„Wellslim“ lieknėjimo sistema – puikiausias rezultatas ir mažiausiai pastangų

Lietuviai nuo seno sakydavo, kad gero žmogaus turi būti daug. Ar tikrai? Kažkodėl norėtųsi šį liaudies perliuką apversti ir pasakyti, jog gero žmogaus turi būti mažai, – tik taip išmoksime nešvaistyti jo gerumo, o branginsime ir gerbsime.
 

Išmintis lieka išmintimi, tačiau žvelkime tiesai į akis, nesislėpdami už jokių filosofijų: antsvorio problemos kankina, kartais liūdina, o dažnai ir sukelia įvairių sveikatos problemų. Kaune įsikūrusio grožio centro „Saulėja“ lieknėjimo sistemos „Wellslim“ specialistės Laisvė Misevičienė ir Ema Vilkaitė sako, kad žmonės dažniausiai papildomais kilogramais apsikrauna dėl netinkamų mitybos įpročių. Įvairios dietos dažniausiai padeda tam kartui numesti keletą kilogramų, tačiau kariauti su daugiausiai svorio prikaupusiomis kūno vietomis yra itin sunku. Entuziazmas prakaituoti sporto salėje irgi dažnai nuslūgsta pusiaukelėje.

 

Svorio metimo programa tinginiams


Estetinių kūno problemų sprendimo sistema „Wellslim“ Lietuvoje pradeda tik pirmuosius žingsnius. Jos gimtinė – Italija. Antsvorio problemų turintys italai šia, medicininiais principais pagrįsta lieknėjimo sistema, jau penkiasdešimt metų kratosi nereikalingų kilogramų ir džiaugiasi puikia išvaizda bei savijauta. „Saulėjos“ specialistės jau porą metų dirbančios su „Wellslim“ sako, kad su nuolatiniu antsvoriu kovojantį žmogų toks lieknėjimo būdas pirmiausia patraukia tuo, kad didžiausią darbą už jį atlieka kompiuteris. Dažnai ši sistema dar vadinama „tinginių sistema“.
Grožio centre „Saulėja“ antsvorio turintiems žmonėms pirmiausia atliekama „Wellslim“ kompiuterinė diagnostika. Tai kompiuterizuota kliento kūno analizė, kurios metu gaunama detali informacija apie kūno riebalų ir raumenų masės pasiskirstymą organizme, išmatuojamas kūno svoris ir ūgis, kūno dalių apimtys, kaulų diametras, riebalų raukšlės. Gauta analizė leidžia sudaryti procedūrų programos planą ir sekti būklę.
Po to pradedamos lieknėjimo procedūros. „Wellslim“ lieknėjimo sistemą sudaro medicininiais principais pagrįsti aparatai, kurie pirmiausia veikia problemines asmens kūno vietas ir pirmieji lieknėjimo rezultatai matosi jau po kelių procedūrų. Kompiuterinė diagnostika ypač naudinga didelį antsvorį turintiems asmenims, o norintiems momentinio rezultato, parenkamos vos kelios procedūros, kurios padeda patobulinti kūno formas. Sudaryta individuali kūno korekcijos procedūrų programa visada efektyvesnė nei pavienės procedūros.


 

Trys „Wellslim“ neinvazinės kūno korekcijos procedūros


Limfodrenažinis masažas – vienintelis būdas, kuris suaktyvina limfos tekėjimą, skatina skysčių, toksinų ir riebalų sankaupų pasišalinimą iš organizmo, pagerėja audinių aprūpinimas deguonimi bei galūnių kraujotaka. Dėl to greitėja medžiagų apykaita ir mažėja svoris. Masažo metu naudojamas didelis oro slėgis, kuris leidžia riebalus iš riebalinio audinio išstumti į limfą ir tokiu būdu pagreitinti jų pasišalinimą iš organizmo.
Procedūros taikomos ir venų varikozės, ginekologinių ligų profilaktikai, prieklimakteriniu ir klimakteriniu laikotarpiu, PMS simptomams palengvinti ir kitais atvejais, kai yra limfostazė (limfos sąstovis) ir edemos (tinimai).
Termoterapija efektyviai padeda pakeisti kūno struktūrą, sumažinti kūno svorį. Šios procedūros dėka vyksta natūralus riebalų skaidymas, dėl šilumos poveikio išsiplečia kraujagyslės, gerėja odos aprūpinimas deguonimi, atsipalaiduoja įsitempę raumenys, mažėja probleminių kūno vietų apimtys, celiulito požymiai, oda tampa stangresnė bei lygesnė.
Daugiafunkcinė diferencijuota terapija (ultragarsas+elektrolipolizė ir ultragarsas+miostimuliacija) – tai moderniausia ir efektyviausia priemonė sulieknėti ir sumažinti celiulitą. Procedūros metu veikia elektriniai mikrosrovių virpesiai, skaidantys poodinio sluoksnio riebalines ląsteles, atkuria jungiamojo audinio struktūrą, gražina odai elastingumą, dailina kūno linijas, stangrina suglebusius raumenis bei stiprina raumenų darbingumą po įvairių traumų.
Centro „Saulėja“ specialistai vėl ruošiasi didžiajam lieknėjimo maratonui. Artėjantis pavasaris ragina žmones imtis įvairiausių priemonių, kad tik spėtų su paskutiniuoju sniegu ištirpdyti nereikalingus kilogramus. Tad ruoškimės pavasario sutiktuvėms ne tik džiugia siela, bet ir gražiu kūnu!
Visą vasario mėnesį „Wellslim“ individualioms procedūrų programoms – 20 proc. nuolaida !

Populiariausi straipsniai

Lankytojų komentarai

indyrob
2009-08-30 20:40
kam cia su galva taip jau negerai kalbant kad italai yra nutuke?..gyvenau ir dirbau ten daug metu...valgo jie daug ir tankiai bet figuros kaip spageciu..taip paskalos ir prasideda kai truksta info
Agnė
2009-07-05 18:54
Labai norėtusi,kad kainas parašytumėt , nes dabar nežinia kokios jos
:)
2009-02-23 21:10
labai gera nuolaida kiek zinau dar niekad nebuvo tokios dideles, verta pasinaudot juk
rasa
2009-02-15 10:29
gerai butu,kad kainas parasytumete-20prac.nuolaida ,-man nieko nesako.

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai