Natūrali pasveikimo galimybė

Vasarą seniai jau pamiršom, orai vis šaltėja, o šaltuoju metu laiku padažnėja ir šlapimo takų infekcijos, dėl kurių ypač turi susirūpinti moterys ir mergaitės, nes joms šių ligų rizika yra didesnė. Ne visos šios infekcijos vienodai pavojingos, bet visas būtina gydyti, kad išvengtume rimtesnės ligos – inkstų pažeidimo. Paprastai, gydant šlapimo takų infekcijas, neišvengiama antibiotikų, tačiau visada vertėtų ieškoti natūralių augalinių preparatų, tuo labiau kad jų yra, saugių ir veiksmingų.
 

Neaplenkia ir vaikų

Šlapimo takų infekcijos moterims pasireiškia dažniau nei vyrams, išskyrus pirmuosius gyvenimo metus, kai dėl įgimtų šlapimo takų anomalijų dažniau suserga berniukai. 40-50 proc. moterų per savo gyvenimą yra patyrusios mažiausiai vieną šlapimo takų infekcijos epizodą. Tai lemia moterų šlapimo takų anatomijos ypatumai, t.y. trumpa šlaplė, esanti netoli išangės, iš kurios bakterijos lengvai patenka į šlaplę ir šlapimo pūslę. Be to, svarbus faktorius, apsaugantis vyrus nuo šlapimo takų infekcijų, yra prostatos išskiriamas sekretas, kuriame yra mikroorganizmus naikinančių medžiagų.

Šlapimo takų infekcijos - dažniausios šlapimo takų ligos, kuriomis suserga vaikai: 1,5-2 proc. vaikų iki 5 metų amžiaus būna šlapimo takų infekcijos simptomų. Jų sunkumas nevienodas - nuo cistito (šlapimo pūslės uždegimo) iki pielonefrito. Didžiausią pavojų kelia pielonefritas, t.y. inksto taurelių, geldelių ir intersticinio audinio uždegimas. Jis gali pažeisti vieną ar abu inkstus. Tarp vaikų tai yra antroji (po kvėpavimo takų ligų) pagal dažnį pasitaikanti liga. Neretai ši liga tampa lėtinė ir pablogina vaikų gyvenimo kokybę, pielonefritas mergaitėms gali būti net patologinio nėštumo priežastis suaugus.

Trijų žolelių derinys - puikus veiksmingumas

Natūralus preparatas, gydantis šias infekcijas, kurio veiksmingumas ir saugumas patvirtintas daugeliu tyrimų ir klinikine praktika, yra Canephron N. Tai trijų žolelių - skėtinės širdažolės (Centaurium erythraea) žolės, vaistinės gelsvės (Levisticum officinale) šaknų ir kvapiųjų rozmarinų (Rosmarinus officinalis) lapų - derinys, kurio kompleksinis poveikis teigiamai veikia šlapimo takus.

{banner-24}

Preparatas turi spazmolitinį, antimikrobinį, šlapimo išsiskyrimą skatinantį, inkstus apsaugantį, uždegimą slopinantį poveikį.

Antimikrobiniu veikimu pasižymi visos sudedamosios preparato dalys. Bakteriostatinį ir baktericidinį veiksmingumą turi keletas žolelėse esančių veikliųjų medžiagų, svarbiausios jų - fenolkarboninės rūgštys, flavonai, flavonoidai, flavonoliai ir eteriniai aliejai.

Spazmolitinį poveikį suteikia flavonoidai, ftalitai, esantys gelsvėje, ir rozmarino aliejus. Uždegimą slopinančiu poveikiu labiausiai pasižymi rozmarino rūgštis, ji, kaip ir kiti fenoliniai dariniai, turi ir antioksidacinį poveikį.

Ne tik veiksmingas, bet ir saugus

Canephron N vartojamas kaip sudėtinis preparatas gydant lėtinę šlapimo pūslės infekciją cistitą, pielonefritą, neinfekcinį lėtinį inkstų uždegimą glomerulonefritą, kuris pažeidžia glomerulus ir sukelia jų uždegimą ir glomerulinių audinių išvešėjimą, intersticinį nefritą. Ne mažiau svarbu, kad Canephron N veiksmingas išsivysčius hiperurikemijai, t.y. padidėjus šlapimo rūgšties koncentracijai kraujyje. Hiperurikemija dažniausiai išsivysto dėl nepakankamo šlapimo rūgšties išskyrimo per inkstus ir retesniais atvejais dėl padidėjusio šlapimo rūgšties susidarymo dėl purino bazių pertekliaus. Šlapimo rūgštis blogai tirpsta kraujo plazmoje, todėl gali susidaryti natrio uratų kristalai, kurie kaupiasi sąnariuose ir šlapimo takuose, sukeldami podagrą ir šlapimo takų akmenligę. Tyrimais įrodytas šio preparato veiksmingumas šlapimo akmenų formavimosi profilaktikai, taip pat ir po jų pašalinimo.

Augalinis preparatas Canephron N svarbus tuo, kad jo galima skirti ir vaikams.

Infekcinės ligos paprastai yra gydomos antibiotikais, o pastebėta, kad vaikų, kuriems antibiotikai sukelia alergines reakcijas, daugėja. Taigi svarbu, kad būtų preparatų, kurie, gydydami vienus sutrikimus, nedidintų kitų negalavimų rizikos. Būtent toks natūralus bei saugus ir yra trijų žolelių preparatas Canephron N. Šio preparato saugumas ir puikus toleravimas pediatrijoje patvirtintas daugeliu tyrimų ir daugiau nei 70 metų klinikinės praktikos duomenimis.

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai