Akių sveikatą išsaugantys kontaktiniai lęšiai

Vasarą kontaktinių lęšių nešiotojų labai padaugėja. Didelė dalis pacientų laikinai atsisako akinių ir pereina prie kontaktinių lęšių. Tam yra kelios priežastys: nešiojant kontaktinius lęšius, galima užsidėti norimus saulės akinius, kontaktiniai lęšiai užtikrina puikią regėjimo kokybę bet kokiomis oro sąlygomis, bet kokiu paros metu, traumos atveju jie nedūžta, nesužaloja akies. Visa tai užtikrina didelį patogumą keliaujant, vykstant į išvykas gamtoje.
 

Yra tokių kontaktinių lęšių, kuriuos galima neišsiimti iš akių miegant. Tai išlaisvina kontaktinių lęšių nešiotoją nuo lęšių priežiūros rūpesčių. Tokie yra Bausch&Lomb kompanijos produktas Pure Vision kontaktiniai lęšiai. Juos leidžiama nešioti neišsiimant iš akies 30 dienų. Saugų ilgalaikį nešiojimą užtikrina didelis lęšių pralaidumas deguoniui, visiškai užtikrinantis akies deguonies poreikius net ir nakties miego metu.
Pure vision lęšių šeimą sudaro trys lęšiai : Pure Vision, Pure Vision Toric, Pure Vision Multi-Focal. Šiandien Lietuvos rinkoje yra Pure Vision lęšiai ne tik trumparegystei bei toliaregystei, bet ir astigmatizmui bei presbiopijai koreguoti. Turime visą silikono hidrogelio Pure Vision lęšių šeimą, kurioje galima rasti lęšius visiems, kuriems reikalinga regėjimo korekcija.
Visiems Pure Vision šeimos lęšiams būdinga tai, kad vidinis lęšio paviršius yra asferinio dizaino. Ši savybė užtikrina nepriekaištingą regėjimo aštrumą ne tik dieną, bet ir prieblandoje bei tamsiu paros metu. Šiais lęšiais galima koreguoti trumparegystę iki -12,0 D, toliaregystę iki +6,0D, astigmatizmą iki -3,5 D.
Astigmatizmui koreguoti taikomas Pure Vision Toric lęšiai. Dėl to, kad jais pasiekiama nepriekaištinga regėjimo kokybė, šis lęšis tapo pačiu perkamiausiu pasaulyje toriniu lęšiu.
Presbiopija (fiziologinis su amžiumi susijęs akies akomodacijos nusilpimas, dar vadinamas senatvine toliaregyste) atsiranda maždaug nuo 45 metų amžiaus, kai pradeda silpti akomodacijos raumenys – žmogus pradeda silpnai matyti iš arti. Ilgą laiką tokie žmonės turėjo vieną galimybę – žiūrėti iš arti su akiniais. Kadangi nusiimti akinius kiekvieną kartą, kai tik norima pažiūrėti į tolį, labai nepatogu, labai išpopuliarėjo progresinio dizaino akinių lęšiai, su kuriais puikiai matosi visais atstumais.
Bausch&Lomb kompanija siūlo progresinius kontaktinius lęšius Pure Vision Multi-Focal. Tai yra puiki galimybė gyventi be akinių ir matyti visais atstumais vyresniems nei 45 metų amžiaus žmonėms.
Tiems, kurie nakčiai šiuos lęšius išsiima, jiems prižiūrėti tinkamiausias tirpalas yra Renu MultiPlus.
Būnant gamtoje, keliaujant infekcijos profilaktikai prieš miegą ant kontaktinio lęšio gamintojas rekomenduoja įsilašinti akių lašų Reweting & Lubricaing drops. Šių lašų sudėtyje yra medžiagos, kuri dezinfekuoja bei valo apnašas lęšiui esant akyje ir panaikina į junginę patekusias bakterijas.
Pure Vision buvo sukurtas pirmiausia tiems kontaktinių lęšių nešiotojams, kurių gyvenimo būdas yra labai judrus ir kurie dažnai neturi sąlygų išsiimti kontaktinius lęšius prieš naktį, ar tiesiog lęšių išsiėmimo procesas yra labai sudėtingas ir varginantis, t.y. asmenims, norintiems nešioti nuolatiniu (30 d. neišsiimant) ar ilgesniu (iki 1 sav. neišsiimant ) režimu.
Laikui bėgant, Pure Vision pradėjo nešioti ir žmonės, išsiimantys kontaktinius lęšius iš akių kiekvieną vakarą, nes silikono-hidrogelio lęšiai dėl ypač didelio deguonies pralaidumo dabartiniu metu, be abejo, yra labiausiai išsaugantys akių sveikatą kontaktiniai lęšiai.
Kontaktiniais lęšiais Pure Vision ir tirpalais ReNu MultiPlus prekiaujama daugumoje Lietuvos optikų bei akių ligų kabinetuose!
Pagrindinės prekybos vietos (optikos salonai): Fielmann, Optika Vizija, OptiO, Vilniaus optika, Vision Express, Optikos pasaulis, Eagle Vision.
ReNu MultiPlus tirpalais taip pat prekiaujama visose „Eurovaistinėse“, Baltijos vaistinių grupėje, „Gintarinėse“ vaistinėse bei nepriklausomose vaistinėse.

Susiję straipsniai

Mūsų draugai

Mūsų draugai