Rinkimės gyvenimą be nugaros skausmų

Nugaros skausmus kenčia ne tik 50–60 metų sulaukę žmonės, bet vis dažniau ir jauni, darbingo amžiaus žmonės, tad vyraujanti nuomonė, kad tai – vyresnių bei fizinį darbą dirbančių žmonių liga, klaidinga.
 

Nugara yra kūno vieta, kuri pirmoji gali pranešti apie atsiradusius organizmo sutrikimus. Dėl stuburo anatomijos ypatumų labiausiai nukenčia kaklo ir juosmens dalies slanksteliai, nes šios stuburo dalys yra paslankiausios.
Nugaros skausmai pagal dažnumą užima antrą vietą po galvos skausmų. Nemalonius, kartais net kankinančius nugaros skausmus tikriausiai yra tekę patirti daugeliui. Sveikatos priežiūros specialistai tvirtina, kad maždaug 80–90 proc. suaugusių žmonių nors kartą gyvenime jautė nugaros skausmą.
 

Nugarą gali pradėti skaudėti dėl:


· per didelio krūvio stuburui netinkamai kilnojant svorius,
· nejudrios gyvensenos, ilgalaikio sėdėjimo, netaisyklingos laikysenos,
· emocinės įtampos,
· medžiagų apykaitos sutrikimų,
· įvairių vidaus organų ligų,
· stuburo bei nervų pažeidimų.
Europos Sveikatos ir saugos darbe agentūros duomenimis:
· kasmet mažiausiai 120 milijonų darbo dienų prarandama dėl nugaros skausmų;
· daugiausiai nedarbingumo lapelių išduodama dėl nugaros skausmų;
· žmogus, patiriantis nugaros skausmus, būna vidutiniškai 13 dienų nedarbingas;
· du trečdaliai suaugusiųjų patiria nugaros skausmus.
Ryžkitės bent jau pabandyti išsivaduoti nuo nugaros skausmų!
Vis dažniau girdime: „Įsigijau Kosmodiską ir vėl jaučiuosi puikiai, rodos, nugaros skausmų nė nebūtų buvę!”. Gal tikrai verta pabandyti, juk kam kankintis, jeigu išeitis čia pat?
Kosmodiskas – tai specialistų sukurtas medicinos prietaisas, kuris sumažina ar visiškai numalšina nugaros skausmą.


Nepriklausomų tyrimų rezultatai patvirtina, kad naudojant šį prietaisą nugaros skausmas sumažėja daugiau nei 80 proc. žmonių.

Veikdamas aktyvius taškus, Kosmodiskas švelniai malšina skausmą dirbant, ilsintis, sportuojant ar užsiimant įprasta kasdienine veikla. Kosmodiską galima sėkmingai derinti su kitais terapijos metodais.
Kosmodiskas veikia savo forma, nenaudodamas jokių energijos šaltinių, pvz., magnetų ar baterijų. Prietaisas savo unikalia forma veikia stuburo slankstelius. Liesdami stuburą, Kosmodisko rumbeliai švelniai jį masažuoja, o daromą poveikį galima palyginti su osteopato ar fizioterapeuto pirštų prisilietimais.
Masažuoklio tvirtinimo juostelės – elastingos, o užsegimas – itin stabilus, todėl masažuoklis gerai priglunda prie nugaros ir yra patogus naudoti.
 

Kosmodiskas:


· sumažina arba visiškai panaikina nugaros skausmą;
· yra saugus, veiksmingas, paprastas;
· jo nesimato po drabužiais;
· neturi jokio šalutinio poveikio.
Kosmodiskas ypač rekomenduojamas žmonėms, dažnai susiduriantiems su traumų ar nugaros skausmo rizika, pvz., besilaukiančioms moterims, profesionaliems vairuotojams, sėdimą darbą dirbantiems, sunkų fizinį krūvį patiriantiems žmonėms.
Eglė Šliaužienė vyro padovanotu Kosmodisku negali atsidžiaugti. Pasak moters, Kosmodiskas – tikras išsigelbėjimas nugaros skausmus kenčiantiems žmonėms. „Kol neturėjau Kosmodisko, su siaubu laukdavau pirmadienio, kai reikės eiti į darbą. Nuolat gerdavau vaistų bei didžiąją dalį laisvo laiko praleisdavau ilsėdamasi lovoje. Dabar man nei vaistai, nei nuolatinis gulėjimas lovoje nebereikalingi...Mano nugarai puikiausiai padeda Kosmodiskas. Visiems rekomenduoju. Kažkodėl atrodo, kad žmonės bijo įsigyti Kosmodiską. Bet...Juk galima pirmiausia išbandyti, o vėliau nuspręsti ar jį pasilikti, ar ne. Visiems patarčiau ir rekomenduočiau išbandyti Kosmodiską ir išsivaduoti nuo nugaros skausmų“, – Kosmodisko poveikiu džiaugiasi Eglė Šliaužienė trijų dukryčių mama.

 

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai