Išsamiai, remiantis naujausiais tyrimais, išnagrinėtos celiulito atsiradimo priežastys buvo puikus įvadas į pagrindinę dalį – sprendimo galimybes. Kaip viena svarbiausių paminėtas sveikas gyvenimo būdas. Nutukimas, kurį išprovokuoja nuolatinis persivalgymas, permaitinimas vaikystėje, nejudrumas, nėštumo periodas, yra pagrindinės celiulito priežastys, ir jas galima kontroliuoti. Tam buvo sukurta Meder Beuty SPA programa – Kelionė aplink pasaulį . Aštuonių vojažų-procedūrų metu ne tik gydomas celiulitas, maitinama, stangrinama ir detoksikuojama oda, bet vyksta ir aktyvus lieknėjimo bei jauninimo procesas. Programos autorė Meder Beauty Science kompanijos įkūrėja Tiina Orasmae-Meder, savo dvidešimties metų patirtį panaudojusi kurdama produktą, mūsų skaitytojams sutiko paaiškinti pagrindinius šios programos veikimo principus.
Aštuoni vojažai apilink pasaulį grožio link
„Mes turime 8 keliones, kurių metu galima atlikti 24 procedūras.Tai 8 skirtingi kūno detoksikacijos būdai, 8 skirtingi masažai ir 8 kūno priežiūros procedūros. Juos kurdami, panaudojome tradicinius grožio ir sveikatos receptus iš 8 pasaulio regionų. Jie yra patikrinti laiko“, – pasakojo specialistė.
„Skandinaviškojoje kelionėje pritaikėme tradicinį norvegų vikingų įvyniojimą į spanguoles. Žodiniai ir rašytiniai šaltiniai teigia, kad po pirties silpnesnius ar sergančiuosius ištrindavo spanguolių tyre, įvyniodavo į kailius ir taip palikdavo pirtyje per naktį. Mes šiuo pavyzdžiu sukūrėme antioksidacinę atjauninimo procedūrą, nes spanguolėse išties daug efektą duodančių medžiagų, – pasakojo Tiina Orasmae-Meder. – Naudojamos ne paprastos, o daug didesnės, tik Norvegijoje ir Kanadoje augančios uogos. Tai puiki priemonė ir kovojant su senėjimu.“
Dar viena įdomi kelionė – kiniškoji . Ji siūlomas norint greičiau atgauti odos elastingumą po gimdymo. Kinijoje yra tokia tradicija, kai pagimdžiusios moters anyta suplaka kivio ir ličio vaisius, užpila citrinų sultimis ir palieka savaitei saulėje. Po 7 dienų gimdyvė šia mase tepa odą. Ji puikiai balina, gydo odos strijas, atlieka stangrinamąją, patempiamąją funkciją. Patobulinus šį receptą, gauta puiki pigmentines dėmes naikinanti ir standinanti procedūrą po gimdymo.
Japoniškoji kelionė pasižymi detoksikuojamosiomis ir valomosiomis savybėmis, jo sudėtyje yra žaliosios arbatos – mačios. Ji surenkama pavasarį, gaminama ryškiai žalia pudra, kurioje gausu antioksidantų ir natūralių antibiotikų. Labai naudinga gydant aknę, taip pat patiriantiems nuolatinį stresą ir turintiems žalingų įpročių.
Pagrindinis prancūziškosios kelionės produktas – raudonosios vynuogės. Jas naudojant, poliruojama oda ir atkuriamas elastingumas, stiprinamos kraujagyslės ir aktyviai drenažuojama.
Jamaikietikajai kelionei naudojama daug imbiero, ciberžolė ir kava. Tai stipri energiją suteikianti procedūra ir kartu puiki svorio mažinimo pradžia.
Meksikietiškoji procedūra skirta celiulitui gydyti ir lieknėti. Jai paruošti naudojamas šokoladas, guarana ir apelsinai.
Viduržemio jūros vojažas skirtas norintiesiems sulieknėti. Į jo sudėtį įeina jūros dumbliai, Provanso žolės ir prieskoniai.
Labai prabangi rusiškoji procedūra skirta senėjimo procesui stabdyti. Jis atliekamas naudojant ikrus, perlus, šampaną ir auksą. Tiesa, auksas čia atlieka daugiau dekoratyvinę funkciją, nes lieka ant odos ir gražiai švyti, bet ikrai atlieka labai stiprią biostimuliuojamąją funkciją. Upių perluose esančios medžiagos naudingos atkuriant ląstelės membraną, maitinant ir stimuliuojant odą. Procedūrai sukurta ir speciali kvapų kompozicija.
Priemonės, kurios TIKRAI naudojamos
Iš šios plačios pasiūlos kiekvienai klientei sukuriama individuali programa pagal poreikius.
Kursas užtrunka pusantro mėnesio, jei yra galimybė pas kosmetologą apsilankyti du kartus per savaitę. „Noriu pabrėžti, kad labai svarbu, kokio amžiaus ir būklės klientė atėjo pas kosmetologą, – teigia dermokosmetologė Tiina Orasmae-Meder. – Atsižvelgiant į tai, laikas, kada pasiekiama norimo efekto, gali užtrukti nuo 1,5 mėn., jei ateina 40–45 metų klientė, iki pusės metų, jei ateina vyresnio amžiaus moteris. Tuomet rekomenduojame procedūras kartą per savaitę su intensyvia priežiūra namuose. Jas kartoti galima po metų.“
„Aš seniai svajojau sukurti preparatą, kurį moterys TIKRAI naudotų, o ne pastatytų ant lentynėlės vonioje, ir, manau, man pavyko, – sako Tiina Orasmae-Meder pasakodama apie šveicarišką Meder Beauty Spa priemonę, skirtą kūno priežiūrai namuose – į mūsų priemonę įeina natūrali jūros druska ir cukranendrių cukrus, kurie nuvalo negyvas, suragėjusias ląsteles. O kelių rūšių kosmetiniai sviestai ir kitos sudedamosios dalys tiksliai imituoja natūralų odos drėkinimą, ją pamaitina ir padengia „mantija“, primenančia jaunos odos apsauginį sluoksnį. Ir visą šį svarbų poveikį odai gauname panaudoję vieną priemonę“, – šypsosi pašnekovė.
Neinjekcinis būdas laiko paliekamiems ženklams pristabdyti
Estetikos centras „Kosmedija“ siūlo ne tik kūno priežiūrą, bet ir pačias įvairiausias procedūras veidui. Labai įdomi ir atverianti naujas galimybes grožio procedūra – Meder Beauty Science neinvazinė mimikos raukšlių korekcija. Iki tam tikro amžiaus mimikos raukšlės nesukelia nei estetinių, nei psichologinio pobūdžio problemų. Tačiau po kurio laiko jos darosi vis ryškesnės, užima didesnį plotą. Yra tokių, kurie ramiai su tuo susitaiko. Tačiau yra ir kitokių žmonių. Jie ima vengti fotoaparato blykstės ar kameros objektyvo vakarėlio metu, kas rytą žvelgdami į veidrodį, dieną pradeda visai ne su teigiamomis emocijomis. Išbando visas dekoratyvinės kosmetikos galimybes ir nusivilia. Bet pristabdyti ir sulėtinti laiko tėkmę įmanoma. Ne injekcijomis, ne botulinu ar operacijomis. Tai atliekama kosmetologinės procedūros, kuri panaši į lengvą masažą, metu.
„Idėja sukurti šią procedūrą ir gimė norint neinjekciniu būdu pristabdyti laiko paliekamus ženklus žmogaus veide, – pasakoja specialistė – Mūsų gyvenimo tempas, užterštumas, deja, dažnam šiuos ženklus įrašo per anksti. O botulino toksino preparatų daugelis dėl įvairių priežasčių naudot negali. 2003 m. japonų mokslininkai pristatė priemonę, kuriai nereikia injekcijų. Ji patenka per odą. Patekęs šis šešių aminorūgščių derinys paralyžiuoja paviršinius mimikos raumenų sluoksnius, o giluminių– ne. Žmogaus veidas išlieka gyvybingas ir judrus. Tai labai efektyvus, bet daug švelnesnis poveikis nei botulino toksino injekcijos. „Šio preparato dozė į koreguojamąją vietą suleidžiama visa vienu kartu, o neinvazinė procedūra vyksta penkiais etapais, todėl tolygiai ir po truputį pasisavinama. Atliekant procedūrą, galimos korekcijos.
Meder Beauty neinvazinė mimikos raukšlių korekcija labai gerai stimuliuoja veido odos kraujotaką, todėl labai tinka papilkėjusiai, gyvybingumą praradusiai odai. Atlikus penkių procedūrų kursą, rezultatas lieka 8–12 mėn.
Korekcija atliekama 5 kartus, po 1 procedūrą kas savaitę. Ją sudaro 6 etapai: stimuliuojamasis valymas, gilus valymas, antioksidantinių medžiagų įterpimas, miorelaksuojamasis veikimas, fiksacija ir gilus drėkinimas, apsauga ir stiprinimas. Poveikis matomas jau po pirmos procedūros, todėl galima atlikti ir kaip vienkartinę grožio procedūrą prieš svarbų susitikimą ar šventę. Klientė gauna priežiūrai namuose skirtą kaukę ir pieštuką, preparatus su heksapeptidais kasdien naudoti namuose. Ši priemonė sustiprina procedūros efektą.
Senėjimas neišvengiamas, bet pristabdyti – galima
„Gerontologai sako, kad genetika mums leidžia senėti lėčiau ir gyventi ilgiau nei gyvename. Yra net hipotezių, kad vaikai, kurie gimė Amerikoje ar Prancūzijoje po 2005 metų, gyvens ilgiau nei 100 metų. Senėjimo procesas vyks lėčiau, – pasakojo pašnekovė. –Aišku, kad kosmetiškai jam pristabdyti neužtenka valyti veido odą ir dėti kaukes. Reikalingas kompleksinis požiūris. Bet, kad ir kaip būtų keista, dar pavojingesnis perdėm aktyvus rūpinimasis oda. Profesionalus kosmetologas žino, kad klientes iki 35 metų reikia išmokyti saugoti odą nuo kenksmingų veiksnių: saulės, rūkymo, užteršto oro ir vandens. Nuo 35 iki 45 atsiranda preparatų su tam tikrais ingredientais poreikis. Tai riebalų rūgštys, vitaminai ir mineralai. Ir tik po 45-ties jau galima veikti odą drastiškesnėmis priemonėmis. Viskam savas laikas.
Bet nepamirškite, kad grožiui didelę įtaką turi streso valdymas ir laimės pojūtis. Kuo žmogus laimingesnis, harmoningesnis, tuo jis ilgiau gyvena ir tuo yra gražesnis. Aišku, sveikas maistas, švari aplinka, fizinis aktyvumas, tinkama mityba taip pat labai svarbu.“
Plaukų struktūros pakeisti negalima, ji yra paveldima, tačiau plaukų kokybė priklauso ir nuo mūsų pačių požiūrio į juos....
Skaityti daugiauGausus prakaitavimas, atrodo, vargina daugelį. Ir ne tik karštą vasarą, kaip būtų galima tikėtis. Ir dabar sulaukiame nerimastingų skaitytojų klausimų – kodėl aš taip gausiai prakaituoju? gal tai kokios nors ligos požymis? kaip sumažinti prakaitavimą? kokia turėtų būti kasdieninė higiena? kokias kosmetikos priemones pasirinkti? Norėdami atsakyti į visus šiuos ir panašius klausimus, kalbėjome su Kauno 2-osios klinikinės ligoninės Odos ir veneros ligų poliklinikos vedėja Daiva STANIENE ir Kauno Dainavos poliklinikos gydytoja endokrinologe Lina RADZEVIČIENE. ...
Skaityti daugiauKalbiname profesionalią kirpėją-modeliuotoją Sigitą BILINSKIENĘ, kad primintų, ką būtina žinoti norint, kad plaukų dažymas būtų sėkmingas....
Skaityti daugiau„Kuo tik negydome spuogų: vaistažolėmis, jūros druskomis, kvapais, akupunktūra, tačiau svarbiausias dalykas buvo ir bus – kruopšti kasdieninė odos priežiūra, kuri užkerta kelią bakterijų plitimui“, – sako kosmetologė Loreta JOVARAUSKIENĖ....
Skaityti daugiauJie turi neįtikėtiną sugebėjimą sugadinti nuotaiką iš pat ryto ir išdygsta visada prieš svarbų susitikimą ir prieš šventes. Be to – jaunatviniai spuogai dažniausiai pradeda pulti pačiu problemiškiausiu periodu – paauglystėje. Bus ir tokių, kurie pasakys, kad su jaunatviniais spuogais nereikia kovoti: savaime atsiradę, po kelerių metų jie savaime ir apleis, tačiau tokia nuomonė neteisinga. Būna atvejų, kai spuogai savaime ir neišnyksta, be to, didėja randų tikimybė. Spuogų liesti negalima (tiesiogine prasme), bet padėti sau ir savo odai – būtina. ...
Skaityti daugiauDauguma žmonių kenčia kojų skausmą bei tirpimą ir mano, kad jį sukelia normalus senėjimas. Tačiau dėl tokių neteisingų įsitikinimų pavėluotai kreipiantis į gydytoją tik sunkiau pašalinti nemalonią ligą. Apie šios ligos gydymą bei profilaktiką kalbamės su Kauno medicinos universiteto Kardiochirurgijos klinikos profesoriumi Rimantu Puteliu....
Skaityti daugiauDrįsčiau nesuabejoti, kad jūs ir jūsų artimieji norite turėti sveiką ir gražią odą. Daugiau ar mažiau, bet vis dėlto stengiatės pasirūpinti tuo, kad į veidrodį pasižiūrėti būtų malonu. Taigi, kaip žarnyno būklė gali paveikti odos sveikatą ir kokios paprastos priemonės gali padėti?...
Skaityti daugiauĮsipjovėte, patekote į avariją, susižeidėte krisdami, nusideginote ar esate po operacijos – dažniausiai visais šiais atvejais apie traumą primena ne tik atmintyje išlikusi nelaimė, bet ir likęs randas. Ant kūno jis ne visada matomas, slepiame po drabužiais, ant veido jis pastebimas kasdien ir yra didelė kosmetinė problema. Ką daryti? Kaip panaikinti ar bent kiek sumažinti šį odos darinį? Tam yra keletas būdų. ...
Skaityti daugiauKūdikių oda – švelni ir neatspari infekcijoms, labai greitai atsiranda įvairių jos pažeidimų. Todėl labai svarbu nuo pat pirmųjų gyvenimo dienų ją tinkamai prižiūrėti. Apžvelgsime, kokie kūdikių odos pažeidimai dažniausi ir kaip elgtis kiekvienu atveju....
Skaityti daugiauSveiki ir normalūs nagai leidžia rankoms bei kojoms atlikti daugybę funkcijų. Nagai apsaugo pirštus, svarbūs mūsų pojūčiams. Egzistuoja įvairiausios nagų pakitimų formos. Ką rodo nagų pokyčiai klausiame gydytojos dermatovenerologės Eglės AUKŠTUOLIENĖS....
Skaityti daugiauŽmonės dažnai nustemba, sužinoję, kad pūsleles, atsirandančias įvairiose veido vietose persišaldžius, sukelia virusinė infekcija. Nors daugelis yra girdėję žodį herpes, vis dėlto dažniausiai yra manoma, kad tai lyties organų infekcija, kuri neturi nieko bendro su pūslelėmis ant lūpų ir kitų veido dalių....
Skaityti daugiauArtėjant vasarai, paplūdimių sezonui, prisiminkime, kaip galime šalinti nepageidaujamus plaukelius bikinio srityje namuose. O gal verčiau apsilankyti kosmetikos salone? Kodėl vis populiarėja depiliacija karštu vašku? Kaip apsaugoti odą nuo paraudimo ir sudirginimo po procedūros? Apie tai kalbamės su Grožio instituto “Femina Bona” kosmetike Gerda Gedžiūte....
Skaityti daugiauDauguma išleidžiame krūvas pinigų pirkdami aukščiausios kokybės šampūnus bei kondicionierius. Tačiau mažai kas rimtai pagalvoja, jog reikia pasirūpinti ir galvos oda. Kadangi ji nesimato po mūsų plaukais, mes apie ją pamąstome tik tuomet, kai iškyla problemos. Pagal statistiką, beveik 50 proc. žmonių yra ar buvo pažeista galvos oda. Tačiau yra daug būdų, kaip šiuos pažeidimus galima gydyti....
Skaityti daugiauSostinėje gyvenanti Vitalija pastarųjų kelių metų laikotarpį prisimena nenoriai. Jis buvo sunkus, nes dėl savo išvaizdos ji dažnai jautėsi nejaukiai. Jos veido oda nuolat buvo paraudusi ir nusėta spuogeliais. Labiausiai ji dabar gailisi, kad tiesiog nepasidomėjo ir nepasikonsultavo su išmanančiu mediku. Vizitas pas dermatologę galėjo apsaugoti ją nuo komplikacijų ir didelių išlaidų. ...
Skaityti daugiau„Akys – sielos veidrodis“ – tai sena ir paplitusi patarlė visame pasaulyje. „The eye is the mirror of the soul“, – sako anglai, „Oculus animi index“, – sakoma lotyniškai. „Šis vienas sudėtingiausių ir paslaptingiausių žmogaus jutimo organų atspindi ne tik jausmus, bet ir mūsų fizinę sveikatą“, – tvirtina gydytoja oftalmologė Dalia Milukaitė-Buragienė....
Skaityti daugiauAuskarai įvairiose kūno vietose – mados klausimas. Vienu metu jie tampa itin populiarūs, vėliau populiarumas kiek apslopsta ir vėlei laukia naujos bangos. Pasirinkimo galimybės, kur galima verti auskarus, kur kas platesnės nei mūsų močiučių jaunystėje. Šiandien neapsiribojama vien ausimis, nosimi, antakiais, bamba ir t.t.. Sąrašą, kur auskarų vėrimo meistrai ir gerbėjai gali sugalvoti vertis auskarus, be galo ilgas, verčiau sakyti – kur tik fantazija leidžia....
Skaityti daugiau
Parašykite savo nuomonę