Vaistinis alavijas atkuria intymios srities pusiausvyrą

Pagrindiniai moterų, kurios kreipiasi į ginekologą, negalavimai būna įvairaus pobūdžio diskomfortas makšties, išorinių lytinių organų srityje ar makšties išskyrų pokyčiai. Atsiranda įvairaus intensyvumo išorinių lytinių organų niežulys, paraudimas, perštėjimas, sausumas, skausmingi lytiniai santykiai, vargina pagausėjusios, tirštos, kartais nemalonaus kvapo išskyros. Specifinis gydymas yra skiriamas nustačius sukėlėją ir esant ryškiems klinikiniams simptomams. Visais atvejais svarbu išgydyti uždegimą, atkurti pusiausvyrą. Alternatyvus pasiūlymas – alavijo (dar vadinamo alijošiumi) preparatai.
 

Vaistinis alavijas – augalas, pasižymintis daugeliu gydomųjų savybių, vartojamas oficialiojoje bei alternatyviojoje medicinoje daugiau nei 2000 metų. Jo sultyse yra aminorūgščių, vitaminų, mineralų, mono- ir polisacharidų, fermentų ir kitų biologiškai veiklių medžiagų. Dėl sudedamųjų dalių bendro veikimo alavijas stiprina organizmo atsparumą, pasižymi vietiniu uždegimą mažinančiu ir audinius atstatančiu veikimu. Stipriausias vietinis gydomasis poveikis pasireiškia epitelio audiniams – pažeistai odai, nosies, virškinamosios ir urogenitalinės sistemos gleivinei.


Alavijas pasižymi uždegimą slopinančiu, antiseptiniu, antivirusiniu poveikiu bei poveikiu grybeliui, aktyvina audinių kraujotaką ir skatina pažeistų audinių atsinaujinimą. Seniausiai žinomas ir geriausiai ištirtas vaistinio alavijo uždegimą mažinantis poveikis. Augalo sultyse esančios medžiagos slopina uždegimo reakcijas, ne tik mažina uždegimą, bet turi ir antibakterinių savybių. Fermentai ir kitos medžiagos, slopindami audinių uždegimą, kraujagyslių išsiplėtimą, mažina ir skausmingumą. Biologiškai veiklios alavijo medžiagos padeda sumažinti išorinių lyties organų bei makšties infekcijų sukeltą diskomfortą, mažina medžiagų, kurios sukelia niežėjimą, deginimą, alergines reakcijas, kiekį.
83 proc. Multi-Gyn Gel sudaro uždegimą slopinantis ir gijimą skatinantis biologiškai veiklus alavijo ekstraktas. Jis stimuliuoja audinių kraujotaką, natūralų gijimą ir makšties ląstelių atsinaujinimą, todėl gerėja gleivinės audinių būklė ir išnyksta sausumo pojūtis.
Multi-Gyn Liquigel – puikus lubrikantas. Multi-Gyn Liquigel sudėtyje yra 27 proc. specialaus alavijo ekstrakto ir didelė augalinio glicerino koncentracija. Multi-Gyn Liquigel apsaugo nuo sudirginimo, mažina niežulį ir skausmą, normalizuoja makšties audinių būklę.

 

Susiję straipsniai

Video

Mūsų draugai