Ekologiška naujovė iš Vokietijos

Kai neturime laiko, o ir kišenė ne visada leidžia lankytis gydymo įstaigose, dažnai pasvajojame apie veiksmingas priemones, kuriomis galėtume naudotis namuose, o jų poveikis būtų toks pat, kaip sanatorijose. Beje, tokių priemonių jau yra. Tai Beinio therm natūralių durpių pagalvėlės, kurios ir atitinka minėtus lūkesčius.
 

Kodėl durpės?
Klinikos BIOFIRST neurologas Raimondas Greičius į ši klausimą atsako taip:
„Durpės per tūkstančius metų yra sukaupusios saulės energiją.. Be miško paklotės, jose yra ir vabzdžių, ir įvairių žuvusių bestuburių organizmų, kurie sukauptą šilumą ir saulės energiją, pašildžius kompresą, atiduoda kūnui.“
Durpių masė yra visiškai netoksiška biologiškai suyranti medžiaga. Pačios durpės išgaunamos iš atsinaujinančių durpynų Vokietijoje, pagalvėlės pagamintos Žemutinio Reino regione. Jos padengtos ekologišku plastiku, be ftalatų, tad ir jų plėvelė gali būti saugiai išmetama kartu su kitomis buitinėmis atliekomis.
„Beje, joms suklijuoti nenaudojami jokie klijai, tad jos ne tik ekologiškos, bet ir nėra jokių medžiagų, kurios nepageidautinos sąlytyje su paciento oda,“ – priduria gydytojas.
Ir šalčio, ir šilumos terapija
Karšti durpių kompresai tinka žmonėms, kurie skundžiasi sąnarių, nugaros skausmais, raumenų patempimais, sprando, sustingimais, tulžies ir kepenų skrandžio, žarnyno skausmais, ginekologinėmis problemomis.
„Gamintojų nuopelnas tas, kad jie pagalvojo ir apie šalčio terapiją, – sako neurologas R. Greičius. – O šalčio terapija daugelio negalavimų atveju yra taip pat efektyvi, kaip ir šilumos. Ypač tinka, kai šilumos taikyti negalima. Pavyzdžiui, traumų, hematomų, patinimų atvejais ji yra nepamainoma.“
Anot medikų, šalti durpių kompresai – veiksminga pagalba ir esant uždegimams, sumušimams, skundžiantis galvos skausmais, migrena, kraujo apytakos sutrikimu, aukšta temperatūra, įgėlus vabzdžiams.


Paprasta naudoti
Ypač patogu tai, kad durpių pagalvėles galima naudoti tiek ligoninėje, tiek poliklinikoje, tiek patiems namuose. O pasiruošti procedūrai nesunku – kiekviename pakelyje yra atmintinė su nurodytu šildymo arba šaldymo laiku.
„Taikant šalčio terapijai, daug galvoti nereikia, galima tiesiog palikti šaldytuve arba šaldymo kameroje, o sušildyt galima tiesiog orkaitėje, – pataria gydytojas. – Svarbiausia nenaudoti metalinio indo, jis turi būti porcelianinis arba iš stiklo, pritaikytas orkaitei. Kas 2 minutes kompresą reikia paminkyti, kad šiluma pasiskirstytų tolygiai.“
Dvejopas poveikis
Kaklui ir nugarai skirtos Beinio therm durpių pagalvėlės pagamintos atkartojant anatomines kūno dalis. Tai pirmos saugumo klasės patentuotas medicininis gaminys iš natūralių medžiagų su dviejų rūšių eteriniais aliejais – apelsinų ir eukaliptų bei levandų ir snapučio.
Atskirų negalavimų atvejais galima kaitalioti – apelsinų ir eukaliptų eteriniai aliejai daugiau stimuliuoja, levanda ir snaputis daugiau ramina. Kai procesas su paraudimu, gydytojas pataria naudoti raminamąsias su levanda ir snapučiu.
Nebrangu ir ilgai tarnauja
„Rinkoje analogiškų tokių produktų kaip ir nematyti. Durpės turi tam tikrą spinduliuojamą elektromagnetinį spektrą, ko neturi, pavyzdžiui, želė paketai,“– pastebi produkto privalumus neurologas.
O ir kainos prieinamos kiekvienam – atsižvelgiant į gaminio paskirtį, svyruoja nuo 29 iki 49 litų. Tinkamai naudojant, pagalvėlės tarnauja apie dvejus metus. Be to, suteikiama vienerių metų garantija.
Šių durpių pagalvėlių galima įsigyti „Šeimos“ vaistinėse ir parduotuvėse „Pirmas žingsnis“.
Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje [url="http://www.durpiukompresai.lt"url]www.durpiukompresai.lt[/a]

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai