Fotoepiliacija– išeitis norintiems atsikratyti nepageidaujamų plaukų

Kiekvienas save gerbiantis ir savo kūną mylintis žmogus rūpinasi gera išvaizda. Vienas dažniausių rūpesčių – kaip išnaikinti plaukus pažastyse, bikinio, veido srityse. Dažniausiai juos skutate, pešiojate, atliekate [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/kitos-paslaugos/plaukeliu-salinimas"url]depiliaciją vašku/cukrumi[/a], depiliuojate specialiais kremais? Nevarkite – užeikite į specialisto kabinetą ir nepageidaujamus plaukelius pašalinsite fotoepiliacijos būdu ir ilgam neturėsite problemų.
 

Plaukeliai išnyksta


Specialistų teigimu, veiksmingiausias būdas ilgam atsikratyti nepageidaujamų plaukų – [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/kitos-paslaugos/plaukeliu-salinimas/fotoepiliacija"url]fotoepiliacija[/a] . Procedūros metu intensyvia impulsine šviesa paveikiamas plauko svogūnėlis (folikulas) – šviesos bangos veikia melaniną, plauko spalvos pigmentą. Procedūra nedaro jokio mechaninio poveikio odai, nes impulsinė šviesa veikia tik viršutinį odos sluoksnį. Žodžiu, plauko svogūnėlis, veikiamas impulsine šviesa, žūsta.
„Po kelių pirmųjų procedūrų procedūros plaukeliai iškrenta tie plaukeliai, kurie yra augimo stadijoje, po vėlesnių procedūrų – ateina kitų, tuo metu esančių augimo stadijoje, eilė ir taip sulig kiekviena procedūra plaukeliai nyksta. Beje, klientai pastebi, kad jau po pirmųjų procedūrų jaučia sumažėjusį plaukų augimo intensyvumą, plaukeliai susilpnėja. Po kelių procedūrų lieka tik padriki silpni plaukeliai, kuriems iškritus apie depiliaciją nereikia galvoti ilgai“, – teigia jau ketverius metus šias procedūras atliekanti „Jaunatvės namų“ (www.jaunatvesnamai.lt) estetinės medicinos srities specialistė Indrė Buslienė.
Fotoepiliacija trunka 15-30 minučių, priklausomai nuo epiliuojamos zonos. Jau po pirmos procedūros po kelių dienų iškrenta dalis plaukų.
Fotoepiliacijos (fototermolizės) būdu taip pat galima sėkmingai ir neskausmingai gydyti išsiplėtusius kapiliarus, pigmentines dėmes, aknę (spuogus). Fotoepiliaciją galima atlikti bet kokio amžiaus suaugusiam žmogui.

 

Efektyvus, saugus ir neskausmingas būdas


I.Buslienės teigimu, fotoepiliacijos būdu šalinti nepageidaujamus plaukus yra daug [url="http://jaunatvesnamai.lt/paslaugos/kitos-paslaugos/plaukeliu-salinimas"url]mažiau skausminga procedūra nei lazeriu arba vašku/cukrumi[/a]. Fotoepiliacijos metu jūs jausite tik švelnią šilumą, silpną perštėjimą. Tai labai svarbu, nes dažniausiai depiliuojamos jautriausios kūno vietos – veidas, pažastys, bikinio sritis, kartais pilvo ar nugaros ploteliai. Be to, kad oda būtų apsaugota ir nuo šilumos poveikio, prieš procedūrą naudojamas apsauginis gelis.
Fotoepiliacija turi ir daugiau pranašumų. Fotoepiliacijos metu apimamas gana didelis odos plotas, todėl trumpėja procedūros atlikimo laikas. Fotoepiliacijos metu visiškai nepažeidžiami aplinkiniai audiniai – šviesos impulsas, pagal pasirinktą bangos ilgį, pasiekia tik tam tikrą taikinį odoje ir jį sunaikina. Tad į procedūrą galite drąsiai eiti ir pietų pertraukos metu – iš kosmetologės kabineto neišeisite paraudusiomis ar užburkusiomis lūpomis...
Ar fotoepiliacija tinka visiems ir nesukelia šalutinių nemalonių poveikių? „Labai svarbu laikytis tam tikrų taisyklių – savaitę ar šiek tiek daugiau prieš ir po procedūros depiliuojamas vietas reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Nepatartina keletą dienų prieš ir po procedūros tas vietas depiliuoti kremu, skusti, naudoti naują dezodorantą ar pan. Ypač svarbu nedirginti odos prieš pirmąsias procedūras“, – perspėja specialistė.
Galite būti ramūs ir dėl depiliuojamose vietose turimų pigmentinių dėmių, odos pažeidimų – patyrę „Jaunatvės namų“ specialistai rimtai vertina bet kokius odos pakitimus ir jokios procedūros neatlieka neįsitikinę jos saugumu ir efektyvumu.


 

Siekiant maksimalaus efekto svarbu nuoseklumas


Fotoepiliacijos procedūra yra efektyviausia kaip plaukas yra augimo stadijoje. Kodėl?
Plauko augimo ciklas susideda iš 3 fazių: augimo, regresijos ir ramybės. Intensyvi impulsinė šviesa veikia tik augimo fazėje esančius plaukus. „Kartais klienčių net paprašau, kad prieš procedūrą šiek tiek atsargiai pakirptų plaukelius – to pakanka, kad plaukų augimas suaktyvėtų, o procedūra būtų efektyvesnė“, – pasakoja I.Buslienė. Procedūros turi būti kartojamos kas 3 savaites – per tiek laiko vėl suaktyvėja plauko svogūnėlio veikla.
Kadangi tik 10-30 proc. plaukų vienu metu yra augimo fazėje, todėl, norint pasiekti ilgalaikį efektą, fotoepiliacija turi būti kartojama kelis kartus. Dažniausiai pakanka 8-10, o kartais prireikia ir daugiau procedūrų. Jų skaičius priklauso nuo plaukų augimo ciklo, tankio, žmogaus odos spalvos, vartojamų vaistų, hormonų lygio, medžiagų apykaitos ypatumų.
Tačiau svarbiausia, kad nuosekliai atlikus kelias neskausmingas procedūras - apie nepageidaujamus plaukelius net pamiršite!
 

Procedūra greita ir efektyvi


Klientė Reda R.
Jau anksčiau buvau girdėjusi, kad fotoepiliacija yra neskausmingas ir efektyvus nepageidaujamų plaukelių šalinimo būdas. Jį išbandžiusi įsitikinau, kad tai gryna tiesa. Be to, man labai patiko, kad procedūra atliekama greitai – užsiėmusiai moteriai tai labai svarbu.
Deja, nepavyko įgyvendinti viso procedūrų kurso, nes teko išvykti į užsienį – pas kosmetologę lankiausi tik keturis kartus. Tačiau rezultatais buvau labai patenkinta – ypač sumažėjo plaukelių augimas, lėtai ataugo tik reti plaukeliai. Tuo ypač džiaugiausi vasarą: jau buvau visai pamiršusi, ką reiškia nuolat skustis ar depiliuotis. Artimiausiu ketinu atlikti pilną procedūrų kursą.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

fotoepiliacija
2010-12-14 16:11
Už 48 litus parduodu 119 litų vertės kuponą fotoepiliacijos procedūrai (pažastų arba bikini zonai) Jaunatvės Namuose Kaune ir Vilniuje. Kreipkitės e-mailu fotoepiliacija111@gmail.com
Antanas
2010-07-13 18:43
Jus sumise manes ziuretojai uzknisote!!!!

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai