Lazeris – gerasis laiko apgavikas

Ko tik neprimanyta grožiui ir jaunystei saugoti – injekcijos į odą, stebuklingi tepalai ir eliksyrai, įvairios plastinės operacijos. Dauguma esame pasiryžę ištverti ir skausmą, ir galimas komplikacijas, kad tik atitolintume odos senėjimo požymius, sumažėtų raukšlių, o oda taptų skaisti ir lygi kaip jaunystėje. Pasirodo, sušvelninti laiko žymes galima ir be streso. Myliomis žingsniuojantis mokslas siūlo daug mažiau traumuojančias nei operacijos –procedūras lazeriu. Baltijos ir Amerikos klinikoje moderniais lazeriais atliekamos ne tik odos paviršiaus atnaujinimo ir jauninimo procedūros. Lazerių bei intensyvios pulsinės šviesos procedūros leidžia pašalinti nepageidaujamą veido raudonį, išsiplėtusias kraujagysles, įvairius kraujagyslinius darinius, kovoti su nepageidaujamu plaukuotumu, pigmentacija, koreguoti randus, šalinti odos gerybinius darinius ir apgamus...
 

Dviejų bangų lazeris


Klinikos pasididžiavimas – JAV sukurtas naujausias aukštųjų technologijų lazeris „Cynergy“. Pasak gydytojos dermatologės dr. Rūtos Gancevičienės, tai vienas moderniausių lazerių pasaulyje. Baltijos ir Amerikos klinika jį turi vienintelė Lietuvoje. Naujasis lazeris gali įveikti sudėtingus kraujagyslių darinius – hemangiomas, vadinamąsias vyno dėmes, ugnies apgamus, įvairaus pobūdžio, diametro ir gylio išsiplėtusias kraujagysles. Be to, tai viena alternatyvų jaunatviniams spuogams ir kai kuriems randams gydyti.
„Cynergy“ lazeris kraujagysles veikia ypatingomis dviejų skirtingų ilgių bangomis. Pulsinio dažų lazerio banga – „trumpesnė“ – tiksliai veikia kraujagysles odos paviršiuje, Nd;YAG: lazerio banga – „ilgesnė“, gali prasiskverbti giliau. Galimybė to paties impulso metu „sujungti“ abiejų bangų veikimą specialia programa „Multiplex“ būtent ir padaro lazerį itin efektyvų ir išskiria jį iš kitų panašaus pobūdžio lazerinių sistemų. Gydymo tikslu naudojama mažesnė energija, procedūra tampa dar saugesnė, mažiau skausminga, mažiau šalutinių poveikių, po procedūros, sutrumpėja gydymo laikas. „Cynergy“ lazeris turi specialų šaldiklį, kuris pulso metu šaldo odą. Procedūra tampa patogi net tiems, kurie labai bijo skausmo.
Vaikams paprastai atliekama trumpalaikė bendrinė nejautra.
Atsižvelgiant į šalinamo kraujagyslinio darinio prigimtį, apimtį, atsiradimo laiką ir daugelį individualių savybių, poveikiui pasiekti prireikia kelių procedūrų. Tačiau tam tikros išsiplėtusios kraujagyslės, nedideli kraujagysliniai apgamai ir hemangiomos, tokios kaip vyšninė hemangioma ar voratinklinis apgamas, pašalinami ir vienos procedūros metu. Viskas priklauso nuo darinio sudėtingumo.

 

Frakcinis lazeris


Tiems, kuriems rūpi ne tik atsikratyti viena konkrečia „rūpesčio“ raukšle vienkartine injekcija, bet profilaktiškai suteikti odai galimybę ne taip greitai senti, atrodyti kuo ilgiau skaisčiai ir gaiviai, suteikti galimybę pačiai intensyviau atsinaujinti, jaunystės sargą gali atstoti kitas modernus Baltijos ir Amerikos klinikos įrenginys – frakcinis lazeris. Jo spindulys veikia odą frakcijomis, tarsi pro kiaurasamčio skylutes. Todėl odoje nelieka žaizdų, ji nenušlifuojama kaip anksčiau tai buvo daroma, destrukciniu lazeriu pažeidžiant visą odos paviršių. Kolageno gamyba intensyvinam, nepažeidžiant paviršinio odos sluoksnio, todėl po procedūros oda šiek tiek parausta ir patinsta, bet tai palyginti greitai praeina ir netrukdo. Lazerio duotas impulsas intensyviau gamintis kolageno skaiduloms, atsakingoms už ankstyvą raukšlelių atsiradimą, tęsiasi kelis mėnesius. Taip palaikomas odos atsinaujinimo procesas.
Gydytojos dermatologės tikinimu, frakcinis lazeris padeda net tuomet, kai reikia atitolinti laiko ženklus, išlyginti smulkias raukšleles, ypač tose vietose, kur oda ploniausia – akies vokų, plaštakų ir kaklo srityse. Šis lazeris gelbsti sutraukiant išsiplėtusias odos poras, koreguoja įvairius randus, taip pat ir po jaunatvinių spuogų, strijas (įmanoma sušvelninti jų spalvą, iškilumą, gruoblėtumą) ir melazmas (rudas pigmentines dėmes). Odą galima tiesiog atjauninti, sustangrinti, grąžinti jaunatvišką spalvą ir švytėjimą.
„Brangūs serumai, botulino ar hialurono injekcijos gali išlyginti raukšles, bet negali pakeisti odos faktūros. Oda iš tiesų lieka tokia, kaip buvo. Frakcinis lazeris veikia būtent odos paviršiaus faktūrą. Jis duoda impulsą odai regeneruoti daug aktyviau, taip, kaip jaunystėje“, – modernaus lazerio privalumus vardija dr. R.Gancevičienė.
Tačiau ar, būdami tokie galingi, naujieji lazeriai mūsų nežaloja? Ar, saugodami grožį, jie nekenkia sveikatai?
„Šito klausia praktiškai visi pacientai. Galiu užtikrinti, kad lazeris nėra radiacija. Tai yra matoma šviesa. Tokia pati, kokią skleidžia bet kuri elektros lemputė. Esmė ta, kad lazeris veikia „išimdamas“ tik tam tikrą šviesos spindulį, tam tikrą bangą. Lazerio šviesa neturi jokių ultravioletinių spindulių, kurie galėtų sukelti vėžį“, – teigia gydytoja. Juk kartais mažas apgamėlis, rausvi skruostai ar pigmentinės dėmelės mums tampa didele kliūtimi jaustis laimingiems.

 

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

kayley wang
2011-06-15 05:32
Subject: Skin Analyzer System & IPL

Dear Doctor,

Nice day!

This is kayley from Beijing Nubway S&T Development Co., Ltd, we are manufacturer of beauty equipment for the skin improvement and skin disease treatment.

Our main beauty equipments are below:
1. RF-Fractional/Fraxel CO2 Laser
2. IPL system
3.Ultrosonic Fat Burning Device
4.Tattoo removal system
5.Skin Analyzer System
6.Nd-yag laser skin care system
7.Diode Laser Hair Removal system
Other main equipments include RF System, E-Light system, Oxygen Infusion System, Hair and Scalp Analyzer System and LED/PDT System

Now IPL System and Skin Analyzer System are our promotion product.

All our machines are CE marked. Our machines are high quality and best price!
If you want to find more products, please visit WWW.NUBWAY.NET, the detailed information is in the attachment, please check.

Kind Regards

KayleyWang

BeiJing Nubway S&T Development Co., Ltd
Web: www.nubway.net

Tel:0086-10-85786332
Mob:0086-18210593260
Fax:0086-10-85786302

E-mail:kayley@nubway.com


Jason Yan
2010-11-22 09:08
To whom it may concern,

Thanks for your kind attention.I am Jason Yan from Beijing,China,and the sales manager now writting on behalf of this manufacturer. We are Beijing Itairen Science &Technology Co.,Ltd.,the professional manufacturer of beauty equipments. We are supplying following items:
1. IPL Machine-- ---hair removal,skin rejuvenation,vascular removal,breast lift,etc
2. Laser Machine--- tattoo removal , pigment removal and newest technology for Long Pulse laser hair removal
3. RF Machine-----wrinkle removal&skin tightening,etc.
4. Cavitation Machine---weight loss ,fatness reduction,body slimming
5. PDT Machine,etc.
Now I am writting this business email to see if we will have chance for business cooperation.We will provide best before and after-sales services to our international customers with our experienced technical team.
If you have any interest in our products,please kindly let me know. I will be much appreciated to receive your e-mail reply.
Arthur Nie
2010-09-16 10:52
Dear Sir or Madam,
This is Arthur Nie from Beijing Nubway S&T Development Co., Ltd,we are manufacturer of beauty equipment for the skin improvement and skin disease treatment. For example, Ultrasonic Fat Burning System, Ultrapulse Fractional CO2 laser,IPL System,CO2Laser,Nd-yag laser, RF,Skin Analyzer System,LED Skin Care System,Oxygen Infusion System and so on.

In particular, our Multifunctional IPL Skin Care System (NBW-IM) is the best in China. It integrated the hair removal, vascular removal, wrinkles removal and skin care etc, functions.

Now IPL System and Skin Analyzer System is our promotion product now.

If you want to find more products, please visit WWW.NUBWAY.COM,Now we are promoting Skin Analyzer System for testing and analyzing Skin, also Microwave Fat Burning Machine and Fractional Laser System is our promotion now.
Your inquiry is welcomed. Thank you.
Best regards
Arthur Nie
Sales Manager
Beijing Nubway S&T Development Co., Ltd
Room 808, New Fortune International,Chaoyang Road,
Chaoyang District,Beijing, 10023,China
Tel: 0086-10-85725366
Fax: 0086-10-85725399
Mobile: 0086-15110232363
E-mail:Arthur@nubway.com
Niejinming1209@gmail.com
MSN: niejinming1209@hotmail.com
Skype: Arthur-nie
Web: www.nubway.com
www.china-ipl.com
Irena
2009-12-11 16:25
Nebuna kad tik pliusai. Paprastai buna ir minusu, kuriu siame straipsnyje neradau. Tai kelia nepasitikejima. Kaip zinom ir ramuneles turi minusu...........

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai