Sveikas rytiečių požiūris į grožį

Rytuose ir moterys, ir vyrai skiria daug dėmesio kūno ir sielos harmonijai. Europiečiai bando perprasti dvasinius rytiečių gyvenimo aspektus, tačiau pamiršta kūną. Tad kalbant apie rytiečių požiūrį į grožį minimi žodžiai „sveikata“ ir „dvasia“. Tačiau šių dienų mokslininkai kasdien padovanoja žmonijai po naują kosmetologijos atradimą, kuris ilgainiui taps „auksine klasika“ kaip ir rytietiški masažai. Vilniuje įsikūrusiuose grožio namuose „Beža Familia“ galima išbandyti naujausius japonų kosmetologinius atradimus.
 

Į pagalbą didmiesčių gyventojams


Europiečiams galbūt niekada nepavyks perprasti rytietiško filosofinio požiūrio į gyvenimą, tačiau pasimokyti iš jų tikrai galime. Jie įsitikinę, kad žmonės neturėtų švaistyti savo energijos be reikalo. O tai, kad paliekame pačiam organizmui tvarkytis su kasdien gaunamais vis didesniais kiekiais toksinų, – tai energijos švaistymas. Žmonės yra veikiami vienokių ar kitokių kenksmingų sveikatai teršalų. Nenuostabu, kad būtent japonai pirmieji pradėjo rūpintis organizmo apsauga. Jų šalyje ši problema yra itin aktuali. „Mums, atsižvelgiant į vis didėjantį susirgimų įvairiomis sunkiomis, onkologinėmis ligomis skaičių, tai taip pat tampa aktualu,“ – įsitikinusi „Beža Familia“ gydytoja Birutė Stankevičienė.
Pastaruoju metu medikai kalba apie didesnį mastą įgavusias vaikų alergijas, įvairias autoimunines onkologines ligas. Pasak Stankevičienės, tai yra civilizacijos pasekmė. „Nuo to galima apsisaugoti. Pasaulio mokslininkai stengiasi išrasti veiksmingus būdus, tausojančius mūsų sveikatą ir grožį. Japonai – išties protingų žmonių tauta, kuri stebina pasaulį. Šį pavasarį lankėmės šioje šalyje ir vėl parsivežėme daugybę naujovių. Labai malonu, kad tokiame tolimame krašte esame žinomi ir vertinami kaip specialistai,“ – sakė gydytoja Stankevičienė.
Prieš 35-erius metus gydytoja Birutė Stankevičienė pradėjo savo veiklą, stažavosi Kinijoje ir Japonijoje. Pirmajame jos atidarytame gydomosios kosmetologijos salone buvo skulptoriaus Matučio skulptūra „Rytietė“. Ji tapo gydytojos Birutės tyliąja drauge, būnančia šalia kiekvieną dieną. Dabar ji pirmoji pasitinka grožio namų „Beža Familia“ lankytojus.
 

„Ar čia plaunate kojas?“


Gydytoja Birutė pamena, kai jų grožio namų duris pravėręs pagyvenęs profesorius paklausė „ar čia plaunate kojas?“ Šis klientas visą procedūrą tylėjo ir po to jo skepticizmas, matyt, išgaravo, nes po kurio laiko jis grįžo ir pakartojo „kojų plovimą“. „Žmonės taip vadina detoksikacijos procedūrą, kurią pirmą kartą pamatėme vienoje iš Japonijoje vykusių parodų. „Bio-Detox“ aparatą turime jau keletą metų, ir iš nuolatinių bei atsitiktinių klientų išgirstu nemažai gerų atsiliepimų ir pati pamatau pasikeitusią jų būklę. Viena sąnarių ligos susukta moteris po kelių procedūrų pati pasilenkusi rišosi batų raištelius, nors prieš tai tą darėme mes. Mačiau buvusį šachtininką, kurio indelyje ant dugno likdavo juodų kristalų sluoksnis, netgi sunku būdavo jį nuplauti... Iš pirmo žvilgsnio paprastas kojų plovimas iš tiesų gali daryti nepaprastus stebuklus,“ – pasakojo gydytoja B. Stankevičienė.
Žmogaus kūnas yra elektrostatikai laidus organizmas. Turėdami tai omenyje, japonų mokslininkai sukūrė naujovišką organizmo valymo terapiją, kuri padeda saugiai ir veiksmingai įveikti daugelį mūsų sveikatos sutrikimų.
 

Kokios spalvos jūsų toksinai?


„Mūsų organizmas sudarytas iš daugiau nei 70 proc. vandens. Japonų „Bio-Detox“ naudoja vandenį veiksmingam organizmo toksinų pašalinimui per kojų pėdų poras. Kūne sudaroma energijos grandinė, kuri atsargiai aktyvuoja ląsteles ir priverčia pašalinti toksinus. Toksinai šalinami iš kiekvienos kūno ląstelės. Ši aktyvi jonų terapija pagerina kiekvieno mūsų organo funkciją“, – pasakojo gydytoja. Tai vienas iš nedaugelio būdų, kai pašalinami itin kenksmingi toksinai, susikaupę organizme dėl streso.
Detoksikacijos kabinete ant sienos kabo japoniškais hieroglifais margintas plakatas. Jame skirtingų spalvų vanduo su pamerktomis kojomis, išsamios instrukcijos ir paaiškinimai. Kiekvienam detoksikuojančiajam organizmą gydytoja gali pakomentuoti, ką reiškia skirtingas spalvas įgaunantis vanduo. „Visiems būna įdomu ir keista matyti, kai vanduo ima keisti spalvą. Jis ruduoja, žaliuoja, atsiranda įvairūs atspalviai, ant dugno formuojasi tamsesnė „pelkė“, kartais žmonės jaučia vieną ar kitą pirštą, pėdos sritį.“


 

Kokiomis šukomis jus šukuojatės?


Grožio namuose „Beža Familia“ siūloma išbandyti dar vieną japonų išradimą –šukas, su kuriomis galima ne tik šukuotis, bet ir gerinti sveikatą bei atjauninti veido ovalą. Šukuojant plaukus atliekamas veido raumenų patempimas. Japonijoje šios šukos vadinamos naujos kartos šukomis. Po masažinio šukavimo veido apimtis sumažėja, skruostai tampa stangrūs, vokai pakyla, veido ovalas įgauna taisyklingą, jaunatvišką formą. Japonų mokslininkai pastebėjo teigiamą turmalino, titano ir magneto poveikį galvos srityje esantiems raumenims, energetiniams taškams, kitaip dar vadinamiems meridianais. Pagal specialią technologiją buvo pagamintos šukos su šių elementų lydiniais šukų šereliuose. Masažuojant šiomis šukomis padidėja darbingumas, pagerėja atmintis, sumažėja galvos skausmas, pagerėja miegas, sureguliuojamas kraujospūdis.
 

Modernūs kosmetologijos atradimai


Japonės turtas – skaisti balta oda. Oda – tai viso organizmo būklės barometras. Japonai supažindino pasaulį su nanotechnologijomis ir nepaliauja diegti jas visose gyvenimo srityse. Japonų kompanijos UMO TOKYO procedūras, paremtas nanotechnologijomis, išbandė bene kiekviena japonė. Jas galima pabandyti ir Lietuvoje „Beža“ grožio namuose. Netgi itin komplikuotą aknę su nanorūku galima pagydyti per kelias procedūras. Jį naudojant veiklieji ingredientai, veikiantys aknę, patenka į pačius giliausius odos sluoksnius. Dažnai, pavartojus nano rūką, problema išsprendžiama taip sėkmingai, kad nebereikia medikamentų. Naudojant nano rūką mimikos ir smulkios raukšlės užpildomos drėgme taip efektyviai, kad jų gylis sumažėja iki 70 proc. Jeigu moteris pageidauja atjaunėti 10 metų be plastinės operacijos – šiandien tai įmanoma naudojant 24 karatų aukso kaukę. Nano rūku auksas ištirpinamas ir patenka į giliausius odos sluoksnius, tarsi sudarydamas tvirtinamąjį tinklelį. Pasak metraštininkų, šios kaukės išradėja – legendinė grožio karalienė Kleopatra. Senovės kinų medicinos knygose rašoma, kad „auksas yra jaunystės raktas“.

 

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai