Įsimintiniausios akimirkos rengiant laidas

Baigiasi 2004-ieji, bet metų pabaiga - tai ir naujųjų pradžia. Pradėdamas naują gyvenimo etapą, kiekvienas žmogus jį sieja su naujais planais, lūkesčiais ir viltimis. Visi norime, kad gyvenimas taptų lengvesnis ir gražesnis. O kiek mes patys galime prie to prisidėti? Išmintingai yra pasakęs Seneka: „Gyvenimo trumpumo ir kokybės mes negauname, o pasidarome jį patys”. Iš tiesų savijauta ir sveikata daug kuo priklauso nuo mūsų pačių. Dauguma žmonių tai supranta, bet nieko nedaro, nes žino, kad ateis naujas pirmadienis ir vėl bus galima bandyti mesti rūkyti, pradėti sportuoti ar sveikai maitintis. O gal taip gyventi pradėkime tiesiog šiandien? Pabandykime. Visa TV laidos „Sveikas žmogus” kūrybinė grupė sveikina žurnalo skaitytojus ir žiūrovus su ateinančiais 2005-aisiais metais ir linki gerų norų bei valios kažką pakeisti savo gyvenime. Tegu jis tampa gražesnis. O mes ir toliau jums kursime įdomias laidas. Jas pamatyti galėsite nauju, patogesniu laiku - sekmadienį 9 val. 5 min. TV3 kanalu. Būkite sveiki! Laidos „Sveikas žmogus” vedėja Andžela
 

Laidos rengėjai - apie tai, kas įsimintiniausio filmuojant laidą liko atmintyje šiais metais
 

Laidos vedėja Andžela Labanauskienė


Niekada kaip nors ypatingai nežiūrėjau į sergančius žmones, bet mes filmavome sergantįjį šizofrenija, ir man paliko be galo didelį įspūdį tai, kaip tas žmogus moka bendrauti. Tai buvo didžiulis atradimas, nes yra tekę susidurti su žmonėmis, turinčiais aukštąjį išsilavinimą, užimančiais aukštas pareigas, kurie nežino paprasčiausios elgesio kultūros.
 

Žurnalistė Eglė Targanskienė (dirbusi laidoje iki Naujųjų metų)


Man didžiausias atradimas buvo trynukus auginanti šeima, ypač jų mama Sandra. Su ja bendraudama supratau, kad dar yra Lietuvoje žmonių, nesiskundžiančių blogu gyvenimu. Pati būdama mama, nesuprantu, kaip galima susitvarkyti su trimis vienodo amžiaus vaikais. Sandra juos augina viena ir puikiai susitvarko. Negana to, ji dar ir ūkį sėkmingai suspėja prižiūrėti. Tokių mamų kaip Sandra yra labai mažai. Dažniausiai ir vieną vaiką auginančios mamos sako, kad yra labai užsiėmusios.


 

Operatorius Dainius Gucevičius


Kai važiuoji pas žmogų, niekad nežinai, su kuo susidursi, kaip reiks bendrauti. Išties nieko nėra baisaus ar sudėtingo. Pajunti žmonių nuoširdumą, gerumą, supranti, kaip tie žmonės yra arti tavęs. Tą ypač pajutau filmuodamas siužetą apie šizofreniją.
Kitą kartą filmavome AIDS sergantį žmogų. Visuomenėje tvyro nuomonė, kad šie žmonės yra kitokie negu mes. Ir prieš pradedant filmuoti matėsi, kad žmogus stebi, kaip elgsis filmavimo grupė. Sergantieji nori būt visuomenės dalis, nori, kad su jais būtų normaliai bendraujama. Ir iš tikrųjų jie tokie pat žmonės, kaip visi, skirtumas tik tas, kad užkrėsti virusu.
 

Žurnalistė Daiva Ausėnaitė


Labiausiai įsiminė reportažai apie šizofreniją. Už kadro liko daug mano pačios baimių ir stereotipinių visuomenėje egzistuojančių nuostatų. Dalį jų man tikrai pavyko pamiršti. Sužavėjo ir papirko šizofrenija sergančio pašnekovo nuoširdumas ir atvirumas.
Įsimintinas buvo interviu su AIDS sergančiu žmogumi. Man tai buvo vienas iš tų reportažų, kuriuose lieka dalelė mano širdies.
 

Režisierius Dainius Jašinskas


O aš norėčiau papasakoti linksmesnių epizodų iš mūsų kasdienybės. Mūsų darbo specifika tokia, kad viską tenka daryti greitai. Tačiau pasitaiko, kad aplinkybės pristabdo. Pavyzdžiui, kartą filmuojant visa aparatūra veikė kaip paprastai, tačiau, užuot girdėję garsą ausinėse, jose girdėjome... Baltarusijos radiją. Kad ir ką darėm, nieko negalėjome pakeisti. Maždaug po valandos viskas susitvarkė.
Daug problemų kyla dėl to, kad studija yra daugiabučiame name - aplinkiniuose butuose nuolat kas nors triukšmauja, o juk visi garsai įrašant laidą taip pat įsirašo.
Laiptinėje yra šiukšlių vamzdis. Kartą filmuodami girdim, kad kažkas į jį mėto labai sunkius daiktas - garsas baisus. Taip dunksėjo kokias 3 minutes. Vėliau išsiaiškinome, kad buvo mėtomi... tušti šampano buteliai. Su kolegomis svarstėme, kiek: reikėjo butelių ištuštint, kad būtų galima mėtyt tris minutes?..
 

Provizorė Lijana Veismanienė


Filmavimas dažnai vyksta vaistinėje, kurioje aš dirbu. Ir gana dažnai žmonės ateina ir išeina, taip ir nesupratę, kad vyksta filmavimas. Kartą man, kaip įprasta, pasakojant prieš kamerą apie produktą, atėjęs žmogus nepamatė, kad kamera šalia stovi. Jis ilgai klausėsi mano pasakojimo, paskui priėjo ir sako: “Ir man šito preparato reikėtų. Tik dar pakartokit, kaip jo vartoti...”. Mes visi buvom priblokšti - žmogus taip buvo įsijautęs, kad aplink nieko nematė. Juk iš tiesų kamera stovi šalia.
Laida „Sveikas žmogus” transliuojama TV3 kanalu sekmadieniais, 9.05 val., kartojama pirmadieniais, 6.55 val.

Populiariausi straipsniai

Parašykite savo nuomonę

 • :)
 • (happy)
 • :D
 • (super)
 • (hi)
 • (red)
 • (fu)
 • (fool)
 • (weird)
 • :P
 • :(
 • (hooray)
 • (bad)
 • (think)
 • 8|
 • (ok)

Straipsniai šioje grupėje

Video

Mūsų draugai

Mūsų draugai