Buvusios skeptikės patirtis abejojantiems prekyba internetu

Prisipažinsiu, iki šiol gana skeptiškai vertinau pirkimą internetu, tačiau pastarųjų dienų pirkiniai mano nuomonę iš esmės pakeitė. Pirkti internetu maisto papildus, higienos priemones yra patogu, paprasta ir net pigiau nei vaistinėje prekybos centre. Tereikia pasirinkti patikimą interneto parduotuvę.
 
Ilgas kelias interneto link

Pasitikėjimą interneto parduotuvėmis įgijau ne iš karto - priklausiau tai statistiškai didžiajai daliai Lietuvos gyventojų, kurie su baime ir įtarimu žiūri į pasiūlymus internete. Ar tikrai prekė bus pristatyta? Kas bus, jei prekė bus netinkama? Ar saugu mokėti internetu? Kaip pirkti nepačiupinėjus? - tai klausimai, kurie tikriausiai kankino ne mane vieną.    
Tačiau vis dažniau išgirsdavau draugų pasakojimų apie vieną ar kitą internetu įsigytą pirkinį. „Jau nebepamenu, kada kosmetiką pradėjau pirkti tik internetu ir, tfu tfu, nė karto neteko nusivilti... Tad, mielieji, pataupykit savo centukus ir laiką. Žinoma, prieš tai bent kiek pasidomėkite pardavėju", - atsiradus progai vis kartoja mano draugė. Be to, viena pažįstamų šeima teigia, kad, kilus ekonominei krizei, vis daugiau rimtų pardavėjų savo verslą perkelia į internetą - mat išlaikyti parduotuvės patalpas ir mokėti atlygius joje dirbantiems žmonėms yra nerentabilu, arba prekės labai pabrangsta.    
Mano abejones dar labiau išsklaidė kovo pradžioje perskaityta žinutė, kad Jungtinės Karalystės gyventojai vis daugiau išleidžia pirkdami internetu - 2009-aisiais kiekvienas britas internete išleido apie 1000 svarų sterlingų (daugiau nei 4000 litų). Jei Europoje, pasaulyje žmonės vis dažniau naudojasi šia paslauga, kuo prastesnė aš?!    
Kaip ir patarė po interneto prekyvietes nardantys žmonės, pirmiausia ėmiau ieškoti patikimos parduotuvės.    

Kuo pasitikėti?
    
Gal prieš metus buvome nutarę, kad namuose reikalingas naujas kraujospūdžio matavimo aparatas. Aišku, šis prietaisas nėra pigus ir, jei namuose nėra ligonio, tai nėra pirmos būtinybės prekė. Dairėmės po vaistines, laukėme akcijų, tačiau kokybiško aparato kaina mums vis tiek buvo per didelė. Tad nutariau jo paieškoti interneto parduotuvėse.    
Bene pirmoji kokybišką kraujospūdžio aparatą už labai patrauklią kainą man pasiūlė interneto parduotuvė www.hiperfarma.lt. Ėmiau ieškoti informacijos apie ją - kiek laiko veikia, kokia prekių pasiūla, kokios prekių apmokėjimo ir pristatymo sąlygos. Žodžiu, ėmiau domėtis parduotuvės patikimumu.    
Surinkusi nurodytą kontaktinį telefoną, sužinojau, kad www.hiperfarma.lt gyvuoja jau penkerius metus, išsirinktas kraujospūdžio aparatas man bus pristatytas į nuo Kauno centro (parduotuvės oficialios būstinės) 80 km nutolusį rajoną nemokamai. Bene svarbiausias dalykas, kad už prekę galėsiu sumokėti internetu iš savo sąskaitos banke arba grynais tada, kai kurjeris ją pristatys į namus.    Sutikite, su tokiomis sąlygomis galėtų nesutikti tik visiškas neišmanėlis, nė karto nesilankęs didmiesčio parduotuvėse  ir nežinantis šių dienų benzino kainų Lietuvoje...    

Prekių gausa ir įvairovė
    
Gavusi pirmąją ir, bene svarbiausią, informaciją, ėmiau atidžiau domėtis minėtos parduotuvės pasiūla. Pirmiausia į akis krito tvarka - prekės suskirstytos pagal grupes: medicinos prekės, maisto papildai, kosmetika, higiena, optika, ortopedija ir kt. Atskirtos prekės mamoms ir vaikams, sportuojantiems ir besilaikantiems dietos, ieškantiems slaugos prekių. Tai nemenkas privalumas - kai patenki į tvarkingą puslapį, ieškodamas reikiamos prekės užtrunki kur kas trumpiau. Kiekviena prekė šioje parduotuvėje aprašyta itin išsamiai - nurodytas jos gamintojas, paskirtis, pateikta naudojimo/vartojimo instrukcija. Kai kurias prekes, pavyzdžiui, kraujospūdžio aparatus ar kitą medicinos įrangą, galima apžiūrėti filmuotoje medžiagoje, t.y. specialiai sukurtame prekės pristatymo filmuke.    
Nustebino dar vienas puslapio sudarytojų patogumas. Jei nori įsigyti žinomo gamintojo prekę, ją greitai gali susirasti skyrelyje „Gamintojai": pavyzdžiui, ieškodama norvegų firmos „Neutrogena" rankų kremo, labai greitai pamačiau visas šios firmos prekes.    
Tiesa, atskirai pateikiamos ir naujos prekės - tai ypač patogu nuolatiniams puslapio lankytojams.    

Aptarnavimo kokybė
    
Pasirinkus bet kurį produktą parduotuvėje www.hiperfarma.lt ir ieškant informacijos apie jį, visada šalia išlieka nemokamas vaistininko konsultacijos telefono numeris. Paskambinus juo darbo valandomis visada galima gauti atsakymus į rūpimus klausimus.Tai patogiau negu bet kurioje vaistinėje. Šia paslauga pasinaudojau ieškodama maisto papildo su omega-3 riebiosiomis rūgštimis širdies ir kraujagyslių veiklai gerinti. Konsultantė man patarė atkreipti dėmesį į minėtų rūgščių kiekį vienoje kapsulėje ir rekomenduojamas paros dozes. Nutariau pirkti daugiausiai omega-3 riebiųjų rūgščių turintį preparatą, kurį tereiks gerti tik 2 kartus per dieną ir jo pakaks beveik 40-iai dienų. Be to, jame yra ir papildomų širdžiai būtinų B grupės vitaminų bei folio rūgšties - apie jų būtinumą man taip pat priminė vaistininkė.    
Sugrįžkime prie mano pasirinkto kraujospūdžio matuoklio. Išsirinkusi šveicarišką firmos „Rossmax" kraujospūdžio matuoklį ir apie jį perskaičiusi visą įmanomą informaciją, iš konsultantės dar sužinojau, kad jam suteikiama 5-erių metų garantija, prekė man bus pristatyta į namus nemokamai ir kad šiuo metu jį pirkdama sumokėsiu tik 243 litus, t.y. beveik 100 litų pigiau nei pirkdama paprastoje vaistinėje.      
Tiesa, turėjau rinktis iš beveik 40-ies kraujospūdžio matavimo aparatų - tokios pasiūlos nemačiau nė vienoje parduotuvėje! Svarbiausia, pasak konsultantės, matuoklis turi atitikti kiekvieno perkančiojo poreikius: vienam reikia didesniu ekranu, kitam svarbu patikimumas ir garantijos laikas. Yra kraujospūdžio matuoklis, skirtas akliesiems ir silpnaregiams. Vienaip ar kitaip, tačiau šioje parduotuvėje nusipirkti nekokybišką matuoklį tikriausiai neįmanoma. Atkreipiau dėmesį, kad, reikalui esant, čia pat galėsiu atskirai įsigyti kraujospūdžio matuoklio manžetę ar adapterį.

Kaštuoja pigiau
    
Nutarusi įsigyti kraujospūdžio matuoklį ir porą maisto papildų buteliukų, kyštelėjau nosį į kosmetikos skyrių. Be savo mėgstamo rankų kremo, aptikau tik specializuotose parduotuvėse parduodamą egiptietiškos juodgrūdės aliejų. Apsidžiaugiau - iki tokios parduotuvės Vilniuje ar Kaune man reikėtų sukarti šimtą ar daugiau kilometrų. Tačiau net gyvendama viename šių miestų, specializuotoje parduotuvėje už jo buteliuką mokėčiau brangiau. Juodgrūdės aliejus - puiki jautrios, pavasarėjant sudirgusios mano odos priežiūros priemonė. www.hiperfarma.lt siūlo ir begalę plaukų priežiūros priemonių, kokybiškos dekoratyvinės kosmetikos - kompaktinės pudros, lūpų dažų, akių šešėlių, blakstienų tušo ir kt. Reiks išbandyti. Visų prekių ir neįmanoma išvardyti - supratau viena, jog į šį puslapį užsukti kiekvienam: jaunam ir pagyvenusiam, sveikam ir palaužtam ligos, turtingam ir mažiau pasiturinčiam. Kiekvienas jame gali rasti tai, ko labiausiai reikia sveikesniam ir geresniam gyvenimui.    
Na, o aš, sudėjusi savo prekes į krepšelį, suskaičiavau, kad pirkdama kraujospūdžio matuoklį, maisto papildus, aliejuką ir rankų kremą internetu, sutaupiau apie 100 litų. Prekės man buvo pristatytos į namus nemokamai, nes bendra jų suma viršijo 150 litų (tokia sąlyga numatyta interneto parduotuvės puslapyje). Nors, tiesą pasakius, sutaupiau daugiau - juk kelionė iki artimiausios kosmetikos parduotuvės ar vaistinės būtų taip pat kainavusi.    Nepasitikėjimas prekyba internetu ištirpo, nors jis vis dar ruseno, kai iš pradžių paskambinusi nurodytais konsultacijos telefonais nesulaukiau atsakymo. Dingtelėjo mintis: „Et, apsišaukėliai...". Tačiau turiu atsiprašyti - po keleto minučių pati sulaukiau skambučio: malonus www.hiperfarma.lt konsultantės balsas klausė, ko pageidaučiau. Taip elgiasi tik patikimi, savo darbą išmanantys ir klientus gerbiantys žmonės.

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

Vytautas
2018-06-25 12:19
tikra reklama, o informacijos ir patarimų-nulis
Irena
2017-04-06 14:34
Labai jau tiesmukiskai reklamuojat :)

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai