Tai, dėl ko moterys rausta

Turbūt nė vienas savo moterį mylintis vyras nenorėtų, kad, vos jam prabilus apie seksą, ji pradėtų rausti iš gėdos, pykčio ar nuoskaudų. Juk kur kas maloniau, kai mylimosios veidas raudoniu nusidažo iš aistros ir nekantrumo. Nemažiau nemalonu, kai moteris į artumą su vyru apskritai nereaguoja ir nepasikeitusiu veidu nulenkusi galvą keliauja į miegamąjį. Ką gi daryti, kad moteris patirtų pasitenkinimą? Dėmesio! Straipsnis skirtas vyrams, bet bus įdomus ir moterims.
 

Negirk vakaro be dienos


Visą dieną vaikščiojote susiraukęs, nė karto neišspaudėte nė vieno komplimento, nuolat zyzėte, aprėkėte savo moterį dėl netvarkos, prie kurios, beje, nemažai prisidėjote ir pats, nebuvote patenkintas jos pagaminta vakariene, o, atėjus nakčiai, pradedate glaustytis ir nesuprantate, kodėl ji nenusiteikusi maloniems meilės žaidimams, juk ką tik pabučiavote? Tikrai įdomus klausimas... Atsakymą, esu tikra, jau supratote. Ypatingiems stuobriams pasufleruosiu: jei norite malonios nakties – pradėkite nuo gražios dienos. Žinoma, net ir po itin blogos dienos ar barnių galite įkalbėti ar priversti mylimąją mylėtis, tačiau tai ji darys nepasiruošusi, tad malonumo nepajusite nei jūs, nei ji. Ir jau tikrai neverta tikėti paistalais, kad baisiausius barnius geriausia pabaigti seksu – tikrai ne visada, nebent norite, kad moteris jums atsiduotų iš noro susitaikyti ar kaltės jausmo. Tuomet apie jokį jos malonumą kalbėti nė neverta... „Lovoje šeimininkė yra moteris“, – teigia gydytojas psichoterapeutas-seksologas Viktoras Šapurovas. Idealiausia, kai lovos džiaugsmais dalinsitės tada, kai to norės moteris, būtent tada galėsite pajusti partnerės aistrą. Jei bijote, kad tuomet mylėtis teks kartą per mėnesį, – jūs neišradingas“.

 

Ar Joms reikia orgazmo?


Laikai, kai buvo manoma, kad moteris negali pajusti pasitenkinimo, o mylėjimosi malonumas priklauso tik vyrams, jau praeityje. Ankščiau nepasitenkinimą už miegamojo durų tyliai kentusios moterys šiandien jau nėra tokios „kantrios“. Pasak psichoterapeuto-seksopatologo, moterys turi žinoti, kad, jei jos nori, – joms priklauso orgazmas, ir jų mylimas vyras gali ir turi jį suteikti. Tiesa, pasak V. Šapurovo, maždaug penktadalis moterų, nepatirdamos orgazmo, vis dėlto jaučia lytinių santykių teikiamą malonumą ir pilnatvę. Tokios moterys, pasak gydytojo, dar vadinamos motiniško tipo moterimis. Malonumą jos jaučia tuomet, kai jų glėbyje iš aistros virpa mylimo vyro kūnas, o jos žino, kad tą malonumą suteikė jos. Tačiau tai nereiškia, kad tokioms moterims visiškai nereikia vyro glamonių ar prisilietimo ir pakanka tik mechaninių veiksmų. „Jau prieš penkiasdešimt metų paaiškėjo, kad moterys susijaudina palaipsniui, tai gali užtrukti net iki trisdešimties minučių, todėl labai svarbios paruošiamosios glamonės. Susijaudinimui stiprėjant – didėja malonumas, o aukštą susijaudinimo laipsnį moteris gali pasiekti ir dar nepasiekusi orgazmo. Tai gali užtrukti penkias, dešimt, o kartais ir daugiau minučių. Daliai moterų to visiškai pakanka, orgazmo jos net nepageidauja“, – teigia gydytojas.
 

Pradėkite nuo kvapnios vonios ar dušo


Pakalbėkime apie dar vieną mitą: „Tikras vyras turi „kvepėti“ dūmais ir prakaitu“. Šią nesąmonę greičiausiai sugalvojo vyrai. Jei norite įtikti jiems, – nesiprauskite, gal jūsų draugui ir patiks. Kita vertus, ką pasakytumėte apie tokį meilės žaidimams nuteikiantį moters „kvapą“, juk kvepia... Nors vargu, nes, kai kvapas riečia nosį, apie jokį norą pabendrauti artimiau mąstyti neįmanoma. Be to, vyro nešvara moteriai gali būti net pavojinga. „Vyras, neturintis intymaus gyvenimo, savo lytinius organus prausti gali kad ir du kartus per savaitę. Tačiau prieš mylintis su moterimi tai daryti labai svarbu, nes ant varpos galvutės susikaupia toks tepalas, kuriame yra medžiagų, skatinančių gimdos kaklelio vėžį, – perspėja gydytojas seksopatologas V. Šapurovas. – Be to, bendros maudynės dar ir jaudina, o švaros pojūtis ir malonus kvapas mylintis tikrai netrukdo...“. Todėl prieš keliaudamos į miegamąjį pasimėgauti vonios malonumais turėtų ne tik moterys, bet ir vyrai.
 

Mėgaukitės


„Daugelis klaidingai mano, kad moterys pasitenkinimą jaučia tik per lytinius judesius. Tiesa ta, kad dažniausiai orgazmas pasiekiamas per glamones – be lytinių judesių. Pastarieji turi tik malonią papildomą funkciją, – sako V. Šapurovas. – Todėl paruošiamosios glamonės, trunkančios trumpiau nei dvidešimt minučių, – tikrai nepriimtinos. Glamonės gali prasidėti nuo bendro dušo ar vonios ir tik baigiamojoje stadijoje pereiti prie lytinių organų stimuliavimo. Juk moteris nori būti pagerbta visa, ne tik labiausiai vyrus dominanti jos zona“. Moteriai patinka, kai ja mėgaujasi, kai ji pat gali pasimėgauti prisilietimu. Jos susijaudinimo kreivė kyla iš lėto, ir kiekviena akimirka suteikia džiaugsmą. Partneris, su kuriuo moteris lovos teikiamais džiaugsmais mėgavosi jau ne kartą, daug greičiau padeda pajusti saldų malonumo jausmą.

 

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

black kat
2010-09-15 15:01
dazniausiai su vyru jaudinam ilgai vienas kita ir mums tai patinka,bet manau pati moteris turi parodyt ko nori ir kaip nori.nerodysi iniciatyvos tai jis ieskos kitos kuri rodys,nereikia nieko gedytis nieks nemato isskyrus mylymaji reik labai atsipalaiduoti aisku jei meiles nera tai ir tos glamones nepadarys laimingais.labai tinka romantikai zvakiu sviesa,gundantys naktinukai,beje man ir mano brangiajam patinka matyt vienas kita,tamsoj nusibodo ,na i dusa pas vyra netiketai ilysti irgi smagu.)))
dane
2010-08-14 23:30
straipsnis geras ir nereikia cia isizeisti.na, o jei bijote prabilti vyrui apie tai, kas nepatinka, tai tik iskyla klausimas, kokie jusu santykiai, kiek vienas kitu pasikliaujate? jei moteris tyli, nors ir kencia, vyras tik mano, kad viskas yra gerai
skolastika
2010-03-15 23:48
straipsnis tinka ne tik stuobriams, atidiems vyrams, bet ir pacioms moterims. nes manau ne vienai buna taip, jog jaucia, kad yra problema, bet nesupranta kur ji ir del ko. o tokie straipsniai padeda susivokti, netgi paciai moteriai, kur suo pakastas. o kai moteris pilnai suvokia del kokios priezasties ivyksta ar ivyko nesklandumas ir seksas buvo nemalonus, gali atsargiai uzvesti partneri ant kelio :) Ir teisingai pastebejo ,,wistika" , kad ne visada tai paciai moteriai reikia ilgu glamoniu... o ypac, kai pati iniciatore buna :)
wistika
2010-02-25 13:02
Straipsnis puikus,tiesiog nereikia cia isizeisti,kaip kai kurie (matau komentaruose).Yra stuobriu yra ir ,kaip sakant,tikru viru.Koks kuris esa,tai cia asmeniskas reikalas.O tokio pobudzio straipsniai reikalingi tam,kad tie "stuobriai" truputi praplestu savo mastysena apie tai.O "tikri vyrai"dar vyriskesni taptu.Nes kartais kaip isgirsti kokia vyriska nuomone sia tema apie moteris ar apie S apskritai,tai nei juoktis nei verkti.(Paskui ir nesistebi kad kai kurie savo partneriu neislaiko ilgeliau...)Gal tiesiog kai kuriem nereikia tiek pasitiketi vien savo P galybe,o zvelgti placiau.Visoms moterims reikalingas svelnumas,demesys...Bet nereikia stebetis jei kartais jai y tas preliudijas nusisvilpti.Kartais ir moteriai gali pakakti ir keliu minuciu(o buna net ir minutes pakanka;D),juk visos(-i) mes individualios,individualios ir situacijos,progos,galimybes...Gal tiesiog klaida ta,kad dauguma vyru viena savo "teorija" taiko visoms ir visada.Galu gale imti ir pasiklausti saviskes kas jai ir kaip.Kas vienai patinka-nebutinai patinka ir kitai. Vo kaip:)
Vyr
2009-12-28 11:01
et vakar kvepėjom abu, norėjau ją pamaloninti liežuviu,o ji tik atstumė ir pasakė; ,,kišk greičiau, neišsidirbinėk". Argi pritaikysi čia aprašomus glamonių metodus ;(((
:)
2009-11-30 19:52
tikrai neblogas straipsnis, tik gaila, kad nera daug skaitanciu vyru... o i tai turetu atsizvelgti daugelis...

beje, ash. niekas taves nemoko pist, tik darosi graudu, kai vyras ne tik nemoka pist, bet ir negali sau tyliai siu patarimu persiskaityt ir padaryt isvadas
ash
2009-11-26 22:29
tik jau nemokinkit pist! :D visi moka, tai musu kraujyje!
močiutė
2009-11-26 17:36
be meilės gali glamonėti nors valandą; vien technika neilgai pasotins abu, nebent labai karšti ir jauni partneriai
Dručkis
2009-11-25 13:28
Mano lova jau obuoliais kvepia, ką čia be pridursi
Rokas
2009-11-25 00:35
Dočys ir Pričkus,juodas jumoras :) Ir is dalies pritariu sarui. Kas per daug,tas-nesveika :)
Andrius
2009-11-25 00:01
turetumete biski pagalvoti,vadindama vyra stuobriu,prapleskite savo akirati biski,nebutina kalbeti kaip maistaujanti moteris,bei sudaryti toki vaizda,kad uz negatyvius dalykus ira atsakingi tik vyrai.
Simona to Saras
2009-11-24 22:36
jei myli zmogu kaip gali atsibosti??
juk mergina irgi nori malonumo sau netik suteikti kitam !! ;P
žilvis
2009-11-24 19:54
O sviestas yra sviestuotas. Galėjote įsivaizduoti? Klausimas, ar kuris nors padorus vaikinas to nežinojo? Čia gal 13mečiui ir įdomu būtų tokį straipsnį paskaityti. Dar vienas skaitalas užpildyti eteriui.
vit
2009-11-24 19:41
manau tikraj geras straipsnis
saras
2009-11-24 19:06
niu cia viena sako kad glamoniu reik, bet ne per daug,tai kaip vyrams pasverti, ir suzinoti kiek reikia, jug kiekviena kart kitaip, o beja,jai ir moterys visada reisk"uzvedinet"tai nusibos ir vyrams, tad yra dar daug visokiu niuansu...
Benas
2009-11-24 18:08
Na straipsnis išties neblogas :) bet va šiaip čia komentaruose, kažkas minėjo, kaip čia neįžeidus vyro........ na aš manau, jog bent jau manęs tikrai neižeistu mergina kažką panašaus pasakydama, kad lovoj geriau jai būtų, visdelto, kas kitas, jei ne pati mergina padės įgauti daugiau patirties ir pan...
vyriskis
2009-11-24 16:34
aciu uz pamokele:)
Ieva
2009-11-24 16:09
Straipsnis labai argumentuotas ir įdomus. Ką bepridursi - viskas, ką perskaičiau man pasirodė grynų gryniausia tiesa :)
aukse
2009-11-24 15:51
puikus straipsnis,tik kaip neizeidus vyro sugebejimu lovoje ji pamokyti:)
EWU
2009-11-24 15:33
Reiketu atkreipti demesi vyrams :)
S
2009-11-24 14:54
Sutinku, kad glamonių prieš mylintis turi būti daug,tačiau ne per daug, nes paskui atsibosta visas tas procesas ir sumažėja noras mylėtis.
Lina
2009-11-24 14:36
Šaunus straipsnis. :) 10 balų
5 kartas
2009-11-24 14:27
5. Kaip pirma karta uz tai duoda pinigus
Karolina
2009-11-24 14:05
labai geras straipsnis tikrai pritariu,to moterims tikrai reike :)
Vyras
2009-11-24 13:41
Aciu uz protingas mintis.
moteris
2009-11-24 13:33
sutinku visu 100%
Dočys ir Pričkus
2009-11-24 10:50
Moterys gyvenime rausta 4 kartus:
1. Kai pirmą kartą ...
2. Kai pirmą kartą savo vyrui.
3. Kai pirmą kartą ne savo vyrui.
4. Kai pirmą kartą už tai ima pinigus.
Rodyti daugiau komentarų

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai