“Mary Kay” išsaugo jaunystę

Kiekviena moteris nori būti graži ir kuo ilgiau nesenti. O dėl to būtina prižiūrėti savo odą. Apie veido priežiūrą ir tinkamą kosmetiką kalbamės su firmos “Mary Kay” atstovėmis.
 

Kokia turėtų būti kasdieninė priežiūra?


“Mary Kay” siūlo 5 pakopų sistemą: 1) veido valymas, 2) kaukė, 3) tonizavimas, 4) maitinimas, 5) apsauga.
Kodėl būtina valyti veidą? Veidą turime valyti kiekvieną dieną, ypač rytais, nes ląstelės aktyviausios būna naktimis - tada jos atsinaujina. Taigi rytais reikia valomojo kremo, nes vanduo gali suardyti apsauginę (rūgštinę) odos plėvelę. Tikriausiai ir jums taip yra nutikę: atrodo, oda nėra sausa, o nusiprausus ją ima traukti. Kaip tik tai ir yra žalingas vandens poveikis. “Mary Kay” specialūs kremai ne tik labai gerai nuvalo makiažą, bet ir saugo nuo tokio vandens poveikio. Štai kodėl prieš prausiantis odą reikia paruošti. Be to, tepti kremu nevalytą odą - bergždžias darbas: kremas vis tiek nepasieks odos - visas naudingąsias medžiagas pasisavins… purvas.
Kaukės gerina odos struktūrą. Kas 7-10 dienų mūsų odos ląstelės suragėja, o tada jas būtina pašalinti. Taigi kaukes reikia daryti ne dažniau nei 1-2 kartus per savaitę. Beje, “Mary Kay” valomosios kaukės (su vitaminais!) atlieka ir daugiau funkcijų: drėkina (nors jose yra baltojo molio), maitina, stangrina ir ramina odą, gerina jos struktūrą, slopina uždegimus. Be to, jomis galima ir švelniai šveisti odą, nes jose yra graikinių riešutų kevalų miltų. Taigi vartodamos “Mary Kay” kaukes iš karto atliksite visa, ko reikia, kad veido oda būtų graži. Nebegaišite laiko atskirai maitindamos, drėkindamos ar valydamos odą.
Tonizavimas - taip pat labai svarbus odos priežiūros komponentas. Visi “Mary Kay” produktai - drėkinamieji. Taigi vartojančios tokią kosmetiką ilgiau išliks jaunos. Be to, “Mary Kay” tonikas veikia kaip ledukas (sutraukia poras) ir stiprina kapiliarų sieneles (tai užkerta kelią kraujagyslių trūkinėjimui, - juk senstant kapiliarų sienelės darosi vis trapesnės!), o kuo ilgiau kapiliarai bus veiksmingi, tuo ilgiau odai netrūks “maisto” ir ji atrodys jaunesnė. Be to, tonikas dezinfekuoja ir, aišku, puikiai drėkina odą. Jei toniko nevartojate, oda pasisavina tik 30 proc. kremo medžiagų, vadinasi, 70 proc. paleidžiama vėjais. Toniką reikia vartoti tiek rytais, tiek vakarais. Labai svarbu, kad “Mary Kay” tonikai prisodrinti antioksidantų, t.y. vitaminų A, E, kurie neutralizuoja laisvuosius radikalus, dėl kurių poveikio sensta, vysta oda ir netgi gali prasidėti vėžys.
Toniku oda baigiama valyti. Ji jau visiškai švari, nes valomuoju kremu nuvalėme makiažą, kauke pašalinom negyvų ląstelių sluoksnį, o vartodamos toniką atsikratėme paskutinių nešvarumų. Oda jau parengta maitinti ar drėkinti.


Odai irgi reikia maisto bei drėgmės. “Mary Kay” kremų - gausybė: naktinių, dieninių, nuo pigmentacijos, nuo raukšlių… Tarp jų, be abejo,- ir pagrindinės priežiūros drėkinamasis kremas, kuris būtinas visoms. Beje, vienas iš “Mary Kay” kremų skirtas mišriai odai: 2-osios formulės kremas odą ir padrėkina (kur sausesnė), ir sugeria riebalus (ten, kur oda riebesnė). Tai vadinama balansuojamuoju drėkinimu.
Moterys, kurių oda itin riebi, taip pat neliks nuviltos - joms skirtas “Mary Kay” kremas, reguliuojantis riebalų išsiskyrimą ir odą ne džiovinantis, o stipriai drėkinantis. Visuose “Mary Kay” kremuose yra vandens, natūralių vaškų ir aliejų, kurie tarsi užrakina drėgmę odoje. Tai be galo svarbu, nes kaip tik dėl drėgmės stygiaus veidą išvagoja raukšlelės. Taigi geriau užbėgti bėdai už akių - pradėti drėkinti dar lygią odą. Specialistai rekomenduoja pradėti ja rūpintis nuo 16 metų, - žodžiu, tada, kai ji dar graži, o ne tada, kai kyla problemų. Taip sutaupoma laiko ir pinigų, be to, ir rezultatas būna geresnis. “Mary Kay” kremai - kaip tik tai, ko reikia: jie saugo odą nuo saulės, dulkių, vėjo, radiacijos. Jais ypač džiaugiasi moterys, dirbančios su kompiuteriais. Be to, “Mary Kay” apsaugos priemonės slepia ir mažus defektus, taigi atstoja ir pudrą. Kremo yra įvairių atspalvių (galima išsirinkti pagal savo odos tipą), jis labai skystas, todėl gerai įsigeria. O svarbiausia - jis neužkemša porų ir oda gali laisvai kvėpuoti.
Žodžiu, pasitepus apsauginiu kremu, visi nešvarumai patenka ne ant odos, o ant apsauginio sluoksnio, ir vakare visa tai paprasta nuplauti.
 

Ar galima visą veidą valyti tuo pačiu pieneliu? O gal yra specialių priemonių, pavyzdžiui, akims ar lūpoms nuvalyti?


Lūpoms vartojamas toks pats pienelis, tačiau yra ir specialių lūpų priežiūros priemonių: kaukių, balzamo ir kremo.
Akis reikia ypač prižiūrėti, nes vokų odelė keturis kartus plonesnė nei kitų veido vietų. “Mary Kay” siūlo akis valyti ne veido pieneliu, o specialia akių priežiūros priemone.
 

Ar “Mary Kay” gamina priemonių plaukams, nagams prižiūrėti?


Taip, yra ir akims, ir plaukams, ir kojoms, rankoms bei nagams skirtų priežiūros priemonių. Yra netgi aromatinė kolekcija. Taigi nieko netrūksta kūnui prižiūrėti.
 

O ar yra kremų, saugančių nuo žalingo saulės poveikio?


Taip, be abejo. “Mary Kay” kompanija apsaugai nuo saulės skiria itin didelį dėmesį. “Mary Kay” Amerikoje yra įsteigusi fondą nuo vėžio saugantiems kremams kurti. Nuo UV spindulių saugo, be abejo, visi apsauginiai kremai. Be to, yra dar trijų skirtingo stiprumo kremų (UVSF 15, 20 ir 30), skirtų specialiai vasaros sezonui. Toms, kurios nenori vaikščioti baltos, yra savaiminio įdegimo kremas: jis padengia kūną gražia spalva ir išlieka visą savaitę. Tai, ko gero, išvis geriausias sprendimas: ir kenksmingo saulės poveikio išvengiama, ir odos spalva būna graži. Be to, nuo saulės saugančiais kremais galima (ir tiesiog patartina!) tepti mažus vaikus (nuo pusės metukų).
“Mary Kay” gamina ne tik daugybę kremų su UVSF - yra netgi
lūpų dažai ir rankų kremas, saugantis nuo žalingo saulės poveikio. “Mary Kay” apie viską pagalvoja. Beje, “Mary Kay” kosmetikos parduotuvėse nerasite. Jos galima įsigyti tik iš konsultančių.
 

Kodėl?


Todėl, kad stengiamasi nenuvilti nė vienos klientės. O tinkamiausiems jai, tik jai, produktams išrinkti reikia laiko. Štai kaip tik dėl šios priežasties “Mary Kay” produktai pardavinėjami ne parduotuvėse, o per konsultantes: tik taip galima kiekvienai klientei išrinkti tinkamiausias odos priežiūros priemones. “Mary Kay” konsultantės rūpinasi, kad moteriai netektų apgailestauti, jog kremas geros sudėties, tik deja, netinka. Jos netgi sudaro odos priežiūros programą, be to, išmoko naudoti priemones, nes veido ir akių odai labai svarbu, kokia kryptimi kremas yra tepamas. (Jį reikia tepti masažo linijomis, nes taip mažiausiai ištampoma oda. Jei darysite atvirkščiai, netgi labai geras kremas bus ne toks veiksmingas.) Ne mažiau problemų kyla ir dėl dekoratyvinės kosmetikos. Parduotuvėje jums gali išrinkti tinkamas spalvas, tačiau ar paaiškins, kaip teisingai pasidaryti makiažą? Juk kiekvienos moters akių, lūpų forma yra skirtinga. “Mary Kay” konsultantės ir šiuo atveju pasirengusios patarti. Jos padeda tinkamai išryškinti akis ar lūpas - padeda atrasti save. Taigi “Mary Kay” - tai ne tik kosmetika: tai savotiškas gyvenimo būdas. Beje, konsultantės atvyksta ir pas klientes į namus joms patogiu laiku. “Mary Kay” teikiamus pranašumus klientės itin gerai pajunta prieš šventes. Tada joms nereikia lakstyti po parduotuves ir ieškoti dovanėlių. Joms reikia tik paskambinti konsultantei ir nurodyti dovanėlės kainą. Konsultantė pati sudės vyriškos ar moteriškos kosmetikos rinkinukus ir nuveš kur reikia.
 

Kokie tolimesni jūsų planai?


Norime steigti moterų klubą, kuriame mūsų klientėms nieko netrūktų. Jame būtų ir kirpykla, ir masažai, ir aerobika, - žodžiu, viskas, ko reikia moteriai. Be to, klubo narėms šios paslaugos būtų teikiamos su didelėmis nuolaidomis.
 

Kaip tikrinama “Mary Kay” produkcija?


Kosmetinių priemonių gamybos reikalavimai yra ne tokie griežti kaip, pavyzdžiui, vaistų. Testavimo laikas yra trumpesnis, gali būti truputį didesnė paklaida. Ir vis dėlto kompanija “Mary Kay” Amerikoje yra neabejotina lyderė testavimo klausimais. “Mary Kay” specialistai savo produktus tikrina pačia naujausia įranga. Be to, nepriklausomose laboratorijose visada tiriama, kaip naujas produktas veikia žmonių odą (bandymų su gyvūnais jau seniai atsisakyta). Žodžiu, visos kosmetikos naujienos taip tikrinamos, jog jų kokybe galima visiškai pasitikėti: jei nurodyta, kad oda po kurio laiko bus 25 proc. stangresnė, tai taip ir bus.
 

Kas yra “Mary Kay” kompanija ir kaip jai dabar sekasi?


“Mary Kay” kompanija įkurta 1963 metais. Jos filialų yra 27
šalyse. “Mary Kay” - viena iš 20 kompanijų, aprašytų knygoje “Visų laikų biznio istorijos”. Mary Kay, įkūrusi firmą, buvo vienintelė moteris šalia tokių lyderių kaip Henris Fordas ir Voltas Disnėjus. Pagrindinė kompanijos greitos sėkmės priežastis, ko gero, ta, jog kompanijai rūpi ne tiek pelnas, kiek dvasiniai dalykai. “Mary Kay” darbuotojai remiasi trimis pagrindinėmis taisyklėmis: 1) elkis su žmonėmis taip, kaip nori, kad su tavimi elgtųsi; 2) pirma Dievas ir šeima, o tik po to - karjera; 3) eik ir atiduok! Štai taip ir dirba “Mary Kay” konsultantės. Ką nors nauja sužinojusios, jos iš karto skuba naujieną pranešti savo kolegei, klientei ar draugėms. Beje, ar žinote, jog Dalase yra kambarys, kuriame nuo įkūrimo laikų dega amžinoji ugnis ir kiekvieną dieną meldžiamasi už visas pasaulio konsultantes?

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai