Geriausi, kokie gali būti dabar

Kiekvieną šeštadienio vakarą prie ekranų žiūrovus sutraukia populiarusis TV3 projektas „Šok su manimi“. Jis užvaldo judriais čia-čia-čia ar švelniais valso judesiais. Donato Montvydo ir Katerinos Voropaj pora – viena žavingiausių ir originaliausių. Kaip šis projektas atrodo jų akimis?
 
Ar džiaugiatės dalyvaudami šiame projekte?
Katerina: Taip, džiaugiamės, kadangi čia galime išreikšti save, parodyti įvairias savo puses. Pavyzdžiui, Donatas gali pasirodyti ne tik kaip scenos atlikėjas, bet ir kaip šokėjas. Šis projektas – puiki galimybė parodyti, ką galime – daugiau, nei žmonės mano apie mus.
Donatas: Vienareikšmiškai džiaugiamės. Šis projektas, ir Katerinai, ir man jau ne pirmas, todėl mes žinojom, kas mūsų laukia, ko čia einam. Ir galiu drąsiai pasakyti, kad tai vienas projektų, kai aš abejojau, ar dalyvauti, tačiau neabejojau, kad jei dalyvausiu – džiaugsiuosi šiuo projektu. Džiaugsmas nuo jo neatsiejamas.
Kiek laiko skiriate repeticijoms?
D. Repetuojame kiekvieną dieną mažiausiai po porą valandų. Kartais būna kad ir keturias.
Ar kyla kokių nesutarimų repeticijose?
K. Mes kažkaip gražiai sutariame. Manau todėl, kad prieš projektą jau buvome pažįstami.
D. Mes su Katerina bendraujame ne pirmus ir ne antrus metus, tad pažįstame vienas kitą. Žinome vienas kito charakterio bruožus, taigi galime vienas kitą suprasti. Žinoma, kartais būna man ar Katerinai sunku, nebūna nuotaikos, nenusišypsai, bet konfliktų dar nebuvo – puikiai suprantame vienas kitą. O jei kažkas ne taip, stengiamės apie tai pasikalbėt, aptarti, nes kai kažko nepasakai vienas kitam, tuomet ir kyla konfliktas.
Ar nevargina didelis krūvis?
K. Didelis krūvis – gerai. Aš jaučiu malonumą, kai pareinu namo ir pajuntu, kad skauda kojas. Tuomet žinau, kad padariau gerą darbą.
D. Krūvis yra nemažas. Katerinai, žinoma, kaip šokėjai, raumenys jau susiformavę, jai kiek kitaip. Tačiau aš taip pat nemažai sportuoju, todėl pieno rūgščių koncentracija nepadidėja taip labai, kaip nesportuojantiems. Pašokęs jaučiu kūno tonusą, o ne skausmą. Gera jausti pajudėjusį kūną, padidėjusį kraujo spaudimą. O tokio didelio krūvio, kad jausčiau skausmą po repeticijų, nėra. Tik po špagato truputėlį skaudėjo.
Kas sunkiausia šiame projekte?
K. Mes jau ne pirmą kartą susiduriame su sunkumu – išsirinkti muziką.
D. Ypač pastarosioms laidoms. Galbūt mes per daug priekabūs, bet mums reikia kažkokio cinkelio muzikoje. Kai daina „kabina“, šokio idėja iškyla iškart, o kai pasirenki muziką be cinkelio, tai ir šokį sugalvoti būna sunkiau.
K. Geriausia, kai daina patinka ir patiems, ir žiūrovams, nes muzika gali pasakyti daug ką. O būtent tokias dainas surasti sunkiausia.
D. Daugiau problemų nėra. Visas projektas labai smagus, gera atmosfera, labai draugiškos poros, komisija labai šmaikšti.
Kas kuria jūsų sceninį įvaizdį?
D. Kadangi idėja ir muzika būna sugalvota mūsų, tai ir sceninį įvaizdį pasirenkame patys. Tiesiog paskambiname TV3 stilistei Kristinai, pasakome, ko norime, pavyzdžiui, retro stiliaus, tuomet ji suranda, mes pasimatuojame ir viskas.
K. Aišku, nenurodinėjame, kaip turi būti išsiuvinėtas sijonas ar panašiai – tai, be abejo, stilistės darbas.
Kas labiausiai padeda atsipalaiduoti po pasirodymų projekte?
K. Žinoma, geras miegas.
Kokiomis dar veiklomis užsiimate be šio projekto?
D. Aš dainuoju kartais...
K. Jis beveik kiekvieną ar bent kas trečią dieną turi po koncertą!
D. Dabar gal toks koncertų laikas, bet tik kiek tos veiklos pramogų pasaulyje?. „Šok su manimi“ man – pirmoje vietoje. Dabar tai vienintelis mano projektas, ir jam reikia skirti nemažai laiko. Kitiems užsiėmimams nelabai lieka laiko, išskyrus, žinoma, asmeninius dalykus.
Tai laisvalaikio neturite?
K. Mano gyvenimas yra toks, kad nuo šeštadienio iki šeštadienio dirbu ir laisvalaikio neturiu. Atrodo, tik šokai šeštadienį, dalyvavai tame parade, o žiūri – vėl šeštadienis. Labai greitai laikas eina.
D. Nesiskundžiu laisvalaikio trūkumu. Gal aš jo neišnaudoju, gal man jo tiek daug nereikia, todėl ir netrūksta.
O vis dėlto, radę laisvo laiko, kuo mėgstate užsiimti?
D. Aš dažniausiai savo laisvą laiką stengiuosi praleisti prie asmeninių kūrybinių darbų. Šokių projektas blaško, nes tai taip pat yra kūrybinis darbas – choreografija, idėjos, ką ir kaip daryti, išsemia tave, ir kai nori sugrįžti prie savo darbų, dainų kūrybos, tai padaryti yra sunkiau. Reikia labiau susikoncentruoti, iš kur nors pasisemti naujų idėjų, bet stengiuosi neapleisti savo muzikinės kūrybos.
Donatai, laikai save mėgėju, ar jau profesionalu?
D. Ne, tikrai ne profesionalu. Koks aš profesionalas? Tačiau aš stengiuosi mokytis, pasisemti patirties. Pramoginiai šokiai – naujas miškas. Ne visiškai tamsus, bet apsiniaukęs. Nors technikos neturiu, nes kiti juk mokosi nuo vaikystės, tačiau nėra taip, kad po dvi valandas atidirbinėjame vieną žingsnelį.
O ar prieš projektą šokdavai?
D. Prieš pradėdamas dainininko karjerą apie pusantrų metų šokau šiuolaikinį džiazą.
Negalvojai siekti šokėjo karjeros?
D. Ne, čia aš nesiblaškau. Tikrai ne.
Ar tikitės laimėti?
D. Tikimės laimėti sau, kaip šio projekto pora. Visą laiką sakau – jeigu šiame gyvenimo etape negali savęs pranokti, tai ir nepranoksi. Tiesiog reikia stengtis būti geriausiam kiek įmanoma tą akimirką. Po 10 metų gal būsiu didis atlikėjas, tačiau dabar negaliu toks būti. Viską reikia daryti etapais. Reikia būt geriausiems, kokie galime būti dabar. O pagal žiūrovų simpatijas, kitas poras, bus matyti, kokioje vietoje esam. Nors, žinoma, šiaip ar taip, laimėti norisi.
Ar dar kartą dalyvautumėte tokiame projekte?
D. Ne, nebūtų tikslo dalyvauti. Nelaimėjai, tai nelaimėjai. Laimėjai – laimėjai. Nepasisėmei ko galėjai – pats kaltas. Antrą kartą nėra ko dalyvauti.
Kokie ateities planai pasibaigus projektui?
D. Man asmeniškai – Eurovizija. Noriu toliau tęsti muzikinę karjerą. Šiais metais norisi savo srityje kažką nuveikti. Pradėsiu paruošiamuosius Eurovizijos darbus. Nors iš tikrųjų, jau dabar jie po truputį vyksta. Ir viskas – daugiau neapsikrausiu.
K. Toliau šoksiu, mokysiuos, dirbsiu.

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai