4 tiesos, kurios neįtikėtinai pakeis jūsų lytinį gyvenimą

Intymusis gyvenimas - labai svarbus kiekvienam. Todėl apie jį tiek daug kalbama. Deja, neretai neteisingai. Neteisingi teiginiai įsitvirtina sąmonėje ir pradedami priimti kaip tikri faktai. Ypač tai pasakytina apie erekcijos sutrikimus (beje, turbūt dar ne visi žino, kad erekcijos sutrikimai - tai ta pati impotencija; naujasis pavadinimas įteisintas visai neseniai - tik 1999 m., remiantis tuo, kad yra tikslesnis ir neturi tiek negatyvios reikšmės kaip „impotencija“). O klaidingas „žinojimas“ atima galimybę teisingai įvertinti situaciją ir imtis reikiamų priemonių jai pataisyti. Jų, padedančių susigrąžinti intymaus gyvenimo pilnatvę, tikrai yra - saugių, veiksmingų ir patikimų.
 

Tad kokie dažniausi klaidingi teiginiai apie erekcijos sutrikimus ir jų gydymą ir kokia yra tikroji tiesa?Erekcijos sutrikimai - greičiau išimtis nei taisyklė: jų būna tik labai nedaugeliui vyrų.
Netiesa! Manoma, jog daugiau nei 50 proc. vyrų nuo 40 iki 70 metų amžiaus patiria erekcijos sutrikimų. Jie vargina daugiau nei 152 milijonus pasaulio vyrų. Kenčiančiųjų gretas kasmet papildo maždaug 900 000 vyrų.

Ir tokie skaičiai gaunami netgi žinant, kad erekcijos sutrikimai dar ne visada diagnozuojami ir nepakankamai gydomi, tad tikrasis problemos mastas turėtų būti dar didesnis.

************************

Nuo erekcijos sutrikimų paprastai kenčia vyresnio amžiaus vyrai.
Netiesa! Tiksliau, ne visai tiesa. Tiesa tik tai, kad vyresniame amžiuje ši problema tikrai aktualesnė - manoma, kad erekcijos sutrikimų pasireiškia daugiau nei trečdaliui vyresnių nei 45 metų amžiaus vyrų. Jaunesniame amžiuje šis skaičius kur kas mažesnis.

Neigiamą įtaką jaunų vyrų erekcijai turi nuolatinė psichologinė ir fizinė įtampa, stresai, netinkamas darbo ir poilsio režimas, netgi didelės jėgos ir ištvermės reikalaujančios sporto šakos. Vyresniame amžiuje erekcijos sutrikimų atsiranda ne tik dėl psichologinių priežasčių, bet ir dėl patologinių procesų, vykstančių vyro organizme, dėl amžiaus, dėl įvairių vyresniame amžiuje atsirandančių fizinės sveikatos sutrikimų - neigiamą įtaką turi endokrininės ligos (ypač cukrinis diabetas), kraujotakos sutrikimai, prasidėjusi aterosklerozė, aukštas kraujospūdis, kai kurių vaistų vartojimas ir kt.

************************

Apie erekcijos sutrikimus kalbėti gėda. Tereikia palaukti, ir problema išnyks savaime.
Netiesa! Problema savaime neišnyksta. Kuo ilgiau vengiama pripažinti, tuo didesnė tikimybė, kad intymus gyvenimas ir kartu santykiai su partnere pašlis visam laikui. Intymių problemų turintis vyras, nesiimantis priemonių joms išspręsti, jaučia nuolatinę psichologinę įtampą, nuolat bijo nesėkmės intymiuose santykiuose, todėl ima jų vengti. Visa tai tik paaštrina problemą. Dažniausiai vyrai dėl erekcijos sutrikimų į gydytojus kreipiasi tik tada, kai šie labai sustiprėja ar kai pradeda jausti fizinį skausmą sėklidžių ar kirkšnies srityje. O tai yra labai didelė klaida. Į specialistus reikia kreiptis iškart, tik pajutus pirmuosius intymaus gyvenimo sutrikimus, ir ieškoti sprendimo būdų. Šiandien jau yra veiksmingų preparatų, sugrąžinančių gyvenimo pilnatvę ir džiaugsmą.

************************

Pagyvenusių žmonių nebeverta gydyti, nes jiems niekas jau nebepadės.
Netiesa! Nei amžius, nei kas nors kita neturėtų būti priežastis atsisakyti intymių santykių. Kol jaučiate seksualinį potraukį, esate fiziškai ir protiškai sveikas ir norėtumėte mėgautis seksu, tol galite siekti galimybių tai daryti. Bet kokio amžiaus vyrai gali kreiptis į gydytoją (seksologą ar urologą). Specialistas kokybiškai ištirs, nustatys negalavimo priežastį ir skirs reikiamą gydymą, erekciją skatinančių vaistų. Šiais laikais yra tokių veiksmingų ir patikimų preparatų, kurie padeda bet kokio amžiaus vyrams.

Susiję straipsniai

Mūsų draugai