Meškos jėga jūsų imuninei sistemai

Žiemai persiritus į antrąją pusę, vis dažniau pagalvojame apie pavasarį, tačiau šaltasis sezonas dar neleidžia atsikvėpti ir ne vieną paguldo į ligos patalą. Nors visi žinome, kad išvengti peršalimo ligų padeda organizmo grūdinimas ir imuniteto stiprinimas visus metus, tačiau neretai, pritrūkę laiko (ar noro), susizgrimbame tik priartėjus pavojui. Tuomet puolame į vaistinę ieškoti reikiamų vaistų. Ką daryti, kad mūsų imuninė sistema būtų stipri, o peršalimo ligos praeitų nepastebimai?
 

Organizmo imuninė sistema atpažįsta mikroorganizmus kaip išorės agresorius ir kovai su jais mobilizuoja visą savo “kariauną“. Pirmosios į kovą “stoja“ įvairios kraujyje ir audiniuose esančios ląstelės. Vėliau organizme ima gamintis antikūnai – specialūs baltymai, nukenksminantys mikroorganizmus ar jų išskiriamus toksinus.

 

Peršalimo ligų gydyme ir profilaktikoje lemiamas vaidmuo tenka imunitetui


Gydytojų teigimu, vien tik organizmo sušalimas nesukelia peršalimo ligų, jis tik padidina organizmo jautrumą virusinėms infekcijoms. Peršalimo ligomis dažniau serga žmonės, kurių imunitetas nusilpęs. Todėl labai svarbu kiekvienam iš mūsų palaikyti imuninę sistemą suteikiant jai “meškos stiprybę”. Farmacijos rinkoje užregistruoti čekų farmacijos kompanijos preparatai Preventan®, kurių devizas – „Meškos jėga Jūsų imunitetui“. Šių preparatų tikslai – palaikyti imuninę sistemą ir organizmo atsparumą išorinei aplinkai. Preventan® sudėtyje esančios medžiagos didina pasipriešinimą virusams ir padeda kovoti su peršalimo simptomais.


 

Preventan® – patentuoti analogų neturintys produktai


Maisto papildų Preventan® sudėtyje yra biologiškai aktyvių medžiagų ProteQuine kompleksas (koncentruotas galvijų kraujo ekstraktas, nukleotidai, amino rūgštys, oligopeptidai), palaikantis imuninės sistemos funkcijas ir gleivinės atsparumą. Biologiškai aktyvių medžiagų pagrindinė funkcija – užtikrinti organizmo, ypač gleivinių, apsaugą ir sukurti organizmo apsaugos nuo bakterijų ir virusų mechanizmą.
Jos neleidžia daugintis virusams ir bakterijoms, stiprina ląstelių ir gleivinės imunitetą. Klinikiniai tyrimai parodė svarbią Preventan® įtaką ląstelių ir gleivinės atsparumui (Cancandra ir Kumari, 1994m), teigiamą poveikį visos imuninės sistemos palaikymui ir didelį imunoglobulino A (Ig A yra imuninės sistemos sudedamoji dalis, būtina kovai su bakterijomis) padidėjimą, kuris taip pat neleidžia virusams ir bakterijoms patekti į organizmą.
Kadangi maisto papildas Preventan® yra tabletės pavidalo, tirpstanti tabletė burnoje užtikrina lėtą optimalios preparato dozės įsisavinimą organizme per burnos gleivinę. Taip tiesiogiai veikiamas gleivinių atsparumas.
Preventan® preparatai – visoms amžiaus grupėms
Ne mažiau svarbu tai, kad tyrimais yra įrodytas Preventan® preparatų saugumas ir veiksmingumas visoms amžiaus grupėms. Čekų kompanijos Farmax Preventan preparatai skirti tiek suaugusiesiems, tiek ir vaikams:
Preventan® – skirtas suaugusiesiems, siekiantiems palaikyti imuninės sistemos funkcijas ir apsisaugoti nuo peršalimo. Klinikiniai tyrimai patvirtino, kad vartojant Preventan® 60 % padaugėja sekrecinio IgA. Gleivinėje esantis IgA neleidžia virusams ir bakterijoms patekti į organizmą. Preventan® tabletės pagamintos ypatingos technologijos būdu, tirpsta lėtai, todėl veikliosios medžiagos greitai įsisavinamos. Rekomenduojama vartoti ilgesnį laiką.
Preventan® Akut preparatas skirtas suaugusiesiems. Jo sudėtyje esančios medžiagos ypač tinka vartoti padažnėjus susirgimams gripu ir peršalimo ligomis. Veikliosios medžiagos poveikį sustiprina beta ciklodekstrinas, kuris užtikrina greitą biologiškai aktyvių medžiagų įsisavinimą ir maksimalų jų panaudojimą organizme. Preventan® Akut ima veikti labai greitai – jau kitą dieną po persišaldymo jaučiamas pagerėjimas.
Preventan Junior - šis preparatas skirtas vaikams ir padeda palaikyti vaiko organizmo atsparumą ir imuninę sistemą. Pastilės malonaus vaisių skonio, o jų sudėtyje esantis papildomas saldiklis ksilitolis apsaugo dantis nuo patogeninių mikroorganizmų, taigi ir nuo karieso atsiradimo.
Preventan® Quattro sudėtyje esančių medžiagų veiksmingumas pasireiškia tuo, kad jos aktyvina imuninę sistemą, ypač burnos gleivinės, ir trukdo virusams bei bakterijoms patekti į organizmą. Preparato sudėtyje yra laktoferino – nepaprastai veiksmingos natūralios medžiagos. Laktoferinas yra svarbi kolostrumo (t.y. priešpienio, ypatingo motinos pieno) sudedamoji dalis, kurią organizmas gamina pradėjus maitinti kūdikį krūtimi. Laktoferinas ne tik malšina gerklės skausmą, bet ir tiesiogiai veikia skausmo priežastį – bakterijas, trukdo joms augti ir daugintis. Preventan® Quattro papildoma sudedamoji dalis beta ciklodekstrinas ima veikti itin greitai.
 

Apibendrinimas


Pagrindinis kovotojas su peršalimo ligomis yra organizmas, o jo imunitetą (atsparumą) veikiančios medžiagos – tik pagalbinės priemonės, skatinančios jį greičiau ir geriau kovoti su peršalimo ligų sukėlėjais. Stipresnis organizmas geriau kovoja su ligos sukėlėjais – ligos požymių yra mažiau, liga trunka trumpiau, rečiau atsiranda komplikacijų. O čekų farmacijos kompanijos produktai Preventan® padeda suteikti meškos stiprybę mūsų imuninei sistemai, kovojančiai su negailestingomis peršalimo ligomis.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

O
2013-12-15 19:00
mums labai padeda.Ypatingai sumažejo alerginė sloga.
mmm
2013-05-30 08:27
o mes kaip sergam taip sergam, pikti virusai neduoda ramybės,bet kad gudrutis sukramto tą tabetę...Tikiuosi ilgiau pavartojus pasistiprinsim bent kiek ;/
migle
2011-02-28 13:19
labai geri papildai.

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai