Knarkimui tariu ne

Miegas – tai labai svarbi kokybiško gyvenimo sudedamoji dalis. Vienas dažniausiai pasitaikančių sveiko ir visaverčio miego trikdžių – knarkimas. Pasirodo, ši socialinė ir fiziologinė problema kankina net 45 procentus žmonijos. Iš jų net 40 procentų – moterys. Kaip nugalėti šį miego trikdį?
 

Kodėl knarkimas yra kenksmingas?


„TannerMedico“ ir UAB „Tojaris projektai“ organizuotame renginyje buvo pasakojama apie knarkimą ir šios problemos pašalinimo būdą. Jame priminta, kad knarkimas – tai minkštųjų audinių, esančių viršutiniuose kvėpavimo takuose, virpėjimas. Jis vyksta žmogui gulint, kai nusileidžia liežuvio šaknis, arba minkštasis gomurys, ryklės sienelės link ir vibruojant sukeliamas garsas.
Mūsų miego fazės nuolatos kinta, ir yra normalu, kad per naktį pasikeičia 4–6 miego ciklai. Knarkimas sutrukdo šią natūralią miego fazių kaitą, ir žmogus nepailsi, tad labai nukenčia ne tik jo artimųjų, kurie nuolat girdi knarkimo garsus, bet ir jo paties gyvenimo kokybė. Su knarkimu siejama daugybė ligų, o ilgalaikis nekokybiškas poilsis gali turėti įtakos netgi mirtingumui. Knarkiantys žmonės skundžiasi galvos skausmais, mieguistumu, jiems sunku susikaupti, silpnėja atmintis, dažnai laikosi aukštas kraujospūdis, silpnėja lytinė funkcija, atsiranda įtampa tarp šeimos narių.
Norint nustatyti tikslią knarkimo priežastį, reikia pasikonsultuoti su medikais. Dažnai jie pataria atlikti tyrimą miego laboratorijoje. Tačiau dauguma žmonių vis dar ignoruoja knarkimą kaip sveikatos problemą, vengia šio tyrimo arba apie jį visiškai nieko nežino.


 

 

Kas gali padėti nuo knarkimo?


Tiems, kurie nori kokybiškai pailsėti ir gerbia savo mylimų žmonių ramybę, puikia išeitimi gali tapti efektyvi gydymo priemonė nuo knarkimo Asonor®. Tai nosies purškalas, kuris sudrėkina minkštuosius audinius ir jie, šiek tiek įsitempdami, negali stipriai vibruoti.
Šio beveik keturiasdešimtyje pasaulio šalių jau naudojamo preparato pristatymas Lietuvoje, kurį iniciavo UAB „Tojaris projektai“, buvo ir nuotaikingas, ir labai įdomus. Kamerinėje Danijos ambasados aplinkoje šiltai priimti Lietuvos medikai sužinojo apie preparato galimybes ir veikimo būdus.
„TannerMedico“ atstovas Jan Otzen pabrėžė, kad Asonor® preparato kūrėjų tikslas – garantuoti miego kokybę. Todėl tai pats populiariausias preparatas Danijoje ir nuo 2006 metų pradėtas platinti kitose pasaulio šalyse.
Šis nosies purškalas puikiai išsprendžia knarkimo problemą ir jau palengvino gyvenimą daugybei žmonių.
 

Kaip veikia preparatas Asonor®?


Apie Asonor® pasakoja UAB „Tojaris projektai“ produkto vadybininkė Eglė Vingrytė: „Knarkimas prasideda nuo nosies iki gerklės. Asonor® yra nosies purškalas. Jis yra purškiamas 4–6 kartus į kiekvieną nosies šnervę, kol pajuntamas tirpalo skonis burnoje.
Preparatu sutepami visi virpamieji audiniai, ir žmogus nebeknarkia. Asonor® sudėtyje yra natrio chlorido ir glicerino, kurie sutepa minkštuosius audinius ir taip sumažina virpėjimą. Preparatas yra labai gerai žinomas Europoje, jis turi tvirtą gerą vardą. Jį galima vartoti ir nėščiosioms, neturi šalutinio poveikio, o jo efektyvumas yra įrodytas klinikiniais tyrimais.“
Tad, jei jus vargina knarkimas, patartina išbandyti Asonor®, nebijant jokio šalutinio poveikio. Tai – saugus ir švarus, beskonis ir bekvapis preparatas. Jo veikliosios medžiagos švelniai įtempia gleivinės raumenis, sutepa minkštąjį gomurį ir taip sumažina audinių virpėjimą. Veikia net 7–8 valandas. Vieno Asonor® buteliuko užtenka mėnesiui. Jis yra saugus ir nėščiosioms, ir vaikams. Išsaugokite kokybišką savo ir savo artimųjų miegą.

Susiję straipsniai

Mūsų draugai

Mūsų draugai