Atsikratykime riebalų drauge su kailiniais

Pavasariui beldžiant į langus, nusimetame kailinius ir imamės apžiūrinėti savo kūno formas. Po žiemos priauginti riebaliukai nedžiugina. Išdykėlei saulei nedrąsiai rodant savo spindulėlius, norime būti ne tik laimingi, bet ir gražūs bei grakštūs. Tačiau alinančios dietos nevilioja, o rezultato norisi čia ir dabar. Lietuvoje jau yra tokia galimybė – be jokio skausmo ir didelių pastangų – tiesiog pietų pertraukos metu ištirpdyti džiaugsmo nekeliančius riebalus.
 

Be invazijos į organizmą
Iš pradžių šitam subtiliam reikalui buvo tik skalpelis. Paskui atsirado lazeris. O štai dabar nereikalingiems riebalams naikinti jau ir Lietuvoje yra naujausia galimybė – procedūra ultragarsu. Tobula savo paprastumu. Riebalinis audinys tirpinamas be jokios invazijos į organizmą. Vakaruose šis metodas vadinamas „UltraShape®”.
„GK klinika išplėtė savo paslaugų asortimentą. Mūsų kūno laboratorija labai išsiplėtė ir šalia tokių gerai žinomų tradicinio riebalų nusiurbimo, lazerinio riebalų nusiurbimo atsirado visiškai neinvazinė riebalų nusiurbimo procedūra – riebalinio audinio tirpinimas ultragarsu. Man labai džiugu, kad dabar galime pasiūlyti visą paletę procedūrų.
Kiekvienam žmogui mes parenkam individualų planą, kuris jam reikalingas siekiant trokštamo rezultato. Europoje tėra tik keletas klinikų, kurios gali pasiūlyti visas šitas procedūras vienoje vietoje”, – sako Gytė Grigonytė-Babajan, GK klinikos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja.
Paklaidai galimybės nelieka
„UltraShape®” procedūra vyksta saugiai ir tiksliai. Pacientui yra pažymima sritis, kurioje jis nori tirpinti riebalinį audinį. Pažymėta vieta matoma kompiuterio ekrane. Tą sritį taip pat fiksuoja ir seka videokamera bei kompiuteris, kuris mato kiekvieną tašką, nuo kurio bus naikinami riebalai. Ant tos vietos uždedami specialūs žymenis, kurie kompiuteriui padeda geriau orientuotis ir suvokti ribas bei reljefą. Pačią procedūrą atlieka „Ultrashape®” sistema.


„Kompiuterinės technologijos itin protingos ir sugeba susekti kiekvieną taškelį. Rodo, ar teisingai ir tiksliai padarytas kiekvienas impulsas. Paklaidos padaryti neįmanoma. Ir tik kai viskas paruošta, kompiuteris duoda signalą, kad procedūrą galima pradėti. O pasigirdęs pyptelėjimas tik patvirtina, kad impulsas padarytas teisingai. Sistema dirba tiksliai pagal sužymėtus taškus, todėl neįmanoma nieko praleisti ar padaryti per daug”, – apie „Ultrashape®” procedūros subtilumus pasakoja G. Grigonytė-Babajan. Po procedūros cirkuliarinė apimtis toje kūno vietoje sumažėja iki dviejų centimetrų. Dažnai tai reiškia, jog po procedūros pacientui gali iš karto prireikti vienu dydžiu mažesnių rūbų. „Priklauso nuo to, kiek norime riebalų ištirpinti. Kartais reikia įvertinti būklę, ir gali būti, kad pacientui reikės ne vienos, o dviejų ar trijų procedūrų. Po pirmos procedūros kontūrai atsiranda praėjus 2–4 savaitėms. Jeigu pacientai nori greičiau išvysti norimus rezultatus, mūsų kūno modeliavimo laboratorijoje yra ir atskirų procedūrų, kurios padeda per kelias dienas įgauti norimą kūno kontūrą“, – sako GK klinikos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja.
Riebalams atsikratyti užtenka valandos
„UltraShape®” procedūrai pacientams nereikia skirti daug laiko. Užtenka pietų pertraukos. Laiko pakaks per akis. Po procedūros nelieka jokių žaizdų, mėlynių ar skausmo, vien maloni vos juntama šiluma. Procedūros metu ultragarsas tirpina riebalinio audinio ląsteles. Skilimo produktai – riebalai – šalinasi su krauju, audinių skysčiais, limfa. „Procedūra idealiai tinka pacientams, kurie nenori invazijos, nes riebalinis audinys veikiamas per odą. Nėra jokios intervencijos į organizmą. Tai saugu efektyvu ir nieko panašaus į chirurginę operaciją”, – tvirtina G. Grigonytė-Babajan.
GK klinika vienintelė Lietuvoje daranti „UltraShape®” procedūras. Turėdama galimybę taikyti ir kitokius kūno modeliavimo metodus, gerų kūno pokyčių savo pacientams padeda sulaukti itin greitai.
Siuntimo nereikia. Visi norintieji gali kreiptis į GK kliniką ir registruotis konsultuotis dėl riebalų tirpinimo procedūrų.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

reda
2011-02-22 14:09
kodėl niekur nerandu atsiliepimų apie šią procedūrą

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai