Merkinės piramidė: dvasinė realybė,

Merkinės piramidę Česukų kaime nuolat lanko daug žmonių. Pasveikimo atvejus ar gerėjančią joje apsilankančiųjų fizinę ir dvasinę sveikatą sodybos šeimininkas Povilas Žėkas vadina energiškai ypatingos vietovės, kurioje veikia dvasiniai ir bendrieji fizikiniai reiškiniai bei principai, poveikiu. Povilas neakivaizdžiai studijuoja gamtos mokslus universitete, rašo knygas apie dvasinę patirtį bei dalijasi ja su sodybos lankytojais. “Čia stiprinamas žmonių tikėjimas. Tai, kas vyksta šioje aplinkoje, nesiejama ir nebus siejama su materialios naudos gavimu, - sako Povilas. - Kitaip yra su dvasine nauda. Visuomet, duodamas kitam, gauni atgal. Būdamas tokiame informacijos mainų rate gali tobulėti.“

 

Kaip tai vyksta?Povilas aiškino, kad šioje sodyboje vyksta dvasiniai procesai. Neretai pabuvojusieji piramidėje jaučiasi geriau, randa vidinių problemų sprendimus arba jos išsisprendžia savaime. Yra daug pasveikimo atvejų. Vartojantieji vaistų pastebi, kad jie veikia geriau, mažesnis šalutinis jų poveikis. “Tai - kaip įrodymas, kad dvasinė sfera yra be galo svarbi ir fizinį kūną reikėtų pradėti gydyti nuo tinkamo dvasinio pasirengimo. Ši vieta aktyvi energiškai. Tai nėra tiesioginė geros fizinės ar dvasinės savijautos priežastis, o tik sąlyga vykti įvairioms transformacijoms. Dažniausiai pirmą kartą čia atvykstama “patikrinti vietą”, bet iš tiesų žmonės tikrina save. Ypatingas energinis vietovės modelis sustiprina atvykstančių žmonių tikėjimą, atsiskleidžia žmogiškosios dvasinės savybės.

Čia derėtų atvykti nusiteikus patirti ryšį su Dievu. Geriau ne užsukti važiuojant pakeliui ar kaimynui patarus, o atvykti pasirengus giliems procesams, suformulavus klausimus ir esminius vizito tikslus.

Ypatingą energiją galima pajusti kaip šilumą ar dilgčiojimą viršugalvyje, delnuose ar kt. kūno srityse. Tai galima vadinti savigyda. Pabuvusiųjų piramidėje akys spindi ir šviečia, kinta veido išraiška. Yra ir nieko ypatinga nepatiriančių - kiekvienas pabundame savo laiku”.


 

Neignoruoti tradicinės medicinos“Šioje aplinkoje pagrindinis veikėjas, t.y. ir gydytojas, ir pacientas vienu metu, yra pats Dievo veikimui atviras žmogus.

Vyresnio amžiaus žmonės, ypač - lankęsi pas bioenergetikus, kaip jie patys save vadina, mano, kad nereikia gydytis tradicinės medicinos būdais. Aš tam nepritariu. Pastaruoju metu lankėsi keletas žmonių, kuriuos įtikinėjau, kad jie nepasikliautų klaidinga nuomone, neva medicina yra bejėgė, ir kad būtinai kreiptųsi į medikus. Norint, kad Dievas padėtų, reikia tam sudaryti sąlygas, taikyti ir tradicinę mediciną. Dažnai organizmui stiprinti kartu su pačiomis stipriausioms dvasinėmis jėgomis reikia ir vitaminų bei vaistų - šios priemonės skatina sveikimą. Juk statant namą reikia ir plytų, ir cemento, t.y. jungiamosios medžiagos. Patirtis liudija, kad bendradarbiavimas su medikais ir dvasinė praktika duoda pačius geriausius rezultatus.

Be to, patartina mintyse modeliuoti, kaip sveikatos problemos bus išspręstos. Suvokto, sąmoningo tikslo siekimas teikia gilesnių ir ilgalaikių rezultatų, o malda ir prašymas gali spartinti sveikimo procesą.

Dažnai atvykstantieji klausia, ar jie galės, kaip anksčiau, lankytis ir pas žolininkus ar žiniuonis. Šie klausimai rodo, kad daugelis tokių žmonių siekia “prisirišti” savo klientus. Šioje sodyboje to nėra. Nėra įpareigojimo ar būtinybės čia ir tik čia siekti sveikatos ar kitų dalykų. Galima atvykti ir pabūti jaučiantis visiškai laisvai, išbandyti savo galimybes šioje aplinkoje.”


 

“Mano“ ar ”mūsų“?“Yra žmonių, kurie, čia atvykę, jaučiasi tarsi nusidėję tradiciniam tikėjimui. Jiems atsakau, kad buvimas šioje sodyboje tam neprieštarauja. Čia tik stiprinamas jau išpažįstamas žmogaus tikėjimas. Procesai, kurie čia vyksta, yra universalūs. Čia gerai jaučiasi įvairių tikėjimų žmonės. Tikėjimas ir religija - nevisiškai tapatūs dalykai. Esmė yra tikėjimas - tikėjimas Dievu, kuris tikrai yra. Kai sąvoka “Dievas” tapo žmonių proto objektu, Jis priimamas kaip konkretus asmuo: “mano”, “tavo”, “rytiečių” ar kt. Iš tiesų Dievas yra visų. Skiriasi tik žmonių gebėjimas Jį suvokti.

Ne tik šioje vietoje galima siekti savo tikslų. Žmonės, kurie čia atvyksta, man taip pat atneša naujų žinių ir patirties. Yra daug pavyzdžių, kai susivienijus (bet ne revoliucijoms ar kitokiems fiziniams veiksmams) galima padaryti labai daug. Tikiu, kad ateityje bendra malda ir meditacija padės siekti ne tik asmeninių, bet ir bendrųjų tikslų: ramybės ir gerbūvio mūsų šaliai, taikos Žemei.”

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

pavojinga vieta
2021-04-06 19:02
Taigi - keletas detalių, kurios mano manymu yra, deja, nesuderinamos su katalikybe:
• Nėra Kristaus. T.y. iškreipta ir pernelyg daug reikšmių talpinanti sąvoka "Dievas" bei (labai panašu, kad tikslingai) nedetalizuojamas tikėjimo turinys.
• Įtartinas (nebijočiau žodžio "artimas magiškam") piramidės veikimo principas - priklausantis nuo piramidės savybių, veikiantis "automatiškai" ir pan.
• Visiškas atsiribojimas nuo katalikiškos Tradicijos (Lietuvos Vyskupai lyg yra parašę laišką ragindami tikinčiuosius nesilankyti ten).
• Sveikatos ir kitokios naudos iškėlimas aukščiau, nei atsivertimo, Išgelbėjimo ar santykio su Dievu ugdymas.
TEN STABMELDYSTĖ
2021-03-31 22:28
TITANAS ARBA VELNIAS.Paskaitykite atidžiai, kur Povilo aprašymas,kas piramidė: Literatūra: Merkinės piramidė . Jotūbėje paklausykite: Atskleista Merkinės piramidės paslaptis.
serguntis gal
2021-03-18 21:18
apsėsti taip išrodo. akys rodo, kad jau nėr žmogaus,užvaldytas. ar normalus ateitų ir pradėtų bliauti vienas prieš žmones?
Liūdna pabūvusiems
2021-03-18 13:01
Kai gieda tas savininkas, tai akys jo baisios, kaip kokis nesavas... literatųra zeku,kur internete nurodo skelbia, tarsi visi po smerties pragaran nugarmėtų... nepersikūniję piramidėj tupes,
visus
2021-03-16 20:18
Dievas nori išlaisvinti žmones nuo piramidės komplekso apgaulingos energijos. Tereikia kreiptis į Viešpatį Jėzų Kristų, kuris padarys Jus laisvus nuo Antikristo intervencijos, atsiradusios lankantis Merkinės (Česukų) piramidėje. Krikščioni, jei buvai Tu suviliotas blizgaus kupolo ant strypų piramidės, apsidairyk aplink, kas dirbtinai sukurta, kad įviliot Tave į tuos titaniškus spąstus, kur nėra DVASIOS GELBĖTOJO IŠ MIRTIES NASRŲ. Matai, juk viskas magija paremta, sielų apgaulė atimant iš jų dvasias, kad galėtų jas paimti pas piktas. Po mirties jos tupi piramidėje ir laukia, kad aplankytų kas gyvi. Jos šitaip tobūlėja, o gyvi lankytojai daugiau „kvailėja“. Kas „užsirovė“ ant Balso – Povilo titanų, tie ilgai draugaus su jų valdytoju satanu. Vaduokitės pakol gyvi, jei norite išgelbėt savo dvasią, draugauti su Tikru Dievu per Jėzų Kristų, priimti Jo dovaną Šventus Sakramentus, po mirties patekti į Viešpaties dangaus, o ne kokių titanų velnių apartamentus.
Povylio literatūra su klaustu
2021-03-11 19:27

Merkinės piramidės erdvės įkūrėjas P.Žėkas užrašo, ką diktuoja jo dievukas Balsas. Pradžioje diktavo ir vadovavo žodžiu, kaip pastatyti su juo bendravimui strypinę piramidę. Vėliau, kaip viską paįvairinti žmonių priviliojimui į ten. Balso mokinys (sūnus) sukonspektavo, ką diktavo titanų sukurtas dvasiukas. Tuos konspektus įkėlė į savo svetainę pavadinimu: Literatūra – Merkinės piramidė. Dvasinė informacija – „Nuodėmės ir dorybės” (2011 m.) .
Akivaizdu, kad Balsas persistengė bandydamas įsprausti žodžius į nuodėmių ar dorybių interpretacijas. Galima buvo viską aprašyti keliais sakiniais vietoj šimtų išvedžiojimų pritaikytų vystyti „piramidiniam verslui“. Kadangi kalbama apie sielas be dvasios, mirusių „neįsikūnijusiųjų dvasių“ bendravimą su gyvais piramidėje, gyvųjų tarpusavyje, paties žmogaus savo sielos su savo kūnu.Mirę pateks pas dvasias, o ne pas Dievą. Baisu, kaip įkliuvo kai kas, ten užstrigo.
TITANAS ARBA VELNIAS
2021-03-03 22:21
Paskaitykite atidžiai, kur Povilo aprašymas,kas piramidė: Literatūra: Merkinės piramidė . Jotūbėje paklausykite: Atskleista Merkinės piramidės paslaptis.
piramidėje
2021-02-16 17:43
Savo galių jie neprarado ir naudoja jas tarnaudami šėtonui ir jo tarnams šioje žemėje, – visokio plauko magams, būrėjoms, ekstrasensams, ar Merkinės piramidės šeimyninės rangos sukčiams.
O juk mes kalbame apie tai, kas yra brangiausio šioje visatoje – žmogaus sielą!!! „Didelė kaina už sielos išpirkimą – tiek niekada neturėsi…“ (Psalmių 49, 8).
Todėl nebūdami Dievo vaikais, ekstrasensai niekada nekviečia žmonių atgailauti, o svarbiausia – priimti Jėzų Kristų į savo širdį kaip Asmeninį Gelbėtoją, kuris vienintelis turi galią išgelbėti sielą!
Turiu žodį ir Merkinės merui – jei miesto valdžia nesustabdys šios veiklos, gausus bus psichikos ligonių derlius Lietuvoje, o farmacijos verslo rykliams iš kur pasipelnyti…
Na, o jei ši sukčių ir velnio tarnų veikla toleruojama dėl miestelio šlovės, lai žino, kad Merkinės „piramidė“ – ne Cheopso, tad ir „šlovė“ kitokia. Liūdnos mišios laukia daugelio…
O netikrus stebuklus piramidėje režisuoja šio pasaulio dievaitis, šėtonas ir jo tarnai demonai.
galvoja ir mato
2021-02-16 17:40„ Tiesos kariai, šaukliai“ Biblijos studijos atstovas Alvydas Vėberis perspėja, įvardija, kas tas Merkinės piramidės, kryžių ir geokupolo su kitais stabais KOMPLEKSAS . Jis parašė knygą „ Aklas aklųjų vadovas“,daug straipsnių apie tai. Keletą ištraukų iš minėtos knygos paskaitykime : „Tūkstančiai Lietuvos žmonių, menininkų, šou biznio atstovų, estrados meistrų vedami į pražūtį, o dvasininkai tyli!
Kristaus mokslas turi rėmus žmogui – atsakomybę. Kūnui neleidžiama daryti ką nori, kur nori ir kaip nori. Todėl daugeliui patogiau eiti plačiu keliu... O kur toks kelias nuveda, galime pasiskaityti Apreiškimo knygoje, 21 ir 22 skyrių, 27 ir 15 eilutėse.
Ekstrasensai ir visi kiti magai gali pašalinti ligos simptomus, bet klausimas, kas jiems padeda? Kadangi jie tarnauja velniui, tad jiems padedančios jėgos yra pragaro piktosios dvasios, tie patys išvaryti iš Dangaus angelai, dabar patapę demonais.
Raktas: Merkinės "poviliu
2021-02-14 17:00
skaitytojai rašo: „Merkinės piramidėje tikrasis Dievas negydo. Piramidės savininkas Povilas nėra Dievo pranašas, todėl Dievas per jį nekalba ir neveikia. Merkinės piramidė yra demonų buveinė. Jie ten veikia, demonstruodami savo jėgą, klaidindami žmones, bandydami tokiu būdu lankytojus pritraukti prie savęs. Piramidę su kryžiais pastatęs Povilas yra demonų užvaldytas, ir paklūsta jų valiai, galbūt pats to nesuprasdamas. Kalba demonų inspiruojamus žodžius, kurie paskutiniu metu ypač aktyviai reiškiasi per jį, nusakant žmonėms daryti nesąmoningus dalykus. Reikia būti budriems, išmokti atskirti tai kas iš Dievo, o kas ne. Melstis, kad suprastume tikrąjį Dievo veikimą. Kad būtų lengviau tai padaryti, paskaityti Šventąjį Raštą - Bibliją. Tik ji atveria žmonių akis tiesai, iš jos sklinda Dievo šviesa“.
TIESOS KARIAI - PIRAMIDĖ RAKTA
2021-02-08 11:03
Biblijos studijos fondas apie Merkinės piramidę

TIESOS ŠAUKLIAI A.Vėberis liudija : „ Merkinės piramidė pastatyta Česukų kaime, privačioje Žėkų valdoje, tai jaukas spąstams arba dar vieni Lietuvoje išdygę pragaro vartai. Suveikė sapalionės apie antgamtines vizijas ir įvairių dievų anomalijas, kurių P.Žėkas paaiškinti negali. Tipo, virš proto ribų.
Paklausius vieno keliauninko Petro, kuris į piramidę apsilankė su invalide savo mama jau penktą kartą sako, kad daugiau nebegrįš, nes apart kančios, jokios pagalbos iš tos ,,šventyklos“ nesulaukė. Kitas artimiausias piramidės kaimynas stebėjosi žmonių kvailumu ir naivumu, kad apsilankantys tiki šios vietos išskirtine aura ar dvasine galia. Tai akivaizdus verslas priešinantis Dievo valiai. Artimiausias kaimynas pasakojo, kad Povilo atsigimimas į savo protėvius. Tai liga arba apsėdimas. Mat, jo senelė turėjo savotiškų silpnybių.
Merkinėje piramidės teritorijo
2021-02-07 19:23
Atvyksti iki skelbimų lentų. Matai akmenimis sumūrytus vartus, sunkius , baisius . Juose eini, pasak zekų palieki nuodėmes savo, imi kitų, apsikeiti energija. Pamatai vilties prisijungti prie titanų švyturį. Pasikrovęs baterijas , nusileidi prieš Švč. Trejybės kryžius, kur nukryžiuota visa Dievo Šviesos TREJYBĖ . Įsitamsini dar labiau, mirties ženklu kryžiumi be Kristaus tampi tinkamu žengti titanyčion , piramide pavadinton.Ten atiduodi energiją į žaibolaidį,kuris aprašytas, matosi . Pasiženklini prie titaniško stalelio, ratuose. Išėjęs pagarbini titanus pasivadinusius angelais, Elijumi.Laimingas, įsivaizduojąs, kad gavai energijos,grįžti namon. TURTO GEIDŽIANTYS MERKINĖS TITANYČIOS DIEVAI. TITANAI YRA KRIKŠČIONIŠKAI KALBANT DEMONAI ARBA ANTIKRISTAI. Titanai iš istorijos: Atsiradimas: iš infointerneto •Titanai yra gimę iš pirmosios vampyrės – Titanės, Lilith. •Titanų tėvai dažniausiai būna Demonai. •Titanai gali gimti tada, kai jų abudu tėvai yra Titanai, arba tada, kai motina yra TITA
TITANAS ARBA VELNIAS
2021-02-02 11:28
Ten centre RAUDONAS VELNIAS STOVI!
nojus
2018-04-15 14:30
Velnio apgaulė, masalas.Dievui gerai miške, visur Jo dvasia sklando. Velnias bando nutraukti nuo V.J. Kristaus dvasios.
Je
2017-09-11 21:55
Apie tai skaitykite: Česukų piramidė - klauskunigo.Egzorcisto psl. - okultizmo spąstai.
nikulas
2017-09-11 21:37
Velnio šėlionė, ne kitaip.
Butrimas
2017-01-02 23:12
Koks ten stebuklas mulkinti žmones su titanais velniais, o sakyti, kad dievai jie.Pasirašė žmonės, atidavė savo dūšią tam demonui .Kaip dabar atsiims.A. Valkauskas perspėja, kad lb blogai, jei išduodame Dievą tenj vykdami.
netykuntis
2016-11-24 23:02
Eina sau.Skelbė svieto galą, bet nievydat ano. Pinigus renka, žmonas ded, nrdirb ans, o gyven iš durnelių.
Vytis
2016-09-30 21:58
Bet koks okultizmas yra velnio darbai. Ne išimtis šioji Povilo sukurpta piramide vadinama titanų ratuose esanti būstinė.Paskaičiau Žėkų raštus, aišku, kad ten DEMONAS tas TITANAS. Dievui nėra jokia vieta išskirtinė.Tik velnias skelbiasi, kad rinktųsi žmonės, kuriuos ans galėt vampyruoti ...
Gita
2015-09-19 13:26
Buvau onko ligonė, bet išgyjau su medikų ir Dievo Tikrojo pagalba. Piramidėj energinis vanduo gali paskatinti negerų ląstelių dauginimąsį. Be to ten tie titanai, kaip ir demonai pagal Žėko raštus.Vadinasi, kad pavojinga iš ten ką nors valgyti ar kitaip energetizuotis.
NARKOMANUS ,PIJOKUS GYDO???
2015-09-18 12:48
Cik netykeket tun pyramyde ..reikia.Moną kaimynku savo pagerantį diedą veža kožną nedel... sakus, kad kolei te būva, tai nė lašo ...kai sugryžt numo, vė pradeda ragauc...Kita kaimynka savo sūnų nuo narkotikų čia atpratino.tai geras dalykas, kaip pas valerijų te panaroj...visi pasveiktų, galmėtų te nakvot,grybauti ir nevelniauti arba daugiau susidraugaut su anas.
Eina sau - ten velniui suruošt
2015-09-17 13:42
Visks te padabnai matosi, kad velniams, jei ans mėtosi: nežino, kas angelas.Pastatė prizmę, saKO - PIRAMIDĖ.Parašė raštus priš Bibliją, prieš Kristų...Kur matyta, kad dar plotkas kepa tam raguotam, kur raudonam apskritime vaizduotas...Kryžiuj vienam akis, kaip iliuminati piramidėj, tik ana atskirai nukryžiavota...Kiti kryžiai visi išjuokti...neša mirties info.Kas te prisregistruja, tai jau AMEN ANT UMŽINŲJŲ,jei negrįš per KUNIGUS ATGALIOS.
Griekas
2015-08-29 19:48
Įrašykite google: Burtininkavimas Albinas Bartelis. Ten jotubėje paklausykite to Albino. Dėkui, kurie perspėja apie tai, kad astrologija, piramidė, burtai yra nuo demonų . Velnio tarnai yra jų raganiai, ištvirkėliai, kaip taisyklė PIRMOJI IR DIDŽIAUSIA NUODĖMĖ,KURI GALIOJA IKI ŠIŲ DIENŲ: Dievo Tėvo perspėjimas dar iki Kristaus, kuris galioja dabar : Šventajame rašte rašoma Dievas sako: „O bailiams, neištikimiesiems, nešvankėliams, žudikams, ištvirkėliams, burtininkams, stabmeldžiams ir visiems melagiams skirta dalis ežere, kuris dega ugnimi ir siera; tai yra antroji mirtis“. (Apr 21, 8 ) Žmonės visais laikais siekė sužinoti ateitį. Retas kuris ir šiais laikais nėra įsipainiojęs į kokią nors spiritizmo formą. Gal tai paprasčiausias „žaidimas“ adata, staliuko kilnojimas, lėkštės sukimas, horoskopų skaitymas ir tikėjimas jais, būrimas pes Sekmines, Jonines ar Kalėdų naktį, gal kortavimas ar būrimas iš delno. Gal kas nuėjo tiek toli, kad susigundė kreiptis į ekstrasensus - ezoterikus.:P
rašo
2015-08-24 19:20
Joa

sveiki,buvau piramidėje kelis kartus.Jokio jausmo nepatyriau,man tiesiog gražu,ramu tenai,bet mano vaikai jautėsi keistai,sūnui linko kojos,dukrą pradėjo viskas erzinti,po to ji ėmė verkti,kai apkabinau ją,ji pasijuto labai gerai. Mano pažįstamos pasakoja,kad po apsilankimo,jautėsi labai blogai,vos grįžo namo,labai skaudėjo galvą,vėmė.kita sekančia dieną atsidūrė ligoninėje.KAS TAI? KODĖL TOKIE POJŪČIAI?Aš juk nejutau nieko
TEN LĮSTI PRAŽŪTINGA TO NA
2015-08-02 20:11
JOKI DIEVO NĖRA,KURIS MUS SUKŪRĖ TEN POŽEMYJE.PIRAMIDĖS VIDUJE OZIO GALVA PO MEDINUKAIS ARBA ŽVĖRIES.TAI UŽMEZGAMAS RYŠYS SU DEMONAIS.BĖKIT TO NA GREIT SOAVIEDOTIS,ATSIIMKIT PARAŠUS DEMONAMS.KRIKŠTO METU ŽADĖJOTE NETARNAUTI JIEMS.PIRAMIDĖ YRA MIRTIES NAMAI PO JA.
Merkinės vadinamą
2015-06-09 14:07

Atitinka Čiasukų piramidę


Biblija sako 2 Kor15; 14 "Ir nenuostabu. Juk pats šėtonas apsimeta šviesos angelu". Liuteris sakydavo, kad šėtonas yra Dievo bezdžionė, todėl nesugalvoja nieko naujo, tik kartoja tuos pačius veiksmus. Reikia stebėti dangų? Jonas žiūrėjo ir pamatė:"štai milžiniškas ugniaspalvis slibinas su septyniomis galvomis, su dešimčia ragų ir su septyniomis diademomis ant galvų.Jo uodega nušlavė trečdalį dangaus žvaigždžių ir nužėrė jas žemėnApreiškimo 12;34 Sutikite, tokio ženklo bus sunku nepastebėti:) Skirtingai nuo Jono mes nematysim fizinėm akim, šėtono esmės. Norėtume, kad pranašystės Biblijoje būtų viennmatės,trimatės bet jos yra daugiamatės, todėl neužtenka paviršutinių žinių. Svarbu atsiminti, kad šėtonas visada apsimeta Dievu, apsimeta šviesa, imituoja Dievo darbą. Taigi, antikristas, kūne atėjęs šėtonas, turės savo karalystę, tačiau veiks ne vienas, jam padės žmogus, kuris vadinamas netikru pranašu.Jo dievų daug, vadinasi titanai.
KIEKVIENA PRAMOGA,PIRAMIDĖS IR
2015-05-01 22:33
TURI BŪTI LICENZIJUOTA,O NE PAGAL VERSO LIŪDIJIMĄ.Gydytojai turi turėti licenziją, psichoterapeutai, psichologai taip pat.Čia gi veikiami žmonės, o net nežinoma, ar tie šamanai pramogų rašinėtojai patys yra sveiki.Iš jų rašymų atrodo, kad jiems reikia patiems psichiatrų pagalbos. PRIETARŲ SKALIDA PER SAPNŲ AIŠKINIMUS YRA ŽALINGA ŽMOGAUS PROTAMS.TAI KODAS ŽODŽIU,KURIO NIEKAS NETIKRINA,NORS JIS VEIKIA NET GENONĄ.TITANAI VELNIAI PIRAMIDĖJE.:)(hooray)(red)
TIKRAI TAIP,TIESA
2015-04-24 14:36

Gilė
2015-04-18 09:59
Niekada neturėjau noro nei apsilankyti, nei domėtis povilo piramide. Bet atsitiktinai paskaičiau jo motinos rašinėlį pavadintą knyga. Parašyta motiniškai šiltai, romantiškai. Tada pasidomėjau pačiu povilo mokymu. Nei cituosiu nei aiškinsiu, bet man aišku: tai puolusių angelų tarnas, medžiojantis mažatikius, kenčiančius, kad per apsilankymą piramidėje ir šiokius tokius trumpalaikius poveikius pririštų žmonių sielas prie puolusių angelų ir amžiams pražudytų jų sielas - paaukotų nelabiesiems. Jei pastebėjote povilas vengia žodžio Dievas jis sako"mano dvasinis šaltinis", dar gražiau jis drįsta teigti , kad Dievo pradai yra du gėris ir blogis!!!!!!!Išvada - povilas, naivuoliu apsimetęs piktųjų dvasių tarnas. Saugokitės ir kitus saugokie.
as
2015-03-17 22:58
Gal ten ir sventa vieta,gal ten ir graži aplinka bet tik nevisi ten esantys žmonės šventi ir geri (bad)(bad)
jonė
2015-03-13 21:02

KARTU LENGVIAU SUPRAST ŠĖTONO KLASTĄ: Apie ją A. VEBERIS MERKINĖ,Piramidė Vaidas iš Sirijaus perspėja : "Paprastai mes meldžiamės,kad angelai suvaldytų katastrofas, kad jos būtų kuo ramesnės...Kviečiu gyventi ramybe, ryšyje su Tikruoju Dvasiniu Tėvu. Ne su kokiu nors Tėvu, kuris turi Tėvą...Vaidas" Na taip, tikrai Povilas Ž. rašo kažką ne taip. Puikuojas: " Povilas Ž. rašo pats apie save Česukų piramidės svetainės skaitiniuose: "Povilas gauna aukščiausiojo lygmens informaciją, kurios įkvėpti žmonės priims teisingus sprendimus. Neverta šios informacijos lyginti su kitų šaltinių informacija." Nuo kada titanų informacija tokia aukšto lygio? "Povilas apie piramidės dievą:“ mums nežinomos esybės – titanai, susiliedamos pagimdė asmenį, kuris tapo visatų sistemos kūrėju ir valdovu. Kurdami mūsų Aukščiausiąjį – Dievą Tėvą, jie įterpė į Jį ne tik kuriantįjį (gėrio), bet ir griaunantįjį (blogio) pradą." TITANAI PIRAMIDĖJ ATLIEKA DVASIOS GRIAUNANTĮ DARBĄ.
Vilma
2015-03-11 20:30
tegul aina dirbc tas pavylas , o tai si u žmonike ir vaku gyvena sau , kaip inksts nuon žmonių durnizmą, velnių ravdonam rate ragų...(hooray)
Linartas
2015-03-06 22:09

Jooo


TIKINTIEMS DIEVU YRA NUODĖMĖ LANKYTIS MERKINĖS( ČESUKŲ) PIRAMIDĖJE. :)Jei nedirba- aišku visks
2015-02-04 13:03

VISI STEBUKLADARIAI OKULTISTAI VIENODAI MĖGSTA EURUS.


APIE JUOS SUŽINOSITE ĮRAŠĘ: JURGIS PURLYS TELEFONINĖ PROVOKACIJA. . "Įrašykite google: Burtininkavimas Albinas Bartelis. Žmogus Albinas papasakos apie Jūs."
Įrašykite
2014-12-17 22:39
Jurgis Purlys.Telefoninė provokacija.Išgirsite panašų sukčių, kaip povylasas.
liukas
2014-12-17 22:37
ANTIKRISTAS ATEINA PER SATANISTUS, ANTIKRISTUS HOROSKOPŲ PRIEDANGA. MERKINĖS PIRAMIDĖ TIESIOGIAI BENDRAUJA SU LIUCIFERIU.KALBASI SU JUO,IŠŠAUKIA TUO 3 D metodu per tuos tris metalinius .(hooray)
PIRAMIDĖS OKULTIZMAS
2014-12-08 22:28
Jei religija, pasak šv. Augustino, yra žmogaus santykis su Dievu, tai okultizmas ir magija yra „sugedęs religingumas“ - užuot kūręs dialogo santykį su Dievu, žmogus bando jam įsakyti. C. Jungo gyvenimas yra geriausia iliustracija to, ką su žmogumi gali padaryti okultizmas. Tikėjęs, jog magija, okultizmas ir kt. gali būti panaudoti geram sielos pertvarkymui, Jungas eksperimentavo su įvairiu dvasingumu. Tai privedė prie to, jog 40-ies metų jis girdėjo kaukiant sirenas (graikų mitologinės būtybės), regėjo demonus ir kitaip ėjo iš proto. Jei religija yra psichinės tikrovės dalis, tai „eksperimentavimas“ gali paprasčiausiai privesti prie beprotybės. Krikščionišku požiūriu žinome, jog iš tiesų magas niekada nėra tikrasis įvykių kontroliuotojas. Buriantysis turi reikalo su nematomomis būtybėmis - demonais, kurios yra gerokai galingesnės už „kvietėją“. Maginiai seansai - tai tam tikras spektaklis, kurių metu demonai vedžioja burtininką už nosies, apsimesdami klusniais. (hooray)
Apie povyliuką piramidėj
2014-12-03 22:51
Įveskite google: Burtininkavimas Albinas Bartelis. Dėkui, kurie perspėja apie tai.
koks skirtumas ?
2014-01-11 21:08
Didesnio š nemačiau. Absurdas nuo pradžios viskas pagal taisykles. Kur atsistoti kur atsiprašant nusipersti maldos minutėm skaičiuojamos.Pripirkta paprastų vaflių maximoj ir komunija tai šventvagiška. Vandens kažkokio pripilama aukso kasykla. Gaila kad mūsuose dar esama tokių tamsuolių. Niekur neteko matyti, kad normalioj katalikų bažnyčioj būtų laikas normuotas. Būk kiek tik širdis geidžia o čia. Na taip paskaičiuota kiek maždaug gali užtrukti vienas žmogus kad nestabdytų eismo ir kiti nepabėgtų nepalikę pinigų už nesąmones. Jo čia gudrus ėjimas bet tik komercinis. Siaubas. Paprastoj bažnyčioj katalikų kaip noriu taip įeinu pro kurias duris noriu centrines ar šonines čia vis taisyklės skaičiai. O kada besimelsti jei reik į laiką vėpsot. Sekta eilinė pinigų pasipelnymo šaltinis nereikia dirbti o jie patys į namus visokios gėrybės.Gėda.
Malija
2013-12-15 08:59
Tai nesąmonių nesąmonė. Kvailas išmislas ir tiek. Teko pabuvoti toje vietoje, bet tik kaip lankant kultūrinį objektą. Joks Poviliukas su savo išmislais Dievo nei pralenks, nei pakeis. Juokas tik ima, kaip šiais laikais yra kvailinami žmonės.
Apie raganavimą( Česukų pirami
2013-04-18 23:26
PIRMOJI IR DIDŽIAUSIA NUODĖMĖ,KURI GALIOJA IKI ŠIŲ DIENŲ: Dievo Tėvo perspėjimas dar iki Kristaus, kuris galioja dabar : Šventajame rašte rašoma Dievas sako: „O bailiams, neištikimiesiems, nešvankėliams, žudikams, ištvirkėliams, burtininkams, stabmeldžiams ir visiems melagiams skirta dalis ežere, kuris dega ugnimi ir siera; tai yra antroji mirtis“. (Apr 21, 8 ) Žmonės visais laikais siekė sužinoti ateitį. Retas kuris ir šiais laikais nėra įsipainiojęs į kokią nors spiritizmo formą. Gal tai paprasčiausias „žaidimas“ adata, staliuko kilnojimas, lėkštės sukimas, horoskopų skaitymas ir tikėjimas jais, būrimas pes Sekmines, Jonines ar Kalėdų naktį, gal kortavimas ar būrimas iš delno. Gal kas nuėjo tiek toli, kad susigundė kreiptis į ekstrasensus ar mirusiųjų iššaukėjus. Jei taip įvyko, dar galime atsisakyti viso to ir prašyti Dievo atleidimo.TAI ASTROLOGIJA, RAGANAVIMAS PIRAMIDĖSE.(red)
RAKTAS IŠGYVENIMUI
2013-02-01 15:24

APŠVIETA: A.VEBERIS ’"ŠVENTOVIŲ IR NELAIMIŲ DAUGĖJA".
INTERNETE: PIRAMIDŽIŲ STEBUKLAI DRAUGAUKIME KOMENTARAI : MERKINĖS< PANAROS< PANEVĖŽIO< KAUNO BAŽNYČIŲ PUSLAPIUOSE apie Merkinės( Česukų) piramidę.

Lietuvoje gerai žinomi trys New age "adeptai" - raganiai: Besiskelbianti vyriausiąja ragana Vilija Lobačiuvienė, kuri bando "narpliot" tryliktus metus daugžodžiavimu . Yra dar daug nežymių personų - tik užburimais arba užkeikimais( vandens, drusko užkalbėjimais), Liuciferio " sakramento" dalijimu užsiimančių . Tokie, kurie nori užvaldyti visą pasaulį: RAŠTUOSE " DVASINĖ INFORMACIJA" Povilas Ž. rašo pats apie save Česukų piramidės svetainės skaitiniuose: " Povilas gauna aukščiausiojo lygmens informaciją, kurios įkvėpti žmonės priims teisingus sprendimus. Neverta šios informacijos lyginti su kitų šaltinių informacija." NEVERTA, NES TOKIA KOLKAS , IŠSKYRUS SIRIJŲAUS TIK VIENA. VIRŠŪNĖ. LYGIS...??? (hooray)(red):P
DRAUGAUKIME --- DALINKIMES
2013-01-22 23:45
Veltui aušino burną Povilas Žiakus, rašė, kad išimti lėšas dar pernai, prisipirko kruopų , laukė atvykstančių švęsti virsmo- neįvyko.Panaikino , kad povilas .visiems.... ir gal atsistatydins.

Užkalbėjimas, būrimai, pranašavimai, kerėjimai, spėjimai visokių virsmų yra raganavimo magija... magija. Dar iki Kristaus laikų tai nebuvo laiminama Dievo: Taip pat ir Įstatymo knyga radikaliai pasmerkia ir kaltina stabų kultą ir magines praktikas – du mirties šaltinius, nes jie įkvėpti demonų - prieš Dievą, kuris jas sukūrė, sukilusių dvasių. “Neužsiimkite būrimu ar kerėjimu”. “Nesikreipkite į dvasias ar kerėtojus; jų patarimo neieškokite, kad nebūtumėte suteršti; aš esu Viešpats, jūsų Dievas”. Po eilučių, smerkiančių tuos, kurie aukoja žmones kaip aukas dievui Molechui ir ištvirkauja su juo, Įstatymas priduria: “Jei kas kreiptųsi į dvasias ir kerėtojus, ištvirkaudamas su jais, aš atgręšiu į jį savo veidą ir pašalinsiu iš tautos. Taigi pašventinkite save ir būkite šventi, nes aš esu Viešpats.
Povilo darbai , ra6tai pasako
2013-01-16 17:43
Piramidės tinklas iš nuverstų kryželių
te knygoj rašo Česukų pyramydės šeiminykai Žykai, kad dievs tievs tur savą dievą tievą...blogai nusirašiė nuon sirijaus?????
Povilas

tiki šytonais - apsimeteliais. kaipgi taip. pats tai rašo net knygojjjjjjj.
Česukų piramidėje

normalių kryžių demonijai titanai bijotų, o dabar tokiuose antikristiniuose tik šėlioja...
TITANAS POVILUI MELAVO:

Ištrauka

Žėkų knygoje aprašo Povilas :"O angelu sargu tavo, Povilai, buvau teisėtai pasivadinęs."Taip pudrino smegenis Povilui titanas. Arba Povilas visiškai nučiuožė... nuo Dievo stogo, tinklan Česukų piramidės.

žmonės pasirinko Antikristą piramidės lazdose su dvasiomis kalbėtis, kundalino raudoną( gyvuliškos energijos) ratą...kad tik nereiktų Dievo įsakymų laikytis.Titanas lengvai garbinamas: prašymais, ko nori, tą gauni... bet serga visi vistiek. Daug ten pabuvojusių , vistiek sergančių teko sutikti.Neišgydo.
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai