Gausus plaukų slinkimas – liga ar natūralus reiškinys?

Plaukų struktūros pakeisti negalima, ji yra paveldima, tačiau plaukų kokybė priklauso ir nuo mūsų pačių požiūrio į juos.
 

Plaukuotoje galvos dalyje yra apie 100 000–150 000 plaukų. Plauko šaknis yra giliai epidermyje – folikule. Plauko folikule. Jame nuolat dauginasi plauko ląstelės, ir taip plaukas auga. Plaukas vidutiniškai gyvena 5–7 metus.
Kiekvienam plauko folikului yra būdinga augimo ir ramybės fazių kaita. Yra trys fazės: augimo, arba anageno; tarpinė, arba katageno; ramybės, arba telogeno.
Anageno fazėje plaukas auga. Katageno fazėje plauko guolio dalys nyksta, pusiau rezorbuojasi, todėl susidaro kieta plauko kolba, ir folikulas trumpėja. Paskutinėje, telogeno, fazėje likusioji viršutinė plauko folikulo dalis turi nepakitusią struktūrą, plauko kolba tvirtai sukibusi su folikulu tol, kol pradeda augti naujas plaukas.
Paprastai apie 85 proc. yra anageno fazėje, 1 proc. – katageno ir 14 proc. telogeno fazėje.
Plaukas ir jo folikulas labiausiai yra pažeidžiami anageno fazėje.
 

Kodėl pradeda slinkti plaukai?


Plaukai ima slinkti dėl daugelio priežasčių: persirgus infekcinėmis ligomis, po sudėtingų operacijų, stresų, po įvairių infekcinių ligų, moterims po gimdymo, vartojant kai kurias kontracepcines tabletes. Plaukų slinkimui turi įtaką sezoniškumas. Rudenį ir pavasarį daugiau vyrų bei moterų skundžiasi plaukų slinkimu.
Dar viena plaukų slinkimo priežastis – padidėjęs riebalų liaukų sekreto išsiskyrimas. Jis užkemša poras, plaukas negauna deguonies, augti reikalingų medžiagų, todėl, kaip ir kiekvienas gyvas organizmas, žūna.
Neretai plaukai jautriai reaguoja į pačius menkiausius skydliaukės, medžiagų apykaitos sutrikimus, anemiją, navikus, taip pat odos ir jungiamojo audinio ligas (psoriazę, raudonąją vilkligę, seborėją), grybelines ligas.
Esant aktyviai hormonų androgenų veiklai, plaukų slinkimas yra užprogramuotas genetiškai – tai vadinama androgeniniu nuplikimu. Ši patologija sudaro apie 95 proc. visų vyrų nuplikimų.
Plaukų slinkimą skatina tiesioginiai saulės spinduliai, karštas oras, sūrus jūros vanduo, įvairios cheminės medžiagos.


1992 m. profesorius I.Kliman, ilgai tyrinėjęs vyrų alopecijos (nuplikimo) priežastis, pirmą kartą mokslininkų grupei pademonstravo, kad fibrozinis procesas plauko folikule yra viena pagrindinių plaukų slinkimo priežasčių. Plauko folikulo jungiamojo audinio skaidulos transformuojasi į kietas bei rigidiškas, spaudžia plaukų šaknis, sutrikdo plauko mitybą (užspaudžiamos kraujagyslės), plaukas plonėja ir galų gale iškrenta.
Kada laikas susirūpinti plaukų slinkimu? Per dieną natūraliai gali iškristi 50–100 plaukų. Tačiau kartais reiktų pradėti nerimauti ir dėl daug mažesnio jų skaičiaus: jei vietoje išslinkusių plaukų ataugo daug silpnesni ir plonesni. Tai gali atsitikti dėl plauko svogūnėlio atrofijos.
Tačiau net ir tuomet, jei plaukas išslinko su svogūnėliu, toje vietoje lieka svogūnėlio matrica, ir plaukas vėl ataugs. Tokiais atvejais svarbu sustabdyti svogūnėlio atrofijos procesą bei fibrozės procesą plauko folikule.
 

Kokios medžiagos stabdo plaukų slinkimą?


Plaukų svogūnėlių regeneraciją skatina netoksinė vitaminų kilmės medžiaga 1-metilnikotinamido chloridas. Jis saugo nuo uždegimų ir seborėjos, gerina kraujotaką, saugo nuo plaukų slinkimo ir skatina plaukų augimą. Kasdien naudojant plaukų priežiūros priemones, kurių sudėtyje yra šios medžiagos (pavyzdžiui, šampūną ir želė „Dermena”), plaukų slinkimas paprastai sumažėja po 3-4 savaičių. Tai patvirtino klinikiniai tyrimai. Svarbu tai, kad po daugelio testų nepastebėta jokio nepageidaujamo poveikio.
Plaukų slinkimą stabdo ir priemonės, kurių sudėtyje yra amineksilio, medžiagos SP94, ir kt.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Audra Labaitis
2022-12-01 00:01
Noriu pasinaudoti šia galimybe padėkoti puikiam vyrui, vardu daktaras Ajayi, už tai, kad jis padėjo man susigrąžinti mano sužadėtinį po 6 mėnesių išsiskyrimo su savo kerų galiomis, kurias jam perdavė jo protėvis. Aš niekada netikiu burtais, bet nusprendžiau jam duoti. Pabandyk, tiesą pasakius, jis mane nustebino savo didele burtų galia. Aš niekada negalvoju apie save duodantį tokį liudijimą, bet darau tai, nes esu kupinas džiaugsmo, nes dabar esu laimingai ištekėjusi. taigi, jei jums reikia burtininko pagalbos, susisiekite su Dr Ajayi per WhatsApp arba Viber: +2347084887094 arba el. paštu: drajayi1990@gmail.com

Taip pat galite susisiekti su juo dėl šių dalykų:
1. Loterijos burtai
2. Vaistažolės, kurios gydo bet kokį vėžį
3. Darbo skatinimo burtai
4. Rašyba laimėti bet kurią teismo bylą
5. Vaistažolės pastoti.

Tiesiog susisiekite su gydytoju Ajayi dėl bet kokių fizinių ar dvasinių problemų ir atsisveikinkite su jomis.

Loana Alin
2022-11-30 16:58
Jau praėjo daugiau nei mėnuo, ir atrodo, kad viskas grįžo į savo vėžes. Jis pradėjo geriau su manimi elgtis, ir tai buvo mūsų abiejų gydymo procesas. Beveik 2 metus trukęs košmaras pagaliau baigėsi. Atrodo, kad mes įsimylėjome iš naujo! Mes abu atidėjome praeitį ir bandome judėti į priekį – ir pirmą kartą per ilgą laiką ateitis atrodo daug šviesesnė. Negaliu žodžiais apsakyti, koks dėkingas esu daktarui Ilekhojie! Atrodo, kad pagaliau iš naujo atradome tuos vienas kito dalykus, dėl kurių pirmiausia įsimylėjome. Visas nerimas ir stresas tiesiog išnyko. Ačiū, daktare Ilekhojie, kad išgelbėjote mano iširusią santuoką. Mes su vyru vėl gyvename laimingai. Viskas dėka Ilekhojie. Susisiekite su juo, kad atkurtumėte santuoką El. paštas: gethelp05@gmail.com Skambinkite arba Whatsapp +2348147400259
Brandy Kelvin
2022-11-30 11:21
Sveiki, Mano vardas BRANDY KELVIN iš JAV. Noriu plačiajai visuomenei paliudyti, kaip mano santykius atkūrė didžioji jėga dr Ayo Po trijų mėnesių vienatvės, po kontakto su daktaru Ayo man paskambino buvęs mylimasis. kad jis nori, kad grįžtume ir vėl kurtume gerus namus, dabar esame laimingai susituokę ir turime vaikų. Ačiū gydytojui Ayo už jo dvasinę pagalbą. Galite susisiekti su juo jo el. paštu, jei turite panašių problemų arba turite kokių nors sprendimų, kurių jums gali prireikti, pavyzdžiui, darbas, skyrybos, paaukštinimas darbo vietoje, gydymas, pinigų burtai ir pan. Galite susisiekti su juo el. paštu: drayospell@gmail.com ARBA Whatsapp arba skambinkite +2347055691377

1) Meilės burtai
2) Prarasti meilės burtai
3) Skyrybų burtai
4) Santuokos burtai
5) Įrišimo burtai.
6) Išsiskyrimo burtai
7) Loterijos burtai
Biaty
2022-11-26 07:35
Jei jums reikia veiksmingo ir tikro burtų ratuko bet kokiai jūsų gyvenimo problemai, galite susisiekti su daktaru Ayo jo el. paštu: drayospell@gmail.com arba jo WhatsApp telefonu: +2347055691377.
Gita Dovydas
2022-11-24 18:50
Mano vardas Gita Dovydas ir esu čia, kad įvertinčiau daktarą Isikolo. Aš visada turėjau sudėtingus santykius su savo vaikinu. Mes tiek kartų kovojome dėl nesaugumo abiejose pusėse ir išsiskyrėme. Puikiai žinojau, kad vis dar jį myliu ir man reikia, kad jis sugrįžtų į savo gyvenimą. Jis nepaisė mano prašymo ir pastangų viską ištaisyti, ir aš gavau informacijos, kad jis jau susitikinėja su kita moterimi. Negalėjau padėti susiklosčiusioje situacijoje, todėl turėjau susisiekti su DR ISIKOLO, pasikalbėjome ir aš man viską paaiškinau. Jis patikino, kad man padės ir užtikrins, kad jį sugrąžinsiu pas mane. Jis nešvaistė laiko man padėdamas, grąžino meilę ir džiaugsmą, kuriuo dalijomės, ir aš grąžinau savo vyrą man. Aš geriau žinau, kad viskas, ką tiek daug žmonių sako apie DR ISIKOLO, iš tikrųjų yra tiesa, kai gavau jo 48 valandų darbo rezultatą, kaip jis pažadėjo. Jo el. pašto kontaktas: isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite jį WhatsAp/Viber telefonu +2348133261196
Galeti Tomas
2022-11-22 15:22
Aš amžinai būsiu dėkingas daktarui Ilekhojie už tai, kad jis sutvarkė mano iširusią santuoką, kai vyras paliko mane dėl savo meilužės. Niekada netikėjau burtais, kol draugas manęs su juo nesupažindino. Iš pradžių į jį žiūrėjau skeptiškai, nes daug girdėjau apie netikrus žmones, kurie apsimetinėja, bet abejones palikau už nugaros, nes labai norėjau susigrąžinti savo vyrą. Jis man gerai paaiškino ir pažadėjo, kad po jo susitaikymo ritualo mano vyras pats grįš namo. Prireikė vos trijų dienų, kol grįžo mano vyras. Po daugybės muštynių ir grasinimų skyrybomis vėl laimingai gyvenu su savo vyru. Ačiū, daktare Ilekhojie. Jo tiesioginis telefonas arba Whatsapp: +2348147400259 arba el. paštas:{gethelp05@gmail.com}
Anita
2022-11-21 23:54
Dėkoju daktarui Ayo, kuris tiesiog padėjo man sugrąžinti ramybę į mano namus, mano tėtis ir mama jau labai seniai išvykę, neseniai internete aptikau skelbimą apie magišką galią ir sakau, kad susisiekčiau ir išbandyčiau tikėjimas, mano laimei, ir su Dr Ayo magijos pagalba mano mama ir tėtis dabar vėl kartu. Susisiekite su šiuo puikiu vyru, jei turite kokių nors problemų dėl ilgalaikio sprendimo per drayospell@gmail.com WhatsApp telefonu +2347055691377
Celine Lupes
2022-11-18 03:25
Sveiki, aš esu Celine Lupes. Po ilgų santykių su vyru jis su manimi išsiskyrė. Dariau viską, ką galėjau, kad jį sugrąžinčiau, bet viskas buvo veltui, labai norėjau jį susigrąžinti dėl meilės jam, maldavau jo viskuo, daviau pažadus, bet jis atsisakė. Paaiškinau savo problemą savo draugei, o ji man pasiūlė kreiptis į burtininkus, kurie padėtų man burti, kad jį sugrąžinčiau. Neturėjau kito pasirinkimo, kaip tai pabandyti. Nusiunčiau žinutę burtininkui, ir jis patikino, kad nėra jokių problemų ir kad viskas bus gerai prieš tris dienas.
Jis užkalbėjo ir stebėtinai antrą dieną man paskambino mano vyras. Buvau labai nustebęs, atsiliepiau į skambutį ir tik jis pasakė, kad labai gailisi dėl visko, kas atsitiko. Jis norėjo, kad grįžčiau pas jį. Jis taip pat sakė, kad mane labai myli. Buvau tokia laiminga ir nuėjau pas jį, taip mes vėl pradėjome laimingai gyventi. galite susisiekti su juo el. paštu arba Whatsapp: +2347055691377 arba el. paštu: drayospell@gmail.com. jei jums reikia jo pagalbos bet
Galeti Tomas
2022-11-17 17:49
Aš amžinai būsiu dėkingas daktarui Ilekhojie už tai, kad jis sutvarkė mano iširusią santuoką, kai vyras paliko mane dėl savo meilužės. Niekada netikėjau burtais, kol draugas manęs su juo nesupažindino. Iš pradžių į jį žiūrėjau skeptiškai, nes daug girdėjau apie netikrus žmones, kurie apsimetinėja, bet abejones palikau už nugaros, nes labai norėjau susigrąžinti savo vyrą. Jis man gerai paaiškino ir pažadėjo, kad po jo susitaikymo ritualo mano vyras pats grįš namo. Prireikė vos trijų dienų, kol grįžo mano vyras. Po daugybės muštynių ir grasinimų skyrybomis vėl laimingai gyvenu su savo vyru. Ačiū, daktare Ilekhojie. Jo tiesioginis telefonas arba Whatsapp: +2348147400259
Burita Grigas
2022-11-17 12:30
Jei turite problemų santuokos namuose ir norite greito sprendimo, patarsiu kreiptis į daktarą Ajayi, puikų dvasingą žmogų, gausiai palaimingą savo protėvių. Aš galiu patirti jo galią, kai mano vyras sako, kad nori skyrybų, bet aš tikrai jį myliu ir nenoriu, kad mes išsiskirtume, todėl susisiekiu su daktaru Ajayi dėl meilės užkeikimo, internete perskaičiusi įvairių žmonių liudijimus apie jį. Noriu per procesą, kurį jis prašė sekti, ir šiandien gyvenu laimingai su savo vyru. kadangi jis atšaukė ir suplėšė skyrybų dokumentą po dr. Ajayi meilės burtų, galite parašyti jam į Whatsapp numerį, kad greitai išspręstumėte savo problemas +2347084887094 arba el. paštu: drajayi1990@gmail.com
Laura Christ
2022-11-16 13:38
Duodu liudijimą apie daktarą Ayo, savo žaidimo loterijoje laimėjau 100 000 USD. Pasiklausiau patarimo iš žmogaus, kuris kalbėjo apie šį puikų burtininką, vardu Dr Ayo. Šis asmuo tinklaraštyje paskelbė liudijimus apie tai, kaip daktaras Ayo padėjo jam laimėti loteriją. Atsiųsdamas jam laimėtoją, man buvo įdomu ir maniau, kad tai tik pokštas, kol nesusisiekiau su šiuo burtininku, kad pats sužinočiau, kaip tai veikia, nes aš daug išleidau pirkdamas bilietus ir niekada nelaimiu. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką reikia padaryti, ir aš tai padariau, o jis liepė palaukti 3 dienas ir tikrai jis davė man laimėtus numerius, kad galėčiau žaisti loterijoje, kurią aš padariau. Ar galite patikėti, kad mano vardas buvo pirmoji tarp nugalėtojų. Jis man pasakė (sūnau, viskas, ko man reikia, kad tu dėl manęs padarytum, tai būtinai pasidalintum šiais liudijimais su kitais, kad jie taip pat galėtų laimėti loterijoje, nes neturiu daug laiko rašyti internete), todėl aš esu pasidalinkite su jumis
Evelina Zujus
2022-11-15 21:33
Išgyvenau skyrybų procesą, kai internete radau daktarą Ajayi puikų dvasingą žmogų, niekada nemaniau, kad aš ir mano vyras kada nors grįšime kartu, esame palaiminti trimis vaikais ir susituokę 12 metų, bet jis buvo pasirengęs viską mesti. Kadangi jis susipažino su nauja moterimi, bet daktaras padėjo man atlikti galingą meilės burtą, kuris privertė jį pamiršti moterį, kurią jis ką tik sutiko, o skyrybos buvo atšauktos, dabar mes gyvename taikoje savo namuose su stipresniu ryšiu. susisiekite su gydytoju Ajayi per Whatsapp / Viber: +2347084887094 arba el. paštu :drajayi1990@gmail.com, jis taip pat jums padės, jis taip pat paruoš vaistažoles įvairioms ligoms gydyti, jei tik turėsite kokių nors sveikatos problemų, kurios taip pat jus išgydys. Susisiekite su Instagram: https://www.instagram.com/drajayispiritualhome/
Metje Dehaan
2022-11-11 12:11
Tiesiog būk laimingas! Mylėk ir būk mylimas! Būk pati geriausia savo versija tau!!! . Tiesiog norėjau pasidalinti sėkmės istorija! Ką tik susigrąžinau savo buvusį vyrą padedama DR Ilekhojie .. Nuo susitaikymo burtažodžio mano vyras grįžo ir yra man ištikimas bei artimesnis nei anksčiau. Taip pat galite susisiekti su juo ir atkurti savo santykius WhatsApp: +2348147400259 El. paštas: (gethelp05@gmail.com)
Christiana
2022-11-10 19:57
Sveiki, aš esu Christiana iš Jungtinių Valstijų, perskaičiau keletą liudijimų apie daktarą ibinobą apie tai, kaip jis padėjo žmonėms susigrąžinti savo buvusį asmenį per 48 valandas. Aš tik galvojau, ar tai tiesa, ir nusprendžiau paskambinti moteriai, kuri padarė parodymus ir taip pat numečiau jos numerį, todėl paskambinau jai ir paklausiau jos apie daktarą Ibinobą, ji pasakė, kad daktarė Ibinoba yra patikimas vyras ir yra pasirengęs sugrąžinti mano meilužį už mane, aš buvau tokia laiminga ir šiek tiek palengvėjo, kad meilužis netrukus sugrįš pas mane. Tada nusprendžiau susisiekti su daktaru ibinoba, ką ir padariau, ir prieš galėdamas pasidalinti savo problema, jis man jau papasakojo, ko aš atėjau, jis pasakė, kad viskas bus gerai per 48 valandas, kad mano meilužis bus atgal į mano rankas, jis taip pat pasakė, kad burtų, kad per 48 valandas mano meilužis man paskambins. Taigi aš tikėjausi, kad tikrai prieš 48 valandas man paskambino vyras, kuris paliko mane pastaruosius 2 metus ir pasak
Analia Stefan
2022-11-10 14:47
Jaučiuosi tokia palaiminta savo santuokoje, kai daktaras Ige Ajayi sugrąžino mano vyrą, kuris su manimi buvo išsiskyręs gerus metus. Atvykęs iš Islandijos. Niekada negaliu jam pakankamai padėkoti už tai, ką daktaras Ige Ajayi padarė dėl manęs, padėjo mano gyvenime. Mano vyras išsiskyrė su manimi metams ir kentėjo be jo. Taigi visur ieškojau pagalbos, bet niekas nepadėjo, kol nepaskambinau daktarui Ige Ajayi. Paaiškinau jam savo situaciją ir jis pažadėjo, kad mano vyras sugrįš per 24 valandas, kol mano širdis vis dar plaka už jį. Tikėjau juo ir jis paruošė man burtą, o mano vyras man paskambino, kai pasakė daktaras Ige Ajayi. Jis maldavo ir pasakė, kad jam manęs reikia atgal, ir dabar mes vėl gyvename laimingai pastaruosius 9 mėnesius. Kiekvienas, skaitantis mano liudijimą, kuriam reikia pagalbos, turėtų susisiekti su juo. El. paštas: drigeajayi@gmail.com Taip pat galite „Whatsapp“ jam paskambinti {+2348130035939}
Cristina Paulo
2022-11-09 15:55
Mane atstūmė 4 metų vyras, labai skaudu, kad visą laiką buvau apleista, susiduriau su vyru ir jis pasakė, kad tai neveikia ir reikia skyrybų.. Jaučiausi prislėgta ir man reikia sprendimo, nes labai jį myliu. Internete ieškojau sprendimo ar konsultacijos, kai užtikau atsiliepimų puslapį. Žmonės su panašiomis problemomis kaip ir aš. Man pasisekė, kad moteris paliko el. laišką, kad galėčiau susisiekti, žengiau drąsų žingsnį, nes buvau tokia prislėgta ir jaučiuosi kaip mirti. Susisiekiau su daktaru Ilekhojie, kuris man atliko susitaikymo kerus, o mano vyras grįžo namo prašydamas atleidimo. Šiandien praėjo 3 mėnesiai kartu po susitaikymo burtažodžio ir mano vyras niekada nesikeitė mylėti mane. Susisiekite su gydytoju Ilekhojie šiandien el. paštu: gethelp05@gmail.com arba WhatsApp/skambinkite šiuo numeriu +2348147400259, jei norite sužinoti daugiau padėti
Henna Oglosic
2022-11-07 10:15
Man buvo sudaužyta širdis pastaruosius 8 mėnesius po to, kai Shawn išsiskyrė su manimi, bet kai pamačiau žmonių liudijimus apie daktarą Ilekhojie, man buvo labai malonu paprašyti jo pagalbos. Jis paaiškino viską, ko reikia norint atlikti susitaikymo burtą, ir aš juo pasitikėjau visa širdimi. Lygiai per 3 dienas mano vaikinas, kuris vaikino mane kelis mėnesius, skambino man 15 kartų vietoje. Buvau šokas, nes jis buvo tas, kuris mane užblokavo ir persikėlė į kitą vietą. Dabar esame laimingi kartu ir laukiame pirmagimio kartu. Noriu įvertinti daktarą Ilekhojie už jo didelę pagalbą ir taip pat įspėti visuomenę apie šį puikų žmogų. Kreipkitės į jį asmeniškai, jei jums reikia jo pagalbos. Skambinkite / Whatsapp +2348147400259 El. paštas: gethelp05@gmail.com
Sandra Hooke
2022-11-03 01:15
Esu Sandra Hooke iš JAV. Po 7 santuokos metų aš ir mano vyras ginčijomės, kol galiausiai jis mane paliko ir praeitą mėnesį persikėlė į Kaliforniją pas kitą moterį, pajutau, kad mano gyvenimas baigėsi. vaikai manė, kad daugiau niekada nepamatys savo tėvo, aš stengiausi būti stipri tik dėl vaikų, bet negalėjau suvaldyti skausmų, kurie kiekvieną vakarą kankina mano širdį, mano širdis buvo kupina sielvarto ir skausmų, nes aš tikrai mylėjau savo vyrą , Kiekvieną kartą, kai galvoju apie jį ir visada norėčiau, kad jis grįžtų pas mane, aš tikrai nusiminiau ir man reikėjo pagalbos, todėl ieškojau pagalbos internete ir aptikau svetainę, kurioje buvo pasiūlyta, kad daktaras ibinoba gali padėti greitai susigrąžinti buvusįjį. , pajutau, kad turėčiau pabandyti, susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką daryti, ir aš visa tai padariau, tada jis padarė man meilės burtą, po 48 valandų, kaip pasakė daktarė ibinoba, man paskambino vyras ir pasakė, kad jis labai pasiilgo manęs ir vaikų, taip nuostabu, kad
Camila Acuna
2022-11-02 16:49
Prieš kelias savaites pradėjau pastebėti keistą savo vyro elgesį ir sužinojau, kad mano vyras su kuo nors susitikinėja. Pradėjo vėlai grįžti iš darbo, beveik nebesirūpina nei manimi, nei vaikais, Kartais išeina ir net negrįžta namo apie 2-3 dienas. Aš padariau viską, ką galėjau, kad išspręsčiau šią problemą, bet nesėkmingai. Labai jaudinausi ir man reikėjo pagalbos. Vieną dieną naršydamas internete aptikau svetainę, kurioje teigiama, kad daktaras Ilekhojie gali padėti išspręsti santuokines problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir pan. Susisiekiau su juo ir jis pažadėjo man padėti susitaikymo burtu. Aš padariau viską, ko jis manęs prašė, ir kaip tik Rodiko atveju, mano vyras po dviejų dienų grįžo kitu vyru. Jis pradėjo prisipažinti apie viską, ką padarė, ir paprašė manęs duoti jam antrą galimybę pasitaisyti. Dr. Ilekhojie dėka mano vyras dabar yra labiau mylintis ir atsakingesnis. Susisiekite su dr Ilekhojie šiais kontaktais Whatsapp +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Anna Collin
2022-11-01 13:53
Mano vyras paliko mane dėl jaunesnės moters ir aš buvau sugniuždyta. Atrodė, tarsi ji būtų jį užkeikusi pikto užkeikimo, Kolinas per naktį atsisuko prieš mane be jokio įspėjimo. Tai atsitiko anksti šiais metais, aš labai norėjau, kad jis sugrįžtų, nes daug ką sukūrėme kartu ir tai sudaužys vaikų širdis. Naudojau kiekvieną burtų liejimo svetainę, kurią galėjau rasti be rezultatų. Tada pamačiau konkretų liudijimą apie daktarą Ilekhojie ir tai tikrai suteikė man vilties, nes tai buvo panašu į mano atvejį. Susisiekiau su juo ir jis man viską paaiškino, ką turėčiau daryti. Jis pradėjo dirbti su manimi balandžio mėnesį ir dėl viso jo nuostabaus darbo Collinas yra čia, šalia manęs, o tai yra svajonės išsipildymas. Esu tokia laiminga ir privilegijuota, kad sutikau daktarą Ilekhojie. Paprašykite jo pagalbos. Whatsapp: +2348147400259 El. paštas: gethelp05@gmail.com
Hannah
2022-11-01 00:22
Sutikau draugą, kuriam pasiskundžiau nesugebėjimu laimėti apčiuopiamos sumos, ir jis supažindino mane su daktaru Ilekhojie, kuris padėjo jam burti loterijoje ir laimėjo 800 000 USD. Susisiekiau su juo per jį ir jis patikino, kad laimėsiu daug, kai tik jis man atliks loterijos burtą. Jis paprašė manęs duoti jam 48 valandas, kad jis gautų viską, ko reikia mano loterijai, todėl laukiau 48 valandas ir jis nurodė man gauti bilietą, priklausomai nuo to, kiek mano širdis pasirinko. Nusipirkau Powerball bilietą ir tapau milijonieriumi, kai atėjo burtai. Dabar, kai buvau beveik benamis, turiu pakankamai pinigų įkurti savo verslą. Ačiū, dr Ilekhojie, esu dėkingas. Palieku jo kontaktus
čia visiems, kuriems reikia sėkmės, kad laimėtų. Siųskite jam tiesioginę žinutę per WhatsApp +2348147400259
Janet Roger
2022-10-31 14:15
Mano vyras ką tik pabudo ir nusprendė, kad mūsų santuoka baigėsi. Jau keletą mėnesių mums su Rogeriu nesiseka, nes jis užmezgė romaną su savo padėjėja darbe. Aš labai mylėjau savo vyrą ir nusprendžiau likti ir dirbti su mūsų santuoka. Per trumpą laiką Roger nustojo grįžti namo, o jo artimas draugas man pasakė, kad turi kitą butą, kuriame gyvena su ja. Buvau įskaudintas ir toliau ieškojau pagalbos, nes Rogeris buvo kitoks nei vyras, kurį vedžiau prieš 10 metų. Laimei, radau daktarą Ilekhojie, kuris pažadėjo išspręsti mano ir vyro problemas. Jis atliko susitaikymo burtą, kuris vėl suvienijo mus ir dabar mes abu vėl džiaugiamės savo berniukais. Jei turite problemų, panašių į mano, atsiųskite Dr Ilekhojie el. paštu: gethelp05@gmail.com) arba susisiekite su juo Whatsapp +2348147400259
Jessica Butler
2022-10-29 19:26
Aš vėl jaučiuosi tokia palaiminta savo santuokoje, kai daktaras Ige Ajayi sugrąžino mano vyrą, kuris išsiskyrė su manimi gerus 3 mėnesius. Esu Jessica Butler iš JAV. Nors turiu burną visame kūne, neužteks padėkoti daktarui Ige Ajayi už jo pagalbą mano gyvenime. Mano vyras išsiskyrė su manimi 3 mėnesius ir kenčia skausmus ir kančias be jo. Taigi, visur ieškojau pagalbos, bet nieko nepavyko, kol turėjau omenyje daktarą Ige Ajayi, su kuriuo susisiekiau internete. Aš jam paaiškinau savo situaciją ir jis pažadėjo, kad mano vyras su manimi susisieks per 24–48 valandas, kol mano širdis vis dar plaka už jį. Aš juo tikėjau ir jis paruošė man burtą, o mano vyras man paskambino tiksliai tada, kai pasakė daktaras Ige Ajayi. Jis maldavo ir pasakė, kad jam manęs reikia atgal, ir dabar mes vėl gyvename laimingai pastaruosius 9 mėnesius. Visi, skaitantys mano straipsnį, kuriems reikia pagalbos, turėtų susisiekti su juo... El. paštas: drigeajayi@gmail.com/WhatsApp {+2348130035939}
Tamara Pikus
2022-10-29 02:35
Labas vakaras, perskaičiau keletą straipsnių, kai aptikau komentarą apie galingą burtininką, vadinamą daktaru Ajayi, išgyvenau stiprų emocinį skausmą, nes mano vyras nebeturi man laiko, visada kalba apie darbą, kai mėgaujasi lauke. pats su kitomis moterimis, daktaras Ajayi padarė man meilės burtą ir nuo to laiko mano vyras negali išsiversti be bet kokios progos, kurią turi, įrodyti kitiems, kad myli mane. Esu dėkingas dr. Ajayi už galingą burtą. meilės burtai, kuriuos jis man padarė, jei išgyvenate sunkius santykius ir norite ilgalaikio sprendimo, rekomenduoju jums daktarą Ajayi, nes man jis buvo naudingas. Nesidrovėkite, nes jis yra labai konfidencialus ir viskas, ką su juo aptariate, yra saugu. Dr Ajayi galite susisiekti per Whatsapp: +2347084887094 arba el. paštu: drajayi1990@gmail.com
Claire Emerick
2022-10-28 16:20
Prasidėjo nuo mažų nesusipratimų, po kurių jis man pasakė, kad būtų gerai padaryti pertrauką, kuri, manau, peraugo į išsiskyrimą. Jis manęs nebeieško. Tai mane nuliūdino, nes mes buvome kartu nuo vidurinės mokyklos laikų ir jis buvo mano pirmoji ir vienintelė meilė. Visur ieškojau pagalbos internete, tada pamačiau tiek daug žmonių, komentuojančių liudijimus apie daktarą Ilekhojie, per vieną iš komentarų susisiekiau su juo ir pakalbėjau su juo apie savo situaciją, o jis paaiškino susitaikymo procesą ir kaip tai padarys. padėk man per tris dienas su juo susitaikyti. Praėjo lygiai mėnuo, kai susisiekiau su juo ir viskas buvo tobula, ir aš turėjau paskelbti šią žinutę, nes jis nusipelno visų gerų žodžių už man pagalbą. Sąžiningai palieku čia jo kontaktą El. paštu: gethelp05@gmail.com arba susisiekite su juo per Whatsapp +2348147400259
Kylie Thiago
2022-10-26 20:05
Kai radau Dr Ilekhojies kontaktą internete. Man prireikė visiško palūžimo, kad suprasčiau, jog turiu jam pasakyti, su kuo susidūriau savo santuokoje. Padariau karo kambarį savo miegamojo spintoje ir nuėjau tiesiai į Šaltinį! Daug kartų buvo sunku; mano vyras vis dar buvo namuose, nepalaikė ir vis dar norėjo skyrybų, bet aš žinojau, kad tai, ką turiu, išlaikys mane ir mano dukrą. Tada netikėtai praėjusį šeštadienį dr. Ilekhojies susitaikymo burtai padėjo jam nuspręsti, ar jis apleistų mus arba dirbtų prie mūsų santuokos. Tik per susitaikymo burtažodį jis iš tikrųjų pasakė, kad vis dar nori būti vedęs, ir atšaukė sutartį dėl būsto, kurį ruošėsi įsigyti Kalifornijos Hemet mieste! Iš tiesų, su Dr Ilekhojies susitaikymo burtais nėra nieko neįmanomo. Niekada nepasiduok!" susisiekite su gydytoju Ilekhojie, jei turite problemų santuokoje. El. paštu gethelp05@gmail.com arba susisiekite jo telefono numeriu +2348147400259)
Mara Noah
2022-10-26 12:00
Gyvenimas su manimi nebuvo lengvas po to, kai mano santuoka iširo, kai mano vyras pasidavė skyryboms, bet dėkoju Dievui, kad pasinaudojo DR WALE, kuris yra kaip Dievas žemėje, kad atkurtų mano iširusią santuoką savo galingu kerais. Šešis mėnesius kentėjau nuo depresijos, bet šiandien labai džiaugiuosi, kad susipažinau su DR WALE, nes jo burtai tikrai privertė mane patikėti, kad burtai yra tikri ir jie veikia. Aš laikiausi visų nurodymų, kuriuos man davė DR WALE, nes jis pažadėjo, kad padarys mane laimingą ir didžiulįsi, ir iš tikrųjų viskas, kas nutiko, ir mano vyras grįžo pas mane ir prašė manęs atleidimo per kelias savaites po to, kai susisiekiau su jam ir dabar mes vėl esame tobulai susieti visam gyvenimui. Drąsiai galiu pasakyti visiems, kad DR WALE burtai yra tikrai patys geriausi. Aš esu jam amžinai dėkingas iki laikų pabaigos. Taigi, galite susisiekti su juo per WhatsApp / Viber: +2347054019402 ARBA El. paštu: drwalespellhome@gmail.com
Aurelia Daiva
2022-10-25 15:48
Radau dieviškąjį pagalbininką, kuris yra labai tikras, sąžiningas ir daro tai, ką sako darys, prireikė kelių dienų, kol mano burtai išaiškėjo, o rezultatai nuostabūs... telaimina jus ir, kad Dievas jus saugo ir gerai . Su daktaro Ilekhojie pagalba susigrąžinau savo buvusįjį. Visą gyvenimą nesu matęs kažko panašaus, jaučiuosi labai laimingas ir patenkintas, priėmiau teisingą sprendimą. Tai taip tikra ir galinga!! Whatsapp jam tiesiogiai +2348147400259). Jei nori besąlyginės meilės, turi visiškai save atiduoti. Meilė yra įsipareigojimas, o ne jausmas. Žinokite skirtumą. Santykiams reikia rimto įsipareigojimo, kurio dauguma neturi. Santuoka yra dar sunkesnė ir dauguma jų nesugeba susidoroti su įsipareigojimais būti ištikimam, ištikimam, atsidavusiam savo sutuoktiniui ir gyvenimui kartu, nes tai yra jūsų prioritetas ir niekas kitas nesvarbu. Susisiekite su gydytoju Ilekhojie ir jis išspręs visas jūsų santuokos ar santykių problemas El. paštas: gethelp05@gmail.com)
Filip Moze
2022-10-23 12:31
Dėkoju už tai, ką dėl manęs padarėte, daktare Ige Ajayi. Mano žmona nustojo pildyti skyrybų dokumentus po to, kai susisiekiau su jumis, kad padėčiau nutraukti skyrybas su žmona, ir dabar viskas vyksta daug geriau. Kaip sakei, visas procesas, susijęs su skyrybomis, buvo atšauktas, o piktąjį, sukėlusį mano santuokos problemą, žmona išsiuntė ir mes dabar laimingi kartu, jei turite santykių ar santuokos problemų ar kitų problemų. , galite jam WhatsApp +2348130035939. arba rašykite jam adresu drigeajayi@gmail.com.
Motina Nojus
2022-10-20 18:36
Mano gyvenimas grįžo!!! Po 2 iširusios santuokos metų mano vyras paliko mane su dviem vaikais ir mano gyvenimas sugriuvo. Jaučiau, kad noriu visa tai baigti, vos nenusižudžiau, nes jis mus paliko be nieko. Visą tą laiką buvau emociškai nusilpęs ir gyvenimas atrodė beprasmis. Vieną ištikimą dieną, kai naršiau internete, aptikau keletą liudijimų apie daktarą Ilekhojie. Kai kurie žmonės tikino, kad jis parsivedė savo buvusiąją sugrįžusią, kai kurie tikino, kad atkuria gimdą ir gydo ligas žolelėmis. Mane labiau domino susitaikymas su savo vyru, kurį daktarė Ilekhojie leido per 3 dienas. Dabar mano vyras grįžo ir nuo to laiko gyvename laimingai. Ačiū. Čia visiems palieku jo kontaktą. El. paštas: gethelp05@gmail.com Whatsapp/Viber: +2348147400259
Pamela Hugo
2022-10-19 17:38

Noriu pasidalinti savo nuostabia patirtimi su daktaru Ilekhojie. Mano vyras 5 metus mane apgaudinėjo ir aš susidūriau su juo, dėl ko kilo muštynės, dėl kurių jis paprašė skyrybų. Aš verkiau ir iškart susirgau. Kai internete ieškojau atsitiktinių istorijų apie žmones, kurių situacija panaši į mano, pamačiau kažkieno liudijimą ir kaip daktaras Ilekhojie sudarė taiką tarp porų. Susisiekiau su juo ir jis man paaiškino, kaip įmanoma susitaikyti su vyru ir po kelių dienų jis atšauks skyrybas, kurių aš norėjau. Padariau viską, ko jis prašė, ir lygiai po trijų naktų po darbo mano vyras paskambino atsiprašyti už sukčiavimą ir paprašė grįžti namo su tiek daug pažadų. Dėkoju už jūsų pagalbą, daktare, jūs tikrai esate palaima. Jei esate tokioje pačioje situacijoje, kaip ir aš, susisiekite su gydytoju Ilekhojie ir paprašykite pagalbos. El. paštas: gethelp05@gmail.com arba Telegram / Whatsapp +2348147400259
Inga Eugenus
2022-10-18 17:01
Buvau tokia sutrikusi ir sugniuždyta, kai vyras paliko mane be žodžio, man jo labai reikėjo, nes aš jį labai mylėjau. Taigi mano draugas supažindino mane su daktare Ilekhojie, kuri kažkada sutaikė ją ir jos vaikiną. Aš tiesiogiai kalbėjausi su gydytoju, kuris patikino, kad susitaikysiu su vyru po to, kai buvo atliktas ritualas, skirtas atkurti mūsų prarastą ryšį. Lygiai po 3 naktų mano vyras staiga grįžo namo ir pradėjo verkti, prašyti atleidimo ir pasakoti, kaip labai pasiilgo manęs ir mūsų vaikų. Priėmiau jį atgal ir nuo to laiko esame laiminga šeima. Jei turite kokių nors santykių problemų, patarsiu su juo susisiekti. WhatsApp: +2348147400259 El. paštas: gethelp05@gmail.com
Irena Džeikas
2022-10-18 16:24
GALINGAS RABUOTOJAS, KURIS SUGRĄŽINO MANO BUVUŠĮ VYRĄ Į MANO GYVENIMĄ, JAM PALYGUS MANE. PRIDĖTI DR WALE PRIE WHATSAPP / VIBER +2347054019402
Šia laikmena noriu padėkoti DR WALE, nes jis sugrąžino mano buvusį vyrą. Mano vyras paliko mane dėl savo buvusios merginos, kurią turėjo prieš susituokdamas su manimi, tai man sudėtinga padėtis. Paskambinau ir maldavau sugrįžti, jis atsisakė jis pasakė, kad manęs nebemyli. Bandžiau visais įmanomais būdais susigrąžinti jį veltui aš apie tai papasakojau savo draugei, o ji man davė DR WALE WhatsApp: +2347054019402, o aš su WhatsApp jam papasakojau savo problemą, o jis man pasakė, ką daryti, aš tai padariau, o jis padarė meilės burtą, kuris sugrąžino mano vyrą. savaites. Jei jums reikia pagalbos susigyventi su buvusiuoju, WhatsApp / Viber: +2347054019402 ARBA El. paštas: drwalespellhome@gmail.com
Imelda Diamante
2022-10-06 12:11
Džiaugiuosi tuo, kaip patikėjau gydytoju Ilekhojie, kad po beveik metų išsiskyrimo sugrąžins mano buvusį vyrą. Prieš susitikdamas su gydytoju Ilekhojie, ieškojau daugybės svetainių, ieškodamas būdų, kaip susigrąžinti savo buvusį vyrą po to, kai jis be jokios priežasties paprašė skirtis. Buvau sugniuždyta, bet daktaras Ilekhojie suteikė man vilties ir patikinimo, kad jis bus sugrąžintas pas mane. Po susitaikymo burtažodžio mano vyras paskambino po dviejų dienų ir paprašė grįžti namo pas mane ir mūsų keturis vaikus. Kitą dieną jis grįžo namo ir aš labai džiaugiuosi vėl su juo susitikęs. Naudoju šias priemones, kad įvertinčiau daktarą Ilekhojie už tai, ką jis padarė dėl manęs, taip pat padėjo daugeliui kitų žmonių. Palieku jo kontaktą, kad galėtumėte su juo susisiekti, jei turite panašių problemų. Whatsapp +2348147400259) arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Eliza Norman
2022-10-06 00:07
Mano vardas Eliza, mano 5 metų vyras paliko mane su mūsų 2 metų kūdikiu, nes susidūriau su juo apgaudinėdamas, kad nakvojau lauke, kol nesupratau, kas vyksta, mano vyras gyveno su kita moterimi, sutikau draugą, kuris mane supažindina Dr. Ajayi galingas burtininkas. Pasakiau daktarui Ajayi apie savo situaciją ir meilės burtai buvo padaryti, po 3 dienų mano vyras grįžo namo ir mes vėl gyvename laimingą gyvenimą. susisiekite su daktaru Ajayi per Whatsapp: +2347084887094 dėl santuokos problemų sprendimo.
Imelda Diamante
2022-10-04 11:17
Džiaugiuosi tuo, kaip patikėjau gydytoju Ilekhojie, kad po beveik metų išsiskyrimo sugrąžins mano buvusį vyrą. Prieš susitikdamas su gydytoju Ilekhojie, ieškojau daugybės svetainių, ieškodamas būdų, kaip susigrąžinti savo buvusį vyrą po to, kai jis be jokios priežasties paprašė skirtis. Buvau sugniuždyta, bet daktaras Ilekhojie suteikė man vilties ir patikinimo, kad jis bus sugrąžintas pas mane. Po susitaikymo burtažodžio mano vyras paskambino po dviejų dienų ir paprašė grįžti namo pas mane ir mūsų keturis vaikus. Kitą dieną jis grįžo namo ir aš labai džiaugiuosi vėl su juo susitikęs. Naudoju šias priemones, kad įvertinčiau daktarą Ilekhojie už tai, ką jis padarė dėl manęs, taip pat padėjo daugeliui kitų žmonių. Palieku jo kontaktą, kad galėtumėte su juo susisiekti, jei turite panašių problemų. Whatsapp +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com)
Angelina Brooks
2022-10-02 23:11
Susitaikymo puslapyje pamačiau nuostabų Helmos liudijimą apie gerus daktaro Ilechodžio darbus. Niekada netikėjau, nes dar nebuvau nieko girdėjęs apie tokį stebuklą. Niekas nebūtų galėjęs manęs tuo įtikinti tol, kol daktaras Ilechojie nepadarė nuostabaus darbo už mane, atkūrusį mano iširusią santuoką po šešių mėnesių išsiskyrimo. Buvau tikrai šokiruota, kai mano vyras atsiklaupė prašydamas atleidimo, kad priimtu jį atgal. Man tikrai trūksta žodžių, kad parodyčiau savo dėkingumą daktarui Ilekhojie už tai, ką jis padarė dėl manęs ir visos mano šeimos. Esame laimingi kartu ir mano namuose tvyro ramybė. Visa tai įmanoma dėl jo susitaikymo burtažodžio. Susisiekite su juo dabar dėl bet kokios jums reikalingos pagalbos per Whatsapp / viber: +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Inga Eugenus
2022-10-01 15:21
Buvau tokia sutrikusi ir sugniuždyta, kai vyras paliko mane be žodžio, man jo labai reikėjo, nes aš jį labai mylėjau. Taigi mano draugas supažindino mane su daktare Ilekhojie, kuri kažkada sutaikė ją ir jos vaikiną. Aš tiesiogiai kalbėjausi su gydytoju, kuris patikino, kad susitaikysiu su vyru po to, kai buvo atliktas ritualas, skirtas atkurti mūsų prarastą ryšį. Lygiai po 3 naktų mano vyras staiga grįžo namo ir pradėjo verkti, prašyti atleidimo ir pasakoti, kaip labai pasiilgo manęs ir mūsų vaikų. Priėmiau jį atgal ir nuo to laiko esame laiminga šeima. Jei turite kokių nors santykių problemų, patarsiu su juo susisiekti.
WhatsApp: +2348147400259
Paštas: gethelp05@gmail.com
Leya
2022-10-01 13:00
Aš ką tik susigrąžinau savo vyrą per tikros meilės burtininko dr ibinobą... Nuo tada, kai daktaras Ibinoba man padėjo, mano vyras yra labai stabilus, ištikimas ir arčiau manęs nei anksčiau. Taip pat galite susisiekti su šiuo burtininku ir gauti jūsų santykiai sutvarkyti. Čia yra jo kontaktas, WhatsApp jam adresu: +2348085240869, El. paštas: dromionoba12@gmail.com
Matea Mitrovičius
2022-09-29 22:04
Noriu paliudyti apie galingą DR WALE, kuris išgelbėjo mano santykius. Turiu būti vienas iš nedaugelio, kuriems nėra sunku parodyti ir pasakyti kam nors, koks esu dėkingas už tai, kad mano santykiai yra melodingi ir sklandūs. Aš stengiausi pozityviau vertinti savo santykius su savo vaikinu, atrodo, kad tai truko amžinai. Kita ponia atėmė iš manęs mano sužadėtinį ir jie abu persikėlė į kitą vietą. Aš verkiau ir ieškojau, kad jis sugrįžtų, bet jis atsisakė priimti mano skambučius ir grąžinti žinutes. Mano draugas supažindino mane su galingu burtų raitininku, pavadintu DR WALE, kuris padėjo man išlieti labai galingą meilės burtą, kuris per kelias savaites sugrąžino mano sužadėtinį. Nustebau ir nustebau, kai mano sužadėtinis paskambino prašydamas manęs atleidimo dėl galingo DR WALE meilės burto. Jei turite kokių nors problemų dėl santuokos ar santykių, susisiekite su DR WALE šiais būdais. Galite jam paskambinti arba parašyti tiesiogiai per WhatsApp/Viber: +2347054019402
Tamara Elijas
2022-09-29 14:42
Šiandien aš labai džiaugiuosi savo šeima. Mano vardas TAMARA ELIJAS, gyvenu JAV, vyras paliko mane vieneriems metams ir aš jį labai myliu, nuo tada ieškau kaip jį susigrąžinti. Išbandžiau daugybę variantų, bet man nepavyko, kol sutikau draugą, kuris supažindino mane su daktaru Ige Ajayi, burtininku, kuris padėjo man susigrąžinti vyrą po 2 dienų. Mes su vyru šiandien laimingai gyvename kartu, nes vykdžiau puikaus daktaro Ige Ajayi nurodymus. Tas Žmogus puikus, su juo galite susisiekti el. paštu: (drigeajayi@gmail.com). o jo tiesioginis kontaktinis numeris ir whatsapp yra ( +2348130035939 ) Dabar rimtiems žmonėms, susidūrusiems su šia problema, patarsiu susisiekti su juo dabar ir gauti greitą sprendimą be streso.
Iveta Meja
2022-09-28 22:20
Man buvo sudaužyta širdis pastaruosius 8 mėnesius po to, kai Shawn išsiskyrė su manimi, bet kai pamačiau žmonių liudijimus apie daktarą Ilekhojie, man buvo labai malonu paprašyti jo pagalbos. Jis paaiškino viską, ko reikia norint atlikti susitaikymo burtą, ir aš juo pasitikėjau visa širdimi. Lygiai per 3 dienas mano vaikinas, kuris vaikino mane kelis mėnesius, skambino man 15 kartų vietoje. Buvau šokas, nes jis buvo tas, kuris mane užblokavo ir persikėlė į kitą vietą. Dabar esame laimingi kartu ir laukiame pirmagimio kartu. Noriu įvertinti daktarą Ilekhojie už jo didelę pagalbą ir taip pat įspėti visuomenę apie šį puikų žmogų. Kreipkitės į jį asmeniškai, jei jums reikia jo pagalbos. Skambinkite / Whatsapp +2348147400259 El. paštas: gethelp05@gmail.com
lovelpeter856@gmail.com
2022-09-28 14:24
Sveiki, mano gerbiamas žiūrovas, rašau šį straipsnį, kad papasakočiau pasauliui apie tai, kaip daktaras Ayo sugrąžino pas mane mano buvusį vaikiną. Štai kodėl aš apsiėmiau padėkoti šiam puikiam burtininkui, vardu Dr. Ayo, nes per jo pagalba mano gyvenimas tapo labiau kupinas meilės ir džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad mano buvęs vaikinas, kuris pastaruosius metus buvo atskirtas nuo manęs, grįžo pas mane ir prašė manęs priimti. Tai buvo šokiruojantis įvykis, nes prieš susisiekiant su dr. Ayo aš buvau tas, kuris maldauju savo buvusį vaikiną, kad sugrįžtų pas mane, bet padedamas Dr. Ayo, dabar mano santykiai atkurti. Taip pat galite užmegzti geresnius santykius tik susisiekę: drayospell@gmail.com jo mobiliojo telefono numeris +2347055691377
Laura Christ
2022-09-28 14:22
Susisiekite su Dr Ayo adresu drayospell.com, jei norite, kad jūsų vyras, žmona, vaikinas ir mergina grįžtų dabar ir susigrąžintų savo laimę.

Sveiki, aš Laura Christ iš JAV. Ką tik patyriau internete ir visame pasaulyje pasklidusius daktaro Ayo stebuklus, kaip jis stebuklingai padėjo žmonėms visame pasaulyje susigrąžinti santuokinį gyvenimą ir susigrąžinti prarastus artimuosius, taip pat padėjo laimėti loterijoje. Susisiekiau su juo, išgyvenusi daugybę įvairių žmonių atsiliepimų, kaip jis padėjo susigrąžinti buvusį meilužį, papasakojau apie savo vyrą, kuris mane paliko maždaug prieš 8 mėnesius ir išėjo iš namų su viskuo, ką turėjau.. dr. Ayo tiesiog liepė šypsotis ir būti ramiam, jis viską susitvarkys vos per 24 valandas. Po antros dienos man paskambino vyras, buvau toks šokiruotas, kad skambinau ir netikėjau savo ausimis, jis tikrai prašė, kad atleisčiau ir pažadėčiau telefonu.. Grįžo namo ir padovanojo naują automobilį, tik tam, kad jis įrodytų savo meilę man. Buvau tokia laiminga ir
Loana Alin
2022-09-27 16:22
Jau praėjo daugiau nei mėnuo, ir atrodo, kad viskas grįžo į savo vėžes. Jis pradėjo geriau su manimi elgtis, ir tai buvo mūsų abiejų gydymo procesas. Beveik 2 metus trukęs košmaras pagaliau baigėsi. Atrodo, kad mes įsimylėjome iš naujo! Mes abu atidėjome praeitį ir bandome judėti į priekį – ir pirmą kartą per ilgą laiką ateitis atrodo daug šviesesnė. Negaliu žodžiais apsakyti, koks dėkingas esu daktarui Ilekhojie! Atrodo, kad pagaliau iš naujo atradome tuos vienas kito dalykus, dėl kurių pirmiausia įsimylėjome. Visas nerimas ir stresas tiesiog išnyko. Ačiū, daktare Ilekhojie, kad išgelbėjote mano iširusią santuoką. Mes su vyru vėl gyvename laimingai. Viskas dėka Ilekhojie. Susisiekite su juo, kad atkurtumėte santuoką El. paštas: (gethelp05@gmail.com Skambinkite arba Whatsapp +2348147400259)
Beatrice Aaron
2022-09-26 17:11
Sveiki, dabar pažįstu burtų gydytoją, galite apčiuopiamai pabendrauti ir atkurti meilės gyvenimą. Tas žmogus yra visada patikimas daktaras Ige Ajayi, burtininkas, kuris pakeitė mano gyvenimą ir daugelį kitų gyvenimų, kuriuos šiandien pažįstame savo burtais. Jūs tiesiog vadinate tai meilės burtais, karjeros siekimu, sveikatos problemomis, kad ir kokia tai būtų trauma, atėjo laikas nedvejodami jumis pasirūpinti. Mano atvejis buvo gana bjaurus, kol sutikau jį, o visa kita yra istorija. Su juo galite susisiekti naudodami bet kurią iš šių WhatsApp priemonių: +2348130035939
paštas: drigeajayi@gmail.com.

Susitikite su juo privačiai ir vėl būkite laimingi.
Anna Collin
2022-09-23 22:46
Mano sielos draugas paliko mane dėl jaunesnės moters ir aš buvau sugniuždyta. Atrodė, tarsi ji būtų jį užkeikusi pikto užkeikimo, Kolinas per naktį atsisuko prieš mane be jokio įspėjimo. Tai atsitiko anksti šiais metais, aš labai norėjau, kad jis sugrįžtų, nes daug ką sukūrėme kartu ir tai sudaužys vaikų širdis. Naudojau kiekvieną burtų liejimo svetainę, kurią galėjau rasti be rezultatų. Tada pamačiau konkretų liudijimą apie daktarą Ilekhojie ir tai tikrai suteikė man vilties, nes tai buvo panašu į mano atvejį. Susisiekiau su juo ir jis man viską paaiškino, ką turėčiau daryti. Jis pradėjo dirbti su manimi balandžio mėnesį ir dėl viso jo nuostabaus darbo Collinas yra čia, šalia manęs, o tai yra svajonės išsipildymas. Esu tokia laiminga ir privilegijuota, kad sutikau daktarą Ilekhojie. Galite kreiptis į jį pagalbos. Whatsapp: +2348147400259 El. paštas: gethelp05@gmail.com
Dalia Skirmante
2022-09-22 22:38
Mano vyras paliko mane su dviem vaikais, jaučiausi siaubingai ir vos nenusižudžiau, nes jis mus paliko be nieko. Visą tą laiką buvau emocinga, nes vaikai manęs nuolat klausinėjo, kur yra tėtis. Ačiū daktarui Ilekhojie, kurį sutikau feisbuke, kuris grąžino mano vyrą namo ir atkūrė taiką tarp mūsų. Vieną tą ištikimą dieną naršydamas internete aptikau keletą liudijimų apie daktarą Ilekhojie ir akimirksniu pajutau poreikį kreiptis į jį pagalbos, ir dabar džiaugiuosi, kad man viskas baigėsi gerai. Mano vyras dabar yra namuose su mano vaikais ir iki šiol mano namuose niekada nebuvo tiek meilės ir džiaugsmo. Jei turite panašių problemų, susisiekite su dr. Ilekhojie El. paštu: gethelp05@gmail.com arba skambinkite +2348147400259
Teresa Koch
2022-09-21 22:18
Negaliu patikėti, kad vudu išaugo tiek, kiek galite juo laimėti loterijoje. Internete pamačiau komentarą apie burtininką, vardu Dr Ajayi, kuris padėjo man atlikti vudu, dėl kurio aš laimėjau 450 000 USD vertės Powerball loteriją. Jis taip pat man pasakė, kad jei būčiau išleidęs milijonus, taip pat būčiau laimėjęs. Tačiau problema buvo ta, kad burtą galite panaudoti tik vieną kartą, o tai reiškia, kad nėra antros galimybės žaisti du kartus, nes tai prieštarauja dvasinio žmogaus pasakytam vudu. Buvau labai dėkingas už tai, kad niekada netikėjau, kad tai kada nors pavyks, bet šiandien galėjau sumokėti savo skolas. Dr Ajayi yra galingas dvasingas žmogus, kuris gali padėti jums išspręsti bet kokias jūsų patiriamas gyvenimo problemas, nesvarbu, ar tai būtų fizinė ar dvasinė, jūs galite visiškai pasikliauti daktaru Ajayi. galite susisiekti su juo Whatsapp / Viber: +2347084887094 arba el. paštu :drajayi1990@gmail.com
Dalia Skirmante
2022-09-21 12:38
Mano vyras paliko mane su dviem vaikais, aš jaučiausi siaubingai ir vos nenusižudžiau, nes jis mus paliko be nieko. Visą tą laiką buvau emocinga, nes vaikai manęs nuolat klausinėjo, kur yra tėtis. Ačiū daktarui Ilekhojie, kurį sutikau feisbuke, kuris grąžino mano vyrą namo ir atkūrė taiką tarp mūsų. Vieną tą ištikimą dieną naršydamas internete aptikau keletą liudijimų apie daktarą Ilekhojie ir akimirksniu pajutau poreikį kreiptis į jį pagalbos, ir dabar džiaugiuosi, kad man viskas baigėsi gerai. Mano vyras dabar yra namuose su mano vaikais ir iki šiol mano namuose niekada nebuvo tiek meilės ir džiaugsmo. Turite panašių problemų, pasakykite man, kaip jis galės jums padėti. Susisiekite su daktaru Ilekhojie El. paštu: gethelp05@gmail.com arba skambinkite +2348147400259
Motina Nojus
2022-09-19 21:06
Mano vardas Motina Nojus, gyvenu ir dirbu čia, JK. Mano gyvenimas grįžo!!! Po 2 iširusios santuokos metų mano vyras paliko mane su dviem vaikais ir mano gyvenimas sugriuvo. Jaučiau, kad noriu visa tai baigti, vos nenusižudžiau, nes jis mus paliko be nieko. Visą tą laiką buvau emociškai nusilpęs ir gyvenimas atrodė beprasmis. Vieną ištikimą dieną, kai naršiau internete, aptikau keletą liudijimų apie daktarą Ilekhojie. Kai kurie žmonės tikino, kad jis parsivedė savo buvusiąją sugrįžusią, kai kurie tikino, kad atkuria gimdą ir gydo ligas žolelėmis. Mane labiau domino susitaikymas su savo vyru, kurį daktarė Ilekhojie leido per 3 dienas. Dabar mano vyras grįžo ir nuo to laiko gyvename laimingai. Ačiū. Čia palieku jo kontaktą visiems, kuriems reikia pagalbos El. paštas: gethelp05@gmail.com Whatsapp/Viber: +2348147400259
Susanna Escoba
2022-09-19 17:04
Lygiai per 5 santuokos metus su vyru su 2 vaikais mano vyras pradėjo keistai elgtis ir vaikščioti su kitomis damomis bei rodyti man šaltą meilę, kelis kartus grasino, kad išsiskirs, jei išdrįsiu paklausti jo apie jo romaną su kitomis damomis. Buvau visiškai nusiminusi ir sutrikusi, kol senas mano draugas man nepasakojo apie burtininką internete, kuris naudoja meilės burtų galias, kad padėtų žmonėms, turintiems santykių ir santuokos problemų. Iš pradžių suabejojau, ar toks dalykas yra, bet nusprendžiau pabandyti, kai susisiekiau su juo, jis padėjo užburti meilę ir per 48 valandas mano vyras grįžo pas mane ir pradėjo atsiprašinėti, dabar jis nustojo iš proto. ir jam viskas gerai su manimi. ir tikras. Susisiekite su šiuo puikiu meilės burtų rašikliu, kad išspręstumėte savo santykių ar santuokos problemą šiandien: Dr. Ige Ajayi, el. paštas: drigeajayi@gmail.com arba tiesiogiai Whatsapp +2348130035939.
Bitsy Sawyer
2022-09-18 19:17
Ar esate moteris, ieškanti gimdos vaisiaus, norite išgirsti vaikų balsus savo namuose, bet jums nepavyko pastoti, daugiau nesijaudinkite, nes daktaras Ajayi padės susilaukti kūdikio, aš susidūriau su panaši situacija, kai vyras liudija, kaip puikus burtininkas daktaras Ajayi padėjo jam sugrąžinti mylimą žmoną namo po 9 mėnesių išsiskyrimo, aš kreipiuosi į daktarą Ajayi paaiškinau savo būklę, jis liepė nebeverkti ir paruošė vaistažolę. Gėrimas už mane, kurį išgėriau ir po trijų mėnesių pastojau su dvyniais berniukais, dabar aš didžiuojuosi mama. susisiekite su dr. Ajayi, burtininku dėl bet kokios gyvenimo situacijos, jis yra geras žmogus. Viber arba WhatsApp: +2347084887094 arba el. paštu :drajayi1990@gmail.com
Janet Rogers
2022-09-18 01:06
Mano vyras ką tik pabudo ir nusprendė, kad mūsų santuoka baigėsi. Jau keletą mėnesių mums su Rogeriu nesiseka, nes jis užmezgė romaną su savo padėjėja darbe. Aš labai mylėjau savo vyrą ir nusprendžiau likti ir dirbti su mūsų santuoka. Per trumpą laiką Roger nustojo grįžti namo, o jo artimas draugas man pasakė, kad turi kitą butą, kuriame gyvena su ja. Buvau įskaudintas ir toliau ieškojau pagalbos, nes Rogeris skyrėsi nuo vyro, už kurį vedžiau prieš 10 metų. Laimei, radau daktarą Ilekhojie, kuris pažadėjo grąžinti mano vyrą man. Jis atliko susitaikymo burtą, kuris sugrąžino Rogersą ir dabar mes abu vėl džiaugiamės savo berniukais. Jei turite problemų, panašių į mano, atsiųskite Dr Ilekhojie el. paštu: gethelp05@gmail.com) arba susisiekite su juo Whatsapp +2348147400259
Anna Verratti
2022-09-16 18:02
Sveikinu jus visus. Turėjau atrašyti, kad pasakyčiau, kokią nuostabią patirtį patyriau su galingu DR WALE loterijos burtu. Jis tarsi angelas, atsiųstas iš dangaus, kad išgelbėtų mus nuo sunkumų. Mano širdis prisipildo džiaugsmo ir laimės po to, kai DR WALE atliko loterijos burtą, kuris privertė mane laimėti 1 000 000 USD su skaičiais, kuriuos jis man suteikė. Jo burtai pakeitė mano gyvenimą į turtus, o dabar aš nebeturiu skolų ir gyvenu geriausią gyvenimą, kokio noriu sau, kai laimėjau VIENĄ MILIJONĄ DOLERIŲ. Mano gyvenimas tikrai pasikeitė į gerąją pusę. Jūsų loterijos burtai yra tokie tikri ir gryni. Dėkoju DR WALE už gyvenimo palaiminimą, kurį man suteikėte. Esu be galo dėkingas iš visos širdies už viską, ką dėl manęs padarėte. Galite susisiekti su juo dėl savo loterijos numerio, nes tai vienintelė paslaptis norint laimėti loterijoje.
Norėdami sužinoti daugiau apie WhatsApp / Viber jį telefonu +2347054019402 arba el. paštu: drwalespellhome@gmail.com
Aurelia Daiva
2022-09-16 09:35
Radau dievišką padėjėją, kuris yra labai tikras, sąžiningas ir daro tai, ką sako. Net jei praėjo kelios dienos, kol mano burtai išaiškės, o rezultatai nuostabūs… laimina jus ir, kad Dievas jus saugotų ir sveiktų. Su daktaro Ilekhojie pagalba susigrąžinau savo buvusįjį. Visą gyvenimą nesu matęs nieko panašaus, jaučiuosi labai laimingas ir patenkintas, priėmiau teisingą sprendimą. Tai taip tikra ir galinga!! Whatsapp jam tiesiogiai +2348147400259. Jei nori besąlyginės meilės, turi visiškai save atiduoti. Meilė yra įsipareigojimas, o ne jausmas. Žinokite skirtumą. Santykiams reikia rimto įsipareigojimo, kurio dauguma neturi. Santuoka yra dar sunkesnė ir dauguma jų nesugeba susidoroti su įsipareigojimais būti ištikimam, ištikimam, atsidavusiam savo sutuoktiniui ir gyvenimui kartu, nes tai yra jūsų prioritetas ir niekas kitas nesvarbu. Susisiekite su daktaru Ilekhojie ir jis išspręs visas jūsų santuokos problemas El. paštas: gethelp05@gmail.com
Pamela Hugo
2022-09-14 10:46
Noriu pasidalinti savo nuostabia patirtimi su daktaru Ilekhojie. Mano vyras mane apgaudinėjo ir kai sužinojau, kas sukėlė muštynes, jis paprašė skyrybų. Aš verkiau ir iškart susirgau. Ieškojau atsitiktinių istorijų internete, kai pamačiau liudijimą žmogaus, kuris turėjo panašią atvejį kaip ir mano, ir kaip daktaras Ilekhojie sudarė taiką tarp porų. Susisiekiau su juo ir jis man paaiškino, kaip galima susitaikyti su vyru ir po kelių dienų jis atšauks skyrybas, kurių aš norėjau. Padariau viską, ko jis prašė, ir lygiai po trijų naktų po darbo mano vyras paskambino atsiprašyti už sukčiavimą ir paprašė grįžti namo su tiek daug pažadų. Dėkoju už jūsų pagalbą, daktare, jūs tikrai esate palaima. Susisiekite su gydytoju Ilekhojie ir paprašykite pagalbos. Skambinkite / Whatsapp +2348147400259 El. paštas: gethelp05@gmail.com
Ashley Parker
2022-09-14 00:50
Mano vardas Ashley Parker. Esu čia tam, kad pasidalinčiau liudijimu apie tai, kaip daktarė ibinoba man padėjo. Po 2 metų santykių su mano vaikinu jis staiga pasikeitė ir nustojo su manimi reguliariai bendrauti, sugalvodavo pasiteisinimų, kad nematyti manęs visą laiką. Jis nustojo atsakyti į mano skambučius ir sms ir nustojo su manimi reguliariai matytis. Tada kelis kartus pradėjau matyti jį su skirtingomis merginomis, bet kiekvieną kartą jis sakydavo, kad myli mane ir kad jam reikia šiek tiek laiko pagalvoti apie mūsų santykius. Negalėjau nustoti apie jį galvoti, todėl nusprendžiau prisijungti prie interneto ir taip pamačiau. daug gerų pokalbių apie šį burtininką, pavadintą daktaru Ibinoba, aš susisiekiau su juo ir paaiškinau jam savo problemas. Jis paskyrė man meilės burtą, kurį naudoju ir po 48 valandų mano vaikinas grįžo pas mane ir pradėjo reguliariai su manimi susisiekti, o po kelių mėnesių mes apsigyvenome kartu. Jis man atviresnis nei anksčiau ir pradėjo daugiau laiko leisti su
Lukrecija Saulius
2022-09-13 20:01
Mano vardas Lukrecija Saulius. Kai vyras mane paliko, aš patyriau traumą, sudaužiau širdį ir kelis mėnesius negalėjau atsigauti. Dariau viską, ką galėjau, kad jį susigrąžinčiau, bet nesėkmingai. Išvykau į kitą miestą tikėdamasis, kad galėsiu viską pradėti iš naujo. Aš susisiekiau su kitu vyru, su kuriuo stengiausi būti, bet nepavyko, nes negalėjau jo mylėti. Žinojau, kad vis dar myliu ir noriu, kad mano vyras man grįžtų. Taigi aš pradėjau ieškoti pagalbos ir tada radau DR ISIKOLO iš skirtingų požiūrių, perskaičiau apie jį. Mes pasikalbėjome ir aš jam priverčiau suprasti viską, ką man reikia žinoti, tikėjau juo ir laikiausi procedūrų. Jis dirbo man ir atkūrė meilę bei ryšį tarp manęs ir mano vyro, o po 48 valandų, kaip jis pažadėjo, mano vyras manęs ieškojo, mes pradėjome kalbėtis, o jis atėjo pažiūrėti, kur aš esu, mes susitarėme ir tapome. vėl laimingi kartu. DR ISIKOLO yra patikimas ir gali jums padėti, jei dėl ko nors kreipsitės į jį. Tiesiog rašykite jam per WhatsApp +2348133261196
Saulius Andriukaitis
2022-09-13 16:54
Sveiki,

Esu čia tam, kad pasidalinčiau apie Jameson Finance Inc. Apie juos perskaičiau ir 2022 m. rugpjūčio 29 d. padaviau jiems paskolos paraišką el. paštu. Paskolą gavau šią popietę ir labai džiaugiuosi galėdamas pasidalinti su jumis šiuo klausimu. platforma . Galite siųsti paskolos paraišką Jameson Finance Inc. el. paštu: theodorejamesonfinance@gmail.com

Saulius Andriukaitis iš Kauno Lietuvoje
Pamela Hugo
2022-09-12 14:46
Noriu pasidalinti savo nuostabia patirtimi su daktaru Ilekhojie. Mano vyras mane apgaudinėjo ir, kai sužinojau, kas sukėlė muštynes, jis paprašė skyrybų. Aš verkiau ir iškart susirgau. Ieškojau atsitiktinių istorijų internete, kai pamačiau liudijimą žmogaus, kuris turėjo panašią atvejį kaip ir mano, ir kaip daktaras Ilekhojie sudarė taiką tarp porų. Susisiekiau su juo ir jis man paaiškino, kaip įmanoma susitaikyti su vyru ir po kelių dienų jis atšauks skyrybas, kurių aš norėjau. Padariau viską, ko jis prašė, ir lygiai po trijų naktų po darbo mano vyras paskambino atsiprašyti už sukčiavimą ir paprašė grįžti namo su tiek daug pažadų. Dėkoju už jūsų pagalbą, daktare, jūs tikrai esate palaima. Susisiekite su gydytoju Ilekhojie ir paprašykite pagalbos. Skambinkite / Whatsapp +2348147400259 El. paštas: gethelp05@gmail.com
Beatrice Ulloa
2022-09-10 22:51
Pastaruosius 3 metus ir 8 mėnesius sergu mioma ir nuo to laiko gydžiausi serijomis, tačiau nepagerėjo, kol nesutikau daktaro Ilekhojie liudijimų apie tai, kaip jis gydė skirtingus žmones iš skirtingų ligų visame pasaulyje, tada susisiekiau ir su juo. Po mūsų pokalbio jis atsiuntė man žolelių, kurios sumažins mano miomas ir padidins mano tikimybę pastoti. Jo nurodymu aš vartojau žoleles 8 dienas ir manęs paprašė vykti į ligoninę, kur mano gydytojas patvirtino, kad sumažėjo dydis. Per 14 dienų firboidas išnyko. Dabar man jau 8 mėnesiai ir aš nekantrauju būti mama. Mano širdis pilna džiaugsmo. Tai įmanoma tik todėl, kad turėjau drąsos pasitikėti daktaru Ilekhojie, nesvarbu, kiek žmonių mane apgavo. Pasikalbėkite su juo, jei sergate mioma ar bet kokia kita liga, ir jis padės su savo stipriomis žolelėmis. Paštu: gethelp05@gmail.com arba Whatsapp jam telefonu +2348147400259
Ingrid
2022-09-07 15:16
Esu Ingrida, norėčiau pasidalinti nuostabiu liudijimu, kaip gavau 2 000 000 eurų, PASKOLĄ per ELENA NINO kredito investicijas ir visokias. Jei jus domina paskola, susisiekite el. paštu: elenanino0007@gmail.com
Ingrid
2022-09-07 15:14
Esu Ingrida, norėčiau pasidalinti nuostabiu liudijimu, kaip gavau 2 000 000 eurų, PASKOLĄ per ELENA NINO kredito investicijas ir visokias. Jei jus domina paskola, susisiekite el. paštu: elenanino0007@gmail.com
Greta Elvinas
2022-09-07 14:22
Mano vardas Greta Elvinas. Iš džiaugsmo gausos mano širdis šneka apie DR ISIKOLO. Jis atėjo man į pagalbą, kai mano gyvenimas buvo sugriautas kelis mėnesius. Mano meilužis paliko mane dėl kitos ponios ir aš nežinojau, kad jis yra valdomas protu ir hipnotizuoja, padariau viską, ką galėjau, kad jis sugrįžtų pas mane, bet nesėkmingai. Jis paliko miestą su ponia ir aš daugiau apie jį negirdėjau ir net nemačiau. Ėmiau ieškoti pagalbos internete, kai perskaičiau, kaip DR ISIKOLO padėjo kitoms moterims, kurios turėjo tokių problemų. Susisiekiau su juo ir jis man pasakė viską, ką reikia padaryti, ir aš to laikiausi. Kaip jis pažadėjo, meilė ir laimė, kurią dalinausi su savo partneriu, buvo atkurta, jis buvo išvalytas nuo tamsaus žavesio, kurį jie jam suteikė, ir grįžo pas mane po 48 valandų. DR ISIKOLO sąžiningai padeda žmonėms ir gali jums padėti, jei šiandien nuspręsite su juo susisiekti. Jo el. pašto adresas: isikolosolutionhome@gmail.com
Loana Alin
2022-09-07 13:04
Jau praėjo daugiau nei mėnuo, ir atrodo, kad viskas grįžo į savo vėžes. Jis pradėjo geriau su manimi elgtis, ir tai buvo mūsų abiejų gydymo procesas. Beveik 2 metus trukęs košmaras pagaliau baigėsi. Atrodo, kad mes įsimylėjome iš naujo! Mes abu atidėjome praeitį ir bandome judėti į priekį ir pirmą kartą per ilgą laiką ateitis atrodo daug šviesesnė. Negaliu žodžiais apsakyti, koks dėkingas esu daktarui Ilekhojie! Atrodo, kad pagaliau iš naujo atradome tuos vienas kito dalykus, dėl kurių pirmiausia įsimylėjome. Visas nerimas ir stresas tiesiog išnyko. Ačiū, daktare Ilekhojie, kad išgelbėjote mano iširusią santuoką. Aš ir mano vyras vėl gyvename laimingai.. Viskas dėka Ilekhojie. Susisiekite su juo, kad atkurtumėte santuoką El. paštas: (gethelp05@gmail.com) Skambinkite arba Whatsapp +2348147400259
Kirsty
2022-09-06 17:42
Mano vardas Kirsty Rautenbach, aš ir mano vaikinas buvome kartu 11 mėnesių ir praėjo 7 mėnesiai nuo tada, kai išsiskyrėme. Aš vis dar jį myliu, bet kai kurie mano, kad tai nesąžininga Kam mylėti žmogų, kuris tavęs nemyli? Aš meldžiausi ir meldžiausi už šiuos mėnesius ir nieko. Jis vis dar yra su savo naująja mergina (su kuria jis gyvena), bet tai nereiškia, kad turiu ieškoti pagalbos. Pirmą savaitę po išsiskyrimo aš gulėjau ant kelių ir meldžiausi, ieškojau pagalbos, internete radau komentarą, kaip rašybos ratukas padėjo atkurti santykius susigrąžinti buvusį meilužį “, todėl nusprendžiau pabandyti, nes labai myliu savo vaikiną. Taigi aš susisiekiau su daktaru Ibinoba ir papasakojau jam visas savo problemas, o jis man suteikė 100% garantiją, kad po burto susigrąžinsiu savo vaikiną. todėl buvau apdovanota ir pasisekė, kad su juo susisiekiau. Padariau viską, ko jis iš manęs prašė, ir mano didžiausiai nuostabai praėjus dienai po burto, mano vaikinas man paskambino ir atsiprašė už tai, ką m
Imelda Diamante
2022-09-06 16:03
Džiaugiuosi tuo, kaip patikėjau gydytoju Ilekhojie, kad po beveik metų išsiskyrimo sugrąžins mano buvusį vyrą. Prieš susitikdamas su gydytoju Ilekhojie, ieškojau daugybės svetainių, ieškodamas būdų, kaip susigrąžinti savo buvusį vyrą po to, kai jis be jokios priežasties paprašė skirtis. Buvau sugniuždyta, bet daktaras Ilekhojie suteikė man vilties ir patikinimo, kad jis bus sugrąžintas pas mane. Po susitaikymo burtažodžio mano vyras paskambino po dviejų dienų ir paprašė grįžti namo pas mane ir mūsų keturis vaikus. Kitą dieną jis grįžo namo ir aš labai džiaugiuosi vėl su juo susitikęs. Naudoju šias priemones, kad įvertinčiau daktarą Ilekhojie už tai, ką jis padarė dėl manęs, taip pat padėjo daugeliui kitų žmonių. Palieku jo kontaktą, kad galėtumėte su juo susisiekti, jei turite panašių problemų. Whatsapp +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Anika Eugenius
2022-09-06 13:49
Turėjau gražų ir nuostabų ryšį su savo vyru, mes buvome taip įsimylėję ir pavydėjome visiems aplinkiniams. Niekada nežinojau, kad jo šeima nepalaikė mūsų santuokos, nes jo motina turėjo konkrečią moterį, kuri norėjo, kad jis susituoktų, bet jis tvirtino, kad eis už mane, o ne už nieką kitą. Jie turėjo savo būdą suklaidinti mano vyrą ir užtikrinti, kad jis su manimi išsiskirtų, o kai jiems tai pavyko, aš buvau sugniuždyta ir mano vyras paliko mane ir mano dukrą. Buvau prislėgtas ir vos nepraradau gyvybės. Mano sesuo turėjo sugalvoti, kaip jį susigrąžinti, todėl susisiekėme su DR JOE. Jis atėjo man į pagalbą ir padarė viską, ką galėjo, kad problema būtų išspręsta. Jis išgelbėjo mano vyrą nuo hipnozės, kurią jie jam skyrė, siekdami užtikrinti, kad jis apleistų mane ir mūsų bendrą meilę. Dabar labai džiaugiuosi, kad jis grįžo pas mane, kaip patikino dr. JOE. Žodžių neužtenka padėkoti jam už tai, kad yra už mane. Jo el. paštas yra (drjoesolutionspells@gmail.com) arba WhatsApp +1 330-694-679
Ashley Parker
2022-09-06 05:10
Mano vardas Ashley Parker. Esu čia tam, kad pasidalinčiau liudijimu apie tai, kaip daktarė ibinoba man padėjo. Po 2 metų santykių su mano vaikinu jis staiga pasikeitė ir nustojo su manimi reguliariai bendrauti, sugalvodavo pasiteisinimų, kad nematyti manęs visą laiką. Jis nustojo atsakyti į mano skambučius ir sms ir nustojo su manimi reguliariai matytis. Po to kelis kartus pradėjau susitikinėti su įvairiomis merginomis, bet kiekvieną kartą jis sakydavo, kad myli mane ir kad jam reikia šiek tiek laiko pagalvoti apie mūsų santykius. Negalėjau nustoti apie jį galvoti, todėl nusprendžiau prisijungti prie interneto ir taip pamačiau. daug gerų pokalbių apie šį burtininką vadino daktaru Ibinoba ir aš susisiekiau su juo ir paaiškinau jam savo problemas. Jis paskyrė man meilės burtą, kurį aš naudoju, ir po 48 valandų mano vaikinas grįžo pas mane ir pradėjo reguliariai su manimi susisiekti, o mes apsigyvenome kartu po kelių mėnesių. Jis man atviresnis nei anksčiau ir pradėjo daugiau laiko leisti
Ashley Parker
2022-09-06 05:07
Mano vardas Ashley Parker. Esu čia tam, kad pasidalinčiau liudijimu apie tai, kaip daktarė ibinoba man padėjo. Po 2 metų santykių su mano vaikinu jis staiga pasikeitė ir nustojo su manimi reguliariai bendrauti, sugalvodavo pasiteisinimų, kad nematyti manęs visą laiką. Jis nustojo atsakyti į mano skambučius ir sms ir nustojo su manimi reguliariai matytis. Po to kelis kartus pradėjau susitikinėti su įvairiomis merginomis, bet kiekvieną kartą jis sakydavo, kad myli mane ir kad jam reikia šiek tiek laiko pagalvoti apie mūsų santykius. Negalėjau nustoti apie jį galvoti, todėl nusprendžiau prisijungti prie interneto ir taip pamačiau. daug gerų pokalbių apie šį burtininką vadino daktaru Ibinoba ir aš susisiekiau su juo ir paaiškinau jam savo problemas. Jis paskyrė man meilės burtą, kurį aš naudoju, ir po 48 valandų mano vaikinas grįžo pas mane ir pradėjo reguliariai su manimi susisiekti, o mes apsigyvenome kartu po kelių mėnesių. Jis man atviresnis nei anksčiau ir pradėjo daugiau laiko leisti
Umaras Sadikas
2022-09-06 03:19

Neįtikėtina, bet tiesa!! Kol mudu su žmona nesugebėjome susitaikyti, Kova dėl santuokos suvienijimo mane beveik privedė prie nusivylimo ir nelaimingos gyvenimo patirties, Mes laimingai gyvenome su savo mergaite, 2020 m. mano žmona pradėjo elgtis keistai, nesąmoningai ji bendrauja internete su kitu vaikinu . Mes išsiskyrėme mėnesiais, po kurių aš nusivyliau. Maldos yra labai svarbios net tada, kai abejojate. Ačiū DR WALE už jūsų paramą ir rekomendacijas. WhatsApp / Viber: +2347054019402 ARBA El. paštas: drwalespellhome@gmail.com
Imelda Diamante
2022-09-05 15:29
Džiaugiuosi tuo, kaip patikėjau gydytoju Ilekhojie, kad po beveik metų išsiskyrimo sugrąžins mano buvusį vyrą. Prieš susitikdamas su gydytoju Ilekhojie, ieškojau daugybės svetainių, ieškodamas būdų, kaip susigrąžinti savo buvusį vyrą po to, kai jis be jokios priežasties paprašė skirtis. Buvau sugniuždyta, bet daktaras Ilekhojie suteikė man vilties ir patikinimo, kad jis bus sugrąžintas pas mane. Po susitaikymo burtažodžio mano vyras paskambino po dviejų dienų ir paprašė grįžti namo pas mane ir mūsų keturis vaikus. Kitą dieną jis grįžo namo ir aš labai džiaugiuosi vėl su juo susitikęs. Naudoju šias priemones, kad įvertinčiau daktarą Ilekhojie už tai, ką jis padarė dėl manęs, taip pat padėjo daugeliui kitų žmonių. Palieku jo kontaktą, kad galėtumėte su juo susisiekti, jei turite panašių problemų. Whatsapp +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Henna
2022-09-03 13:18
Puikus daktaras Ilekhojie, apie kurį visi kalbėjo internete, taip pat padėjo man susitaikyti. Jis atkūrė mano nutrūkusius santykius ir sugrąžino mano buvusį vaikiną. Man buvo sudaužyta širdis pastaruosius 6 mėnesius po to, kai mano vaikinas išsiskyrė su manimi, bet po to, kai internete pamačiau komentarus apie daktarą Ilekhojie, buvau labai skeptiškas, kad su juo susisiekčiau, kaip ir tuo metu. Jis papasakojo, ką man reikia surinkti, jis atliko susitaikymo burtą, o prieš pat jam baigiant, mano vaikinas man paskambino prašydamas atleidimo ir dabar mes laimingi kartu ir laukiamės pirmagimio. Noriu įvertinti daktarą Ilekhojie už jo didelę pagalbą. Jei jums reikia jo pagalbos, taip pat galite susisiekti su juo jo el. paštu: gethelp05@gmail.com arba paskambinkite jam +2348147400259)
Ingrid
2022-08-30 19:46
Esu Ingrida, norėčiau pasidalinti nuostabiu liudijimu, kaip gavau 2,000,000.00 eurų, PASKOLĄ per ELENA NINO kredito investicijas ir visokias. Jei jus domina paskola, susisiekite el. paštu: elenanino0007@gmail.com
Henna
2022-08-30 14:12
Puikus daktaras Ilekhojie, apie kurį visi kalbėjo internete, taip pat padėjo man susitaikyti. Jis atkūrė mano nutrūkusius santykius ir sugrąžino mano buvusį vaikiną. Man buvo sudaužyta širdis pastaruosius 6 mėnesius po to, kai mano vaikinas išsiskyrė su manimi, bet po to, kai internete pamačiau komentarus apie daktarą Ilekhojie, buvau labai skeptiškas, kad su juo susisiekčiau, kaip ir tuo metu. Jis papasakojo, ką man reikia surinkti, jis atliko susitaikymo burtą, o prieš pat jam baigiant, mano vaikinas man paskambino prašydamas atleidimo ir dabar mes laimingi kartu ir laukiamės pirmagimio. Noriu įvertinti daktarą Ilekhojie už jo didelę pagalbą. Jei jums reikia jo pagalbos, taip pat galite susisiekti su juo el. paštu: gethelp05@gmail.com arba paskambinkite jam +2348147400259
Claire Emerick
2022-08-29 12:24
Tai prasidėjo nuo mažų nesusipratimų, po kurių, manau, peraugo į išsiskyrimą. Jis nebegrįžta namo. Tai man atnešė tiek skausmo, nes mes buvome kartu nuo vidurinės mokyklos laikų, o jis buvo mano pirmoji ir vienintelė meilė. Visur ieškojau pagalbos internete ir tada pamačiau tiek daug žmonių komentuojančių daktarą Ilekhojie, iš vieno komentaro gavau jo kontaktą ir pakalbėjau su juo apie savo situaciją, jis paaiškino susitaikymo procesą ir kaip jis padės. susitaikysiu su juo per tris dienas. Praėjo lygiai mėnuo, kai su juo susisiekiau, o su Mohu viskas buvo puiku, ir aš turėjau paskelbti šiuos komentarus, nes jis nusipelno visų pagyrimų, kad man padėjo. Palieku čia jo kontaktą su visais sąžiningai El. paštu: gethelp05@gmail.com arba susisiekite su juo jo tiesioginiu telefono numeriu arba Whatsapp +2348147400259
Enuwa
2022-08-26 15:43
Labai džiaugiuosi galėdamas pasidalinti šiuo nuostabiu savo liudijimu.
Mano gyvenimas visiškai pasikeitė per 72 valandas. Galiu matyti save veidrodyje ir šypsotis. Pirmą kartą per amžių amžius pasitikiu savimi ir savo sugebėjimais. Mano vyras sugrįžo į savo gyvenimą padedamas daktarės Ibinobos. Jis atsiprašė po 48 valandų po burto sukūrimo. Jis sakė supratęs, kad niekada iš tikrųjų nenorėjo išsiskirti; jis negalėjo susidoroti su emocingu bagažu, kurį visą laiką nešiojau. Jis pasakė, kad mano, kad jis daro neigiamą įtaką mano gyvenime, ir manė, kad geriausia išeiti. Jis taip pat sakė, kad buvo sunku, kad aš visą laiką kalbėjau apie praeitį. Mes abu vienas kitam atleidome. (Mano kompensacijos čekis buvo gautas taip greitai ir man buvo pasakyta, kad liko keli mėnesiai). Esu gyvas įrodymas, ką daktaras Ibinoba gali padaryti. Labai dėkoju daktarui Ibinobai už nuostabų dalyką, kurį padarėte mano santuokoje. Aš dabar tokia laiminga. Su jūsų pagalba mes abu galėjome pamatyti ir pasakyti tiesą
Dubem
2022-08-26 03:19
Mano vardas Dubem.. Man skaudėjo, kai mano 10 metų žmona pateikė skyrybų prašymą, sakydama, kad jos meilė man sumažėjo, paklausiau, kokia problema, ji tiesiog pasakė, kad jai nebepatinka mūsų santykiai ir kad turėtume eiti skirtingais keliais. Aš prašiau jos likti su manimi, bet ji mane ignoravo; Internete ieškojau būdų, kaip su ja susitaikyti, kai sužinojau apie dr. Ibinobą, galingą burtininką, ir paaiškinau jam savo problemas; buvo įvykdytas meilės burtas ir mano šeimoje vėl viešpatauja ramybė. Jei jums reikia burtininko pagalbos bet kokiam rašybos darbui, galite pasikliauti puikiu žmogumi dr. Ibinoba, kad surastų ilgalaikį sprendimą, susisiekite su juo per Whatsapp telefonu +2348085240869, El. paštas: dromionoba12@gmail.com
Dubem
2022-08-26 03:18
Mano vardas Dubem.. Man skaudėjo, kai mano 10 metų žmona pateikė skyrybų prašymą, sakydama, kad jos meilė man sumažėjo, paklausiau, kokia problema, ji tiesiog pasakė, kad jai nebepatinka mūsų santykiai ir kad turėtume eiti skirtingais keliais. Aš prašiau jos likti su manimi, bet ji mane ignoravo; Internete ieškojau būdų, kaip su ja susitaikyti, kai sužinojau apie dr. Ibinobą, galingą burtininką, ir paaiškinau jam savo problemas; buvo įvykdytas meilės burtas ir mano šeimoje vėl viešpatauja ramybė. Jei jums reikia burtininko pagalbos bet kokiam rašybos darbui, galite pasikliauti puikiu žmogumi dr. Ibinoba, kad surastų ilgalaikį sprendimą, susisiekite su juo per Whatsapp telefonu +2348085240869, El. paštas: dromionoba12@gmail.com
Hilary Franco
2022-08-24 23:22
Mane paliko aštuonerių metų vyras. Nevalgiau ir su niekuo nekalbėjau, daug verkiau, buvau tokia prislėgta, kad dėl viso streso atsidūriau ligoninėje. Vieną dieną internete ieškojau pagalbos, nes aš jį labai myliu ir juo rūpinuosi ir aš tiesiog noriu, kad jis grįžtų namo. Radau tiek daug liudijimų apie daktarą Ilekhojie, kad jis išsprendė tiek daug santykių problemų... Buvau priverstas jam paskambinti ir viską jam paaiškinti, nes mačiau daug gerų istorijų apie jį. Jis man pasakė, kad mano vyras grįš po kelių dienų, kai padės man susitaikymo burtą. Padariau kaip liepė ir pateikiau viską, ko prašė ir lygiai po 3 dienų vyras grįžo namo savo noru ir paprašė susitaikyti. Labai džiaugiuosi, kad daktaras Ilekhojie padarė, kaip pažadėjo. Jei norite pagalbos santuokoje, pasikalbėkite su daktaru Ilekhojie. El. paštas gethelp05@gmail.com WhatsApp/Viber +2348147400259
ANGELA HOLDEN
2022-08-24 14:20
Šiandien esu labai laiminga su savo šeima. Mano vardas Angela, gyvenu JAV, vyras paliko mane vieneriems metams ir aš jį labai myliu, nuo tada ieškau būdo, kaip jį susigrąžinti. Išbandžiau daugybę variantų, bet nepavyko, kol sutikau draugą, kuris mane supažindino su daktaru UDAMA, burtininku, kuris padėjo man susigrąžinti vyrą po 2 dienų. Su vyru šiandien gyvename laimingai kartu, nes vykdžiau puikios daktarės UDAMA nurodymus. Tas žmogus puikus, su juo galite susisiekti el. paštu: (udamaada@gmail.com). o jo tiesioginis kontaktinis numeris ir whatsapp yra ( +27658978226 ) Dabar patarsiu rimtiems žmonėms, kurie susidūrė su tokia problema, susisiekti su juo dabar ir rasti greitą sprendimą be streso.
Angelik
2022-08-23 16:34
Stiprus ir galingas romanas, norint susigrąžinti savo buvusįjį. Nusprendžiau praleisti visą dieną internete, kad įsitikinčiau, jog daugelis žmonių galėtų perskaityti šį mano atsiliepimą apie daktarą Igę Ajayi, kuris yra galingas burtininkas. Kai žmona mane paliko, buvau toks vienišas tą pačią dieną, kai nusprendžiau. Norėdamas ieškoti santykių tinkle, niekada nežinojau, kad tai yra kelias, užtikrinantis mano žmonos sugrįžimą. Perskaičiusi patirtį, kaip geriau atkurti savo santykius, sužinojau, kad daktaras Ige Ajayi turi daugiau rekomendacijų nei kiti raštai, todėl turėdamas tai omenyje nusprendžiau, kad daktaras Ige Ajayi yra tinkamas žmogus, kuris padėtų man susirasti žmoną. atgal. Susisiekiau su daktaru Ajayi per jo informaciją, kurią mačiau internete, ir buvau toks laimingas, kad nusprendžiau dirbti su daktaru Ajayi, nes jo darbas buvo 100% tobulas, o burtai greitai sugrąžino mano žmoną pas mane. Taip pat galite pasirinkti gauti pagalbos šiuo el. paštu dabar. paštu (drigeajayi@gmai
Anna Collin
2022-08-22 21:10
Mano vyras paliko mane dėl jaunesnės moters ir aš buvau sugniuždyta. Atrodė, tarsi ji būtų jį užkeikusi pikto užkeikimo, Kolinas per naktį atsisuko prieš mane be jokio įspėjimo. Tai atsitiko šiais metais, aš labai norėjau, kad jis sugrįžtų, nes kartu sukūrėme gyvenimą ir tai sudaužys vaikų širdis. Naudojau kiekvieną burtų liejimo svetainę, kurią galėjau rasti be rezultatų. Tada pamačiau konkretų liudijimą apie daktarą Ilekhojie ir tai tikrai suteikė man vilties, nes tai buvo panašu į mano atvejį. Susisiekiau su juo ir jis man viską paaiškino, ką turėčiau daryti. Jis pradėjo dirbti su manimi liepos mėnesį ir dėl viso jo nuostabaus darbo Collinas grįžo namo, o tai yra svajonės išsipildymas. Esu tokia laiminga ir privilegijuota, kad sutikau daktarą Ilekhojie. Ačiū! susisiekite su gydytoju Ilekhojie, jei turite santuokos problemų ir būkite tikri, kad gausite pagalbos WhatsApp telefonu +2348147400259 arba atsiųskite jam žinutę el. paštu: gethelp05@gmail.com
Camila Acuna
2022-08-21 21:56
Prieš kelias savaites pradėjau pastebėti keistą savo vyro elgesį ir sužinojau, kad mano vyras su kuo nors susitikinėja. Pradėjo vėlai grįžti iš darbo, beveik nebesirūpina nei manimi, nei vaikais, Kartais išeina ir net negrįžta namo apie 2-3 dienas. Aš padariau viską, ką galėjau, kad išspręsčiau šią problemą, bet nesėkmingai. Labai jaudinausi ir man reikėjo pagalbos. Vieną dieną naršydamas internete aptikau svetainę, kurioje teigiama, kad daktaras Ilekhojie gali padėti išspręsti santuokines problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir pan. Susisiekiau su juo ir jis pažadėjo man padėti susitaikymo burtu. Aš padariau viską, ko jis manęs prašė, ir, kaip ir Rodicas, mano vyras po dviejų dienų grįžo kitu vyru. Jis pradėjo prisipažinti apie viską, ką padarė, ir paprašė manęs duoti jam antrą galimybę pasitaisyti. Dr. Ilekhojie dėka mano vyras dabar yra labiau mylintis ir atsakingesnis. susisiekite su gydytoju Ilekhojie naudodami Whatsapp +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Janet Rogers
2022-08-19 11:02
Mano vyras ką tik pabudo ir nusprendė, kad mūsų santuoka baigėsi. Jau keletą mėnesių mums su Rogeriu nesiseka, nes jis turėjo romaną su savo padėjėja darbe. Aš labai mylėjau savo vyrą ir nusprendžiau likti ir dirbti su mūsų santuoka. Per trumpą laiką Roger nustojo grįžti namo, o jo artimas draugas man pasakė, kad turi kitą butą, kuriame gyvena su ja. Buvau įskaudintas ir toliau ieškojau pagalbos, nes Rogeris skyrėsi nuo vyro, už kurį vedžiau prieš 10 metų. Laimei, radau daktarą Ilekhojie, kuris pažadėjo grąžinti mano vyrą man. Jis atliko susitaikymo burtą, kuris sugrąžino Rogersą ir dabar mes abu vėl džiaugiamės savo berniukais. Jei turite problemų, panašių į mano, atsiųskite Dr Ilekhojie el. laišką: (gethelp05@gmail.com arba susisiekite su juo Whatsapp +2348147400259
Jessica Cross
2022-08-19 02:19
Mieli draugai internete, aš esu Jessica Cross, esu iš Lietuvos, turiu duoti šį stebuklingą liudijimą, kuris iki šiol man yra neįtikėtinas. Prieš 2 metus turėjau problemų su savo vyru, dėl kurios išsiskyrėme. Kai jis išsiskyrė su manimi, aš vėl nebuvau savimi, jaučiausi tokia tuščia viduje, mano meilė ir finansinė padėtis pablogėjo, kol mano artima draugė (Angela) papasakojo apie burtininką, kuris jai padėjo tai padaryti. taip pat problema.. Jo vardas yra DR.IBINOBA, todėl aš paskambinau burtininkui ir papasakojau jam savo problemą, tada padariau tai, ko jis manęs prašė, kad trumpai sutrumpinčiau istoriją. Kol dar nesužinojau, kas vyksta, mano vyras man paskambino ir pasakė, kad grįš pas mane vos po 2 dienų, ir aš labai džiaugiuosi, kad jis sugrįžo. Turime du bendrus vaikus ir esame patenkinti savimi. Dėkoju daktarei IBINOBAi už tai, kad išgelbėjote mano santykius ir už tai, kad išgelbėjote ir kitų savuosius. Tęskite savo gerus darbus Dr IBINOBA, Jei norite susisiekti su juo ir paliudyt
Jessica
2022-08-19 02:18
Mieli draugai internete, aš esu Jessica Cross, esu iš Lietuvos, turiu duoti šį stebuklingą liudijimą, kuris iki šiol man yra neįtikėtinas. Prieš 2 metus turėjau problemų su savo vyru, dėl kurios išsiskyrėme. Kai jis išsiskyrė su manimi, aš vėl nebuvau savimi, jaučiausi tokia tuščia viduje, mano meilė ir finansinė padėtis pablogėjo, kol mano artima draugė (Angela) papasakojo apie burtininką, kuris jai padėjo tai padaryti. taip pat problema.. Jo vardas yra DR.IBINOBA, todėl aš paskambinau burtininkui ir papasakojau jam savo problemą, tada padariau tai, ko jis manęs prašė, kad trumpai sutrumpinčiau istoriją. Kol dar nesužinojau, kas vyksta, mano vyras man paskambino ir pasakė, kad grįš pas mane vos po 2 dienų, ir aš labai džiaugiuosi, kad jis sugrįžo. Turime du bendrus vaikus ir esame patenkinti savimi. Dėkoju daktarei IBINOBAi už tai, kad išgelbėjote mano santykius ir už tai, kad išgelbėjote ir kitų savuosius. Tęskite savo gerus darbus Dr IBINOBA, Jei norite susisiekti su juo ir paliudyt
Angelina Brooks
2022-08-17 20:58
Mačiau nuostabų Helmos liudijimą susitaikymo puslapyje apie gerus daktaro Ilechodžie darbus. Niekada netikėjau, nes dar nebuvau nieko girdėjęs apie tokį stebuklą. Niekas nebūtų galėjęs manęs tuo įtikinti tol, kol daktaras Ilechojie nepadarė nuostabaus darbo už mane, atkūrusį mano iširusią santuoką po šešių mėnesių išsiskyrimo. Buvau tikrai šokiruota, kai mano vyras atsiklaupė prašydamas atleidimo, kad priimčiau jį atgal. Man tikrai trūksta žodžių, kad parodyčiau savo dėkingumą daktarui Ilekhojie už tai, ką jis padarė dėl manęs ir visos mano šeimos. Esame laimingi kartu ir mano namuose tvyro ramybė. Visa tai įmanoma dėl jo susitaikymo burto. Susisiekite su juo dabar dėl bet kokios pagalbos per Whatsapp / Viber: +2348147400259) arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Veronika Donis
2022-08-15 12:34
Noriu pasinaudoti šia įmanoma priemone, kad įvertinčiau vieną vyrą, kurį nuoširdžiai dėkoju ir labai gerbiu už jo man suteiktą pagalbą ir gerumą. Noriu pasakyti DIDELĮ AČIŪ DR WALE’ui, iš tiesų jūs esate PASAULIO DIDŽIAUSIAS RABOS RAIDĖJAS. DR WALE padėjo man susigrąžinti seniai prarastą santuoką su vyru, be jokių kompromisų žodžių, taip pat sugrąžino mano gyvenimą į šviesą, kai maniau, kad viskas dingo. Dabar esu naujas padaras, pasitelkęs jo galingą kerą. draugai čia, prašau, daugiau neieškokite šiukšlių siuntėjų, kurie veikia kaip tikri rašybos ratukai, TIKRIAUSIAS IR TIKRIAUSIAS RAŠBOS RAIDĖJAS yra DR. WALE PASAULYJE GREATIAUSIAS. jis toks ištikimas savo žodžiams ir jo žodžiai yra reikšmingi. susisiekite su juo dabar per WhatsApp / Viber: +2347054019402 arba el. paštu: drwalespellhome@gmail.com
Hilda Rosales
2022-08-13 20:52
Mano vaikinas pradėjo vaikščioti su kitomis merginomis ir rodė man šaltą meilę, kelis kartus grasina, kad su manimi išsiskirs, jei išdrįsiu jo paklausti apie jo romaną su kitomis merginomis, buvau visiškai sugniuždyta ir sutrikusi, kol vienas senas mano draugas nepasakė. Aš apie burtininką internete Dr. Ilekhojie, kuris padeda žmonėms susidoroti su jų santykių ir santuokos problemomis, pasitelkdamas meilės ir susitaikymo burtus, iš pradžių abejojau, ar toks dalykas kada nors egzistuoja, bet nusprendžiau pabandyti, kai susisieksiu su juo, jis man pasakė viską, ką turėjau padaryti, ir aš padariau, jis padėjo man išlieti susitaikymo burtą ir per 28 valandas mano vaikinas grįžo pas mane ir pradėjo atsiprašinėti. Dabar jis nustojo bendrauti su merginomis ir yra su manimi visam laikui. Štai jo kontaktai Whatsapp arba Viber +2348147400259 El. paštas: gethelp05@gmail.com
Vilija Petrauskas
2022-08-11 14:22
DR ISIKOLO YRA GYVYBĖS GELBĖJAS IR GALIU JUS UŽTIKRINTI.
Mano vardas Vilija Petrauskas ir esu čia, kad prisijungčiau prie daugybės žmonių, kad padėkočiau daktarui Isikolo už jo pagalbą ir malonius gestus man. Patyriau siaubingą patirtį, kai su savo vyru išgyvenau širdies skausmą. Jis paliko mane, o aš buvau sugniuždyta ir neradau jokios pagalbos, kad jį susigrąžinčiau. Kažkuriuo metu buvau prislėgtas, kol nepatekau į puslapius, kuriuose žmonės liudijo apie tai, kaip daktaras Isikolo jiems padėjo. Susisiekiau su juo ir jis niekada nedvejodamas man padėjo. Aš ne tik susigrąžinau savo vyrą po 48 valandų, bet ir meilė bei laimė buvo atkurta geriau nei bet kada. Daktaras Isikolo yra nuostabi asmenybė ir negaliu jam pakankamai padėkoti už nesavanaudišką tarnystę žmonijai. susisiekite su juo dabar el. paštu: isikolosolutionhome@gmail.com arba rašykite jam per Viber: +234-8133261196.
Katherina
2022-08-05 19:20
Aš tiesiog turiu duoti šį liudijimą čia, meilė niekada nepasiduoda, nepraranda tikėjimo, visada yra viltinga ir ištveria visomis aplinkybėmis. Suteikiu Dievui visą šlovę, kad į mano gyvenimą atvedė daktarą Igę Ajayi. Jis gali padėti jums teisminėje byloje, vedybų, sveikatos, turto ir pan., daugiau nesijaudinkite, susisiekite su daktaru Ige Ajayi. Jis yra geriausias žinok, jis padėjo man susigrąžinti vyrą ir dabar galime labai laimingi kartu. Susisiekite El. paštu drigeajayi@gmail.com. Telefonas/Whatsapp +234(81)-3003-5939
Katherina
2022-08-05 19:18
Aš tiesiog turiu duoti šį liudijimą čia, meilė niekada nepasiduoda, nepraranda tikėjimo, visada yra viltinga ir ištveria visomis aplinkybėmis. Suteikiu Dievui visą šlovę, kad į mano gyvenimą atvedė daktarą Igę Ajayi. Jis gali padėti jums teisminėje byloje, vedybų, sveikatos, turto ir pan., daugiau nesijaudinkite, susisiekite su daktaru Ige Ajayi. Jis yra geriausias žinok, jis padėjo man susigrąžinti vyrą ir dabar galime labai laimingi kartu. Susisiekite El. paštu drigeajayi@gmail.com. Telefonas/Whatsapp +234(81)-3003-5939
lydia kroos
2022-08-01 18:08
Mano vardas Lydia Kroos. Kai vyras mane paliko, aš buvau traumuota ir sudaužyta širdis ir kelis mėnesius negalėjau atsigauti. Dariau viską, kad jį susigrąžinčiau, bet nesėkmingai. Išvykau į kitą miestą tikėdamasis, kad galėsiu viską pradėti iš naujo. Susisiekiau su kitu vyru, su kuriuo stengiausi būti iš visų jėgų, bet man nepasisekė, nes negalėjau jo mylėti. Žinojau, kad vis dar myliu ir norėjau, kad mano vyras man grįžtų. Taigi aš pradėjau ieškoti pagalbos ir tada radau DR ISIKOLO iš skirtingų požiūrių, perskaičiau apie jį. Mes pasikalbėjome ir aš priverčiau jį suprasti viską, ką man reikia žinoti, tikėjau juo ir laikiausi procedūrų. Jis dirbo man ir atkūrė meilę bei ryšį tarp manęs ir mano vyro, o po 48 valandų, kaip jis pažadėjo, mano vyras manęs ieškojo, mes pradėjome kalbėtis, o jis nuėjo pažiūrėti, kur aš esu, ir mes susitarėme ir tapome. vėl laimingi kartu. DR yra patikimas ir gali jums padėti, jei dėl ko nors kreipsitės į jį. Tiesiog rašykite jam per Viber: +234-8133261196
Pamela Hugo
2022-08-01 08:36
Noriu pasidalinti savo nuostabia patirtimi su daktaru Ilekhojie. Mano vyras mane apgaudinėjo ir, kai sužinojau, kas sukėlė muštynes, jis paprašė skyrybų. Aš verkiau ir akimirksniu susirgau, kai ieškojau atsitiktinių istorijų internete, pamačiau liudijimą žmogaus, kuris turėjo panašią atvejį kaip ir mano, ir kaip daktaras Ilekhojie sudarė taiką tarp porų. Susisiekiau su juo ir jis man paaiškino, kaip įmanoma susitaikyti su vyru ir po kelių dienų jis atšauks skyrybas, kurių aš norėjau. Padariau viską, ko jis prašė, ir lygiai po trijų naktų po darbo mano vyras paskambino atsiprašyti už sukčiavimą ir paprašė grįžti namo su tiek daug pažadų. Dėkoju už jūsų pagalbą, daktare, jūs tikrai esate palaima. Susisiekite su gydytoju Ilekhojie ir paprašykite pagalbos. El. paštas: gethelp05@gmail.com arba Whatsapp +2348147400259
karolina launius
2022-07-30 12:59
Ačiū DR ISIKOLO, didžiausias iš visų už tai, ką padarėte dėl manęs. Labai džiaugiuosi, kad mano mylimasis sugrįžo pas mane ir dabar laimingai gyvename kartu. DR ISIKOLO meilės susijungimo burtai yra labai galingi ir efektyvūs ir neturi jokio šalutinio poveikio. Kadangi jis pažadėjo man padėti, nusprendžiau pabandyti DR ISIKOLO, kai mylimasis paliko mane dėl kitos moters. Jis padėjo man užburti meilės burtus, kad atkurtų meilę ir laimę man ir mano mylimajam, sugrąžinusią jį pas mane 48-aisiais, kaip jis pažadėjo ir patikino. mane labiausiai jaudina tai, kad mano meilužis net nenutuokė, kad yra užkeiktas, dėl kurio jis sunaikino tai, ką per daugelį metų dalijome. Jei išgyvenate santykių problemas, patariu kreiptis į DR ISIKOLO ir jūsų problema bus išspręsta. Susisiekite su DR ISIKOLO šiandien ir išspręskite savo problemą. Jei jums reikia jo pagalbos, žemiau yra jo el. pašto adresas: isikolosolutionhome@gmail.com arba tiesiogiai WhatsApp/Telegram arba Viber: +2348133261196.
Kylie Thiago
2022-07-29 17:38
Kai radau Dr Ilekhojies kontaktą internete. Man prireikė visiško palūžimo, kad suprasčiau, jog turiu jam pasakyti, su kuo susidūriau savo santuokoje. Padariau karo kambarį savo miegamojo spintoje ir nuėjau tiesiai į Šaltinį! Daug kartų buvo sunku; mano vyras vis dar buvo namuose, nepalaikė ir vis dar norėjo skyrybų, bet aš žinojau, kad tai, ką turiu, išlaikys mane ir mano dukrą. Tada netikėtai praėjusį šeštadienį dr. Ilekhojies susitaikymo burtai padėjo jam nuspręsti, ar jis apleistų mus arba dirbtų prie mūsų santuokos. Tik per susitaikymo burtažodį jis iš tikrųjų pasakė, kad vis dar nori būti vedęs, ir atšaukė sutartį dėl būsto, kurį ruošėsi įsigyti Kalifornijos Kalifornijoje! Iš tiesų, su Dr Ilekhojies susitaikymo burtais nėra nieko neįmanomo. Niekada nepasiduok!" susisiekite su gydytoju Ilekhojie, jei turite problemų santuokoje. El. paštu gethelp05@gmail.com arba susisiekite jo telefono numeriu +2348147400259
Ginna
2022-07-28 17:22
16 metų buvau vedęs mylinčią motiną ir žmoną. Turėjome 2 bendrus vaikus, kuriems dabar 11 ir 13 metų. „Facebook“ užmezgiau ryšį su sena mergina iš koledžo, užmezgėme romaną ir aš palikau savo žmoną. Moteris, su kuria turėjau romaną, yra nuostabi moteris ir aš ją taip pat myliu, o mūsų vaikai pradėjo susitaikyti su situacija, o mano žmona tarsi persikėlė į priekį, bet neįsimylėjo vyro, kurį mato. Maniau, kad pamilau savo žmoną ir jaučiausi siaubingai dėl to, ką jai padariau – ji gera moteris ir nežinau, kas mane užvaldė. Nusprendžiau pabandyti ją susigrąžinti ir man buvo rekomendavo daktaras Ige Ajayi, kad padėtų vėl susitikti su žmona ir per 48 valandas po to, kai susisiekiau su daktaru Ige Ajayi, mano žmona nusprendė viską su manimi išspręsti ir dabar mes grįžtame kartu su vaikais, gyvenančiais kaip viena laiminga šeima. Aš tikrai nežinau žodžių, kuriuos galėčiau vartoti vertindamas tai, ką daktaras Ige Ajayi padarė dėl manęs, bet pasakysiu ačiū, pone, kad vėl suvienijote mane ir mano
Loana Alin
2022-07-28 14:12
Jau praėjo daugiau nei mėnuo, ir atrodo, kad viskas grįžo į savo vėžes. Jis pradėjo geriau su manimi elgtis, ir tai buvo mūsų abiejų gydymo procesas. Beveik 2 metus trukęs košmaras pagaliau baigėsi. Atrodo, kad mes įsimylėjome iš naujo! Mes abu atidėjome praeitį ir bandome judėti į priekį – ir pirmą kartą per ilgą laiką ateitis atrodo daug šviesesnė. Negaliu žodžiais apsakyti, koks dėkingas esu daktarui Ilekhojie! Atrodo, kad mes pagaliau iš naujo atradome tuos vienas kito dalykus, dėl kurių pirmiausia įsimylėjome. Visas nerimas ir stresas tiesiog išnyko. Ačiū, daktare Ilekhojie, kad išgelbėjote mano iširusią santuoką. Aš ir mano vyras vėl gyvename laimingai.. Viskas dėka Ilekhojie. Susisiekite su juo, kad atkurtumėte santuoką El. paštas: gethelp05@gmail.com Skambinkite arba Whatsapp +2348147400259
Gabija Maksvelas
2022-07-26 15:51
Aš praradau savo sužadėtinį ir buvau emociškai traumuotas ir tiek kartų galvojau apie savižudybę. Jo nebuvimas sugriovė mano pasaulį ir aš neturėjau dėl ko gyventi, nes tiek metų laikomės kartu gerais ir sunkiais laikais. Dariau viską, ką galėjau, kad pasitaisyčiau, bet jis išėjo ir įsimylėjo kitą moterį. Ieškojau pagalbos įvairiomis priemonėmis ir nė viena nepasiteisino, kol nesusisiekiau su daktaru Džo. Iš pradžių abejojau, ar jis galės man padėti išspręsti mano problemas. Mano didžiausiai nuostabai, jis patikino, kad grįš pas mane, ir tai tikrai atsitiko, kai jis atliko darbą už mane. Jis grįžo pas mane po 2 dienų ir aš buvau nustebęs. Daktaras Džo yra sąžiningas meilės gydytojas ir esu kupinas dėkingumo, kad sugrąžinau savo laimę. Jis gerai padeda žmonėms ir niekada nepasiduoda. Jo el. pašto adresas: drjoesolutionspells@gmail.com arba Jo WhatsApp +1 330-694-6798
Kona
2022-07-25 17:23
Daktaras Ige Ajayi yra tiesiog geriausias burtininkas ir pagalbininkas. Iš pagarbos tau ir tavo kerams turiu visiems pranešti apie šį liudijimą. Buvau kituose burtų ratuose, nemačiau jokio rezultato. Tiesiog norėjau, kad pas jus atvykčiau anksčiau, iš jūsų gavau viską, kas geriausia. Mano buvęs vyras buvo išvykęs metams ir aš ėjau visur ir kitų burtininkų pagalbos, bet jokio rezultato, kol mano draugas nesupažindino manęs su daktaru Ige Ajayi. Po to, kai buvo atliktas meilės burtas, pagaliau per 24 valandas sulaukiau jo skambučio, kaip patikino daktaras Ige Ajayi. Jo burtai padarė stebuklus ir mano vyras grįžo kupinas meilės. Tai stebuklas! Jis staiga grįžo su gėlėmis, sakydamas, kad turėčiau jam atleisti. Buvau tikrai sutrikusi ir šokiruota, kai mano vyras atsiklaupė maldaudamas atleisti ir priimti jį atgal. Man tikrai trūksta žodžių ir džiaugiuosi, tu esi Dievas, atsiųstas man ir visai mano šeimai. Ir dabar aš vėl esu laiminga moteris. Labai ačiū dr. Ige Ajayi. taip pat ruošia loteri
Vitalija
2022-07-25 16:47
dr. Ige Ajayi yra tiesiog geriausias burtininkas ir pagalbininkas. Iš pagarbos tau ir tavo kerams turiu visiems pranešti apie šį liudijimą. Buvau kituose rašybos ratuose, nemačiau jokio rezultato. Tiesiog norėjau, kad pas jus atvykčiau anksčiau, iš jūsų gavau viską, kas geriausia. Mano buvęs vyras buvo išvykęs metams ir aš ėjau visur ir kitų burtininkų pagalbos, bet jokio rezultato, kol mano draugas nesupažindino manęs su dr. Ige Ajayi. Po to, kai buvo atliktas meilės burtas, pagaliau per 24 valandas sulaukiau jo skambučio, kaip dr. Ige Ajayi patikino mane. Jo burtai padarė stebuklus ir mano vyras grįžo kupinas meilės. Tai stebuklas! Jis staiga grįžo su gėlėmis, sakydamas, kad turėčiau jam atleisti. Buvau tikrai sutrikusi ir šokiruota, kai mano vyras atsiklaupė maldaudamas atleisti ir priimti jį atgal. Man tikrai trūksta žodžių ir džiaugiuosi, tu esi Dievas, atsiųstas man ir visai mano šeimai. Ir dabar aš vėl esu laiminga moteris. Labai ačiū dr. Ige Ajayi. taip pat ruošia loterijos bur
Natalie Skirmante
2022-07-25 12:01
Po 2 metų iširusios santuokos vyras paliko mane su dviem vaikais, jaučiausi siaubingai ir vos nenusižudžiau, nes jis mus paliko be nieko. Visą tą laiką buvau emocinga, nes vaikai manęs nuolat klausinėjo, kur yra tėtis. Ačiū daktarui Ilekhojie, kurį sutikau feisbuke, kuris grąžino mano vyrą namo ir atkūrė taiką tarp mūsų. Vieną tą ištikimą dieną naršydamas internete aptikau keletą liudijimų apie daktarą Ilekhojie ir akimirksniu pajutau poreikį kreiptis į jį pagalbos ir dabar džiaugiuosi, kad man viskas baigėsi gerai. Mano vyras dabar yra namuose su mano vaikais ir iki šiol mano namuose niekada nebuvo tiek meilės ir džiaugsmo. Turite panašių problemų, pasakykite man, kaip jis galės jums padėti. Susisiekite su daktaru Ilekhojie El. paštu: gethelp05@gmail.com arba skambinkite +2348147400259 Ačiū!
Vitalija
2022-07-22 18:05
Su vyru esame susituokę jau apie 7 metus. Mes buvome laimingai susituokę su dviem vaikais, berniuku ir mergaite. Prieš 3 mėnesius aš pradėjau pastebėti keistą jo elgesį ir po kelių savaičių sužinojau, kad mano vyras su kuo nors susitikinėja. Pradėjo vėlai grįžti iš darbo, neberūpėjo nei manimi, nei vaikais, Kartais išeina ir net negrįžta apie 2-3 dienas. Aš padariau viską, ką galėjau, kad išspręsčiau šią problemą, bet nesėkmingai. Labai jaudinausi ir man reikėjo pagalbos. Kai vieną dieną naršiau internete, aptikau svetainę, kurioje buvo pasiūlyta, kad daktaras Ige Ajayi gali padėti išspręsti santuokines problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir pan. Taigi, pajutau, kad turėčiau jį pabandyti. Susisiekiau su juo ir jis man padarė burtą. Po dviejų dienų mano vyras atėjo pas mane ir atsiprašė už padarytą skriaudą ir pažadėjo daugiau niekada to nedaryti. Nuo to laiko viskas grįžo į savo vėžes. Mano šeima vėl laimingai gyvena kartu. Viskas dėka daktaro Ige Ajayi. Jei jums reikia burtininko
Pamela Hugo
2022-07-21 17:11
Noriu pasidalinti savo nuostabia patirtimi su daktaru Ilekhojie. Mano vyras mane apgaudinėjo ir kai sužinojau, kas sukėlė muštynes, jis paprašė skyrybų. Aš verkiau ir akimirksniu susirgau, kai ieškojau atsitiktinių istorijų internete, pamačiau liudijimą žmogaus, kuris turėjo panašią atvejį kaip ir mano, ir kaip daktaras Ilekhojie sudarė taiką tarp porų. Susisiekiau su juo ir jis man paaiškino, kaip įmanoma susitaikyti su vyru ir po kelių dienų jis atšauks skyrybas, kurių aš norėjau. Padariau viską, ko jis prašė, ir lygiai po trijų naktų po darbo mano vyras paskambino atsiprašyti už sukčiavimą ir paprašė grįžti namo su tiek daug pažadų. Dėkoju už jūsų pagalbą, daktare, jūs tikrai esate palaima. Susisiekite su gydytoju Ilekhojie ir paprašykite pagalbos. El. paštas: gethelp05@gmail.com arba skambinkite / Whatsapp +2348147400259
Aloma
2022-07-20 22:40
Daktaras Ige Ajayi yra tiesiog geriausias burtininkas ir pagalbininkas. Iš pagarbos tau ir tavo kerams turiu visiems pranešti apie šį liudijimą. Buvau kituose rašybos ratuose, nemačiau jokio rezultato. Tiesiog norėjau, kad pas jus atvykčiau anksčiau, iš jūsų gavau viską, kas geriausia. Mano buvęs vyras buvo išvykęs metams ir aš ėjau visur ir kitų burtininkų pagalbos, bet jokio rezultato, kol mano draugas nesupažindino manęs su daktaru Ige Ajayi. Po to, kai buvo atliktas meilės burtas, pagaliau per 24 valandas sulaukiau jo skambučio, kaip patikino daktaras Ige Ajayi. Jo burtai padarė stebuklus ir mano vyras grįžo kupinas meilės. Tai stebuklas! Jis staiga grįžo su gėlėmis, sakydamas, kad turėčiau jam atleisti. Buvau tikrai sutrikusi ir šokiruota, kai mano vyras atsiklaupė maldaudamas atleisti ir priimti jį atgal. Man tikrai trūksta žodžių ir džiaugiuosi, tu esi Dievas, atsiųstas man ir visai mano šeimai. Ir dabar aš vėl esu laiminga moteris. Labai ačiū dr. Ige Ajayi. taip pat ruošia lote
Pamela Hugo
2022-07-20 15:01
Noriu pasidalinti savo nuostabia patirtimi su daktaru Ilekhojie. Mano vyras mane apgaudinėjo ir kai sužinojau, kas sukėlė muštynes, jis paprašė skyrybų. Aš verkiau ir akimirksniu susirgau, kai ieškojau atsitiktinių istorijų internete, pamačiau liudijimą žmogaus, kuris turėjo panašią atvejį kaip ir mano, ir kaip daktaras Ilekhojie sudarė taiką tarp porų. Susisiekiau su juo ir jis man paaiškino, kaip įmanoma susitaikyti su vyru ir po kelių dienų jis atšauks skyrybas, kurių aš norėjau. Padariau viską, ko jis prašė, ir lygiai po trijų naktų po darbo mano vyras paskambino atsiprašyti už sukčiavimą ir paprašė grįžti namo su tiek daug pažadų. Dėkoju už jūsų pagalbą, daktare, jūs tikrai esate palaima. Susisiekite su gydytoju Ilekhojie ir paprašykite pagalbos. El. paštas: gethelp05@gmail.com arba skambinkite / Whatsapp +2348147400259
Claire Emerick
2022-07-18 22:52
Prasidėjo nuo mažų nesusipratimų, po kurių jis man pasakė, kad būtų gerai padaryti pertrauką, kuri, manau, peraugo į išsiskyrimą. Jis manęs nebeieško. Tai mane nuliūdino, nes mes buvome kartu nuo vidurinės mokyklos laikų ir jis buvo mano pirmoji ir vienintelė meilė. Visur ieškojau pagalbos internete, tada pamačiau tiek daug žmonių, komentuojančių daktarą Ilekhojie, gavau jo kontaktą iš komentarų ir pakalbėjau su juo apie savo situaciją, jis paaiškino susitaikymo procesą ir kaip jis padės. susitaikysiu su juo per tris dienas. Praėjo lygiai mėnuo, kai su juo susisiekiau, o su Mohu viskas buvo puiku, ir aš turėjau paskelbti šiuos komentarus, nes jis nusipelno visų pagyrimų, kad man padėjo. Palieku čia jo kontaktą su visais sąžiningai El. paštu: gethelp05@gmail.com arba susisiekite su juo Whatsapp / Viber +2348147400259
Dalia Laurinaitiene
2022-07-18 17:41
Šis liudijimas yra tikra istorija ir aš esu Dalia Laurinaitiene. Aš susisiekiau su DR ISIKOLO per liudijimą, parašytą apie jį, taip pat susidūriau su daugybe liudijimų apie tai, kaip jis padėjo kitiems gyventi. Grįžti su buvusiuoju yra vienas iš labiausiai vidinių jausmų, kuriuos daugelis žmonių norėtų patirti, ypač dėl to, kad prisiminimai su buvusiuoju visada aptemdo mūsų mintis, kai kažkas kitas daro kai kuriuos iš tų dalykų, kuriuos darė mūsų buvęs. Beveik 6 metus buvau vienišas tėvas ir nors mano buvęs vyras buvo toli nuo mano vaikų, vis tiek norėčiau, kad kada nors jis sugrįžtų pas mane. Šis burtų gydytojas, su kuriuo susidūriau, žinomas kaip DR ISIKOLO, padėjo man įgyvendinti mano norus ir džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad grįžau su savo buvusiu vyru. rezultatas pasireiškė po 48 valandų, kaip jis patikino, o meilė ir ryšys, kuriuo dalijomės, buvo nuostabiai atstatyti. Jei norite sėkmingai sugrįžti su buvusiuoju, susisiekite su šiuo puikiu burtininku jo Viber: +234-8133261196
Brenda Pruis
2022-07-16 17:42
Dėkoju dr. Joe už viską, ką darote, kad padėtų žmonėms, turintiems meilės ir santuokos problemų.
Mano vyras mane paliko, o aš buvau nusiminusi ir nežinojau, ką daryti. Aš tiesiog buvau tikras su savo ketinimais ir užtikrindavau, kad pasikalbėtume apie savo nesusipratimą ir kitas emocines problemas, kad būtų galima tai išspręsti ir pagerinti situaciją. Mano vyras atšalo prieš mane ir kelis kartus bandė su manimi kovoti, kol išėjo. Kreipiausi į jo šeimos narius, kad padėtų man užtikrinti, kad jis sugrįžtų, bet tai niekada nedavė gerų rezultatų. Taigi turėjau pasikonsultuoti su daktaru Joe, kuris padėjo man susitaikyti su vyru, ir mes grįžome kartu per 2 dienas. Meilė ir laimė, kuria dalijomės, tapo dar nuostabesnė ir viskas, ką dabar matau, yra geresnis vyras, esu laiminga ir pilna. Dr Joe yra sąžiningas žmogus, kuris iš tikrųjų užtikrina, kad problemos būtų išspręstos ir abu partneriai vėl būtų laimingi kartu. Susisiekite su juo dabar el. paštu: drjoesolutionspells@gmail.com
Anna Collin
2022-07-14 00:11
Mano vyras paliko mane dėl jaunesnės moters ir aš buvau sugniuždyta. Atrodė, tarsi ji būtų jį užkeikusi pikto užkeikimo, Kolinas per naktį atsisuko prieš mane be jokio įspėjimo. Labai norėjau sugrįžti, nes daug ką sukūrėme kartu ir tai sudaužys vaikų širdis. Naudojau kiekvieną burtų liejimo svetainę, kurią galėjau rasti be rezultatų. Tada pamačiau konkretų liudijimą apie daktarą Ilekhojie ir tai tikrai suteikė man vilties, nes tai buvo panašu į mano atvejį. Susisiekiau su juo ir jis man viską paaiškino, ką turėčiau daryti. Jis pradėjo dirbti su manimi balandžio mėnesį ir dėl viso jo nuostabaus darbo Collinas yra čia, šalia manęs, o tai yra svajonės išsipildymas. Esu tokia laiminga ir privilegijuota, kad sutikau daktarą Ilekhojie. Ačiū! Jei turite panašių problemų, susisiekite su gydytoju Ilekhojie ir būkite tikri, kad sulauksite pagalbos. Jo WhatsApp +2348147400259 arba el. paštas: gethelp05@gmail.com
Vanessa Avira
2022-07-12 13:52
Prisimenu, kai mano vyras išėjo iš namų. Buvau tokia prislėgta ir patyrusi stresą, kad atsidūriau ligoninėje. Vieną dieną internete ieškojau patarimų apie meilę, nes aš jį labai myliu ir juo rūpinuosi ir tiesiog noriu, kad vėl būtume kartu kaip šeima. Radau keletą liudijimų, kaip daktaras Ilekhojie išsprendė tiek daug santykių ir santuokos problemų... Susisiekiau su juo ir viską jam paaiškinau, tada jis man pasakė, kad mano vyras grįš per 48 valandas po to, kai padės man susitaikymo burtus. Išsiunčiau jam visą reikalingą informaciją, taip pat pateikiau viską, kas reikalinga burtui. Burtai suveikė puikiai, kaip ir žadėjo, nes lygiai po 2 dienų Deividas grįžo ir pradėjo voliotis ant grindų, kad priimčiau jį atgal. Labai džiaugiuosi, kad daktaras Ilekhojie padarė, kaip pažadėjo. Susisiekite su juo, nes jis yra 100% garantuotas ir veiksmingas. jo el. paštas: gethelp05@gmail.com arba jo telefono numeris arba WhatsApp +2348147400259
Aurelia Daiva
2022-07-10 23:05
Radau Devine’o pagalbininką, kuris yra labai tikras, sąžiningas ir daro tai, ką jis sako, prireikė kelių dienų, kol paaiškėjo mano burtas, o rezultatai yra nuostabūs ... Palaimink tave ir Dievą saugo tave saugų ir gerai . Gavau savo buvusįjį padedant dr. Ilekhojie. Visą gyvenimą niekada nemačiau kažko panašaus, jaučiuosi labai laiminga ir išsipildžiau, priėmiau teisingą sprendimą. Tai tokia tikra ir galinga !! „Whatsapp“ jį tiesiogiai +2348147400259. Jei norite besąlygiškos meilės, turite visiškai atsiduoti. Meilė yra įsipareigojimas, o ne jausmas. Žinokite skirtumą. Santykiai reikalauja rimtų įsipareigojimų, kurių dauguma neturi. Santuoka yra dar sunkesnė ir dauguma nesugeba susitvarkyti su atsakomybe būti ištikimiems, ištikimoms, atsidavusioms ir atsidavusioms jūsų sutuoktiniui ir jūsų gyvenimui kartu, nes tai yra jūsų prioritetas ir niekas kitas nesvarbus. Kreipkitės į dr. Ilekhojie ir jis išspręs visas jūsų santuokos ar santykių problemas el. Paštas: (gethelp05@gmail.com)
Matilda Reina
2022-07-04 23:08
Prarasti mylimą žmogų yra tarsi sudaužyti širdį į dvi dalis, ypač kai esi giliai įsimylėjęs tą žmogų, meilė yra esminė emocija ir turi galios daryti viską laimingai ir maloniai, bet atėjo laikas, kai mane paliko mano vyras. paliko mane dėl savo naujos padėjėjos. Jis sulaužė mūsų namus ir paliko mūsų 4 vaikus, išgyvenančius daugybę blogų emocijų. Viskas nutiko ne taip, o mano kadaise laimingi vaikai tapo nuobodūs ir tylūs, nes šalia nebuvo tėvo, kuris juos vadovautų ir apsaugotų. Po 3 savaičių internete pamačiau įrašą apie daktarą Ilekhojie ir, nors nieko nežinojau apie burtus, mano širdis spaudė mane ieškoti jo pagalbos. Jis paaiškino, kad ketina padėti susitaikymo burtui, kuris sugrąžins mano vyrą. Padaręs viską, kad jis galėtų atlikti susitaikymo burtą, mano vyras atleido savo padėjėją ir grįžo namo per 3 dienas. Ačiū, daktare Ilekhojie. Jei turite panašių problemų santykiuose ar santuokoje, susisiekite su gydytoju Whatsapp +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Janet Rogers
2022-07-04 11:11
Mano vyras ką tik pabudo ir nusprendė, kad mūsų santuoka baigėsi. Jau keletą mėnesių mums su Rogeriu nesiseka, nes jis turėjo romaną su savo padėjėja darbe. Aš labai mylėjau savo vyrą ir nusprendžiau likti ir dirbti su mūsų santuoka. Per trumpą laiką mano Rodžeris nustojo grįžti namo, o jo draugas man pasakė, kad turi kitą butą, kuriame gyvena su ja. Buvau įskaudintas ir toliau ieškojau pagalbos, nes Rogeris skyrėsi nuo vyro, už kurį vedžiau prieš 10 metų. Laimei, radau daktarą Ilekhojie, kuris pažadėjo grąžinti mano vyrą man. Jis atliko susitaikymo burtą, kuris sugrąžino Rogersą ir dabar mes abu vėl džiaugiamės savo berniukais. Jei turite problemų, tokių kaip aš, atsiųskite Dr Ilekhojie el. paštu: gethelp05@gmail.com arba susisiekite su juo Whatsapp +2348147400259
Gabija Benediktas
2022-07-03 17:41
100% įmanoma susigrąžinti savo partnerį, jei suteiksite daktarui Joe galimybę jums padėti, kaip jis grąžino man mano sužadėtinį. Mano 6 metus trukę santykiai nutrūko, o vyras mane paliko dėl nepasitikėjimo ir nesaugumo. Aš meldžiau ir bandžiau visas įmanomas priemones, kad jį susigrąžinčiau, bet jis išėjo pas kitą moterį. Buvau praradęs viltį, kol sutikau daktarą Džo, kuris žinojo, kad jis padėjo daugeliui žmonių. Suteikiau jam abejonių, susisiekdama su juo, ir jis man pasakė viską, ką turėjau žinoti, ir aš laikiausi procedūrų. Jis dirbo man ir su dideliais lūkesčiais mano vyras grįžo pas mane ir dabar esu laiminga, kad susituokiame, kad būtume kartu amžinai. Jo darbų rezultatas niekada nepasiduoda, kaip jis žada po 48 valandų. Jei jums sunku susigrąžinti partnerį, susisiekite su juo ir leiskite jam jums padėti. El. paštas (drjoesolutionspells@gmail.com) arba jo WhatsApp +1 330 694 6798
Helen Oglosic
2022-07-02 14:38
Nuostabus daktaras Ilekhojie, apie kurį visi kalbėjo internete, praėjusios savaitės trečiadienį taip pat padėjo man susitaikyti. Jis atkūrė mano nutrūkusius santykius ir sugrąžino mano buvusįjį. Man buvo sudaužyta širdis pastaruosius 6 mėnesius po to, kai mano vyras sulaužė mūsų namus, bet po to, kai internete pamačiau apie daktarą Ilekhojie, man buvo labai malonu su juo susisiekti. Jis man pasakė, ką turiu daryti, jis atliko susitaikymo burtą ir per 48 valandas mano vyras Andy grįžo ir pradėjo prašyti atleidimo. Noriu įvertinti daktarą Ilekhojie už jo didelę pagalbą. Jei jums reikia jo pagalbos, taip pat galite susisiekti su juo el. paštu: gethelp05@gmail.com arba skambinkite / Whatsapp +2348147400259
Ivana Lasse
2022-07-01 14:25
Čia reikia įvertinti DR ISIKOLO už jo gerus darbus. Mano vardas Ivana Lasse Po 5 metų santuokos su vyru ir 2 vaikais, mano vyras pradėjo keistai elgtis ir vaikščioti su kitomis moterimis, rodė man šaltą meilę, kelis kartus grasina, kad išsiskirs, jei išdrįsiu paklausti jo apie jo romaną. su kitomis damomis buvau visiškai sugniuždyta ir sutrikusi, kol vienas senas mano draugas man nepasakojo internete apie burtininką DR ISIKOLO, kuris meilės burtų galia padeda žmonėms, turintiems santykių ir santuokos problemų, iš pradžių suabejojau, ar toks dalykas. kada nors egzistuoja, bet nusprendžiau pabandyti, kai susisiekiau su juo, jis padėjo man užkalbėti meilę ir per 48 valandas mano vyras grįžo pas mane ir pradėjo atsiprašinėti, dabar jis nustojo bendrauti su kitomis moterimis, o su manimi. gerai ir tikrai. Susisiekite su šiuo puikiu meilės burtų kūrėju, kad galėtumėte išspręsti savo santykių ar santuokos problemą šiandien šiuo adresu: isikolosolutionhome@gmail.com
Angelina Brooks
2022-07-01 13:30
Susitaikymo puslapyje apie gerus daktaro Ilechodžie darbus radau nuostabų Helmos liudijimą. Niekada netikėjau, nes apie tokį stebuklą dar nebuvau nieko girdėjęs. Niekas nebūtų galėjęs manęs tuo įtikinti tol, kol daktaras Ilechojie nepadarė nuostabaus darbo už mane, atkūrusį mano iširusią santuoką po šešių mėnesių išsiskyrimo. Buvau tikrai šokiruota, kai mano vyras atsiklaupė prašydamas atleidimo, kad priimtu jį atgal. Man tikrai trūksta žodžių, kad parodyčiau savo dėkingumą daktarui Ilekhojie už tai, ką jis padarė dėl manęs ir visos mano šeimos. Esame laimingi kartu ir mano namuose tvyro ramybė. Visa tai įmanoma dėl jo susitaikymo burtažodžio. Susisiekite su juo dabar dėl bet kokios jums reikalingos pagalbos per Whatsapp/call/viber: +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
viktorija andrius
2022-06-29 17:56
Esu Viktorija Andrius ir pažadu pasidalinti šiuo liudijimu visame pasaulyje, kai tik mano partneris grįš pas mane, ir šiandien su visa pagarba noriu padėkoti DR ISIKOLO už tai, kad jis suteikė džiaugsmo ir laimės mano santykiams ir mano šeimai. Noriu jus visus informuoti, kad yra tikras ir tikras burtų ratukas. Niekada netikėjau jokiu iš šių dalykų, kol neišėjo mano partneris. Man reikėjo pagalbos, kol suradau daktarą Isikolo, puikų burtininką. Jis užkalbino mane meilės burtais ir patikino, kad po dviejų dienų susigrąžinsiu savo partnerį, o tai įvyko taip, kaip buvo žadėta. Ačiū gydytojui Isikolo už perdėtą darbą, kurį jis padarė dėl manęs ir kitų. Žemiau pateikiamas el. pašto adresas, jei atsidūrėte bet kokioje situacijoje, kai išgyvenate širdies plakimą. Užtikrinu jus, kad kaip jis padarė mano, jis tikrai jums padės. El. paštas: isikolosolutionhome@gmail.com Taip pat galite jį naudoti „WhatsApp“ telefonu +2348133261196.
Claire Emerick
2022-06-29 14:34
Prasidėjo nuo mažų nesusipratimų, po kurių jis man pasakė, kad būtų gerai padaryti pertrauką, kuri, manau, peraugo į išsiskyrimą. Jis manęs nebeieško. Tai mane nuliūdino, nes mes buvome kartu nuo vidurinės mokyklos laikų ir jis buvo mano pirmoji ir vienintelė meilė. Ieškojau pagalbos visur internete ir tada pamačiau tiek daug žmonių komentuojančių apie daktarą Ilekhojie, gavau jo kontaktą iš komentarų ir pakalbėjau su juo apie savo situaciją, jis paaiškino susitaikymo procesą ir kaip jis padės. susitaikysiu su juo per tris dienas. Praėjo lygiai mėnuo, kai su juo susisiekiau, ir su Mohu viskas buvo puiku, ir aš turėjau paskelbti šiuos komentarus, nes jis nusipelno visų pagyrimų už man pagalbą. Palieku čia jo kontaktą su visais sąžiningai El. paštu: gethelp05@gmail.com arba susisiekite su juo Whatsapp / Viber +2348147400259
Vanessa Avria
2022-06-27 11:46
Prisimenu, kai mano vyras išėjo iš namų. Buvau tokia prislėgta ir išgyvenusi stresą, kad dėl viso streso ir depresijos atsidūriau ligoninėje. Vieną dieną internete ieškojau patarimų apie meilę, nes aš jį labai myliu ir juo rūpinuosi ir tiesiog noriu, kad vėl būtume kartu kaip šeima. Radau keletą liudijimų, kaip daktaras Ilekhojie išsprendė tiek daug santykių ir santuokos problemų... Susisiekiau su juo ir viską jam paaiškinau, tada jis man pasakė, kad mano vyras grįš per 48 valandas po to, kai padės man susitaikymo burtus. Susitaikymo burtai puikiai suveikė, kaip jis ir žadėjo, nes praėjus 48 valandoms Davidas grįžo ir pradėjo maldauti, kad priimtu jį atgal. Labai džiaugiuosi, kad daktaras Ilekhojie padarė, kaip pažadėjo. Kreipkitės į Dr Ilekhohjie, nes jis yra 100% garantuotas ir veiksmingas. Parašykite jam el. laišką adresu gethelp05@gmail.com WhatsApp +2348147400259
Nina Kęstutis
2022-06-25 17:05
Esu Nina Kęstutis ir mane tikrai stebina stebuklinga daktaro Isikolo patirtis ir stebuklai, kurie pasklido internete ir visame pasaulyje. Kaip jis nuostabiai padėjo žmonėms visame pasaulyje atkurti prarastus meilužius. Susisiekiau su juo po to, kai išgyvenau tiek daug skirtingų žmonių liudijimų, kaip jis padėjo susigrąžinti buvusį meilužį. Papasakojau jam apie savo vyrą, kuris mane paliko maždaug prieš 8 mėnesius ir paliko namus su viskuo, ką turėjau. Suglumau, kai jis man tik liepė šypsotis ir būti ramiam, užtikrindamas, kad viską susitvarkys vos per 48 valandas. Po antros dienos man paskambino vyras, buvau tiesiog šokiruota, pasirinkau skambutį ir negalėjau. netikiu savo ausimis, jis tikrai maldavo manęs atleisti, ir aš žinojau, kad meilė ir laimė tikrai atgavo. susisiekite su DR ISIKOLO el. paštu: isikolosolutionhome@gmail.com arba per WhatsApp/Viber telefonu +2348133261196.
Matilda Reina
2022-06-25 15:46
Prarasti mylimą žmogų yra tarsi sudaužyti širdį į dvi dalis, ypač kai esi giliai įsimylėjęs tą žmogų, meilė yra esminė emocija ir turi galios daryti viską laimingai ir maloniai, bet atėjo laikas, kai mane paliko mano vyras, paliko mane dėl savo naujos padėjėjos. Jis sulaužė mūsų namus ir paliko mūsų 4 vaikus, išgyvenančius daugybę blogų emocijų. Viskas nutiko ne taip, o mano kadaise laimingi vaikai tapo nuobodūs ir tylūs, nes šalia nebuvo tėvo, kuris juos vadovautų ir apsaugotų. Po 3 savaičių internete pamačiau įrašą apie daktarą Ilekhojie ir, nors nieko nežinojau apie burtus, mano širdis spaudė mane ieškoti jo pagalbos. Jis paaiškino, kad ketina padėti susitaikymo burtui, kuris sugrąžins mano vyrą. Padaręs viską, kad jis galėtų atlikti susitaikymo burtą, mano vyras atleido savo padėjėją ir grįžo namo per 3 dienas. Ačiū, daktare Ilekhojie. Jei turite panašių problemų santykiuose ar santuokoje, susisiekite su gydytoju Whatsapp/Telegram +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Kylie Thiago
2022-06-22 21:49
Savo miegamojo spintoje pasidariau karo kambarį ir nuėjau tiesiai į šaltinį! Daug kartų buvo sunku; mano vyras vis dar buvo namuose, nepalaikė ir vis dar norėjo skyrybų, bet aš žinojau, kad tai, ką turiu, išlaikys mane ir mano dukrą. Tada netikėtai praėjusį šeštadienį dr. Ilekhojies susitaikymo burtai padėjo jam nuspręsti, ar jis apleistų mus arba dirbtų prie mūsų santuokos. Tik per susitaikymo burtažodį jis iš tikrųjų pasakė, kad vis dar nori būti vedęs, ir atšaukė sutartį dėl būsto, kurį ruošėsi įsigyti Kalifornijos Kalifornijoje! Iš tiesų, su Dr Ilekhojies susitaikymo burtais nėra nieko neįmanomo. Niekada nepasiduok!" Susisiekite su gydytoju Ilekhojie, jei turite problemų santuokoje ar santykiuose adresu gethelp05@gmail.com arba jo telefono numeriu +2348147400259
Elena Stanislava
2022-06-20 12:52
Sveiki visi, mano vardas Elena Stanislava. Ilgą laiką mano vyras dėl darbo spaudimo gyveno kitame bute ir mes buvome labai laimingi kartu, nors jis keletą mėnesių buvo atskirai nuo mūsų. Nežinojau, kad kolega iš darbo jau turėjo su juo romaną, dėl kurio mano vyras iš niekur padavė man skyrybų prašymą. Žinojau, kad kažkas negerai, nes mums niekada nereikėjo tiek daug kovoti ar ginčytis, kad jis pasitrauktų. Patyriau traumą ir ieškau pagalbos, kad išspręsčiau situaciją, kuri nuvedė pas DR ISIKOLO iš žmonių, kuriuos jį giria internete. Mes ilgai diskutavome ir jis papasakojo viską, ką man reikėjo žinoti apie tai, kas atsitiko, ir apie tinkamą procesą, kaip išspręsti problemas. Jis įvykdė savo pažadus ir grąžino mano vyrą man, o skyrybų procesas buvo atšauktas. Dabar vyras grįžo pas mus ir mes kartu laimingi. Tikrai nuostabu, kaip žmonės gali nuoširdžiai padėti kitiems žmonėms, kai jiems to reikia. Jis taip pat gali jums padėti. Tiesiog rašykite jam per WhatsApp/Viber +2348133261196
Regina Algimantas
2022-06-19 17:31
Esu Regina Algimantas. Mano vyras išvyko pas dulkinę, paliko mane su trimis vaikais, aš buvau sutrikusi ir sudaužyta širdis vos nepraradau vieno iš sūnaus per diskusiją su savo draugu ir ji papasakojo apie daktarą Džo ir kaip jis padėjo. jai praeityje, todėl kreipiuosi į jį pagalbos, ir jis man pažadėjo, kad po dviejų dienų, kai mano vyras man paskambins ir prašys atleidimo, aš tikrai netikėjau, jis man pasakė, ką daryti, ir aš padariau viską. po dviejų dienų suskambo mano telefonas ir, mano didžiausiai nuostabai, vyras pradėjo maldauti, kad atleisčiau jam už viską, ką jis privertė mane išgyventi, todėl aš jam atleidau ir dabar vėl gyvename laimingai. Pasakykite viską, ačiū daktarui Joe, čia yra jo kontaktai, jei išgyvenate bet kokį santuokinį stresą, patarsiu susisiekti su juo dėl sprendimo ir pažadu, kad visos jūsų problemos bus išspręstos. paštu: (drjoesolutionspells@gmail.com) arba jo WhatsApp +1 330-694-6798
Anna Collin
2022-06-19 00:39
Mano vyras paliko mane dėl jaunesnės moters ir aš buvau sugniuždyta. Atrodė, kad ji jį apgavo piktu užkeikimu. Kolinas per naktį atsisuko prieš mane be jokio įspėjimo. Tai atsitiko šiais metais, aš labai norėjau sugrįžti, nes daug ką sukūrėme kartu ir tai sudaužys vaikų širdis. Naudojau kiekvieną burtų liejimo svetainę, kurią galėjau rasti be rezultatų. Tada pamačiau konkretų liudijimą apie daktarą Ilekhojie ir tai tikrai suteikė man vilties, nes tai buvo panašu į mano atvejį. Susisiekiau su juo ir jis man viską paaiškino, ką turėčiau daryti. Jis pradėjo dirbti su manimi gegužę ir dėl viso jo nuostabaus darbo Collinas yra čia, šalia manęs, o tai yra svajonės išsipildymas. Esu tokia laiminga ir privilegijuota, kad sutikau daktarą Ilekhojie. Ačiū! Jei turite panašių problemų, susisiekite su gydytoju Ilekhojie ir būkite tikri, kad gausite pagalbos WhatsApp telefonu +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Aurelia Daiva
2022-06-17 22:07
Radau dieviškąjį pagalbininką, kuris yra labai tikras, sąžiningas ir daro tai, ką sako darys, prireikė kelių dienų, kol mano burtai išaiškėjo, o rezultatai nuostabūs... telaimina jus ir tegul Dievas jus saugos ir sveiks. . Aš susigrąžinau savo buvusįjį su daktaro Ilekhojie pagalba. Visą gyvenimą nesu matęs kažko panašaus, jaučiuosi labai laimingas ir patenkintas, priėmiau teisingą sprendimą. Tai taip tikra ir galinga!! Whatsapp jam tiesiogiai (+2348147400259). Jei nori besąlyginės meilės, turi visiškai save atiduoti. Meilė yra įsipareigojimas, o ne jausmas. Žinokite skirtumą. Santykiams reikia rimto įsipareigojimo, kurio dauguma neturi. Santuoka yra dar sunkesnė ir dauguma jų nesugeba susidoroti su įsipareigojimais būti ištikimam, ištikimam, atsidavusiam savo sutuoktiniui ir gyvenimui kartu, nes tai yra jūsų prioritetas ir niekas kitas nesvarbu. Susisiekite su gydytoju Ilekhojie ir jis išspręs visas jūsų santuokos ar santykių problemas El. paštas: gethelp05@gmail.com
Aloma
2022-06-10 16:54
Meilė niekada nepasiduoda, nepraranda tikėjimo, visada yra viltinga ir ištveria bet kokias aplinkybes. Suteikiu Dievui visą šlovę, kad į mano gyvenimą atvedė daktarą Igę Ajayi, padėjusį susigrąžinti žmoną, dėl kurios išsiskyriau vieneriems metams. Buvau paskutinis žmogus žemėje, priėmęs faktą, kad burtai egzistuoja arba veikia, tik tada, kai buvau nukreiptas pas daktarą Ige Ajayi, internete, kuris padėjo tiek daug žmonių savo galingais burtais. Neturėjau kitos išeities, kaip tik pabandyti, nes praėjus 3 mėnesiams po skyrybų buvau pažemintas savo darbo vietoje dėl depresijos, nes nežinau, ką daryti, kad ją susigrąžinčiau, bet ačiū Dievui šiandien, kad pasinaudojo Dr. Ige Ajayi, kad atgaučiau savo laimę ir meilės gyvenimą per 48 valandas. Tik praėjusią savaitę čia buvau pakeltas į savo pareigas ir esu čia, kad pasidalinčiau savo patirtimi su šiuo žmogumi, vardu daktaras Ige Ajayi. Nežinau, ką tu šiandien išgyveni, bet žinau, kad visose situacijose visada yra išeitis. Dr. Ige, taip pat re
Hilda Rosales
2022-06-07 18:43
Mano vaikinas pradėjo vaikščioti su kitomis merginomis ir rodė man šaltą meilę, kelis kartus grasina, kad su manimi išsiskirs, jei išdrįsiu jo paklausti apie jo romaną su kitomis merginomis, buvau visiškai sugniuždyta ir sutrikusi, kol senas mano draugas nepasakė. Aš apie burtininką internete, daktarą Ilekhojie, kuris padeda žmonėms spręsti santykių ir santuokos problemas meilės ir susitaikymo kerais, iš pradžių abejojau, ar toks dalykas kada nors egzistuoja, bet nusprendžiau pabandyti, kai susisieksiu su juo, jis man pasakė viską, ką turėjau padaryti, ir aš padariau, jis padėjo man išlieti susitaikymo burtą ir per 28 valandas mano vaikinas grįžo pas mane ir pradėjo atsiprašinėti. Dabar jis nustojo bendrauti su merginomis ir yra su manimi visam laikui. Štai jo kontaktai Whatsapp arba skambinkite +2348147400259 El. paštas: gethelp05@gmail.com
Mariana Brennstein
2022-06-07 13:47
Sveiki visi, siandien labai jaudinausi, maciau komentarus is zmoniu, kurie jau pasiskolino is Sabinehelps@gmail. com gavo, tada pagal jų rekomendacijas nusprendžiau užsiregistruoti, o prieš kelias valandas patvirtinau bendrą 10 000 € sumą, kurios prašiau iš savo banko sąskaitos. Tai labai gera žinia ir aš patariu visiems, kuriems reikia tikros paskolos, kad būtų galima kreiptis el. paštu: sabinhelps@gmail. komentuoti arba whatsapp +1 (689) 247-6462.
Anna Collin
2022-06-06 15:19
Mano vyras paliko mane dėl jaunesnės moters ir aš buvau sugniuždyta. Atrodė, kad ji jį užkeikdavo piktai, Kolinas per naktį atsisuko prieš mane be jokio įspėjimo. Tai atsitiko šiais metais, aš labai norėjau sugrįžti, nes daug ką sukūrėme kartu ir tai sudaužys vaikų širdis. Naudojau kiekvieną burtų liejimo svetainę, kurią galėjau rasti be rezultatų. Tada pamačiau konkretų liudijimą apie daktarą Ilekhojie ir tai tikrai suteikė man vilties, nes tai buvo panašu į mano atvejį. Susisiekiau su juo ir jis man viską paaiškino, ką turėčiau daryti. Jis pradėjo dirbti su manimi balandžio mėnesį ir dėl viso jo nuostabaus darbo Collinas yra čia, šalia manęs, o tai yra svajonės išsipildymas. Esu tokia laiminga ir privilegijuota, kad sutikau daktarą Ilekhojie. Ačiū! Jei turite panašių problemų, susisiekite su daktaru Ilekhojie ir būkite tikri, kad gausite pagalbos El. paštas: gethelp05@gmail.com) WhatsApp telefonu +2348147400259
Janet Rogers
2022-06-03 17:42
Mano vyras ką tik pabudo ir nusprendė, kad mūsų santuoka baigėsi. Jau keletą mėnesių mums su Rogeriu nesiseka, nes jis turėjo romaną su savo padėjėja darbe. Aš labai mylėjau savo vyrą ir nusprendžiau likti ir dirbti su mūsų santuoka. Per trumpą laiką Roger nustojo grįžti namo, o jo artimas draugas man pasakė, kad turi kitą butą, kuriame gyvena su ja. Buvau įskaudintas ir toliau ieškojau pagalbos, nes Rogeris skyrėsi nuo vyro, už kurį vedžiau prieš 10 metų. Laimei, radau daktarą Ilekhojie, kuris pažadėjo grąžinti mano vyrą man. Jis atliko susitaikymo burtą, kuris sugrąžino Rogersą ir dabar mes abu vėl džiaugiamės savo berniukais. Jei turite problemų, panašių į mano, atsiųskite Dr Ilekhojie el. paštu: gethelp05@gmail.com arba susisiekite su juo Whatsapp / Viber (+2348147400259)
Camila Acuna
2022-05-31 12:02
Prieš kelias savaites pradėjau pastebėti keistą savo vyro elgesį ir sužinojau, kad mano vyras su kuo nors susitikinėja. Pradėjo vėlai grįžti iš darbo, beveik nebesirūpina nei manimi, nei vaikais, Kartais išeina ir net negrįžta namo apie 2-3 dienas. Aš padariau viską, ką galėjau, kad išspręsčiau šią problemą, bet nesėkmingai. Labai sunerimau ir man reikėjo pagalbos. Vieną dieną naršydamas internete aptikau svetainę, kurioje teigiama, kad daktaras Ilekhojie gali padėti išspręsti santuokines problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir pan. Susisiekiau su juo ir jis pažadėjo man padėti susitaikymo burtu. Aš padariau viską, ko jis manęs prašė, ir kaip Rodicas atveju, mano vyras po dviejų dienų grįžo kitu vyru. Jis pradėjo prisipažinti viską, ką padarė, ir paprašė manęs duoti jam antrą galimybę pasitaisyti. Dr. Ilekhojie dėka mano vyras dabar yra labiau mylintis ir atsakingesnis. Jei reikia pagalbos, susisiekite su daktaru Ilekhojie šiais kontaktais Skambinkite jam +2348147400259 arba el. pa
Claire Emerick
2022-05-27 16:44
Prasidėjo nuo mažų nesusipratimų, po kurių jis man pasakė, kad būtų gerai padaryti pertrauką, kuri, manau, peraugo į išsiskyrimą. Jis manęs nebeieško. Tai mane nuliūdino, nes mes buvome kartu nuo vidurinės mokyklos laikų ir jis buvo mano pirmoji ir vienintelė meilė. Ieškojau pagalbos visur internete ir tada pamačiau tiek daug žmonių komentuojančių apie daktarą Ilekhojie, gavau jo kontaktą iš komentarų ir pakalbėjau su juo apie savo situaciją, jis paaiškino susitaikymo procesą ir kaip jis padės. susitaikysiu su juo per tris dienas. Praėjo lygiai mėnuo, kai su juo susisiekiau, ir su Mohu viskas buvo puiku, ir aš turėjau paskelbti šiuos komentarus, nes jis nusipelno visų pagyrimų už man pagalbą. Čia yra jo kontaktai El. paštas: gethelp05@gmail.com arba susisiekite su juo Whatsapp / Viber +2348147400259
Claire Emerick
2022-05-25 15:30
Prasidėjo nuo mažų nesusipratimų, po kurių jis man pasakė, kad būtų gerai padaryti pertrauką, kuri, manau, peraugo į išsiskyrimą. Jis manęs nebeieško. Tai mane nuliūdino, nes mes buvome kartu nuo vidurinės mokyklos laikų ir jis buvo mano pirmoji ir vienintelė meilė. Ieškojau pagalbos visur internete ir tada pamačiau tiek daug žmonių komentuojančių apie daktarą Ilekhojie, gavau jo kontaktą iš komentarų ir pakalbėjau su juo apie savo situaciją, jis paaiškino susitaikymo procesą ir kaip jis padės. susitaikysiu su juo per tris dienas. Praėjo lygiai mėnuo, kai su juo susisiekiau ir su Mohu viskas buvo puiku, ir aš turėjau paskelbti šiuos komentarus, nes jis nusipelnė visų pagyrimų už man padėjimą. Palieku čia jo kontaktą su visais sąžiningai El. paštu: gethelp05@gmail.com arba susisiekite su juo Whatsapp / Viber +2348147400259
Angelina Brooks
2022-05-20 16:58
Mačiau nuostabų Helmos liudijimą susitaikymo puslapyje apie gerus daktaro Ilechodžie darbus. Niekada netikėjau, nes apie tokį stebuklą dar nebuvau nieko girdėjęs. Niekas nebūtų galėjęs manęs tuo įtikinti tol, kol daktaras Ilechojie nepadarė nuostabaus darbo už mane, atkūrusį mano iširusią santuoką po šešių mėnesių išsiskyrimo. Buvau tikrai šokiruota, kai mano vyras atsiklaupė prašydamas atleidimo, kad priimtu jį atgal. Man tikrai trūksta žodžių, kad parodyčiau savo dėkingumą daktarui Ilekhojie už tai, ką jis padarė dėl manęs ir visos mano šeimos. Esame laimingi kartu ir mano namuose tvyro ramybė. Visa tai įmanoma dėl jo susitaikymo burtažodžio. Susisiekite su juo dabar dėl bet kokios jums reikalingos pagalbos per Whatsapp/call/viber: +2348147400259) arba el. paštu: gethelp05@gmail.com)
Ava
2022-05-18 20:34
Niekada nemaniau, kad galiu būti tokia turtinga po to, kai bandžiau susitvarkyti ir pasirūpinti savo šeima, žaidžiau loterijoje, bet niekada nepasisekė laimėti, kol nepamačiau komentarų internete, kaip jis padėjo Laimi daug žmonių, po to aš juo netikėjau, bet vis tiek pabandžiau, parašiau jam žinutę el. paštu po kelių valandų jis atsakė, todėl pasakiau, ko noriu, jis man patikino sėkmę. jis taip pat pasakė man, ką turėčiau daryti, ir aš padariau viską, ko jis iš manęs prašė, po kelių valandų jis davė man laimingus skaičius ir parodė, kur žaisti, todėl aš padariau taip, kaip buvo nurodyta, mano didžiausiai nuostabai laimėjau, €15 000 000 mln. Esu turtingas ir laimingas, ačiū kunigui salamiui už pagalbą, be tavęs esu niekas. Jei jums reikia jo pagalbos, kad laimėtumėte, galite susisiekti su juo el. paštu purenaturalhealer@gmail.com ir WhatsApp +2348143757229
Cloe Amber
2022-05-18 17:19
Sutikau draugą, kuriam pasiskundžiau nesugebėjimu laimėti apčiuopiamos sumos, ir jis supažindino mane su daktaru Ilekhojie, kuris padėjo jam burti loterijoje ir laimėjo 200 000 USD. Susisiekiau su juo per jį ir jis mane patikino, kad laimėsiu daug, kai tik jis man atliks loterijos burtą. Jis paprašė manęs duoti jam 48 valandas, kad jis gautų viską, ko reikia mano loterijai, todėl laukiau 48 valandas ir jis nurodė man gauti bilietą, priklausomai nuo to, kiek mano širdis pasirinko. Nusipirkau „Powerball“ bilietą ir, atėjus burtams, tapau milijonieriumi. Dabar, kai buvau beveik benamis, turiu pakankamai pinigų įkurti savo verslą. Ačiū, dr Ilekhojie, esu dėkingas. Jo kontaktus palieku čia visiems, kuriems reikia sėkmės, kad laimėtų. Paskambinkite jam (+2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com)
Galina
2022-05-16 20:08
Sveiki visi čia, mano vardas Galina. už mamos gydymą galėjau apmokėti paskola, kurią paėmiau iš paskolų bendrovės. susisiekite su jais dėl skubios paskolos, galite susisiekti el. paštu: theodorejamesonfinance@gmail.com
Adelina Endias
2022-05-14 16:09
„Neseniai susitaikėme, nors buvo sunku. Jau praėjo daugiau nei mėnuo, ir atrodo, kad viskas grįžo į savo vėžes. Jis pradėjo geriau su manimi elgtis, ir tai buvo mūsų abiejų gydymo procesas. Atrodo, kad mes įsimylėjome iš naujo! Mes abu atidėjome praeitį ir bandome judėti į priekį – ateitis atrodo daug šviesesnė. Negaliu žodžiais apsakyti, kokia dėkinga esu Ilekhojie! Atrodo, kad pagaliau iš naujo atradome vienas kito dalykus, dėl kurių pirmiausia įsimylėjome. Ačiū, daktare Ilekhojie, kad išgelbėjote mano iširusią santuoką ir sugrąžinote taiką į mano širdį. Aš vėl jaučiuosi gyvas ir mano šeima pilna, viskas dėka Ilekhojie. Susisiekite su juo, kad atkurtumėte santuoką. Whatsapp / skambinkite +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Marisa Leonardo
2022-05-05 11:54
Susisiekiau su keliais dvasininkais. Sumokėjus man niekas netinka, o kai kurie buvo akivaizdūs sukčiai. Tada pamačiau komentarą šioje svetainėje su asmeniu, kuris paminėjo, kad ji pasiekė rezultatų su dr Ilekhojie. Nepaisant įtarimų ir viso to, ką išgyvenau, jis tikrai man parodė, kad yra tikras. Pasitikėti juo tikriausiai yra geriausias sprendimas, kurį kada nors priėmiau gyvenime, nes mano buvęs vyras grįžo praėjus 48 valandoms po to, kai daktaras Ilekhojie atliko susitaikymo burtą. Daug laiko praleidau norėdamas, kad galėčiau gauti dar vieną galimybę su savo vyru, o daktarė Ilekhojie tai leido, o mano širdis kupina džiaugsmo. Kreipkitės į daktarą Ilekhojie, jei jums reikia tokios pat pagalbos kaip man. Susisiekite su jo telefonu +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Melo
2022-05-04 00:40
KAIP ATRADAU PALAIKYMĄ daktaro Ige Ajayi rankose...
Mano vardas Gemini North, aš esu iš NYC. Visada pažadėjau rekomenduoti jus žmonėms, kuriems taip pat gali prireikti jūsų pagalbos, nes rasti el. paštą buvo geriausia, kas man kada nors nutiko, daktare Ige Ajayi, jūs esate dėmesingiausias ir užjaučiantis žmogus, kokį tik turiu. žinomas. Buvau labai nusiminęs po to, kai beveik penkerius metus buvau be meilės. Aš paprašiau susivienijimo meilės burto ir nuostabiai tai pavyko. Aš laimingai gyvenu su gražiausiu gyvu vyru ir to meldžiau. Ačiū, dr. Ige Ajayi, nepakaktų, atsižvelgiant į tai, ką padarėte dėl manęs, todėl nusprendžiau pasidalinti šiuo jūsų rankų darbo liudijimu visam pasauliui, kad sužinočiau apie jūsų gerą darbą man. Galite susisiekti su šiuo vyru dėl bet kokių santykių problemų ir jis taip pat jums padės. Susisiekite el. paštu drigeajayi@gmail.com. Telefonas/Whatsapp +2348057393990
Melo
2022-05-04 00:39
KAIP ATRADAU PALAIKYMĄ daktaro Ige Ajayi rankose...
Mano vardas Gemini North, aš esu iš NYC. Visada pažadėjau rekomenduoti jus žmonėms, kuriems taip pat gali prireikti jūsų pagalbos, nes rasti el. paštą buvo geriausia, kas man kada nors nutiko, daktare Ige Ajayi, jūs esate dėmesingiausias ir užjaučiantis žmogus, kokį tik turiu. žinomas. Buvau labai nusiminęs po to, kai beveik penkerius metus buvau be meilės. Aš paprašiau susivienijimo meilės burto ir nuostabiai tai pavyko. Aš laimingai gyvenu su gražiausiu gyvu vyru ir to meldžiau. Ačiū, dr. Ige Ajayi, nepakaktų, atsižvelgiant į tai, ką padarėte dėl manęs, todėl nusprendžiau pasidalinti šiuo jūsų rankų darbo liudijimu visam pasauliui, kad sužinočiau apie jūsų gerą darbą man. Galite susisiekti su šiuo vyru dėl bet kokių santykių problemų ir jis taip pat jums padės. Susisiekite el. paštu drigeajayi@gmail.com. Telefonas/Whatsapp +2348057393990
Corin Axel
2022-05-03 14:55
Buvau tokia sutrikusi ir sugniuždyta, kai vyras paliko mane be žodžio, man jo labai reikėjo, nes aš jį labai mylėjau. Taigi mano draugas supažindino mane su šiuo galingu vyru, kuris privertė savo vyrą grįžti namo po 5 mėnesių išsiskyrimo, todėl aš susisiekiau su juo ir jis pažadėjo, kad greičiau nei po 72 valandų Axelis sugrįš pas mane. Kai padariau viską, ko jis prašė, paskambino mano vyras, kuris atsisakė su manimi kalbėtis ir pradėjo verkti, kad padarė klaidą išeidamas iš namų. Buvau laiminga, nes aš ir Axelis buvome kartu nuo vaikystės, o palikimas vienas kito įskaudino mus abu. Dabar esu laiminga, nes jis grįžo namo ir viskas tiesiog tobula. Jei turite kokių nors santykių problemų, patarsiu susisiekti su gydytoju Ilekhojie ir gauti sąžiningų rezultatų. Žemiau yra jo kontaktiniai duomenys, pranešantys jam per WhatsApp: +2348147400259 El. paštas: gethelp05@gmail.com
Jessica Oviedo
2022-05-02 09:56
Darbe man mokėjo 40 eurų už valandą ir tai buvo įtemptas darbas. Internete ieškojau geresnio darbo, kai pamačiau liudijimus, kaip daktaras Ilekhojie savo burtais padėjo žmonėms laimėti loterijoje. Dar nežaidžiau loterijos, todėl susimąsčiau, kaip tai veikia, pasikalbėjau su Dr Ilekhojie žinute: +2348147400259, prašydama padėti laimėti ir loterijos žaidimą. Jis atsakė ir paprašė mano vardo ir nuotraukos, jis pasakė, kad reikia atlikti burtą. Aš padariau, kaip jis nurodė, ir daiktai buvo nupirkti burtams atlikti, po burto jis davė man loterijos numerį ir svetainę, kuri jam buvo atskleista. Lošiau loterijoje ir po dviejų dienų gavau el. laišką, kad laimėjau 11 milijonų eurų (11 000 000). Maniau, kad tai pokštas, bet štai aš gavau atlyginimą be streso. Dr Ilekhojie yra puikus aiškiaregis, prisijunkite prie manęs, padėkokite jam žinute / skambindami: +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com)
Judith Adams
2022-04-26 20:53
Su vyru esame susituokę jau apie 7 metus. Mes buvome laimingai susituokę su dviem vaikais, berniuku ir mergaite. Prieš 3 mėnesius aš pradėjau pastebėti keistą jo elgesį ir po kelių savaičių sužinojau, kad mano vyras su kuo nors susitikinėja. Pradėjo vėlai grįžti iš darbo, neberūpėjo nei manimi, nei vaikais, Kartais išeina ir net negrįžta apie 2-3 dienas. Dariau viską, ką galėjau, kad išspręsčiau šią problemą, bet nesėkmingai. Labai sunerimau ir man reikėjo pagalbos. Kai vieną dieną naršiau internete, aptikau svetainę, kurioje buvo pasiūlyta, kad daktaras Ige Ajayi gali padėti išspręsti santuokines problemas, atkurti nutrūkusius santykius ir pan. Taigi, pajutau, kad turėčiau jį pabandyti. Susisiekiau su juo ir jis man padarė burtą. Po dviejų dienų mano vyras atėjo pas mane ir atsiprašė už padarytą skriaudą ir pažadėjo daugiau niekada to nedaryti. Nuo to laiko viskas grįžo į savo vėžes. Mano šeima vėl laimingai gyvena kartu. Viskas dėka daktaro Ige Ajayi. Jei jums reikia burtininko, gali
Polly Green
2022-04-21 00:26
Išbandžiau įvairius rašybos ratukus. Kai kurie iš jų man neatsiliepė po to, kai sumokėjau ir buvo akivaizdūs sukčiai, kai kurie man tikrai veikė, bet dėl tam tikrų priežasčių tai neveikė. Tada „You-Tube“ pamačiau vaizdo įrašą su žmogumi, kuris minėjo, kad ji pasiekė rezultatų su daktaru Ilekhojie. Nepaisant įtarimų ir viso to, ką išgyvenau, jis tikrai man parodė, kad yra tikras. Pasitikėti juo tikriausiai yra geriausias sprendimas, kurį kada nors priėmiau gyvenime, nes mano buvęs vyras grįžo praėjus trims dienoms po to, kai daktaras Ilekhojie atliko susijungimo burtą. Daug laiko praleidau norėdamas, kad galėčiau gauti dar vieną galimybę su savo vyru, o daktaras Ilekhojie padėjo man tai padaryti, ir dabar esame laimingi kartu. Kreipkitės į daktarą Ilekhojie, jei jums reikia panašios pagalbos kaip man. Paskambinkite jam +2348147400259 arba el. paštu: gethelp05@gmail.com
Becca Zola
2022-04-11 11:01
Praėjusią savaitę mano sužadėtinis išsiskyrė su manimi ir aš buvau toks liūdnas, nevalgiau ir su niekuo nekalbėjau, daug verkiau, buvau tokia prislėgta ir išgyvenusi stresą, kad dėl visko atsidūriau ligoninėje. stresas ir depresija. Vieną dieną internete ieškojau meilės patarimų, nes aš jį labai myliu ir juo rūpinuosi, ir aš tiesiog noriu, kad vėl būtume kartu kaip pora. Radau galingą vyrą, vardu Ilekhojie, kuris išsprendė tiek daug santykių problemų…… todėl susisiekiau su juo ir viską jam paaiškinau, tada daktaras Ilekhojie man pasakė, kad jis sugrįš pas mane per 48 valandas po to, kai padės man susitaikymo burtus. Tai puikiai suveikė, kaip jis pažadėjo, o Deividas grįžo ir pradėjo prašyti, kad priimtu jį atgal. Dabar esu toks laimingas, kad daktaras Ilekhojie padarė, kaip pažadėjo. Kreipkitės į Dr Ilekhohjie, nes jis yra 100% garantuotas ir veiksmingas. Parašykite jam el. laišką adresu [gethelp05@gmail.com] WhatsApp +2348147400259
Janet Rogers
2022-04-08 22:38
Šis didis galingas dvasinis žmogus grąžino mano liūdesį į laimę. Mano vyras ką tik pabudo ir nusprendė, kad mūsų santuoka baigėsi. Jau keletą mėnesių mums su Rogeriu nesiseka, nes jis turėjo romaną su savo padėjėja darbe. Aš labai mylėjau savo vyrą ir nusprendžiau likti ir dirbti su mūsų santuoka. Per trumpą laiką Roger nustojo grįžti namo, o jo artimas draugas man pasakė, kad turi kitą butą, kuriame gyvena su ja. Buvau įskaudintas ir toliau ieškojau pagalbos, nes Rogeris skyrėsi nuo vyro, už kurį vedžiau prieš 10 metų. Laimei, radau daktarą Ilekhojie, kuris pažadėjo grąžinti mano vyrą man. Jis atliko susitaikymo burtą, kuris sugrąžino Rogersą ir dabar mes abu vėl džiaugiamės savo berniukais. Jei turite problemų, panašių į mano, atsiųskite Dr Ilekhojie el. laišką (gethelp05@gmail.com) arba susisiekite su juo Whatsapp / Viber (+2348147400259)
Janet Rogers
2022-04-07 16:38
Šis didis galingas dvasinis žmogus grąžino mano liūdesį į laimę. Mano vyras ką tik pabudo ir nusprendė, kad mūsų santuoka baigėsi. Jau keletą mėnesių mums su Rogeriu nesiseka, nes jis turėjo romaną su savo padėjėja darbe. Aš labai mylėjau savo vyrą ir nusprendžiau likti ir dirbti su mūsų santuoka. Per trumpą laiką Roger nustojo grįžti namo, o jo artimas draugas man pasakė, kad turi kitą butą, kuriame gyvena su ja. Buvau įskaudintas ir toliau ieškojau pagalbos, nes Rogeris skyrėsi nuo vyro, už kurį vedžiau prieš 10 metų. Laimei, radau daktarą Ilekhojie, kuris pažadėjo grąžinti mano vyrą man. Jis atliko susitaikymo burtą, kuris sugrąžino Rogersą ir dabar mes abu vėl džiaugiamės savo berniukais. Jei turite problemų, tokių kaip aš, atsiųskite Dr Ilekhojie el. laišką (gethelp05@gmail.com) arba susisiekite su juo Whatsapp / Viber +2348147400259
Cloe Amber
2022-04-05 00:06
Es ļoti ilgu laiku spēlēju loterijas un man nekad nav paveicies. Es satiku draugu, kuram es sūdzējos par savu nespēju laimēt taustāmu summu, un viņš mani iepazīstināja ar Dr Ilekhojie, kurš palīdzēja viņam loterijā un laimēja 200 000 USD. Es sazinājos ar viņu caur viņu, un viņš man apliecināja, ka es laimēšu lielu laimestu, tiklīdz viņš izpildīs loterijas burvestību manā vietā. Viņš lūdza man dot viņam 48 stundas, lai viņš saņemtu visu, kas nepieciešams manai loterijas burvestībai, tāpēc es gaidīju 48 stundas, un viņš man uzdeva dabūt biļeti atkarībā no tā, cik daudz mana sirds izvēlas. Es nopirku Powerball biļeti un kļuvu par miljonāru, kad pienāca izloze. Tagad man ir pietiekami daudz naudas, lai izveidotu savu uzņēmumu pēc tam, kad biju gandrīz bez pajumtes. Paldies, Dr Ilekhojie, es esmu pateicīgs. Es atstāju viņa kontaktpersonu šeit ikvienam, kam nepieciešama veiksme, lai uzvarētu. Zvaniet viņam +2348147400259 vai e-pastu: gethelp05@gmail.com
Sonia taylor
2022-04-04 18:13
Esu girdėjęs liudijimą apie tai, kaip burtininkas, vardu dr ozalogbo, sugrąžino mano buvusį vyrą po trejų metų skyrybų su dviem vaikais. Aš jį labai myliu, todėl mano draugas šiais metais man pristatė burtininką, kuris padarė viską dvasiškai ir sugrąžino jį pas mane, dabar mes esame kartu ir mylime vienas kitą kaip niekada anksčiau, aš niekada netikėjau tuo meilės burtu aktorius yra tikras iki šiol. Esu tokia laiminga ir nežinau, kaip padėkoti Dr.ozalogbo už šį gerą darbą, kurį jis padarė dėl manęs. Noriu pasinaudoti šia galimybe ir patarti visiems, ieškantiems pagalbos, kad ir kaip būtų, jums nebereikia ieškoti, nes jūsų problemos bus išspręstos, kai tik susisieksite su šiuo puikiu vyru Dr.ozalogbo jo el. paštu: ozalogboshrine@mail .com, jis tikrai puikus žmogus, jo dievai tikrai su juo. Ačiū Dr.ozalogbo, kad padėjo man susigrąžinti vyrą, galite su juo susisiekti. ozalogboshrine@gmail.com arba whatsapp +2348162562991
elinagilbert
2022-04-04 18:08
Pastaruosius 4 mėnesius buvau tokia prislėgta ir stipriai sužalota po to, kai praradau savo vyrą dėl kitos moters, o mano piniginė padėtis taip pat pablogėjo, kad maniau, kad man teks iškelti bankroto bylą. Turėjau didžiulę skolą ir nežinojau, ką daryti. Iš visiškos ir visiškos nevilties susisiekiau su daugybe tų vadinamųjų asmenų, kurie žadėjo galingą magiją, raganavimą ar juodąją magiją. Nė vienas iš jų neveikė ir nė vienas nebuvo toks nuostabus, meilus ir šiltas, kaip buvo daktaras ozalogbo. Jis neabejotinai skiriasi nuo kitų burtininkų, todėl išgirdusi apie jo duotus pažadus, iškart pajutau viltį ir stiprybę. Jis neša grynumo ir dieviškos jėgos orą, kuris yra toks tyras ir gaivus kaip sniegas ant žemės. Paprašiau galingiausių daktaro ozalogbo burtų ir iškart pajutau palengvėjimą, kad turiu, kas už mane išspręstų mano problemas. Jo burtai padarė stebuklus ir aš dabar grįžau su savo vyru, o mano piniginės problemos išsisprendė savaime po laimėjimo loterijoje. Daktare ozalogbo, neįsiv
Egan Morales
2022-04-01 22:53
Tiesiog noriu padėkoti visiems, kurie mane palaikė per tuos metus. Mano istorija apie tai, kaip laimėjau Powerball loterijoje 45,4 mln. USD, yra šiek tiek pasaka. Jau 3 metus žaidžiu Powerball bilietus, nes man sukako 25. Pirmąjį bilietą nusipirkau per 25-ąjį gimtadienį. Tą dieną man labai pasisekė, nes susisiekiau su gydytoju Ilekhojie, kad padėtų man laimėti Powerball numerius. Tikrai patyriau tą puikų jausmą, kai žiūrėjau į kamerą norėdamas jai mirktelėti. Aš padariau tik nedidelę jo dalį ir juo pasitikėjau. Jis davė man numerius, kai kartu su juo išžaidžiau keletą bilietų už 25 USD. Patikrinau savo bilietą po to, kai laimėjimai pasirodė internete ir pamačiau, kad skaičiai yra teisingi, įskaitant Power Play. Aš rėkiau 15 minučių, nes tai atrodė kaip sapnas. Aš laimėjau 6,4 mln. Ačiū, dr. Ilekhojie Na, jo el. pašto adresas yra gethelp05@gmail.com, taip pat galite jam paskambinti arba Whatsapp telefonu +2348147400259
Nina Darko
2022-04-01 11:14
Aš tikrai nustebęs dėl stebuklingos daktaro Isikolo patirties ir stebuklų, kurie buvo pasklidę internete ir visame pasaulyje. Kaip jis nuostabiai padėjo žmonėms visame pasaulyje susigrąžinti prarastus meilužius, aš susisiekiau su juo po to, kai išgyvenau tiek daug įvairių žmonių liudijimų, kaip jis padeda susigrąžinti buvusį meilužį. papasakojau jam apie savo vyrą, kuris mane paliko maždaug prieš 8 mėnesius ir paliko namus su viskuo, ką turėjau. Suglumau, kai jis man tik liepė šypsotis ir būti ramiam, užtikrindamas, kad viską susitvarkys vos per 48 valandas. Po antros dienos man paskambino vyras, buvau tiesiog šokiruota, pasirinkau skambutį ir negalėjau. netikiu savo ausimis, jis tikrai maldavo manęs atleisti, ir aš žinojau, kad meilė ir laimė tikrai atgavo. susisiekite su DR ISIKOLO el. paštu: isikolosolutionhome@gmail.com arba per WhatsApp: +234-8133261196.
Ivana Acosta
2022-03-31 15:06
Tai skirta visiems, kuriems vis dar rūpi susigrąžinti buvusįjį. Rašau norėdamas įvertinti gerą daktaro Ilekhojie darbą, kuris man padėjo neseniai, aš negalėjau pagimdyti dėl PCOS, buvau tokia sugniuždyta, kad mano vyras paliko mane dėl kitos moters beveik 1 metams. Aš daug verkiau ir net bandžiau nusižudyti. Internete pamačiusi moters komentarą, liudijantį, kaip jai padėjo daktaras Ilekhojie, aš taip pat nusprendžiau kreiptis pagalbos į jį, nes norėjau tik susigrąžinti vyrą ir pasirūpinti, kad turiu vaiką. Mano vyras. Daktaras Ilekhojie davė man žolelių ir sujungė mane su vyru. Šiandien esu nėščia mėnesį ir mes vėl kartu ir laimingi. Ar jums reikia kokios nors pagalbos jūsų santykiuose, pavyzdžiui, susigrąžinti sutuoktinį ar išsigydyti nuo kokios nors ligos, E.T.C. Susisiekite su gydytoju Ilekhojie ir gaukite teigiamų rezultatų.
El. paštas: gethelp05@gmail.com WhatsApp +2348147400259
Edita Banis
2022-03-30 14:36

Labai džiaugiuosi, kad mano iširusi santuoka buvo atkurta. „Neseniai susitaikėme, nors buvo sunku. Jau praėjo daugiau nei mėnuo, ir atrodo, kad viskas grįžo į savo vėžes. Jis pradėjo geriau su manimi elgtis, ir tai buvo mūsų abiejų gydymo procesas. Košmaras, trukęs beveik 3 metus, kol išsiskyrėme, pagaliau baigėsi. Atrodo, kad mes įsimylėjome iš naujo! Mes abu atidėjome praeitį ir bandome judėti į priekį – ir pirmą kartą per ilgą laiką ateitis atrodo daug šviesesnė. Negaliu žodžiais apsakyti, kokia dėkinga esu daktarė Ilekhojie! Atrodo, kad pagaliau iš naujo atradome vienas kito dalykus, dėl kurių pirmiausia įsimylėjome. Ačiū, daktare Ilekhojie, kad išgelbėjote mano iširusią santuoką ir sugrąžinote mano vyrą pas mane! Jei turite problemų santuokoje, susisiekite su Dr Ilekhojie per: (gethelp05@gmail.com) arba skambinkite / Whatsapp (+2348147400259)
Juliet Owen
2016-10-24 06:09
Jūs esate jokių finansinių sunkumų? Ar norite pradėti savo nuosavą verslą? Skolinimo kompanija, įkurta žmogaus teisių organizacijas visame pasaulyje su vieninteliu tikslu padėti vargšams ir žmonėms su finansiniai sunkumai gyvena. Jei norite kreiptis dėl paskolos, grįžti į mus su žemiau duomenys paštu: julietowenloancompany@gmail.com


Pilnas vardas:
paskolos suma :
Paskolos Trukmė:
Mėnesinės pajamos :
Šalis :
Lytis:
Telefono numeris:
Gimimo data :

Dėkojame ir God bless
JULIETOWENLOANCOMPANY
(Julietowenloancompany@gmail.com)
ponia Džuljeta
elina
2015-02-07 15:16
Iš tiesų galingiausias rašybos ratukas kada nors patyrė gyvenime. Siunčiamos tai į forumą, jei yra kas nors, kas turi panašią problemą ir vis dar ieško išeities.
1. Sugrąžinti prarastą meilužio, net jei neteko ilgą laiką
2. Jei iš tikrųjų padėti skausmo
3. Nuimkite blogus burtai iš namų, verslo ir klientų pritraukimo ir tt
4. Gauti skatinimas turite norimą ilgą laiką darbe arba savo karjerą.
5. Perskaitykite visas savo problemas, kol dar paminėti juos jam
6. Išimkite juodo vietoje, kuri vis didėja, atsižvelgiant jūsų pinigus toli
7. Sužinokite, kodėl jūs nevyksta gyvenime ir tirpalo
8. Pašalinti šeimos kovoja
9. Užtikrinti puikių mokyklų klasių, net vaikams, turintiems psichikos negalią
10. Sustabdyti savo santuoką arba santykius nuo trūkimo be
11. Aš sunaikinti ir gali siųsti atgal Nikolos (vandens dvasią, nemigo nite iki presai piktais galių,) jei prašoma
12. išgydyti nevaisingumą moterims ir nerimą menstruacijas
13. jums santuoką su jūsų pasirinkta meilužis
14. Atkurti pavogtą turtą
renata
2014-09-07 14:10
Man labai slenka plaukai ir nebe žinau ką naudoti, nes daug jau išbandžiau. Gal patarimų galite duoti
Laima
2014-05-09 16:28
Penkis metus buvau isidejus hormonine spirale. Paskutiniais metais pradejo neapsakomai slinkti plaukai. Kazkokiam uzsienio portale paskaiciau apie mireną. Pasirodo pasauly fiksuojama daugybė nuplikimo nuo šitos spiralės atvejų
ola
2014-01-28 13:41
As buvau nusikirpusi plaukus auksciau peciu, nes norejau nukirpti dazytus plaukus. Ilgai vargau kol atauginau, galvojau nebeaugs, pirkaliojau visokius sampunus, kaukes, kapsules, kondicionierius. Dabar jau kuri laika esu apsistojusi ties rusisku sampunu ir kauke. Mane suviliojo, kad kauek su gyvaciu taukais, o sampunas su kazkokiu muilo riesutu. Bijojau del kaukes, maniau taukai turi riebaluoti plauka, nu bet, zodziu esu patenkinta, plaukiukai per pusmeti jau iki ilgoki, galiu is uz nugaros juos ranka pasiekti, beveik iki puses nugaros atauginti, dabar naudoju http://armandera.lt/lt/276-sampnas-plaukams-muilo-riesuto-pagrindu.html ir http://armandera.lt/lt/277-plaukus-stiprinanti-kauk-gyvats-taukai.html
ilgai uztenka, nes sampununo reikia nedaug , o kaukes tuo labiau, nes ne kasdien naudoju, o plaukus plauku kasdien, anksciau dar naudojau plauku aktyvatoriu irgi is tos pacios rusiskos serijos http://armandera.lt/lt/36-bio-rehab-serija
irgi patiko, plaukai gerai augo, nu bet sako reikia
atradau vaista
2014-01-08 20:35
pradejau plikti 25 metu ir gan greitai,o 33 metu virsugalvis buvo beveik visai plikas,o kakta iki tu keliatos plauku buvo labai auksta...jau nebesitikejau tureti plaukus...norejau nusiskusti likusius ir buti plikis,kaip daugelis...bet po ilgo ieskojimo,isbandimo daugeli priemoniu is top sop,is vaistiniu,sampunu,serumu..niekas nepadejo...lygtais primazino slinkima,bet vistiek plaukai slinko o nauji neataugo....taip kad pinigai i bala..ir visur apgaules vyksta,nes jei dar yra plauku tada jie juos pristabdo....na kagi,viena vakara toptelejo mintis...neisduosiu kas,nes tai bus mano uzdarbis uz tokia sekme...sumaisiau su vandeniu ir tepiau ryte plika galva ir vakare pries miega.....po triju savaiciu pradejo lysti nauji plaukai,po 4 sav,pradejo lysti daugiau plauku ir taip vis daugejo....ten kur seniai buvo nuplikusios lygios vietos,atsirado duobutes is kuriu po truputi dygo plaukuciai....tai pati nuostabiausia naujiena mano gyvenime...tai naturalus gamtos preparatas nesukeliantis elergiju
senatorius Walter
2013-09-22 23:24
Sveiki,

Ar Jūs ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, būsto, automobilių paskolos skolos konsolidavimo paskolos, rizikos kapitalas ir tt, bet kokia suma. KONTAKTAI AT: senatorwalterfinancialhome@gmail.com
Anonimas
2013-07-06 21:36
Demesio! del plikimo - man irgi buvo pradeje slinkti plaukai, pliko galva, retejo plaukai... daug ka isbandziau, plaukai slinko toliau.. Tuomet suzinojau apie sunkiuosius metalus organizme.. Juos tirai tik vienoj vietoj - Vilniuje, Tarandes klinikoje gyd. Ramanauskaite. Issityriau rado per daug svino, per mazai cinko... geriu vaistus karts nuo karto plius cinka, plius bendrus vitaminus.. Labai svarbu galva masazuoti, gerinti kraujotaka galvos odoje - daryti mane pamoke irgi tenai - isplauta svaria galva pirstais spaudykite (pirstu pagalvelemis), ypac vietas kur plinka. Spauskite i vidu lyg noretumete i virsu kylanti plauko svogunele ispausti zemyn atgal i oda. Aisku nepersistenkite su jega, tai neturi pazeisti galvos odos. Pozymis, kad teisingai darote - turi kaisti veido oda, zandai.. Tuomet reiskia kad suintensyveja galvos kraujota. Daryti reikia du kartus per diena. Man plaukai iskrite manau neataugo, bet jau beveik metai laiko like yra, manau nebeslenka arba slenka leciau tikrai.
kate
2013-03-04 18:10
Neri buk gerute pasidalink tuo japonisku galvos masazu :)
inga
2012-10-20 00:21
Sveikam zmogui plauku iskrenta per diena nuo100 iki 150.taip kad ramiai I viska reguokit tai normalu.o Kuo daugiau pergyvensit tou idaugiau slinks(super)
Zuzu
2012-09-05 20:54
Visiems patariu: tik neislaidaukit be reikalo ir nepirkite to reklamuojamo PANTOGAR. Visiskas niekalas. Geriau kantriai ir ilgai, o poveikio - absoliutus nulis. Kaina, palyginti, didele (pakuote apie 90 Lt), o rezultato jokio. :((
kestutis
2012-08-24 22:57
Ko cia nervuojates, jei plinkat tai plikit. Kam ieskoti problemu ten kur ju nera
UgbNIGwMhRuNG
2012-07-11 18:05
zFbpRz http://www.fgY2lP9v0g6Cx2Jl.com
feqjskkRP
2012-07-10 09:46
4pira8 http://www.evfg6Yuw3l0Mndc.net
2012-06-29 13:13
Sveiki. Aš savo plaukams naudojų tokę kaukę : 2šaukštai meduas, 1 šaukštelis cinamono. Išmaišau, užtepu ant šlapių plaukų. Dar galiukus patepu alyvuogių ir koksų aliejumi. Susuku į celofaninį maišelį ir užsirišu rankšluosti. Būnų taip keles valandas. Kuo ilgiau tuo geriau! Po to išplaunu galvą šampūnų du kartus. Ir po to plaukus skalauju dolgėlių nuoviru. Man labai padeda! Pplaukai tiesiog šilkiniai lieka! Sliūlau pabandyti. Sėkmės! :)
akhhd
2012-06-12 13:48
http://naturalios.lt/sveikata/lieknejimo-budas
pNhbPFBt
2012-03-18 10:38
qajksyzw
RRR
2012-03-11 16:55
NEJAUGI DAR NESUPRANTAT ?!? AR KARTAIS NEVARTOJAT HORMONINES KONTRACEPCIJOS ??? JEI TAIP , TAI STAI JUSU ATSAKYMAS DEL KO SLENKA. NUSTOKIT VARTOTI TA CHEMIJA IR SU LAIKU SLINKIMAS TURETU PRAEITI .
asta
2012-02-25 23:07
plaukų slinkimą sukelia visi cheminiai plaukų dažai, dažantys tamsiais tonais.Jei esate sveiki,išgėrėte maišą maisto papildų ir jokio rezultato,vadinasi Jūsų plaukai jautrūs kažkuriems dažuose esantiems chemikalams.Dažykit tik šviesiai,ar visai nedažykit.Slinkimą sukelia ir dažantys šampūnai ir dažai be amoniako.Dažus nedelsiant reikia nuplauti,aš tai padariau su 3% peroksidu iš vaistinės,sušlapinti visus plaukus ir palaikyti,kol nušviesės(aš laikiau apie tris valandas).Po to išplauti,galima ištepti aliejum.Man atrodo,kad plaukams nepakenkė,kokie buvo,tokie liko,oslinkimas baigėsi jau sekančią dieną.Tačiau,plaukai gali slinkti ir dėl sveikatos ,tada šis patarimas nepadės,pirmiausia reikia visapusiškai išsitirti.Sėkmės.
iDKWHkjUB
2012-02-25 02:21
EtccRb http://www.G1BFQuKyaBbxNAhMRORrhW8axcYq6IH3.com
AMrSBHmJeCiaCA
2012-02-24 23:25
6qeqlu http://www.YPADZx4viosd5w2eNz85rtSpDsHQauOn.com
lialia
2012-02-11 16:47
Sveikos merginos, man anksciau taip pat slinkdavo plaukai, bet nustojo kai pradejau naudoti algabo kauke su placenta ir vezio taukai. Siaip neraso, kad ji padeda butent nuo plaiku slinkimo, bet man is tiesu padejo, kai jau buvau nevilty. Kaina tesiekia tik apie 6 lt eurokos, todel patariu pamegint. ;)
Gita
2012-02-10 18:28
Laba diena, gal galit parašyti, kas jau išbandė kokias efektyves priemones nuo plaukų slinkimo ir sulaukė teigiamų rezultatų, ačiū.
Diana
2012-02-01 11:56
Laba diena, susidomejau ir as tomis sukomis,kur jas galetu isigyti?
aura
2012-01-18 22:28
mariau kur tu uzsisakei tas sukas,as irgi uzsinorejau.JAU kokie 6 metai slenka plaukai,viska isbandziau nieks nepadejo.
Egle
2012-01-10 18:34
neri, ar galetum suteikti daugiau info apie si japoniska galvos masaza?
egle
2012-01-10 16:11
sveiki!!! norejau paprasyti kas turit editos el.pasto adresa, noreciau isbandyti jos siuloma aliejuka!!! gal kas turi atsiliepimu apie ji? labai lauksiu..............
neri
2011-12-27 17:28
Galeciau duoti atsisviesti Japonisko Margo masazo instrukcija,bet cia tik pasiryzusioms skirti galvos masazui rytas vakaras mazdaug visas ciklas apie 15 minuciu trunka,merginai kuri daresi nezmoniskai slinko plaukai isvazinejo visas gydymo istaigas kol neatrado sio masazo,reikia dar parodyti kaip taisyklingai atlikti,tai dabar jos plaukai iki siknos ir storumo kaip arklio uodegos,bet ji tai dare saziningai,as prisipazinsiu turiu silpnus plaukus bet tikrai kol kas neistengiu pasidaryti,tae jei netingesite rasykite padesiu kas nores
Marius
2011-12-05 00:16
Kalbant dar apie ta lazeri, tai jo veikimo principas svieciant, tai grazinti jusu skalpa i tokia busena koks jisai buvo jums pradejus plikti.lazerinio biologinio photo masazo pagalba jusu galvoja vel pradeda varijuoti kraujas, kuris atnesa i plauko saknis maistingases medziagas plaukui,taip jis pasisavina medziagas ir isisaknyja ir pradeda augti naujas sveikas plaukas .Ira dauk funkciju kurias jis atlieka. Bet geriausia tai, kad uztenka paprasto sampuno ir lazeriu pasisviest 3 kartus persavaite. O daktarai lietuvoje bruka dauk neveiksmingu priemoniu ir ligu randa. Nera tokio sampuno ar tirpalo kuris ataugina plaukus, gal ateiti ir bus.
Marius
2011-12-04 23:58
Na ,pefectil, vitoval ir visi kiti liaudiski plauku atsiauginimo metodai metodai man nepadejo. Nr 1 Hair max laser comp lux 9 vyrams ir Hair max laser comp pro 12 moterims. Kaina apie 1300 lt. 92 procentai kad jums atauks visi plaukai kurie nuslinko per pastaruosius 2 metus ar daugaiau. Net atrodo storesni, atgauna savo igimta spalva.
Marius
2011-12-04 22:56
Na mano situacija su plaukais buvo tikrai prasta.Man 26m, pradejau plikti 23m, nors stipriai nuplikau per pastatruosius 9 menesius, kada jau pats maciau, kad nu maruka viskas mano plaukams nebepadeda niekas ir kaip plikau taip tebeplinku ir buvo tik menesiu klausimas, kada paskutiniai nuslinks.Isbandziau tikrai ivairius brangius sampunus, energeninius tirpalus, ta izymuji minoksidila, net maitintis buvau geriau pradejas, meciau rukyt, kad tik tie plaukai ataugtu. pastatruosiu 10 menesiu dauk domejausi apie plauku augimo cikla, genetini nuplikima, stresus ir apie visa tai, ka siulo daktarai ir naujausios technologijos padedancios ataugti plaukams.Kaip jau minejau praleidau dauk pinigu neveiksmingoms pacioms naujausioms priemonems tipo atauginancioms plaukus. ploviau ir tikejausi kad ataugs plaukai ,ar bent, jau nustos slinkti, bet jie tik truputi sustiprejo, nors po plovimo butent ju nemazai likdavo vonioje, nors daznai as neplaudavau tai nera gera mintis, kai jie slenka. Taigi - skaiciau apie propecija, piliules, kurios istiesu ataugina plaukus, bet manau, kad tai pinigu leidimas veltui, nes tai brangiai kainuoja ir salutinis poveikis, nustojus naudoti nuplinkama per 8 menesius. Sekantis minoksidilas, kaip buvo tariama chemine priemone kuri ataugina plaukus, bet pats banziau, bet ne tik, kad nepadejo o dar paskatino, tose vietose kur daugiausia tepiau . Todel jis irgi nevertas demesio ir tu pinigu kuriuos sumokesite tikiedamiesi atsiauginti plaukus. Na ir , kaip dabar drysciau teigti manau vienintelis neturinti salutinio poveikio plauku atauginimo priemone ira Hai max laser cop lux9 ir moterims Hair max lasre comp profesional 12 . Tai vienintelis daikatas vertas demesio 9 lazeriu sukos su raudonos spalvos lemputemis kurios skeidzia lazerine energija, fotobiologinis masazas, lazerio energija pasiekia visus plaukus net tuos kurie silpni pukelio formos ir stimuliouja naujo sveiko plauko augima. Visa informacija rasite www, hair max com. jo kaina 1450lt, garantijos laikas 15m.Jau menesis kaip tris kartus per savaite svieciuos galva hair max lazeriu ir galiu teigti kad, plaukai trodo graziai kaip niekada pries tai, beabejones atauga atgal, jau po pirmo 10 min svietimo, sustiprejo ir nustojo slinkti pasidare storesni pajuodavo atgavo savo tikraja spalva, kai ploviaus galva nebenukrito nei vienas plaukas ir ju vis daugeja. Net mano draugai, kurie buvo skeptiskai nusiteikia , pries si pirkini, man dabar sako nu rodos, kad tave isvysime dar su plaukais:), kai dar pries menesi jau maniau, kad teks skustis plikai, nu bet dabar kai problemos nebeliko ir mano plaukai su kiekviena diena atrodo graziau ir ataugineja. Tad mano patarimas geriau nusipirkti viena bet tikrai veikiancia priemone, hair max laser comp.Pries pirkdamas buvau optimistiskai nusiteikias nes tas daikatas kliniskai patvirtintas psaulines daktaru asociacijos, kaip vienintele planetoja priemone atauginanti plaukus nesvarbu koks plikimas jums genetinis, kokia trauma stresas ar ten visa kita. Svieciantis su tuo lazeriu jums ataugs plaukai.
pelyte
2011-12-04 21:35
Gerb.,Terese...o kiek daznai per savaite ji reikia itrinti i plauku saknis?


Terese
2011-11-16 18:50
yra labai gera priemone nuo plauku slinkimo tai "Forever Living" alijosiaus gelis, tai labai veiksminga priemone
Slinkimas
2011-11-14 13:14
Sveiki, jei kas ieskot ir nerandat priemoniu nuo plauku slinkimo, tai turiu parsivezes Priorin kapsuliu. Kaina 60vnt-80Lt ir Regaine 2% 3x60ml Kaina 100lt. Kreiptis epastu anddy@inbox.lt
Greta
2011-10-03 13:06
Sveiki.
man taip pat slenka plaukai. Jau gal antri metai,tik siemet jie pradejo slikti dar labiau.Naudojau ivairius sampunus,balzamus,kaukes,vaistus nuo slinkimo.bet niekas nepadejo, o atrodo,kad tik dar labiau pablogino.
Bet va perskaiciau internete straipsni. http://www.jurgita.lt/plaukai/naujienos/namu-seimininke-isrado-vaistus-nuo-plauku-slinkimo
Visad siaip mazai valgydavau,bet kai perskaiciau supratau ,kad man plaukai slenka tikriausiai del to,kad per mazai gelezies. Tai va dabar pradejau valgyt maista kur yra gelezies ir tikiuos,kad plaukai nustos slinkti. To paties liknkiu ir jums, sekmes. ! ;))
Agnė
2011-10-01 22:43
bėda su tuo plauku slinkimu. mano pažįstama tai šitą problemą sprendė su šampūnu pirktu http://www.topbeauty.lt, man atrodo goldwell firmos, liko patenkinta rezultatu :)
Smalsute
2011-08-06 15:19
noriu paklausti Mindaugelio,keliasdesimt tukstanteliu,o gal ir milijona jau susikrovei?o gal Lietuvos milijardieriumi tapai?perskaiciusi pasijuokiau,negi Lietuvoje yra durniu,kurie atsikrato savo varganais litais,del kazkokio piemens praturtinimo?kazkodel bankai tyli,nesigirdi niekur tokiu budu praturtejusiu,o gal ir plaukai labai auga sugalvojus praturtejimo recepta(Prajuokinai)sekmes turteti,tik gaila,kad kazko matematikoje apsirinki!
Edvinas
2011-07-30 11:04
AS tai nekreipiu demesio. Man kas diena mazeja ir mazeja tu plauku. As naudoju speceliei tokius siokius vaistus ,kad greiciau nusliktu tie plaukai ir as dar kartais nusiskutu plikai ir man gerai! Cia pazanga!
jolita
2011-07-24 18:49
sveiki labai paprasta ir nebrangu svogunas su medumi,sutarkuokite svoguno galvute ir isspauskite sultis su merliumi,dekite tiek pat medaus kiek svoguno tyres ir tepkite viska ant saknu,laikykite 3 val. paskui plaukite.pati bandziau ir tikrai priemone stebuklinga
eve
2011-07-01 21:16
na man plaukai slenka apie metus, kraujas istirtas, streso irgi nera. Gydytoja visada sake, jog nuo streso, bet as aiskiai supratau, kad problema ne cia... Tai va, naudojau visas populiarias priemones, vitaminus, brangius serumus ir nieko. Neseniai pradejau gerti papildus silica, papildomai juros dumbliu tabletes, plaukus plauti ne su brangiu nuo slinkimo sampunu ( nuo kurio dar labiau pradejo jie slinkti), o su visiskai pigiu, kuris nekainavo nei 20 litu.(Keranove nuo slinkimo), ir dar papildomai tris kartus i savaite naudoju fitovalio seruma, plius, karta i savaite tepu pigiu rusisku aliejum ( net nezinau pavadimo, ten ta linija su bobute ant buteliuko:D) ir tos pacios rusies losijona naudoju po plovimo. ir ka, po savaites rezultatai akivaizdus! Visada paziuriu kiek mazdaug isslenka plauku per diena, kai plaunu ( o tai darau kas antra diena)iki 50 plauku per visa diena. o iprastai kokie 20-30. Niekada netikejau, kad tokios pigios priemones taip pades, o kiek pinigeliu ismeciau. Nors nezinau, kas cia taip veikia, bet patariu ir jum sias priemones pabandyti:) nenusivilsit tikrai!
ImpressPlayer
2011-06-18 17:09
slenka plaukai-marš dilgėlių raut-perplaunat plaukus pastoviai dilgėlių nuoviru ir valgot jas kokiu norit pavidalu salotos, dilgelių arbata-ką tik išmanot..taip pat galima naudot obuolių actą perplovimui..ir valgykit jūros kopūstus-susitvarkys ne per vieną mėnesį mažiausias seansas 23 mėnesiai-plius išmetat cheminius šampūnus ir balzamus..ieškot natūralių..tikrai padeda..kam dilgėlės džiovina-sausina plaukučius-naudojat kondicionierius kaukes-bet natūralius..
taja
2011-06-11 09:09
man 40 po dazymo siaubingai pradejo slinkti plaukai,ir ne tai,kad luzineti,bet kristi is paciu saknu....neissivaizduoju kaip tai sustabdyti ???
Mociute
2011-03-29 18:53
Man jau 65 metai, o plaukus turiu iki siknos. Keleta kartu buvau nusikirpusi vos ne vyriskai... Atauga per metus iki dvieju sprindziu. Plaukai sveiki, blizgantys nelabai tamsus. Pirma chemini buvau pasidariusi kokiu 37metu. Niekada neveliau, nedaziau jaunysteje. Dabar jau koks 15 metu dazau kas 2-3 menesiai. Kirpyklomis nesinaudoju, dazniausiai mano galva puosia kasa arba kasos. Kartais plaukus pamaitinu majonezo kaukemis ir tiek. Jaunysteje nebuvo jokiu sampunu, o ir pirkti nebuvo is ko. Plaukus plaudavau iki 18metu pelenu sarmu su ukisku muilu, o perskalaudavau parugstintu actu vandeniu. Ir dabar dar man pavydi mano graziu blizganciu plauku mano marti, dukra ir anuke. Sunus paveldejo is manes stiprius ir grazius plaukus, o va, dukros plaukai silpni. Tiesa, ji anksti pradejo juos dazyti, gal del to. Manau, kad cia Dievo ar gamtos dovana, nes mano metu mano drauges tai jau arba pusplikes arba plaukuciai labai silpni. Bandykite plaukus stiprinti ivairiais snuovirais - svogunu, dilgeliu, varpucio, varnalesu, ajeru ir dar daugeliu kitu augaleliu pagalba. Sekmes visiems ir visoms.
Mociute
2011-03-29 18:53
Man jau 65 metai, o plaukus turiu iki siknos. Keleta kartu buvau nusikirpusi vos ne vyriskai... Atauga per metus iki dvieju sprindziu. Plaukai sveiki, blizgantys nelabai tamsus. Pirma chemini buvau pasidariusi kokiu 37metu. Niekada neveliau, nedaziau jaunysteje. Dabar jau koks 15 metu dazau kas 2-3 menesiai. Kirpyklomis nesinaudoju, dazniausiai mano galva puosia kasa arba kasos. Kartais plaukus pamaitinu majonezo kaukemis ir tiek. Jaunysteje nebuvo jokiu sampunu, o ir pirkti nebuvo is ko. Plaukus plaudavau iki 18metu pelenu sarmu su ukisku muilu, o perskalaudavau parugstintu actu vandeniu. Ir dabar dar man pavydi mano graziu blizganciu plauku mano marti, dukra ir anuke. Sunus paveldejo is manes stiprius ir grazius plaukus, o va, dukros plaukai silpni. Tiesa, ji anksti pradejo juos dazyti, gal del to. Manau, kad cia Dievo ar gamtos dovana, nes mano metu mano drauges tai jau arba pusplikes arba plaukuciai labai silpni. Bandykite plaukus stiprinti ivairiais snuovirais - svogunu, dilgeliu, varpucio, varnalesu, ajeru ir dar daugeliu kitu augaleliu pagalba. Sekmes visiems ir visoms.
Jurgis
2011-03-08 23:06
Kam reik PRIORiN (120kaps. - 155lt) rasykit dallys@one.lt
mindaugas
2011-01-16 16:52
Jeigu ieskai gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose, butinai tai perskaityk, nes naudinga. Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima! Nepageilekite 5 min. ir perskaitykite tai.

Tai pakeite mano gyvenima.

As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti. Dalyvaujant ivairiuose forumose, as randu sita straipsni, kuriame sakoma, kad galima padaryti tukstancius litu per keleta savaiciu idedant tik 12litu. Nesamone, pagalvojau, tai turetu buti eilinis budas apmauti „lochus“, bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti ka man kisa.

Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita , kiekvienam is saraso apacioje. Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute, ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose.

Jokiu apgauliu… As pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir nusprendziau pabandyti.

Ir atspekit kas???

Po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis pinigai… As negalejau
patiketi savo akimis, jog tai veikia.

Per pora dienu susikaupe apie 200lt , po savaites prisidejo dar
apie 800lt. Po pusantro men turetu buti apie 16000lt . Ir sita suma po truputi toliau dides.

O prasidejo tik nuo 12lt.

Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man. As jums pazadu, jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites, per daug nesistengdami.

Pasiulym as: Perskaitykite tai pora kartu!!! Issaugokite savo kompe, sekite instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti. Sutikite - tai paprasta!!!

Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu indelis yra tik 12lt ir pora valandu internete…

Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir neprarandate, bet tai tikrai dirba!!!

Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo.

Yra trys paprasti ZINGSNIAI:

1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke.

2. Pirmiausia I zemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2lt. Po to perveskite po 2lt ir i sekancias banko saskaitas. Visa tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate.
1. LT04 7300 0101 1413 2706
2. LT98 7044 0009 2061 8450
3. LT36 7044 0000 0064 1787
4. LT02 4010 0407 0024 5577
5. LT11 7300 0101 1806 6027
6. LT13 7300 0101 2363 0202

Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri, perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu, o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko saskaitos numeri.

3. Darykite bet kokius pokycius, bet islaikykite pagrindine ideja, Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite - kuo daugiau informacijos pasklis apie si straipsni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu. Sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo ir rimtumo. tdl viska
atlikite kruopsciai ir nepagailekite 12lt nes jums tai atsipirks su kaupu. saziningumas daro pinigus. Ir kada jus pasieksite pirma eilute,
jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas!

Tai kainuoja tik 12lt ir kelias valandas nesunkaus darbo internete!!! Uzsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai!!! Laikas pinigai!!!

O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai islosiate. Tiesiog paprasta aritmetika.

Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje. Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 zmones – tai jau 500lt i saskaita. Toliau sitie 25 zm. daro po 200 patalpinimu su jusu sask.Nr. 4 pozicijoje ir atsako vel 5 zm. – pajamos 2500lt. Toliau sitie 125 zm. patalpinus po 200 pranesinu ir gavus po savo 5 zm. jums duoda 12500lt pajamu (jus 3 pozicijoje) Toliau dar idomiau: sitie 625zm. daro 200 patalpinimu su jusu sask. Nr. 2 pozicijoje, atsako velgi po 5 zm. – tai 62500lt. toliau paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uzdirbti. Ar ne ispudingas skaicius? Ir tai tik uz pirmutinius 12litu. siame biznyje svarbiausia buti saziningam. kitaip nieko nesigaus. Ar jus galite isivaizduoti kiek zmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito sita straipsni, kaip ir jus dabar skaitote!!! Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju. Ir toliau dideja!!!

Kokie sansai, kad jie uzsinores pameginti save kokioj nors naujovej??? Ar ysivaizduojate kokios galimybes!!! Su 12lt ir keliomis valandomis internete.Kaip paskleisti informacija internete?

1. Atidarot paieskos serveri google.com , jei zinote kitokiu paieskos serveriu tj gerai.
2. Rasom raktini zodi – forumas, skelbimas, naujos grupes, ir kt.
3. Paieska suras simtus forumu ir skelbimu skilteliu, kur jus ir
galite patalpinti savo straipsni.
Lenino plyke
2010-12-29 20:38
Sveiki boulingo kamuoliai,kaip sekasi akinti vairuotojus savo galvos blizgejimu :D trbut krize jusu plaukams ,kad palieka jusu galvas :) ko jus nervuojaties ,sutaupysit pinigu ant sampuno,kirpyklu,mazesni vejo pasipresinimas irgi pliusas .
stasys
2010-12-21 19:33
man 36 metai ir slenka plaukai patarkit ka naudot kokius vaistus ar sampunus aciu
jaunuolis
2010-12-17 23:23
vos sukako 18 metu pastebejau, kad slenka plaukai, tuomet nesiemiau jokiu priemoniu, dabar jau 20 ir plauku slinkimas akivaizdus ir tokios priemones kaip FITOVAL visiskai nepadeda. Nezinau kaip gelbetis dar per jaunas nuplikti
v
2010-12-10 09:10
Perskaičiau visų bėdas dėl plaukų slinkimo. Išbandžiau visas liaudiškas įmanomas priemones,geriu vitaminus o plaukai slenka dar labiau.Neturiu jokio streso, valgau reguliariai, nebeišmanau plaukų slinkimo priežasties. Jau beveik metai....nebežinau ko griebtis.Pakaušis pasidarė plikas. Sausio mėn ko gero liksiu plika, teks nusikirpti visus likusius plaukus. Padėkite.........
Ieva
2010-12-01 15:16
Kam reikia Priorin, rashykit, galiu gauti, pati isbandziau, tikrai padejo.
ieva.lu@hotmail.com
roberta
2010-11-14 03:26
sveikos, man plaukai pradejo kuokstais slinkti po apendikso operacijos, bet jie nesustoja silnke jau puse metu! liko puse plauku.. nebezinau ka daryti. kaltinu save kad dazau plaukus ir dar labiau juos alinu, bet nenoriu keisti spalvos i tikraja nes si man baisiai netinka :/ tepu aliejuku ir visa kita, bet nepadeda, bijau tuoj buti plika. (kontraceptiku nevartoju)
nana
2010-11-11 20:59
Edita tu pavarai.Pati ta misini naudoji tik menesi(komentaras-(2009 06 20).Iki tol nezinojai to aliejaus?Gal tavo oda,plaukai buvo super koybes?oO siaip kad ir profilaktiskai jo nenaudojai?Juk tai STEBUKLAS!!!! Originalu-bet kokiai odai,bet kokiems plaukams!!!!!!!!!Nesu to girdejus-universalus STEBUKLAS ir TIK 100ml-10Lt.PIGUS STEBUKLAS!!!!!!!!!!!
Gabriele
2010-10-15 18:11
Perskaicius visus komentarus supratau mad silpni ir slenkantys plaukai yra daugybes zmoniu problema ir sirdies skaudulys. Todel galiu papasakoti keleta priemoniu, kurias pati isbandziau ir, kurios tikrai padejo. Esu isbandziusi tikrai visko daug, nuo cesnaku, alyvuogiu aliejaus, svogunu, medaus, cemeryciu vandens, ricinos aliejaus kaukiu iki ivairiu parduotuvese siulomu ampoliu ir kaukiu ir tikrai tik keletas yra vertos demesio. Labiausiai padejo latviskas aliejukas Ella " balsams" skirtas plauku augimo skatinimui ir saknu stiprinimui. Poveikis buvo juntamas jau po keliu panaudojimu, plaukai tirai atsigavo. Kainuoja nebrangiai, apie desimt litu, " svaros prekese" tikrai rasite.
Kitas neblogas receptelis: ayvuogiu aliejus sumAisytas su sauksteliu medaus ir sauksteliu brendzio ar konjako. Alieju su medum reikia siek tiek pakaitint ir tada ipilus alkoholio labai gerai ismaisyti. Si kauke padeda nuo galiuku skilinejimo, suteikia blizgesio. Laikyti apie pusvandi. Tik neuzmirskite, kad kaukes negalima tepti ant plauku saknu ( galvos odos), nes uzkims plauku saknis.
Nesakau, kad cia butinai visiems plauku tipams stebuklingos priemones, taciau man jos tikrai padeda. Sekmes visoms:)
Agnetėėė
2010-10-07 19:04
Turėjau ilgus, storus, purius plaukus 60-70cm ..Bet...nusikirpau...
Dabar liko 30cm. Be galo pergyvenu, kad man nebeatauks tokie kokie buvo stiprūs.
Kai nukirpau pastebėjau, kad pradėjo labaiu slinkti. Kaip sveikai ir greiti vėl atauginti tokiu plaukus?
P.S.Pamiršau pasakyti, kad amn 15 metų.
Kaip amn greitai ir sveikai vėl atauginti tokius plaukus?;;;;; dar džiaugiusi, kad neišsikarpiau jų, tada nežinau ką būčiau dariusi....
Padėkite, ačiū
Olga
2010-09-27 10:01
Sveiki. Mano plaukai yra labai ploni, tačiau pastaruoju metu dar ir slenka. Slinko pavasarį ir dabar slenka. Jokių vitaminų nenaudoju, nes neturiu tam pinigų. Bet daug skaičiau apie čemeryčių vandenį, tad nusipirkau ir jau 6 dienas trinu juo plaukų šaknis. Tačiau kolkas jokių rezultatų - plaukai slenka lygiai taip pat. Gal galit patarti ką nors? O gal tai susiję su bloga žarnyno veikla?
Ausra
2010-09-21 22:00
Eina sau! Cia viena mrgina parasius,kad jai isslinko plaukai nuo Loreal dazu. Pries kuri laika mano plaukai ir pasidare baisus,siurkstus kaip siaudai,pasipute ir slenka nezmoniskai,kai dabar pagalvojau tai nutiko tada kai nusprendziau is blondines pasidaryti rudaplauke ir nusidaziau plaukus Loreal Casting dazais kurie apie 30 lt kainavo,va po to ir pasidare jie lyg siaudai ir jokios priemones nepadeda,tuoj nupliksiu! Visai gali buti kad tie dazai kalti,nes iki tol milteliais sviesindavau plaukus ir jie neslinkdavo,buvo svelnus ir lankstus. Beja girdejau labai geri papildai nuo slinkimo yra Priorin,tik beda kad cia LT ju nera pirkti,reikia internetu uzsisakyt arba pirkti vokietijoj,vaistineje kas vazineja,120 kapsuliu apie 40 euru kainuoja,bet kiek girdejau atsiliepimu,visi giria.Pati zadu pirkti,tik kol kas galvoju kaip,ar nete ieskot ar prasyt kieno kad parveztu. As liaudiskas priemones esu visokias bandzius,niekas nepadeda ir brangius sampunus,kaukes,visa tai laikina,Aisku jei plikimas agresyvus,butina issitirti organizma,bet jei tyrimai tvarkoj,o plaukai slenka,belieka bandyt ivairius papildus.O as patarciau daugiau naudoti ekologiskus sampunus,valgyti visaverti maista,daug darzoviu is mociutes sodo ir kuo maziau nervuotis,nes stresas baisus plauku ir odos priesas.Linkiu visiems stiprybes ir kad plaukuciai pasveiktu!
AnoN1maS
2010-09-12 21:53
Sweiki,mano klausimas toks gan gal ir kvailas bet norejau pasiklausti jei mano mamos tewo brolis buvo praplikes,tai reiskia kad yra tokia galimybe kad as anksti prapliksiu ? :)
Ievukas
2010-09-09 15:39
Gali nuo pasikeitusio klimato slinkti plaukai?
Jurate
2010-09-06 12:42
laba diena, mano plaukai man slenka jau koki 2 metai. ypatingai daug isslenka plaunant galva, sukuojantis, gan daug randu ant pagalves ar plaudama grindis. Visa si laika man tai kele neramumu, geriau vitaminus, naudojau PLACENTOS ampuoles, bet negaliu paskayti,kad tai padejo.. Taciau, kas ivyko uzvakar, man priverti net apsiverkti. Be plaunant galva, as traukiau didziulius kuokstus plauku. Kuokstai buvo toki,kad per plauksu net rankos nesimate... Veliau, dar saujo krito plaukai... As supanikavau ir issigandau. Dabar antra diena laikau susirisusi, stengiuosi svelniai sukuoti. Jie slenka, bet jau nebe taip. Ka man daryti? gal zinote, kas gali buti?
zvaigzde
2010-09-05 18:36
Merginos, gal galetumete man atsiusti Editos elektroninio pasto adresiuka? :)Mano adresas- a.morina@hotmail.co.uk
Ir ar kuri isigijote to stebuklingo aliejuko, ar jis veiksmingas?
aiva
2010-08-31 16:06
Merginos, pasidalinkit, ar tikrai Editos močiutės aliejukas stebuklus daro?
ar galėtumėte Editos e’mail’ą parašyti. Būčiau dėkinga. Mano el.p. aivada.daiva@gmail.com
nijole
2010-08-28 10:06
ar galetu edita parasyti,ar kas zino editos el.pasta.del to stebuklingo aliejuko.jei kas zinote parasykite man i nikole18@gmail.com lauksiu
alinute
2010-08-15 20:40
na ka galiu pasakyti... as susigadinau savo plaukus nes norejau dailios odos... ir man gyditojas prisare diane 35, ir nuo tada (2001metai) neradau nieko kas padetu , plaukai slenka nerialiai, tapo kaznokie keisti, neimanoma issukuoti, ir labai ploni, beveik permatomi.... o buvo tokie grazus, bet pabandziau garti kita tablete, r ka vos per 6 min buvo gryze plaukai kaip kazkadaise ... neitiketina! bet as nenoriu gyventi ant chemijos... tai nutraukiau tabletes gerima pries 3 metus... r plaukai dabar vel slenka dar labiau nei anksciau man jau 34, tai net ir nebesitiniu rasti iseitis...nes jau tiek visko isbandiziau....atleiskit bet tos tabletes kad jos kur... visa gyvenima sugadina...
ramune
2010-06-28 22:43
daug visokiausių priežaščių gali būti, bet ar nepasebėjot niekas, kad persikėlus į naujos statybos daugiabutį taip nutiko... mano tėvai per metus naujame bute jau beveik pliki :( p buvo abiejų plaukai visą gyvenimą labai vešlūs... niekaip neįtikinu jų, kad eitų tyrimus darytis, pvz., nuo metalų ar kt., bet paskaičius kai kuriuos komentarus, manau, pavyks juos įtikinti, kad pas gydytojus nueitų šlapimo tyrimų pasidaryti nuo tų metalų, manyčiau riekėtų. Kita priežastis, manau, šampūnai... ypač loreal ir kiti prašmatnūs...mūsų prekybos centruose. Aišku, ligos, vaistai ir dietos taip pat priežastis. aš nuo širdies kelis metus vaistus vartojau (kalcio blokatoriai), tai kai nuėjau pas dermatologę, ji pakraupo ir liepė kuo skubiau mesti tuos vaistus... mečiau, kelis mėnesius gėriau morkų sultis, padėjo. Tikiuosi bent sau priežastį radau. Nors aišku, kardiologai, sako, kad taip būti negali, bet manau, kad gali viskas. Daktarai, išgi ne visažiniai, ypač turint omeny tai, kad jie vieni kitiems prieštarauja. Sekmės ir nenusiminkite, svarbiausia, nenuleisti rankų ir laiku savimi pasirūpinti.
Lin.
2010-06-22 10:04
Laba diena. Man irgi reikia to aliejuko Edita. Ar galetum susisiekti nes plaukai varo i nevilti.
Inceptum
2010-05-08 16:32
PIGIAI - MEDICINOS IR SLAUGOS PRIEMONĖS:
kraujospūdžio matuokliai ir inhaliatoriai "OMRON", sauskelnės, paklotai ir higienos priemonės "SENI", specialios priemonės nuo pragulų, neįgaliųjų vežimėliai, tualeto kėdės, slaugos lovos, čiužiniai, vaikštynės, ramentai ir lazdelės, specialūs įtvarai ir daug kitokių prekių už PIGIĄ kainą. Pristatome visoje Lietuvoje.
inceptum.jonava@gmail.com arba 8-614-64811
www.inceptum.lt
Agota
2010-04-21 17:28
panelės, turiu patarimą.

Man taip pat didelės problemos su plaukų slinkimu. Viskas prasidėjo gal prieš du metus, plaukai slinko kuokštais, o turėjau labai tankius plaukus, mama juokaudavo, kad vos į ranką būdavo galima surinkti. Tikriausiai tai buvo nuo streso, sirgau depresija, vartojau antidepresantus, dar labai alindavau plaukus laku ir vėlimu.
Dabar man 17 metų, o plaukų liko mažiau nei pusė, dar galiu džiaugtis, kad jie buvo tokie tankūs ir dabar dar neatrodo siaubingai.

Ir pastebėjau dabar vieną dalyką, plaukus ploviau kelius kartus su dilgelių šampūnu (lietuvišku ir labai pigiu) na, ir beplaunant iškrito vos 2 ar 5 plaukai. O kaip tik su kitu plaudavau, vėl tas pats blogis, daug plaukų.
Taigi, pradėjau plaukus skalauti dilgelių nuoviru, dar nusipirkau aliejų plaukams DABUR AMILA HAIR OIL už 23,20 lt. Mano plaukai tapo labai blizgūs, švelnūs ir slinkimas tikrai mažėja. O ir matau ataugančius plaukelius, kurie yra stori :}

Patariu pabandyti, sekmės ir mažiau streso :))
zinau
2010-04-06 15:50
Atsirado nauja efektyvi ir lengvai naudojama priemone nuo plauku slinkimo, taip pat skatinanti plauku ataugima net jei ilga laika plaukai buvo nuslinke. Pasiziurekite e-parduotuveje enteropolis.lt/auga , tai galbut pati efektyviausia priemone is visu.
Alina
2010-03-29 11:42
Edita, kur gauti ta aliejuka?
renata
2010-02-18 21:42
gal galite patarti man. mano sunui 13metu ir jam labai pradejo slinkti plaukai ka daryti?
Zara
2010-02-17 10:47
Nuo seno žinoma, kad čemeryčių vanduo labai gerai nuo plaukų slinkimo
Jolita
2010-02-13 09:26
man kaip ir visoms slenka plaukai, bet tai juk yra naturalus dalykas. Ir paprasciausiai kai dauguma is jusu sako, kad nebezino ka toliau daryti, piktos ant viso pasaulio ir pan, o kodel?galvojat pasaulis del to kaltas? Mes pacios del to kaltos, nes nuo musu gyvenimo budo, raciono priklauso tokie dalykai, ir neverta del to kaltinti kitu. Paprasciausiai reikia nenuleisti ranku, ir naudoti ivairias priemones, tik nepamirsti, kad nesvarbu ka benaudotumete ar vitaminus, ar sampunus, ar ampolias nuo slinkimo visi rezultatai pasirodo tik po 2-3men, reikia tam tureti kantrybes, ir jei tikrai norite tureti grazius plaukus, reikia tuo rimtai uzsiimti. Juk tiek daug visokiausiu priemoniu yra siai bedai. Man pavyzdziu labiausiai patinka rusiskos priemones, nes labiausiai atitinka musu klimata, ir jos tikrai nera brangios. Ju dazniausiai galima rasti ’Eurokos’ parduotuvese. As kaip tik siuo metu is Lietuvos parsiveziau FRANCO BATTAGLIA PROFESSIONAL sampuna ir apmulias, ziuresiu kiek jos yra veiksmingos. Bet vien tik sampuna naudoti neuztenka, visi naudojami produktai turi buti tam skirti. As pvz naudoju sampuna, kauke, balzama, ampulias, tonika, aliejuka, purskemus ir geremus vitaminus. Dar naudoju babajiska aliejuka, jei turite draugu ar draugiu gyvenanciu anglijoj siulyciau ju paprasyti suveikti ta aliejuka, kainuoja pora svaru, reikia naudoti 3k per savaite, to buteliuko uztenka kzk 2men, siaip tikrai geras dalykas. Tad jei turite problemu del plauku slinkimo nepulkite i depresija, paprasciausiai rimtai tuo uzsiimkite, ir po kurio laiko tikrai galesite dziaugtis maziau slenkanciais plaukai. Plaukai-moteru, merginu grozio paslaptis, i kuria reikia investuoti. :)
***
2010-01-28 14:27
ko jus cia taip pamisot del to aliejuko-stebuklu nebuna,jei jau tiek laiko plaukai slenka,tai kazkoks aliejukas tikrai nepades,jei padetu-plinkanciu nebutu.geriau ziurekit ko truksta jusu organizmui,o jei nieko netruksta,tai gal paveldetas plikimas ar liga kokia
jaunuolis
2010-01-21 18:50
Laba, labai prašau pasidalinti editos emailu. Mano paštas negersiu@yahoo.com

Dėkui ;)
Gintare25
2010-01-11 00:58
Sveikutes... Vat skaitau as cia kad visos ir tyrimu prisidariusios ir nieko neranda.. ir as dabar tuos kryziu kelius einu.. Dermatologai siuncia pas vidaus gyditojus o jie pas dermatologus... niekas nieko neranda... o pas mane galva jau pletmais plika.. nebegaliu nei palaidais plaukais vaikscioti ir kol susirisu taip kad nuplikusiu vietu nesimatytu koki pusvalandi uztrunku... jus cia visos to mociutes aliejukio taip norejot o atsiliepimu apie ji neradau :( jei istikro turite koki gera patarima ir netingite parasykite mamyte84@gmail.com Aciu
delfi
2009-12-05 22:37
Sweiki,turiu problemu su plaukais,jie prarado zvilgesi,dingo purumas ir labai slenka,net nezinau kaip juos bgydyti,gal galite man padeti?mano el.pastas rasiukas15@googlemail.com Didelis dekui....
Kristina
2009-12-01 16:23
sveiki.as irgi turiu problemu su plauku slinkimu,tikrai nezinau ka daryti?Prasau padekite man!Parasykite man girl-yonex@hotmail.com
irena
2009-11-29 21:37
sveiki.as irgi turiu problemu su plauku slinkimu.gal jau kas bandete susisiekti su edita,nes irgi noreciau gauti to aliejuko :) mano el pastas liberte99@gmail.com,parasykit prasau kas zino kaip susisiekti su edita :) lauksiu
mama
2009-11-29 19:02
mano dukrai slinko labai plaukai .noriu pasidalyti ziniomis kuriu dabar jau turiu pirmiausia pasidarykite slapimo tyrimus ir issiaiskinkite ar organizmas nera apnuodytas variu ir svinu tyrimas mokamas bet vertamoketi pinigus tos plauku kaukes sampunai ir ttt pades jei nebus apnuodytas organizmas slapima reikia surinkti paros ji sumaisyti ipilti i buteliuka ir padaryt tyrimus tarandes seimos klinikoje dirba nuostabi daktare toksikologe Ramanauskaite pasikonsultuokit ir rasit iseiti as ieskojau visus metus ir pilnai suprantu plinkancius jaunus zmones
Aiste
2009-11-26 23:16
Laba gal kas susisieke su Edita ir vartojo jos mociutes stebuklinga aliejuka? Kaip poveikis? Ir kaip galima butu jo isigyti? Labai lauksiu atsakymo. Mano pastas kasmatan@inbox.lt
Kencianti nuo plauku slinkimo.Jusu visu likimo sese
Jolanta
2009-11-24 22:31
Aciu Sandriux, jau gavau Editos el.pasto adresa.
Jolanta
2009-11-24 22:25
As irgi labai noreciau isigyti mociutes gaminama aliejuka plaukams ir odai, kuri siule Edita. Bet blogai nurodytas el.pasto adresas. Gal kamnors pavyko suzinoti jos el.pasto adresa, prasau parasykite: jolanta.kaveika@gmail.com
saulyte
2009-11-24 13:55
edita ir as oreciau tavo aliejuko. kaip su tavim susisiekti?
vaida
2009-11-23 11:30
Edita, as irgi noreciau tavo aliejuko. Lauksiu laisko ;)
Edita
2009-11-17 16:16
Man taip pat reiketu to aliejuko: edita.malinauskaite@gmail.com
Lijana
2009-11-14 10:48
Sveika edita,as taip pat noreciau isigyti tavo aliejuko.tik nezinau kaip susisiekti su tavim,paskaiciau ir pamaciau kad tavo emailas klaidingas,gal gali man parasyti?mano emailas- andriuskeviciai@super.lt
rita
2009-11-13 23:05
sveikutes! man slenka plaukai jau kokius gerus metus! krenta masiskai! praradau koki 70% plauku! dabar geriu PANTOGAR vitaminus tikiuosi kad pades! mamos draugei jie labai padejo! esu gilioj nevilty nezinau ka daryri. banzdiau begalo daug visko! issleidau kruvas pinigu ir nieko!dar zinau kad per pilnati reikia gerti dilgeliu arbata nuo 12 val ryto iki 15 val tame tarpe! ir skalauti dilgeliu nuoviru plaukus! kirpeja patare! ji turejo irgi baisu plauku slinkima jai patare sena mociute! padejo! pabandykite ir sekmes ! bandykite viska ir nenuleiskite ranku!zinau kad sunku juk moteriai plaukai labai svarbu!!!
Daiva
2009-11-07 19:32
Rasiau cia pries metus. Man plaukai slenka jau 5 metai. Na atauga silpnesni, kartais kiek sumazeja, bet vel slenka. Dar nenuplikau, bet nieko grazaus, silpni plaukuciai. Islinkdavo pradzioje saujom 1000 plauku per diena. dabar iki 200. Prasidejo viskas kai pradejau vartoti vaistus del skydliaukes silpnumo. Na ir niekas nepadeda. Turiu paskyt, kad netikiu, kad kas pades. Nuo visu liaudisku priemoniu tik dar blogiau. Kartais apstoja kokiai pora menesiu, bet tas buvo tik kokius tris kartus per 5 metus. Niekas nezino kaip gydyti ta plauku slinkima. Galvoju, kad padetu hormonai progesterono tipo, bet tikrai nenoriu su jais zaisti. su chemija. Siaip arteju prie menopauzes. Taciau jokio paveldejimo neturiu giminej visi plaukuoti kaip velniai, net tevukui virs astuoniasdesimt vesliausia zila seveliura. Pas mama jokios plikes. Broliui virs 50 serga diabetu 2tipo, o plaukai neslenka, graziai garbiniuojasi. As manau, kad tiroksinas, kuri del ligos pradejau vartoti paskatino mano plauku svoguneliu jautruma tam dihidrotestosteronui ar kaip jis ten vadinasi, ir man eme slinkti palaukai. Nos jokio testosterono pertekliaus organizme nera, as issityriau, testosterono kieki. Manau, kad sitas tyrimas yra visai nerekalingas. Paziurekite kiek apzelusiom kojom, usuotu moteru su barzdom ir dar puikiausiom seveliurom. Musu endokrinologai nieko nesupranta. As neturiu jokiu nereikalingu paluku niekur ant kuno, bet jei tik pasakai, kad masiskai slenka plaukai jie tuoj aiskina, kad pas tave per daug testosterono. Manau, kad problema, ne testosterono kiekyje, o kaip jau irodyta, kad plauku slinkimas tai arba autoimunine reakcija arba padidintas svogunelio jautrumas tam testosterono derivatui, uzmirsua jo pavadinima. Idomiausia yra tai, kad kai vyrams gydo prostatos pdidejima, jie geria vaistus kurie slopina sita testosterono forma ir kai kuriems atauga plaukai. deja moterims sitas gydymas pasirode visiskai neefektyvus. Man is viso keista, kad medicina dar neimine plauku slinkimo priezasties, nekalbu jau apie save, man pradejo slinkti, kai buvau 45. O cia matau rasancias jaunas moteris. tikrai. Gaila, kad niekas to nemoka gydyti.
dzūkė
2009-11-04 10:42
man kol kas geriausiai padeda čemeryčių vanduo.
jolanta
2009-11-02 08:35
Labad Edita,as ir noreciau lb to aliejuko,parasyk man i emeila,lauksiu.
Neringa
2009-10-31 14:50
Kurioms laaabai ir ilgai slenka plaukai, ypac toms, kurioms isslenka ir atauge plaukuciai - siulau issitrti del apsinuodijimo sunkiaisiais metalais. Siais laikais svino, vario ir kt. pilna visur - langai, dazai, vandentekio vanduo, plastikiniai indai, uzterstas dirvozemis, oras ir t.t. Pasiskaitykit apie tai.
Ketlina
2009-10-30 17:39
man taip pat senai slenka plaukai,daug jau priemoniu isbandziau bet rezultato 0.Nesenai kazkas patare skalaut su ajeru nuoviru siaubas isivariau pilna galva pleiskanu baigiu nukasyt visa galvos oda
!!!
2009-10-19 15:11
Reikia mažiau jaudintis dėl plaukų slinkimo, nes dėl to jie ar labiau "pasiunta"slinkti. Mano irgi buvo kaip indžių dideli ir garbanoti plaukai, o dabar tenkin uosi pelės uodegėle. Dar visa laimė, kad jie kažkiek pučiasi. Smilkiniuose jau nebeatauga, ten jau nuplikę. Tai ,žinoma, užkrenta ir nesimato. Tačiau likę buvusių plaukų tik graudūs prisiminimai, kai jų man vis pavydėdavo, o bernai sekdavo iš paskos. Aš išgyvenau daug stresų, dėl to, manau, slenka ir slenka.Tad patariu visoms nesijaudinti. Tie ,kurie jau silpnai laikosi, išslinks, o paskui ataugs nauji. Juk esate dar jaunos. Pavartokite vit. B12, geležį ar nuo plaukų slinkimo papaildus. Lėtai, bet slinkimas praeis. Šiais laikais plaukus aliname su krūvomis chemijos, dažymais, sipriais šampūnais ir t.t. Anksčiau galvą plaudavome retai ir perplaudavome žibalu, tai plaukai buvo stiprūs.
sigute
2009-10-15 19:42
man tai jau 4metai kaip slenka niekas nepadeda kaip slinko taip ir slenka.
Kaprizingai
2009-09-30 14:40
Sveikos merginos, kamuoja lygiai tokia pati problema plauku slinkimas.
Ar galetum EDITA dar karta pakartoti savo e-maila, arba parasyti man tikrai isigyciau stebuklingo aliejuko, is anksto dekoju
Indre.tabaraite@gmail.com
Natalja
2009-09-24 21:18
Receptas: pusę stiklinės garstyčių miltelių užplikyti puse stiklinės stiprios karštos arbatos. Kai atvės įmaišyti 1 kiaušinio trynį ir po 1 ampulę vitaminų B12, B6 ir alijošiaus. Įtrinti į plaukų šaknis. Kai pradės deginti - nuplauti šiltu vandeniu, po to šaltu.
Mamyciuke
2009-09-24 13:51
Mano dukrai 5 metai.As galvos oda tepu jos slapimu.Isskalauti nereikia,kvapo nebuna vos tik isdziusta plaukai.Padeda ne tik nuo slinkimo,bet ir nuo pleiskanu.
gintare
2009-09-16 09:39
man plaukai slinko 5 men.,jau po pirmo slinkimo menesio pradejau vartoti natur vital priemones nuo slinkimo,geriau vitaminu b rinkini,vitamina e.vitaminai turi buti naturalus,as geriau is firmos holand&barrett,juos organzmas lengviau pasisavina,nei tuos visokius perfektil ir t.t.plaukus stiprinau korres kauke,nioxin kauke,dabar- jau praejus 5 men.plaukai neslenka,plaunu vis dar natur vital sampunu,o kondicionieriu naudoju is holland&barett-dr,organic su alijosium,kaukes tas pacias kur rasiau anksciau,vitaminu b nebegeriu,tik e,plaukai ataugo,o isslinkdavo per diena 500 ir daugiau plauku,svarbiausia nelaukti-nezaisti su naminem kaukem,o naudot plauku augima skatinancius vitaminus ir priemones nuo slinkimo,MAN PADEJO-TAI GAL PADES IR JUMS
Reginutė
2009-09-15 16:00
labukas visiems ir visoms. man 21, plaukai stipriai pradėjo slinkti prieš 4-5 mėn. iš pradžių nekreipiau dėmesio, galvojau tai dėl pavasario... bet nerimaut pradėjau kai visą vasarą ir dabar tebeslenka :( plaunant galvą daug išslenka, šukuojantis šepetys pilnas plaukų, ant rūbų daug, ir šeip visur kur aš ten ir plaukai... ranka perbraukus per plaukus pilna sauja jų..ir šeip tokie plonyčiai jie, išsityriau skydliaukę, joje viskas tvarkoje, taip pat ir kraujo tyrimą pasidariau dėl harmonų, bet ir šie tyrimai geri. nesuprantu kas negerai. naudojau fitoval sampuna bet ir jis nepadeda. labai prasau padekit. mano el.p. zazarrr@gmail.com, padekit, suprantat kaip man sunku...
lelyte
2009-08-13 21:24
Kiek pamenu,niekada neturejau stipriu ir graziu plauku,bet visada juos puoselejau,isbandziau visokiausius mociutes receptus,bet tai manes neapsaugojo nuo stipraus plauku slinkimo.Kas keisciausiai,kad jie man slenka istisus metus,be jokio perstojo.Isbandziau medicinos rinkoje siulytus vitaminus,ampules,sampunus,investavau nemazai kapitalo,bet nieko.Visur kur pasisuku pilna mano plauku,sukuojant,plaunant galva,tai kazkoks kosmaras.Jau tokiu slinkimu turejau buti plika,bet man isauga kiti,plonesni.Dabar laukiuos,bijau,kad po gimdymo tikrai nupliksiu.Siuo metu nevartoju nieko.Gal kas gali duoti kokia naudinga iseiti!
Anna
2009-08-13 19:05
Man plauku slinkima pristabde alaus mieles, ten yra vitamino B, kuris naudindas plauku stiprinimui ir augimui, todel patarciau gerti kasdien po penkias alaus mieliu tabletes. Taip pat plaunant plaukus dilgelemis - isdziovintas ar net nebutinai dilgeles uzpilti vedanciu vandeniu. Visi sako, kad padeda zuvu taukai...
Daniele
2009-07-30 12:31
As taip pat noreciau sito aliejuko.Bet email neteisingas
via
2009-07-11 23:41
net nesitikėjau,kad tiek daug moterų turi tokių problemų
sandriux
2009-06-28 18:10
Labas edita. As noreciau isigyti tavo aliejuko, bet nurodytas klaidingas tavo emailas. Manao emailas diuka4@yahoo.de
edita
2009-06-20 09:29
Mielos paneles , noriu su jumis pasidalinti neitiketinu atradimu, kuris dabar vissikai pakeite mano problematiskos veido bei nusiurusiu plauku struktura.Tai gydomasis mociutes aliejus, kuri ji pati gamina, kaip as net nezinau, nes neisduoda paslapciu, bet turi ten visokiu misinuku labia geru prisigaminus,kuriu poveikis super..Skamba labia keistai, bet tik sis naturalus preparatelis man pagelbejo, nes, kad ir kiek bandziau tu priemoniu naudoti, tai atrasti tinkama prilygtu kaip kokioj loterijoj laimeti.Si alieju mano mociute vartoja jau labai ilgai ir tai puikiai matosi paziurejus I jos skaiscia oda bei standzius tvirtus blizgius plaukus.Pati ji vartoju tik menesi laiko ir negaliu patiketi, koki poveiki jis daro.Visu pirma labai patiko, kad ji uztepus pries einant gult ant veido jis nepalieka tokio riebalo poveikio, kuris uzkemsa poras.Ypac tinka sausai bei jautriai veido odai, aisku tinka ir riebesniai , tik tada jo maziau vartoti reikia.Kaip minejo mociute , tai jis regeneruoja lasteles, sutraukia visus odos itrukimus, naikina bakterijas, turi pries uzdegimini poveiki, o plaukams suteikia ypatinga tvirtuma bei blizguma, o imasazavus galvos oda puikiai tinka kaip augimo skatinimo priemone.Dar man asmeniskai labai patiko, kad per nakti ji laikant jis labai graziai susigeria, ryte oda kaip kudikelio, tada galima labai puikiai bei lygiai padengti veida pudra, odo issilaiko labia skaisti visa diena bei makiazas nenubega.O dar jis puikiai tinka kaip balzamas po galvos isplovimo, jei plaukai elektrinasi, tereikia issiplaunant pora lasu dregnus plaukus suvilgyti ir jie ramut ramuteliai bei nesulipe.Dar sis aliejus tinka ir visam kunui , tik reikia poros lasu besiprausiant ir oda labai sveika atrodo ;) isties labia dziaugiuosi gavusi si aliejuka .Rasau ne todel, kad pasigirt, koks jis super, bet tiesiog noriu pagelbeti jums, ypac kaip minejau jis tinka sausesnei tipo odai, bet plaukams naudojant tai visoms idealiai tinka , akivaizdus pokytis matyti iskart panaudojus ryte , tai vat , noriu ir galiu siek tiek jo parupinti ir jums , jei susidomejote;) Kaina tikrai nedidele, manau 100ml.-10 lt. cia mazdaug , o uztektu geram pusmeciui,aisku dar galetume tartis, jei didesni kieki imtumete ir panasiai… Nenoriu jums pasirodyti kaip kokia pardavimu agente, bet tiesiog labia dziaugiuosi jo poveikiu, o uz dyka dalinant siek tiek pati I nuostoli nueisiu :D tad labai lauksiu susidomejusiu merginu laiskuciu, rasykit I gmail : lululua.edita@gmail.com ;)
Genute
2009-06-10 03:46
1.valgyti po kelis saukstus coconut aliejaus ir zalia arbata gerkite nuo PAZEMINTO TYROIDO, o ne enksmingus vaistus vartokit.Isitrinkite galva su coconut aliejum, laikykite ir isplaukite tik su sampunu( gerai kiausinio trynys vietoj sampuno - 1ar 2 isplakti su kiek vandens)tik be condicionieriaus- pades ir slinkimui ir suveses plaukai.Visi kondicionieriai silpnina plaukus. Praskalaut naudinga ipylus obuoliu acto i vandeni, kad but rugsteleje-sveika plaukui.
2.ir - B6 vartojimas su maistu del plauku slinkimo. Produktai su
vit. B6.ir (calcium citrate su D3 nakciai tik su karstoku vandeniu ar zalia ar arbata po 500-600mg). po 2-3 ju sav. pamatysit pasikeitimus.
Vilma
2009-06-09 14:14
Sveiki, patariu nepirkti per topshop reklamuojama geli Welform hair grow plius - tikra nesamone, laiko svaistymas ir pinigu plovimas. Be to issitepus plaukai atrodo kaip veltinis, kazkokie stagarai. Na, eiline reklamine apgavyste, naudijimasis zmoniu silpumu i kuri patekau ir as.
jurate
2009-06-08 13:12
Kur reklamuoja top sop ,ta priemone nuo plauku slinkimo.tikrai nieko nepadeda,tik pinigu ismetimas
ppuppsica
2009-04-12 23:24
Sveiki dar karta, RADAU buda sumazinti slinkimui!! Isbandzius visas brangias ir nebrangias priemones uzejau karta i Eurokos parduotuve, ir ten pamaciau stiklines kapsules uzrasyta Placent atrodo ir paklausiau nuo ko jos, siaip buvau girdejusi kad su placenta priemones padeda pristabdyti plauku slinkima, tad paemiau ir nusipirkau, jos kainuoja truputi virs 2lt, jau naudoju apie menesi ir patikekit labai padejo, tfu tfu tfu, ir plaukai atdodo veslesni ir kiti greiciau atauga ir siaip slinkima pristabdziau. na naudosiu kol kas ir toliau. tepu galva kas dvi tris dienas. patarciau pabandyti, nes as jau buvau praradusi vilti... ir aisku jokiu dziovintuvu ir jokiu amoniakiniu plauku dazu bei visokiu kitokiu priemoniu sukuosenoms formuoti... Tad sekmes jums su siuo siaubingu dalyku, kaip plauku slinkimas...
monika
2009-04-06 20:41
Laba... na man kaip ir daugeliui is jusu taip pat lb slenka plaukai... jau kazkur metai kaip diena is dienos isslenka kuokztais, pati nebezinau ka daryti nes jau daugiau kaip puse mano plauku isslinke, o turejau tikrai lb storus plaukus :( nebezinau net ka daryti... esu isbandziusi tikrai dauk ka, ir cemeryciu vendeneli ir zibala ir vitaminus ir dar daug kitu priemoniu taciau niekas nepadeda :(
kite
2009-03-26 19:26
LINAI patarimas:pasitikrink del vilkliges,vienas is simptomu -skauda,kaip tu sakai verzia galvos oda plaunant arba sukuojant.
Vilma
2009-03-24 17:18
Man slenka plaukai dar nuo paauglystės (dabar 28 m). Visada pergyvendavau, kad plaukai labai ploni, tačiau pastaruosius metus jie išplonėjo taip, kad joks kirpimas nebepaslepia šviečiančio viršugalvio. Aplankiau įvairius dermatologus įvairiuose miestuose, gydžiausi privačiose klinikose ir nieko. Man niekas nepagelbėjo. Ryte šukuojant galvą iškrenta 200 - 600 plaukų, nors pagal paskutinio mano gydytojo nurodymus geriu geležį, leidžiuosi vitamino B12 ampules, leidžiuosi kraujotaką gerinančius vaistus, vartoju seleną, vitaminus C, A, E. Vienintelė mano paguoda, kad auga nemažai naujų plaukų, nors jie taip pat krenta. Aš kelis metus vartojau kontraceptikus (EVRA pleistą), tai viena profesorė dermatologė sakė, kad slinkimas nuo jų. Nors tiesą sakant, jau praėjo 4 mėnesiai, kai nutraukiau kontraceptikų vartojimą, bet slinkimas nė kiek nesumažėjo. Šią savaitę dar darysiuos tyrimus, gal kas nors paaiškės... O dėl įvairių liaudies receptų plaukams su svogūnų sultimis, ricina ir alijošiumi aš galiu pasakyti tik tiek - jie pagelbės, jei slinkimas pasireiškia dėl sezonų kaitos, vitaminų trūkumo ir pan. Jei yra rimtesnės priežastys, tai tokios priemonės nors ir nepakenks, tačiau jokios naudos neduos. Geriau laiką skirti užslėptos ligos paeiškai.
Meidė.
2009-03-05 18:49
Žinot nuo ko gali slinkti plaukai? Nuo plastikinių langų. dažnai kas įsideda,kažkam nuo tų voskių švinu gali pradėt slinkt plaukai.
rima
2009-03-01 22:50
dar girdejau,kad gerai padeda juodo ridiko sultis
rima
2009-03-01 22:47
tikrai padeda tik netingekit ;1 svoguno sultis sumaisykit su 1 d.s. alyvogiu alejumi,1d.s.medaus,1 kiausinio tyniu ir truputi isspauskit citrinos sulciu. Darykit 1 karta per savaite .1v. itrinkit plauku saknis,siltai apviniokit galva.Plaukit iprastu jums sampunu.Butinai skalaukit su dilgeliu,ajaru arba kitokiu nuoviru.Mases uztenka 2kartams,likuti idekit i saldituva poto truputi pasildikit.
giedre
2009-02-27 14:20
na man irgi ziaurei slinko plaukai,ismeginau viska.pirkau branges ampoles,vitaminus ir t.t. bet padejo droge pirktos ampoles.vienoje pakuoteje ju yra septynios,o kainuoja kazkur apie desimt lituku.kai itreni galva,bent jau man asmeniskai kvapas nepatikdavo,bet kai issiplauni sampunu jo nebelieka.tikrai gana greit sumazejo slinkimas,o po kokio men.visai jo nebeliko.tai kazkokios rusiskos firmos produkcija.
Anita
2009-02-23 20:08
Pries daug metu dariausi tarkuotu svogunu kauke. Siaip, kad atgaivinti plaukus. Vienintelis ryskus prisiminimas - gal menesi nepraeinantis kvapas. Jau buvau daug kartu namuose plovusi, o kai reikejo sukuosena kirpykloje darytis, tai visa kirpykla svogunais uzkvipo, daugelis atkreipe demesi i ta kvapa. Zodziu, prieš kokias sventes ar balius nesusigalvokite svoguniniu proceduru. : )Arba gatvėje sudrėksta plaukai nuo lietaus ir ateini i patalpą su ”svogunu aureole”.Oi. Dabar man labai patinka karšta kauke iš chna milteliu. Skubiai uzsitepu karšta tyrelę ant šaknų, aprišu plėvele, po to koks kapišonas nuo senos striukes ir taip palaikau apie 2 val. Labai maloni kauke, tiesiog ilsisi galvos oda. Po to plaukai papure buna. Cia toms, kurios nebijo buti ryzo atspalvio.
Gerda
2009-02-04 13:07
Ernesta aš irgi jau praradau vilti atauge plaukai vėl išslinko ;/
Ernesta
2009-01-25 12:36
man plaukai slenka kokius tris metus turejau grazius plaukus o dabar nebeliko nieko man 23 treji metai o jau plauku nebeturiu viska isbandziau ir vitaminus ir sanpunus bei buvau isitirusi pacia galvos oda daktare sake kad pats svogunelis nera mires bet jau tureciau ilgus plaukus tai jau buciau plika nes svogunelis neatlaikitu ilgo plauko beto ataugineja po truputi kiti bet labai ploni ir tie patis kremta nebezinau ka daryt turbut nebeatsitaisys jau praradau vilti(:
ppuppsica
2009-01-22 18:03
man taip pat labai isslinko plaukai... atrodau kaip ispesiota.. visi sako kad tai nuo stresu, nes siuo metu man baigiamieji universitete, tyriau skydliauke, parametrai savo normose, bet plaukai slenka kuokstais.. nzn kaip per diplomu iteikima reiks atrodyti.. nes tikrai tragiskai.. geriu vitaminus, naudoju brangius sampunus, trinu tonikais galvos oda, net cesnaka bandziau.. niekas nepadeda... nebezinau ko griebtis...
Gerda
2009-01-21 19:09
Man jau plaukai slenka 3metus ir nzn delko taip yra viskas atsitiko po tecio mirties visi sakė stresas bet kaip slenka taip slenka dabar nei streso nko.Nzn net ka daryti man ir cemerytes bandziau viska issityriau skidliauke viskas gerai jau ataugo vienoj vietoj nauji plaukai ir vel isslinko nebezinau ka bedaryt..Gal kas galit patart..Tiesiog nebegaliu pazet i save veidrodi o man dar tik 14m.ir jau plauku neturiu.. ;(((
sniper
2009-01-21 17:48
na man jau plaukai slenka senokai, bet niekada slinkimas nebuvo tos stiprus kaip pastaraji menesi, bandziau daug dalyku bet tai niekas nepadejo, paskui drauges mociute pasake kad cemeryciu vanduo labai gerai yra , tai dabar juo trinu galva jau 3 savaite, tai galiu pasajyti kad plaukai slenka tikrai daug maziau, nezinia ar cia nuo to vandens ar nuo gelezies kuria geriu, dar kartais istrinu plaukus ricinos aliejumi, aisku as tu nukritusiu plauku nesusigrazinsiu, bet tai tikrai padeda bent apstabdyt slinkima, turiu patarima, jei tikrai masiskai slenka plaukai reikia eiti pas gydytoja nes gali buti kokia liga ar sutrikusi kraujotaka, gali truk hemoglobino arba skydliauke nebegamina hormonu, nezaiskit su tais brangiais vaistais geriausia is pradziu isitirt krauja o jau po to galit pabandyt ka as sakiau, nes jei kraujyje yra problema tai jokie tepalai ir vitaminai nepades iskyrus gelezis, paklausykite patarimo, zinau ka tai reiskia suprantu jus, as pati ta problema turiu, bet reikia nepasiduoti:)
monce
2009-01-03 17:10
sveikos,man plaukai slenka 3metai.baisiausias vaizdas kai plaunu galva...daug merginu raso apie ta ricinos al.reikes bandyti.
laima
2008-12-12 20:00
Gelbekit:-((((
man 30 metu bet sakes jau virsugalvis sviecia jau baisu darosi o plaukai buvo kazkada kad i sauja netilpdavo pries 4 metus pradejau naudot kontraceptikus Diane 35 tai po to dariau pertrauka dabar vel geriu bet slinkimas negausus bet kiek krenta tiek ir nebeauga krenta su svoguneliais nebezinau ka daryti patarkit :-))) ACIUUUU!
rita
2008-12-12 09:56
Daiva, o kokius vaistus vartoji? Aš nuo birželio mėn vartoju L-Thyroxiną nuo skydl hipotireozės. Ir po 3 mėn pradėjo masiškai slinkt plaukai. Ir tebeslenka, ką bedaryčiau. Nemaniau, kad nuo to gali būti. O ką sako endokrinologas? Ką pataria daryt tokiu atveju?
daiva
2008-12-09 16:59
Mbam plaukai slenka jau beveik 4 metus. Beliko tik puse plauku ir vien delto, kad pastoviai vitaminai ir ivairios priemones plaukam stiprinti. Pradejo slinkti kai pradejau vartoti vaistus del skydliaukes. be vaistu negaliu, o plaukai nuo vaistu slenka. tai gi ratas uzburtas. Gal kas issprende sitokia problema.
tara
2008-12-03 12:10
Taip manau.Ginekol iš karto liepė nutraukt kontr, kai pasakiau kad žiauriai slenka plaukai. O hormoninius tyr bus galima atlikt tik po 3 mėn po kontrc nutraukimo, kai susireguliuos tikrieji organizme. Tada daugiau paaiškės kas išsibalansavę.
mazhis
2008-11-28 14:00
Tara, o tai tikrai gali buti priezastis? Ar dareisi kokius tyrimus???
tara
2008-11-25 10:50
Gėriau kontracept 4 metus, kol suratau, kad tai jie tapo plaukų slinkimo priežastimi. netekau jau turbut puses. Gėriau nuo slinikimo Priorin 600Lt 3mėnesiams. Jokio poveikio. Naudoju Primaria šampūną, kalną įv. vitaminų. Jokio povekio. Dabar pradėsiu gerti geležį, gal padės?
pikolino
2008-11-23 22:13
mergikes israsta nauja formule . PS. italijoi atrado nauja buda akimirksniu auga nauji plaukai , tai yra nevedusiu.baxuru.spermos patepimas ant plauku , kodel nevedusiu todel kad islaikyta baltimu daugiau tai yra (nenudrozti) sekmes pfffff :}
77jurga
2008-11-20 08:35
tiesa dar girdejau,kad tiesiog majonezo uzdeti ir palaikyti,padeda plaukams
77jurga
2008-11-20 08:31
ar tiesa,kad i sampuna ideti 2 susmulkintas aspirino tabletes pades nuo plauku slinkimo?skaiciau kazkur internete.
Agne ;}
2008-11-17 21:42
Man tinka kiaušinio trinys, kai suplaki įmasažuoji odą ir sėdi vonioj 10-15 min., kol mirksti putose, su šampūnu neskalauti arba vos vos, jei lieka kiaušinio kai išsiplauni - nieko baisaus, išsisukuoja su šukom smulkesnėm. ;)
linute
2008-10-31 01:15
prasau parasykit kas nors, ar nustojus gerti kontraceptikus nustojo slinkti plaukai? nes as itariu, kad nuo ju man cia jau ilgai slenka, liko puse is tiek, kiek buvo...
ernesta
2008-10-30 18:19
visada turejau labai nuostabius ilgus plaukus.man 15.pries 5 menesius jie pradejo slinkti.ju pilna ant rubu,lovoje,ir ypac ant grindu.plaukai labai suplonejo.sendiena nusikirpau juos iki peciu.mama pirko visokius vitaminus plaukams,taciau jie nepadejo.bijau eiti pas daktare,gal dar istirs kad sergu kokia leukemija.uztenka perbraukti sepeciu,ar ranka ir jie iskrenta labai lengvai.jie iskrenta su tais baltais svoguneliais,zinau kad yra visokiu brangiu priemoniu nuo slinimo,bet jos nemazai kainuoja.;(((
marina
2008-10-18 19:31
sveikutes visos turiu problema tokia, man lb slenka plaukai esu bandzius ivairiu priemoniu,bet nepadeda. gal kas zinot tikrai gera ir veiksminga priemone nup slinkimo??? is karto dekui....
diusia
2008-10-05 22:34
as tai tikrai zinau, kad man plaukai pradejo slinkti ziauriai nuo dietos. per trumpa laika numeciau nemazai svorio, matyt organizmui dabar sokas. pati jauciuosi gerai, taciau plaukai slenka kuokstais, net baisu darosi, nebezinau kaip reikia tai sustabdyti...?
saule
2008-09-28 18:05
pries metus ir as turejau sia problema,buvo lb isslinke plaukai,bandziau ir perfectil ir kitokiu vitaminus stiprinti plaukam,bet niekas nepadejo.tada issityriau krauja ir paaiskejo,kad hemoglobino kiekis kraujyje labai mazas,pradejau gerti feroglobin b12,ir plaukai ataugo.tad negaiskit laiko ir eikit issitirti sveikata,nes buti praplikusiai tikrai ziaurus jausmas,patikekit...
Kristina
2008-09-16 22:10
Pas koki gydytoja reiketu kreiptis del plauku slinkimo? O gal Kaune kur nors istiria plaukus. Mano plaukai buvo tokio storio, kad jokia sage nesusegdavo, o dabar atrodo kaip nusiure siulai.Pasiziuriu ir verkti norisi. Slinko gal 5 metus, bet vis nekreipiau demesio. Dabar, kai ju jau nebeliko, reikia kazka daryti, nes tikrai liksiu plika :(((
ziurim ,ka valgom...
2008-08-26 22:34
plaukai gali slinkt ir kai truksta tiesiog amino rugsciu organizme..ir ypac laikantis ivairiu dietu ...proteinai- tai yra pagrindinė plaukų, odos, raumenų, bei minkštųjų organų statybinė medžiaga...pasiskaitykit inete...nesakau ,kad visiems tinka...bet va ribojant maisto kaloraza bei jo maistinguma-tai buna viena is svarbiausiu priezasciu...
Vaistai
2008-07-29 22:54
parduodu vaistus nuo vyriško paveldimo plaukų slinkimo Regaine 5% minoxidil, buteliukas 100lt.
Daugiau informacijos ieškokit internete arba pas gydytoją.
beviltiska
2008-07-17 11:43
Niekada neturejau stipriu plauku,daug ju ir nebuvo,bet paskutiniu metu negaliu net y veidrody ziureti,visai baigia isslinkt,maniau kad as tokia viena,atrodo ne,bet ir lengviau nepasidare
greta
2008-06-03 18:30
na del tu apcenka agafia as labai abejoju.,as irgij naudoju, bet labai retai, nes po ju isslenka apie 30 plauku.,.,
;;;
2008-05-31 17:00
ir dar yra tokios ampules APCENKA AGAFIJA.,.,7 AMPULES, PIRKTI YRA EUREKOS PARDUOTUWESE,DRODE,.,.,KAIJNA APIE 12LT
Greta
2008-05-25 12:43
Naminės priemonės nuo plaukų slinkimo


* Paimti 4 valgomuosius šaukštus vaistinės gelsvės, varnalėšų šaknų bei dilgėlės žolės mišinio (lygiomis dalimis) ir užpilti 4 stiklinėmis šalto vandens. Uždengus 15 min. pavirti ant silpnos ugnies, 15 min. palaukti, perkošti ir gautu nuoviru įtrinti galvos odą.* 4 valgomuosius šaukštus šaltalankio uogų, susmulkintų lapų bei plonų šakelių užpilti 4 stiklinėmis šalto vandens, 15 min. pavirti, 10-15 min. palaukti, perkošti ir gautu nuoviru įtrinti galvos odą.

* 4 valgomuosius šaukštus šalpusnio lapų ir tokį pat kiekį apynių spurgų užpilti 4 stiklinėmis šalto vandens, 15 min. pavirti ir 15 min. palaukti, kol prisitrauks. Tada perkošti ir gautu nuoviru įtrinti galvos odą.

* 2 valgomuosius šaukštus kefyro sumaišyti su pusės citrinos sultimis, 1 valgomuoju šaukštu medaus, 1 kiaušinio tryniu ir 2 valgomaisiais šaukštais kokybiško brendžio. Gautu mišiniu įtrinti galvos odą ir palaukti 20-40 min. (kad ši kaukė nesudžiūtų, galvą reikia pridengti polietileniniu maišeliu). Po to plaukus kruopščiai išskalauti šiltu vandeniu.

* 2 valgomuosius šaukštus džiovintų dilgėlės lapų užpilti stikline verdančio vandens, indą uždengus 30 min. palaukti, perkošti ir sumaišyti su puse litro šilto vandens. Šiuo skysčiu skalauti plaukus.

* 30 g džiovintų dilgėlės bei šalpusnio lapų ir 20 g susmulkintų ajerų šaknų užpilti vienu litru verdančio vandens, 10 min. pavirti, 1 val. palaukti, kol prisitrauks; tada perkošti ir gautu nuoviru įtrinti galvos odą.

* Paimti lygiomis dalimis česnako ir svogūno, juos sutarkuoti smulkia trintuve ir išspausti sultis. Šiomis sultimis įtrinti galvos odą, uždėti ant galvos polietileninį maišelį ir šiltai apvynioti. Palaikyti apie 1 val. Jeigu pradėtų deginti, maišelį reikia nuimti! Po procedūros galvą būtina gerai išplauti, užbaigiant plauti šaltu vandeniu. Šią procedūrą galima atlikti ne dažniau kaip vieną kartą per savaitę.

* Paimti lygiomis dalimis ąžuolo žievės ir svogūno lukštų, užpilti verdančiu vandeniu ir vieną valandą pavirinus ant mažos ugnies perkošti. Karštu antpilu įtrinti galvos odą, galvą pridengti polietileniniu maišeliu ir palaukti 1-2 val. Po to plaukus išskalauti švariu vandeniu.

* 4 valgomieji šaukštai jaunų beržų lapų užpilami 4 stiklinėmis šalto vandens, ir indas uždengiamas. 15 min. pavirinama ant silpnos ugnies, 15 min. palaukiama, kol prisitrauks, tada perkošiama ir gautu nuoviru įtrinama galvos oda.

* Galvą prieš miegą ištepti svogūno sultimis ir aprišti polietileno plėvele arba tankios medžiagos skarele; ryte būtina gerai išplauti galvą (nors tai labai veiksminga priemonė, reikia žinoti, kad svogūno kvapas plaukuose gali laikytis dar keletą dienų).

* Sumaišyti 10 g geros kokybės brendžio, 40 g nukoštų svogūno sulčių ir 50 g varnalėšos šaknų nuoviro. Paruošta mase įtrinti galvos odą ir šiltai aprišti, po 2 val. plaukus galima išplauti. Procedūrą kartoti keletą kartų iš eilės.

* 20 g varnalėšos šaknų ir 10 g medetkos žiedų užpilti 1 litru verdančio vandens ir pakaitinti ant silpnos ugnies. Šiuo nuoviru plauti galvą bent du kartus per savaitę.

* Susmulkinti 100 g nasturtų lapų, žiedų bei šviežių sėklų ir sumaišyti su 100 g šviežių dilgėlių lapų. Viską užpilti puse litro medicininio spirito ir po 15 dienų nukošti. Šepetėliu įtrinti gautą losjoną į galvos odą (tai daryti rekomenduojama prieš naktį).

* 4 valgomuosius šaukštus geros kokybės brendžio išplakti su vieno kiaušinio tryniu. Kai masė bus vientisa, įtrinti ją į plaukus, galvą šiltai apvynioti ir taip laikyti 20-25 min. Po to išplauti šiltu vandeniu.

* Po tris valgomuosius šaukštus susmulkintų varnalėšos ir ajero šaknų užpilti vienu litru verdančio vandens ir pavirti ant lėtos ugnies 15-20 min. Atvėsinti ir perkošti. Nuoviru įtrinti galvos odą 2-3 kartus per savaitę.

* Tris valgomuosius šaukštus ajerų šaknų užpilti puse litro vandens ir pavirti 15 min. Šiuo nuoviru skalauti galvą.

* Nedidelę svogūno galvutę sutarkuoti ir įvynioti į keletą kartų sulenktą marlę. Tuo tamponu ilgokai trinti galvos odą; po kelių valandų plaukus reikia išplauti.
vilma
2008-05-20 23:36
mano plaukai slenka pilnomis saujomis ir nustoja tik tada kai naudoju firmos kadus ampules nuo plauku slinkimo.mano plaukai siekia iki nugaros vidurio,taciau as taupydama itrinu i saknis tik puse ampules issiplovus galva.as perku kirpykloje,kuri naudojasi firmos kadus produktais.viena pakuote-4 ampules apie 40 litu.
nevada
2008-04-23 22:23
man plaukai slinko saujom. patare plauku saknis itrinti ricinos aliejum. itrinu kas antra diena pries plauku plovima palaikau puse valandos. ir nebeslenka plaukai ir plaukai pradejo aukti. is plovus galva sampunu net jokiu kondicionieriu nebereikia plaukai tikrai dabar sveiki ir stiprus. tai dariau puse metu. rekomenduoju.
slapyvardis
2008-04-23 19:57
Nusipirkau perfectil vitaminų. pažiūrėsi, ar ir man stos skrandis...
Studentiškais laikais, kai, matyt, nuo pervargimo imdavo kuokštais slinkti plaukai, nevien man, bet ir kursiokėms, yra pagelbėjęs paprastas kaip žemė būdas: ištepi plaukų šaknis (kiek pavyksta) ricinų aliejum, užsimauni polietileninį maišelį, apsivyturiuoji šiltu storu rankšluosčiu ir po poros valandų kantriai plauni. po vienos kitos toios procedūros plaukai ”sugrįžta” namo. Ricinos aliejus, beje, patinka ir blakstienoms, nagams, ir kt.
Greta
2008-04-13 19:48
Perfectil gal ir padeda, tik man nuo jo stoja skrandis, pradeda pykinti..
mergina
2008-04-05 22:57
as gydausi chemoterapija ir man del to slenka labai plaukai, per tris menesius ju jau beveik ir neliko, bet tikiuosi vis dar kad visai neislinks. labai jau sunku butu su tuo susitaikyti,,, bet paskaicius cia iskart laengviau pasidare, ne as tokia viena, mergina - biski praplikus :)
Donciuke
2008-03-28 21:58
man 15m. sakyciau gan jauna o plaukai kuokstais slinkti pradejo gal pries pusmeti jau nezinau kaip ir jus visos ka daryti girdejau lyg ir ”perfectil” vitaminai kazkiek padeda gal kas juos jau ismeginot? ar padeda nuo plauku slinkimo?
zmonos vyras
2008-03-15 01:53
Labas visiems, o kas galejo atsitikti jei moters plaukai ziauriai pradejo slinkti pries kokias 3 savaites ir dabar truksta kokios savaites/dvieju, kad ji taptu visiskai plika (kol kas daugiau niekus plaukai neslenka)? Skydliauke spejome istirti - tvarkoj, tevas buvo praplikes, taciau ne taip zaibiskai kaip ji. Jei kas esate susidure su tokiu reiskiniu,pls ,parasykit laiska. Tai mano zmona ir abi del to esame shoke! p.s. sunkiuju metalu tyrimo isvados bus netrukus.
PACIUTE
2008-03-10 13:00
MAN IR LB SLENKA PLAUKAI. PO GIMDYMO JAU PRAEJO 4MEN.SAMPUNAI NEPADEDA, VARTOJU AMWY PAPILDUS, BET IR JIE NELABAI PADEDA. TIKIUOSI, KAD NENUPLIKSIU, GAL CIA TIK ATEINANTIS PAVASARIS KALTAS, O GAL DEL STUBURO LIGOS OSTEOCHONDROZES. DAR GYDYTOJA ISRASE VITAMINO B KOMPLEKSA LEIDZIAMU SU KAZKOKIU VAISTU GAL TAI PADES. :((((
Orinta
2008-02-18 20:00
O as pabandziau kapsules ”Pantogar” pasiule vaistineje. Labai geras reikalas :) Jau po menesio nustebusi kirpeja buvo, ka as dariau su savo plaukais:))) Aisku kaina truputeli ”kandanti”, bet ko nepadarysi del grozio....:)
ingule
2008-02-10 20:10
man plaukai slenka keturis metus isbandem su homeopatais ir gydytojais viska pilni namai p l a u k u
sigita
2008-02-02 14:11
sveiki,man taip pat labai slinko plaukai.Išbandžiau viską,bet padėjo maisto papildai iš firmos ”Amway”.Dabar juos geriu rudenį ir pavasarį.Plaukai pradėjo greičiau augti,pagražėjo.O jeigu reikalinga ekstra pagalba,padeda ampolės,įtrinamos į šaknis.(Droge būna pirkti.išbandžiau visas,bet geriausios,kur apšaldo)
Daiva
2008-01-03 21:47
plaukai slenka jau pusmetis, bet nezinie del ko????Pas kokios srities dartara eiti???
Kontraceptiku negeriu, o plaukai buvo grazus, kol tai neyvyko:((((((
andrius
2008-01-03 14:15
man 16 metu,ir man jau slenka plaukai,nezinau ka be daryti,gal kas gali man patarti ka nors? neisivaizduoju kaip atrodysiu dar po keliu metu:(
jola
2007-12-25 22:54
Nemeskite pinigų brangiems plaukų slinkimo tyrimams.Kai man slinko saujom, Sugiharos g.
tepasakė,kad tai tikriausiai genetinis paveldėjimas ir pasiūlė vitaminus bei ampules
šaknų įtrynimui,kaina 3mėn. kursui apie 600lt(per/metus rekomenduojami 2 kursai).Uoliai vykdžiau visus nurodymus,bet vistiek nuolat
slenka.Kai vartoju vitam.,kiek sumažėja.Tiesiog
praradau viltį,susitaikiau su tuo.Pagrindinė to priežasti manau-stresas,bet nuo streso vaistų nėra,kai su juo gyveni 24val/parą.Išeitis-keisti
darbą ir gyvenimo būdą.Visoms nusivylusioms patarčiau daugiau laiko skirti sau ir du kursus/metus vartoti vitaminus nuo plaukų slinkimo(pagal savo piniginę).Žinokite,jei jau slenka kelis metus,tai tikrai nenustos visai slinkti,gal tik kiek sumažės.Stenkitės dėl to
kuo mažiau pergyventi,nes tai tik skatina dar
daugiau slinkti.
rozyte
2007-11-27 22:02
geriausias vaistas nuo slinkimo svogunu sultys
Indre
2007-10-29 21:43
Aciu Dainiau uz pasiulyma :) jei nepades tos priemones, kurias naudoju, butinai ibandysiu Jusu pasiulyta ;)
Liepa
2007-10-29 19:12
Man labai buvo padejes cesnaku sulciu ir ricinos misinys-ispausti cesnaku sultis ir tiek pat pripilti ricinos,istrinti saknis,palaikyti ne maziau kaip pusvalandi.Taip kartoti ne maziau kaip tris kartus.Istrynus kvapas ”geras”,bet isplovus jo nesijaucia.
Dainius
2007-10-28 16:48
Indre, Jus pabandykite seboreja T/GEL sampunu apraminti. Sis sampunas ir nuo pleiskanu ir nuo seborejos. Kol kas nieko geriau man neteko aptikti (sia priemone, kaip labai veiksminga rekomendavo viena moteris (is kazkokio forumo), kuriai labai padejo) Ju ten buna keliu tipu, tad reikia skaityti aprasyma ant dezutes ar paklausti vaistines kosmetikos skyriaus konsultanto. Man jis labai padeda. Naudoju kasdien. Odos nedirgina, ir galva laiminga:)
Indre
2007-10-27 17:14
Labas ;) man irgi plaukai pradejo slinkti mazdaug pries metus. Tuomet pradejau naudoti Perfectil. Naudojau gal puse metu. Ir ziuriu kad nagam ir odai padeda, o laukams - ne. Tuomet supratau kad cia kazkas kitas. Pries menesi mama suzinojo kur tiria plaukus, galvos oda nemokamai. Tai cia tyre Kauno silainiu poliklinikoje. Ir ten tiria i menesi karta ar kaip ten nepamenu. Na tai ir nuejau. Tai pripazino liga, seboreja. Na panasiai kaip pleiskanos, bet ne taip...Ten parode per ekrana mano ta galvos oda ir pan, dar parode kaip sveika atrode, na tai ir supratau kur problema. Israse ten toki sampuna, kauke ir losjona. Dora serijos. Bet ju buna pirkti tik tose vaistinese kur jos tiria ir kiekvienas mazdaug po 50 Lt kainuoja. Liepe naudoti du menesius ir tuo metu daugiau nieko nenaudoti. Naudoju menesi. Na nzn ar labai padejo, siaip plaukai maziau slenka, tik dar plaunant galva nemazai isslenka. O siaip palietus galva ir ,,pakrapscsius” tai pleiskanu tu maziau.. Matyt tam reikia laiko. Sakiau dbr vel eisiu pasitikrinti pas ja vel pazeti ar padeda. O siaip plaukai nors ir nera jokio balzamo, tik losjonas galvos odai, tai gan paklusnus ir blizga ;) o priezastis sake greiciausiai tai stresas ir pan.... Jei kas nores pasidometi kazkuom rasykit erdnixxx@yahoo.com
sara
2007-10-22 14:51
laba merginos uzjauciu jus,man taip pat slinko plaukai nerealiai puse plauku netekau.isbandziau viska niekas nepadejo.galop patare 4 saukstus konjeko sumaisyt su kiausiniu ir istept plaukus o svarbiausia saknis ir palaikyt 40min.po savaites su virsu pagerejo,dar geriau vit(merz spezial drages)tikiuosi pades jum.
jolanta
2007-10-17 09:32
sveikuciai.man taip pat slenka plaukai,nezinau ar nuo kontraceptiku ar nuo siaip kokiu kitu priezasciu.skaiciau cia kad cemeryciu padeda,jo siule man vaistineje ir tikrai yra parduodamas,taciau paskaiciau kad ten nuo uteliu ir pan tai noras praejo. jeigu kas ka nors galite patarti rasykit man i www.jolanta15@one.lt labai busiu dekinga nes plaukais manes dievas neapdovanojo o dar kaip kuokstais slenka tai depresija ima.aciu
saja
2007-10-16 17:03
o man juodai nuslinko po puikiuju LOREAL dazu,saujom,net galva pro plaukus sviecia,vat ir LOREAL
natele
2007-09-30 17:16
mano plaukai pradejo slinkti pries metus, nors ju nedaziau , jie naturalus, labai bijau , nes man tik 17 , o kas dien netenku daug plauku sukuojant ir siaip, geriau BIO-SELENIUM , dar visokiu vitamiu , bet niekas nepadeda,kadangi plauku pas mane labai daug tai akivaizdziai anesimato slinkimo, bet jei taip ir toliau tai nupliksiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ka daryt? kur tik einu visur mano plauku pilna, kaip kokia kate ar suo seriuos:((((((((((((((((((
Murmutė:)
2007-09-30 13:06
Ilgai auginau plaukus,jie niekada nebuvo nei stori nei labai stiprus...bet dabar turedama ilgus plaukus,ilgai jais nesidziuagsiu teks nukirpti..shi menesi plaukai taip slenka kad nebezinau ka daryti ir viskas po ”puikiu” ”Garnier fructis” dazu...:/patariu nedazykit jais...ash tai pat esu girdejus gan neblogu patarimu..priesh kiekviena plovima tepti shaknis kiaushiniu triniais,labai gerai yra tepti svogunu sultimis,tik galiu pasakyti plaukai shlykshciai smirda net ishplovus shampunu..,ir berzu lapu nuoviru perplauti plaukus...:)
Schanja
2007-09-27 16:07
Kad zinokit,as irgi nervinuosi,kad slenka tie plaukai.gal tiek per daug i sirdi neimciau,jei ju butu daug.ta prasme( man ant galvos,jau aplamai mazai plauku,o dar kai slenka,tai isvis nieko nebesinori) .nei kom sergu,nei kontraceptiniu vartoju.nei nzn kokia cia slinkimo priezastis:(
tera
2007-09-22 08:48
man plaukai slenka jau kokie trys metai, ypac virsutineje galvos dalyje labai isretejo ,kiek visokiu vitaminu isgeriau ,ekas niekas nepadeda,as pries tai geriau kontraceptikus manau kad tai ju pasekme nors jau nebegeriu ju du metai plaukai nenustojo slinkti,ar tai negrystami procesai ,jei taip ,po metu reiks peruko,
Lina
2007-09-15 16:52
sveiki,man jau kokie 5 metai slenka plaukai ir ko tik nesu isbandziusi:vitaminu visokiu rusiu ir dar kokiu brangiu,ampules tryniau,azoto terapijos,galvos masazai-niekas nepadeda.buna tarpu lyg ir apmazeja slinkt,bet ir vel pradeda.Skydliauke tyriausi viskas gerai.Mazdaug 5 metus vartoju kontraceptines gal jose ir yra ta tikroji slinkomo priezastis?
jolanta
2007-09-12 00:38
kontrceptikai turi daug salutiniu poveikiu.plauku slinkimas- neisimtis.kontraceptikai daro dideli poveiki moters hormoninei veiklai, o pastarieji turi itakos ir plauku bukliai.
jolanta
2007-09-12 00:33
zinau naturaliu metodu:pirmas receptas,naturalios alijosiaus sultys sumaisomos su ricinos aliejumi,itrinama galvos oda, palaikoma gera pusvalandi,po to isplauti.kitas,kosmetinis zibalas.juo itriname galvos oda,po to ,palaike, isplauname.svoguno sultys padeda, bet kvapelis ziaurokas,nesvarbu, kad isplauni, smirda iki plauku dazymo.bet verta kenteti ,labai padeda.visos tos,kurios po gimdymo nestresuokit, ne jus vienos, ne jus ir paskutines, taip atsitinka beveik kiekvienai.taip yra del hormonu pusiausvyros, streso.
vilma
2007-08-28 13:27
Man ir žiauriai slenka plaukai jau kokia pusė metų. Kai einu plauti galvą, verkti norisi, nes baisu žiūrėti, kai plaukai slenka visu ilgiu.
linn
2007-08-26 21:38
Man taip pat ziauriai slenka plaukai. Ilgai galvojus randu 2 priezastis: stresas bei kontraceptikai (geriu Novynette). Pirmasis kamuoja beveijk puse metu, taciau tox nerealus slinkimas prasidejo tuomet, kai pradejau gerti kontraceptikus - pries tris men. Gal tai tik sutapimas taciau pradedu galvoti, kad tai vienas is tableciu salutiniu poveikiu.
inga
2007-08-20 21:02
po gimdymo labai slenka plaukai. naudoju visokius vitaminus,sampunus nieks nepadeda.maitinu vaikely krutimi.padekite bijau nuplikti
benderis007
2007-07-28 10:45
man plaukai slenka nuo visur kazin kas galetu buti gal kokia liga ar kas vartoju vitaminus ir nepadeda. labai prasau patarkite ka nors . mano el.pastas benderis@blog.lt lauksiu patarimu.
Anita
2007-06-27 10:15
Idomu butu suzinoti, kiek is jusu naudoja kontraceptikus??
Idomu, ar kontraceptikai negali buti viena is pagrindiniu plauku slinkimo priezasciu???
Itariu kad labai gali buti.
guoda
2007-06-24 17:39
man plaukai jau slenka beveik metus,wiska isbandziau niekas nepadeda,pradejo slinkt,kai pradejo skaudet galva
neringa
2007-06-19 20:42
merginos,jei plaukai slenka 4 savaites ar menesi tikrai neverta panikuoti,stebekite savo mityba. kalcis,magnis,cinkas svarbiausi jusu plaukams. ypac kenkia dietos. jomis tikrai galima prisizaisti. praeitais metais per pora menesiu numeciau daugiau nei 10 kg,nuo tada mano plaukai nesustoja slinkti. pazystami pamate mane iskart klausia-kas atsitiko tavo plaukams. pries tai visi ju pavydejo,o dabar nebera i ka paziureti. ypac priekyje labai isreteje. gyvenu uzsieni,pinigu netruksta,tai leidau sau ismeginti viska,ka radau vaistineje. net ir tikrai labai brangius vaistus. Nourikrin vartojau apie 7 menesius-jokiu rezultatu. gydytojai tik guzscioja peciais ir pataria tik viena- gerti vitaminus...as taip ir darau nes nieko nebelieka. o tas mociuciu kaukes taip pat bandziau. tai mano butu patarimas vienas jums- nezaiskite su dietomis!!!
neringa
2007-06-19 20:41
merginos,jei plaukai slenka 4 savaites ar menesi tikrai neverta panikuoti,stebekite savo mityba. kalcis,magnis,cinkas svarbiausi jusu plaukams. ypac kenkia dietos. jomis tikrai galima prisizaisti. praeitais metais per pora menesiu numeciau daugiau nei 10 kg,nuo tada mano plaukai nesustoja slinkti. pazystami pamate mane iskart klausia-kas atsitiko tavo plaukams. pries tai visi ju pavydejo,o dabar nebera i ka paziureti. ypac priekyje labai isreteje. gyvenu uzsieni,pinigu netruksta,tai leidau sau ismeginti viska,ka radau vaistineje. net ir tikrai labai brangius vaistus. Nourikrin vartojau apie 7 menesius-jokiu rezultatu. gydytojai tik guzscioja peciais ir pataria tik viena- gerti vitaminus...as taip ir darau nes nieko nebelieka. o tas mociuciu kaukes taip pat bandziau. tai mano butu patarimas vienas jums- nezaiskite su dietomis!!!
mfish
2007-04-14 23:51
Sveiki, man taip pat slenka plaukai:( ir jau gan ilgai. Isbandziau gan daug ivairiu priemoniu, bet slinkimo nepavyko sustabdyti. Gal but valgant tam tikra maista (darzoves, vaisius) galima butu ji sumazinti? Aciu!
giedre
2007-04-13 15:56
man ir labai slenka. Perku brangias kapsules itrinimui, jei ir padeda, tai trumpam. Perfectil lyg ir padejo, bet gal taip sutapo, kai slinko kiek maziau.
O ar pastebejot kokis nors rysi su kontracptinemis - geriant geriau r blogiau?
SmilGa
2007-03-05 19:44
Dar čemeričių vanduo padeda nuo slinkimo, beto tankina plaukus. Tik gaila, kad lietuvoje jo neparduoda... teko atsivešt iš Baltarusijos. Bet gal dar turgeliuose kur bus. Įtrinate plaukus tuo vandeniu, palaikote pusvalandį įsukusios į rankšluostį, o paskui išplaunate, jau po poros dienų jaučiu kaip maži plaukučiai kalasi :)
idilija
2007-02-08 18:18
nusipirkit dilgeliu arbatos,uzvirkite,skieskite tirpala drungnu vandeniu ir ta arbata issiplaukite plaukus,aisku pries tai issiplaukite galva pregane sampunu.plaukai po menesio ne tik neslinks,bet ir gerokai ataugs.
PLIKIUS
2007-01-09 20:58
ko jus pergyvenate nu per 30 metu savo gyvenimo nemaciau ne vienos pliktelejusios merginos ar moters :) viskas bus gerai. stresas cia kaltas o jai ne jis tai taip turi buti pakris ir nustos cia gi normalu.
ingrida
2006-12-10 12:45
pataisymas.praėjus trims mėnesiams po gimdymo vėl pradėjo slinkti plaukai.
ingrida
2006-12-10 12:43
reikia gerti vitamino E.viena kapsulė į dieną ir stiprios dilgėlių arbatos geriu.kažkada man slinko vitaminas e padėjo.
dabar po gimdymo jau 3 mėn. vėl slenka,tai vartoju šias priemones ,tikiu padės.nepasiduokim blogai nuotaika,aišku tai sunku,bet džiaukimės,kad gyvename,
alma
2006-11-17 18:39
LABAI SLENKA PLAUKAI MAN 43 M PATARKIT KA DARYTI MAN SAKE KAD REIKIA GERTI MAISTO PAPILDUS SU JODU NES GALI BUTI KAD SUTRIKUS SKYDLIAUKES VEIKLA AR TAI TIESA
cipuska
2006-11-15 19:09
na zinau labai gera kauke,1 saukstas medaus 1 kiausinio trynis ir ispausti elijosiaus sulciu.tokia mase panesioti bent 1val ir nors karta i savite,tikrai padeda
mergina 23m
2006-11-06 14:32
Nuo plaukų slinkimo padeda grynos svogūnų sultys. Susitarkuokite svogūną, išsispauskite sultys ir trinkite šaknis bent jau 2 kart per savaitę, pamatysite jei netingėsite taip daryti jau po mėnesio plaukai apstos slinkę. tik nebijokite svogūno kvapo ,isiplovus galvą jis dings. Beje įtrintus plaukus palaikykite bent gerą pusvalandi.
adrija
2006-10-29 18:32
zinau, kaip blogai jauciates del plauku slinkimo. as taip pat TUREJAU sia problema. kiekviena ryta valgau du-keturis saukstus avizu koses. plaukai taip masiskai tikrai nebeslenka, beje l. blizga, nebetrupa. nors man kose tikrai nera tokia gardi, taciau kai matau rezultatus-verta. ja galima pasigardinti obuoliu, razinomis ir t.t. taciau SVARBIAUSIA REGULIARUMAS! itraukit i pusrycius tik pora saukstu sios koses, rezultatai BUS!
lina
2006-10-29 18:15
Sveiki,man prieš mėnesį pradėjo labai slinkti plaukai.Viršugalvije jaučiu toki liktai plaukų tempimą,kitaip paaiškinus taip liktai būtum susisukusi stipriai kuodą ir kai pasileistumi plaukus jaustumi toki maudimą pakaušio srityje.Man jau šitaip visą mėnesį,ir net kai vėjas papučia toj vietoj tempia.Kas tai galėtu būti?
Laurute
2006-10-08 13:12
Sveiki.Praejus trem menesiam po gimdymo eme plaukai slinkti.Tiesiog saujom slinkti.Plaukai akivaizdziai ploneja.Ar tiesa kad galima plaukus plauti su alum...patarkite
ji
2006-09-30 12:47
man 18.pries mazdaug 4 sav pradejo labai slinkti plaukai. ypac plaunant ryskus slinkimas. bandziau keles priemones nuo slinkimo bet rezultato nematau. ka daryti?? ryskiai sumazejo plauku apimtis.labai bijau nuplikti!!!
lara
2006-09-08 09:20
sveiki,mano močiutė man patarė užsiplikyti beržo žievės įpilti truputį acto,ir šaukštelį medaus.Tuo skysčių tepti galvą prieš kiekvieną plovimą ir palaikyti apsirišus rankšluoščiu 20min.Tai dabar tą ir darau.Rezultato dar nematau nes procedųrą darau tik 4dienas,bet pasidalinti receptu tikrai galiu.sėkmės
sigita
2006-09-07 18:30
bijau kad galiu nuplikti,per diena manau man tikrai ne 50 ir ne 100 plauku iskrenta,ka patartumete man daryti bet kad nebutu labai brangu,aciu
porta
2006-08-22 12:52
Mano plaukai slenka jau 7 menesius...jau nebeismanau ka daryti...padekite!
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai