Vitaminai padės jums jaustis geriau

Beveik kiekvienam žmogui, ypač žiemą, iškyla klausimų apie vitaminus. Kas gi yra tie vitaminai, kada ir kodėl reikia juos vartoti bei kuriuos vitaminų preparatus pasirinkti iš tos aibės įvairių kapsulių, tablečių bei įvairaus skonio ir kvapo skysčių buteliukų.
 

Nedideli vitaminų kiekiai, būtini gyvybiniams procesams, gaunami iš aplinkos, nes pats organizmas beveik nesugeba jų pasigaminti. Stresas ir karštligiškas blaškymasis vis dažniau tampa įprasta mūsų civilizuotos visuomenės gyvensena. Laiko trūksta vis labiau. Milžiniški reikalavimai iškelia mūsų pareigas į pirmą vietą ir mes neskiriame reikiamo dėmesio sveikai mitybai. Natūralu, kad žmogaus organizmas negali ilgą laiką toleruoti tokio grubaus elgesio, taigi pasireiškia ankstyvieji įspėjamieji signalai, pavyzdžiui, trumpalaikis koncentracijos dingimas ar sumažėjęs ištvermingumas. Jei į šiuos signalus rimtai neatsižvelgiama, o organizmui ir toliau neduodama gyvybės statybinių medžiagų, atsiranda rimtų sutrikimų ir gyvybingumas greitai sumažėja.
Mokslininkai jau įrodė, kad vitaminų poreikis priklauso nuo daugelio faktorių - vartojamo maisto sudėties, aplinkos temperatūros, fizinio krūvio, sergamumo infekcinėmis ligomis, amžiaus, moters organizmo fiziologinės būsenos pakitimų (nėštumas, maitinimas krūtimi) ir kitų faktorių. Sergant įvairiomis virškinimo trakto ligomis, alkoholizmu, sutrinka vitaminų įsisavinimas ir gali išsivystyti hipovitaminozės. Vitaminų organizme ima trūkti ir ilgesnį laiką vartojant įvairius medikamentus, iš kurių labiausiai kenkia plataus veikimo spektro antibiotikai, peroraliniai kontraceptikai bei vaistai nuo traukulių. Be to, vitaminai dalyvauja gyvybiškai svarbiose biocheminėse reakcijose, užtikrina normalų daugelio audinių funkcionavimą. Siekiant palaikyti fiziologinę vitaminų pusiausvyrą organizme, reikia vartoti subalansuotus vitaminų derinius, nes ilgesnį laiką vartojant vieną vitaminą gali sutrikti kitų vitaminų fiziologinė pusiausvyra.


Nemažai šiuolaikinių mokslininkų ir medikų teigia, kad mityba ir jos papildymas vitaminų preparatais yra svarbūs faktoriai, įtakojantys nuo sveikatos priklausančią gyvenimo kokybę. Kasdien veikiami streso žmonės įsisąmonina, kad norint išsaugoti gerą savijautą bei darbingumą, reikia rūpintis savimi, ir vis daugiau dėmesio skiria savo sveikatai. Pastaruoju metu ypač didėja dėmesys be receptų parduodamiems augalinės kilmės vaistams. Daugelis vartotojų teikia pirmenybę “natūraliems produktams”, o ne cheminiu būdu pagamintiems ar sintetiniams vaistams. Vienas iš tokių kompleksinių natūralių vitaminų preparatų yra Geriavit Pharmaton.
Siekiant nustatyti Geriavit Pharmaton kapsulių poveikį sveikų žmonių gyvenimo kokybei buvo atlikti išsamūs tyrimai. Įrodyta, kad Geriavit Pharmaton kapsulės pagerina mokymosi ir intelektualinį pajėgumą bei pagerina vyresnių žmonių psichofizinius duomenis, skatina anabolinius procesus sveikimo periodu, gerina sportininkų fizinį ir protinį pajėgumą.
Siekiant ištirti Geriavit Pharmaton kapsulių poveikį gyvenimo kokybei, priklausančiai nuo sveikatos, dvigubai aklu metodu kontroliuojamam tyrimui pasirinkta 120 viduriniosios grandies vadovų, kurių gyvenimo kokybės pokyčiai buvo matuojami įvairiais prietaisais. Po aštuonių tyrimo savaičių žmonės, vartoję Geriavit Pharmaton kapsules, tapo daug energingesni ir veiklesni negu žmonės, kurie vartojo placebo. Tiriant žmones, kurių mitybos racionas ypač skurdus, pastebėtas didžiulis skirtumas tarp vartojusiųjų Geriavit Pharmaton kapsules ir vartojusiųjų placebo pagal įtampos - nerimo, depresijos - prislėgtos nuotaikos, pykčio - priešiškumo, energijos - veiklumo, sutrikimo - sumišimo ir bendros nuotaikos skales. Taip pat pastebėtas akivaizdus pagerėjimas pagal fizinės įtampos, elgesio įtampos, mokymosi įtampos ir bendros įtampos skales. Iš to galime padaryti išvadą, kad Geriavit Pharmaton kapsulės pagerino nuo sveikatos priklausančią gyvenimo kokybę, ypač žmonių, kurių mitybos racionas nepakankamas.
Tyrimais įrodyta, kad Geriavit Pharmaton nuo kitų multivitamininių preparatų išsiskiria ir tuo, kad jo sudėtyje yra standartizuotas ženšenio ekstraktas. Ne veltui jau 4 000 metų žinoma apie gydomąją ženšenio galią. Kaip rodo klinikinė praktika, ženšenis pasižymi žmogaus imuninę sistemą stimuliuojančiu poveikiu.
Taigi galime teigti, kad žmonės, vartojantys Geriavit Pharmaton, aprūpina savo organizmą ne tik būtinu vitaminų, reikalingų gyvybiškai svarbiems procesams palaikyti, kompleksu. Jame esantis ženšenio ekstraktas padidina atsparumą stresui ir išsekimui, ląstelės geriau aprūpinamos deguonimi, padidėja fizinis aktyvumas.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

pranis
2010-05-24 15:15
priviso reklameriu bled
silva
2010-03-16 09:55
Man kažkada labai sukosi galva, atrodė,kad svirduliuoju, tai gydytoja patarė gerti geriavit
pharmaton. Tikrai po kelių dienų praėjo, o paskui
išvis gerai jaučiausi. Tikrai galit drąsiai pabandyti, jei kam reikia. Manau tikrai padės.
Maryte
2009-06-16 23:01
As tai vartoju vitaminus diabetikams diabetiker vitamine, nes jau ū metai kaip sergu diabetu, tai istiesu vitaminai padeda jaustis geriau.
mega
2009-03-12 14:53
na, esu girdėjusi, jog ženšenio preparatų negalima vartoti žmonėms, kurie turi auglius - nesvarbu, jog ir gėrybinius, nes neva jis skatina jų augimą, todėl, aš renkuosi Tonussan - augalinės kilmės maisto papildą, kuris dėl to, jog yra natūralus, negraužia skrandžio, be to puikiai energizuoja, saugo nuo stresų, gerina visą bendrą imuninę sistemą! Puikus preparatas puikiam atradimui!
Diana
2008-02-24 14:38
as juos vartojau jau kelis metus is eiles. Poveiki-energija, darbinguma ir gera nuotaika-jauciu tik nuo siu vitaminu. Man jie labai tinka .Rekomenduoju pabandyt ir kitiems....
eva
2006-10-03 10:07
tas zencenio ekstarktas tikrai gerai veikia, o jei dar tai naturalus vitaminai, tai isvis saunu. As manau, kad tuos sintetinius nelabai pasisavina, geri geri - ir nieko.
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai