Kad šukuosena būtų vešli

Prigimties nepakeisi. Kaip mus apdovanojo gamta – taip ir nugyvename visą savo gyvenimą. Turime susitaikyti su duotu charakteriu, odos spalva, ūgiu, svoriu, plaukais. Ir dėl to nėra jokios prasmės graužtis ar išgyventi – kaip yra, taip yra. Tačiau, kaip ir visur gyvenime, – ne viskas yra juoda ar balta. Jei pastangų dėka „aplaužome“ savo būdo kampus, galime padėti ir savo išvaizdai. Naudodamiesi tinkamomis priemonėmis, gyvendami sveiką gyvenimą, rūpindamiesi savimi. Šį kartą– apie plaukų slinkimą ir kaip su juo kovoti.
 

Plaukai ir jų slinkimo priežastys


Kaip jau minėta, plaukų struktūros pakeisti iš esmės neįmanoma – didžiausią vaidmenį čia vaidina genai, o su jais nepakovosi. Tačiau, be abejo, tinkamai prižiūrėdami plaukus, galime jiems labai padėti bei suteikti norimą išvaizdą ir sveikatą. Būtent todėl, susidūrę su plaukų slinkimu, turime atkreipti dėmesį į du dalykus: savo gyvenimo būdą bei priežiūros priemones, kurias naudojame.
Plaukų slinkimo priežasčių gali būti labai daug. Iš dažniausių galima išskirti šiuos sveikatos sutrikimus: tai įvairūs stresai, infekcinės bei endokrinologinės, ginekologinės ir inkstų ligos, taip pat – menopauzė ar gimdymas (hormonų pakitimai).
Be abejo, jei jums slenka plaukai, dar nereiškia, kad sergate kokia nors liga.
Gali būti, kad jums sutriko medžiagų apykaita, o galbūt trūksta vitaminų, ypač – B grupės.

Derėtų nepamiršti ir to, kad plaukams kenkia ir įvairūs išorės veiksniai: per ilgas buvimas saulėje, itin karštas oras, netinkamos ar per stiprios priežiūros priemonės (pvz., cheminiai plaukų dažai). Per atostogas plaukus silpnina sūrus jūros vanduo.
Galų gale pagalvokite, ar ir patys tiesiogiai neprisidedate prie to, kad prarandate nemažai plaukų. Galbūt labai dažnai džiovinate karštu džiovintuvu, sukate ar tiesinate plaukus, buvote pasidarę cheminį sušukavimą? Visa tai, be jokios, abejonės neprideda sveikatos.


 

Kaip stiprinti plaukus?


Reikėtų žinoti, kad kasdien prarasti apie
50–100 plaukų yra normalu. Be abejo, kartais ir toks ar net mažesnis kiekis gali būti požymis, rodantis kokį nors sveikatos sutrikimą, tad geriausia dėl viso pikto pasikonsultuoti su gydytoju.
Tačiau, kaip turbūt paaiškėjo sužinojus slinkimo priežastis, pirmiausia, ką reikėtų padaryti, – tai stengtis išvengti visų žalojančių veiksnių. Tai reiškia: stiprinti organizmą, subalansuoti mitybą, taip pat kartais nepamiršti pavartoti vitaminų bei mikroelementų papildų.
Be to, stenkitės vengti itin dažno plaukų džiovinimo karštu oru, tiesinimo ar sukimo žnyplėmis, dažymo. Kad apsisaugotumėte nuo neigiamų saulės spindulių, nešiokite galvos apdangalus.
Ir, be abejo, siekdami geriausio rezultato, išsirinkite tokias plaukų priežiūros priemones, kurios yra subalansuotos specialiai slenkantiems plaukams. Labai patartina naudoti ne tik šampūną ar balzamą, bet ir specialias papildomas priemones, kadangi jos itin sustiprina rezultatą.
 

Cutrin plaukų priežiūros priemonių linija


Siekdama padėti kovoti su plaukų slinkimu, kompanija Cutrin sukūrė ypatingą BIO+ specializuotų produktų liniją, padedančią išspręsti plaukų ir galvos odos problemas.
Šią liniją sudaro produktai, skirti ir moterims, ir vyrams. Moterims siūlomi Energen Shampoo (energijos suteikiantis šampūnas) bei Energen Serum (energijos suteikiantis serumas), o vyrams Stimulant Shampoo (stimuliuojamasis šampūnas) ir Stimulant Serum (stimuliuojamasis serumas).
Moterims skirti produktai kovoja su priešlaikiniu plaukų slinkimu ir plonėjimu. Šios priežiūros priemonės stabdo ir mažina plaukų slinkimą, stiprina ir skatina naujų plaukų augimą, maloniai veikia galvos odą. Taip pat atgaivina plaukus, tad jie atrodo sveiki ir gyvybingi.
Cutrin BIO + priemonių sudėtyje yra septynių skirtingų vitaminų, būtinų plaukų augimui ir gerai būklei. Jos taip pat turi biotino ir H grupės vitaminų, kurie saugo nuo priešlaikinio plaukų slinkimo, plaukų žilimo ir galvos odos ligų.
Specialiai parinktas kaštonų ekstraktas stimuliuoja galvos odos medžiagų apykaitos ir kraujotakos cirkuliaciją. Be viso to, naudodami priemones, galėsite mėgautis švelnios žalumos kvapu.
Besirūpindama ir vyrais, kuriems plaukų slinkimo problema yra dar aktualesnė, kompanija Cutrin sukūrė priemonių specialiai jiems.
Šampūnas ir serumas BIO + priešlaikiniam vyrų plaukų slinkimui mažinti lėtina plaukų slinkimą ir plonėjimą, visapusiškai rūpinasi gera galvos odos būkle, taip pat skatina naujų plaukų augimą, stimuliuodamas plauko folikulo veiklą ir ląstelių atsinaujinimo procesą.
Naudojant abu produktus yra stiprinamas plauko stiebas, plaukai atrodo daug sveikesni ir stipresni. Šių produktų sudėtyje yra palmių ekstrakto, ksilitolio ir laktitolio – jie balansuoja ir ramina galvos odą.

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai