukų slinkimo


* Paimti 4 valgomuosius šaukštus vaistinės gelsvės, varnalėšų šaknų bei dilgėlės žolės mišinio (lygiomis dalimis) ir užpilti 4 stiklinėmis šalto vandens. Uždengus 15 min. pavirti ant silpnos ugnies, 15 min. palaukti, perkošti ir gautu nuoviru įtrinti galvos odą.* 4 valgomuosius šaukštus šaltalankio uogų, susmulkintų lapų bei plonų šakelių užpilti 4 stiklinėmis šalto vandens, 15 min. pavirti, 10-15 min. palaukti, perkošti ir gautu nuoviru įtrinti galvos odą.

* 4 valgomuosius šaukštus šalpusnio lapų ir tokį pat kiekį apynių spurgų užpilti 4 stiklinėmis šalto vandens, 15 min. pavirti ir 15 min. palaukti, kol prisitrauks. Tada perkošti ir gautu nuoviru įtrinti galvos odą.

* 2 valgomuosius šaukštus kefyro sumaišyti su pusės citrinos sultimis, 1 valgomuoju šaukštu medaus, 1 kiaušinio tryniu ir 2 valgomaisiais šaukštais kokybiško brendžio. Gautu mišiniu įtrinti galvos odą ir palaukti 20-40 min. (kad ši kaukė nesudžiūtų, galvą reikia pridengti polietileniniu maišeliu). Po to plaukus kruopščiai išskalauti šiltu vandeniu.

* 2 valgomuosius šaukštus džiovintų dilgėlės lapų užpilti stikline verdančio vandens, indą uždengus 30 min. palaukti, perkošti ir sumaišyti su puse litro šilto vandens. Šiuo skysčiu skalauti plaukus.

* 30 g džiovintų dilgėlės bei šalpusnio lapų ir 20 g susmulkintų ajerų šaknų užpilti vienu litru verdančio vandens, 10 min. pavirti, 1 val. palaukti, kol prisitrauks; tada perkošti ir gautu nuoviru įtrinti galvos odą.

* Paimti lygiomis dalimis česnako ir svogūno, juos sutarkuoti smulkia trintuve ir išspausti sultis. Šiomis sultimis įtrinti galvos odą, uždėti ant galvos polietileninį maišelį ir šiltai apvynioti. Palaikyti apie 1 val. Jeigu pradėtų deginti, maišelį reikia nuimti! Po procedūros galvą būtina gerai išplauti, užbaigiant plauti šaltu vandeniu. Šią procedūrą galima atlikti ne dažniau kaip vieną kartą per savaitę.

* Paimti lygiomis dalimis ąžuolo žievės ir svogūno lukštų, užpilti verdančiu vandeniu ir vieną valandą pavirinus ant mažos ugnies perkošti. Karštu antpilu įtrinti galvos odą, galvą pridengti polietileniniu maišeliu ir palaukti 1-2 val. Po to plaukus išskalauti švariu vandeniu.

* 4 valgomieji šaukštai jaunų beržų lapų užpilami 4 stiklinėmis šalto vandens, ir indas uždengiamas. 15 min. pavirinama ant silpnos ugnies, 15 min. palaukiama, kol prisitrauks, tada perkošiama ir gautu nuoviru įtrinama galvos oda.

* Galvą prieš miegą ištepti svogūno sultimis ir aprišti polietileno plėvele arba tankios medžiagos skarele; ryte būtina gerai išplauti galvą (nors tai labai veiksminga priemonė, reikia žinoti, kad svogūno kvapas plaukuose gali laikytis dar keletą dienų).

* Sumaišyti 10 g geros kokybės brendžio, 40 g nukoštų svogūno sulčių ir 50 g varnalėšos šaknų nuoviro. Paruošta mase įtrinti galvos odą ir šiltai aprišti, po 2 val. plaukus galima išplauti. Procedūrą kartoti keletą kartų iš eilės.

* 20 g varnalėšos šaknų ir 10 g medetkos žiedų užpilti 1 litru verdančio vandens ir pakaitinti ant silpnos ugnies. Šiuo nuoviru plauti galvą bent du kartus per savaitę.

* Susmulkinti 100 g nasturtų lapų, žiedų bei šviežių sėklų ir sumaišyti su 100 g šviežių dilgėlių lapų. Viską užpilti puse litro medicininio spirito ir po 15 dienų nukošti. Šepetėliu įtrinti gautą losjoną į galvos odą (tai daryti rekomenduojama prieš naktį).

* 4 valgomuosius šaukštus geros kokybės brendžio išplakti su vieno kiaušinio tryniu. Kai masė bus vientisa, įtrinti ją į plaukus, galvą šiltai apvynioti ir taip laikyti 20-25 min. Po to išplauti šiltu vandeniu.

* Po tris valgomuosius šaukštus susmulkintų varnalėšos ir ajero šaknų užpilti vienu litru verdančio vandens ir pavirti ant lėtos ugnies 15-20 min. Atvėsinti ir perkošti. Nuoviru įtrinti galvos odą 2-3 kartus per savaitę.

* Tris valgomuosius šaukštus ajerų šaknų užpilti puse litro vandens ir pavirti 15 min. Šiuo nuoviru skalauti galvą.

* Nedidelę svogūno galvutę sutarkuoti ir įvynioti į keletą kartų sulenktą marlę. Tuo tamponu ilgokai trinti galvos odą; po kelių valandų plaukus reikia išplauti.
vilma
2008-05-20 23:36
mano plaukai slenka pilnomis saujomis ir nustoja tik tada kai naudoju firmos kadus ampules nuo plauku slinkimo.mano plaukai siekia iki nugaros vidurio,taciau as taupydama itrinu i saknis tik puse ampules issiplovus galva.as perku kirpykloje,kuri naudojasi firmos kadus produktais.viena pakuote-4 ampules apie 40 litu.
nevada
2008-04-23 22:23
man plaukai slinko saujom. patare plauku saknis itrinti ricinos aliejum. itrinu kas antra diena pries plauku plovima palaikau puse valandos. ir nebeslenka plaukai ir plaukai pradejo aukti. is plovus galva sampunu net jokiu kondicionieriu nebereikia plaukai tikrai dabar sveiki ir stiprus. tai dariau puse metu. rekomenduoju.
slapyvardis
2008-04-23 19:57
Nusipirkau perfectil vitaminų. pažiūrėsi, ar ir man stos skrandis...
Studentiškais laikais, kai, matyt, nuo pervargimo imdavo kuokštais slinkti plaukai, nevien man, bet ir kursiokėms, yra pagelbėjęs paprastas kaip žemė būdas: ištepi plaukų šaknis (kiek pavyksta) ricinų aliejum, užsimauni polietileninį maišelį, apsivyturiuoji šiltu storu rankšluosčiu ir po poros valandų kantriai plauni. po vienos kitos toios procedūros plaukai ”sugrįžta” namo. Ricinos aliejus, beje, patinka ir blakstienoms, nagams, ir kt.
Greta
2008-04-13 19:48
Perfectil gal ir padeda, tik man nuo jo stoja skrandis, pradeda pykinti..
mergina
2008-04-05 22:57
as gydausi chemoterapija ir man del to slenka labai plaukai, per tris menesius ju jau beveik ir neliko, bet tikiuosi vis dar kad visai neislinks. labai jau sunku butu su tuo susitaikyti,,, bet paskaicius cia iskart laengviau pasidare, ne as tokia viena, mergina - biski praplikus :)
Donciuke
2008-03-28 21:58
man 15m. sakyciau gan jauna o plaukai kuokstais slinkti pradejo gal pries pusmeti jau nezinau kaip ir jus visos ka daryti girdejau lyg ir ”perfectil” vitaminai kazkiek padeda gal kas juos jau ismeginot? ar padeda nuo plauku slinkimo?
zmonos vyras
2008-03-15 01:53
Labas visiems, o kas galejo atsitikti jei moters plaukai ziauriai pradejo slinkti pries kokias 3 savaites ir dabar truksta kokios savaites/dvieju, kad ji taptu visiskai plika (kol kas daugiau niekus plaukai neslenka)? Skydliauke spejome istirti - tvarkoj, tevas buvo praplikes, taciau ne taip zaibiskai kaip ji. Jei kas esate susidure su tokiu reiskiniu,pls ,parasykit laiska. Tai mano zmona ir abi del to esame shoke! p.s. sunkiuju metalu tyrimo isvados bus netrukus.
PACIUTE
2008-03-10 13:00
MAN IR LB SLENKA PLAUKAI. PO GIMDYMO JAU PRAEJO 4MEN.SAMPUNAI NEPADEDA, VARTOJU AMWY PAPILDUS, BET IR JIE NELABAI PADEDA. TIKIUOSI, KAD NENUPLIKSIU, GAL CIA TIK ATEINANTIS PAVASARIS KALTAS, O GAL DEL STUBURO LIGOS OSTEOCHONDROZES. DAR GYDYTOJA ISRASE VITAMINO B KOMPLEKSA LEIDZIAMU SU KAZKOKIU VAISTU GAL TAI PADES. :((((
Orinta
2008-02-18 20:00
O as pabandziau kapsules ”Pantogar” pasiule vaistineje. Labai geras reikalas :) Jau po menesio nustebusi kirpeja buvo, ka as dariau su savo plaukais:))) Aisku kaina truputeli ”kandanti”, bet ko nepadarysi del grozio....:)
ingule
2008-02-10 20:10
man plaukai slenka keturis metus isbandem su homeopatais ir gydytojais viska pilni namai p l a u k u
sigita
2008-02-02 14:11
sveiki,man taip pat labai slinko plaukai.Išbandžiau viską,bet padėjo maisto papildai iš firmos ”Amway”.Dabar juos geriu rudenį ir pavasarį.Plaukai pradėjo greičiau augti,pagražėjo.O jeigu reikalinga ekstra pagalba,padeda ampolės,įtrinamos į šaknis.(Droge būna pirkti.išbandžiau visas,bet geriausios,kur apšaldo)
Daiva
2008-01-03 21:47
plaukai slenka jau pusmetis, bet nezinie del ko????Pas kokios srities dartara eiti???
Kontraceptiku negeriu, o plaukai buvo grazus, kol tai neyvyko:((((((
andrius
2008-01-03 14:15
man 16 metu,ir man jau slenka plaukai,nezinau ka be daryti,gal kas gali man patarti ka nors? neisivaizduoju kaip atrodysiu dar po keliu metu:(
jola
2007-12-25 22:54
Nemeskite pinigų brangiems plaukų slinkimo tyrimams.Kai man slinko saujom, Sugiharos g.
tepasakė,kad tai tikriausiai genetinis paveldėjimas ir pasiūlė vitaminus bei ampules
šaknų įtrynimui,kaina 3mėn. kursui apie 600lt(per/metus rekomenduojami 2 kursai).Uoliai vykdžiau visus nurodymus,bet vistiek nuolat
slenka.Kai vartoju vitam.,kiek sumažėja.Tiesiog
praradau viltį,susitaikiau su tuo.Pagrindinė to priežasti manau-stresas,bet nuo streso vaistų nėra,kai su juo gyveni 24val/parą.Išeitis-keisti
darbą ir gyvenimo būdą.Visoms nusivylusioms patarčiau daugiau laiko skirti sau ir du kursus/metus vartoti vitaminus nuo plaukų slinkimo(pagal savo piniginę).Žinokite,jei jau slenka kelis metus,tai tikrai nenustos visai slinkti,gal tik kiek sumažės.Stenkitės dėl to
kuo mažiau pergyventi,nes tai tik skatina dar
daugiau slinkti.
rozyte
2007-11-27 22:02
geriausias vaistas nuo slinkimo svogunu sultys
Indre
2007-10-29 21:43
Aciu Dainiau uz pasiulyma :) jei nepades tos priemones, kurias naudoju, butinai ibandysiu Jusu pasiulyta ;)
Liepa
2007-10-29 19:12
Man labai buvo padejes cesnaku sulciu ir ricinos misinys-ispausti cesnaku sultis ir tiek pat pripilti ricinos,istrinti saknis,palaikyti ne maziau kaip pusvalandi.Taip kartoti ne maziau kaip tris kartus.Istrynus kvapas ”geras”,bet isplovus jo nesijaucia.
Dainius
2007-10-28 16:48
Indre, Jus pabandykite seboreja T/GEL sampunu apraminti. Sis sampunas ir nuo pleiskanu ir nuo seborejos. Kol kas nieko geriau man neteko aptikti (sia priemone, kaip labai veiksminga rekomendavo viena moteris (is kazkokio forumo), kuriai labai padejo) Ju ten buna keliu tipu, tad reikia skaityti aprasyma ant dezutes ar paklausti vaistines kosmetikos skyriaus konsultanto. Man jis labai padeda. Naudoju kasdien. Odos nedirgina, ir galva laiminga:)
Indre
2007-10-27 17:14
Labas ;) man irgi plaukai pradejo slinkti mazdaug pries metus. Tuomet pradejau naudoti Perfectil. Naudojau gal puse metu. Ir ziuriu kad nagam ir odai padeda, o laukams - ne. Tuomet supratau kad cia kazkas kitas. Pries menesi mama suzinojo kur tiria plaukus, galvos oda nemokamai. Tai cia tyre Kauno silainiu poliklinikoje. Ir ten tiria i menesi karta ar kaip ten nepamenu. Na tai ir nuejau. Tai pripazino liga, seboreja. Na panasiai kaip pleiskanos, bet ne taip...Ten parode per ekrana mano ta galvos oda ir pan, dar parode kaip sveika atrode, na tai ir supratau kur problema. Israse ten toki sampuna, kauke ir losjona. Dora serijos. Bet ju buna pirkti tik tose vaistinese kur jos tiria ir kiekvienas mazdaug po 50 Lt kainuoja. Liepe naudoti du menesius ir tuo metu daugiau nieko nenaudoti. Naudoju menesi. Na nzn ar labai padejo, siaip plaukai maziau slenka, tik dar plaunant galva nemazai isslenka. O siaip palietus galva ir ,,pakrapscsius” tai pleiskanu tu maziau.. Matyt tam reikia laiko. Sakiau dbr vel eisiu pasitikrinti pas ja vel pazeti ar padeda. O siaip plaukai nors ir nera jokio balzamo, tik losjonas galvos odai, tai gan paklusnus ir blizga ;) o priezastis sake greiciausiai tai stresas ir pan.... Jei kas nores pasidometi kazkuom rasykit erdnixxx@yahoo.com
sara
2007-10-22 14:51
laba merginos uzjauciu jus,man taip pat slinko plaukai nerealiai puse plauku netekau.isbandziau viska niekas nepadejo.galop patare 4 saukstus konjeko sumaisyt su kiausiniu ir istept plaukus o svarbiausia saknis ir palaikyt 40min.po savaites su virsu pagerejo,dar geriau vit(merz spezial drages)tikiuosi pades jum.
jolanta
2007-10-17 09:32
sveikuciai.man taip pat slenka plaukai,nezinau ar nuo kontraceptiku ar nuo siaip kokiu kitu priezasciu.skaiciau cia kad cemeryciu padeda,jo siule man vaistineje ir tikrai yra parduodamas,taciau paskaiciau kad ten nuo uteliu ir pan tai noras praejo. jeigu kas ka nors galite patarti rasykit man i www.jolanta15@one.lt labai busiu dekinga nes plaukais manes dievas neapdovanojo o dar kaip kuokstais slenka tai depresija ima.aciu
saja
2007-10-16 17:03
o man juodai nuslinko po puikiuju LOREAL dazu,saujom,net galva pro plaukus sviecia,vat ir LOREAL
natele
2007-09-30 17:16
mano plaukai pradejo slinkti pries metus, nors ju nedaziau , jie naturalus, labai bijau , nes man tik 17 , o kas dien netenku daug plauku sukuojant ir siaip, geriau BIO-SELENIUM , dar visokiu vitamiu , bet niekas nepadeda,kadangi plauku pas mane labai daug tai akivaizdziai anesimato slinkimo, bet jei taip ir toliau tai nupliksiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ka daryt? kur tik einu visur mano plauku pilna, kaip kokia kate ar suo seriuos:((((((((((((((((((
Murmutė:)
2007-09-30 13:06
Ilgai auginau plaukus,jie niekada nebuvo nei stori nei labai stiprus...bet dabar turedama ilgus plaukus,ilgai jais nesidziuagsiu teks nukirpti..shi menesi plaukai taip slenka kad nebezinau ka daryti ir viskas po ”puikiu” ”Garnier fructis” dazu...:/patariu nedazykit jais...ash tai pat esu girdejus gan neblogu patarimu..priesh kiekviena plovima tepti shaknis kiaushiniu triniais,labai gerai yra tepti svogunu sultimis,tik galiu pasakyti plaukai shlykshciai smirda net ishplovus shampunu..,ir berzu lapu nuoviru perplauti plaukus...:)
Schanja
2007-09-27 16:07
Kad zinokit,as irgi nervinuosi,kad slenka tie plaukai.gal tiek per daug i sirdi neimciau,jei ju butu daug.ta prasme( man ant galvos,jau aplamai mazai plauku,o dar kai slenka,tai isvis nieko nebesinori) .nei kom sergu,nei kontraceptiniu vartoju.nei nzn kokia cia slinkimo priezastis:(
tera
2007-09-22 08:48
man plaukai slenka jau kokie trys metai, ypac virsutineje galvos dalyje labai isretejo ,kiek visokiu vitaminu isgeriau ,ekas niekas nepadeda,as pries tai geriau kontraceptikus manau kad tai ju pasekme nors jau nebegeriu ju du metai plaukai nenustojo slinkti,ar tai negrystami procesai ,jei taip ,po metu reiks peruko,
Lina
2007-09-15 16:52
sveiki,man jau kokie 5 metai slenka plaukai ir ko tik nesu isbandziusi:vitaminu visokiu rusiu ir dar kokiu brangiu,ampules tryniau,azoto terapijos,galvos masazai-niekas nepadeda.buna tarpu lyg ir apmazeja slinkt,bet ir vel pradeda.Skydliauke tyriausi viskas gerai.Mazdaug 5 metus vartoju kontraceptines gal jose ir yra ta tikroji slinkomo priezastis?
jolanta
2007-09-12 00:38
kontrceptikai turi daug salutiniu poveikiu.plauku slinkimas- neisimtis.kontraceptikai daro dideli poveiki moters hormoninei veiklai, o pastarieji turi itakos ir plauku bukliai.
jolanta
2007-09-12 00:33
zinau naturaliu metodu:pirmas receptas,naturalios alijosiaus sultys sumaisomos su ricinos aliejumi,itrinama galvos oda, palaikoma gera pusvalandi,po to isplauti.kitas,kosmetinis zibalas.juo itriname galvos oda,po to ,palaike, isplauname.svoguno sultys padeda, bet kvapelis ziaurokas,nesvarbu, kad isplauni, smirda iki plauku dazymo.bet verta kenteti ,labai padeda.visos tos,kurios po gimdymo nestresuokit, ne jus vienos, ne jus ir paskutines, taip atsitinka beveik kiekvienai.taip yra del hormonu pusiausvyros, streso.
vilma
2007-08-28 13:27
Man ir žiauriai slenka plaukai jau kokia pusė metų. Kai einu plauti galvą, verkti norisi, nes baisu žiūrėti, kai plaukai slenka visu ilgiu.
linn
2007-08-26 21:38
Man taip pat ziauriai slenka plaukai. Ilgai galvojus randu 2 priezastis: stresas bei kontraceptikai (geriu Novynette). Pirmasis kamuoja beveijk puse metu, taciau tox nerealus slinkimas prasidejo tuomet, kai pradejau gerti kontraceptikus - pries tris men. Gal tai tik sutapimas taciau pradedu galvoti, kad tai vienas is tableciu salutiniu poveikiu.
inga
2007-08-20 21:02
po gimdymo labai slenka plaukai. naudoju visokius vitaminus,sampunus nieks nepadeda.maitinu vaikely krutimi.padekite bijau nuplikti
benderis007
2007-07-28 10:45
man plaukai slenka nuo visur kazin kas galetu buti gal kokia liga ar kas vartoju vitaminus ir nepadeda. labai prasau patarkite ka nors . mano el.pastas benderis@blog.lt lauksiu patarimu.
Anita
2007-06-27 10:15
Idomu butu suzinoti, kiek is jusu naudoja kontraceptikus??
Idomu, ar kontraceptikai negali buti viena is pagrindiniu plauku slinkimo priezasciu???
Itariu kad labai gali buti.
guoda
2007-06-24 17:39
man plaukai jau slenka beveik metus,wiska isbandziau niekas nepadeda,pradejo slinkt,kai pradejo skaudet galva
neringa
2007-06-19 20:42
merginos,jei plaukai slenka 4 savaites ar menesi tikrai neverta panikuoti,stebekite savo mityba. kalcis,magnis,cinkas svarbiausi jusu plaukams. ypac kenkia dietos. jomis tikrai galima prisizaisti. praeitais metais per pora menesiu numeciau daugiau nei 10 kg,nuo tada mano plaukai nesustoja slinkti. pazystami pamate mane iskart klausia-kas atsitiko tavo plaukams. pries tai visi ju pavydejo,o dabar nebera i ka paziureti. ypac priekyje labai isreteje. gyvenu uzsieni,pinigu netruksta,tai leidau sau ismeginti viska,ka radau vaistineje. net ir tikrai labai brangius vaistus. Nourikrin vartojau apie 7 menesius-jokiu rezultatu. gydytojai tik guzscioja peciais ir pataria tik viena- gerti vitaminus...as taip ir darau nes nieko nebelieka. o tas mociuciu kaukes taip pat bandziau. tai mano butu patarimas vienas jums- nezaiskite su dietomis!!!
neringa
2007-06-19 20:41
merginos,jei plaukai slenka 4 savaites ar menesi tikrai neverta panikuoti,stebekite savo mityba. kalcis,magnis,cinkas svarbiausi jusu plaukams. ypac kenkia dietos. jomis tikrai galima prisizaisti. praeitais metais per pora menesiu numeciau daugiau nei 10 kg,nuo tada mano plaukai nesustoja slinkti. pazystami pamate mane iskart klausia-kas atsitiko tavo plaukams. pries tai visi ju pavydejo,o dabar nebera i ka paziureti. ypac priekyje labai isreteje. gyvenu uzsieni,pinigu netruksta,tai leidau sau ismeginti viska,ka radau vaistineje. net ir tikrai labai brangius vaistus. Nourikrin vartojau apie 7 menesius-jokiu rezultatu. gydytojai tik guzscioja peciais ir pataria tik viena- gerti vitaminus...as taip ir darau nes nieko nebelieka. o tas mociuciu kaukes taip pat bandziau. tai mano butu patarimas vienas jums- nezaiskite su dietomis!!!
mfish
2007-04-14 23:51
Sveiki, man taip pat slenka plaukai:( ir jau gan ilgai. Isbandziau gan daug ivairiu priemoniu, bet slinkimo nepavyko sustabdyti. Gal but valgant tam tikra maista (darzoves, vaisius) galima butu ji sumazinti? Aciu!
giedre
2007-04-13 15:56
man ir labai slenka. Perku brangias kapsules itrinimui, jei ir padeda, tai trumpam. Perfectil lyg ir padejo, bet gal taip sutapo, kai slinko kiek maziau.
O ar pastebejot kokis nors rysi su kontracptinemis - geriant geriau r blogiau?
SmilGa
2007-03-05 19:44
Dar čemeričių vanduo padeda nuo slinkimo, beto tankina plaukus. Tik gaila, kad lietuvoje jo neparduoda... teko atsivešt iš Baltarusijos. Bet gal dar turgeliuose kur bus. Įtrinate plaukus tuo vandeniu, palaikote pusvalandį įsukusios į rankšluostį, o paskui išplaunate, jau po poros dienų jaučiu kaip maži plaukučiai kalasi :)
idilija
2007-02-08 18:18
nusipirkit dilgeliu arbatos,uzvirkite,skieskite tirpala drungnu vandeniu ir ta arbata issiplaukite plaukus,aisku pries tai issiplaukite galva pregane sampunu.plaukai po menesio ne tik neslinks,bet ir gerokai ataugs.
PLIKIUS
2007-01-09 20:58
ko jus pergyvenate nu per 30 metu savo gyvenimo nemaciau ne vienos pliktelejusios merginos ar moters :) viskas bus gerai. stresas cia kaltas o jai ne jis tai taip turi buti pakris ir nustos cia gi normalu.
ingrida
2006-12-10 12:45
pataisymas.praėjus trims mėnesiams po gimdymo vėl pradėjo slinkti plaukai.
ingrida
2006-12-10 12:43
reikia gerti vitamino E.viena kapsulė į dieną ir stiprios dilgėlių arbatos geriu.kažkada man slinko vitaminas e padėjo.
dabar po gimdymo jau 3 mėn. vėl slenka,tai vartoju šias priemones ,tikiu padės.nepasiduokim blogai nuotaika,aišku tai sunku,bet džiaukimės,kad gyvename,
alma
2006-11-17 18:39
LABAI SLENKA PLAUKAI MAN 43 M PATARKIT KA DARYTI MAN SAKE KAD REIKIA GERTI MAISTO PAPILDUS SU JODU NES GALI BUTI KAD SUTRIKUS SKYDLIAUKES VEIKLA AR TAI TIESA
cipuska
2006-11-15 19:09
na zinau labai gera kauke,1 saukstas medaus 1 kiausinio trynis ir ispausti elijosiaus sulciu.tokia mase panesioti bent 1val ir nors karta i savite,tikrai padeda
mergina 23m
2006-11-06 14:32
Nuo plaukų slinkimo padeda grynos svogūnų sultys. Susitarkuokite svogūną, išsispauskite sultys ir trinkite šaknis bent jau 2 kart per savaitę, pamatysite jei netingėsite taip daryti jau po mėnesio plaukai apstos slinkę. tik nebijokite svogūno kvapo ,isiplovus galvą jis dings. Beje įtrintus plaukus palaikykite bent gerą pusvalandi.
adrija
2006-10-29 18:32
zinau, kaip blogai jauciates del plauku slinkimo. as taip pat TUREJAU sia problema. kiekviena ryta valgau du-keturis saukstus avizu koses. plaukai taip masiskai tikrai nebeslenka, beje l. blizga, nebetrupa. nors man kose tikrai nera tokia gardi, taciau kai matau rezultatus-verta. ja galima pasigardinti obuoliu, razinomis ir t.t. taciau SVARBIAUSIA REGULIARUMAS! itraukit i pusrycius tik pora saukstu sios koses, rezultatai BUS!
lina
2006-10-29 18:15
Sveiki,man prieš mėnesį pradėjo labai slinkti plaukai.Viršugalvije jaučiu toki liktai plaukų tempimą,kitaip paaiškinus taip liktai būtum susisukusi stipriai kuodą ir kai pasileistumi plaukus jaustumi toki maudimą pakaušio srityje.Man jau šitaip visą mėnesį,ir net kai vėjas papučia toj vietoj tempia.Kas tai galėtu būti?
Laurute
2006-10-08 13:12
Sveiki.Praejus trem menesiam po gimdymo eme plaukai slinkti.Tiesiog saujom slinkti.Plaukai akivaizdziai ploneja.Ar tiesa kad galima plaukus plauti su alum...patarkite
ji
2006-09-30 12:47
man 18.pries mazdaug 4 sav pradejo labai slinkti plaukai. ypac plaunant ryskus slinkimas. bandziau keles priemones nuo slinkimo bet rezultato nematau. ka daryti?? ryskiai sumazejo plauku apimtis.labai bijau nuplikti!!!
lara
2006-09-08 09:20
sveiki,mano močiutė man patarė užsiplikyti beržo žievės įpilti truputį acto,ir šaukštelį medaus.Tuo skysčių tepti galvą prieš kiekvieną plovimą ir palaikyti apsirišus rankšluoščiu 20min.Tai dabar tą ir darau.Rezultato dar nematau nes procedųrą darau tik 4dienas,bet pasidalinti receptu tikrai galiu.sėkmės
sigita
2006-09-07 18:30
bijau kad galiu nuplikti,per diena manau man tikrai ne 50 ir ne 100 plauku iskrenta,ka patartumete man daryti bet kad nebutu labai brangu,aciu
porta
2006-08-22 12:52
Mano plaukai slenka jau 7 menesius...jau nebeismanau ka daryti...padekite!
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai