Kas tinka Jupiteriui, tas netinka jaučiui

Maistas padeda įveikti ligas Devynios dešimtosios laimės priklauso nuo sveikatos. O ar kada susimąstėte, kad jūsų itin mėgstamas ekologiškas pomidoras ar močiutės pagaminto kaimiško sūrio gabalėlis gali būti visų jūsų ligų priežastis? Tik būdami sveiki esame gražūs, šypsomės, mūsų akys žiba, o aplinkiniai stebisi, iš kur tiek energijos. Natūralios medicinos centras „Gera sveikata” – moderni gydymo įstaiga visai šeimai, besiremianti naujausiais natūralios medicinos pasiekimais. Čia dirbančių žmonių tikslas – padėti rasti naują kelią į ilgą, sveiką ir pilnavertį gyvenimą. Viskas kur kas paprasčiau nei atrodo! Reikia šalinti ligų priežastis, o ne jas gydyti. Nors centras Lietuvoje įsikūrė visai neseniai, tačiau daugybė žmonių spėjo atsikratyti savo negalavimų tiesiog atsisakę jiems netinkančių maisto produktų.
 

Pačios išbandytas būdas gelbsti kitus


Medicinos centro „Gera sveikata” vadovė Jelena Čaikovskaja sako, kad tokį centrą įkurti paskatino asmeninė patirtis. „Daugiau nei prieš dvidešimt metų man buvo diagnozuota rimta onkologinė liga. Medikai siūlė daryti operaciją, nes nematė kito būdo pasveikti. Tačiau tikriausiai dėl savo amžiaus ir baimės operuotis nesutikau. Puoliau ieškoti kito būdo. O kas ieško, tas randa”, – šypsodamasi pasakoja J. Čaikovskaja. Būtent pati išbandžiusi natūralios medicinos daromus stebuklus, moteris nusprendė padėti ir kitiems, kurie praranda bet kokią viltį atsikratyti savo negalavimų. „Juk jei pavyko man, tai kodėl gali nepavykti kitiems”, – centro „Gera sveikata” atsiradimo istoriją pasakoja J. Čaikovskaja.
 

Žmogus yra tai, ką jis valgo


Maistas – pagrindinis energijos šaltinis. Tačiau, kas tai yra sveikas maistas ir kiek jo reikia organizmui? Tyrimai parodė, kad nuo maisto netoleravimo kenčia beveik pusė žmonijos. Lietuviai – ne išimtis. Daugelis jų nė neįtaria, kad kasdien vartoja maisto produktus, kurie netinka organizmui ir kurie po kelerių metų gali tapti rimtų ligų priežastimi. Pagrindinė maisto netoleravimo problema ta, kad jį sunku atpažinti ir laiku pradėti gydyti. Vilnietė Sniežana dar gerai pamena savo kančias, kurios baigėsi vos prieš kelis mėnesius, ir prisipažįsta, jog neturi nuotraukų savo albume, nes iki šiol vengdavo fotoaparato blykstės. „Pagrindinė problema buvo pūlingi veido bėrimai. Net pečiai buvo išberti”, – prisimena Sniežana. Moteris išbandė visas įmanomas priemones: „Bandžiau gydytis namuose, kosmetologijos kabinetuose, vėliau lankiausi ir pas dermatologus, ir antibiotikais gydžiausi, ir įvairiausius tepalus tepiau ir tyrimus dariau, tačiau niekas nepadėjo, o bėrimų tik daugėjo”.
Būtent medicinos centre „Gera sveikata” dirbantys medikai pasiūlė Sniežanai pasidaryti maisto netoleravimo testą ImuPro300. „Pasidariau ir sužinojau, kad yra tam tikros grupės produktų, kurių mano organizmas tiesiog netoleruoja. O aš juos mėgau ir kasdien valgydavau”, – prisipažįsta moteris. Laikydamasi medikų rekomendacijų, po trijų mėnesių moteris pajuto akivaizdų rezultatą. „Ir svarbiausia, kad ir aplinkiniai pastebėjo pokyčius. Tiesiog pagražėjau, dingo pūliniai nuo veido. Negana to, visai nesunkiai atsikračiau ir papildomų kilogramų”, – džiaugiasi Sniežana.


 

Naujas kraujo tyrimas daro perversmus


ImuPro300 testas - ne maisto alergijos testas. Tai labai išsamus testas, įvertinantis individualų maisto produktų ir priedų netoleravimą pagal IgG klasės imunoglobulininių antikūnų šiems produktams kiekį kraujyje. Imunofermentine analize kraujyje nustatomas visų keturių IgG (IgG1, IgG2, IgG3, IgG4) poklasių antikūnų kiekis 273 maisto produktų ir pramoninių maisto priedų alergenams. Prieš atliekant testą, nebūtina specialiai pasiruošti - galima valgyti, gerti, naudoti kosmetiką, praustis.
„Atspėti” maisto netoleravimo neįmanoma. Diagnozuoti jį galima tik specialiu kraujo tyrimu. ImuPro300 – tai šiuolaikiškas kraujo testas, skirtas diagnozuoti maisto produktų ir jų priedų netoleravimą bei profesionali subalansuotos mitybos sistemos sudarymo pagal paciento individualias organizmo savybes metodika.
Žmonės, kenčiantys nuo migrenos, virškinimo sutrikimų, sąnarių skausmo, egzemos, cukrinio diabeto, žvynelinės, galvos skausmų, viduriavimo, lėtinio nuovargio, pykinimo, atlikę testą ir pakoregavę mitybą, tvirtina, kad visi negalavimai tiesiog dingsta.
Netoleruojami gali būti bet kurie maisto produktai ar maisto priedai – ir kasdien vartojami, ir egzotiniai. Be specialaus tyrimo negalima nustatyti individualaus tinkamų ir netinkamų produktų spektro.
„Sudarant mitybos sistemą, labai svarbu nesuklysti dėl probleminių produktų: jei gydydamasis dėl vienų ar kitų priežasčių pacientas vartos nors vieną netinkamą produktą ar jo komponentus, gydymo rezultatas bus nedidelis”, – kodėl tiriama tiek daug produktų aiškina centro „Gera sveikata“ vadovė J. Čaikovskaja.
Subalansuota individuali mitybos sistema – pagrindinė testo ImuPro300 metodikos dalis. Tereikia žinoti produktų netoleravimo laipsnį ir vartoti alternatyvius, tinkamus maisto produktus.
Beje, atsikratę negalavimų, atsikratysite ir stulbinamo kiekio jums visiškai nereikalingų kilogramų.
 

ImuPro300 testas – mokslinių tyrimų rezultatas


Atlikus tuos tyrimus buvo atrastas ryšys tarp maisto netoleravimo ir lėtinių ligų. Nustatyta, kad maisto netoleravimas yra viena iš svarbiausių ūminių ir lėtinių ligų, susijusių su medžiagų apykaitos sutrikimais, virškinamojo trakto, imuniteto, nervų ir endokrininės sistemų disfunkcijos priežasčių. Ne veltui filosofas Liudvikas Fojerbachas sakė: „Žmogus yra tai, ką jis valgo“.
Maisto netoleravimo testas ImuPro300 sėkmingai naudojamas 30 pasaulio šalių.
Medicinos centre „Gera sveikata“ diagnostikos tikslais ir atliekant procedūras naudojama pati naujausia ir pažangiausia medicinos įranga. Licencijuoti aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistai, turintys ilgametę gydymo tradicinės ir natūralios medicinos metodais patirtį, atlieka organizmo funkcinės būklės kompiuterinę diagnostiką, sudaro individualų mitybos planą. Centre taikomi įvairūs detoksikacijos metodai, kurie sudaro sąlygas aktyviai šalinti iš organizmo kenksmingas medžiagas ir gerina apykaitos procesus. Taip pat šiame centre atrasite nechirurginį antsvorio mažinimo ir celiulito gydymo metodą.
Centro „Gera sveikata” profesionalai kiekvienam savo pacientui padeda keliauti sveikatos link, bendrauja su jau pasveikusiais ir toliau seka ir pritaiko praktikoje natūralios medicinos laimėjimus.

 

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai